Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy! - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 08:48   #4741
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ja się nie dziwię, że nie chudniesz, dziewczyno, Ty sobie już rozpieprzyłaś metabolizm! 800kcal i jeszcze ćwiczenia? To nie jest rozsądne Forum Dietetyka https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=69 tam siedzą dziewczyny, które naprawdę znają się na rzeczy
O tym to ja wiem niestety, ale tego typu problemy mam od 14 roku życia, a jakoś do tej pory chudłam nawet biorąc tabletki anty. Teraz nagle bum.
Ale dzięki za radę, na pewno tam napiszę, bo naprawdę chciałabym się..OGARNĄĆ.
Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Hmm.. u mnie tabletki z większą zawartością estrogenów właśnie powodowały wzdęcia brzucha, ale to tylko dowodzi jak bardzo indywidualnie należy do nich podchodzić. A dawka hormonów w Yasmin na pewno nie należy do tych minimalnych i może powodować trudności przy zmniejszeniu masy ciała. Jeżeli bardzo zależy Ci na szczuplejszej sylwetce być może będziesz zmuszona poszukać innych rozwiązań na antykoncepcję.
Najpierw jest Naraya/Yasminelle(itd.), a potem Asubtela/Yasmin(itd.) właśnie w piramidzie dawek hormonów z tego co mi wiadomo. A jeśli Yasminelle na mnie źle działa, to jeśli idę schodek wyżej to chyba później jest właśnie Yasmin? poza tym to tak nagłośnione, że ten lek nie powoduje tycia itd, że wydawało mi się, że dobrze będzie mi się z nim żyć. W takim razie z tabletek dwuskładnikowych jakie proponujesz, które mają więcej hormonów niż Yasminelle, a mniej niż Yasmin, bo ja takich nie znam? (
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 11:17   #4742
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Nie twierdzę, że wybrałaś źle. Na Twoim miejscu również stawiałabym na Yasmin, ze wszystkich tabletek chyba tylko te (i oczywiście Yasminelle) nie powodują zatrzymania wody i puchnięcia. Nie wiem czy jest sens zamieniania na inne o mniejszej zawartości estrogenu, który jak wynika ze wcześniejszych postów różnie w różnych dawkach może się zachowywać przy współpracy z drugim składnikiem tabletki i pozbawiać się właśnie braku efektu zatrzymania wody. Ja chyba stawiałabym na inną metodę antykoncepcji.
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 22:07   #4743
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Mam pytanie, może akurat któraś będzie się orientowała, a jak nie to zapytam w innym wątku.
Miałam taką sytuacje, że zapomniałam tabletki i zgodnie z ulotką następnego dnia przyjęłam dwie w tym samym czasie i teoretycznie powinnam rozpocząć nowe opakowanie bez 7dniowej przerwy, ale włąsnie chciałam się zapytać czy jest to konieczne?
Podkreśle, że biore tabletki ze względu na problemy hormonalne - zespół PCO, nie było stosunku, więc nie obawiam sie o ciąże.
Tylko nie wiem czy będziecie się orientowały czy tak moge postąpić?
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 21:33   #4744
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

co do powiekszenia sie piersi, ja mialam tak przy yasmin/midianie tak ze piersi byly jędrne,jakby bardziej napuchniete, ale rozmiar ten sam. Po zaprzestaniu brania wszystko wrociło do naturalnej normy,ale jednak wolalam te przy tabletkach.
Ja przy yasmin schudlam, wczesniej bralam novynette i regulon i chyba troszke przytylam, albo bylam napompowana. Takze przy yasmin czułam sie dobrze.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:26   #4745
Fizonna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 21
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Czy macie zmainy nastrojow po Yasminelle??? Ja mam ale nie wiem czy to moj charakter czy tabletki...
Fizonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 17:22   #4746
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Ja jestem w połowie opakowania i muszę przyznać, że zrobiłam się nieco bardziej nerwowa. Przy Dianie i Yasmin tego nie miałam.
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:00   #4747
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Re: Yasmine?????

zabijcie mnie, bo debilem jestem co się ze mną dzieje ?! zapomniałam 7 tabletki z nowego opakowania i zażyłam ją wraz z tą z 8 dnia.. (czyli 24 h spóżnienia) . tego dnia kiedy tabletki nie wzięłam (7 dzień) współżyłam. od współżycia do momentu wzięcia dwóch tabletek minęło 16 godzin, nie wiem czy to ważne.

przerwy między tym a opakowaniami nie robiłam (a w poprzednim opakowaiu łyknęłam dwie jednego dnia!).

no i teraz co ? grzać po pigułę 72 po ? proszę ślicznie o odpowiedź, bo, hmm.. czas leci !
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 14:09   #4748
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Re: Yasmine?????

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
zabijcie mnie, bo debilem jestem co się ze mną dzieje ?! zapomniałam 7 tabletki z nowego opakowania i zażyłam ją wraz z tą z 8 dnia.. (czyli 24 h spóżnienia) . tego dnia kiedy tabletki nie wzięłam (7 dzień) współżyłam. od współżycia do momentu wzięcia dwóch tabletek minęło 16 godzin, nie wiem czy to ważne.

przerwy między tym a opakowaniami nie robiłam (a w poprzednim opakowaiu łyknęłam dwie jednego dnia!).

no i teraz co ? grzać po pigułę 72 po ? proszę ślicznie o odpowiedź, bo, hmm.. czas leci !
Daleko w tym do debilstwa, bo każdemu się może zdarzyć.
Raz to już 2 tydzień, więc najbezpieczniejszy, więc nie masz się o co martwić i nie masz co się truć Escapelle
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:29   #4749
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Re: Yasmine?????

Noo, ostatnimi czasy chodzę rozkojarzona mocno ; ) A biorę sporo leków teraz o różnych porach więc może dlatego. Ja wiem, to taki przełom 1 i 2 tygodnia. Ale chyba rzeczywiście odpuszczę sobie 72. Zwłaszcza, że antykoncepcja jest osłabiona, a nie, że ochrona spada do zera całkowicie. Dzięki!
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 19:43   #4750
traktorekk
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

dziewczyny, czy dzięki braniu tabletek zmniejszył Wam się ból brzucha w trakcie okresu? Ja właśnie m.in. z tego powodu zaczęłam brać tabletki-okropne, comiesięczne bóle brzucha wyrywały mnie z codziennych zajęć nawet przez 2 dni, a środki bez recepty nie pomagały. Po 1 opakowaniu Lesinelle bóle nie ustąpiły ani trochę jest nadzieja?
traktorekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:11   #4751
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez traktorekk Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy dzięki braniu tabletek zmniejszył Wam się ból brzucha w trakcie okresu? Ja właśnie m.in. z tego powodu zaczęłam brać tabletki-okropne, comiesięczne bóle brzucha wyrywały mnie z codziennych zajęć nawet przez 2 dni, a środki bez recepty nie pomagały. Po 1 opakowaniu Lesinelle bóle nie ustąpiły ani trochę jest nadzieja?
u mnie poprawa jest znaczna - przy Yasmin nic nie bolało, przy Asubteli pobolewa, ale przy bólach jakie miałam kiedyś to nic
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 08:56   #4752
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Mi się zmniejszył ból diametralnie. Przede wszystkim - miesiączki regularne, malutkie, wystarczą mini wkładki grubsze np. Bella Panty niebieskie, albo discreet , bo kropeczka poleci. Ból poszedł w zapomnienie. Miesiączki nawet nie zauważam, jest tak bezobjawowa
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 21:52   #4753
traktorekk
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

ale bóle zmniejszyły się po pierwszym opakowaniu, czy po kilku?
traktorekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 16:17   #4754
wengaya
Raczkowanie
 
Avatar wengaya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

mam pytanie bo zmieniam tabletki z Femodenu (30 mcg+75 mcg) na Asubtele (3mg+0,03mg) i czy mam normalnie po 7 dniowej przerwie zacząć brać Asubtele i ochrona będzie zachowana czy mam to zrobić jakoś inaczej?
może ktoś będzie mógł mi pomóc
__________________
Trzeba być szybkim jak nadchodząca chwila
wengaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 16:26   #4755
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez traktorekk Pokaż wiadomość
ale bóle zmniejszyły się po pierwszym opakowaniu, czy po kilku?
Po dwóch opakowaniach

Cytat:
Napisane przez wengaya Pokaż wiadomość
mam pytanie bo zmieniam tabletki z Femodenu (30 mcg+75 mcg) na Asubtele (3mg+0,03mg) i czy mam normalnie po 7 dniowej przerwie zacząć brać Asubtele i ochrona będzie zachowana czy mam to zrobić jakoś inaczej?
może ktoś będzie mógł mi pomóc
Normalnie bierzesz, po 7 dniowej przerwie zaczynasz nowe opakowanie,ale już Asubteli.
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 19:01   #4756
ollga25
Raczkowanie
 
Avatar ollga25
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Dziewczyny , biorę Yasmin od czerwca, musiałam teraz wydłużyć branie tabletek o 4 dni bo byłam na wakacjach i wiadomo , teraz aby dokończyć blister brakuje mi 4 tabletek. Ma któraś odsprzedać? Mogę załatwić receptę na Yasmin, bo będę brała dwie a nie chciałabym znowu rozpoczynać dwóch opakowań .... Ma któraś jak pomóc?

Bo czytałam w ulotce że nie mogę brać mniej niż 21 tabletek nawet jakbym chciała zmienić dzień rozpoczęcia cyklu... no i teraz mam problem
__________________
pupa: 94
talia: 75
ud0: 51
ramię: 26
WAGA: 61
ollga25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 19:04   #4757
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ollga25 Pokaż wiadomość
Bo czytałam w ulotce że nie mogę brać mniej niż 21 tabletek nawet jakbym chciała zmienić dzień rozpoczęcia cyklu... no i teraz mam problem
W którym miejscu w ulotce? wybacz, że usunęłam Twój wątek, ale jest zbędny i zaśmieca forum Nic nie musisz dokupywać.
Można wziąć min. 15 tabletek z blistra, przerwę i jest się bezpiecznym.
Więc pokaż, gdzie jest napisane, że trzeba wziąć 21 tabletek
__________________

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2012-10-02 o 19:05
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 19:59   #4758
mishuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1
GG do mishuk
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ollga25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , biorę Yasmin od czerwca, musiałam teraz wydłużyć branie tabletek o 4 dni bo byłam na wakacjach i wiadomo , teraz aby dokończyć blister brakuje mi 4 tabletek. Ma któraś odsprzedać? Mogę załatwić receptę na Yasmin, bo będę brała dwie a nie chciałabym znowu rozpoczynać dwóch opakowań .... Ma któraś jak pomóc?

Bo czytałam w ulotce że nie mogę brać mniej niż 21 tabletek nawet jakbym chciała zmienić dzień rozpoczęcia cyklu... no i teraz mam problem
Mogę odstąpić dwa blistry (musiałam zmienić Yasmin na Yasminelle), termin przydatności 09.2013.
mishuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 22:58   #4759
wengaya
Raczkowanie
 
Avatar wengaya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez annussiaa91 Pokaż wiadomość
Normalnie bierzesz, po 7 dniowej przerwie zaczynasz nowe opakowanie,ale już Asubteli.
bardzo Ci dziękuję za odpowiedź
ok wezmę tak, i będę miała zachowaną ochronę?
__________________
Trzeba być szybkim jak nadchodząca chwila
wengaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 12:02   #4760
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez wengaya Pokaż wiadomość
bardzo Ci dziękuję za odpowiedź
ok wezmę tak, i będę miała zachowaną ochronę?
Tak, będziesz tak samo chroniona, bo nie przerywasz stosowania antykoncepcji Wszystko będzie ok.
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 15:31   #4761
wengaya
Raczkowanie
 
Avatar wengaya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 102
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

dzięki wielkie
__________________
Trzeba być szybkim jak nadchodząca chwila
wengaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 08:14   #4762
bozenad86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 15
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Możecie mi pomóc?zapomniałam wziąć tabletkę pierwszą z drugiego tygodnia,a w ulotce jest rozdzielony każdy tydzień i teraz nie wiem jak to potraktować.do pierwszego czy drugiego?
bozenad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 08:42   #4763
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez bozenad86 Pokaż wiadomość
Możecie mi pomóc?zapomniałam wziąć tabletkę pierwszą z drugiego tygodnia,a w ulotce jest rozdzielony każdy tydzień i teraz nie wiem jak to potraktować.do pierwszego czy drugiego?
nie ma to żadnego znaczenia, wszystkie tabletki mają taki sam skład
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 09:20   #4764
bozenad86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 15
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

No tak ale mi chodzi o to że np jak nie weźmie się tabletki w pierwszym tygodniu to trzeba sie dodatkowo zabezpieczać a jeżeli chodzi o drugi to pisze że nie trzeba.
bozenad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 09:52   #4765
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

ach o to chodzi...

skoro tak jest napisane w ulotce, to należy tak postąpić jak jest tam napisane, a jest przecież jasno wskazane, że trzeba wziąć pominiętą jak najszybciej, a ochrona jest zachowana i nie trzeba stosować dodatkowych środków - jasne powinno być też, że tydzień = 7 tabletek, więc jeśli chodzi o 8-mą, to jest to drugi tydzień
__________________
Keep calm and play squash

Edytowane przez riliana
Czas edycji: 2012-10-14 o 09:59
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 11:34   #4766
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Mi po asubtelli spało libido a mialam duze a tak to zadnych innych skutków ubocznych Tż [jest za granicą] jak sie o tym dowiedzial to stwierdzil ze jak ogolnie czuje sie dobrze to nie ma po co zmieniac
Na razie wziełam 3 opakowania,wykupione mam kolejne 3 i wtedy zobacze czy libido wciaz bedzie male [ choc w ciagu ostatnich 2 tygdoni troche podskoczło] i ewentualnie wtedy zmienie.
Ja przechodzilam z 0C35 na nie,bez zadnych problemow
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 13:10   #4767
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

pytanie od dziewczyn stosujące Midianę :
czy zauważyłyście u siebie zwiększone przetłuszczanie się włosów??
jak od jakiś 2 miesięcy zauważył. Mam te same nawyki pielęgnacyjne co wcześniej, myję w tych samych szamponach i odżywkach, a coraz bardziej zaczynają mi się przetłuszczać włosy. Wcześniej je myłam co 3 dni, teraz myję co 2, a zaraz zacznę to robić codziennie bo nie fajnie wyglądają na drugi dzień....
miała któraś z was podobny problem przy tabletkach??
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 18:15   #4768
_lillian
Przyczajenie
 
Avatar _lillian
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
pytanie od dziewczyn stosujące Midianę :
czy zauważyłyście u siebie zwiększone przetłuszczanie się włosów??
jak od jakiś 2 miesięcy zauważył. Mam te same nawyki pielęgnacyjne co wcześniej, myję w tych samych szamponach i odżywkach, a coraz bardziej zaczynają mi się przetłuszczać włosy. Wcześniej je myłam co 3 dni, teraz myję co 2, a zaraz zacznę to robić codziennie bo nie fajnie wyglądają na drugi dzień....
miała któraś z was podobny problem przy tabletkach??
mam właśnie na odwrót! tak jak przed rozpoczęciem stosowania Midiany (pierwsza antykoncepcja hormonalna w moim życiu, swoją drogą) musiałam myć włosy codziennie, bo inaczej miałam sam łój na głowie tak po trzech, czterech miesiącach stosowania myję włosy co trzeci dzień i jest w porządku. od dawna bierzesz Midianę?


też mam pytanie (mimo że teoretycznie znam na nie odpowiedź :P)- dziś biorę siódmą pigułkę z blistra, ostatnio współżyłam trzy dni temu. czy jeżeli zacznę kurację antybiotykową jutro (czyli ósma pigułka blistra -> początek drugiego tygodnia) to nie ma możliwości, by te poprzednie dni mi się 'odbezpieczyły', prawda? bo że przez czas brania antybiotyków i tydzień po będę musiała używać prezerwatywy, to wiem.
__________________
[eucerin][/eucerin]
Cała literatura o miłości to, jak dotąd, tylko wspaniałe gówno. Cóż to ma wspólnego z miłością. Boże mój drogi. Chciałbym cokolwiek przeczytać o sobie i o swoich uczuciach, kiedy leżę dwudziestą noc bez snu i patrzę w sufit.

Edytowane przez _lillian
Czas edycji: 2012-10-25 o 18:19
_lillian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-25, 21:46   #4769
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez _lillian Pokaż wiadomość
też mam pytanie (mimo że teoretycznie znam na nie odpowiedź :P)- dziś biorę siódmą pigułkę z blistra, ostatnio współżyłam trzy dni temu. czy jeżeli zacznę kurację antybiotykową jutro (czyli ósma pigułka blistra -> początek drugiego tygodnia) to nie ma możliwości, by te poprzednie dni mi się 'odbezpieczyły', prawda? bo że przez czas brania antybiotyków i tydzień po będę musiała używać prezerwatywy, to wiem.
antybiotyki nie działają wstecz.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 20:04   #4770
_lillian
Przyczajenie
 
Avatar _lillian
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11
Dot.: Yasmin/Midiana/Asubtela/Lesine - wątek zbiorczy!

tak też myślałam, jednak zawsze przy pograniczu pierwszego i drugiego tygodnia schizuję, dziękuję!
__________________
[eucerin][/eucerin]
Cała literatura o miłości to, jak dotąd, tylko wspaniałe gówno. Cóż to ma wspólnego z miłością. Boże mój drogi. Chciałbym cokolwiek przeczytać o sobie i o swoich uczuciach, kiedy leżę dwudziestą noc bez snu i patrzę w sufit.
_lillian jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.