Prezentacja maturalna z języka polskiego. :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-03, 19:30   #1
quietdreamer
Raczkowanie
 
Avatar quietdreamer
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Dolnośląskie :)
Wiadomości: 113
Wink

Prezentacja maturalna z języka polskiego. :)


Dobry Wieczór
Piszę z taką małą (a może nie...? ) prośbą. Otóż temat, który wybrałam na część ustną z języka polskiego dotyczy hip-hopu/rapu. W samej muzyce, a także kulturze jestem obeznana, ale wiadomo, że w prezentacji należałoby również skorzystać z informacji zawartych w różnych książkach. O kilku interesujących pozycjach słyszałam, niektóre znam, a z niektórymi zamierzam się dopiero zapoznać. W każdym razie moja prośba do Was wiąże się właśnie z tą kwestią, a mianowicie - czy moglibyście polecić mi jakieś treści (książki), które mogłabym wykorzystać w takiej prezentacji? Może jakieś ciekawe, warte uwagi biografie wykonawców, albo coś co ogólnie opowiada o kulturze/muzyce? Cokolwiek... z pewnością sprawdzę wszystko. Liczę na Waszą pomoc.
__________________
"Idealny związek to taki, gdzie cisza nie krępuje, odległość nie stanowi problemu, gdzie kłóci się jak stare małżeństwo, wygłupia jak dzieci, kocha bezgranicznie, mimo, pomimo i wbrew wszystkiemu, niezależnie od tego co się w życiu wydarzy."

Już 3 lata...
quietdreamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 15:26   #2
czekoladka53
Przyczajenie
 
Avatar czekoladka53
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Prezentacja maturalna z języka polskiego. :)

Witam. Czy mógłby ktoś mi pomóc napisać bibliografię do tematu " Udowodnij, że Boska komedia Dantego jest utworem z pogranicza epok literackich " ? Nie mam pomysłu jak się za to zabrać. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
czekoladka53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 16:20   #3
Micraell
Zakorzenienie
 
Avatar Micraell
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 760
Dot.: Prezentacja maturalna z języka polskiego. :)

Cytat:
Napisane przez quietdreamer Pokaż wiadomość
Dobry Wieczór
Piszę z taką małą (a może nie...? ) prośbą. Otóż temat, który wybrałam na część ustną z języka polskiego dotyczy hip-hopu/rapu. W samej muzyce, a także kulturze jestem obeznana, ale wiadomo, że w prezentacji należałoby również skorzystać z informacji zawartych w różnych książkach. O kilku interesujących pozycjach słyszałam, niektóre znam, a z niektórymi zamierzam się dopiero zapoznać. W każdym razie moja prośba do Was wiąże się właśnie z tą kwestią, a mianowicie - czy moglibyście polecić mi jakieś treści (książki), które mogłabym wykorzystać w takiej prezentacji? Może jakieś ciekawe, warte uwagi biografie wykonawców, albo coś co ogólnie opowiada o kulturze/muzyce? Cokolwiek... z pewnością sprawdzę wszystko. Liczę na Waszą pomoc.
Wydaje mi się, że wszelkie biografie artystów - na pewno widziałam książki o historii Paktofoniki, więc możesz poszukać czegoś takiego.
Z filmów można wziąć ósmą milę.
No i pamiętaj, że musisz też oprzeć się na jakichś artykułach, felietonach i innych odnoszących się do źródeł, które wybierzesz.
__________________

"Well, I guess it would be nice, if I could touch your body, you know not everybody, has got a body like you."

~George Michael

Micraell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.