Torebki Zofii Chylak chylak.com - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-18, 07:24   #721
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Traci, tam się mało, co mieści Musisz być minimalistką do półksiężyca Teraz jak mam ciut większy telefon niż wcześniej i etui do niego to już portfel nie wejdzie. Czyli telefon, pomadka, chusteczki.

Tej drugiej nie mam to nie porównam, ale chciałam żebyś miała obraz, co wchodzi do półksiężyca.
dostałam info, że burgundowy półksiężyc sie pojawił na stronie i tak go oglądałam, ze z jednej strony duży (w porównaniu do takiej podręcznej torebeczki na telefon i portfelik), a z drugiej pamiętałam, ze kiedyś już temat pojemności był poruszany.... i mimo ogromnych ciągot - nie klikam.... jezeli w ogóle coś kupie od chylak to bedzie to klasyk
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 08:03   #722
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dostałam info, że burgundowy półksiężyc sie pojawił na stronie i tak go oglądałam, ze z jednej strony duży (w porównaniu do takiej podręcznej torebeczki na telefon i portfelik), a z drugiej pamiętałam, ze kiedyś już temat pojemności był poruszany.... i mimo ogromnych ciągot - nie klikam.... jezeli w ogóle coś kupie od chylak to bedzie to klasyk


Ja poluję na burgundowy klasyk. Jakby mi się go udało ustrzelić w tym roku na 30. urodziny, to byłoby cudnie (bo i tak sobie sprezentuję jakąś torebkę )
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 09:33   #723
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Traci, tam się mało, co mieści Musisz być minimalistką do półksiężyca Teraz jak mam ciut większy telefon niż wcześniej i etui do niego to już portfel nie wejdzie. Czyli telefon, pomadka, chusteczki.

Tej drugiej nie mam to nie porównam, ale chciałam żebyś miała obraz, co wchodzi do półksiężyca.
Dziękuję Ci za odzew Znalazłam właśnie filmik na czyimś instagramie o tym ile się mieści w Półksiężycu i faktycznie nie jest tego dużo. Choć właścicielka mówi, że nie jest tak źle i jest zadowolona...Ale z drugiej strony filmik ten nakręciła telefonem i nie widać, czy on tam się do torebki w ogóle mieści

Ja planuję się zminimalizować i przerzucić na malutkie etui na karty zamiast portfela, ale i to może być za mało, jeśli chodzi o ten model torebki
Chyba na razie się wstrzymam, choć wizualnie półksiężyc bardzo mi się podoba
A swoją drogą, ciekawa jestem ile się mieści rzeczy w mini półksiężycu

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dostałam info, że burgundowy półksiężyc sie pojawił na stronie i tak go oglądałam, ze z jednej strony duży (w porównaniu do takiej podręcznej torebeczki na telefon i portfelik), a z drugiej pamiętałam, ze kiedyś już temat pojemności był poruszany.... i mimo ogromnych ciągot - nie klikam.... jezeli w ogóle coś kupie od chylak to bedzie to klasyk
Klasyk właśnie do mnie leci z PL ( jestem "zagraniczna") i jestem własnie ogromnie ciekawa jego pojemności. Ale mini klasyk kręci mnie również

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja poluję na burgundowy klasyk. Jakby mi się go udało ustrzelić w tym roku na 30. urodziny, to byłoby cudnie (bo i tak sobie sprezentuję jakąś torebkę )
Z tego co obserwuję ostatnio na stronie, to mi się wydaje, że oni jakoś w dużej mierze kolorami wprowadzają te torebki. Wcześniej był brąz, a teraz wszedł burgundowy półksiężyc, więc możliwe, że Ci się poszczęści i wejdzie burgundowy klasyk.
Ja mogłabym rozważyć burgundowy mini klasyk
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 15:03   #724
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja poluję na burgundowy klasyk. Jakby mi się go udało ustrzelić w tym roku na 30. urodziny, to byłoby cudnie (bo i tak sobie sprezentuję jakąś torebkę )
też jestem wpisana "na liste"
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 16:30   #725
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za odzew Znalazłam właśnie filmik na czyimś instagramie o tym ile się mieści w Półksiężycu i faktycznie nie jest tego dużo. Choć właścicielka mówi, że nie jest tak źle i jest zadowolona...Ale z drugiej strony filmik ten nakręciła telefonem i nie widać, czy on tam się do torebki w ogóle mieści

Ja planuję się zminimalizować i przerzucić na malutkie etui na karty zamiast portfela, ale i to może być za mało, jeśli chodzi o ten model torebki
Chyba na razie się wstrzymam, choć wizualnie półksiężyc bardzo mi się podoba
A swoją drogą, ciekawa jestem ile się mieści rzeczy w mini półksiężycu



Klasyk właśnie do mnie leci z PL ( jestem "zagraniczna") i jestem własnie ogromnie ciekawa jego pojemności. Ale mini klasyk kręci mnie również



Z tego co obserwuję ostatnio na stronie, to mi się wydaje, że oni jakoś w dużej mierze kolorami wprowadzają te torebki. Wcześniej był brąz, a teraz wszedł burgundowy półksiężyc, więc możliwe, że Ci się poszczęści i wejdzie burgundowy klasyk.
Ja mogłabym rozważyć burgundowy mini klasyk
W minipolksiezycu to sie chyba środki higieny osobistej zmieszcza albo jeden z nich i pomadka. Chociaz jest uroczy to ciężko mi sobie to wyobrazić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 19:30   #726
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Do dziewczyn posiadających torebki Półksiężyc oraz mini torebkę standardową: która z nich jest według Was pakowniejsza?
Wiem, że centymetrowo mini torebka wypada na mniejszą, ale podobno Półksiężyc z uwagi na swój kształt traci na objętości....
Ja mam półksiężyc i klasyk standardowy, jedynie tak mogę porównać W półksiężycu mieszczę na luzie: iphone max, etui na karty, szminkę, kluczyk do samochodu, klucz do biura, wizytowki, długopis, krem do rąk, perfumy (uzupełniacz), notes, kilka chusteczek antybakteryjnych. Zdjęcie zrobiłam telefonem, który również jest zawartością

Do tej klasycznej mieszczę znaaaaaacznie więcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0652.jpg (167,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4214.jpg (251,4 KB, 134 załadowań)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:03   #727
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
Ja mam półksiężyc i klasyk standardowy, jedynie tak mogę porównać W półksiężycu mieszczę na luzie: iphone max, etui na karty, szminkę, kluczyk do samochodu, klucz do biura, wizytowki, długopis, krem do rąk, perfumy (uzupełniacz), notes, kilka chusteczek antybakteryjnych. Zdjęcie zrobiłam telefonem, który również jest zawartością

Do tej klasycznej mieszczę znaaaaaacznie więcej.
Mnie się chyba aż tyle nie mieści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-18, 20:15   #728
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Ja co prawda mojego moona odesłałam, ale sprawdziłam pojemność i też sporo wlazło. iPhone plus, mały portfelik Korsa, błyszczyk, pomadka, lusterko, klucz do domu i auta, chusteczki. Czyli to co niezbędne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 20:16   #729
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mnie się chyba aż tyle nie mieści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eee tam, niemożliwe chyba nie próbowałaś jej załadować
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 23:41   #730
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
Eee tam, niemożliwe chyba nie próbowałaś jej załadować
No jakoś wyjątkowo nie próbowałam załadować, ale dlatego ze ja lubie wszystko mieć "na wierzchu"- wkładam łapę i jest a plusem tej torebki jest to wlasnie, ze nawet jedząc nie trzeba jej zdejmowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 09:21   #731
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
też jestem wpisana "na liste"
Zauważyłam ostatnio, że powiadomienia o dostępności, przynajmnie u mnie przychodzą około 17-tej czasu polskiego. Może warto wtedy wszystko porzucić i sprawdzać telefon i liczyć na łut szczęścia

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
W minipolksiezycu to sie chyba środki higieny osobistej zmieszcza albo jeden z nich i pomadka. Chociaz jest uroczy to ciężko mi sobie to wyobrazić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, biorąc pod uwagę ograniczenia standardowego półksiężyca, to chyba na pewno masz rację

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
Ja mam półksiężyc i klasyk standardowy, jedynie tak mogę porównać W półksiężycu mieszczę na luzie: iphone max, etui na karty, szminkę, kluczyk do samochodu, klucz do biura, wizytowki, długopis, krem do rąk, perfumy (uzupełniacz), notes, kilka chusteczek antybakteryjnych. Zdjęcie zrobiłam telefonem, który również jest zawartością

Do tej klasycznej mieszczę znaaaaaacznie więcej.
Dziękuję za piękne, dokładne foty i opis!!
Piękna torebka!
No to niestety mnie jednak zachęciłaś do przyszłościowego kupna tej torebki, bo to co Ci się mieści to jest mój minimalistyczny cel i to wygląda bardzo rozsądnie. Na wątku Pilewicz pisałam, że właśnie gdy mam takie minium i łatwy do niego dostęp to mi jest po prostu lżej psychicznie i fizycznie
A jak długo masz już tą torebkę? Jak tzw.zużycie?

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja co prawda mojego moona odesłałam, ale sprawdziłam pojemność i też sporo wlazło. iPhone plus, mały portfelik Korsa, błyszczyk, pomadka, lusterko, klucz do domu i auta, chusteczki. Czyli to co niezbędne


Wysłane z [url=https://siteowners.tapatalk.com/byo/displayAndDownloadByoApp? rid=73630]aplikacji Forum Wizaz[/ur:l]
Dziękuję za potwierdzenie, że nie jest tak źle a nawet całkiem dobrze
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 09:35   #732
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No jakoś wyjątkowo nie próbowałam załadować, ale dlatego ze ja lubie wszystko mieć "na wierzchu"- wkładam łapę i jest a plusem tej torebki jest to wlasnie, ze nawet jedząc nie trzeba jej zdejmowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dokładnie tak

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Zauważyłam ostatnio, że powiadomienia o dostępności, przynajmnie u mnie przychodzą około 17-tej czasu polskiego. Może warto wtedy wszystko porzucić i sprawdzać telefon i liczyć na łut szczęścia


No, biorąc pod uwagę ograniczenia standardowego półksiężyca, to chyba na pewno masz rację


Dziękuję za piękne, dokładne foty i opis!!
Piękna torebka!
No to niestety mnie jednak zachęciłaś do przyszłościowego kupna tej torebki, bo to co Ci się mieści to jest mój minimalistyczny cel i to wygląda bardzo rozsądnie. Na wątku Pilewicz pisałam, że właśnie gdy mam takie minium i łatwy do niego dostęp to mi jest po prostu lżej psychicznie i fizycznie
A jak długo masz już tą torebkę? Jak tzw.zużycie?
Bardzo proszę nie czuję się winna namówienia bo torebka jest super - warta zakupu.

Klasyczną mam w gładkiej skórze (już drugą), pierwszą sprzedałam po 2 latach codziennego użytkowania. Mimo, że skóra była w stanie idealnym (żadnych większych zarysowań), to hot stamping już się mocno wytarł i zaczęło mi to przeszkadzać okucia lekko wypłowiały i były już porysowane. Zaznaczę, że nie chucham i jakoś specjalnie nie dbam o rzeczy użytkowe.

Półksiężyc mam lakierowaną od kilku miesięcy. Palcuje się przeokropnie - zwłaszcza jak dotykam ją tuż po kremowaniu rąk. Zakupiłam ją z dodatkowym złotym łańcuszkiem, z myślą o wieczornych wyjściach, a obecnie chodzę w niej na co dzień, z przypiętym grubym paskiem lub/i mini rączką. To lakierowane wykończenie jest bardzo eleganckie więc nie pasuje do wszystkich stylówek. Nie jest tak uniwersalna jak pozostałe (krokodyle czy gładka), ale też nie jest tak popularna Wielkość i pojemność miło mnie zaskoczyły.
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 10:01   #733
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
dokładnie tak



Bardzo proszę nie czuję się winna namówienia bo torebka jest super - warta zakupu.

Klasyczną mam w gładkiej skórze (już drugą), pierwszą sprzedałam po 2 latach codziennego użytkowania. Mimo, że skóra była w stanie idealnym (żadnych większych zarysowań), to hot stamping już się mocno wytarł i zaczęło mi to przeszkadzać okucia lekko wypłowiały i były już porysowane. Zaznaczę, że nie chucham i jakoś specjalnie nie dbam o rzeczy użytkowe.

Półksiężyc mam lakierowaną od kilku miesięcy. Palcuje się przeokropnie - zwłaszcza jak dotykam ją tuż po kremowaniu rąk. Zakupiłam ją z dodatkowym złotym łańcuszkiem, z myślą o wieczornych wyjściach, a obecnie chodzę w niej na co dzień, z przypiętym grubym paskiem lub/i mini rączką. To lakierowane wykończenie jest bardzo eleganckie więc nie pasuje do wszystkich stylówek. Nie jest tak uniwersalna jak pozostałe (krokodyle czy gładka), ale też nie jest tak popularna Wielkość i pojemność miło mnie zaskoczyły.
Myślę, że nie ma co przesadzać z tą wartością użytkową- wszystko po pewnym czasie się zużywa, nie ma bata.
A jeśli używamy czegoś tak namiętnie, to już szczególnie


Tak , Twój półksiężyc to faktycznie musi być rzadkość
I dlatego też powinnaś go "obnosić"

Z tym pasowaniem do stylówek, to teraz jest taka dowolność, że wszystko pasuje- każde połączenie faktury i wzoru, pod warunkiem, że modelka wygląda na spokojną i pewną siebie
A który łańcuch dokupiłaś, ten krótszy czy dłuższy?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 14:38   #734
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Ja mialam polksiezyc i szybko sprzedałam - mieści sie telefon i chudy portfel. Nic wiecej. Wole klasyka który jest dosc pojemny jak na mała torebkę
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 18:15   #735
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Właśnie uzupełnili na stronie kolekcję 10, w tym karmelowego klasyka
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 08:26   #736
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Torebka ma już nowy dom
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 11:27   #737
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Torebka ma już nowy dom
Udało Ci się kupić?
Ja skusiłam się na mini klasyka karmelka

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Ale o półksięzycu dalej jednak myślę/będę myśleć
Ale doszłam do wniosku , że jeśli już to tylko w czerni.
A biorąc pod uwagę takie kryteria to z jego dostępnością może być wyjątkowo trudno

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2020-01-20 o 11:25
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 13:40   #738
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Udało Ci się kupić?
Ja skusiłam się na mini klasyka karmelka

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Ale o półksięzycu dalej jednak myślę/będę myśleć
Ale doszłam do wniosku , że jeśli już to tylko w czerni.
A biorąc pod uwagę takie kryteria to z jego dostępnością może być wyjątkowo trudno
Ja mam dwa, jeden czarny, drugi czarny w krokodylu. Częściej noszę krokodyla, gładkiego prawie w ogóle...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 11:39   #739
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Torebka ma już nowy dom
Ach, doczytałam, że przecież Ty chciałaś sprzedać klasyka

A możesz please napisać jak Twoje doświadczenie z net-a-porter? Pisałaś, że tam kupiłaś torebkę, a mnie ineteresowałoby właśnie stamtąd kilka rzeczy....
Bo w necie net-a-porter ma jakieś straszne opinie

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja mam dwa, jeden czarny, drugi czarny w krokodylu. Częściej noszę krokodyla, gładkiego prawie w ogóle...
Mi krokodyl również bardziej się podoba A tak z ciekawości,on jest bardziej sztywny niż ten gładki Twoim zdaniem?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-25, 09:27   #740
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ach, doczytałam, że przecież Ty chciałaś sprzedać klasyka

A możesz please napisać jak Twoje doświadczenie z net-a-porter? Pisałaś, że tam kupiłaś torebkę, a mnie ineteresowałoby właśnie stamtąd kilka rzeczy....
Bo w necie net-a-porter ma jakieś straszne opinie

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------



Mi krokodyl również bardziej się podoba A tak z ciekawości,on jest bardziej sztywny niż ten gładki Twoim zdaniem?
Sztywność jest chyba podobna, ale ze względu na rodzaj skóry pewnie "krokodylek" będzie dłużej się trzymał i pozostanie sztywny (co mi oczywiście bardzo odpowiada).
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 09:17   #741
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Udało mi się wczoraj w końcu kliknąć klasyka w czarnym błyszczącym krokodylu Szkoda tylko, że chcąc go z długim paskiem, musiałam wziąć też ten szeroki i krótką rączkę, które w ogóle nie są mi potrzebne
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 09:51   #742
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Udało mi się wczoraj w końcu kliknąć klasyka w czarnym błyszczącym krokodylu Szkoda tylko, że chcąc go z długim paskiem, musiałam wziąć też ten szeroki i krótką rączkę, które w ogóle nie są mi potrzebne
Gratuluję
Widzę Cisa, że idziemy łeb w łeb z torebkami z Pilewicz i Chylak

Do mnie dotarł niedawno mały klasyczny krokodyl karmelek i jestem nim zupełnie oczarowana Faktycznie jest bardzo sztywny i do tego tylko muszę się przyzwyczaić. Poza tym torebka jest wspaniała- bardzo podobają mi się te 2 przegródki, kieszonka na zamek i szybkie otwieranie na magnes Nawet pasek okazał się optymalnej długości i nie będę jej musiała nosić "pod cyckiem" (oczywiście to kwestia gustu i wygody)
Poza tym ten zapach skóry
Ale z tymi paskami to jest faktycznie jakaś masakra.Tego zupełnie krótkiego ( tzw. rączka) nie sądzę bym kiedykolwiek użyła.
Leci do mnie ( już długo) jeszcze brązowy krokodyl klasyczny (kupiony poprzez koleżankę) i tak z kolei myślę, że ten szeroki pasek to niemal na pewno będzie dla mnie za krótki. Obym się myliła. Domówiłam na wszelki wypadek łańcuch

Dziewczyny, pochwalcie się kto jeszcze upolował małego lub dużego klasyka ostatnio? Jak wrażenia?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 09:57   #743
hukana
Rozeznanie
 
Avatar hukana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 863
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

O tym samym myślałam jak go klikałam. Jeszcze rączkę może wykorzystam, ale ten szeroki pasek jest na mnie za krótki i będzie leżał w szafie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hukana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 10:54   #744
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez hukana Pokaż wiadomość
O tym samym myślałam jak go klikałam. Jeszcze rączkę może wykorzystam, ale ten szeroki pasek jest na mnie za krótki i będzie leżał w szafie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio bardzo mnie zakoczyło, gdy Radzka pokazała swojego małego krokodyla klasyka z doczepianym szerokim paskiem z dużego klasyka. Po prostu doczepia go do tych szluwek w mini torebce.
Może ktoś, kto ma małego klasyka będzie zainteresowany odkupieniem tego szerokiego paska od Was
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 13:25   #745
misia2211
Raczkowanie
 
Avatar misia2211
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 437
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

A teraz jak kupuje się klasyka to co jest w zestawie? Ja jak kupowałam półtora roku temu klasyka w krokodylu matowym to tylko szeroki pasek był


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 14:29   #746
hukana
Rozeznanie
 
Avatar hukana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 863
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ostatnio bardzo mnie zakoczyło, gdy Radzka pokazała swojego małego krokodyla klasyka z doczepianym szerokim paskiem z dużego klasyka. Po prostu doczepia go do tych szluwek w mini torebce.
Może ktoś, kto ma małego klasyka będzie zainteresowany odkupieniem tego szerokiego paska od Was
To jest jakiś pomysł, ale trzeba znaleźć kogoś chętnego na takie kombinacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez misia2211 Pokaż wiadomość
A teraz jak kupuje się klasyka to co jest w zestawie? Ja jak kupowałam półtora roku temu klasyka w krokodylu matowym to tylko szeroki pasek był


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misia, teraz zarówno do klasyka jak i półksiężyca w komplecie jest szeroki pasek i rączka. Wolałabym mieć opcję wyboru, bo w tym momencie będę miała 2 torebki i 5 pasków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hukana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 16:21   #747
misia2211
Raczkowanie
 
Avatar misia2211
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 437
Torebki Zofii Chylak chylak.com

Hukana, bez sensu takie uszczęśliwianie na siłę... ja dokupiłam sobie złoty łańcuch, bo chciałam, a nie że musiałam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 16:50   #748
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Gratuluję
Widzę Cisa, że idziemy łeb w łeb z torebkami z Pilewicz i Chylak

Do mnie dotarł niedawno mały klasyczny krokodyl karmelek i jestem nim zupełnie oczarowana Faktycznie jest bardzo sztywny i do tego tylko muszę się przyzwyczaić. Poza tym torebka jest wspaniała- bardzo podobają mi się te 2 przegródki, kieszonka na zamek i szybkie otwieranie na magnes Nawet pasek okazał się optymalnej długości i nie będę jej musiała nosić "pod cyckiem" (oczywiście to kwestia gustu i wygody)
Poza tym ten zapach skóry
Ale z tymi paskami to jest faktycznie jakaś masakra.Tego zupełnie krótkiego ( tzw. rączka) nie sądzę bym kiedykolwiek użyła.
Leci do mnie ( już długo) jeszcze brązowy krokodyl klasyczny (kupiony poprzez koleżankę) i tak z kolei myślę, że ten szeroki pasek to niemal na pewno będzie dla mnie za krótki. Obym się myliła. Domówiłam na wszelki wypadek łańcuch

Dziewczyny, pochwalcie się kto jeszcze upolował małego lub dużego klasyka ostatnio? Jak wrażenia?
Haha, faktycznie W sumie średnio na rękę mi było, że rzucili akurat wczoraj klasyki (dwa dni po tym jak zabuliłam za zamówioną SP ) Ale obiecałam ją sobie na 30te urodziny... które miałam w lipcu ubiegłego roku To musiałam brać jak w końcu były tu i teraz Chcę ją raczej typowo na wyjścia (na co dzień wolę chylakowy worek), wzięłam więc też w pakiecie z łańcuszkiem.
Na lato marzy mi się jeszcze drewniana Zissou I wtedy będę torebkowo zdecydowanie zaspokojona Przynajmniej na razie

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Może ktoś, kto ma małego klasyka będzie zainteresowany odkupieniem tego szerokiego paska od Was
Mam taką nadzieję

Cytat:
Napisane przez misia2211 Pokaż wiadomość
A teraz jak kupuje się klasyka to co jest w zestawie? Ja jak kupowałam półtora roku temu klasyka w krokodylu matowym to tylko szeroki pasek był


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś na jesień zmienili zasady i teraz obligatoryjnie w zestawie jest mini-rączka i szeroki pasek (1440zł za całość). A jeśli chce się do niej ten długi pasek, to wychodzi komplet 1590zł

Swoją drogą bardzo szkoda, że worki Chylak mają paski przyszyte na stałe, bo z chęcią założyłabym czasem swój np. z łańcuszkiem
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 06:41   #749
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Cisa, jak na stronę sklepową wchodzi towar to się nie myśli tylko się klika- i to szybciutko, bo następna taka okazja może być dopiero za kilka miesięcy. Szczególnie myślę, że to dotyczy czarnych klasyków. Jesteś więc rozgrzeszona

Fajnie, że jesteś coraz bliżej celu. Mi do zaspokojenia torebkowego jeszcze trochę brakuje, właściwie to dopiero zaczęłam swoją świadomą kolekcję torebek
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 19:13   #750
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Torebki Zofii Chylak chylak.com

Recenzja Chylak na YT
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-17 13:31:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.