Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-31, 08:23   #4231
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula to dziwne moze sprobuj z mixtonem jak Weronisia dla ochlodzenia? odczekaj troche i wtedy dalej zobaczysz co mozne bedzie zrobic. Szkoda, zebys wrocila do ciemnych po tylu przejsciach
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 08:51   #4232
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula to dziwne moze sprobuj z mixtonem jak Weronisia dla ochlodzenia? odczekaj troche i wtedy dalej zobaczysz co mozne bedzie zrobic. Szkoda, zebys wrocila do ciemnych po tylu przejsciach
Tu ju¿ nie chodzi o powrót na ciemne a o samopoczucie. Poziom 8 jest dla mnie za bardzo rudy, to znaczy tak mi wychodzi. Jasnym kolorem nie przykryje tej ró¿nicy w kolorze po ¶rodku. Mogê zieleñ stonowaæ ale ró¿nica bêdzie, a tego nie chcê. Dlatego my¶lê jednak o poziomie 7. Czekam w³a¶nie na otwarcie Rossmanna (za cze¶nie przysz³am) i popatrze na alternatywy aby pochopnie nie przyciemniaæ
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 09:00   #4233
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a jeszcze co do farb Palette. Kurde kazda znajoma ktora uzywa tej marki ma mega super blyszczace wlosya zadna nie stosuje jakiejs szczegolnej pielegnacji, drogeryjna odzywka i tyle. ja nigdy nie mam takich po profeskach.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 09:57   #4234
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a jeszcze co do farb Palette. Kurde kazda znajoma ktora uzywa tej marki ma mega super blyszczace wlosya zadna nie stosuje jakiejs szczegolnej pielegnacji, drogeryjna odzywka i tyle. ja nigdy nie mam takich po profeskach.
No w³a¶nie! Do tego d±¿ê! Moja mamu¶ka jedyne tak piêkne w³osy poza Palette ma po Inebryi. Mi po Palette w³osy b³yszcza³y, by³y piêkne a z szaponów u¿ywa³am zwyk³e Tiomotei i jak±¶ od¿ywkê, która by³a nowo¶ci± lub ³adnie pachnia³a. Nawet nie wiedzia³am co to maski. Moja mamu¶ka nic nie robi z w³osami (maski, olejki itp) a ma piêkne i b³yszcz±ce i przesta³y siê rozdwajaæ! G³ówna zas³uga to nie przeci±ganie po ca³o¶ci farby ale te¿ i jako¶æ farby. Zawsze mi powtarza, ¿e najlepsza by³a Palette i teraz ta Inebrya bo w³osy s± jak dawniej, takie piêkne.

By³am w Rossie i gucio. Nie by³o próbników! Poza tym te wszystkie kolory. Zakocha³am siê w Loreal Preference z serii zimnych br±zów kolor 616 czy jako¶ tak. No boski ch³odny i ciep³y zarazem ale nie ma go nigdzie w necie ani na stronie producenta! Normalnie tam by³o kilka nowych odcieni i boskich i w promocji! Do tego Rossmann wprowadzi³ swoje w³asne farby po 9,99z³
G³upiejê! Chce znowu ciemne bo takie piêkne kolory s± jak nie wiem!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 10:08   #4235
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tu ju¿ nie chodzi o powrót na ciemne a o samopoczucie. Poziom 8 jest dla mnie za bardzo rudy, to znaczy tak mi wychodzi. Jasnym kolorem nie przykryje tej ró¿nicy w kolorze po ¶rodku. Mogê zieleñ stonowaæ ale ró¿nica bêdzie, a tego nie chcê. Dlatego my¶lê jednak o poziomie 7. Czekam w³a¶nie na otwarcie Rossmanna (za cze¶nie przysz³am) i popatrze na alternatywy aby pochopnie nie przyciemniaæ
Kachula a nie jest tak ¿e ten kolor Twój jest bardziej z³oty ni¿ rudy?

Tym ciep³o zimnym Lorealom to ja nie ufam robi³am Casting 613 i zmy³ siê na rudo
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 10:19   #4236
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula a nie jest tak ¿e ten kolor Twój jest bardziej z³oty ni¿ rudy?

Tym ciep³o zimnym Lorealom to ja nie ufam robi³am Casting 613 i zmy³ siê na rudo
Mam z³oto rudy W cieniu jest piêkna z³oto s³omkowa po¶wiata a przy oknie ciemny rudy, który potem zamienia siê w s³oñcu w jasny z³oty
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 10:23   #4237
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tu ju¿ nie chodzi o ta zieleñ co o zasrany kolor. Dzi¶ podesz³am do okna i patrze w lustro a ja ciemno ruda jestem. Normalnie tak siê widzê bez s³oñca na w³osach: http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebri...on1oct2408.jpg
£adny ten kolor Ashley Simpson, ale rozumiem Twój ból. Nie taki chcia³a¶.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ta inebrya taka tania... mog³aby sobie le¿eæ w sumie na pó³ce
A dziewczyny tu pisa³y ¿e te¿ nie niszczy w³osów
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Czekam w³a¶nie na otwarcie Rossmanna (za cze¶nie przysz³am) i popatrze na alternatywy aby pochopnie nie przyciemniaæ
Dziewczyny, z dnia na dzieñ macie coraz lepsze teksty. W³a¶ciwie ostatnio, to bojê siê otwieraæ ten w±tek poza domem. Raz ju¿ pewna pani w kolejce patrzy³a na mnie jak na roze¶mian± wariatkê

Bior±c pod uwagê, ¿e niektóre Wiza¿anki zbieraj± ¶wiece Yankee Candle, inne flakony perfum, to zbieranie farb jest do¶æ tanim hobby, wiêc mo¿e i ja je rozwa¿ê

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a jeszcze co do farb Palette. Kurde kazda znajoma ktora uzywa tej marki ma mega super blyszczace wlosya zadna nie stosuje jakiejs szczegolnej pielegnacji, drogeryjna odzywka i tyle. ja nigdy nie mam takich po profeskach.
Moim zdaniem nagonka na Palette zaczê³a siê w czasach, kiedy pojawi³y siê w PL pierwsze farby do samodzielnego farbowania w³osów (Palette by³y jedynymi z pierwszych i na dodatek w atrakcyjnej cenie). Wszystkie fryzjerki o niczym innym nie mówi³y, tylko o tym jakie "Palety" s± straszne. Tak jakby chcia³y zniechêciæ kobiety do samodzielnego farbowania w³osów. I wszyscy to powtarzali. Po dzi¶ jak zaczyna siê z kim¶ rozmowê o farbach to najczê¶ciej wie niewiele, ale wie, ¿e "najgorsze s± Palette".

A spróbujcie pog³êbiæ temat (ja tak robiê ). Dlaczego? Jaki sk³adnik? Ile znasz osób, którym zniszczy³y w³osy? Z argumentami jest ju¿ gorzej bo kto¶ tam widzia³ sk³ad farby Palette 20 lat temu A w³osy spali³y siê siostrze s±siadki bratowej (i to podobno, bo "nie znam osoby")

Oczywi¶cie s± osoby, którym Palette nie s³u¿y, ale te¿ znam i zna³am kobiety, które u¿ywa³y latami Palette i mia³y piêkne, b³yszcz±ce, zdrowe w³osy. Sama kiedy¶ u¿ywa³am, potem ¿aden kolor mi siê nie podoba³.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 10:25   #4238
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam z³oto rudy W cieniu jest piêkna z³oto s³omkowa po¶wiata a przy oknie ciemny rudy, który potem zamienia siê w s³oñcu w jasny z³oty
Na wszystkich zdjêciach które wkleja³asz wygl±da bj z³oto jak dla mnie. Mo¿e po prostu nadal nie mo¿esz siê przyzwyczaiæ do ciep³ych kolorów?
A powiedz czy malujesz siê teraz jako¶ inaczej? Bo zauwazy³am po sobie ¿e niektóre kolory przesta³y mi teraz pasowaæ przy jasniejszych w³osach i szukam inspiracji Do br±zu pasowa³o niemal wszystko
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 10:33   #4239
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
By³am w Rossie i gucio. Nie by³o próbników! Poza tym te wszystkie kolory. Zakocha³am siê w Loreal Preference z serii zimnych br±zów kolor 616 czy jako¶ tak. No boski ch³odny i ciep³y zarazem ale nie ma go nigdzie w necie ani na stronie producenta! Normalnie tam by³o kilka nowych odcieni i boskich i w promocji! Do tego Rossmann wprowadzi³ swoje w³asne farby po 9,99z³
G³upiejê! Chce znowu ciemne bo takie piêkne kolory s± jak nie wiem!
Ja bym siê ba³a tego 616. Ta koñcowa szóstka pachnie mi czerwonym po³yskiem. Na pude³ku mo¿e wygl±daæ ch³odno, i mo¿e po³o¿ona na ch³odne w odcieniu w³osy wyjdzie OK, ale na rudawych w³osach mo¿e nie wyj¶æ fajnie. Bardzo rudo po prostu.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula
Tym ciep³o zimnym Lorealom to ja nie ufam robi³am Casting 613 i zmy³ siê na rudo

Ja u¿ywa³am Casting 513 i od pocz±tku mia³ leciutki rudy po³ysk w bardzo mocnym s³oñcu. A po wielu myciach to ju¿ nawet mocnego s³oñca nie potrzebowa³, aby uchodziæ za rudawy.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 10:41   #4240
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, z dnia na dzieñ macie coraz lepsze teksty. W³a¶ciwie ostatnio, to bojê siê otwieraæ ten w±tek poza domem. Raz ju¿ pewna pani w kolejce patrzy³a na mnie jak na roze¶mian± wariatkê

Bior±c pod uwagê, ¿e niektóre Wiza¿anki zbieraj± ¶wiece Yankee Candle, inne flakony perfum, to zbieranie farb jest do¶æ tanim hobby, wiêc mo¿e i ja je rozwa¿ê
no có¿... u mnie na sk³adzie jest : Oyster 6/11, garnier colorshine 7.0 (4szt!!! ), palette N5, syoss rozja¶niacz, Garnier 110, Cece 6.1, rozja¶niacz Joanna Platinum i z 5 butelek oxy co¶ ma³a ta kolekcja, chyba kupiê t± Inebryê
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym siê ba³a tego 616. Ta koñcowa szóstka pachnie mi czerwonym po³yskiem. Na pude³ku mo¿e wygl±daæ ch³odno, i mo¿e po³o¿ona na ch³odne w odcieniu w³osy wyjdzie OK, ale na rudawych w³osach mo¿e nie wyj¶æ fajnie. Bardzo rudo po prostu.


Ja u¿ywa³am Casting 513 i od pocz±tku mia³ leciutki rudy po³ysk w bardzo mocnym s³oñcu. A po wielu myciach to ju¿ nawet mocnego s³oñca nie potrzebowa³, aby uchodziæ za rudawy.
Dok³adnie
513 te¿ robi³am i mam wra¿enie ¿e by³ taki w³a¶nie rudo-czerwonawy.
Poza tym wg mnie casting mozno niszczy w³osy
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 11:34   #4241
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mysle czy nie wziac 7/ z inebrya. Wystarczy na 3 razy, a w palecie ma bardzo ladna ta 7
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Inebrya na pewno jest dobra, wiêc tu nie ma siê co zastanawiaæ.
Ja i moje w³osy potwierdzamy jako¶æ Inebryi. Zero suszku, oryginalny oxy pachnie czym¶ przyjemnym, czego jeszcze nie zidentyfikowa³am, a kolor mam pancerny.
Teraz robi³am sam odrost bez przeci±gania dla od¶wie¿enia koloru i nic siê nie ró¿ni. Zupe³nie nic.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Wysz³o Ci to ¶wietnie! Twoje w³osy wygl±daj± na mega gêste i zdrowe!!!. Mog³aby¶ wrzuciæ jeszcze raz tego linka do "instrukcji" proooszê chyba siê tak ciachnê za jaki¶ czas, mam podobn± d³ugo¶æ w³osów
Dziêki Zdrowe s± (teraz tylko muszê je ujarzmiæ jako¶æ, bo krótsze w³oski lataj± dooko³a g³owy), ale gêste to w ¿adnym wypadku. Zw³aszcza teraz jak mi wypadaj± mocniej

A link podajê (we¼ sobie dodaj do zak³adek w koñcu ). Tutaj s± wszystkie metody:

http://feyeselftrim.livejournal.com/

A ja ciê³am dok³adnie t±:

http://feyeselftrim.livejournal.com/1827.html#cutid1


Je¶li masz takiej d³ugo¶ci jak ja w³osy, to skombinuj sobie kogo¶ do pomocy przy drugim kroku (kucyk ¶ci±gniêty z ty³u prosto w dó³ i podciête najd³u¿sze co wystaje na prosto). Ja siê namêczy³am, bo nie wiedzia³am czy ¶ci±gam prosto czy jednak po skosie trochê idzie, a ciêcie nad ramieniem tez wygodne nie by³o

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Matko, dziewczyny. Czytam was i nie wierzê, ¿e ja jestem jedn± z "normalniejszych". Ja mam na sk³adzie tylko 1/4 tubki Inebryi 5/0 + oxy. Z farb...

Bo jak zapytacie o maski i od¿ywki do w³osów, kosmetyki kolorowe (mam cienie do oczu, ¿elowy eyeliner i co¶-tam jeszcze czego wcale nie u¿ywam, bo mi siê nie chce), azjatyckie kremy BB, kremiki do gêby i inne tego typu to mam, hm...
Eeee.... Du¿o
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-31 o 11:35
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 11:38   #4242
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance sorki ze tu pisze, pedzel pofrunal do Ciebie

jadlyscie ciasto marchewkowe? kusi mnoe zeby zrobic ale nid wiem. zy to smaczne
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 11:56   #4243
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Na wszystkich zdjêciach które wkleja³asz wygl±da bj z³oto jak dla mnie. Mo¿e po prostu nadal nie mo¿esz siê przyzwyczaiæ do ciep³ych kolorów?
A powiedz czy malujesz siê teraz jako¶ inaczej? Bo zauwazy³am po sobie ¿e niektóre kolory przesta³y mi teraz pasowaæ przy jasniejszych w³osach i szukam inspiracji Do br±zu pasowa³o niemal wszystko
Ja tam siê nie malowa³am przy br±zie i teraz tez unikam, ale jak wrócê do pracy to bêdê. Ja muszê siê sobie podobaæ bez makija¿u w danym kolorze w³osów, wtedy uznam go za idealny.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym siê ba³a tego 616. Ta koñcowa szóstka pachnie mi czerwonym po³yskiem. Na pude³ku mo¿e wygl±daæ ch³odno, i mo¿e po³o¿ona na ch³odne w odcieniu w³osy wyjdzie OK, ale na rudawych w³osach mo¿e nie wyj¶æ fajnie. Bardzo rudo po prostu.




Ja u¿ywa³am Casting 513 i od pocz±tku mia³ leciutki rudy po³ysk w bardzo mocnym s³oñcu. A po wielu myciach to ju¿ nawet mocnego s³oñca nie potrzebowa³, aby uchodziæ za rudawy.
No ale na moje zielone to ta 6 by³a by ok

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance sorki ze tu pisze, pedzel pofrunal do Ciebie

jadlyscie ciasto marchewkowe? kusi mnoe zeby zrobic ale nid wiem. zy to smaczne
Ciasto marchewkowe Ja uwielbiam tez muffinki marchewkowe! Pycha! Nawet mój synek co nie lubi marchewki, muffiny poch³ania³, szczególnie z lukrem
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 12:02   #4244
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
jadlyscie ciasto marchewkowe? kusi mnoe zeby zrobic ale nid wiem. zy to smaczne
Jad³am, mi nie smakuje ale spróbowaæ zawsze warto.
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja i moje w³osy potwierdzamy jako¶æ Inebryi. Zero suszku, oryginalny oxy pachnie czym¶ przyjemnym, czego jeszcze nie zidentyfikowa³am, a kolor mam pancerny.
Teraz robi³am sam odrost bez przeci±gania dla od¶wie¿enia koloru i nic siê nie ró¿ni. Zupe³nie nic.

Dziêki Zdrowe s± (teraz tylko muszê je ujarzmiæ jako¶æ, bo krótsze w³oski lataj± dooko³a g³owy), ale gêste to w ¿adnym wypadku. Zw³aszcza teraz jak mi wypadaj± mocniej

A link podajê (we¼ sobie dodaj do zak³adek w koñcu ). Tutaj s± wszystkie metody:

http://feyeselftrim.livejournal.com/

A ja ciê³am dok³adnie t±:

http://feyeselftrim.livejournal.com/1827.html#cutid1


Je¶li masz takiej d³ugo¶ci jak ja w³osy, to skombinuj sobie kogo¶ do pomocy przy drugim kroku (kucyk ¶ci±gniêty z ty³u prosto w dó³ i podciête najd³u¿sze co wystaje na prosto). Ja siê namêczy³am, bo nie wiedzia³am czy ¶ci±gam prosto czy jednak po skosie trochê idzie, a ciêcie nad ramieniem tez wygodne nie by³o

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Matko, dziewczyny. Czytam was i nie wierzê, ¿e ja jestem jedn± z "normalniejszych". Ja mam na sk³adzie tylko 1/4 tubki Inebryi 5/0 + oxy. Z farb...

Bo jak zapytacie o maski i od¿ywki do w³osów, kosmetyki kolorowe (mam cienie do oczu, ¿elowy eyeliner i co¶-tam jeszcze czego wcale nie u¿ywam, bo mi siê nie chce), azjatyckie kremy BB, kremiki do gêby i inne tego typu to mam, hm...
Eeee.... Du¿o
Dziêkujê Ci bardzo za linka i oznajmiam uroczy¶cie ¿e doda³am do zak³adek
Zrobiê jeszcze raz garniera za jaki¶ tydzieñ a potem zamówiê chyba inebrye 11/0
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tam siê nie malowa³am przy br±zie i teraz tez unikam, ale jak wrócê do pracy to bêdê. Ja muszê siê sobie podobaæ bez makija¿u w danym kolorze w³osów, wtedy uznam go za idealny.
O qrczê ... u mnie to chyba niemo¿liwe Chocia¿ brwi i podk³ad...
Przy br±zie wszelkie ostre kolory typu amarant wygl±da³y ³adnie na powiekach, a przy blondzie jako¶ tak ... "tanio" i tandetnie Chyba mi teraz zostaje czarna krecha i tusz
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 12:43   #4245
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance sorki ze tu pisze, pedzel pofrunal do Ciebie

jadlyscie ciasto marchewkowe? kusi mnoe zeby zrobic ale nid wiem. zy to smaczne
Spoko loko, niewa¿ne gdzie piszesz, bo co za ró¿nica?
Obstawiamy ile zajmie poczcie dostarczenie przesy³ek do ciebie i do mnie?

A ciasto marchewkowe jad³am jak brat przyniós³ trochê od dziewczyny, potem wydêbi³am na nie przepis od niej i robi³am ju¿ 2 razy. Super jest, szczególnie jak uda ci siê trafiæ s³odk±, ¶redniej wielko¶ci marchew

Swoj± drog±, teraz mam ciasto czekoladowe w piecyku

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci bardzo za linka i oznajmiam uroczy¶cie ¿e doda³am do zak³adek
Zrobiê jeszcze raz garniera za jaki¶ tydzieñ a potem zamówiê chyba inebrye 11/0
Nie ma za co, jak trzeba bêdzie to bêdê podrzucaæ za ka¿dym razem
Ja zwyczajnie praktycznie wszystko dodajê do zak³adek i mam ich zastraszaj±c± ilo¶æ. Szczególnie dram, które chce obejrzeæ/obejrza³am - jakie¶ 90-kilka

Ale serio, we¼ kogo¶ do pomocy przy obcinaniu, to nie nadenerwujesz siê jak ja.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-31 o 12:50
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 12:47   #4246
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
no có¿... u mnie na sk³adzie jest : Oyster 6/11, garnier colorshine 7.0 (4szt!!! ), palette N5, syoss rozja¶niacz, Garnier 110, Cece 6.1, rozja¶niacz Joanna Platinum i z 5 butelek oxy co¶ ma³a ta kolekcja, chyba kupiê t± Inebryê

Dok³adnie
513 te¿ robi³am i mam wra¿enie ¿e by³ taki w³a¶nie rudo-czerwonawy.
Poza tym wg mnie casting mozno niszczy w³osy
Moim w³osom Casting nie szkodzi³, ale ka¿dy kolor wychodzi³ rudawo

Jako¶ przesta³am w to wierzyæ, ¿e w farbach (sklepowych) ciep³y ton na drugim miejscu (czyli np. X.X6) ustêpuje pierwszeñstwa ch³odnemu. Na pude³ku owszem, ale na prawdziwych w³osach nie za bardzo.

Co do mojej kolekcji farbiarskiej to jest skromna. Pó³ tubki Toucha 7/0, 3/4 tubki niebieskiego mixa i jakie¶ reszty oksydantu 1,9%. Ale na razie nie wiem co dokupiæ, bo wszystko zale¿y od tego, na jaki kolor sp³ucze mi siê to co mam na g³owie.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance sorki ze tu pisze, pedzel pofrunal do Ciebie

jadlyscie ciasto marchewkowe? kusi mnoe zeby zrobic ale nid wiem. zy to smaczne
Lubiê ciasto marchewkowe Choæ pewnie s± ró¿ne przepisy. Ja jadam czasem takie robione na piernik (z du¿± ilo¶ci± przypraw). Pycha.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No ale na moje zielone to ta 6 by³a by ok
Na ten zielony fragment mo¿e i OK, ale co z reszt±... Tylko ta teoretyzujê, bo póki nie sprawdzisz to siê nie przekonamy, co mo¿e z tego wyj¶æ.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
O qrczê ... u mnie to chyba niemo¿liwe Chocia¿ brwi i podk³ad...
Przy br±zie wszelkie ostre kolory typu amarant wygl±da³y ³adnie na powiekach, a przy blondzie jako¶ tak ... "tanio" i tandetnie Chyba mi teraz zostaje czarna krecha i tusz
Ja muszê mieæ wytuszowane rzêsy Poza tym lubiê siê malowaæ (lubiê sam proces, nie tylko efekt).

Fakt, ¿e wiele kolorów (i w makija¿u i w ubraniu) przy br±zie "ujdzie", a przy blondzie nie za bardzo.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 12:52   #4247
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Lubiê ciasto marchewkowe Choæ pewnie s± ró¿ne przepisy. Ja jadam czasem takie robione na piernik (z du¿± ilo¶ci± przypraw). Pycha.
Dok³adnie takie ja sama robiê. Z przypraw± do piernika i dodatkowo dodajê trochê kakao, wtedy kolor jest intensywniejszy
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 13:16   #4248
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
no có¿... u mnie na sk³adzie jest : Oyster 6/11, garnier colorshine 7.0 (4szt!!! ), palette N5, syoss rozja¶niacz, Garnier 110, Cece 6.1, rozja¶niacz Joanna Platinum i z 5 butelek oxy co¶ ma³a ta kolekcja, chyba kupiê t± Inebryê

Dok³adnie
513 te¿ robi³am i mam wra¿enie ¿e by³ taki w³a¶nie rudo-czerwonawy.
Poza tym wg mnie casting mozno niszczy w³osy

zgadzam siê z moich zdrowych i b³yszcz±cych zrobi³ matowe siano
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 13:20   #4249
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mi tez Casting zrobil masakre z klakow.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 13:35   #4250
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Jad³am, mi nie smakuje ale spróbowaæ zawsze warto.

Dziêkujê Ci bardzo za linka i oznajmiam uroczy¶cie ¿e doda³am do zak³adek
Zrobiê jeszcze raz garniera za jaki¶ tydzieñ a potem zamówiê chyba inebrye 11/0

O qrczê ... u mnie to chyba niemo¿liwe Chocia¿ brwi i podk³ad...
Przy br±zie wszelkie ostre kolory typu amarant wygl±da³y ³adnie na powiekach, a przy blondzie jako¶ tak ... "tanio" i tandetnie Chyba mi teraz zostaje czarna krecha i tusz
Ja w blondzie malowa³am tylko czarn± kreskê na górze i mocno podkre¶la³am czarnym tuszem rzêsy, ale te na górze. Do tego zawsze jaki¶ b³yszcz±cy z³otawy, be¿owy lub z³oto be¿owy cieñ do powiek.
Przy br±zie to nie pasowa³o.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Moim w³osom Casting nie szkodzi³, ale ka¿dy kolor wychodzi³ rudawo

Jako¶ przesta³am w to wierzyæ, ¿e w farbach (sklepowych) ciep³y ton na drugim miejscu (czyli np. X.X6) ustêpuje pierwszeñstwa ch³odnemu. Na pude³ku owszem, ale na prawdziwych w³osach nie za bardzo.

Co do mojej kolekcji farbiarskiej to jest skromna. Pó³ tubki Toucha 7/0, 3/4 tubki niebieskiego mixa i jakie¶ reszty oksydantu 1,9%. Ale na razie nie wiem co dokupiæ, bo wszystko zale¿y od tego, na jaki kolor sp³ucze mi siê to co mam na g³owie.



Lubiê ciasto marchewkowe Choæ pewnie s± ró¿ne przepisy. Ja jadam czasem takie robione na piernik (z du¿± ilo¶ci± przypraw). Pycha.



Na ten zielony fragment mo¿e i OK, ale co z reszt±... Tylko ta teoretyzujê, bo póki nie sprawdzisz to siê nie przekonamy, co mo¿e z tego wyj¶æ.



Ja muszê mieæ wytuszowane rzêsy Poza tym lubiê siê malowaæ (lubiê sam proces, nie tylko efekt).

Fakt, ¿e wiele kolorów (i w makija¿u i w ubraniu) przy br±zie "ujdzie", a przy blondzie nie za bardzo.
Ja ju¿ jestem gotowa po³o¿yæ wszystko aby tylko co¶ wysz³o ³adnego.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie takie ja sama robiê. Z przypraw± do piernika i dodatkowo dodajê trochê kakao, wtedy kolor jest intensywniejszy
Ja zawsze marchewkowe robiê z przypraw± do piernika lub z samym cynamonem. Mniam.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
[/B]
zgadzam siê z moich zdrowych i b³yszcz±cych zrobi³ matowe siano
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mi tez Casting zrobil masakre z klakow.
Na Castingi ju¿ nie patrzê...

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Ale przypa³. To nie by³ Loreal. Tak by³am napalona na ten kolor, ¿e sprawdzi³am go w drugim rossie i... To nie by³ Preference tylko Schwarzkopf pianka Lodowe cappuccino Piêkny kolor ale kurka nie by³o go w próbniku. No i pianka...
o znalaz³am fotê po: http://www.bangla.babyonline.pl/zdje...-up10395-7.htm
http://www.perfectmousse.schwarzkopf...appuccino.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-31 o 13:37
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 13:45   #4251
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zawsze marchewkowe robiê z przypraw± do piernika lub z samym cynamonem. Mniam.

Ale przypa³. To nie by³ Loreal. Tak by³am napalona na ten kolor, ¿e sprawdzi³am go w drugim rossie i... To nie by³ Preference tylko Schwarzkopf pianka Lodowe cappuccino Piêkny kolor ale kurka nie by³o go w próbniku. No i pianka...
o znalaz³am fotê po: http://www.bangla.babyonline.pl/zdje...-up10395-7.htm
http://www.perfectmousse.schwarzkopf...appuccino.html
Hm. Z samym cynamonem jeszcze nie robi³am. Chyba wiem jakie ciasto bêdzie kolejne.
W³asnien wyjê³am moje czekoladowe z piekarnika. ³adnie uros³o. W wulkan LOL Normalnie na ¶rodku siê taki czub zrobi³, nie wiem czemu

A ten kolorek z pude³ka mi siê nie podoba Za szary jak na mój gust, zdecydowanie za mocno grafik z retuszem polecia³
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 13:48   #4252
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Hm. Z samym cynamonem jeszcze nie robi³am. Chyba wiem jakie ciasto bêdzie kolejne.
W³asnien wyjê³am moje czekoladowe z piekarnika. ³adnie uros³o. W wulkan LOL Normalnie na ¶rodku siê taki czub zrobi³, nie wiem czemu

A ten kolorek z pude³ka mi siê nie podoba Za szary jak na mój gust, zdecydowanie za mocno grafik z retuszem polecia³
Jak ci siê nie podoba? Dla mnie normalnie Uwielbiam takie ch³odne.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 14:16   #4253
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mi sie chlodne podobaja brazy takie juz mocno ciemne albo jasniutkie chlodne blondy. A poziom 6 w chlodzie dla mnie jest taki nijaki sam kolor spoko ale w polaczeniu z twarza jest taki szary, nijaki.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 14:23   #4254
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak ci siê nie podoba? Dla mnie normalnie Uwielbiam takie ch³odne.
Mnie siê te¿ podoba. Mam tylko wra¿enie, ¿e grafik za bardzo poszala³, bo ¶wiat³o odbija siê w 100 miejscach. Na prawdziwych w³osach blask by³by tylko w kilku miejscach i by³oby piêknie

Zaintrygowa³a¶ mnie dzi¶ tymi farbami marki Rossmann. Ciekawe kto je produkuje dla Rossmanna.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-10-31 o 14:41
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 14:58   #4255
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w blondzie malowa³am tylko czarn± kreskê na górze i mocno podkre¶la³am czarnym tuszem rzêsy, ale te na górze. Do tego zawsze jaki¶ b³yszcz±cy z³otawy, be¿owy lub z³oto be¿owy cieñ do powiek.
Przy br±zie to nie pasowa³o.



Ja ju¿ jestem gotowa po³o¿yæ wszystko aby tylko co¶ wysz³o ³adnego.



Ja zawsze marchewkowe robiê z przypraw± do piernika lub z samym cynamonem. Mniam.





Na Castingi ju¿ nie patrzê...

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Ale przypa³. To nie by³ Loreal. Tak by³am napalona na ten kolor, ¿e sprawdzi³am go w drugim rossie i... To nie by³ Preference tylko Schwarzkopf pianka Lodowe cappuccino Piêkny kolor ale kurka nie by³o go w próbniku. No i pianka...
o znalaz³am fotê po: http://www.bangla.babyonline.pl/zdje...-up10395-7.htm
http://www.perfectmousse.schwarzkopf...appuccino.html
kachula, chcesz kupiæ ten kolor?
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 16:02   #4256
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak ci siê nie podoba? Dla mnie normalnie Uwielbiam takie ch³odne.
Powtórzê
" zdecydowanie za mocno grafik z retuszem polecia³ " Dla mnie na pude³ku wyszed³ zwyczajnie szary, a nie blond popielaty

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mi sie chlodne podobaja brazy takie juz mocno ciemne albo jasniutkie chlodne blondy. A poziom 6 w chlodzie dla mnie jest taki nijaki sam kolor spoko ale w polaczeniu z twarza jest taki szary, nijaki.
Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie siê te¿ podoba. Mam tylko wra¿enie, ¿e grafik za bardzo poszala³, bo ¶wiat³o odbija siê w 100 miejscach. Na prawdziwych w³osach blask by³by tylko w kilku miejscach i by³oby piêknie

Zaintrygowa³a¶ mnie dzi¶ tymi farbami marki Rossmann. Ciekawe kto je produkuje dla Rossmanna.
Zgadzam siê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-31 o 16:03
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 16:23   #4257
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mi sie chlodne podobaja brazy takie juz mocno ciemne albo jasniutkie chlodne blondy. A poziom 6 w chlodzie dla mnie jest taki nijaki sam kolor spoko ale w polaczeniu z twarza jest taki szary, nijaki.
To czujê siê obra¿ona Nosi³am ch³odne 6

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
kachula, chcesz kupiæ ten kolor?
My¶lê intensywnie. Na kompie moich rodziców jest piêknie ch³odno i ciep³o. Idealnie na ombre od góry
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-31 o 16:25
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 16:42   #4258
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To czujê siê obra¿ona Nosi³am ch³odne 6


My¶lê intensywnie. Na kompie moich rodziców jest piêknie ch³odno i ciep³o. Idealnie na ombre od góry
Na moim lapku to wygl±da jak czysta szaro¶æ. Zero ciep³ego odcienia
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 16:55   #4259
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Na moim lapku to wygl±da jak czysta szaro¶æ. Zero ciep³ego odcienia
Na moim jest ³adny ch³odny stonowany delikatnym ciep³ym, na kompie rodziców teraz patrzê na piêkny ch³odno ciep³y (wiêcej ciep³ego). Na ¿ywo by³ w³a¶nie idealny te¿.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-31, 16:59   #4260
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Na moim jest ³adny ch³odny stonowany delikatnym ciep³ym, na kompie rodziców teraz patrzê na piêkny ch³odno ciep³y (wiêcej ciep³ego). Na ¿ywo by³ w³a¶nie idealny te¿.
No to ju¿ wiem, czemu tobie siê podoba³ kolor, a mi za nic
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.