PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-06, 19:20   #631
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

anusia ciesze sie
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 19:29   #632
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Dziewczyny co sie u Was dzieje,że żadna się nie odzywa? Takaja,Pepus,Bajka czy Kicia?
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 20:20   #633
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sie u Was dzieje,że żadna się nie odzywa? Takaja,Pepus,Bajka czy Kicia?
Jestem żyję, ale nie mam siły pisać i tu zaglądać. Szukam pracy i to bez skutku.
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 22:04   #634
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

u mnie nic ciekawego chce drugiego malucha, ale narazie nie moge, bo okazalo sie ze niedosc ze mam ta pieprzoan hiperprolaktynemie utajona co utrudnia zajscie w ciaze to jeszcze niedoczynnosc tarczycy sie przypaletala wiec jade na lekach by sie unormowac, moze w pazdzierniku lub listopadzie zaczniemy starannia, ale jakos nie podchodze do tego optymistycznie, czuje ze zajmie to nam tym razem wiecej czasu jak ostatnio

Blanka w zlobku, ja od pazdziernika ide na podyplomowke sie doksztalcic zeby jakas konkretniejsza robote znalezc niz ta co mam, tz w domu tylko na weekendy, chociaz teraz robi po 2 tyg wiec rzadko sie widujemy... i jak tu dzieciatko zmajstrowac? no kreci sie jakos jednym slowem

anuszka Fabianek to kawal chlopczyka, matko jak ten czas szybko leci, przeciez dopiero co pisalas ze jestes w ciazy
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 07:03   #635
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Pepusku a jak zdrowie?

Bajka to ja trzymam kciuki za skuteczne leczenie i owocne staranka a czas leci okropnie szybko,mi te tyg lecą przez palce ale już sie doczekać nie moge
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 08:58   #636
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Pepusku a jak zdrowie?

Bajka to ja trzymam kciuki za skuteczne leczenie i owocne staranka a czas leci okropnie szybko,mi te tyg lecą przez palce ale już sie doczekać nie moge
Na szczęście w rezonanse nic nie wyszło
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 15:20   #637
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sie u Was dzieje,że żadna się nie odzywa? Takaja,Pepus,Bajka czy Kicia?
Ja obecna jestem
zagladam tu czasem ale cisza
u mnie jakos leci po malenku,chodze na badania ( tym razem ze soba) jestem po kolonoskopii i chyba do szpitala wroce bo tak mnie brzuch nawala,ze oszaleje zaraz ....
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 21:40   #638
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ja obecna jestem
zagladam tu czasem ale cisza
u mnie jakos leci po malenku,chodze na badania ( tym razem ze soba) jestem po kolonoskopii i chyba do szpitala wroce bo tak mnie brzuch nawala,ze oszaleje zaraz ....
Cisza cisza. Dziewczyny mało piszą. Agnieszka to teraz już wcale nie zagląda. Zeberka też gdzieś nam zniknęła. Nie ma chwilowo staraczek to nie ma komu kibicować Anusia aby patrzeć jak będzie pisała, że jedzie na rozpakowanie.
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 23:22   #639
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Cisza cisza. Dziewczyny mało piszą. Agnieszka to teraz już wcale nie zagląda. Zeberka też gdzieś nam zniknęła. Nie ma chwilowo staraczek to nie ma komu kibicować Anusia aby patrzeć jak będzie pisała, że jedzie na rozpakowanie.
Szkoda,ze sie tak wszystko rozsypalo Agnieszka wyszla za maz,nawet sie nie przyszla tutaj pochwalisc Wam wszystkim,wygladala olsniewajaco obciela wloski ma takie lekko za brode na tak zwanego boba....
a jak Ci idzie poszukiwanie pracy ? dalej kiepsko kurcze co to sie dzieje w tej polsce ...a tak bym bardzo chciala wrocic...tylko jak i do czego
a jak tam zdrowko Twoje napisz lepiej ?
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 12:23   #640
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Szkoda,ze sie tak wszystko rozsypalo Agnieszka wyszla za maz,nawet sie nie przyszla tutaj pochwalisc Wam wszystkim,wygladala olsniewajaco obciela wloski ma takie lekko za brode na tak zwanego boba....
a jak Ci idzie poszukiwanie pracy ? dalej kiepsko kurcze co to sie dzieje w tej polsce ...a tak bym bardzo chciala wrocic...tylko jak i do czego
a jak tam zdrowko Twoje napisz lepiej ?
Ze zdrowiem coraz lepiej i powinno się poprawiać. Długo jakoś to trwa, myślałam że miesiąc lub dwa i o wszystkim zapomnę a tu bóle głowy nie dają zapomnieć .... Dostałam leki, które mają złagodzić te bóle - zobaczymy czy zadziałają.
Wiesz praca jest ale dla młodych, pięknych ....

Może jak przyjdzie jesień, zima to dziewczyny tu wrócą
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 16:01   #641
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Ze zdrowiem coraz lepiej i powinno się poprawiać. Długo jakoś to trwa, myślałam że miesiąc lub dwa i o wszystkim zapomnę a tu bóle głowy nie dają zapomnieć .... Dostałam leki, które mają złagodzić te bóle - zobaczymy czy zadziałają.
Wiesz praca jest ale dla młodych, pięknych ....

Może jak przyjdzie jesień, zima to dziewczyny tu wrócą
Niesatety powrot do zdrowia troszke trwa
no teraz to powiedzialas co wiedzialas :praca jest dla pieknych mlodych a co Ty slonce stara jestes przestan nawet tak myslec nie ma sie co oszukiwac jest praca ale najczesciej po znajomosci niestety bedzie dobrze,znajdziesz cos w koncu choc wiem,ze pewno nie jest latwo

trzeba miec nadzieje,ze dziewczyny powracaja do Nas bo watek nam zemrze smiercia naturalna i jeszcze nam go zamkna i gdzie wtedy poplotkujemy troszke
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 06:41   #642
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Dzień dobry
no faktycznie wątek zamiera

Pepus ciesze sie bardzo,że zdrówko już lepiejoby bóle głowy też ustąpiły.
A z pracą u Nas faktycznie ciężko,bo moja siostra szuka już od dobrych kilku miesięcy,ale mimo wykształcenia,jej wiek nikomu nie odpowiada,bo teraz lepsze są takie 20 latki prosto po liceum

Takaja a jak Dorianek? No i jak Ty sie czujesz kochana?

Tyle dziewczyn tutaj było i teraz żadna nie przyjdzie zajrzeć.
Dzidzia,Melabn,Magialena, Agnieszka itd.. tak to pisały a tak żadna nie zajrzy.
Szkoda,że krótko wątek sie utrzmał.

U Nas dobrze wszystko,ale ciężko mi już i chciałabym już urodzić. A w sobote będzie 36 tydzień. Mam nadzieje,że Fabiś nie będzie siedział po terminie jak Gracjanek...
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:58   #643
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

A u Nas Anus pomalenku
maly rozrabia jak szalony,bije kazdego,po malu zaczyna jednak mowic,balam sie strasznie,ze to moglo byc adhd ale widze,ze jest po prostu strasznie nerwowy i porywczy,trzeba do niego podchodzic ze spokojem,bez podniesionego tonu,tlumzaczyc wszystko co sie bedzie robilo i takie tam i wtedy jest na maxa spokojny,dzieciak do rany przyloz
pozyjemy zobaczymy,czas pokaze
meza sprawa stoii w miejscu,jak tylko bedziemy cos wiecej wiedziec to w naszym klubiku Was na pewno poinformuje
pogoda u Nas w kratke,jeden dzien slonce inny pada ,glowa mnie boli
moje chorobsko sie rozwija nie chce stanac,moze bedzie potrzebna operacja i wtedy bede miala 3 miesiace wolne od dzieci i obowiazkow domowych a tak na powaznie to chyba bedzie najlepsze wyjscie
jesien sie zbliza wiec pewno beda ciagle deszcze padac,jutro ide po plaszcze przeciwdeszczowe dla siebie i malego i po kalosze i bedziemy smigac w deszczu
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 17:17   #644
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

To super,że Dorianek jest taki

U Nas też pogoda do kitu,deszcz leje dzisiaj okropnie,mokro i zimno
Byłam dzisiaj na zakupach dla Fabisia bo brakowało Nam pościeli do łóżeczka no i mi do szpitala wszystkiego. Ale już wszystko mamy
oprócz wózka,ale to planuje kupić po porodzie

pochwale sie łóżeczkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10013.jpg (47,3 KB, 7 załadowań)
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:27   #645
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Chyba zacznę się starać to może dziewczyny wrócą Raz na jakiś czas można coś napisać, nawet jeśli nic ciekawego w życiu się nie dzieje.

Asia ciebie o chyba będą musieli pasami do łóżka przywiązać, bo jakoś mi się wierzyć nie chce, że ie wstaniesz i nie będziesz latać ze ścierą w ręce
Szkoda, że Kicia tu nie wpada
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:48   #646
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Pepus masz racje
a do staranek zapraszamybędziemy kibicować z Fabiankiem

Kicia korzysta z neta w tel to ciężko jej tu wchodzić,ale namówić ją trzeba hhe
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:12   #647
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
To super,że Dorianek jest taki

U Nas też pogoda do kitu,deszcz leje dzisiaj okropnie,mokro i zimno
Byłam dzisiaj na zakupach dla Fabisia bo brakowało Nam pościeli do łóżeczka no i mi do szpitala wszystkiego. Ale już wszystko mamy
oprócz wózka,ale to planuje kupić po porodzie

pochwale sie łóżeczkiem
sliczne ale bedziesz miala fajnie ,takiego brzdaca pachnacego :love

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Chyba zacznę się starać to może dziewczyny wrócą Raz na jakiś czas można coś napisać, nawet jeśli nic ciekawego w życiu się nie dzieje.

Asia ciebie o chyba będą musieli pasami do łóżka przywiązać, bo jakoś mi się wierzyć nie chce, że ie wstaniesz i nie będziesz latać ze ścierą w ręce
Szkoda, że Kicia tu nie wpada
Jestem( a raczej sie staram) na odwyku sprzataniowym za duzo sie wkurzam przez to bo wysprzatam dom a pozniej latam i krzycze na meza,ze nie pilnuje porzadku stwierdzil,ze to choroba i staram sie nad tym panowac ale jest ciezko,w razie cos to moja mama by przyjechala pilnowac porzadku a Ona jest jeszcze gorsza odemnie i moj maz by chyba uciekl
rozmawialam ostatnio z dziewczyna po operacji i mowi,ze cholernie boli,nie mogla podniesc sie z lozka przez tydzien mam nadzieje,ze w razie juz dojdzie do tego to u mnie bedzie lzej

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Pepus masz racje
a do staranek zapraszamybędziemy kibicować z Fabiankiem

Kicia korzysta z neta w tel to ciężko jej tu wchodzić,ale namówić ją trzeba hhe
A masz z Kicia kontakt ?
dziewczyny to wpierdziel musza chyba dostac albo musza zaczac sie starc to wtedy wpadna znowu
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 07:16   #648
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Tak mam z Kicią kontakt i właśnie mówiłam jej,żeby tu zajrzała do Nas
Ja już sie małego doczekać nie mogębędzie taki pachnący i kochanyno i nie mogę się doczekać jak Gracjanek będzie się zachowywał przy bracie. Staram się,żeby nie poczuł,że dla Fabiana co chwile sie coś kupuje,bo to ubranka to smoczki i on wie,że to dla dzidzi,a nie dla niego.
Dlatego jemu też staram się zawsze coś kupić.
Wczoraj poszliśmy do skleu po pościel do łóżeczka to Gracjanek naciągnął Nas na motor na akumulatornie ważne,że w domu ma juz samochód na akumulator. No i tak ze sklepu wracał motorem

Pepusku to czekamy aż zacznienie staranka,żeby było komu kibicować

Takaja i Ty zdrowiej szybko kochana,na pewno będzie wszystko dobrze i siup na córeczke róbcie zamach
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 11:31   #649
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Anusia obawiam się, że Asia musi się najpierw wyleczyć. Pamiętam , że to w czasie ciąży odnowiła jej się choroba. Powinna teraz wyleczyć do końca by mieć spokój.
Asia musisz zacisnąć zęby i nie patrzeć w stronę gdzie jest "czysto inaczej".
Postaram się Kicie namówić by tu wpadła ale nie wiem czy ona teraz znajdzie czas. Mają kupę pracy i wraca późno. No ale jak będziemy naciskały z Anusią to może tu coś skrobnie.
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 12:52   #650
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Tak musimy zbioro na nią nacisnąć to może wlezie
chwilke musi znaleźć

Tak wiem,że Asia musi sie wyleczyć,dlatego napisałam,żeby zdrowiała i zamach robiła
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 14:02   #651
agnieszka09
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka09
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 389
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

czesc kochane
nie miejcie za zle ale poza czytaniem nie zabardzo chce mi sie pisac.ale jak juz jestem to skrobne co u nas. a wiec jestem juz mezatkaod ...miesiaca. mielismy wracac do pl.na dzien dzisiejszy nawet nie chce slyszec o pl.rodzine to najlepiej sie wychodzi ale na zdjeciu.sama sie o tym doskonale przekonalam.wiecej napisze kiedys w klubie. w sumie to byl slub i chrzty Karinki i Adriana.malo brakowalo i by nic sie nie odbylo.Adrian wyladowal w szpitalu.wieczorem w piatek przed samym slubem wyszedl ze szpitala i skonczylismy wizyty w szpitalu jednym potem jeszcze bylismy w innym gdzie byl specjalistyczny oddzial chirurgi dzieciecej.okazalo sie,ze Adrian ma krwaiaka pourazowego na pol glowy i peknieta czaszke.pekniecie bylo bardzo dlugie ale powierzchowne i na styku platow czaszki po lewej stronie glowy...ehh nie chce mi sie wiecej pisac na temat pobytu w pl.

ostatnio bylismy na bilansie z Karinka i Adriankiem wczoraj.Karinka ma 92 cm i wazy 12,400 a Adrian ma74cm i wazy 10,300
wlasnie jestesmy po przeprowadzce. fajne,duze mieszkanko z ogrodkiemale i tak moim marzeniem jest wlasne mieszkanie mam nadzieje,ze sie kiedys spelni i bedzie moje i napewno juz n nikogo z tz nie bedziemy liczyli, na rzadna rodzine...
zdjec jest duzo na fb wiec ni bede sie bawila w stawianie...



ANUSIA zazdroszcze Ci brzusia i porodu...pomimo bolu ja super wspominam taka magoczna chwila jak tulisz i widzisz pierwszy raz maluszka moze kiedys jeszcze zrobie sobie bobasa,zeby sie odmlodzic


PEPUSKU wracaj do zdrowia jak najszybciej...to co teraz porabiasz calymi dniami...


TAKAJA jednak z Dorianem wszystko ok ale sie ciesze.kurcze jakie dziadostwo Cie dopadlo.szybko cos z tym rob bo zdrowia szkoda.


BAJKA czekam na zdejcie pozytywnego testu.Blanka jest cudna...szczegolnie te dzisiejsze zdjecia ze slubu wymiataja...boska



KATARZY jak u Ciebie.kciuki mooooocno zacisniete.


dziewczyny co sie dzieje z DZIDZIA. ja ja wykasowlama na fb bo napisalam do niej wiadomosc i zero odzewu.szkoda bo ja lubie i ciekawa jestem co u niej i Wikuni.


KICIA wracaj


ZEBRA wracaj


MELABN tez cos skrobnij jak u Ciebie
__________________
MOJA PRINCESSA 26.03.2010

http://s6.suwaczek.com/201003261565.png



ADRIANEK 11.10.2011



NASZ SLUB 11.08.2012
agnieszka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 17:10   #652
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Aga strasznie współczuje przejść w Pl... Ślubu gratuluje oczywiście i chrztów. Co do rodziny w pełni się zgadzam! Ale jej się nie wybiera... Ale najbliźsi potrafią być najgorsi... Sama przechdoze ciężkie chwile dzięki rodzince... Moge w pełni świadomie powiedzieć, że ich nienawidze...

Pepus powrotu do zdrowia!

Takaja ciesze się, ze to nie adhd!


Bajka trzymam kciuki za majstrowanie bobasa!

Anusia ale zleciało, niebawem urodzisz!
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2012-09-13 o 17:12
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 19:06   #653
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
PEPUSKU wracaj do zdrowia jak najszybciej...to co teraz porabiasz calymi dniami...
Siedzę w domu i grzeję stołki W domu zawsze jest co robić - pranie , sprzatanie, gotowanie, prasowanie.... no i jest czas na hobby

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Pepus powrotu do zdrowia!
Dzięki.

Fakt, że najlepiej to z rodziną wychodzi sie na fotografii.
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 19:21   #654
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

oj dziewczyny, szok jesli chodzi o wasze rodziny... mi tesc ostatnio powiedzial ze sie na mnie obrazil bo nie utrzymuje z nim stosunkow rodzinnych, ale jakos chyba zapomnial ze to z jego winy nie dosc ze nie przyszedl na nasz slub, to jeszcze na 2 urodzinach Blanki tez sie nie zjawil nie raczac nas poinformowac bysmy na niego nie czekali. zenada.

oczywiscie zeberko w twojej sytuacji postawic sie nie moge, bo ty to masz poprostu hardcore

Aga... boze jakim cudem Adi to sobie zrobil? tzn wyobrazal sobie ze gdzies uderzyl, ale masakra ze az tak! co was sklonilo zeby jechac do lekarza? sila uderzenia czy Adrianek jakies objawy mial? pytam bo Blanka nie raz przychrzanila konkretnie glowa, raz na pogotowiu bylismy ale rtg pekniecia zadnego nie wykazal. a ja sie panicznie wlasnie boje krwiakow i tetniakow...
slubu jeszcze raz gratuluje no i szkoda ze do polski nie wracacie szkoda ze nie udalo sie nam spotkac

co do drugiego dziecka to ja sie ciagle zastanawiam raz chce a zaraz zaczynam kalkulowac, myslec jak Blanka zareaguje, jak sobie dam rade sama, bo macka wiecznie nie ma, czy mnie beda chceli gdzies do roboty po tylu latach i takie tam
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 19:54   #655
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Witam towarzystwo w koncu sie odezwaly kobietki,super ciesze sie bardzo,Agus matko jedyna jak to sie porobilo szczescie od Boga ,ze wszystko jest w porzadku,silny chlopczyk jest a u mnie dzis dzien pelen wrazen i to niekoniecznie tych pozytywnych,stalo sie to czego obawialam sie od dluzszego czasu a chodzi o sytuacje z moim mezem,niedawno przyszlismy do domku wiec pozniej naskrobie wam wam w naszym klubiku co i jak
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 20:54   #656
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

O jaki tu ruch

Agniesia witaj kochana kurcze a ja nie mam Cię w znajomych na fb i nie mogę obejrzeć zdjęć. Musimy sie jakos odnaleźć.
Boże a co się Adriankowi stało???Dobrze,że w pore zareagowaliście.
Z rodziną faktycznie na zdj najlepiej,ale widze,że u Was cos sie porobilo.
Jak bedziesz chciała napisz w klubiku co i i jak
I brawa za takie bilanse dzieciaczkow

Bajka ja tez watpliwosci mialam,ale poszlismy na spontana i nie zaluje. Teraz sie nie martwie jak sobie poradze z dwojka tylko juz sie doczekac nie moge az chlopcy beda sie razem chowac.

Zeberko a co u Was?

Takajato czekam w klubiku na wieści i mam nadzieje,że to nic poważnego

my dzisiaj upatrzylismy piekny wozeki jutro jedziemy po niego. Jak kupie to sie pochwale
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:54   #657
Inna_Uk
Rozeznanie
 
Avatar Inna_Uk
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rybnik/UK
Wiadomości: 751
GG do Inna_Uk
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Witam dziewczynki Kochane

Hmm tak myslalam ze to jakas zmowa :P

No to na poczatku sie pochwale...a co :P
UDAŁO sie...wkoncu zobaczylam II kreseczki i w niedziele zaczynamy 7tc
Przepraszam ze nie wchodze,nie pisze,ale latwiej mi jest pisac z kazda z osobna na gg albo na fb niz zajrzec tutaj,bo tak jak pisala Anusia mam maly dostep do kompa a na tel nie moge pisac bo co chwile sie przewija i szlag mnie trafia :/

Juz jestem po pierwszej wizycie u GP,teraz czekaja mnie badania i i spotkanie z polozna
Nie moge sie doczekac pierwszego usg,i momentu kiedy brzuszek bedzie widoczny i poczuje ruchy malenstwa
A z drugiej strony martwie sie bo bede musiala ukrywac brzuszek w pracy,bo jak szef zobaczy to zostane zwolniona.a wtedy nie zapewnie domku mojemu malenstwu ;( wrrr czemu to wszystko musi byc takie pochrzanione ??

Moje dwie kreseczki,zrobione dzis,zeby miec II tradycyjne kreseczki,bo wczesniej byl cyfrowy,no i zeby sie upewnic ze moja kruszynka napewno tam jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8594.jpg (18,1 KB, 9 załadowań)
__________________
"Niewykorzystane szanse bolą znacznie bardziej niż popełnione błędy..."
12/2011 Staranka rozpoczete
7/9/2012 Pojawiły się cudowne II kreseczki
29/10/12 Pierwsze USG
3/12/12 Pierwsze kopniaczki
Nasze Maleństwo

Edytowane przez Inna_Uk
Czas edycji: 2012-09-14 o 11:58
Inna_Uk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 12:50   #658
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

To ja jestem 1 gratulacje slonce moje mowilam Ci caly czas,ze sie uda ja to po prostu wiedzialam
ciesze sie z Toba bardzo mocno

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Po krotce napisalam co sie wczoraj u mnie wydarzylo oczywiscie tam gdzie zawsze
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:45   #659
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

kochana gratulacje!!!! tyle juz czekalas, ze wszystko inne przestaje miec znaczenie ulozy sie po twojej mysli, zobaczysz jeszcze raz gratuluje!
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 14:55   #660
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
To ja jestem 1 gratulacje slonce moje mowilam Ci caly czas,ze sie uda ja to po prostu wiedzialam
ciesze sie z Toba bardzo mocno

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Po krotce napisalam co sie wczoraj u mnie wydarzylo oczywiscie tam gdzie zawsze
Ja też mowiłam, że sie uda i wreszcie dobre wieści
Gratulacje raz jeszcze!

Witajcie! No wreszcie jakiś ruch na wątku.

Kicia a mialas USG?
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.