Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy! - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 07:54   #2791
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Biore tabletki od ponad pol roku regularnie wszystko bylo w porzadku do teraz. Ostatniego opakowania nie zazywalam o stslej porze, ale zawsze do 12h. Dzis powinien byc 3 dzien okresu... a ja nie mam nawet zadnych obiawow ew. sluz, ale poza tym nic Co sie dzieje? Co robic?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:15   #2792
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Biore tabletki od ponad pol roku regularnie wszystko bylo w porzadku do teraz. Ostatniego opakowania nie zazywalam o stslej porze, ale zawsze do 12h. Dzis powinien byc 3 dzien okresu... a ja nie mam nawet zadnych obiawow ew. sluz, ale poza tym nic Co sie dzieje? Co robic?
Krwawienie może się pojawić każdego dnia przerwy, nie ma co panikowac
__________________
od marca 2012 dbam o włosy

vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:49   #2793
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
Krwawienie może się pojawić każdego dnia przerwy, nie ma co panikowac

Zawsze bylo pod koniec 2 dnia A co robic jesli krwawienia nie bedzie za kilka dni? Nie wspolzylam w ostatnim czasie.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:35   #2794
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Zawsze bylo pod koniec 2 dnia A co robic jesli krwawienia nie bedzie za kilka dni? Nie wspolzylam w ostatnim czasie.
to nie ma nic do rzeczy, krwawienie może przyjść KAŻDEGO dnia - ulotka!

jeśli krwawienie nie pojawi się nie panikuj. jednorazowo może się to zdarzyć, choć nie powinno. jesli jednak sytuacje będzie się powtarzać (tj. nie będzie krwawienia również przy kolejnym opakowaniu) należy zgłosić się do lekarza, być może tabletki nie trzymają ci cyklów. ale tak jak mówię- to jeśli będzie się sytuacja powtarzać.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 09:40   #2795
izus3764
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 25
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Witam. Czy któraś z Was miała straszne bóle głowy po tych tabletkach? U mnie jest dziwna sytuacja i nie jestem pewna czy to od nich czy nie, a nie wiem jak to sprawdzić.. A wiec od początku. Kwiecień/maj brałam yasminelle w celach leczniczych, po drugim opakowaniu strasznie bolala mnie głowa (w przerwie). Kolejnego opakowania nie wzięłam, bo lekarz zmienił mi na sam progesteron. Teraz znów biorę, jestem w połowie 3 opakowania. W przerwie między drugim a trzecim opakowaniem narayi znów niesamowity ból głowy przez 3-4 dni. Teraz jestem przy 10 tabletce i od 2 dni też taki straszny ból.. I nie wiem czy to tylko taki zbieg okoliczności, że 2 razy po 2 opakowaniu..
Ogólnie tabletki mi odpowiadają, nic nie pogarszają ani nie poprawiają, są neutralne, dlatego nie chciałabym ich zmieniać.. Ale ten straszny ból głowy.. Może teraz kwestia ciśnienia, czy tego że jestem przeziębiona, ale to taki sam rodzaj bólu jak w przerwie. Co mam robic? Poradźcie!
izus3764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 09:43   #2796
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez izus3764 Pokaż wiadomość
Witam. Czy któraś z Was miała straszne bóle głowy po tych tabletkach? U mnie jest dziwna sytuacja i nie jestem pewna czy to od nich czy nie, a nie wiem jak to sprawdzić.. A wiec od początku. Kwiecień/maj brałam yasminelle w celach leczniczych, po drugim opakowaniu strasznie bolala mnie głowa (w przerwie). Kolejnego opakowania nie wzięłam, bo lekarz zmienił mi na sam progesteron. Teraz znów biorę, jestem w połowie 3 opakowania. W przerwie między drugim a trzecim opakowaniem narayi znów niesamowity ból głowy przez 3-4 dni. Teraz jestem przy 10 tabletce i od 2 dni też taki straszny ból.. I nie wiem czy to tylko taki zbieg okoliczności, że 2 razy po 2 opakowaniu..
Ogólnie tabletki mi odpowiadają, nic nie pogarszają ani nie poprawiają, są neutralne, dlatego nie chciałabym ich zmieniać.. Ale ten straszny ból głowy.. Może teraz kwestia ciśnienia, czy tego że jestem przeziębiona, ale to taki sam rodzaj bólu jak w przerwie. Co mam robic? Poradźcie!
niestety silne bóle głowy mogą być skutkiem ubocznym brania tabletek. skonsultuj się z lekarzem. ale myślę że jeśli nie masz innych problemów zdrowotnych, to lekarz zmieni je. jeśli to są bóle nie pozwalające funkcjonować to nie ma się co męczyć.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:03   #2797
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Ja chyba zmienię moje Yasminelle na tanszy odpowiednik No są idealne -ZERO skutków ubocznych, ale cena jednak za wysoka. Mam nadzieję, że na te tańsze odpowiedniki będę tak samo reagowAC.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 14:14   #2798
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

a ja po paru opakowaniach narayi zaczelam plamic non stop, ide zmienic kolejny raz juz powoli mam dosc, kazde cos nie pasuje ;/
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 16:22   #2799
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez izus3764 Pokaż wiadomość
Witam. Czy któraś z Was miała straszne bóle głowy po tych tabletkach? U mnie jest dziwna sytuacja i nie jestem pewna czy to od nich czy nie, a nie wiem jak to sprawdzić.. A wiec od początku. Kwiecień/maj brałam yasminelle w celach leczniczych, po drugim opakowaniu strasznie bolala mnie głowa (w przerwie). Kolejnego opakowania nie wzięłam, bo lekarz zmienił mi na sam progesteron. Teraz znów biorę, jestem w połowie 3 opakowania. W przerwie między drugim a trzecim opakowaniem narayi znów niesamowity ból głowy przez 3-4 dni. Teraz jestem przy 10 tabletce i od 2 dni też taki straszny ból.. I nie wiem czy to tylko taki zbieg okoliczności, że 2 razy po 2 opakowaniu..
Ogólnie tabletki mi odpowiadają, nic nie pogarszają ani nie poprawiają, są neutralne, dlatego nie chciałabym ich zmieniać.. Ale ten straszny ból głowy.. Może teraz kwestia ciśnienia, czy tego że jestem przeziębiona, ale to taki sam rodzaj bólu jak w przerwie. Co mam robic? Poradźcie!
ja miałam bardzo silne i częste bóle głowy po yaz'ie. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że to od tabletek - zmieniłam na lesinelle i już jest w porządku
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 06:37   #2800
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

ja jak bralam swoje pierwsze opakowanie tableek mialam rowniez okropne bole głowy, ale minelo mi to szybko.musisz zapytac lekarza
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 15:37   #2801
neys
Raczkowanie
 
Avatar neys
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 98
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Czy orientujecie się ile kosztuje Naraya w Super Pharm?
__________________
neys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 18:00   #2802
Majessa
Zadomowienie
 
Avatar Majessa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 162
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez traktorekk Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Widzę, że poruszałyście temat cen leków w aptekach. Ze swoich doświadczeń: w Galerii Mokotów w Superfarmie zapłaciłam 40 zł za Lesinelle :/ Teraz znalazłam tańszą aptekę - na ul. Nowoursynowskiej jest apteka, gdzie Lesinelle są za 25 zł

Co do samych tabletek: biorę je już 3 miesiąc i zauważyłam że rosną mi takie ciemne, dość grube włoski na linii pępek - podbrzusze :/ okropne brrr. Boję się to usuwać, bo nie chcę żeby odrosło jeszcze "bujniejsze"... Drugi problem to spadek libido-wszystko było ok, a nagle w tym miesiącu w ogóle nie mam ochoty na nic mam też problem z suchością w tamtych miejscach....

Czy to normalne? Może mi to przejść, czy będzie cały czas tak samo?

I dziś w nocy zdecydowałam żeby mój chłopak "skończył we mnie". Pierwszy raz odkąd biorę tabletki-i oboje mamy mieszane uczucia, zwłaszcza że przechodzę przeziębienie i dziś wypada środek cyklu... Mam nadzieję, że nic się nie stanie.
Mogłabyś sprecyzować w której aptece na nowoursynowskiej lesinelle kosztuje 25zł?
Majessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 19:35   #2803
ilhare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 10
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

izus3764

Ja mialam tak, ze po 2-3 opakowaniu mialam silne bole glowy, nie do wytrzymania. I pewnego dnia byl dzien w ktorym myslalam ze umre z bolu, wzielam tabletke przeciwbolowa, zacisnelam zeby i przeczekalam ten stan. I od tamtej pory juz z bolem glowy nie ma problemu. Wydaje mi sie, ze organizm moj sie jakos przestawil. Mam teraz lepsze cisnienie (zazwyczaj mialam lekko podwyzszone, teraz w normie). Aktualnie biore 10 opakowanie Narayi i jest wszystko ok .

Edytowane przez ilhare
Czas edycji: 2012-11-15 o 19:38
ilhare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 19:39   #2804
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
to nie ma nic do rzeczy, krwawienie może przyjść KAŻDEGO dnia - ulotka!

jeśli krwawienie nie pojawi się nie panikuj. jednorazowo może się to zdarzyć, choć nie powinno. jesli jednak sytuacje będzie się powtarzać (tj. nie będzie krwawienia również przy kolejnym opakowaniu) należy zgłosić się do lekarza, być może tabletki nie trzymają ci cyklów. ale tak jak mówię- to jeśli będzie się sytuacja powtarzać.
łojezu, i już się zestresowałam

Lesinelle strasznie podrożały, kupowałam po 16zł, teraz w promocji po 10, a jak mam płacić 40, to chyba chcę wrócić do plasterków
medsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 20:31   #2805
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość

Lesinelle strasznie podrożały, kupowałam po 16zł, teraz w promocji po 10, a jak mam płacić 40, to chyba chcę wrócić do plasterków
do Evry? ona jest jeszcze droższa przecież
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 02:35   #2806
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
do Evry? ona jest jeszcze droższa przecież
Owszem, ale teraz to różnica kilku zł, a jak się decydowałam przenosić na tabletki, bo plastry były za drogie to oszczędzałam po 30 zl. Sprawiedliwość

I jak zwykle w nocy dostałam krwawienia i już pospane. Genialnie
medsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 08:04   #2807
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

a jak z libido u was przy takiej malej dawce estreogenow?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 12:05   #2808
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Ja na narayi nie narzekam. Mogłabym zawsze
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 12:36   #2809
xxPineskaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 223
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Dziewczyny pomóżcie! Nie chce mi się przekopywać całego wątku w poszukiwaniu odpowiedzi.. Chodzi o to, że biorę tabletki lesinelle od pół roku jakoś i zaczęły mi się pojawiać pajączki na nogach i to w dużych ilościach.. ale dzisiaj to już przeżyłam szok.. przyjrzałam się twarzy, a dokładniej policzkom i też się pojawiły pajączki.. i to tez sporo.. czy któraś z was miała/ma takie efekty uboczne? czy to jest zależne od tabletek? powinnam pójść najpierw do ginekologa z tym czy do dermatologa? pomóżcie..
xxPineskaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 12:39   #2810
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xxPineskaxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie! Nie chce mi się przekopywać całego wątku w poszukiwaniu odpowiedzi.. Chodzi o to, że biorę tabletki lesinelle od pół roku jakoś i zaczęły mi się pojawiać pajączki na nogach i to w dużych ilościach.. ale dzisiaj to już przeżyłam szok.. przyjrzałam się twarzy, a dokładniej policzkom i też się pojawiły pajączki.. i to tez sporo.. czy któraś z was miała/ma takie efekty uboczne? czy to jest zależne od tabletek? powinnam pójść najpierw do ginekologa z tym czy do dermatologa? pomóżcie..
Do ginekologa na zmianę tabletek ta generacja tabletek ma to do siebie, że zwiększa ryzyko pajączków/żylaków/zakrzepicy bardziej niż pozostałe tabletki.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 12:48   #2811
xxPineskaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 223
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

ok dzięki.. obawiam się tylko czy da rady 'naprawić' jakoś szkody.. i jeszcze jedno.. mam opakowanie do przodu wykupione.. da rady je zwrócić do apteki jeśli mam paragon?
xxPineskaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 13:40   #2812
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
a jak z libido u was przy takiej malej dawce estreogenow?
przy lesinelle szału nie ma ;x
medsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 15:18   #2813
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
przy lesinelle szału nie ma ;x
To że u Ciebie szału z tym nie ma, to nie znaczy, że u innych też
Kwestia indywidualna. Ja brałam Daylette i było z tym ok : > a to ten sam skład, tylko bierze się kilka tabletek więcej i przerwa krótsza
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 18:19   #2814
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
To że u Ciebie szału z tym nie ma, to nie znaczy, że u innych też
Kwestia indywidualna. Ja brałam Daylette i było z tym ok : > a to ten sam skład, tylko bierze się kilka tabletek więcej i przerwa krótsza
Wiem, wiem, ale pytanie brzmiało:
Cytat:
a jak z libido u was przy takiej malej dawce estreogenow?
to tylko odpowiedź
medsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 18:28   #2815
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość


to tylko odpowiedź
odpowiedź... ale taka, która nie ma żadnego odniesienia. a Frutti dobrze wiedziała o co pytasz.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 11:54   #2816
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
a jak z libido u was przy takiej malej dawce estreogenow?
Ja przed tabletkami miałam wielkie libido, prawie ciągle miałam ochotę, rozpraszało mnie to ;p
Przy tabletkach trochę opadło, ale dalej jest wysokie.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 19:36   #2817
Under Your Skin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Dołaczam do waszego grona Moja ginekolog przepisała mi Lesinelle na obniżenie testosteronu (lekko podwyższony). Brałam już 2 różne rodzaje tabletek anty 3 lata temu, jednak mi nie służyły i dość szybko je odstawiłam. Moze to był bład odstawiac juz w połowie opakowania ale uderzenia gorąca i dretwienie nog mnie meczyły bardzo. Mam teraz trochę wątpliwości co do przyjmowania kolejnych anty, jednak ginekolog stwierdziła, że tabletki to najlepsza forma leczenia przy wysokim testosteronie, gdybym znowu miała uciążliwe skutki uboczne to zmieni mi na inne lub zastanowimy się nad inną formą leczenia. Czy uwazacie ze tabletki anty to dobra forma na obnizenie testo? Ginekolog powiedziała, ze brałabym je max pół roku aż testosteron zostanie obnizony, a potem odstawiła.
Under Your Skin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 18:27   #2818
Zussska
Zakorzenienie
 
Avatar Zussska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 323
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

Informuję, że kupiłam dzisiaj Narayę w Silesii we wrocławiu na grunwaldzkim za 22 zł
__________________
Zussska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 07:22   #2819
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Naraya/Yasminelle/Lesinelle - wątek zbiorczy!

mi jednak te tabletki chyba nie sluza 2 op 21 tabl, duze bóle brzucha i plamienie...chyba są za slabe
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 10:51   #2820
aleksandra_ldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Pytanie, schizy

Dziewczyny, zwracam sie do Was z prosba o uspokojenie mnie lub nie.

Bralam tabletki Yasminelle przez kilka lat. Ostatni stosunek mialam 9 października. W chwili skonczenia blistra - w ostatniej tabletce - 15 października dostałam brązowych plamień, które zabarwiły się krwią w dniach spodziewanego krawienia z odstawienia. Trwały one aż do 25 października (mniej wiecej). Poszlam do ginekologa, ktory zrobil mi usg i powiedział, że ciąży nie widzi. Pani ginekolog kazała Yasminelle odstawić i czekać na kolejny okres bez tabletek. Przepisała nowe tabletki - Bonadea. W czasie beztabletkowym miałam wykonać badania krwi w zakresie profilu wątrobowego i krzepliwości krwi. Dodam, ze robilam dwa razy test ciążowy - pierwszy po 2 tygodniach od stosunku, a drugi po 3 tygodniach od stosunku. Oba negatywne. Teraz okres bez tabletek powinien być tydzień temu, a nadal go nie ma. Dodam, że wcześniej miałam bardzo nieregularne okresy. Czy istnieje szansa to bym jednak była w ciąży? Schizuję... (((
aleksandra_ldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 08:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.