Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy! - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-24, 07:53   #2761
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

To to akurat nie problem, bo ja właśnie jego poszukuje , bo to opakowanie próbne, ale się boję, że mi armagedon na twarz wylezie
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 08:47   #2762
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Papillon_ Pokaż wiadomość
To to akurat nie problem, bo ja właśnie jego poszukuje , bo to opakowanie próbne, ale się boję, że mi armagedon na twarz wylezie
Ja mam cerę trądzikową, problemową, a nawet przy pierwszych opakowaniach nie miałam wysypu. Czasem jakieś wieksze niespodzianki, ale ogólnie lepiej. Teraz mam kilka takich drobnych, normalnie ich nie widać. Jak dbam i o pielęgnację (bo ogólnie jestem niesystematyczna) to mogłabym głaskać się non stop, taka milusią mam cerę.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 08:53   #2763
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Ja mam cerę trądzikową, problemową, a nawet przy pierwszych opakowaniach nie miałam wysypu. Czasem jakieś wieksze niespodzianki, ale ogólnie lepiej. Teraz mam kilka takich drobnych, normalnie ich nie widać. Jak dbam i o pielęgnację (bo ogólnie jestem niesystematyczna) to mogłabym głaskać się non stop, taka milusią mam cerę.
Mi też się poprawiła cera od tabletek Odkąd zaczęłam je brać, zniknęła mi kaszka na czole i ostatnio wyskoczyły 2 większe pryszcze, ale już się ich pozbyłam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:49   #2764
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

A mi nadal wyskakują krostki, ale chyba mniej niż wcześniej. Moje libido przestało istnieć. Okresy mam nadal dość obfite i bolące, choć nie tak bardzo jak wcześniej. To dopiero pierwsze opakowanie, jeśli nic się nie zmieni za jakiś czas to pójdę po inne tabletki.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:51   #2765
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
A mi nadal wyskakują krostki, ale chyba mniej niż wcześniej. Moje libido przestało istnieć. Okresy mam nadal dość obfite i bolące, choć nie tak bardzo jak wcześniej. To dopiero pierwsze opakowanie, jeśli nic się nie zmieni za jakiś czas to pójdę po inne tabletki.
Chyba faktycznie masz źle dobrane Ja jestem po pierwszym opakowaniu Narayi i okres mam mniej obfity, mniej bolący, ochotę na sex mam nawet większą niż do tej pory, ale to chyba nie przez same tabletki, tylko przez to, że nie ma zabawy z gumkami, która mi odbierała ochotę no i cerę mam ładniejszą
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:59   #2766
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Mi też się poprawiła cera od tabletek Odkąd zaczęłam je brać, zniknęła mi kaszka na czole i ostatnio wyskoczyły 2 większe pryszcze, ale już się ich pozbyłam
Akurat na czole to dalej mam tą 'kaszkę'. Mniejszą, w dotyku nie jest tak chropowate, ale jest. Ale to mi raczej nie przeszkadza, jak policzki są gładkie to jestem zadowolona.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 14:06   #2767
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
Też się zdziwiłam.


Sprawdź tu: http://apteka-sloneczna.com.pl/contact_us.php

Znowu zapomniałam spytać w aptece. Wykupiłam 3 opakowania, zapłaciłam niecałe 30zł. Mam nadzieję, że jest tak jak anielska diablica pisze i te 9,90zł to stała cena.

Dzięki wielkie za linka, nie wiem jak szukałam, że nie znalazłam. Co do stałości ceny to napisałam wam to czego sama się dowiedziałam, wiadomo, że mi też zależy, żeby to była stała cena a nie promocyjna, bo wtedy to jakiś zapasik chyba będę musiała zrobić

Mam głupie pytanie, ale może ktoś mi odpowie czy skoro Naraya i Lesinelle to to samo to czy w wypadku, gdyby nie było w aptece Lesinelle i kupiłabym Narayę to nie spowoduje to jakichś skutków ubocznych czy jednak kategorycznie nie powinno się mimo wszystko "mieszać" tabletek antykoncepcyjnych ?
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 15:20   #2768
jolly_mah6
Przyczajenie
 
Avatar jolly_mah6
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Sory za taką chwilę refleksji.. ale czytam to forum czytam i tak sobie myślę, że kobiety to mają jednak w życiu ciężko
jolly_mah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:21   #2769
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

ja za naraye dostałam lesinelle bo to odpowiednik. Brałam je już kiedyś.
Nie ma się czego obawiać, skutków ubocznych nie będzie. Co najwyżej lekkie plamienie między okresami, ale i to nie jest pewne
medsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 07:37   #2770
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
ja za naraye dostałam lesinelle bo to odpowiednik. Brałam je już kiedyś.
Nie ma się czego obawiać, skutków ubocznych nie będzie. Co najwyżej lekkie plamienie między okresami, ale i to nie jest pewne
U mnie Naraya kosztuje tyle samo co Lesinelle, więc nie mam na co zmienić Ciekawa jestem skąd taka rozbieżność cen
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 18:17   #2771
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

A ja dziś poszłam do apteki zapytać w jakiej cenie jest i Naraya i Lesinelle ( kupowałam tak ze 4 msc temu Narayę w super promocji z 33 zł obniżyli na 19 zł) i farmaceutka mi mówi, że Narayę to mają w super ofercie za 27 zł, a Lesinelle na pewno będzie co najmniej kilka złotych droższa ( ktoś wie czemu zamiennnik zamiennika jest droższy ? ). Chyba miałam niewyraźną minę bo kobitka mi się pyta czy ja może w innej cenie kupowałam te tabletki ? A ja, że owszem sporo taniej no i ona się pyta czy mogłabym jej powiedzieć za ile i gdzie. No to mówię, że za 9,90 w Krk Babki mina bezcenna. Normalnie jakby milion dolarów zobaczyła. I odniosłam wrażenie, że głupio się jej zrobiło, że w tej aptece co ona pracuje to tabletki są 4 razy droższe
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 20:21   #2772
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

ja kupowałąm Lesinelle za 9.90 i powiedział mi farmaceuta, że ostatnie opakowania w tej cenie i wracają do regularnej. mam nadzieję, że bardzo nie skoczą.
medsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 08:34   #2773
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

dziewczyny, czy plamienie pod koniec tabletek, oraz w czasie kiedy powinien byc okres ale mniejsze niz wczesniej jest normalne? ureguluje to sie jeszcze? czy prawdopodobnie za słabe dla mnie, wczesniej bralam yasmin
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 18:53   #2774
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy plamienie pod koniec tabletek, oraz w czasie kiedy powinien byc okres ale mniejsze niz wczesniej jest normalne? ureguluje to sie jeszcze? czy prawdopodobnie za słabe dla mnie, wczesniej bralam yasmin
a które to opakowanie? Jeśli dopiero zaczęłaś je brać, to jest to zupelnie normalne i ureguluje się przy drugim czy trzecim opakowaniu. U mnie przy pierwszym plamienia były cały czas i minęły przy drugim opakowaniu
__________________
od marca 2012 dbam o włosy

vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 23:16   #2775
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
a które to opakowanie? Jeśli dopiero zaczęłaś je brać, to jest to zupelnie normalne i ureguluje się przy drugim czy trzecim opakowaniu. U mnie przy pierwszym plamienia były cały czas i minęły przy drugim opakowaniu
Jestem w połowie drugiego opakowania Lesinellei nie miałam żadnych plamień, czy to normalne?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 23:34   #2776
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Jestem w połowie drugiego opakowania Lesinellei nie miałam żadnych plamień, czy to normalne?
Tak, to normalne to już raczej plamienia są "nienormalne"
__________________
od marca 2012 dbam o włosy

vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:01   #2777
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
a które to opakowanie? Jeśli dopiero zaczęłaś je brać, to jest to zupelnie normalne i ureguluje się przy drugim czy trzecim opakowaniu. U mnie przy pierwszym plamienia były cały czas i minęły przy drugim opakowaniu
pierwsze, ale wlasnie w ogole nie mialam normalnego krwawienia tylko caly czas plemienie.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:10   #2778
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
pierwsze, ale wlasnie w ogole nie mialam normalnego krwawienia tylko caly czas plemienie.
Nie masz się czym przejmować, bo to normalne. Ja podczas brania pierwszego opakowania codziennie miałam plamienie. Przy drugim unormowało się i ustało. Jeśli nadal będziesz plamić przez kolejne trzy opakowania to zgłoś się do ginekologa.
liven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 11:36   #2779
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

tak wlasnie sądzilam, ale zawsze lepiej dopytac
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 21:14   #2780
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Tabletki antykoncepcyjne Yasminelle

Hej dziewczyny! Mam taki problem.. :/ Przyjmuje od stycznia tego roku tabletki Yasminelle, przyjmowałam je zawsze o 21 aby przespać wszelkie efekty uboczne. Ostatnio przestawiany był czas, a ja dzień wcześniej kochałam się z chłopakiem, nie zważając na zmianę czasu tabletkę przyjęłam standardowo o 21, czyli 13 godzin po poprzedniej. W związku z tym moje pytanie, czy mam się czego obawiać jeżeli spóźniłam się z przyjęciem tabletki tylko godzinę i to w pierwszym tygodniu?

Pozdrawiam.


________________
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 21:20   #2781
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne Yasminelle

jesli przyjęłaś o tej samej godzinie co zwykle to zmiana czasu nie jest żadnym problemem. godzina to żadne opóźnienie. kłania się ulotka! już nie mówiąc o watku zbiorczym dla yasminelle

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2012-11-06 o 21:26
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 21:31   #2782
ewkaa1314
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 126
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne Yasminelle

To wszystko tak ze stresu
Dziękuję ślicznie i bardzo przepraszam że nie poszukałam takiego wątku na forum.
ewkaa1314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 21:39   #2783
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Dziewczyny przy Lesinelle moje libido w ogóle nie istnieje, nic a nic... Czy mam to zgłosić ginekolog? Wykupiłam na zaś 2 opakowania, więc muszę je chyba najpierw zużyć... Możecie coś polecić? Czy tylko zmiana tabletek wchodzi w grę?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 21:51   #2784
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny przy Lesinelle moje libido w ogóle nie istnieje, nic a nic... Czy mam to zgłosić ginekolog? Wykupiłam na zaś 2 opakowania, więc muszę je chyba najpierw zużyć... Możecie coś polecić? Czy tylko zmiana tabletek wchodzi w grę?
Raczej tak i śmiało o tym mówić lekarzowi mi też umarło na Daylette, zmieniłam na Madinette i mam pigułki idealne dla mnie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 22:30   #2785
traktorekk
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 34
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cześć dziewczyny

Widzę, że poruszałyście temat cen leków w aptekach. Ze swoich doświadczeń: w Galerii Mokotów w Superfarmie zapłaciłam 40 zł za Lesinelle :/ Teraz znalazłam tańszą aptekę - na ul. Nowoursynowskiej jest apteka, gdzie Lesinelle są za 25 zł

Co do samych tabletek: biorę je już 3 miesiąc i zauważyłam że rosną mi takie ciemne, dość grube włoski na linii pępek - podbrzusze :/ okropne brrr. Boję się to usuwać, bo nie chcę żeby odrosło jeszcze "bujniejsze"... Drugi problem to spadek libido-wszystko było ok, a nagle w tym miesiącu w ogóle nie mam ochoty na nic mam też problem z suchością w tamtych miejscach....

Czy to normalne? Może mi to przejść, czy będzie cały czas tak samo?

I dziś w nocy zdecydowałam żeby mój chłopak "skończył we mnie". Pierwszy raz odkąd biorę tabletki-i oboje mamy mieszane uczucia, zwłaszcza że przechodzę przeziębienie i dziś wypada środek cyklu... Mam nadzieję, że nic się nie stanie.
traktorekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 22:41   #2786
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez traktorekk Pokaż wiadomość
Co do samych tabletek: biorę je już 3 miesiąc i zauważyłam że rosną mi takie ciemne, dość grube włoski na linii pępek - podbrzusze :/ okropne brrr. Boję się to usuwać, bo nie chcę żeby odrosło jeszcze "bujniejsze"... Drugi problem to spadek libido-wszystko było ok, a nagle w tym miesiącu w ogóle nie mam ochoty na nic mam też problem z suchością w tamtych miejscach....

Czy to normalne? Może mi to przejść, czy będzie cały czas tak samo?

I dziś w nocy zdecydowałam żeby mój chłopak "skończył we mnie". Pierwszy raz odkąd biorę tabletki-i oboje mamy mieszane uczucia, zwłaszcza że przechodzę przeziębienie i dziś wypada środek cyklu... Mam nadzieję, że nic się nie stanie.
1. Włosy, suchość i spadek libido-z pewnością od tabletek, bo to sprawy hormonalne. Włosków na co dzień nie widać, na suchość narzeka zdecydowana większość kobiet biorących tabletki-dlatego warto zaprzyjaźnić się z lubrykantami, które są fajne

2. To normalne, ale nie ma co się męczyć, idź do ginekologa na zmianę tabletek, bo niepotrzebnie się męczysz

3. To, że masz środek cyklu, nie ma nic do rzeczy, bo Twój cykl jest całkowicie sztuczny, nie masz okresu-masz sztucznie wywoływane krwawienie, do owulacji nie dochodzi. Jeśli bierzesz dobrze tabletki to śpij spokojnie i zacznij się cieszyć jeszcze bardziej seksem
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 06:47   #2787
Kasandra653
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 28
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

no więc, to będzie moje hmm 8? 9? opakowanie, z tym, że do tej pory przed każdym krwawieniem bolał mnie brzuch- tzn. pobolewał, ale dość mocno- przy krwawieniu zresztą też. zawsze dostawałam w czwartki, lub w piątki. dzisiaj czwartek, a mnie ani brzuch nie boli, ani nic. To oznaka, że tego krwawienia nie będzie, czy bardziej organizm przyzwyczaił się do tabletek i dlatego nie boli? trochę się martwię

dodam, że biorę Naraye

Edytowane przez Kasandra653
Czas edycji: 2012-11-08 o 06:56
Kasandra653 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 06:55   #2788
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Kasandra653 Pokaż wiadomość
no więc, to będzie moje hmm 8? 9? opakowanie, z tym, że do tej pory przed każdym krwawieniem bolał mnie brzuch- tzn. pobolewał, ale dość mocno- przy krwawieniu zresztą też. zawsze dostawałam w czwartki, lub w piątki. dzisiaj czwartek, a mnie ani brzuch nie boli, ani nic. To oznaka, że tego krwawienia nie będzie, czy bardziej organizm przyzwyczaił się do tabletek i dlatego nie boli? trochę się martwię
Krwawienie może przyjść każdego dnia 7 - dniowej przerwy.
A to, że nie boli Cię brzuch, ja tam bym się cieszyła.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 12:02   #2789
CzeerwonaSzminka
Przyczajenie
 
Avatar CzeerwonaSzminka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Niby Góralka
Wiadomości: 17
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Hmm mam pytanie, czy podczas brania - dłuższy czas można dostawać plamienie po nich. Bo niz tego ni z owego mialam plamienia jak bralam tabletki.
__________________
Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil..................
CzeerwonaSzminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 13:58   #2790
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez CzeerwonaSzminka Pokaż wiadomość
Hmm mam pytanie, czy podczas brania - dłuższy czas można dostawać plamienie po nich. Bo niz tego ni z owego mialam plamienia jak bralam tabletki.
Jeśli plamienia występują podczas przyjmowania trzech pierwszych opakowań uznawane jest to za standardową reakcję organizmu na hormony.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 08:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.