Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-29, 19:02   #1291
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Tak myślałam ale wolałam się jednak zapytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Heh, no wiesz, fajnie by było, jakby ktoś wynalazł coś na włosy zniszczone rozjasnianiem, pierwsza bym była w kolejce do zakupu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 19:17   #1292
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie nie ma takiej opcji, mam włosy do białego blondu zrobione i odrosty muszę co 2,5-3 miesiace robic, chyba żebym chciała wrócic do ciemnego, na co sie nie zanosi
A bierzesz jakies suplementy? Ja polecam Biotebal, łykam już z 2 lata i widze róznice Chociaz mnie nei wypadały nigdy jakoś mocno same z siebie, mnei sie tylko krusza teraz te rozjasniane przez fryzjerkę wariatkę
Wszystko zależy od przyczyny wypadania. U mnie jest to efekt leków które muszę brać (między innymi cytostatyki). Na to suple niestety nie pomogą. Teraz używam wcierkę poleconą przez koleżankę farmaceutkę i liczę na cud. Ale nie ma co się oszukiwać, na pewno farbowanie moich włosów na blond im nie pomaga w tej sytuacji. Raz już kilka lat temu wróciłam do 100% naturalnych włosów, więc wiem, że jest to możliwe.
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 19:30   #1293
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od przyczyny wypadania. U mnie jest to efekt leków które muszę brać (między innymi cytostatyki). Na to suple niestety nie pomogą. Teraz używam wcierkę poleconą przez koleżankę farmaceutkę i liczę na cud. Ale nie ma co się oszukiwać, na pewno farbowanie moich włosów na blond im nie pomaga w tej sytuacji. Raz już kilka lat temu wróciłam do 100% naturalnych włosów, więc wiem, że jest to możliwe.
A tak, to prawda niestety. Niektóre leki maja takie uboczne działanie...
Oj, na blond to najgorsza z mozliwych opcja przy słabych włosach, bo utlenianie niszczy jak mało co, niewazne czy z Olaplexem czy bez, straty i tak są.
Ja do swoich nie wrócę, wiem na pewno, zreszta odkad sie dało mialam inny kolor i tak zostanie juz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 19:36   #1294
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A tak, to prawda niestety. Niektóre leki maja takie uboczne działanie...
Oj, na blond to najgorsza z mozliwych opcja przy słabych włosach, bo utlenianie niszczy jak mało co, niewazne czy z Olaplexem czy bez, straty i tak są.
Ja do swoich nie wrócę, wiem na pewno, zreszta odkad sie dało mialam inny kolor i tak zostanie juz
A wiesz...jak wróciłam do swoich włosów to padały pytania jakiej farby używam, więc chyba nie jest z nimi tak najgorzej


Tak przy okazji...Rose Gold kocham każdego dnia mocniej Chyba nawet bardziej mi się podoba niż Desert Dusk, a nigdy bym nie pomyślała, że tak może się stać
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 20:23   #1295
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No ja farbuję, co 3-4 tyg. masakra
Też sama farbuję (na czarno, więc żadna filozofia ), ale ja już po tygodniu widzę siwe odrosty, a po dwóch powinnam farbować, bo po związaniu w kucyk te siwe masakrycznie się odznaczają
Dzięki tym wszystkim preparatom maskującym udaje mi się przeciągnąć czasem do trzech tygodni, ale to już jest męczarnia.
Dla mnie to obłęd, zwłaszcza, że nie ma tu żadnego ratunku
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 20:29   #1296
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
A wiesz...jak wróciłam do swoich włosów to padały pytania jakiej farby używam, więc chyba nie jest z nimi tak najgorzej


Tak przy okazji...Rose Gold kocham każdego dnia mocniej Chyba nawet bardziej mi się podoba niż Desert Dusk, a nigdy bym nie pomyślała, że tak może się stać
wiele kobiet nie docenia swojego naturalnego koloru włosów
Potem sie okazuje, ze maja piękny
Mnie moj nie pasuje, także podziękowałam naturze juz dawno
Taaak, mówiłam ze nowa Rose wymiata
A tak a propo ja mam fazę ostatnio na Fame i Fortune z Colourpopa - zwłaszcza na ta ostatnia, makijaże wychodzą przeboskie, kolory cieni mega
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 21:11   #1297
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Miesiąc temu byłam bliska zakupu Fame, ale doszłam do wniosku, że za bardzo przypomina Naked2 i ostatecznie odpuściłam. Wstyd się przyznać, ale nie miałam jeszcze nic z tej firmy Ale kusi mnie podobnie jak Nabla...tylko po co mi tyle cieni?
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-29, 21:37   #1298
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Miesiąc temu byłam bliska zakupu Fame, ale doszłam do wniosku, że za bardzo przypomina Naked2 i ostatecznie odpuściłam. Wstyd się przyznać, ale nie miałam jeszcze nic z tej firmy Ale kusi mnie podobnie jak Nabla...tylko po co mi tyle cieni?
Naked 2 miałam, róznią sie te dwie palety i to bardzo.
A jakościowo to juz w ogóle. Na korzysc CP of course
Rok temu nie miałam jeszcze ani jednej palety CP, ale wszystko sie zmieniło, jak pod koniec roku kupiłam jedną, a potem następnę i nastpne, szybko poszło Na swoje usprawiedliwienie mam ze stosunek ceny do jakości jest mega. Maja rewelacyjne cienie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 23:14   #1299
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Siwki takie są Przynajmniej w porównaniu do włosów z pigmentem. Moze dopiero całkiem na starośc, jak juz cała siwa glowa, miekną
Ja miałam kolory intensywne, wiec szybko płowiały mimo odzywek etc. dlatego co 4 tygodnie była ufajtana wanna i recznik

A jak! Szkoda tylko, że nie wszystko na niej jest, ale nie narzekam! Bo jest i tak duzo Fakt faktem, ze czytadeł typu kryminał nie opłaca sie kupować, jak miejsce na ksiazki kurczy sie coraz bardziej Wole wtedy elektronicznie, a papierowe wtedy, jak wartosciowe ksiązki
Wiedziałam, ze w koncu ulegne, kwestia braku miejsca
A to ok
Oj moje ręczniki też są czarnawe raz na pół roku muszę wywalać i brać nowe na te zabiegi

Mówiłam, że wciąga


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też sama farbuję (na czarno, więc żadna filozofia ), ale ja już po tygodniu widzę siwe odrosty, a po dwóch powinnam farbować, bo po związaniu w kucyk te siwe masakrycznie się odznaczają
Dzięki tym wszystkim preparatom maskującym udaje mi się przeciągnąć czasem do trzech tygodni, ale to już jest męczarnia.
Dla mnie to obłęd, zwłaszcza, że nie ma tu żadnego ratunku
Siwki to geny u mnie na razie aż tak bardzo nie, ale tak po 10 dniach to już mi się srebrzą gdzieś przy skórze skronie jak mam rozpuszczone to nie widać, ale ja noszę często spięte, bo mi tak wygodniej, no i wtedy jak na patelni sprey mi mocno pomaga, teraz liczę na kredkę
Co 2 tyg. to by mi się nawet nie chciało farbować, pomijając wszystkie inne kwestie i czy byłoby jeszcze co aż taką maniaczką włosową to nie jestem
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2018-06-29 o 23:20
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 06:59   #1300
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam na odrostach, od razu mi lepiej na duszy
Znam to uczucie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 08:16   #1301
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Znam to uczucie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oj moje ręczniki też są czarnawe raz na pół roku muszę wywalać i brać nowe na te zabiegi

Mówiłam, że wciąga
No własnie, tak samo miałam z ręcznikami

Tak, ale dopiero jak mi brakło kolejnych papierówych tomów kryminału to pomyslalam, ze sciagne spróbuje doczytac i poszło
Ale jak chcę tak dłuzej czytac, to jednak czytnik musze, na tablecie oczy zamęczę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-30, 12:23   #1302
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Ja wrocilam do koloru zblizonego do mojego naturalnego, farbuje oczywiscie bo niestety mam sporo siwych, ale jak az bardzo się nie wpatruje moge spokojnie co miesiac czy nawet dluzej bez farbowania wytrzymac. A przy ciemnych to niestety co 2 tygodnie
Do ciemnych juz nie wroce, bo niestety mam uczulenienie na ppd, czasami trochę żaluje, bo bardzo dobrze sie czulam jako brunetka
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 14:15   #1303
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Ja nie wiem, czy UD grzebało przy bazach pod cienie czy co, ale jak miałam próbkę Eden jakiś czas temu, co prawda podeschnięta nieco, przez co była kremowa, to spisywała sie super. Teraz jak kupiłam w syforowni, to w połowie dnia cienie blakną, a ona potrafi prześwity tez zrobić wiec albo zmienili cos w niej, albo podeschnięta lepsza
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 19:03   #1304
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
A wiesz...jak wróciłam do swoich włosów to padały pytania jakiej farby używam, więc chyba nie jest z nimi tak najgorzej


Tak przy okazji...Rose Gold kocham każdego dnia mocniej Chyba nawet bardziej mi się podoba niż Desert Dusk, a nigdy bym nie pomyślała, że tak może się stać
Ja 3 lata zamieniłam farbowany bardzo jasny blond na naturalne i to była najlepsza decyzja włosowa od lat. Naszczęśvie jeszcze nie mam siwych.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja wrocilam do koloru zblizonego do mojego naturalnego, farbuje oczywiscie bo niestety mam sporo siwych, ale jak az bardzo się nie wpatruje moge spokojnie co miesiac czy nawet dluzej bez farbowania wytrzymac. A przy ciemnych to niestety co 2 tygodnie
Do ciemnych juz nie wroce, bo niestety mam uczulenienie na ppd, czasami trochę żaluje, bo bardzo dobrze sie czulam jako brunetka
Kurczę czy ja ciebie poznam po tych wszystkich zmianach.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2018-06-30 o 19:52
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 19:08   #1305
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja 3 lata zamieniłam farbowany bardzo jasny blond na naturalne i to była najlepsza decyzja włosowa od lat. Naszczęśvie jeszcze nie mam siwych.[COLOR="Silver"] .
A jaki masz naturalny kolor?
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 19:54   #1306
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Średni blond z rudawą poświatą, bardzo ładny i często mnie pytają czym farbuje, bo w moim wieku to raczej ma się już siwe włosy. Ja bardzo lubię mój kolor.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 20:57   #1307
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Ja mam ciemny blond. Niby na małych odrostach wygląda na 'mysi' , ale jak jest go więcej to nie wygląda aż tak źle. Jednak wolę nawet mniej atrakcyjny kolor...ale mieć włosy. A kiedyś za farbowanie oddałabym wszystko...
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 21:18   #1308
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Pingwinku musisz sie sama przekonac
Kiedy kawka ?
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 21:26   #1309
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Nie sądziłam, ze tak mi sie spodoba noszenie samego błyszczyku z odrobina konturówki, ze nie zatęsknię jakos mocno za szminkami może dlatego ze ten rehab ysl jest fenomenalny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-30, 21:32   #1310
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Średni blond z rudawą poświatą, bardzo ładny i często mnie pytają czym farbuje, bo w moim wieku to raczej ma się już siwe włosy. Ja bardzo lubię mój kolor.
zawsze mi się wydawało, że blondynki później siwieją.. ja jestem jeszcze starsza (zdaje się) i nie mam siwych włosów. Ale może po prostu na takich jasnych nie widać...
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2018-06-30 o 22:01
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 21:48   #1311
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
zawsze mi się wydawało, że blondynki później siwieją.. ja jestem starsza (zdaje się) i je mam siwych włosów. Ale może po prostu na takich jasnych nie widać...


Ja tez nje mam na blond wlosach ale u mnie to chyba geny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 04:37   #1312
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Hej dziewczyny, czasami tu zaglądam i się wypowiadam
Temat włosowy jest obecnie u mnie "na ostrzu noża" i chętnie się podłączę do dyskusji, bo potrzebuję wsparcia

Od kilkunastu lat rozjaśniam włosy i mam już tego naprawdę dość. Nie tylko włosy osłabły i zmieniły struktarę, ale zabawa z fioletowymi szmponami i odżywkami dla podratowania jest pracochłonna i nie zawsze przynosi pożądane skutki ( ech ta żółć)
Mam naturalny kolor włosów ciemny blond, jeszcze jakoś nie mam siwych na szczęście ( to faktycznie muszą być geny- ze strony ojca)
Od jakiegoś czasu marzę o powrocie do naturalnego koloru i nawet zbieram się na odwagę ,by je obciąć na krótko. Czy któraś z was to przechodziła? Jakieś rady?
Jak to było u Ciebie aprilrain?

OlaM- Twoje włosy muszą rosnąć piorunem. Moja mama też po 2 tygodniach ma już niezły odrost. A siwieć zaczęła ( przy czarnych włosach) w wieku 25 lat!

mhm0808- coś w tym jest, że blondynki później siwieją. Moje obie ciotki blondynki zaczęły siwieć dopiero chyba po 50tce
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 07:44   #1313
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, czy UD grzebało przy bazach pod cienie czy co, ale jak miałam próbkę Eden jakiś czas temu, co prawda podeschnięta nieco, przez co była kremowa, to spisywała sie super. Teraz jak kupiłam w syforowni, to w połowie dnia cienie blakną, a ona potrafi prześwity tez zrobić wiec albo zmienili cos w niej, albo podeschnięta lepsza
Juz myslalam, ze to ja wariuje, a Ty masz podobne odczucia! Chyba rok temu kupilam drugie opakowanie UD original i masakra. Nie powiedzialabym, ze blakna- wrecz od razu u mnie kolor "sie zjada" po nalozeniu. Na golej skorze widac, na bazie za cholere. W starym opakowaniu bez aplikatora na bank produkt byl lepszy:/ Teraz kupilam wersje Sin, ale ta sama bajka w sumie...
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 11:19   #1314
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Juz myslalam, ze to ja wariuje, a Ty masz podobne odczucia! Chyba rok temu kupilam drugie opakowanie UD original i masakra. Nie powiedzialabym, ze blakna- wrecz od razu u mnie kolor "sie zjada" po nalozeniu. Na golej skorze widac, na bazie za cholere. W starym opakowaniu bez aplikatora na bank produkt byl lepszy:/ Teraz kupilam wersje Sin, ale ta sama bajka w sumie...
Kurczaki, czyli namotali w skldzie cos, oczywiście na niekorzyść
Przecież kiedyś te bazy były nie do zdarcia!
I tez mne wkurza ten aplikator, wolałabym tubkę
No cóż, zużyje i wrócę potulnie do Macowej
Żeby cienie nie blakly na niej daje na nią paint pot macowy i daje rade póki co
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-07-01 o 11:20
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 18:40   #1315
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Jak to było u Ciebie aprilrain?
Ja wracałam do naturalek po farbowaniu henną, czyli jeszcze trudniejszy temat. Miałam włosy prawie do zapięcia stanika, obcięłam z 10 cm i zacisnęłam zęby. Najtrudniej było wytrzymać z odrostami do wysokości ucha, później było już z górki. Używałam też barwiące maski z Artego, trochę było mi z nimi łatwiej, bo zmniejszała się różnica między odrostem, a farbą. Przy rozjaśnianych włosach jest jeszcze łatwiej, bo takie ombre mniej się rzuca w oczy. No i oczywiście systematyczne obcinanie to klucz do sukcesu.
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 19:43   #1316
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Ja wracałam do naturalek po farbowaniu henną, czyli jeszcze trudniejszy temat. Miałam włosy prawie do zapięcia stanika, obcięłam z 10 cm i zacisnęłam zęby. Najtrudniej było wytrzymać z odrostami do wysokości ucha, później było już z górki. Używałam też barwiące maski z Artego, trochę było mi z nimi łatwiej, bo zmniejszała się różnica między odrostem, a farbą. Przy rozjaśnianych włosach jest jeszcze łatwiej, bo takie ombre mniej się rzuca w oczy. No i oczywiście systematyczne obcinanie to klucz do sukcesu.
Też używałam tej maski, ale u mnie nie było odrostów mocno widocznych, wyglądało to w pewnym momencie jak ombre, najgorzej było przejść etap odrostu do ucha.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Pingwinku musisz sie sama przekonac
Kiedy kawka ?
Codziennie oprócz jutra.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:18   #1317
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Też używałam tej maski, ale u mnie nie było odrostów mocno widocznych, wyglądało to w pewnym momencie jak ombre, najgorzej było przejść etap odrostu do ucha.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------


Codziennie oprócz jutra.
ja nie lubię swojego koloru włosów, więc ja mam problem z głowy z farbowaniem - muszę o koniec...

uzyłam dziś z próbki bazy Smashboxa w dotyku okropnie silikonowa, ale juz nie miałam czasu na zmianę decyzji
dołożyłam też z próbki podkład http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...idzie/P1504025 i po wielku godzinach wszystko wyglądało idealnie, a ostatnio moja skóra we wszystkim źle wygląda
i teraz pytanie czy moze powinnam się przemóc i to wszystko to zasługa bazy czy jednak podkład?
macie, używacie, czy takie bazy nadają się na co dzień?

jutro przetestuję z innym podkładem - takim, który znam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:22   #1318
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

ja bedac w szkole sredniej wpadlam kiedys na genialny pomysl pomalowania wlosow pianka zmywalna!! czerwona. nie musze dodawac ze kolor sie splukal do rozowego a sama farba nie zeszla??
przefarbowalam na ciemny ( mialam wlosy dlugie do lopatek) i tak sobie chodzilam ok. pol roku oczywiscie farbujac w miare potrzeby az do momentu jak zobaczylam male lyse koleczko nieco nad czolem.
scielam wlosy na zapalke.
od tamtego momentu mam swoje blond czyli ok. 20 lat
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-01, 20:50   #1319
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja bedac w szkole sredniej wpadlam kiedys na genialny pomysl pomalowania wlosow pianka zmywalna!! czerwona. nie musze dodawac ze kolor sie splukal do rozowego a sama farba nie zeszla??
przefarbowalam na ciemny ( mialam wlosy dlugie do lopatek) i tak sobie chodzilam ok. pol roku oczywiscie farbujac w miare potrzeby az do momentu jak zobaczylam male lyse koleczko nieco nad czolem.
scielam wlosy na zapalke.
od tamtego momentu mam swoje blond czyli ok. 20 lat
teraz są chyba lepsze "zmywalne" nawet jednodniowe
ja rozjaśniałam w liceum perhydrolem
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 09:36   #1320
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja bedac w szkole sredniej wpadlam kiedys na genialny pomysl pomalowania wlosow pianka zmywalna!! czerwona. nie musze dodawac ze kolor sie splukal do rozowego a sama farba nie zeszla??
przefarbowalam na ciemny ( mialam wlosy dlugie do lopatek) i tak sobie chodzilam ok. pol roku oczywiscie farbujac w miare potrzeby az do momentu jak zobaczylam male lyse koleczko nieco nad czolem.
scielam wlosy na zapalke.
od tamtego momentu mam swoje blond czyli ok. 20 lat

Ja pomalowałam włosy na studiach. Farba do 20 myć w kolorze czerwonego wina. Liczyłam na poświatę czerwonego. Kolor nie chciał się zmyć. Chodziłam rudo-czerwona przez kilka miesięcy. Później przefarbowałam na czarno. I tak zakończyłam eksperymenty z farbowaniem.

Bardzo lubię swój naturalny kolor: czekoladowy brąz. Nie mam zbyt wielu siwych - kilka na skroniach. Czasem farbuję roślinną farbą żeby je przykryć.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 15:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.