Catrice - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 10:15   #601
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Catrice

Cześć!
przeczytałam cały wątek, ponieważ często zauważałam na KWC recenzję lakierów Catrice i przepadłam jak zobaczyłam brzoskwinkę na tym zdjęciu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1290533805
chciałam się zapytać jak obecnie wygląda sytuacja w N Metro Centrum ? Czy mam po co jechać jeśli jestem nastawiona głownie na lakiery ? Byłam tam chyba z miesiąc temu żeby poszukać coś z Essence, a na tą szafę nawet uwagi nie zwróciłam
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 10:27   #602
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Catrice

Agusiu ja mam ten lakier bo się tak samo na niego napaliłam... u mnie on jest żarówiasto pomarańczowy a nie brzoskwiniowy
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 10:33   #603
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Catrice

no nie, chyba nie znajdę ideału koralowo brzoskwionowego i łosiosowego w jednym. już myślałam, że taki będzie Essence z Into the Wild ale malowanie nim to coś okropnego

PS lilypad przejrzałam twego bloga i dziękuje za wpis o koralowych lakierach, kocham te kolory, już wiem czego mam szukać
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 10:46   #604
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
no nie, chyba nie znajdę ideału koralowo brzoskwionowego i łosiosowego w jednym.
szukam takiego od miesiąca... żeby był idealnie idealny, ale ciągle to nie to...

btw. w związku z moim odwykiem kosmetycznym idę dziś do natury po granatowy lakier ten z nowości

cześć, jestem flooo, jestem lakieroholiczką
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 11:42   #605
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Catrice

U mnie w naturze pojawiła się szafa Catrice, także proszę dopisać do pierwszego postu Ruda Śląska-Wirek Plaza. Jeszcze nie wszystko było wyłożone, ale czekam do soboty i mam nadzieję że już wszystko będzie
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:45   #606
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Agusiu ja mam ten lakier bo się tak samo na niego napaliłam... u mnie on jest żarówiasto pomarańczowy a nie brzoskwiniowy
Też go mam i nie zachwyca aż tak. Jak dla mnie to jest dużo ciemniejszy niż na tym zdjęciu.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 17:23   #607
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Też go mam i nie zachwyca aż tak. Jak dla mnie to jest dużo ciemniejszy niż na tym zdjęciu.
Dobrze, że napisałyście bo też strasznie sie napaliłam jak zobaczyłam to zdjęcie i chcialam pędzić do Natury

Ja od kilku dni mam pomalowane pazurki moim nowym (pierwszym) lakierem Catrice i naprawdę zachwycił mnie ten lakier - ładnie sie rozprowadza, szybko schnie i ślicznie wygląda na paznokciach. Już wiem, że lakiery z Catrice to bedzie moja nowa miłość
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 19:33   #608
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Catrice

Też mam ten lakier I Scream Peach. Długo koło niego chodziłam, w końcu nie wytrzymałam i wzięłam go jakoś na przełomie września-października. Nie dość, że jest bardziej krzykliwy niż myślałam to na dodatek przez to wahanie nie wstrzeliłam się z nim w odpowiednią porę roku Dlatego do dziś pomalowałam nim raz jednego paznokcia i chyba w takim stanie doczeka do lata
Chyba że się do niego przekonam, bo niedawno kupiłam Clay-ton, My Hero i po próbie na jednym paznokciu mnie przestraszył, a jak zdecydowałam się wreszcie pomalować nim wszystkie paznokcie to się zakochałam i nie mogę oderwać oczu od swoich pazurów (mimo że do tej pory lubiłam tylko kremowe lakiery). Szkoda, że jeszcze nie udało mi się go pooglądać w słońcu.

Kleopatre, polecam z całego serca te lakiery, ja mam chyba 8 i czaję się na więcej. Z ciekawości - jaki kolor?
Dziś z nowości widziałam tylko zielony choinkowy, ale poczekam z nim jeszcze aż się przekonam do zieleni i granatów na swoich paznokciach, bo przez to moje odchylenie psychiczne z 10 lakierów stoi u mnie nieużywanych.

A dziś kupiłam matt coata ( dziękuję, lily), set do brwi i dwa pojedyncze cienie (i brązowy tusz z Essence).
Nie wiem czy set posłuży mi do brwi, czy do powiek pewnie to drugie
A co do cieni: śliczne są, szkoda, że drogawe trochę. No i mają cudne opakowania - najpierw zakochałam się w ich wyglądzie, a potem przy pierwszej próbie otworzenia klęłam, bo oczywiście tak się siłowałam, że w końcu po niespodziewanym otwarciu dłubnęłam pazurem w cieniu
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:08   #609
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Też mam ten lakier I Scream Peach. Długo koło niego chodziłam, w końcu nie wytrzymałam i wzięłam go jakoś na przełomie września-października. Nie dość, że jest bardziej krzykliwy niż myślałam to na dodatek przez to wahanie nie wstrzeliłam się z nim w odpowiednią porę roku Dlatego do dziś pomalowałam nim raz jednego paznokcia i chyba w takim stanie doczeka do lata
Chyba że się do niego przekonam, bo niedawno kupiłam Clay-ton, My Hero i po próbie na jednym paznokciu mnie przestraszył, a jak zdecydowałam się wreszcie pomalować nim wszystkie paznokcie to się zakochałam i nie mogę oderwać oczu od swoich pazurów (mimo że do tej pory lubiłam tylko kremowe lakiery). Szkoda, że jeszcze nie udało mi się go pooglądać w słońcu.

Kleopatre, polecam z całego serca te lakiery, ja mam chyba 8 i czaję się na więcej. Z ciekawości - jaki kolor?
Dziś z nowości widziałam tylko zielony choinkowy, ale poczekam z nim jeszcze aż się przekonam do zieleni i granatów na swoich paznokciach, bo przez to moje odchylenie psychiczne z 10 lakierów stoi u mnie nieużywanych.

A dziś kupiłam matt coata ( dziękuję, lily), set do brwi i dwa pojedyncze cienie (i brązowy tusz z Essence).
Nie wiem czy set posłuży mi do brwi, czy do powiek pewnie to drugie
A co do cieni: śliczne są, szkoda, że drogawe trochę. No i mają cudne opakowania - najpierw zakochałam się w ich wyglądzie, a potem przy pierwszej próbie otworzenia klęłam, bo oczywiście tak się siłowałam, że w końcu po niespodziewanym otwarciu dłubnęłam pazurem w cieniu
Mam Wrapped Around My Finger - odcien zupelnie nie w moim guście (ostatnio) wzięłam go bo szukalam kompletu do szminki. A jestem nim zachwycona teraz, ma taki ładny elegancki odcien i tak świątecznie mi się kojarzy

Ja w pierwszej kolejności mam w planie kupic Clay Tona (na zdjęciach boooski!) i nową zieleń.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:18   #610
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
Cześć!
przeczytałam cały wątek, ponieważ często zauważałam na KWC recenzję lakierów Catrice i przepadłam jak zobaczyłam brzoskwinkę na tym zdjęciu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1290533805
chciałam się zapytać jak obecnie wygląda sytuacja w N Metro Centrum ? Czy mam po co jechać jeśli jestem nastawiona głownie na lakiery ? Byłam tam chyba z miesiąc temu żeby poszukać coś z Essence, a na tą szafę nawet uwagi nie zwróciłam
Dzisiaj byłam i było pełno lakierów kusiły mnie, ale muszę przystopować.
A może ma ktoś te nowe błyszczyki bezdrobinkowe? chodzi mi o czerwony, nudowy i różowy?
Albo jakieś swatche?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:26   #611
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
U mnie w naturze pojawiła się szafa Catrice, także proszę dopisać do pierwszego postu Ruda Śląska-Wirek Plaza. Jeszcze nie wszystko było wyłożone, ale czekam do soboty i mam nadzieję że już wszystko będzie
Zazdroszczę! Ciekawe kiedy do Łodzi zawita szafa Catrice .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 08:14   #612
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

kupiłam wczoraj 350 Hip Queens Wear Blue Jeans!
rewelacyjny kolor, zakochałam się w nim *_*
jeszcze czaję się na 230 Clay-ton, MyHero ale to kiedyś kiedyś

przy okazji wzięłam nową książeczkę na sezon jesień-zima 2010/2011
w porównaniu do poprzednich, ta jest tak cudowna, że mam ochotę wszystko z niej kupić xD wszystko jest fajnie skomponowane, podane są ceny ach ach
(mogę ją zeskanować w weekend, jeśli ktoś w ogóle chce :P )

sprawdzałam też testery nowych błyszczyków
Colour Show LipGloss przepięknie pachną takimi owocami, mają fajny aplikator i na pewno kupię (po zużyciu miliona zapasów z essence ) 030 PinkMeUp i 040 Strike A Pose!
kosztują 15,99

Lip Appeal LipGloss też są niczego sobie i kolorki też maja super, ale pachna raczej klasycznie, może trochę tak czekoladowo-budyniowo-wanioliowo, też kosztują 15,99 i też coś kupię, może 040 Hello, Darling!

jeśli kobietki macie już te błyszczyki, napiszcie koniecznie, jak się sprawują
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 08:51   #613
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj 350 Hip Queens Wear Blue Jeans!
rewelacyjny kolor, zakochałam się w nim *_*
jeszcze czaję się na 230 Clay-ton, MyHero ale to kiedyś kiedyś

przy okazji wzięłam nową książeczkę na sezon jesień-zima 2010/2011
w porównaniu do poprzednich, ta jest tak cudowna, że mam ochotę wszystko z niej kupić xD wszystko jest fajnie skomponowane, podane są ceny ach ach
(mogę ją zeskanować w weekend, jeśli ktoś w ogóle chce :P )

sprawdzałam też testery nowych błyszczyków
Colour Show LipGloss przepięknie pachną takimi owocami, mają fajny aplikator i na pewno kupię (po zużyciu miliona zapasów z essence ) 030 PinkMeUp i 040 Strike A Pose!
kosztują 15,99

Lip Appeal LipGloss też są niczego sobie i kolorki też maja super, ale pachna raczej klasycznie, może trochę tak czekoladowo-budyniowo-wanioliowo, też kosztują 15,99 i też coś kupię, może 040 Hello, Darling!

jeśli kobietki macie już te błyszczyki, napiszcie koniecznie, jak się sprawują
Jasne że chcemy książeczkę!

Czy ktoś wie czy w Katowicach jest Catrice?
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 08:53   #614
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Agusiu ja mam ten lakier bo się tak samo na niego napaliłam... u mnie on jest żarówiasto pomarańczowy a nie brzoskwiniowy
pokaż swatcha też myślę o tym lakierze i nie chcę żarówy
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:00   #615
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj 350 Hip Queens Wear Blue Jeans!
rewelacyjny kolor, zakochałam się w nim *_*
jeszcze czaję się na 230 Clay-ton, MyHero ale to kiedyś kiedyś

przy okazji wzięłam nową książeczkę na sezon jesień-zima 2010/2011
w porównaniu do poprzednich, ta jest tak cudowna, że mam ochotę wszystko z niej kupić xD wszystko jest fajnie skomponowane, podane są ceny ach ach
(mogę ją zeskanować w weekend, jeśli ktoś w ogóle chce :P )

sprawdzałam też testery nowych błyszczyków
Colour Show LipGloss przepięknie pachną takimi owocami, mają fajny aplikator i na pewno kupię (po zużyciu miliona zapasów z essence ) 030 PinkMeUp i 040 Strike A Pose!
kosztują 15,99

Lip Appeal LipGloss też są niczego sobie i kolorki też maja super, ale pachna raczej klasycznie, może trochę tak czekoladowo-budyniowo-wanioliowo, też kosztują 15,99 i też coś kupię, może 040 Hello, Darling!

jeśli kobietki macie już te błyszczyki, napiszcie koniecznie, jak się sprawują
poprosimy o szybką fotorelację!
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:00   #616
elmanana
Raczkowanie
 
Avatar elmanana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 474
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Jasne że chcemy książeczkę!

Czy ktoś wie czy w Katowicach jest Catrice?

Jak na razie nie ma...
Jednak ostatnio jak byłam w Naturze na Staromiejskiej, to słyszałam jak ekspedientki rozmawiały o jakiejś nowej szafie, gdzie wstawić itd. Więc być może już niedługo się pojawi ;D
__________________

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:01   #617
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Jasne że chcemy książeczkę!

Czy ktoś wie czy w Katowicach jest Catrice?
Ja też proszę o książeczkę Nie wiem czy w Katowicach ale jak masz niedaleko na Wirek do Plazy to jest od wczoraj Do tej pory też Wam zazdrościłam tej szafy ale już mam i bardzo się cieszę.
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:45   #618
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
no nie, chyba nie znajdę ideału koralowo brzoskwionowego i łosiosowego w jednym. już myślałam, że taki będzie Essence z Into the Wild ale malowanie nim to coś okropnego

PS lilypad przejrzałam twego bloga i dziękuje za wpis o koralowych lakierach, kocham te kolory, już wiem czego mam szukać
ja ci polecam Meet Me at Coral Island, mam ten kolor i dla mnie to idealny koral
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 10:37   #619
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Ależ ożywienie na catricowym wątku! Ostatnio był prawie wymarły...

Kobitki, które widziały już nową szafę: czy są jakieś nowe szminki? Albo przynajmniej nowe odcienie Może poszerzyli gamę kolorystyczną Absolute Moisture?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 10:39   #620
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

dobrze dobrze, najpóźniej jutro wieczorem wstawię

powiedzcie mi, chcieć ten 230 Clay-ton, MyHero czy nie chcieć?

aha i chyba szminki w czerwonym opakowaniu będą wycofane, bo nie ma ich w książeczce

----
Absolute M. ma 16 odcieni a Rouge Satin 1o
tak jest wg książeczki, nie pamiętam jak w szafie było

Edytowane przez flooo
Czas edycji: 2010-11-26 o 10:40
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 10:59   #621
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ależ ożywienie na catricowym wątku! Ostatnio był prawie wymarły...

Kobitki, które widziały już nową szafę: czy są jakieś nowe szminki? Albo przynajmniej nowe odcienie Może poszerzyli gamę kolorystyczną Absolute Moisture?
Ja z tego co widzialam w szafie na bemowie to zadnych szminek nowych nie bylo (ale na stronie w zakladce ze szminkami tez brak info o nowosciach). W ogole polka ze szminka byla bardzo przerzedzona.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:01   #622
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
ja ci polecam Meet Me at Coral Island, mam ten kolor i dla mnie to idealny koral
na swatchach wygląda jeszcze bardziej żarówiasto
http://www.pinkmelon.de/test/make-up...al-island.html
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:52   #623
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja z tego co widzialam w szafie na bemowie to zadnych szminek nowych nie bylo (ale na stronie w zakladce ze szminkami tez brak info o nowosciach). W ogole polka ze szminka byla bardzo przerzedzona.
Ooooo..... Szkoda....
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 12:03   #624
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Dot.: Catrice

Dziewczyny szafa Catrice znajduje sie rowniez w Tarnowskich Gorach, prosze o dopisanie
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 12:04   #625
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Ja też proszę o książeczkę Nie wiem czy w Katowicach ale jak masz niedaleko na Wirek do Plazy to jest od wczoraj Do tej pory też Wam zazdrościłam tej szafy ale już mam i bardzo się cieszę.
Nawet nie wiem gdzie to jest Najbliżej mam do Gliwic bo tam studiuję ale do Katowic mogę sobie wyprawę Catrice'ową zrobić W ogóle to mieszkam w pobliżu Pszczyny i tu do Bielska mam blisko ale rzadko tam jeżdżę, szczególnie w ciągu roku akademickiego. Chociaż też wyprawę mogłabym sobie zrobić.

Ostatnio nabyłam dzięki poświęceniu TŻta szminkę AM spicy coral ale to zdecydowanie nie mój kolor. Nie pasuje mi w takich ciemnych. Chciałam gentle beige ale nie było Właściwości nawilżających jakoś specjalnie nie widzę ale moje usta są mega trudne w utrzymaniu i muszę co godzinkę smarować pomadką ochronną/balsamem do ust żeby nie były suche. I tak przez cały rok.

Czyli obecnie posiadam 2 lakiery: I scream peach!, Blue brothers, róż koralowy, i wspomnianą szminkę.

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2010-11-26 o 12:07
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 12:11   #626
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem gdzie to jest Najbliżej mam do Gliwic bo tam studiuję ale do Katowic mogę sobie wyprawę Catrice'ową zrobić W ogóle to mieszkam w pobliżu Pszczyny i tu do Bielska mam blisko ale rzadko tam jeżdżę, szczególnie w ciągu roku akademickiego. Chociaż też wyprawę mogłabym sobie zrobić.

Czyli obecnie posiadam 2 lakiery: I scream peach!, Blue brothers, róż koralowy, i wspomnianą szminkę.
Przydałaby się w P-nie wypasiona Natura, nie?

Ja też muszę sie wybrać do bb na polowanie, interesują mnie głównie cienie, ale tak kusicie tymi lakierami, że chyba się im przyjrzę
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 13:09   #627
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ostatnio nabyłam dzięki poświęceniu TŻta szminkę AM spicy coral ale to zdecydowanie nie mój kolor. Nie pasuje mi w takich ciemnych. Chciałam gentle beige ale nie było Właściwości nawilżających jakoś specjalnie nie widzę ale moje usta są mega trudne w utrzymaniu i muszę co godzinkę smarować pomadką ochronną/balsamem do ust żeby nie były suche. I tak przez cały rok.
ja używam spicy coral w biurze, gdzie przy świetlówkowym oświetleniu wygląda na dużo jaśniejszą niż w rzeczywistości
to samo mam z AiryFairy z rimmela - w naturalnym świetle wyglądam w niej źle, ale w biurze juz bardziej mi pasuje
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 13:53   #628
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Przydałaby się w P-nie wypasiona Natura, nie?

Ja też muszę sie wybrać do bb na polowanie, interesują mnie głównie cienie, ale tak kusicie tymi lakierami, że chyba się im przyjrzę
O taaak jeszcze w Jastrzębiu są 2 natury ale nie wiem jak wyposażone bo nigdy nie byłam.

Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
ja używam spicy coral w biurze, gdzie przy świetlówkowym oświetleniu wygląda na dużo jaśniejszą niż w rzeczywistości
to samo mam z AiryFairy z rimmela - w naturalnym świetle wyglądam w niej źle, ale w biurze juz bardziej mi pasuje
Ale mnie ogólnie nie pasuje w niczym ciemniejszym niż moje usta. Mam chyba zbyt delikatną urodę. Jakaś taka przemalowana się czuję chociaż ten kolor wcale nie jest "natarczywy".
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 14:00   #629
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
ja ci polecam Meet Me at Coral Island, mam ten kolor i dla mnie to idealny koral
A mogłabyś wrzucić zdjęcie??
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 14:23   #630
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Mam Wrapped Around My Finger - odcien zupelnie nie w moim guście (ostatnio) wzięłam go bo szukalam kompletu do szminki. A jestem nim zachwycona teraz, ma taki ładny elegancki odcien i tak świątecznie mi się kojarzy

Ja w pierwszej kolejności mam w planie kupic Clay Tona (na zdjęciach boooski!) i nową zieleń.
Cytat:
Napisane przez flooo Pokaż wiadomość
dobrze dobrze, najpóźniej jutro wieczorem wstawię

powiedzcie mi, chcieć ten 230 Clay-ton, MyHero czy nie chcieć?

aha i chyba szminki w czerwonym opakowaniu będą wycofane, bo nie ma ich w książeczce

----
Absolute M. ma 16 odcieni a Rouge Satin 1o
tak jest wg książeczki, nie pamiętam jak w szafie było

Kupcie Clay-tona, kupcie
Jak wczoraj stałam przy szafie Catrice to najpierw jedna dziewczyna go oglądała, potem druga, potem trzecia wrzuciła go do koszyka.. A ja tylko myślałam o tym, by podstawić im łapsko pod oczy i powiedzieć 'bierz, zobacz jaki jest świetny!'

Pojedynczymi cieniami jestem zawiedziona Dziś się śpieszyłam i nie miałam cierpliwości, więc jutro dam im drugą szansę, ale marnie to widzę.
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.