Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 17:56   #1321
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez bylamzla Pokaż wiadomość
Ja mam Krossa Level A7, zbierałam na niego trzy lata wybrałam męską wersję, bo jakoś lepiej mi się go prowadziło, od siebie polecam końcówki magazynowe rocznika 2012, bo można kupić rower z dobrym osprzętem w dośc niskiej cenie. Jedyny błąd jak dla mnie, to drogie opony rowerowe, droższe niż opony do mojego samochodu przy okazji też dobrze zaopatrzyć się w licznik, ja wybrałam Sigmę, coś takiego: http://www.conrad.de/medias/global/c...B.EPS_1000.jpg
Ja tak kupiłam swojego A6 (rok później).

Kross, piąteczka
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 20:53   #1322
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Dziewczyny, ja połknęłam bakcyla rowerowego jakieś 2 lata temu Od tego czasu od kwietnia do października jeżdżę tylko rowerkiem. Na początek kupiłam sobie moooocno używanego holendra, który w zeszłym roku zaczął się trochę psuć. W tym roku chciałabym sobie sprawić nowy rower, ale niestety nie mam zbyt dużych funduszy na ten cel Chcę wydać MAKSYMALNIE 600-700zł. Potrzebuję roweru do jazdy po mieście (do pracy, na zakupy itp). Koniecznie koła muszą mieć 28 cali i kierownicę chciałabym mieć wysoko, żebm mogła siedzieć w pełni wyprostowana. I teraz mam dylemat, czy kupić znów używanego holendra (ale w lepszym stanie niż poprzedni), czy może rower z decathlona, który wpadł mi w oko http://www.decathlon.pl/elops-1-id_8245152.html Za tym drugim przemawia fakt, że jest na gwarancji Może coś mi poradzicie, bo pod względem technicznym nie mam pojęcia o rowerach Myślicie, że ten z decathlona może być dobry?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 09:25   #1323
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja połknęłam bakcyla rowerowego jakieś 2 lata temu Od tego czasu od kwietnia do października jeżdżę tylko rowerkiem. Na początek kupiłam sobie moooocno używanego holendra, który w zeszłym roku zaczął się trochę psuć. W tym roku chciałabym sobie sprawić nowy rower, ale niestety nie mam zbyt dużych funduszy na ten cel Chcę wydać MAKSYMALNIE 600-700zł. Potrzebuję roweru do jazdy po mieście (do pracy, na zakupy itp). Koniecznie koła muszą mieć 28 cali i kierownicę chciałabym mieć wysoko, żebm mogła siedzieć w pełni wyprostowana. I teraz mam dylemat, czy kupić znów używanego holendra (ale w lepszym stanie niż poprzedni), czy może rower z decathlona, który wpadł mi w oko http://www.decathlon.pl/elops-1-id_8245152.html Za tym drugim przemawia fakt, że jest na gwarancji Może coś mi poradzicie, bo pod względem technicznym nie mam pojęcia o rowerach Myślicie, że ten z decathlona może być dobry?
widzę, że co do roweru masz podobne wymagania jak moje

zależy czy masz dobre źródło używanych holendrów?

ten z decathlonu wydaje się być ok, ale czy już go obmacałaś??
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 10:38   #1324
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

potrzebuje naklejek na rame nie wiecie gdziemozna takie dostac? chodzi mi głownie o jakis napis lub podłuzny wzor
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 11:11   #1325
venuswo
Raczkowanie
 
Avatar venuswo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 291
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Wczoraj dokonałam debiutu na moim ukochanym Kettlerze. Przejechałam około 10 km. Fajnie się jeździło, było przyjemnie rześko, nogi wzmocnione ćwiczeniami. Będę tu zaglądać i podpatrywać, jak Wam idzie pedałowanie.
venuswo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 20:00   #1326
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
widzę, że co do roweru masz podobne wymagania jak moje

zależy czy masz dobre źródło używanych holendrów?

ten z decathlonu wydaje się być ok, ale czy już go obmacałaś??
Właśnie jeszcze go nie widziałam na żywo, ale jutro lub w piątek planuję podjechać do decathlonu i go zobaczyć na żywo Podzielę się opinią
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 15:41   #1327
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
potrzebuje naklejek na rame nie wiecie gdziemozna takie dostac? chodzi mi głownie o jakis napis lub podłuzny wzor
na allegro wrzuciłam hasło "naklejki na rower" i wyskoczyło sporo tego


Cytat:
Napisane przez venuswo Pokaż wiadomość
Wczoraj dokonałam debiutu na moim ukochanym Kettlerze. Przejechałam około 10 km. Fajnie się jeździło, było przyjemnie rześko, nogi wzmocnione ćwiczeniami. Będę tu zaglądać i podpatrywać, jak Wam idzie pedałowanie.

też całą zimę ćwiczyłam i teraz czuję ten plus silniejszych nóg, a przydaje się bo skoro wiosna w końcu zechciała zawitać, to korzystam i rowerem jeżdżę do pracy, niby w jedną stronę 7km ale jak na razie jak wracam z pracy jestem wypompowana (ale szczęśliwa, że oszczędzam na biletach a jeszcze większa radocha jak mijam autobus a w nim siedzą znudzone głowy)


Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Właśnie jeszcze go nie widziałam na żywo, ale jutro lub w piątek planuję podjechać do decathlonu i go zobaczyć na żywo Podzielę się opinią
przed kupieniem obmacać i przymierzyć się do roweru
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 18:54   #1328
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

No wreszcie dziś zaczęłam pedałowanie w tym sezonie Po bardzo leniwej zimie (praktycznie od lutego do wczoraj mało spacerów, głównie gdzieś na wyjazdach, na rower stacjonarny się obraziłam), mimo intensywnego bumu na spacerowanie między grudniem a lutym, cienko dziś się widziałam na moich dwóch kółkach. No ale jakoś poszło, wymęczyłam przed chwilą 9 km w 31 minut. Gardło trochę czuję, no i oczywiście uda, ale zamierzam dziś jeszcze trochę docisnąć nogi na stacjonarnym, bo w czwartek wyjeżdżam i nie będę pedałować do niedzieli.
Tak sobie ogarniałam kilka rzeczy z ubiegłego roku i wyszło, że przejechałam ponad 1050 km na moim rowerze (plus trochę km na wypożyczonych rowerach, dajmy ze 100). Bez żadnej dłuższej trasy, najdalej o ile dobrze wyszukałam to 32 km z godzinnym odpoczynkiem.
W tym roku chcę pójść krok dalej. Ustanawiam więc cel przejechania 2000 km na swoim rowerze (nie wykluczam, że przejadę więcej, ale powiedzmy, że pod koniec czerwca zweryfikuję założenie). Chcę kupić nowy rower, typowo górski, na którym będę mogła jeździć w dłuższe trasy, także w terenie i w górach. Mój poziom wiedzy wynosi 0, oprócz własnego doświadczenia i szperania w necie w ubiegłym roku. Kupiłam sobie bilety za dwa miesiące do Zakopanego i marzy mi się zabranie roweru, albo wypożyczenie na miejscu. Nigdy nie byłam w górach rowerem, jakieś rady (może jakiś wątek jest na wizażu, bo nie widziałam?)?
Wiem, że się nie muszę zmuszać, uwielbiam jazdę na rowerze i już dziś poczułam tę moc. Sporo muzyki do przesłuchania, może jakieś audiobooki? Będę jeździła zawsze wtedy, kiedy będę miała taką możliwość. Na ten rok moje główne plany to właśnie kupno nowego roweru, no i jak najdłuższe korzystanie z sezonu rowerowego.
Mam nadzieję, że jakoś będę mogła się zmusić do pedałowania na stacjonarnym, bo jakoś tyle razy się zbierałam w zimę do niego, ale nie mogłam się przełamać od lutego A jeśli chcę jechać w góry to czekają mnie trudne dwa miesiące pracy
A Wy jakie macie plany na ten sezon?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:57   #1329
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ja w weekend zrobiłam 43 w sobotę i 64 w niedzielę <3

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

co do gór, to solidny trening przed bo góry a płaskie to niebo a ziemia
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 19:30   #1330
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja w weekend zrobiłam 43 w sobotę i 64 w niedzielę <3
---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

co do gór, to solidny trening przed bo góry a płaskie to niebo a ziemia
No to ładnie Ja niestety nie jeżdżę w weekendy, bo pracuję, ale w tygodniu staram się jeździć przez godzinkę

Ja sobie zdaję sprawę, że dla osoby jeżdżącej po teoretycznie nizinach to może być szok, ale jak nie teraz to kiedy W ogóle muszę poczytać o trasach, bo na razie poziom wiedzy 0. Ale teraz organizuję inny wyjazd.

A dziś 19 km. Pod wiatr już poczułam nogi, ale wygląda na to, że są całkiem mocne.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 22:40   #1331
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

powiem tak, jechalam w zeszlym roku w polowie sezonu do zlatych hor z opola (coraz wyzej i wyzej, w polowie lipca) i po to kilku miesiacach solidnego jezdzenia, czasami bylo mega ciezko. rower to nie sa rurki z kremem
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 07:38   #1332
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

hej Dziewczyny, zglasza się kolejna roweromaniaczka

rowerową pasją zaraził mnie TŻ, cały zeszły sezon wracałam rowerem z pracy, 30 km dziennie nad morzem, szał a na krótkim rowerowym wakacyjnym wypadzie zrobiłam 300 km w 3 dni i prawie pękłam z dumy w to lato, mam nadzieje, też ruszamy gdzieś na rowerach

ale chciałam Was zapytać o coś innego, mianowicie o transport rzeczy jak przewozicie różne małe klamoty na rowerze, wiecie - zamiast torby na ramię, macie jakieś torby rowerowe, koszyk, bagażnik? bo na sakwy mam za mało rzeczy, koszyk mi nie pasuje bo rower mam sportowy, zastanawiam się jak Wy sobie radzicie?
pozdro
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:16   #1333
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ja albo upycham w kieszeniach na plecach albo biorę plecak rowerowy
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 08:54   #1334
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny, zglasza się kolejna roweromaniaczka

ale chciałam Was zapytać o coś innego, mianowicie o transport rzeczy jak przewozicie różne małe klamoty na rowerze, wiecie - zamiast torby na ramię, macie jakieś torby rowerowe, koszyk, bagażnik? bo na sakwy mam za mało rzeczy, koszyk mi nie pasuje bo rower mam sportowy, zastanawiam się jak Wy sobie radzicie?
pozdro
Witaj

Ja mam dość spory koszyk z tyłu, w miejscu bagażnika. Świetnie się sprawdza, gdy się jedzie gdzieś w teren, na dłuższą wycieczkę (zmieści się nie tylko np. butelka z woda, ale i np. bluza na wieczór czy koc do posiedzenia na trawie ), ale też np. do transportu zakupów (3 odpowiednio ułożone siaty z zakupami się mieszczą) czy nawet baniaka z wodą oligoceńską

Poprzednio miałam mniejszy koszyk z przodu - z jednej strony mniej wygodne, bo obciąża kierownicę, a z drugiej, łatwiej zauważyć, jeśli np. coś wypadnie z koszyka na wybojach.

Polecam koszyki metalowe, wiklinowe ładnie wyglądają, ale są bardziej podatne na zniszczenie.

Plecak to dla mnie ostateczność - latem, gdy jest ciepło, tył plecaka robi się mokry od potu na plecach. Zastanawiam się czasem nad torbą typu nerka czy taką kieszenią na pasku zapiętym na brzuchu.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 11:50   #1335
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

plecak rowerowy nie styka sie z plecami tak jak zwykly, mi sie poca plecy pod nim dopiero przy prawdziwym ostrym jezdzeniu a tak do pracy/po miescie to nie
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:07   #1336
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

14km
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 18:48   #1337
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A Wy jakie macie plany na ten sezon?
u mnie sezon na rower traw cały rok
a teraz gdy jest ciepło rower, to mój główny środek lokomocji po mieście
i uwielbiam go! często jak wracam z pracy, to szlajam się po bocznych uliczkach.

Co do planów wakacyjnych, to weekendowo na pewno wyprawy, jak tylko będzie można pływać, to na pewno nad jeziora
a wakacje - Polska cudowna wieś blisko jeziora, a jest tam gdzie szlajać się z rowerem

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

co do przewożenia bagaży - mam koszyk z przodu i nie wyobrażam sobie życia bez niego, ale zdarzyło się już, że i teczkę dużą na plecach wiozłam
plecak mam zwykły i jakoś nie grzeje mnie szczególnie mocno (choć zimą przydawał się bo w plecy nie wiało)


a i uważajcie teraz na plecy, chodzi mi o część gdzie są nerki, a która na rowerze przy zbyt krótkiej koszulce itp. wyłazi na wierzch. Wydaje się teraz, że jest ciepło, ale jadąc na rowerze, możemy nawet nie poczuć, że nas przewiało!
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:56   #1338
kromi
Raczkowanie
 
Avatar kromi
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja w weekend zaczęłam sezon rowerowy, także dość intensywnie, bo objechałam pół miasta... trochę obawiam się kontuzji...
kromi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:14   #1339
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ok, dzięki zbiorowo za sugestie a Tobie linaya za miłe powitanie
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 14:17   #1340
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ja w niedzielę cyknęłam 75 km w 3:26 :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 17:25   #1341
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja w niedzielę cyknęłam 75 km w 3:26 :P

75km to chyba pędziłaś niczym torpeda ?
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:38   #1342
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

nie no co ty, przecież to raptem średnia 22km/h, poza tym sporo po lesie;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 08:27   #1343
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
nie no co ty, przecież to raptem średnia 22km/h, poza tym sporo po lesie;p
22km/h czyli prawie jak torpeda ech po lesie ale mi się szykuje wypad na rowerowanie po lesie, kolega mnie zaprosił, muszę tylko rower wykapać, by się ładnie prezentować
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 19:48   #1344
scarletfields
Zakorzenienie
 
Avatar scarletfields
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 212
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cześć
Jeździć zaczęłam pod koniec sierpnia zeszłego roku. Póki co korzystam z pogody i staram się wyjeździć przynajmniej 15 km dziennie
scarletfields jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 21:22   #1345
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez scarletfields Pokaż wiadomość
Cześć
Jeździć zaczęłam pod koniec sierpnia zeszłego roku. Póki co korzystam z pogody i staram się wyjeździć przynajmniej 15 km dziennie

Cześć pogoda idealna do jazdy

ja dzisiaj po pracy (oczywiście rowerem do i z) jeszcze nad jeziorko pojechałam i teraz czuję moje 4 litery i nogi, ale lubię to zmęczenie
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 21:47   #1346
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej Pamiętacie jak mówiłam, że kupię licznik w Lidlu ? Kupiłam Miałam Wam powiedzieć jak się spisuje.

Licznik spisuje się dobrze, sama go zamonowałam i ustawiłam - język angielski i kilka innych do wyboru.

Ma sporo funkcji z których korzystam, więc jestem zadowolona i oby tak dalej

W najbliższym czasie nadrobie

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Nadrobiłam- było tego malutko

Cytat:
Napisane przez carotca Pokaż wiadomość
Ja właśnie planuję zakup roweru na wiosnę, jakie firmy polecacie? Co sądzicie o rowerach Kross? Znalazłam taki rowerek http://dobrerowery.pl/kross-modo-3-0-2012 - nada się na jazdy miejskie i okazjonalne wypady na wioskę (teren szuter, żwir, ubita ziemia)
Ja mam Kross'a i jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
No to ładnie Ja niestety nie jeżdżę w weekendy, bo pracuję, ale w tygodniu staram się jeździć przez godzinkę

Ja sobie zdaję sprawę, że dla osoby jeżdżącej po teoretycznie nizinach to może być szok, ale jak nie teraz to kiedy W ogóle muszę poczytać o trasach, bo na razie poziom wiedzy 0. Ale teraz organizuję inny wyjazd.

A dziś 19 km. Pod wiatr już poczułam nogi, ale wygląda na to, że są całkiem mocne.
Ja też jeżdżę tylko w tygodniu

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny, zglasza się kolejna roweromaniaczka

rowerową pasją zaraził mnie TŻ, cały zeszły sezon wracałam rowerem z pracy, 30 km dziennie nad morzem, szał a na krótkim rowerowym wakacyjnym wypadzie zrobiłam 300 km w 3 dni i prawie pękłam z dumy w to lato, mam nadzieje, też ruszamy gdzieś na rowerach

ale chciałam Was zapytać o coś innego, mianowicie o transport rzeczy jak przewozicie różne małe klamoty na rowerze, wiecie - zamiast torby na ramię, macie jakieś torby rowerowe, koszyk, bagażnik? bo na sakwy mam za mało rzeczy, koszyk mi nie pasuje bo rower mam sportowy, zastanawiam się jak Wy sobie radzicie?
pozdro
Ja mam koszyk z przodu (jest bardzo przydatny - choćby na torebkę) i koszyk z tyłu - który służy mi nawet do wożenia zakupów

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja w niedzielę cyknęłam 75 km w 3:26 :P
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 08:20   #1347
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

a ja głupia w końcu tego licznika nie kupiłam a sporo znajomych kupiło i jest zadowolona

za to teraz w Lidlu kupiłam jegginsy - może nie jest to odzież typowo rowerowa, ale jak się jeździ po mieście, to trzeba wyglądać
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 12:47   #1348
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

w tym roku późno sezon zaczęłam -16.04 dopiero.. cel rozgrzewkowy 100km w miesiąc, po 9 dniach połowa za mną żadnych zewnętrznych liczników nie używam, odpalam w telefonie run loga, słuchawki w uszy i w drogę
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 18:57   #1349
scarletfields
Zakorzenienie
 
Avatar scarletfields
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 212
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Marudna Krolewna Pokaż wiadomość
w tym roku późno sezon zaczęłam -16.04 dopiero.. cel rozgrzewkowy 100km w miesiąc, po 9 dniach połowa za mną żadnych zewnętrznych liczników nie używam, odpalam w telefonie run loga, słuchawki w uszy i w drogę
Ja 13.04. Od tego dnia przejechałam już ponad 136 km!
Szczerze mówiąc, to myślałam, że zacznę jeździć pod koniec marca, może nawet w połowie. No ale niestety, pogoda nie zachęcała zbytnio.
scarletfields jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 18:59   #1350
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

no pogoda nie pomagała zdecydowanie :C
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.