Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-18, 15:34   #3781
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

cały 1 ml wstrzyknięto w Twoje usta i nie widać różnicy już po 4 dniu? Ja bym zadzwoniła do doktorowej i powiedziała o tym fakcie, to chyba niemożliwe by tak szybko wchłonęła Ci się cała strzykawa.
Ja tam nadal mam, w prawdzie mniejsze bo opuchlizna zeszła, jednak są pełniejsze. Ja głównie górną robiłam, dolną trochę
ale mam jedną paskudną gulę po jednej stronie na górze a teraz wyszła dziwna mała na dole, tyle, że POD KONTUREM!!
jaja mi się z tymi ustami dzieją. Zadzwoniłam do swojej powiedzieć o tym, stwierdziła, że chyba kwas "wyszedł trochę poza planowany obszar"
Porąbane to, w przyszły piątek, jeśli nic się nie zmieni to robię z tym porządek!

Ile czasu trzeba unikać gorących rzeczy?
Ja uzyskałam informacje, że dwa dni. W necie widzę, że jeden. A na saunę, czy solarium nie można chodzić 2 tygodnie. Jak to w praktyce wygląda?
Dziś mija 4 doba po zabiegu.
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 15:48   #3782
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Powiększenie ust - wątek zbiorczy

[QUOTE=Veronicabobbi;45643 819]
Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
wypiję, a jak ) nawet całą butelkę.
Ale chciałabym jeszcze powiekszyc... hi hi tak najlepiej od razu o 1 ml. ale jak radzisz poczekam, chociaż baaaaardzo mnie korci.

A z Twojego doświadczenia "układanie ust" to jak rozumiem zmniejszanie się ich? bo u mnie naprawdę prawie nie widać roznicy
Rozkladanie sie kwasu w ustkach, czyli co za tym idzie zawsze teoche sie zmniejsza, poczekaj jeszcze, idz przed Świętami

Ale jak nie widac roznicy?? 1 ml to duzo jak na jeden zabieg powinno byc "cos" widac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
cały 1 ml wstrzyknięto w Twoje usta i nie widać różnicy już po 4 dniu? Ja bym zadzwoniła do doktorowej i powiedziała o tym fakcie, to chyba niemożliwe by tak szybko wchłonęła Ci się cała strzykawa.
Ja tam nadal mam, w prawdzie mniejsze bo opuchlizna zeszła, jednak są pełniejsze. Ja głównie górną robiłam, dolną trochę
ale mam jedną paskudną gulę po jednej stronie na górze a teraz wyszła dziwna mała na dole, tyle, że POD KONTUREM!!
jaja mi się z tymi ustami dzieją. Zadzwoniłam do swojej powiedzieć o tym, stwierdziła, że chyba kwas "wyszedł trochę poza planowany obszar"
Porąbane to, w przyszły piątek, jeśli nic się nie zmieni to robię z tym porządek!

Ile czasu trzeba unikać gorących rzeczy?
Ja uzyskałam informacje, że dwa dni. W necie widzę, że jeden. A na saunę, czy solarium nie można chodzić 2 tygodnie. Jak to w praktyce wygląda?
Dziś mija 4 doba po zabiegu.
Ogolnie sauna i solarka wplywaja na szybsze wchlanianie kwasu, dlatego nie korzystam, masz ta gule pod konturem? No nie mow ? Myslalam ze w czerwieni wargowej



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 15:57   #3783
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

kochana, w czerwieni za☠☠☠iscie duzą na górze
a pod konturem na dole wyszło
przy czym nie ma tutaj tragedii
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 16:01   #3784
Veronicabobbi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
cały 1 ml wstrzyknięto w Twoje usta i nie widać różnicy już po 4 dniu? Ja bym zadzwoniła do doktorowej i powiedziała o tym fakcie, to chyba niemożliwe by tak szybko wchłonęła Ci się cała strzykawa.
Ja tam nadal mam, w prawdzie mniejsze bo opuchlizna zeszła, jednak są pełniejsze. Ja głównie górną robiłam, dolną trochę
ale mam jedną paskudną gulę po jednej stronie na górze a teraz wyszła dziwna mała na dole, tyle, że POD KONTUREM!!
jaja mi się z tymi ustami dzieją. Zadzwoniłam do swojej powiedzieć o tym, stwierdziła, że chyba kwas "wyszedł trochę poza planowany obszar"
Porąbane to, w przyszły piątek, jeśli nic się nie zmieni to robię z tym porządek!

Ile czasu trzeba unikać gorących rzeczy?
Ja uzyskałam informacje, że dwa dni. W necie widzę, że jeden. A na saunę, czy solarium nie można chodzić 2 tygodnie. Jak to w praktyce wygląda?
Dziś mija 4 doba po zabiegu.
1 ml to na pewno mi się nie wchłonął w 4 dni
to bardziej jest nawilżenie i lekkie wypełnienie. pierwszego dnia i drugiego to był efekt spuchnięcia

ja czuje u siebie lekki wałeczek na gorze i na dole. widać musi się wchłonąć
co do sauny i solara - lepiej sobie odpuscic, szkoda Twojego wysiłku w usta.

A swoją drogą, to spodziewałam się wlasnie po1 ml większych efektów, ale P. dr na dzień dobry powiedziała, ze u mnie to 1 ml nie zrobi wielkiego wow - nie mam małych ust,a jedynie "sflaczałe" - teraz bardziej jedrne niż wieksze

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

[QUOTE=Star90;45644149]
Cytat:
Napisane przez Veronicabobbi Pokaż wiadomość

Rozkladanie sie kwasu w ustkach, czyli co za tym idzie zawsze teoche sie zmniejsza, poczekaj jeszcze, idz przed Świętami

Ale jak nie widac roznicy?? 1 ml to duzo jak na jeden zabieg powinno byc "cos" widac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------



Ogolnie sauna i solarka wplywaja na szybsze wchlanianie kwasu, dlatego nie korzystam, masz ta gule pod konturem? No nie mow ? Myslalam ze w czerwieni wargowej



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no wlasnie jakoś tak nie ma efektu, jakiego bym si epsodziewala... ale, tak jak wyżej pisałam, Pani dr mowila, ze tu nie będzie wow po jednej strzykawce. Teraz intenstywnie zaczynam mysec jeszcze o botxiku w czolo
Veronicabobbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 16:05   #3785
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

analogicznie - gorące posiłki / napoje też powodują szybsze wchłanianie kwasu?
to nie jest tak, że tylko na początku po zabiegu gorąco zabija kwas?
ja przyznam się, że nawet latem jem tylko gorrrrące posiłki
saunę / słońce uwielbiam
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 16:06   #3786
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Efekt na pewno jest tylko Ty go nie widzisz :p masz duze ustka swoje to i nie zrobi to efektu wow ale roznica na pewno jest i ustka nie sa sflaczale juz ten waleczek z czasem zrobi sie miękki ale zostanie bo to wlasnie kwas bedzie sie zmniejszal razem z wchlanianiem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2014-03-18 o 16:07
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 16:26   #3787
Veronicabobbi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Efekt na pewno jest tylko Ty go nie widzisz :p masz duze ustka swoje to i nie zrobi to efektu wow ale roznica na pewno jest i ustka nie sa sflaczale juz ten waleczek z czasem zrobi sie miękki ale zostanie bo to wlasnie kwas bedzie sie zmniejszal razem z wchlanianiem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dzięki Star
oczywiście, że trochę widać - skłamałabym gdybym powiedziała ze nic nie widac, ale mi się marzą naprawdę duże usteczka
ech, ze tez musze tyle czekać

co do gorącego jedzenia - to chyba nie jest tak do końca. bo w solarze usta się nagrzewają "całościowo" a jedzenie to bardziej w buzi (ze tak obrazowo ujmę hihi)
Veronicabobbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 16:40   #3788
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

oby bo ja sobie życia bez gorącej kawy czy pizzy nie wyobrażam.
Co do ust. Rozumiem Cię, bo jak mi opuchlizna zeszła to też przez chwilę miałam takie uuuuu
niby spuchnięte wyglądają komicznie ale bez opuchlizny różnica wydaje się bardzo duża.
Myślę, że najrozsądniej zadzwonić do osoby, ktora Ci usta robiła i pogadać szczerze.
Ja też zamierzam ze swoją porozmawiać szczerze, fajna z niej kobitka i myślę, że wie co robi. Natomiast najważniejszy w moim przypadku okazuje się czas.
Przyszły piątek będzie decydujący
Ok, zmykam dziewczyny i trzymam kciuki
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 18:04   #3789
Ania Fit
Raczkowanie
 
Avatar Ania Fit
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 62
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ja po moim pierwszym ostrzykiwaniu tez nie widzialam powalającej różnicy ale to bylo 0,5 ml jak poszlam do lekaza i milam 1 ml restyline lip volume bylo widac różnicę ale dla mnie to bylo za mało , ale jakoś tak wyszło ze nie bylo kiedy uzupełnić a ze u mnie kwas wchłania sie szybo to jak poszłam na kolejne ostrzykiwanie praktycznie uzupełniłam tylko strary ostatniego. Teraz planuje spróbować bardziej trwałego preparatu surgilip. o tyle fajnie jest w klinice do której chodze ze moga sprowadzic dowolny kwas dla pacjetki za 700 zl ampułka kusi mnie tez stylage M o którym pisała Star .
Ania Fit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 00:41   #3790
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Jestem. Siedzę przed lapkiem .

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------
1 ml
ja miałam 1 ml
przy czym o,6 poszło w górę a reszta w dół
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"

Edytowane przez Jesse
Czas edycji: 2014-03-21 o 11:13
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 12:19   #3791
Veronicabobbi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Jesse - ile sobie wpuscilas? jest ok?

A swoją drogą, zastanawiam się, bo gdzie nie zadzwonię i pytam o kwas i botox to mi mówią, że pomimo,że jest w ofercie lekarz, to robi to faktycznie kosmetolog a nie lekarz. Co o tym sądzicie?

Star - Ty jako specjalistka może cos mi powiesz? Bo Pani która mi robila usta i bruzdy nosowe, tez nie jest lekarzem, tylko kosmetologiem i szkoleniowcem. trochę się zaczynam obawiać...
Veronicabobbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 15:31   #3792
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Veronicabobbi Pokaż wiadomość
Jesse - ile sobie wpuscilas? jest ok?

A swoją drogą, zastanawiam się, bo gdzie nie zadzwonię i pytam o kwas i botox to mi mówią, że pomimo,że jest w ofercie lekarz, to robi to faktycznie kosmetolog a nie lekarz. Co o tym sądzicie?

Star - Ty jako specjalistka może cos mi powiesz? Bo Pani która mi robila usta i bruzdy nosowe, tez nie jest lekarzem, tylko kosmetologiem i szkoleniowcem. trochę się zaczynam obawiać...

Ja jestem kosmetologiem po wyższej szkole i nie mam uprawnien do uzywania igly, kosmetolog nie moze . Jest to nielegalne i mozna to zglosic . TYLKO lekarz.
Ja chodze do lekarza.. nigdy bym nie poszla do kosmetologa na taki zabieg :p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 16:15   #3793
Veronicabobbi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ups... tego to nie wiedziałam
Pare dni temu dzwoniłam do kliniki La beauty clinique (mają w paru miastach oddziały) z oferty groupona. Mają promocje na kwas i botox. Byłam ciekawa kto to robi - bo w ofercie mają informację ze robi to lekarz. Oczywiście, Pani mnie poinformowała, że OBA ZABIEGI WYKONUJE KOSMETOLOG...
i tak jeszcze sprawdzałam ze 2 salony - to samo... teraz to już nie wiem co o tym sądzić... trochę mnie zaniepokoiło, że kosmetologdzy nie mogą "tykać igły"

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

ufff - moja Pani jest lekarzem - sprawdziłam.
ale reszta, to widać ze mega sciema...

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

ufff - moja Pani jest lekarzem - sprawdziłam.
ale reszta, to widać ze mega sciema...
Veronicabobbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 17:21   #3794
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Kochana tylko i wylacznie lekarz.

Sama moglabym pewnie robic takie zabiegi na lewo ale nie jestem tak nieodpowiedzialna i glupia!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 20:50   #3795
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja chodzę do kosmetologa i nie mam żadnych zastrzeżeń. Moim zdaniem nie można obiektywnie stwierdzić, że lekarze robią takie zabiegi lepiej. Widziałam ostatnio usta ostrzykiwane przez lekarza i uwierzcie mi, że nie chciałabym takich...po prostu były krzywe ( szczególnie górna warga ). Ale to jest oczywiście moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać.
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 21:01   #3796
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kociak902 Pokaż wiadomość
Ja chodzę do kosmetologa i nie mam żadnych zastrzeżeń. Moim zdaniem nie można obiektywnie stwierdzić, że lekarze robią takie zabiegi lepiej. Widziałam ostatnio usta ostrzykiwane przez lekarza i uwierzcie mi, że nie chciałabym takich...po prostu były krzywe ( szczególnie górna warga ). Ale to jest oczywiście moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać.
chodzi o to, że kosmetolog to robi NIELEGALNIE.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 21:58   #3797
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

W kwestii legalności czy też jej braku nie będę dyskutować bo po prostu nie znam obowiązujących w tym temacie przepisów
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 13:27   #3798
Miksa _92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziewczyny potrzebuje rady!

Czy powiększałyście może kiedyś usta w Extravaganza Wyspa Urody ?
Znajoma mi polecała, ale che sprawdzić czy faktycznie salon godny polecenia??
Miksa _92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 22:49   #3799
anitaszostak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększanie ust

Ja mogę polecić dr Sicińską - wszystko już teraz robię u niej (do poczytania: powiększanie ust)
anitaszostak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 18:19   #3800
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Powiększanie ust

dziewczyny kogo mogłybyście polecic na ślasku lub w krakowie? szukam lekarza który nie zrobi krzywdy i cene ma dosc korzystną
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:21   #3801
belka6oo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększanie ust

Podłączam się do pytania anulki262. Dobry lekarz w rozsądnej cenie w okolicach Śląska, Krakowa, może być też Rzeszów
(ja rozważam Dr Teodozję Arkuszewską z Estetis lub Małgorzatę Ordon z Ordon Beauty Center-mają teraz promocję 1000zł za 1ml )

Ktoś ma jakies doświadczenia z tymi lekarkami?
Które preparaty poleciłybyście najbardziej na pierwszy raz? Restylane, Stylage, Juvaderm?

Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam
belka6oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-25, 19:39   #3802
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększanie ust

Cytat:
Napisane przez belka6oo Pokaż wiadomość
Podłączam się do pytania anulki262. Dobry lekarz w rozsądnej cenie w okolicach Śląska, Krakowa, może być też Rzeszów
(ja rozważam Dr Teodozję Arkuszewską z Estetis lub Małgorzatę Ordon z Ordon Beauty Center-mają teraz promocję 1000zł za 1ml )

Ktoś ma jakies doświadczenia z tymi lekarkami?
Które preparaty poleciłybyście najbardziej na pierwszy raz? Restylane, Stylage, Juvaderm?

Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam

Ja od siebie polecam juverderm smile lub stylage M


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 14:53   #3803
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: Powiększanie ust

Cytat:
Napisane przez belka6oo Pokaż wiadomość
Podłączam się do pytania anulki262. Dobry lekarz w rozsądnej cenie w okolicach Śląska, Krakowa, może być też Rzeszów
(ja rozważam Dr Teodozję Arkuszewską z Estetis lub Małgorzatę Ordon z Ordon Beauty Center-mają teraz promocję 1000zł za 1ml )

Ktoś ma jakies doświadczenia z tymi lekarkami?
Które preparaty poleciłybyście najbardziej na pierwszy raz? Restylane, Stylage, Juvaderm?

Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam
Ja i kilka osób w tym wątku wspominaly o dr.Arkuszewskiej
szczerze polecam, ma duze doświadczenie i nie naciąga jak niektórzy inni lekarze na zabiegi...

aha i polecam preparat teosyal
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-26, 19:45   #3804
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Powiększanie ust

Cytat:
Napisane przez belka6oo Pokaż wiadomość
Podłączam się do pytania anulki262. Dobry lekarz w rozsądnej cenie w okolicach Śląska, Krakowa, może być też Rzeszów
(ja rozważam Dr Teodozję Arkuszewską z Estetis lub Małgorzatę Ordon z Ordon Beauty Center-mają teraz promocję 1000zł za 1ml )
Obie lekarki mają bardzo dobre opinie. Szkoda, ze p. Małgorzata nie ma na stronie żadnej galerii
Natomiast mnie osoboscie od dr Arkuszewskiej odstraszaja jej wlasne usta. Na moj gust ma troche kaczy dziubek
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 16:50   #3805
pauletta2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja w pon mam zabieg powiekszenia ust preparatem Juvedem Ultra Smile 0,55. Podczas rozmowy z lekarzem dowiedzialam sie, ze moze mi wstrzyknąc Juvedem ale nie ten dedykowany specjalnie do ust. Wspominal, ze ten drugi dluzej utrzymuje sie w ustach. Na co sie zdecydowac?
Jest to moje pierwsze powiekszenie ust. Chcialabym powiekszyc tylko gorna warge. Po zabiegu wstawie zdjecia. Tylko nie wiem niestety na jaki oreparat sie zdecydowac...pomozcie
pauletta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 17:04   #3806
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pauletta2 Pokaż wiadomość
Ja w pon mam zabieg powiekszenia ust preparatem Juvedem Ultra Smile 0,55. Podczas rozmowy z lekarzem dowiedzialam sie, ze moze mi wstrzyknąc Juvedem ale nie ten dedykowany specjalnie do ust. Wspominal, ze ten drugi dluzej utrzymuje sie w ustach. Na co sie zdecydowac?
Jest to moje pierwsze powiekszenie ust. Chcialabym powiekszyc tylko gorna warge. Po zabiegu wstawie zdjecia. Tylko nie wiem niestety na jaki oreparat sie zdecydowac...pomozcie
zrób ten dedykowany do ust jeżeli zalezy Ci na naturalniejszym efekcie
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-27, 22:31   #3807
kadrine
Przyczajenie
 
Avatar kadrine
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

image.jpg. pow w listop 2013 1ml

Edytowane przez kadrine
Czas edycji: 2014-03-27 o 22:32
kadrine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:23   #3808
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Czy jest wam znany preparat Juvederm Volbella? To podobno jakiś nowy wypełniacz, nadający naturalny efekt.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:26   #3809
kasiaa9001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

kadrine masakra!! Ja tez bede miała 1 ml, mam spore usta, ale nie chce aż takiego efektu wielkich ust !!! Poradzcie coś ...
kasiaa9001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:10   #3810
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Czy jest wam znany preparat Juvederm Volbella? To podobno jakiś nowy wypełniacz, nadający naturalny efekt.
nie słyszałam
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.