PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 06:12   #541
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

No widzisznajlepiej z gołą pupką
czasami pewnie gdzieś obok nocnika zrobi,ale nauczy sie.

ja nie wiem czy my same mamy ten wątek utrzymać.
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 14:24   #542
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

anusia odezwij się chociaż ty... ale pustki
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 22:23   #543
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Kochana ja sie odzywam caly czas
dzisiaj u Nas duchota byla okropna a nic nie padalo.

a jak sikanie malego?
Jutro zajrze bo ide spac
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 06:25   #544
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Dzień dobry
oj dziewczyny czemu nikt tu nie zagląda?
gdzie jest Takaja,Agnieszka,AgaMili, Sensuel,Melabn,Zebra,Magi alena czy Bajka? No nie wierze,że żadna nie ma czasu na wizaz,
ten wątek już na wymarciu jest jakimśchyba nic z tego nie będzie.

a Ty kochana jak się czujesz??
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 19:39   #545
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

OK w sumie jakbym w ciazy nie byla... mam nadzieje, że bedzie dziewczynka
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 14:14   #546
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Ooo ale tu cisza! Myślałam, że tu wpadnę i nie będę miała jak nadrobić a tu nic do czytania Mnie teraz nie ma w domu. W tym tygodniu bieganie po przychodniach mnie czeka, więc też nie będę miała kiedy tu wpaść.
Pokazywać tu brzuszki, bo niedługo się rozpakujecie
Co tam u Was słychać???
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 07:57   #547
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

uwaga odzywam sie
u mnie po staremu, dzieciaki broja na calego, rok czasu staran bezowocnych za mna. Nie poddaje sie ,bede walczyc o trzeciego skarba choc czasami jest ciezko...

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Katarzy gratulejszyn
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 09:16   #548
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Witam

Melabn w takim razie trzymam kciuki
Katarzy a jak u Ciebie?

u Nas po staremu
maly kopie jak najętyjutro zaczynamy 21 tydzień,a w środe albo w piątek mamy usg połówkowe.
już sie nie mogę doczekać.

wczoraj na osiedlu błąkał sie maltańczyk to go wzięłam i napisalam ogloszenie na necie,ale nikt sie po niego nie zgłasza
Ale śliczny jest


Takaja i Zeberka odezwijcie sie co u Was

Agniesia na wiadomosci od Ciebie też czekamTy pewnie już w Polsce
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 12:23   #549
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Anusia ja Was podczytuje, ale nie mam weny, bo u mnie ciągle pod góre i relacje rodzinne bardzo do dupy.
Gratuluje 21 tygodnia! Ale ten czas leci!
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 06:42   #550
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Witam

Zeberko,a co tam sie dzieje u Was Kochana?
i jak ze sprawami Tż? Daliście jakoś rade?
napisz w klubie jak coś

A ciekawe gdzie Nasza Takaja i jak Dorianek?

dziewczynki dajcie znać co u Was
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 17:33   #551
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Teraz to tu cisza aż szkoda gadać
Takaja co tam u Was? Jak młody?
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 09:15   #552
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Nie chce smęcić na K. Poprostu bez zmian babcia na tapecie:\ I problemy z kasą ogólne.

A tu cisza zresztą i tak...
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 10:59   #553
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Nie chce smęcić na K. Poprostu bez zmian babcia na tapecie:\ I problemy z kasą ogólne.

A tu cisza zresztą i tak...
U Was to widzę, że jedne problemy ledwo się skończą to następują drugie. Mam nadzieję, że kiedyś to się skończy bo ile można.
Problemy z kasą to chyba w większości rodzin
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 22:02   #554
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Ja już nie wierze w super lepsze czasy, mam ☠☠☠☠☠☠☠n. rodzine i jestem bardzo zmęczona.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 19:54   #555
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Ja już nie wierze w super lepsze czasy, mam ☠☠☠☠☠☠☠n. rodzine i jestem bardzo zmęczona.
Najgorzej to nie mieć wsparcia w rodzinie Przykro mi.
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 20:46   #556
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Witajcie
widze,że zbyt duzo sie tutaj nie dzieje

Zeberko moglyby sie Wam skonczyc te problemy w koncu. A nie ciagle pod gorke. A jak Piotrus?

Katarzy a jak Ty sie czujesz kochana? Ktory to juz tydzien i jak dzidzia?

u Nas już jest 25 tydzien tak ten czas leci
ale czujemy sie dobrze:-D..

co u Was dziewczynki jeszcze?

ciekawe co u Takaji...patrzylam na jej profil ale ma ttymczasowo zablokowany:-( ciekawe co u Nich..
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 14:45   #557
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Witajcie laseczki

juz jestem Anusia odblokowana wiesz,ze ja nie potrafie grzecznie siedziec bo ja przeciez ``niegrzeczna ``jestem

a u Nas jakos pomalenku leci
tzn z malym jest ok,zachowanie bez zmian,nie uzywamy pieluszek z pomocy Pani z osrodka dla dzieci nie korzystamy,obiecalismy sobie z mezem,ze jak pojdzie do szkoly i tam zauwazymy,ze cos jest nie tak to wtedy powrocimy po pomoc na razie sami ciezko pracujemy,znalezlismy super opiekunke ktora Nam bardzo pomaga,jest to wogole kobieta nie aniol i maly ja kocha jak babcie

z mezem sprawa stoii w miejscu,w polsce wszystkie mozliwe Sady przetestowalismy i nic Nam nie pomogli wiec teraz zostaly Nam 4 instytucje ale na razie nic nie pisze bo sama nie wiem,zrobilam sie optymistka i staram sie byc dobrec mysli co bedzie czas pokaze wiec dam Wam moje kobietki znac na pewno ;0

a czy Wy widzialyscie,ze AGAMILLI ma bana stalego ja to przy Niej jestem aniolek


moj maz wogole zmienil prace na inna i tam poznal bardzo fajnego kolege,ma On zone i i dzieciaczki tzn 2 parki starsze maja tyle co Nasz Dorian a mlodsza parka ma niecaly miesiac,bylismy u tych znajomych i moj maz tak sie zakochal w tych malych dziewczynkach,ze On definitywnie stwierdzil,ze jak Nam sie wszystko pouklada On chce corke i wogole nawet nie chce slyszec odmowy powiedziala mu ,ze zwariowal i musi sobie chyba kochanke znalezc a najlepiej surogatke bo ja sie nie pisze na takie powazne plany a On do mnie,ze ja to jestem madra bo ja swoje dzieci mam co ida tylko za mna i tylko do mnie a On chce corke i koniec wiec chyba musze poszukac jakiejsc dobrej wrozki co mi wywrozy czy i kiedy mi bedzie dana cora

matko Anusia jak to szybko leci jeszcze troszke i bedziesz sie szykowala do ``rozpakowywania``
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 20:07   #558
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Witajcie laseczki

juz jestem Anusia odblokowana wiesz,ze ja nie potrafie grzecznie siedziec bo ja przeciez ``niegrzeczna ``jestem

a u Nas jakos pomalenku leci
tzn z malym jest ok,zachowanie bez zmian,nie uzywamy pieluszek z pomocy Pani z osrodka dla dzieci nie korzystamy,obiecalismy sobie z mezem,ze jak pojdzie do szkoly i tam zauwazymy,ze cos jest nie tak to wtedy powrocimy po pomoc na razie sami ciezko pracujemy,znalezlismy super opiekunke ktora Nam bardzo pomaga,jest to wogole kobieta nie aniol i maly ja kocha jak babcie

z mezem sprawa stoii w miejscu,w polsce wszystkie mozliwe Sady przetestowalismy i nic Nam nie pomogli wiec teraz zostaly Nam 4 instytucje ale na razie nic nie pisze bo sama nie wiem,zrobilam sie optymistka i staram sie byc dobrec mysli co bedzie czas pokaze wiec dam Wam moje kobietki znac na pewno ;0

a czy Wy widzialyscie,ze AGAMILLI ma bana stalego ja to przy Niej jestem aniolek


moj maz wogole zmienil prace na inna i tam poznal bardzo fajnego kolege,ma On zone i i dzieciaczki tzn 2 parki starsze maja tyle co Nasz Dorian a mlodsza parka ma niecaly miesiac,bylismy u tych znajomych i moj maz tak sie zakochal w tych malych dziewczynkach,ze On definitywnie stwierdzil,ze jak Nam sie wszystko pouklada On chce corke i wogole nawet nie chce slyszec odmowy powiedziala mu ,ze zwariowal i musi sobie chyba kochanke znalezc a najlepiej surogatke bo ja sie nie pisze na takie powazne plany a On do mnie,ze ja to jestem madra bo ja swoje dzieci mam co ida tylko za mna i tylko do mnie a On chce corke i koniec wiec chyba musze poszukac jakiejsc dobrej wrozki co mi wywrozy czy i kiedy mi bedzie dana cora

matko Anusia jak to szybko leci jeszcze troszke i bedziesz sie szykowala do ``rozpakowywania``
O nareszcie jakieś wieści, bo już się martwiłam o Was. Pisałam na NK ale nie odpisałaś i nie wiem czy Ci się nie chciało czy zapomniałaś hasła
Nie wiedziałam, że Agęmili zablokowali Nie wiem nawet co przeskrobała, że ją zbanowali. Faktycznie Ty przy niej to aniołek

Anusia u Ciebie ta ciąża leci wyjątkowo szybko
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 14:56   #559
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Kochane bo ja to szybka jestem
i te tygodnie tak lecą drastycznie.

Takaja slonko ciesze sie bardzo,że jestes z Nami znowui odzywaj sie czesciej
Takaja kochana to wychodzi na to,że na corcie przyszedl czas

Ciekawe co Aga zrobila,że ja calkowicie zablokowali.
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 17:21   #560
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

No właśnie nie mam dostępu do nk na razie bo stary komputer w naprawie a na nim hasło zapisane i nie mam jak wejść ale już jutro chyba odbieramy tak więc odczytam i odpisze;-)sama bym chciała wiedzieć za co Age zmarnowali

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

nic mi nie mowna temat corciB-)bo mój to chyba oszalał wariat ale on wychodzi z założenia,że on jest jedynakiem więc on będzie miał dużą rodzinę co by jego dzieci nigdy niebyly same wymyslil sobie:-D
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 18:25   #561
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Oj kochana na pewno znajdziecie jakiś komprromis

moze akurat mąż wyceluje corcie
a jak Ty sie czujesz?
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 22:40   #562
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Oj kochana na pewno znajdziecie jakiś komprromis

moze akurat mąż wyceluje corcie
a jak Ty sie czujesz?
Gdyby wycelowal w 10 to bym sie nie zastanawiala a najgorsze w tym wszystkim jest to,ze moja mama jest po stronie mojego a nie mojej czyli po prostu bardzo chce wnuczke pozyjemy zobaczymy
a ze mna temat rzeka,porobily mi sie guzy,jestem na sterydach ktore nie pomagaja,teraz bedzie leczenie jakies biologiczne ale przed nia biopsja a najprawdopodobnie leczenie chirurgiczne czyli skrocenie jelita ponoc straszny bol i dlugo sie dochodzi do siebie i mam ich w nosie i sie nie zgodze
a tak pozatym tok
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 06:01   #563
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Heh kochana to widzę,że zostalas przeglosowana. Jak Wam sie ulozy i stac Was na to to zawsze mozecie sprobowac my też chcielibysmy corcie,ale,że teraz jest drugi synek to stwieerdzilismy,że sprobujemy za kilka lat jeszcze raz jeśli będzie Nas na to stać.
ale to dalekie plany,takie za 6-7 lat.

a Ciebie to zawsze musi sie cos czepić.
sama bym sie pewnie nie zgodzila na taka operacje,a one sie nie wchlona jakas? Tylko chirurgicznie mozna?
dzielna jestes
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 16:20   #564
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Heh kochana to widzę,że zostalas przeglosowana. Jak Wam sie ulozy i stac Was na to to zawsze mozecie sprobowac my też chcielibysmy corcie,ale,że teraz jest drugi synek to stwieerdzilismy,że sprobujemy za kilka lat jeszcze raz jeśli będzie Nas na to stać.
ale to dalekie plany,takie za 6-7 lat.

a Ciebie to zawsze musi sie cos czepić.
sama bym sie pewnie nie zgodzila na taka operacje,a one sie nie wchlona jakas? Tylko chirurgicznie mozna?
dzielna jestes
No niestety nic na nie nie pomaga i zamiast malec to one rosna i pojawiaja sie nowe niestety,mam tylko nadzieje,ze nic zlego badania nie pokaza bo od kilku tygodni sni mi sie moj zamordowany kuzyn i zawsze we snie jest usmiechniety i zawsze sie mnie pyta kiedy do Niego przyjde....mam tylko nadzieje,ze taki sen nic zlego nie mowi bo ja niestety nie znam sie na tych rzeczach
trzeba byc dobrej mysli i tyle jak to sie mowi
jak tam Anusia juz wszystko po malutku pewno przygotowujesz dla 2 synusia ale bedziesz miala fajnie takiego malego babelka znow w domu ....mmmmm nie ma chyba nic slodszego od takich nowonarodzonych dzieci dzis w sklepie widzialam babke z taka malenka coreczka,normalnie jak bochenek chleba moj Dorian to jak dorosly facet przy tej dzidzi wygladal a dopiero co pamietam w ciazy chodzilam a tu juz sam spi,nie chce pieluch i wogole On wsisko siam
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 18:34   #565
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Nom ja nie wiem czemu te dzieci tak szybko rosną
ostatnio widzialam takie maleństwo w sklepiie i sie zastanawialam czy dzieci to sie faktycznie takie male rodzą. Bo moj Gracjanek taki duzy przy nim byl.
juz sie doczekac nie moge maluszka,mysle jak Gracjanek bedzie na niego reagowal i jak bedzie wygladal.
wyprawke juz powoli kompletuje,bo wynajelismy duze trzy pokojowe mieszkanko i tu mam miejsce na wszystko.
musze sie od lipca wziasc i cos kupowac w koncu bo na razie kupilam tylko ciuszki. Ciagle mi sie wydaje,że mam czas a to zaledwietrzy miesiace nie dlugo bedzie.
Dorianek widze samodzielny taki. To dobrze. Jak sie zdecydujecie na dzidzie to bedziesz miala czas sie Nia zajmowac.

gracjanek tez wszystko chcialby robic sam,ale ja go tez powolii ucze,że musi byc cierpliwy i sam zaczal zasypiac i pomagac mi. Nie chce,żeby jak sie urodzi maluszek Gracjan czul sie odrzucony. Bo on taki synek maalutki moj. I mam nadzieje,że pokocha braciszka. On wie ze mama ma w brzuszku dzidzie i cacy mu robi ostatnio mnie drapal po brzuchu zeby dzidzia juz wyszla mowi,że bedzie sie bawil z dzidzia ii pomagal mi przy niej ale zabawkami sie nie podzieli hehe.

oj kochana zawsze sie cos musi Ciebie czepic. Trzymam kciuki aby zadne chirurgiczne ingerencje nie byly potrzebne. Chcialabym zebyscie odpoczeli juz od tych problemow.
a jak starsi chlopcy?

ciekawe jak tam Katarzy sie miewa
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 00:18   #566
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Bedzie kochal braciszka na pewno masz w sobie tyle milosci,ze wystarczy zapewne i na wiecej dzieciaczkow
na poczatku na pewno bedzie zazdrosny ale z czasem przywyknie do nowej sytuacji w domciu i bedzie na pewno super bratem bedzie na pewno potrzebowal duzo wiecej ciepla i milosci niz do tej pory ale poradzicie sobie
a moje starsze dzieciaczki dziekuje dobrze najstarszy to juz nastolatek i prawie caly czas spedza z przyjaciolmi,w domu nie chce siedziec ale staram sie abysmy spedzali czaas razem,srodkowy to taki lobuziak,ze glowa mala dom pelen ludzi zawsze mamy bez gosci
tez mam nadzieje,ze bez chirurgii sie obejdzie bo bardzo bym tego nie chciala,pozyjemy zobaczymy
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 06:27   #567
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Oby było tak jak piszesz.

a co do synka no tak,teraz już woli na podworku spedzac czas niz z rodzicami w domu ale masz Dorianka,który jeszcze długo będzie z Tobą w domku wolal siedziec.
Gracjanek jak wczoraj usnal sobie o 16.30 to wstal dzisiaj o 6. Rano takie ma chlopak spanie czasami.
ale pogoda u Nas jest taka,że sama bym juz spac poszla.

Ciekawe gdzie Katarzy sie podziewa,bo nic sie niie chwali
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 17:01   #568
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

A u nas pogoda w kratkę B-)jeden dzień ciepło,drugi duchota a 3 burzę jak cholerka ale nie ma co narzekać jak na tutejsze warunki pogodowe ;-);-)no też jestem ciekawa co z kobietkami naszymi.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 19:05   #569
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Takaja najpierw niech leczą wszystkimi możliwymi sposobami a jak to nie da rezultatu to wtedy operacja. Też bym się na Twoim miejscu nie dała pokroić. No ale jakby leki nie dały rezultatu to bym pewnie się poddała operacji :/, bo bałabym się przerzutów.
Ja to panikara jestem - niestety, ale jak emocje opadną to się zbieram do kupy.
Anusia obawiam się, że jak następnym razem przeczytam posta to będzie opis rozpakowania. Jakoś ten czas ostatnio leci ....
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 19:34   #570
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Powiem Ci Pepusku,że do 20 tygodnia wlokło mi się wszystko,a po dwudziestym tak zapiernicza,że za 4 tyg będzie 30 tydzień:szok:

A jak Ty sie czujesz kochana?

Takaja ta pogoda to masakra jest. U nas codziennie leje i burze,dzisiaj sie troszke rozpogodzilo popoludniu,ciekawe na jak dlugo

moj synus sobie spanie przestawil. W dzien nie chce spac. Dzisiaj poszedl spac o 18.30 już,a ja nie wiem co mam robić bez niego

Ciekawa jestem co u Agniesi,miala wracac z dziiecmi do Pl i nic sie nie odzywa.
U Katarzy mam nadzieje,że z ciążą dobrze wszystko,że tak cicho siedzi.
a o Bajce,Dzidzi,Sensuel czy np Magialenie nawet nie wspominam,bo już zapomnialam jak ich awatary nawet wyglądaja
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.