Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-02, 10:31   #1321
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

W temacie włosów - olaplex wypuścił szampon i odżywkę na pewno będę chciała kupić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 10:31   #1322
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

tez się pochwałę: miałam ze 20 lat i zapragnelam układać sobie włosy na okrągłej szczotce... kupiłam takową i przy pierwszej próbie podkręcenia grzywki tak się zaplatalam, że musiałam ją odciąć (razem z grzywką) przy samej skórze.... (dziś to by jeszcze uszło ale wtedy....)

to by było na tyle jeśli chodzi o układanie włosów. ale za to efektownie i efektywnie farbowałam się wellą w piance; najpierw na kolor flamingo a potem się rozochocilam i na mahagony
to akurat dobrze wspominam
chociaż nigdy się ostatecznie nie zmyło.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2018-07-02 o 10:34
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 13:01   #1323
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Wzięłam próbki podkładu Dior Backstage. 0w i 1w. Miedzy nimi spora różnica jasności. Z testow na ręce Stawiam na 1w ale zobaczę na twarzy jak to będzie wyglądało.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-02, 15:17   #1324
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
tez się pochwałę: miałam ze 20 lat i zapragnelam układać sobie włosy na okrągłej szczotce... kupiłam takową i przy pierwszej próbie podkręcenia grzywki tak się zaplatalam, że musiałam ją odciąć (razem z grzywką) przy samej skórze.... (dziś to by jeszcze uszło ale wtedy....)

to by było na tyle jeśli chodzi o układanie włosów. ale za to efektownie i efektywnie farbowałam się wellą w piance; najpierw na kolor flamingo a potem się rozochocilam i na mahagony
to akurat dobrze wspominam
chociaż nigdy się ostatecznie nie zmyło.
Hehe, ale mnie ubawilas 🤣
Ja jak scielam wlosy po maturze tez chcialam je ulozyc na szczotce jak fryzjerka ( z dlugosci do pasa do ramion) i tez sie tak zaplatalam, ze usiadlam na wannie i zaczelam ryczec.... Wtedy moj chlopak, dzis maz wzial mnie za reke taka rozczochrana i placzaca i kupil mi w Mediamarkt jedna z pierwszych chyba lokosuszarke
Mial czlowiek problemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 06:42   #1325
mireille23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 181
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

szukam dobrze napigmentowanego różu, który faktycznie będzie widać na policzkach. możecie coś polecić?
na pewno odpada już słynny Nars Orgasm oraz Hot Mama; u mnie są bardziej jak rozświetlacz... jestem jasną blondynką i nie opalam się.
mireille23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 06:43   #1326
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mireille23 Pokaż wiadomość
szukam dobrze napigmentowanego różu, który faktycznie będzie widać na policzkach. możecie coś polecić?
na pewno odpada już słynny Nars Orgasm oraz Hot Mama; u mnie są bardziej jak rozświetlacz... jestem jasną blondynką i nie opalam się.
Ja jestem zadowolona z Burrbery.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 12:48   #1327
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Ja wracałam do naturalek po farbowaniu henną, czyli jeszcze trudniejszy temat. Miałam włosy prawie do zapięcia stanika, obcięłam z 10 cm i zacisnęłam zęby. Najtrudniej było wytrzymać z odrostami do wysokości ucha, później było już z górki. Używałam też barwiące maski z Artego, trochę było mi z nimi łatwiej, bo zmniejszała się różnica między odrostem, a farbą. Przy rozjaśnianych włosach jest jeszcze łatwiej, bo takie ombre mniej się rzuca w oczy. No i oczywiście systematyczne obcinanie to klucz do sukcesu.
Dzięki ogromne za rady w tej kwestii, będę myśleć jak to przeprowadzić. Chcę jeszcze pokończyć filetową odżywkę i szampon i muszę znaleźć dobrego fryzjera.

Dziewczyny, wasze historie z farbowaniem są znakomite
Ranko, gratuluję odwagi z obcięciem włosów na zapałkę. Choć gdy się jest nastolatką pewnie łatwiej pójść na całość

p4w, mhm0808- to niesamowite,mi również przydarzyła się hisoria ze szczotką! Też miałam około 20stu lat, chciałam zrobić coś extra z włosami przed randką i wpadłam na genialny pomysł podkręcenia ich szczotką. Skończyło się na tym, że beczałam w łazience,bo nie dało się tego odkręcić i mama musiła uciąć mi trochę włosów na czubku głowy tuż przy skórze. A ponieważ moja randka już pukała do drzwi, mój starszy brat wziął chłopaka do swojego pokoju na rozmowę, bym mogła trochę zyskać na czasie Niezapomniane przeżycie dla całej rodziny, a na randkę poszłam w opasce na głowie
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-03, 14:24   #1328
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mireille23 Pokaż wiadomość
szukam dobrze napigmentowanego różu, który faktycznie będzie widać na policzkach. możecie coś polecić?
Napigmentowane, niezmieniające koloru w ciągu dnia, niepłowiejące róże ma BobbiBrown takie w kwadratowym opakowaniu:

https://www.douglas.pl/Beauty%20Arou...ct_714764.html



A propos historii włosowych to moja jest ciut inna, bo włosy mam ciemne z natury i tylko raz użyłam henny marząc o kasztanie, ale urodowa zima i kasztan to nie mogło się udać za to będąc już w liceum zrobiłam sobie kitkę na czubku, a włosy miałam takie do połowy pleców, tak mi się nie podobało to, że ona na dole nie jest równa, że kitkę obcięłam na prosto po rozpuszczeniu włosów miałam dziurę w środkowej części i kończyła mi się ona na karku, a reszta długość do połowy pleców pół roku chodzenia tylko w kitce i równanie do ścięcia dodam, że włosy wolno mi rosną, więc męka była straszna
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2018-07-03 o 14:33
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 16:10   #1329
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dzięki ogromne za rady w tej kwestii, będę myśleć jak to przeprowadzić. Chcę jeszcze pokończyć filetową odżywkę i szampon i muszę znaleźć dobrego fryzjera.

Dziewczyny, wasze historie z farbowaniem są znakomite
Ranko, gratuluję odwagi z obcięciem włosów na zapałkę. Choć gdy się jest nastolatką pewnie łatwiej pójść na całość

p4w, mhm0808- to niesamowite,mi również przydarzyła się hisoria ze szczotką! Też miałam około 20stu lat, chciałam zrobić coś extra z włosami przed randką i wpadłam na genialny pomysł podkręcenia ich szczotką. Skończyło się na tym, że beczałam w łazience,bo nie dało się tego odkręcić i mama musiła uciąć mi trochę włosów na czubku głowy tuż przy skórze. A ponieważ moja randka już pukała do drzwi, mój starszy brat wziął chłopaka do swojego pokoju na rozmowę, bym mogła trochę zyskać na czasie Niezapomniane przeżycie dla całej rodziny, a na randkę poszłam w opasce na głowie
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Napigmentowane, niezmieniające koloru w ciągu dnia, niepłowiejące róże ma BobbiBrown takie w kwadratowym opakowaniu:

https://www.douglas.pl/Beauty%20Arou...ct_714764.html



A propos historii włosowych to moja jest ciut inna, bo włosy mam ciemne z natury i tylko raz użyłam henny marząc o kasztanie, ale urodowa zima i kasztan to nie mogło się udać za to będąc już w liceum zrobiłam sobie kitkę na czubku, a włosy miałam takie do połowy pleców, tak mi się nie podobało to, że ona na dole nie jest równa, że kitkę obcięłam na prosto po rozpuszczeniu włosów miałam dziurę w środkowej części i kończyła mi się ona na karku, a reszta długość do połowy pleców pół roku chodzenia tylko w kitce i równanie do ścięcia dodam, że włosy wolno mi rosną, więc męka była straszna
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-03, 16:24   #1330
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

te akcje z okrągłymi szczotkami, to jestem pewna - zmowa fryzjerek z jaką łatwością operują nimi... aż czlowiek nabiera pewności, że sam też tak potrafi a tu zonk
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-04, 06:22   #1331
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
te akcje z okrągłymi szczotkami, to jestem pewna - zmowa fryzjerek z jaką łatwością operują nimi... aż czlowiek nabiera pewności, że sam też tak potrafi a tu zonk
moja teoria jest taka, ze jak się stoi za kimś to ma dłuższe ręce i może wyciągać włosy, a jak mają Twoje starczyć to naciagnięcia włosów na szczotkę to klops, bo za krótkie są
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-04, 10:09   #1332
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
te akcje z okrągłymi szczotkami, to jestem pewna - zmowa fryzjerek z jaką łatwością operują nimi... aż czlowiek nabiera pewności, że sam też tak potrafi a tu zonk
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
moja teoria jest taka, ze jak się stoi za kimś to ma dłuższe ręce i może wyciągać włosy, a jak mają Twoje starczyć to naciagnięcia włosów na szczotkę to klops, bo za krótkie są


A jeszcze do tego dochodzi fakt, że większość fryzjerek potrafi w jednej ręce trzymać suszarkę, a drugą operować ową szczotą
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-04, 11:47   #1333
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

A już myślałam, że tylko ja nie ogarniam tematu okrągłej szczotki i suszarki
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 06:55   #1334
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

dziewczyny, kupiłam w sklepie internetowym piankę Glamglow - nie mogłam znaleźć daty wazności, ale one wyszły pod koniec 2015 r w usa, więc u nas pewnie były jeszcze później - uznałam, że zaryzykuję i zostawiam
użyłam jej wczoraj i kolor jest inny niż na fotkach w necie, oprócz tego rano obudziłam się z całą czerwoną szyją - uczulenie?

jak wygląda procedura reklamacji?
mam wypełnić formularz i odesłać? czy mogę przez sklep stacjonarny?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 08:24   #1335
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Dziewczyny jestem w poszukiwaniu podkładu średnio kryjącego z żółtymi tonami. Cera mi się z tłustej zmieniła na mieszana w kierunku suchej. Mozecie coś polecić?


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 09:57   #1336
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, kupiłam w sklepie internetowym piankę Glamglow - nie mogłam znaleźć daty wazności, ale one wyszły pod koniec 2015 r w usa, więc u nas pewnie były jeszcze później - uznałam, że zaryzykuję i zostawiam
użyłam jej wczoraj i kolor jest inny niż na fotkach w necie, oprócz tego rano obudziłam się z całą czerwoną szyją - uczulenie?

jak wygląda procedura reklamacji?
mam wypełnić formularz i odesłać? czy mogę przez sklep stacjonarny?
Czarna pianka do zmywania ? Zrobiła mi masakre na twarzy, dostałam uczulenia, cała czerwona twarz, okropność, od tamtej pory unikam wszelkich glamglowów
Ja miałam ją w saszetkach, wszystkie wywaliłam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 10:01   #1337
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w poszukiwaniu podkładu średnio kryjącego z żółtymi tonami. Cera mi się z tłustej zmieniła na mieszana w kierunku suchej. Mozecie coś polecić?


Wysłane z iPhone

Też mam skórę mieszaną w kierunku suchej Wybieram zazwyczaj podkłady nawilżające, lekko rozświetlające. Z wyższej półki uwielbiam Diorskin Nude, Armani Luminous Silk, YSL Touche Eclat. Fajny efekt daje też Clarins Skin Illusion (ale tam jest dziwna sprawa z kolorami, warto brać próbki, bo u mnie na buzi wychodzą inaczej, jakby jaśniej niż na ręce-normalnie cuda). Jak zależy mi na tym aby makijaż przetrwał długo, to ufam Smashbox Studio Skin, wygląda nieskazitelnie. Na codzienny użytek fajnie się sprawdza u mnie Healthy Mix BB.
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 10:03   #1338
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w poszukiwaniu podkładu średnio kryjącego z żółtymi tonami. Cera mi się z tłustej zmieniła na mieszana w kierunku suchej. Mozecie coś polecić?


Wysłane z iPhone
NARS ma dużo ładnych żółtków, ale z NARSa pasuje mi jedynie Sheer Glow
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 11:26   #1339
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Testuję od paru dni Dior Backstage. Kolorystycznie pasuje mi najjasniejszy odcień, z tym ze w pierwszy dzien testów słabo jakos wypadł, ale wtedy nakładałam jajem. Potem pędzlem i zdecydowanie lepiej. Zauwazyłam tez, ze w zaleznosci od uzytego pudru, podkład prezentuje się lepiej lub gorzej. Lepiej z pudrami o satynowym wykończeniu, gorzej z matowymi.
Poza tym faktycznie mozna go stopniować. Nie włazi nigdzie, nie wysusza.
Jest ok.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-05, 12:01   #1340
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Czarna pianka do zmywania ? Zrobiła mi masakre na twarzy, dostałam uczulenia, cała czerwona twarz, okropność, od tamtej pory unikam wszelkich glamglowów
Ja miałam ją w saszetkach, wszystkie wywaliłam
Zielona; czarna tez mam ale nie otwieralam wiec moge oddac, a ta zielona otworzylam juz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 12:21   #1341
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Też mam skórę mieszaną w kierunku suchej Wybieram zazwyczaj podkłady nawilżające, lekko rozświetlające. Z wyższej półki uwielbiam Diorskin Nude, Armani Luminous Silk, YSL Touche Eclat. Fajny efekt daje też Clarins Skin Illusion (ale tam jest dziwna sprawa z kolorami, warto brać próbki, bo u mnie na buzi wychodzą inaczej, jakby jaśniej niż na ręce-normalnie cuda). Jak zależy mi na tym aby makijaż przetrwał długo, to ufam Smashbox Studio Skin, wygląda nieskazitelnie. Na codzienny użytek fajnie się sprawdza u mnie Healthy Mix BB.

Właśnie nad Diorskin Nudę się zastanawiałam, dostałam próbkę Smashboxa studio skin wiec będę testować, bo raz jak mi Pani w Sephorze sama nałożyła to nie dość ze zrobiła ohydne plamy to jeszcze mało co tego podkładu nałożyła wiec jednak wole sama spróbować. Healthy Mix nie podoba mi się jak wyglada na skórze.


Wysłane z iPhone

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
NARS ma dużo ładnych żółtków, ale z NARSa pasuje mi jedynie Sheer Glow

Oo to tez muszę na Narsa zerknąć.

A co myślicie o Meteorytach? Polecacie? Jest rzeczywiście to taki wyjątkowy produkt który trzeba mieć?


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 13:31   #1342
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Właśnie nad Diorskin Nudę się zastanawiałam, dostałam próbkę Smashboxa studio skin wiec będę testować, bo raz jak mi Pani w Sephorze sama nałożyła to nie dość ze zrobiła ohydne plamy to jeszcze mało co tego podkładu nałożyła wiec jednak wole sama spróbować. Healthy Mix nie podoba mi się jak wyglada na skórze.


Wysłane z iPhone

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------




Oo to tez muszę na Narsa zerknąć.

A co myślicie o Meteorytach? Polecacie? Jest rzeczywiście to taki wyjątkowy produkt który trzeba mieć?


Wysłane z iPhone
Smashboxa testuje i chyba jestem na nie. Bardzo dobra trwałość, trzymał się nienaruszony bardzo długo, ale dla mojej skóry jest ciężki. Nie ma tez takiego rozświetlenia które lubię w podkładach. Dzisiaj mam Sheer Glow i dużo bardziej mi się podoba.
Lżejszy i bardziej satynowy.
YSL ma żółtki ale z oznaczeniem BD szukaj Touche Eclat mam BD25 a z All Hours BD40 a YSL All in glow BD40 i mają żółte tony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2018-07-05 o 13:33
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 13:39   #1343
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Smashboxa testuje i chyba jestem na nie. Bardzo dobra trwałość, trzymał się nienaruszony bardzo długo, ale dla mojej skóry jest ciężki. Nie ma tez takiego rozświetlenia które lubię w podkładach. Dzisiaj mam Sheer Glow i dużo bardziej mi się podoba.
Lżejszy i bardziej satynowy.
YSL ma żółtki ale z oznaczeniem BD szukaj Touche Eclat mam BD25 a z All Hours BD40 a YSL All in glow BD40 i mają żółte tony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I dlatego Smashbox jest dla mnie na sytuacje kiedy zależy mi na mega trwałości. Szczerze mówiąc na tym poziomie wytrzymałości nie znalazłam jeszcze nic o naturalniejszym wyglądzie niż Studio Skin.
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 13:41   #1344
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
I dlatego Smashbox jest dla mnie na sytuacje kiedy zależy mi na mega trwałości. Szczerze mówiąc na tym poziomie wytrzymałości nie znalazłam jeszcze nic o naturalniejszym wyglądzie niż Studio Skin.
Ma super trwałość to fakt, jak będę potrzebować takiego podkładu to pewnie go kupię. Na co dzień nie mam takiej potrzeby go nosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 14:11   #1345
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Smashboxa testuje i chyba jestem na nie. Bardzo dobra trwałość, trzymał się nienaruszony bardzo długo, ale dla mojej skóry jest ciężki. Nie ma tez takiego rozświetlenia które lubię w podkładach. Dzisiaj mam Sheer Glow i dużo bardziej mi się podoba.
Lżejszy i bardziej satynowy.
YSL ma żółtki ale z oznaczeniem BD szukaj Touche Eclat mam BD25 a z All Hours BD40 a YSL All in glow BD40 i mają żółte tony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Właśnie mi tez zależy na podkładzie na codzień, żeby się trzymał i ładnie wyglądał cały dzień. Babeczka w Sephorze jeszcze dała mi próbkę Givenchy Teint Couture Balm ale kolorystyka totalnie nie dla mnie. Wybór podkładu odpowiedniego to zawsze wyzwanie.


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 14:27   #1346
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Właśnie mi tez zależy na podkładzie na codzień, żeby się trzymał i ładnie wyglądał cały dzień. Babeczka w Sephorze jeszcze dała mi próbkę Givenchy Teint Couture Balm ale kolorystyka totalnie nie dla mnie. Wybór podkładu odpowiedniego to zawsze wyzwanie.


Wysłane z iPhone
Ten Balsamik Givenchy jest całkiem fajny, ale kolory beznadziejne to fakt.
Z podkładów takich na codzień to uwielbiam YSL All in One glow, ale to podkład mocno nawilżający, dający glow więc nie wiem czy akurat tego szukasz ? Clinique Even Better Glow również jak poprzednik, bardzo lubię. Z takich mniej wyświecających to może Sheer Glow NARSa spróbuj ? U mnie daje satynowy efekt, trzyma się dość długo,
Testuję go od jakiegoś czasu i podoba mi się. YSL Touche Eclat też fajny
Dobór podkładu to mega cieżka sprawa ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 15:40   #1347
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ten Balsamik Givenchy jest całkiem fajny, ale kolory beznadziejne to fakt.
Z podkładów takich na codzień to uwielbiam YSL All in One glow, ale to podkład mocno nawilżający, dający glow więc nie wiem czy akurat tego szukasz ? Clinique Even Better Glow również jak poprzednik, bardzo lubię. Z takich mniej wyświecających to może Sheer Glow NARSa spróbuj ? U mnie daje satynowy efekt, trzyma się dość długo,
Testuję go od jakiegoś czasu i podoba mi się. YSL Touche Eclat też fajny
Dobór podkładu to mega cieżka sprawa ...

Jeszcze żeby w Sephorze tak chętnie dawali próbki a tak to ile się trzeba nachodzić i potestować żeby coś wybrać. Z pewnością udam się po próbki tych podkładów które poleciłaś, może coś z tego wybiorę i tak będę czekać na -20% żeby kupić a to pewnie gdzies niedługo się pojawi


Wysłane z iPhone
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 16:36   #1348
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Testuję od paru dni Dior Backstage. Kolorystycznie pasuje mi najjasniejszy odcień, z tym ze w pierwszy dzien testów słabo jakos wypadł, ale wtedy nakładałam jajem. Potem pędzlem i zdecydowanie lepiej. Zauwazyłam tez, ze w zaleznosci od uzytego pudru, podkład prezentuje się lepiej lub gorzej. Lepiej z pudrami o satynowym wykończeniu, gorzej z matowymi.

Poza tym faktycznie mozna go stopniować. Nie włazi nigdzie, nie wysusza.

Jest ok.

A mnie tak jak nie zachwycił przy pierwszej aplikacji tak po tygodniowym testowaniu wciąż jestem rozczarowana. Aktualnie mam skore normalna, no może delikatnie mieszana w strefie t. Na początku aplikowałam go pędzlem - co dało fatalny efekt. Podkład jeździł mi po skórze, nie dało się go ładnie rozprowadzić nie mówiąc już o dokładaniu drugiej warstwy. Doczytałam, ze producent zaleca aplikacje przez wklepywanie wiec w ruch poszedł bb. Fakt łatwiej rozprowadza się go gąbka ale efekt finalny na mojej skórze jest kiepski. Podkład jest bardzo widoczny na skórze, ściera się przy przypadkowym lekkim dotknięciu. Jestem bardzo na nie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 16:49   #1349
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
A mnie tak jak nie zachwycił przy pierwszej aplikacji tak po tygodniowym testowaniu wciąż jestem rozczarowana. Aktualnie mam skore normalna, no może delikatnie mieszana w strefie t. Na początku aplikowałam go pędzlem - co dało fatalny efekt. Podkład jeździł mi po skórze, nie dało się go ładnie rozprowadzić nie mówiąc już o dokładaniu drugiej warstwy. Doczytałam, ze producent zaleca aplikacje przez wklepywanie wiec w ruch poszedł bb. Fakt łatwiej rozprowadza się go gąbka ale efekt finalny na mojej skórze jest kiepski. Podkład jest bardzo widoczny na skórze, ściera się przy przypadkowym lekkim dotknięciu. Jestem bardzo na nie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo szczerze to żaden cud z tego podkładu, jest ok, czasami kapryśny, najlepiej się prezentuje zaraz po nałożeniu, a po kilku godzinach niekoniecznie jest równie fajnie.
U mnie pędzlem ładnie poszło, moze dlatego, że ja pędzlem raczej stemplowałam niż rozmazywałam, moze dlatego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-05, 20:52   #1350
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo szczerze to żaden cud z tego podkładu, jest ok, czasami kapryśny, najlepiej się prezentuje zaraz po nałożeniu, a po kilku godzinach niekoniecznie jest równie fajnie.
U mnie pędzlem ładnie poszło, moze dlatego, że ja pędzlem raczej stemplowałam niż rozmazywałam, moze dlatego.
wzięłam dziś próbkę kolor 1W i 2N
aż boje się go użyć do testów na jutrzejszy cały dzień w pracy
wzięłam jeszcze ten nowy Forever w plastiku i chyba jego pierwszego potestuję
aczkolwiek jestem ostatnio zachwycona podkładem Givenchy Teint Couture, ale jest mało kryjący za to zupełnie niewidoczny u mnie i trwały - nabędę go na pewno przy jakiejś okazji albo jak coś kiedyś zużyję
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 15:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.