PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 10:25   #511
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

prszę o baty za nieobecnosc

anusia gratki za kolejnego synka oszczedzaj sie bo z tymi plamieniami nigdy nie wiadomo, ja mialam, lecialam na duphastonie do 12tc a w 18 wyladowalam w szpitalu :/ wiec kochana ostroznie


Aga, nie kumam... ty wracasz do polski na kilka lat bez tz ? czy tylko na czas remontu to jak bedziesz w naszym pieknym kołobrzegu to koniecznie daj znac! musimy poznac ze soba nasze laski co do tesknoty to moze nie bedzie tak zle ? chociaz ja znam temat bo bo czesto mloda nie widzi tz po 2-3 tygodnie. bedzie dobrze kochana, poradzicie sobie

ja sie nie odzywalam bo ogarnal mnie totalny brak weny, mloda czasem wykancza mnie nerwowo chociaz ostatnio jest troche lepiej. wczoraj postanowilam podjac probe pozbycia sie smoka, bo mloda za bardzo go pokochala zabierac drastycznie nie chcialam, bo bym wycia sluchala do dzisiaj, ale za to odcielam kawalek, powiedzialam ze piesek pogryzl ona oczywiscie smutna ale cwaniara dalej go ssien musze wiecej odciac zeby nie mial sie jak trzymac

a tak to w sumie nic ciekawego, nie gada, nie robi na nocnik i jest histeryczka od wrzesnia chyba bede musiala dac ja do zlobka, tylko oczywiscie na panstwowy nie mam co liczyc :/ musze wrocic do pracy, bo z dodatkowa praca tz robi sie cienko. on jeszczze mysli zeby pojechac do roboty za granice, do norwegii tylko musi jezyk podszlifowac ja z checia tez bym wyjechala stad w cholere, ale gdzie, to nie wiem bo w sumie nie ma nigdzie kogos kto pomogl by sie ogarnac na poczatku wiec poki co jest jak jest
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 12:39   #512
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
ANUSIA gratuluje synka no to bedzie trzecie jak sie czujesz.a moze jeszcze sie okaze.e to dzieczynka



TAKAJA bardo dobrze Cie rozumiem.



ja za miesiac wracam z dziecmi do pl remontujemy dom.tz zostaje i to na pewno na kilka lat...boje sie,plakac mi sie chce.a najbardziej plakac mi sie chce jak pomysle o Karinie i jej tesknocie do taty...nie wiem jak kto bedzie
Agniesia na zdjęciu chyba widać,że na dziewczynke nie mam co liczyć
Czuje się dobrzepobolewa czasami brzuch,maluch powolutku zaczyna kopać już. Teraz idę 9 maja na usg i wtedy mam nadzieje na 100 % potwierdzić płeć i będe mogła zacząć jakies porządnijesze zakupki.

A wytłumacz mi dlaczego wracasz do Polski??
I jak będziecie się przez te kilka lat widywac?
Kochana no nie wyobrażam sobie jak Ci ciężko jest. O dzieciach nie wspominając. Mój Gracjan za tatą by się zaryczał chyba.
I co to za domek macie do remontu?
A jak dzieciaczki się czują opowiadaj

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
prszę o baty za nieobecnosc

anusia gratki za kolejnego synka oszczedzaj sie bo z tymi plamieniami nigdy nie wiadomo, ja mialam, lecialam na duphastonie do 12tc a w 18 wyladowalam w szpitalu :/ wiec kochana ostroznie


Aga, nie kumam... ty wracasz do polski na kilka lat bez tz ? czy tylko na czas remontu to jak bedziesz w naszym pieknym kołobrzegu to koniecznie daj znac! musimy poznac ze soba nasze laski co do tesknoty to moze nie bedzie tak zle ? chociaz ja znam temat bo bo czesto mloda nie widzi tz po 2-3 tygodnie. bedzie dobrze kochana, poradzicie sobie

ja sie nie odzywalam bo ogarnal mnie totalny brak weny, mloda czasem wykancza mnie nerwowo chociaz ostatnio jest troche lepiej. wczoraj postanowilam podjac probe pozbycia sie smoka, bo mloda za bardzo go pokochala zabierac drastycznie nie chcialam, bo bym wycia sluchala do dzisiaj, ale za to odcielam kawalek, powiedzialam ze piesek pogryzl ona oczywiscie smutna ale cwaniara dalej go ssien musze wiecej odciac zeby nie mial sie jak trzymac

a tak to w sumie nic ciekawego, nie gada, nie robi na nocnik i jest histeryczka od wrzesnia chyba bede musiala dac ja do zlobka, tylko oczywiscie na panstwowy nie mam co liczyc :/ musze wrocic do pracy, bo z dodatkowa praca tz robi sie cienko. on jeszczze mysli zeby pojechac do roboty za granice, do norwegii tylko musi jezyk podszlifowac ja z checia tez bym wyjechala stad w cholere, ale gdzie, to nie wiem bo w sumie nie ma nigdzie kogos kto pomogl by sie ogarnac na poczatku wiec poki co jest jak jest
Tobie to sie takinależy,że szok. W innych wątkach to pisac a tu nie. Prosze mi się poprawić
Ja na duphastonie jestem nadal. Mam skończyć to opakowanie i jak nic się nie będzie działo to odstawić. Zobaczymy jak będzie...

Mój mały też ze smoczka korzystaspi z Nim tylko bo w dzień to nie.
Na nocniczek się załatwia. Ale na noc jeszcze mu pieluszke zakładam w razie czego,ale rzadko kiedy ją moczy. Teraz chyba gdzieś sobie dupke przeziębił bo bardzo często siku robi i nie wiem czy do lekarki z Nim nie pójde. Gracjanek się wybiera do przedszkola ale od przyszłego roku dopiero,teraz jeszcze ze mną w domku siedzieć będzie.
No u Nas w Polsce to z tą praca i zarobkami masakra jest. Też bym stąd wyjechała,ale z drugiej strony ze względu na mame wole zostac. No i chce żeby dzieciaczki się w Polsce wychowywały. Mój mąż ma tu stałą prace,ale praca jest a później moze jej nie byc czy stala czy nie
i tak w kółko.
Teraz mieliśmy zmieniać mieszkanie na większe ze względu na drugie dzieciątko,ale chyba zostaniemy w tym co teraz wynajmujemy. Tak sie przyzwyczaiłam,że nie wiem co robić.

U Nas słońce piękne dzisiaj
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 13:11   #513
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

stała prace to moj tz tez ma, panstwowa, za 13 lat idzie na emeryture ale to za malo i wolalabym zeby wyjechal, zarobil i zebysmy sie troche odbili finansowo. siedziec w domu to ja moge wg planu siedziec do stycznia 2014 jak finansowo nie damy rady to wracam do pracy a jesli bedzie ok to nadal bede siedziec w domu.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 18:42   #514
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
stała prace to moj tz tez ma, panstwowa, za 13 lat idzie na emeryture ale to za malo i wolalabym zeby wyjechal, zarobil i zebysmy sie troche odbili finansowo. siedziec w domu to ja moge wg planu siedziec do stycznia 2014 jak finansowo nie damy rady to wracam do pracy a jesli bedzie ok to nadal bede siedziec w domu.
No mój mąż wyjechać nie może,bo to byłoby równe z rezygnacją z pracy. A nie wiadomo czy by mu gdzies za granicą wypaliło.
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 20:27   #515
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

cześć Wam!
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 05:15   #516
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
cześć Wam!
Witajco u Was??
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 23:04   #517
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
ANUSIA gratuluje synka no to bedzie trzecie jak sie czujesz.a moze jeszcze sie okaze.e to dzieczynka



TAKAJA bardo dobrze Cie rozumiem.



ja za miesiac wracam z dziecmi do pl remontujemy dom.tz zostaje i to na pewno na kilka lat...boje sie,plakac mi sie chce.a najbardziej plakac mi sie chce jak pomysle o Karinie i jej tesknocie do taty...nie wiem jak kto bedzie
Czemu wracasz ????
jak bedziecie sie widywac,nie szkoda Ci meza
ja sie pewnie nie bede odzywala przez jakis czas bo mam dosc duze zmartwienie i nie mam nastroju ale postaram sie podczytywac
caluje Was mocno
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 06:12   #518
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Czemu wracasz ????
jak bedziecie sie widywac,nie szkoda Ci meza
ja sie pewnie nie bede odzywala przez jakis czas bo mam dosc duze zmartwienie i nie mam nastroju ale postaram sie podczytywac
caluje Was mocno
Kochana a co się stało?? Jak chcesz to w klubie napisz
Biedna moja,zawsze coś.

A mnie dopadły bóle podbrzusza,kłujące takie. No masakra jakaś. Nawet słynna nospa nic nie daje
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 22:17   #519
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Agusia bardzo współzuje... Wiem jak to starsze dziecko gorzej znosi rozstania i tęsknote... Życze mnustwo siły!

Takaja trzymaj się!

Anusia mam nadzieje, że to nic poważnego!

U mnie też do bani, nie mam co napisać. Nie wiem na ile jestem silna, ale musze wiele przetrwać.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 05:35   #520
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Zeberko co się stało?:glaszcze:
Ale Wy się macie dziewczynki moje.

U Nas już dobrze,byłam wczoraj u gin,przepisała taki proszek do sporządzenia roztworu i wszystko przeszło jak ręką odjął. Bo to miałam coś z zapaleniem pęcherza. I dzisiaj wstałam i nic mnie nie boli heee
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 20:36   #521
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Wpadłam sie pochwalić,że moja dzidzia od wczorajszego popołudnia regularnie mnie podkopuje

dzisiaj u Nas piękne słońce było. Na słoneczko było 36 stopni
a Gracjanek kąpał się już w baseniku i jadł loda
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 01:18   #522
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Witajcie laseczki
Anus ciesze sie,ze z dzidzia wszystko ok i kopie kruszynka

Zeberko co tam u Ciebie >

gdzie reszta babeczek ? Agusia pewno cieszy sie mezem przed wyjazdem

ja cierpie na bezsennosc od dzis bede sie odzywala ale w klubie bo moje perypetie zyciowe nie nadaja sie forum ogolne
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 06:29   #523
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Witajcie laseczki
Anus ciesze sie,ze z dzidzia wszystko ok i kopie kruszynka

Zeberko co tam u Ciebie >

gdzie reszta babeczek ? Agusia pewno cieszy sie mezem przed wyjazdem

ja cierpie na bezsennosc od dzis bede sie odzywala ale w klubie bo moje perypetie zyciowe nie nadaja sie forum ogolne
To pisz kochana w klubieMam nadzieje,że to nic poważnego
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 05:29   #524
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Dziewczynki co tak cichutko?
Pepus co u Ciebie?
Kicia dawno się nie odzywala,ciekawe co u niej?
Agniesia a jak u Was? Pewnie cieszycie się sobą.
AgaMili skrobnij co u Was i jak dzieciaczki
Takaja słonko trzymam kciuki za Was.
U Nas dobrze. Wczoraj znaleźliśmy cudny domek do wynajęcia,ale okazalo się,że razem z synem wlascicieli,którzy są w Austrii mielibyśmy taam mieszkać i zrezygnowaliśmy. A tak to czujemy się dobrze
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 08:52   #525
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

HM....PUSTKI
wpadłam sie pochwalic piłam dziś kawke z samego rana i coś mnie cknęło zeby zatestować i wyobrażcie sobie dwie czerwone kreski nawet nie wiecie jak się ciesce okres mi sie spóżniał ale nie wierzylam ze moje marzenie sie tak szybko spełnijestem przeszcześliwa
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 09:56   #526
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

katarzy gratulacje ja podziwiam was ze wy tak same z siebie zdecydowalyscie sie na drugie dziecko mnie to tylko chyba wtopa przekona do drugiego dziecka, zadna swiadoma decyzja niestety nie
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:45   #527
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

tez mówiłam ze nigdy wiecej nie chce dzieci.... ale mi przeszło chciałabym trojeha ha
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 20:38   #528
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Katarzy gratuluje. Bardzo się ciesze. To teraz zmykaj do gin i zdaj relacje. Tak samo Wam się udalo za pierwszym razem jak Nam.
Bajka jak urodzilam Gracjana też nie widzialam odpowiedniego momentu na drugie dziecko,ale raz usiedlismy z mezem i porozmawialismy i zdecydowalismy,że to może byc dobry momentno i jak widac bylmysliimy ze tak za 6 lat zdecydujemy się na trzeciejak sytuacja finansowa Nam na to pozwoli.
w sobote zaczynamy już 5 miesiąc,masakra jak ten czas leci.
a jutro wizyta u gin
a tutaj faktycznie cicho.
Takaja co u Was?
Piszcie cos dziewczynki
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 22:59   #529
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez katarzy Pokaż wiadomość
HM....PUSTKI
wpadłam sie pochwalic piłam dziś kawke z samego rana i coś mnie cknęło zeby zatestować i wyobrażcie sobie dwie czerwone kreski nawet nie wiecie jak się ciesce okres mi sie spóżniał ale nie wierzylam ze moje marzenie sie tak szybko spełnijestem przeszcześliwa
GRATULACJE
to niebawem w te pedy do lekarza
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-10, 06:06   #530
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Wpadłam się pochwalićbyliśmy wczoraj na wizycie,dzidzia ma się bardzo dobrzebędzie na stówe synek Pani doktor mowila,że nie ma się do czego doczepić. Serduszko pięknie bije,wszystko na swoim miejscumam zdj ale nie umiem dodac bo pisze z telefonu.
a i waży 200 gram
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 18:37   #531
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

kobitki byłam u lekarza 6 tydzien fasolka że ho ho
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 01:57   #532
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

No to super Gratulacje jeszcze raz. To serduszko juźź słyszałaś jak bije. I na kiedy masz termin?
kurcze bardzo się ciesze,że tak szybko się udało
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 22:36   #533
Inna_Uk
Rozeznanie
 
Avatar Inna_Uk
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rybnik/UK
Wiadomości: 751
GG do Inna_Uk
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Hejka Kochaniutkie

Katarzy GRATULACJE

Wy to jestescie szczesciary !!! Za pierwszym razem i udany strzal,tez bym tak chciala

U mnie narazie staranka wstrzymane,bo najpierw musze sie zglosic do lekarza
A to pewnie troche potrwa,bo niespodziewanie dostalam awansik i o wolnym dniu moge tylko pomarzyc,ale cos za cos....
Moze uda mi sie w jakis weekend wbic na badanie

Anusia supcio ze z malutkim wszystko dobrze,i ze dobrze sie rozwija oby tak juz do konca bez komplikacji bylo

Ja zadko sie odzywam bo raz ze czasu i sily troche brak,to jeszcze w przeciagu ostatnich 2 tyg tyle sie wydarzylo ze zmeczenie dalo sie we znaki chyba z nadmiaru stresu :/
A do tego macie swoj klub w ktorym piszecie,a tu cisza,wiec nie ma nawet co sie rozpisywac :/

Milej nocki Dziewczynki Trzymajcie sie cieplutko
__________________
"Niewykorzystane szanse bolą znacznie bardziej niż popełnione błędy..."
12/2011 Staranka rozpoczete
7/9/2012 Pojawiły się cudowne II kreseczki
29/10/12 Pierwsze USG
3/12/12 Pierwsze kopniaczki
Nasze Maleństwo
Inna_Uk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 09:55   #534
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez katarzy Pokaż wiadomość
HM....PUSTKI
wpadłam sie pochwalic piłam dziś kawke z samego rana i coś mnie cknęło zeby zatestować i wyobrażcie sobie dwie czerwone kreski nawet nie wiecie jak się ciesce okres mi sie spóżniał ale nie wierzylam ze moje marzenie sie tak szybko spełnijestem przeszcześliwa
GRATULACJE!!!

U mnie nic ciekawego. Dla zabicia czasu tworzę coś na szydełku albo ozdabiam przedmioty metodą serwetkową. Ostatnio biegam do babci, więc mnie nie ma w ciągu dnia a jak wracałam to trzeba było zrobić obiad ... I tak u mnie lecą dni. 17 maja mam wizytę i właśnie do mnie dzwonili by przełożyć jakieś szczęście mam w tym roku do przekładania wizyt u neurologa Na szczęście udało się przełożyć tylko na wcześniejszą godzinę a nie czekać tydzień.
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 10:31   #535
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

.Witajcie
u Nas nic nowegosynuuś kopie codziennie i czuje sie dobrze.
Gracjanek jest na eetapie dorastania i nie spi juz w lozeczku tylko od dwoch dni spi na swojej kanapie co ma w pokoiku,a lozeczko juuz zlozoneeno i nie spi juz w pieluszkach. Do tej pory,od stycznia w dzien pieluszek nie nosil ale w nocy tak a teraz w nocy tez juz nie potrzebuje.
tak ostatnio przeglądaliśmy księge imion i mężowi spodobalo sie imię Dorian i kruszynka którą nosze w brzuszku właśnie tak chyba będzie mialaa na imięmam nadzieje,że Takaja nie będzie miala nic przeciwko.
Pepusku widze,że szczęścia do terminowych wizyt to Ty nie masztrzymam kciuki aby tym razem nie przelozyli nawet o godzine.
Inna nie mam z Tobą teraz kontaktu bo nie mam ggmam nadzieje,że wszystko dobrze

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Takaja slonko a jak u Was?mam nadzieje,że juz lepiej
Katarzy jak sie czujemy w dwupaczku??.
Agniesia i AgaMili dajcie znać jak tam dzieciaczki Wam się chowają
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 18:35   #536
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Anusia jak nauczyłaś małego siusiać na nocnik? mój nie bardzo ma na to ochote poczekam na cieple dni wtedy pozbęde sie pampersa.... czasmi jak go posadze to zrobi ale żeby tak sam zawołał...
w dwupaku czuje sie ok tylko moj tż nie moze chyba sie przystosować do nowej sytuacji i mamy troche zgrzytów ale to minie pierwszym razem też tak było. Dzień minął mi jak zwykle pranie prasowanie, obiad, krótka drzemka z kubusiem, teraz czekamy na tz z obiadem bo nie ma go jeszcze z pracy ciekawe w jakim humorze wróci
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 19:19   #537
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Katarzy mój mały biegał po domu bez pieluszki i i na widoku stał nocniczek. Jak zrobił siku to była owacjaa i brawaczasami jeszcze nie zawowal czy cos na poczatku,ale pozniej sie nauczyl. No i czesto go pytalam czy chce siku i za kazde siku byly brawa i radosci jemu sie podobalo tak bardzo ta radosc i oklaski ze siadal i wymuszal siku zeby tylko sie cieszyc hehe. A w nocy sam sie oduczyl,bo wstwal z sucha pieluszka wiec mu w koncu powiedzialam ze w nocy nie bedzie juz pieluszki i ze musi wolac. I wstaje w nocy na siku.

Co do męża to tak szybko sie udalo,że pewnie jeszcze jest w szokuu Nas na poczatku tez byly zgrzyty,mimo,że dzidzia byla planowanaz zczasem sie oswoi
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 07:50   #538
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

u mnie tez nocnik stoi na widoku tez lata bez pieluchy oczywiście w majteczkach! z tego ma największą radoche cos nowego stoi przegląda się w lusterku gatki mu się podobaja może niedługo się nauczy...
Ale pustki dziewczyny
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 15:45   #539
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

To pytaj go często czy chce siusiu i czasami niech biega bez majteczek. Wytłumacz,że jak zachce siku to ma usiąść na nocniczek.
weź też jego ulubioną maskotkę i posadź ją na nocnikudawaj,że zrobila siku a Ty z radości bij jej brawo itpjak zobaczy,że to takie cacy to może sam podlapie.
a jak chce siku i biega w majteczkach to co robi?
a tutaj tak pusto od dawna normalnie na wymarciu
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek

Edytowane przez Anusia479
Czas edycji: 2012-05-16 o 15:46
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 08:41   #540
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Anusia robi na nocnik... wczoraj sie zawzielam i zdjelam pampersa na amen i podzialalo. Wczesniej zdejmowałam mu i zakladalam kominowałam, teraz pytam go cały czas sam nie zawola ale mysle ze nastapi to niedługo. Musze mu czesto przypominac wtedy sie nie zapomni.
Pustki jak nie wiem zadna sie nie odzywa zeberka, agnieszka
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.