Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-07, 20:02   #1411
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Maly spn kosztuje 22zl. Mam 10 kolorow. Wzorniki sa na moim blogu. Link w stopce. Na poczatek sa ok. Dobrze napigmentowane. Niedrogie. Mnostwo kolorow do wyboru
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 20:44   #1412
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
coś w tym jest
ja owinięte paluchy trzymam pod lamką biurkową
o wiele lepiej schodzi
Zastanawiam się, czy włożenie paluszków z acetonem w folii, do lampy UV na 3min, również przyspieszy ściągnięcie hybrydy ? W końcu w lampie UV też jest ciepło... Czy któraś z Was próbowała ?
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 20:45   #1413
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Ja dla odmiany unikam acetonu zawartego w zmywaczu, bo on nieodwracalnie niszczy komórki tłuszczowe skóry (czyt. starzeje się skóra palców ).
Ściągasz hybrydy bez acetonu?
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 21:10   #1414
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gahla Pokaż wiadomość
Ściągasz hybrydy bez acetonu?
Niestety aż tak dobrze nie jest. Hybryda trzyma mi się bardzo dobrze. Moim głównym celem stało się szukanie sposobu jak "najzdrowiej" ją zdjąć, stąd moje eksperymenty. Zdejmuję zmywaczem acetonowym, ale nie trzymam w folii dłużej niż 5 min.
Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy włożenie paluszków z acetonem w folii, do lampy UV na 3min, również przyspieszy ściągnięcie hybrydy ? W końcu w lampie UV też jest ciepło... Czy któraś z Was próbowała ?
W lampie nie próbowałam. Używam poduszki elektrycznej. Może też być lampa na podczerwień (posiadam do zabiegów fizjoterapeutycznych), suszarka do włosów. Teraz w okresie grzewczym można ręce potrzymać ...na kaloryferze
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 21:48   #1415
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Rozumiem, że najpierw sporo spiłowujesz?
Czy masz jakiś inny sposób, żeby tak szybko zeszły?
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 06:27   #1416
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

wlasnie e-Urszula zdradz nam jak nalozyc hybryde zeby sie dobrze trzymala i szybko schodzila? tez jestem bardzo ciekawa
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 08:15   #1417
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Muszę się pochwalić wygrałam w urodzinowym konkursie MM magic box już się nie mogę doczekać kiedy przyjdzie i co będzie w środku
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-08, 08:26   #1418
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

gratulacje ja mialam brac udzial ale nie lubie tych mm-owych konkursow bo zawsze sa jakies takei glupie... daj znac koniecznie co tam bylo-moze te nowe hybrydy chrome?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 08:51   #1419
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Maly spn kosztuje 22zl. Mam 10 kolorow. Wzorniki sa na moim blogu. Link w stopce. Na poczatek sa ok. Dobrze napigmentowane. Niedrogie. Mnostwo kolorow do wyboru

Podobno CZ ma wprowadzić w przyszłym tygodniu lakiery po 7 ml
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 08:59   #1420
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
...e-Urszula zdradz nam jak nalozyc hybryde zeby sie dobrze trzymala i szybko schodzila? tez jestem bardzo ciekawa
Trzy rzeczy są ważne. Rodzaj paznokci, produkty i technika. Doświadczenia mam tylko z własnymi paznokciami, więc to co u mnie się sprawdza nie musi odpowiadać innej osobie.

Przede wszystkim z daleka trzymam się od pseudohybryd. Raz zaryzykowałam i kupiłam ....sobie nauczkę na przyszłość . Powtórki nie będzie. Mam kilkanaście firm lakierów; gelish, shellac i inne z tej półki cenowej. Nie mam najpopularniejszych na tym forum semilaków, tiftonów, CZ, Estetiq, więc nie wiem jak z nimi się pracuje. Pomyślicie, no tak ale to koszty. Na wykłady z ekonomi miejsca za mało. W skrócie wolę inwestycje niż wydatki.

Mam suchą płytkę. Najpierw np. poleruję na błysk polerką irchową lub robię manicure japoński (u mnie lepiej sprawdza się stara wersja pasta i puder niż balsam) lub łączę dwie bazy (gelish na krawędzi i polish pro po całości), czasem w ogóle nie daję bazy, gdy planuję zmianę za tydzień. Ostatnio testuję IBX https://www.facebook.com/IBXsystemPoland?fref=ts chociaż wydaje mi się, że ten produkt jest do naprawdę zniszczonych paznokci (nie dla mnie).

Mani noszę czasem do miesiąca bez zdejmowania ale co tydzień przerabiam, nazwijmy to "uzupełniam". Tak pamiętam porównanie do bielizny . Moja filozofia jest taka: co tydzień mam zupełnie inny mani, i kolor, i zdobienie. Połowę mniej czasu tracę i nie narażam się na aceton. Konia z rzędem temu, kto pozna, że to "stare" mani.

To zazwyczaj skutkuje kilkoma warstwami na paznokciach. Nadal to jest niewiele w porównaniu do akrylu lub żelu. Wygląda naturalnie. Paznokcie są usztywnione i zabezpieczone.

Bez względu ile mam akurat warstw, zawsze spiłowuję ile się da. Robię to frezarką (profesjonalną z dobrymi frezami).

Na resztę nakładam gąbki nasączone zmywaczem, acha wcześniej nakładam na palce i pod paznokcie glicerynę (kupioną w aptece) i wkładam w gumowe naparstki. Następnie do nagrzanej wcześniej elektrycznej poduszki (oczywiście zabezpieczonej folią). 5 min.

Raz nie chciała mi hybryda zejść. 15 min. moczenia. Skóra zmacerowana (odmoczona). Panika w oczach. Skrobanie. Myślałam, że to dlatego, że ma miesiąc. Okazało się, że pomyliłam płyny. Zdejmowałam tą hybrydę alkoholem ...najlepsze, że zeszła.

Edytowane przez e-Urszula
Czas edycji: 2014-10-08 o 19:32
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 09:10   #1421
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Przyszły hybrydy Em Naill. Muszę powiedzieć że kolory są ok, konsystencja również. Na próbniku krycie po dwóch warstwach. Zawiodłam się tylko na jednym kolorze.... na stronie jest kryjący brokatowy granatowy kolor a na żywo okazało się że to bezbarwny z brokatem... No ale nałożony na inną hybrydę daje bardzo fajny efekt. Zobaczymy jak na paznokciach się będzie trzymał.

Koleżance na urlop zrobiłam jeden paznokieć hybrydą Silcare tą 5ml i trzyma się tydzień rewelacyjnie, bez zarzutów. Tanie nie znaczy gorsze i be jak się okazuje
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-08, 10:10   #1422
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

e-Urszula dzięki za odpowiedz ale jak przerabiasz stara hybryde na nowa to nie widac starego koloru?chyba ze spilowujesz do samej bazy?

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

godblessyou-skad masz takei info?

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

EDIT: rozmawialam z CZ na fb. W przyszlym tygodniu wychodza hybrydy w wersji mini 7ml. Wszystkie kolory oprocz neonow (te dolacza na wiosne) oraz metalicznych. Cena jeszcze nieznana.
Mialam robic zamowienie w Indigo ale nie wiem czy sie tu nie skusze
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 10:17   #1423
superks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 24
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Maly spn kosztuje 22zl. Mam 10 kolorow. Wzorniki sa na moim blogu. Link w stopce. Na poczatek sa ok. Dobrze napigmentowane. Niedrogie. Mnostwo kolorow do wyboru
Dziękuję, napisz proszę coś o tych z Mellon, gdzie można je dostać? Widzę, że korzystasz też z IBD, co o nich myślisz? pozdrawiam
superks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 10:20   #1424
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

wszystko bylo juz omawiane i Mollon i IBD
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 10:56   #1425
superks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 24
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A jeżeli chodzi o ściaganie, to ja robię to tak…
Ponieważ mam długie paznokcie i nie lubię moczenia…brrr…
Nasączam waciki w płynie shillac do ściągania i nakładam na paznokieć, ale zaczynam od końcówki paznokcia i składam wacik na pół, wówczas mam dobrze nasączony wacik na końcach, gdzie zawsze miałam z tym problem, bo lakier odmaczał się na płytce, a końce były zawsze jeszcze pomalowane… zawijam w zwykłą folią aliminową i… wkładam w bawełniane rękawiczki, oczywiście całe dłonie smaruje kremem do rąk, w moim przypadku z neutrogeny skoncentrowany i uwazam, że jest najlepszy…
Po 5 minutach, wszystko schodzi odwarstwia się jak silkon… i po wszystkim, a tak wyglądają moje paznokcie po hybrydzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6233.jpg (19,0 KB, 71 załadowań)
superks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 10:56   #1426
superks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 24
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
wszystko bylo juz omawiane i Mollon i IBD
Ok, dziekuje juz zabieram sie do czytania...
superks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 13:27   #1427
Shila13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Przedłużanie

Witam. Mam do Was pytanie. Chciałabym kupić zestaw do manicure hybrydowego dla siebie. Mam strasznie łamliwe paznokcie i zastanawiam się czy mogłabym je delikatnie przedłużyć na naklejce do przedłużania tą bazą która daje się pod hybrydę?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Shila13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 13:28   #1428
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mollona kupowalam w hurtowni constanza z promocji. 4 kolory za 150zl (4x15ml)
Ibd mam tylko jeden. Slabo kryje ale dobrze sie aplikuje i sciaga
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 13:33   #1429
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Przedłużanie

Cytat:
Napisane przez Shila13 Pokaż wiadomość
Witam. Mam do Was pytanie. Chciałabym kupić zestaw do manicure hybrydowego dla siebie. Mam strasznie łamliwe paznokcie i zastanawiam się czy mogłabym je delikatnie przedłużyć na naklejce do przedłużania tą bazą która daje się pod hybrydę?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
baza do hybryd paznokcia nie przedluzysz. Do przedluzania sluzy zel.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-08, 13:34   #1430
Shila13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziękuje




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Shila13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 14:09   #1431
Ninnette
Raczkowanie
 
Avatar Ninnette
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 330
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić wygrałam w urodzinowym konkursie MM magic box już się nie mogę doczekać kiedy przyjdzie i co będzie w środku
buuu a mnie się nie udało wygrać
daj znać co będzie w tym boxie
__________________
Mój blog: http://be-lucky-girl.blogspot.com/
Zaręczyny 23-06-2012
Ślub 27-10-2012
Narodziny naszej córki 13-05-2013

Ninnette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 15:17   #1432
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
...jak przerabiasz stara hybryde na nowa to nie widac starego koloru?chyba ze spilowujesz do samej bazy?
Jeśli mam gładki kolor to nawet czasem nie matowię topu. Stempluję, daję naklejkę lub cyrkonie i ponownie top (po tygodniu odrost mam akceptowalny). W drugim tygodniu matowię, ewentualnie spiłowuję poprzednie zdobienie. Daję dodatkową warstwę tego samego koloru i np. fireworska lub 2 warstwy innego.

Jeśli zmieniam kolor, to nie przemalowuję czarnego na biały . Wybieram kolor ciemniejszy i dobrze kryjący ...lub właśnie słabo kryjący i mam warstwowe" mieszanie" kolorów. Niektóre lakiery są wprost stworzone do tego, żeby służyły za efekt na innym kolorze.
Shellac tutaj wiedzie prym, pełno w necie takich połączeń. Np. gelish ocean wave (niebieski) + good gossip (czerwony brokat) daje piękny fiolet. Moje ulubione połączenie to good gossip na czarnym (mam orly vinyl).

Na dowolny kolor, który się znudził mogę dać orly shade shifter ...i mam hybrydę termiczną.
Kiedyś spory czerwony odrost "dopełniłam" czarnym paintem. Koleżanki w biurze były zachwycone, takim zdobieniem. Lubię kreatywnie wykorzystywać posiadany potencjał a, że mam do dyspozycji tylko swoje paznokcie, to nie mam wiele możliwości artystycznego "wyżycia się".

Uprzedzam pytanie. Na odrost nie daję bazy. No taka szczęściara jestem, że trzyma mi się bez .
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 19:38   #1433
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Po miesiącu oczekiwania dostałam dzisiaj lakiery i blaszki Konad. Stempel ze zdrapką kupiłam już wcześniej, ale zwykły- nie firmy Konad.
No i oczywiście musiałam zaraz wypróbować jak to działa Niestety wzorek nie odbija się zupełnie na stemplu
Czego to przyczyna? Nieoryginalnego stempla czy robię coś nie tak (maluję, zdzieram i próbuję odbijać na stemplu)?
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 21:04   #1434
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Na odrost nie daję bazy. No taka szczęściara jestem, że trzyma mi się bez .
Kolor nie barwi Ci paznokcia?
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 03:57   #1435
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Anka7997 Pokaż wiadomość
Po miesiącu oczekiwania dostałam dzisiaj lakiery i blaszki Konad. Stempel ze zdrapką kupiłam już wcześniej, ale zwykły- nie firmy Konad.
No i oczywiście musiałam zaraz wypróbować jak to działa Niestety wzorek nie odbija się zupełnie na stemplu
Czego to przyczyna? Nieoryginalnego stempla czy robię coś nie tak (maluję, zdzieram i próbuję odbijać na stemplu)?
wydaje mi się że to wina stempla. Ja miałam podróbe i też sie nie sprawdziła. Mam zamiar kupić oryginalnego konada, ale boje sie że te "oryginały" z allegro to zwykła podróbka
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 07:18   #1436
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gahla Pokaż wiadomość
Kolor nie barwi Ci paznokcia?
Dotychczas paznokcie zabarwił mi tylko jeden kolor hybrydy - różowy ze star nails i to na bazie. Za drugim razem dałam dwie warstwy bazy i też nie pomogło z czego wnoszę, że barwienie zachodziło na etapie odmaczania.
Poza tym jednym przypadkiem nie zdarzyło mi się odbarwienie płytki. Nawet jak używałam sypkich pigmentów sypanych na warstwę dyspersyjną lub mieszanych z bezbarwnym żelem.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 07:33   #1437
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

e-Urszula dzięki za porady. Milo sie tego czyta ale u mne sie chyba nie sprawdzi
po 1 nie mam takiego wyczucia zeby frezarka sobie spilowac a nie zniszczyc paznokci, po 2. jak juz postanie jakis odprysk no to nie da sie dopelnic tylko trzeba zrobic od nowa.

Jak nakladasz kolor na caly paznokiec+odrost to ten odrost nie odroznia sie od reszty paznokcia? (w sensie jasniejszy kolor, lekki uskok bo mniej warstw?)
Ten orly shade shifter wspolpracuje z kazda hybryda? czy tylko ich firmy?ile kosztuje? bo zalogowalam sie specjalnie na ich stronie ale towar niedostepny wiec i ceny brak
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 10:21   #1438
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

e-Urszula, dzięki za wszystkie cenne rady
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 10:33   #1439
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Przedłużanie

Cytat:
Napisane przez Shila13 Pokaż wiadomość
Witam. Mam do Was pytanie. Chciałabym kupić zestaw do manicure hybrydowego dla siebie. Mam strasznie łamliwe paznokcie i zastanawiam się czy mogłabym je delikatnie przedłużyć na naklejce do przedłużania tą bazą która daje się pod hybrydę?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
przedłużyc możesz też hardem z semilaka
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 10:37   #1440
Shila13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Przedłużanie

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
przedłużyc możesz też hardem z semilaka

O super, o to mi chodziło, dziękuje


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Shila13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.