Kocham Cię ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-16, 16:59   #1
boo tak
Raczkowanie
 
Avatar boo tak
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 105

Kocham Cię !


Witam
Myśle że większość to i tak kobiety, dziewczyny więc głównie do was zwracam to pytanie ale również do waszych Tż. Z moim obecnym Tż jestem hmm minęło 8 miesięcy właśnie przez pierwszą połowe w zasadzie obyło się własnie bez tych "prawdziwych słów" On dla mnie jest w zasadzie pierwszym prawdziwym chłopakiem a ja dla niego kimś z kim jest na prawde długo bo wczesniej z tego co wiem dosyć często zmieniał dziewczyny ^^ Do rzeczy zastawia mnie jak to jest w innych parach z mówieniem sb że się kocha. U nas na początku było to bardzo rzadko ale teraz jakoś ta częstotliwość się zwiększyła nie wiem czy to jest spowodowane i chyba nie chce wiedzieć bo cieszy mnie taki stan rzeczy A jak jest u was? Albo jak sb to wyobrażacie żeby było?
boo tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 17:25   #2
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Kocham Cię !

Cytat:
Napisane przez boo tak Pokaż wiadomość
Witam
Myśle że większość to i tak kobiety, dziewczyny więc głównie do was zwracam to pytanie ale również do waszych Tż. Z moim obecnym Tż jestem hmm minęło 8 miesięcy właśnie przez pierwszą połowe w zasadzie obyło się własnie bez tych "prawdziwych słów" On dla mnie jest w zasadzie pierwszym prawdziwym chłopakiem a ja dla niego kimś z kim jest na prawde długo bo wczesniej z tego co wiem dosyć często zmieniał dziewczyny ^^ Do rzeczy zastawia mnie jak to jest w innych parach z mówieniem sb że się kocha. U nas na początku było to bardzo rzadko ale teraz jakoś ta częstotliwość się zwiększyła nie wiem czy to jest spowodowane i chyba nie chce wiedzieć bo cieszy mnie taki stan rzeczy A jak jest u was? Albo jak sb to wyobrażacie żeby było?
Jestem z moim narzeczonym 4 lata
Pierwszy raz powiedzieliśmy sobie magiczne słowa dość szybko, bo po ok dwóch miesiącach
Nie liczę ile razy mówimy sobie kocham ale, jest to bardzo częstooo!!!
I co lepsze, ani dla mnie, ani dla niego to słowo nie straciły na wartości, czy mocy Z biegiem czasu zaczęło być ich coraz więcej, ale oczywiście normalnie też rozmawiamy, i inne czułe słówka też są
I też jest to mój pierwszy poważny związek (wcześniej króciutkie), narzeczonego 2 poważny i parę mniej :p
__________________
Michał

Razem: 25.09.2010r

Zaręczyny: 16.08.2014r

Zapuszczaaam kłaczki
było 35 jest 47 będzie 60!

Dbam o pazurki

CEL= 60cm
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 17:35   #3
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Kocham Cię !

U mnie pierwszy raz te słowa padły przez fb (znaliśmy się tylko przez internet/rozmowy na skp/przez komórkę/smsy/) pod wpływem chwili, 2 miesiące od poznania się i co prawda głupio mi tak było, że tak się nie widzieliśmy a tu już takie coś, ale nie żałuję. Parę dni później się spotkaliśmy i tego samego dnia padły "naprawdę" te słowa i do teraz nadal często sobie to mówimy i nadal jest to bardzo przyjemne i czułe. Nie wyobrażam sobie dnia bez żadnego czułego słowa
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:06   #4
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Kocham Cię !

U nas było podobnie, powiedzieliśmy sobie te słowa po mniej więcej 3 miesiącach związku

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:51   #5
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Kocham Cię !

Od prawie 5 lat mówimy to sobie praktycznie codziennie
I wychodzi to zupełnie naturalnie, czy jak się przytulimy, czy tuż przed snem.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:59   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kocham Cię !

Od 15 lat praktycznie codziennie
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 19:09   #7
quietdreamer
Raczkowanie
 
Avatar quietdreamer
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Dolnośląskie :)
Wiadomości: 113
Dot.: Kocham Cię !

Czytając Wasze odpowiedzi poczułam się trochę jak jakiś... hm... "odmieniec". Jestem w związku 1,5 roku z malutkim haczykiem i póki co te słowa nie padły ani razu. Po prostu w naszym przypadku zamiast słów są czyny. Może dla kogoś wyda się to dziwne, ale zwyczajnie czuć tą miłość, słowa chyba są zbędne. Zresztą ludzie w naszym otoczeniu (moi czy jego rodzice, przyjaciele, znajomi) twierdzą, że nawet jak się pokłócimy to jedno bez drugiego i tak nie może... I w sumie coś w tym jest. W każdym razie piękny stan, piękne uczucie.
__________________
"Idealny związek to taki, gdzie cisza nie krępuje, odległość nie stanowi problemu, gdzie kłóci się jak stare małżeństwo, wygłupia jak dzieci, kocha bezgranicznie, mimo, pomimo i wbrew wszystkiemu, niezależnie od tego co się w życiu wydarzy."

Już 3 lata...
quietdreamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 19:29   #8
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Kocham Cię !

Cytat:
Napisane przez quietdreamer Pokaż wiadomość
Czytając Wasze odpowiedzi poczułam się trochę jak jakiś... hm... "odmieniec". Jestem w związku 1,5 roku z malutkim haczykiem i póki co te słowa nie padły ani razu. Po prostu w naszym przypadku zamiast słów są czyny. Może dla kogoś wyda się to dziwne, ale zwyczajnie czuć tą miłość, słowa chyba są zbędne. Zresztą ludzie w naszym otoczeniu (moi czy jego rodzice, przyjaciele, znajomi) twierdzą, że nawet jak się pokłócimy to jedno bez drugiego i tak nie może... I w sumie coś w tym jest. W każdym razie piękny stan, piękne uczucie.
W każdym związku jest inaczej.
Jeśli są czyny wskazujące na miłość to nie ma się co martwić, gorzej jeśli ich brakuje.
W moim związku nie wyobrażam sobie by tego nie mówić, z resztą TŻ tak samo, chociaż okazujemy sobie miłość również w czynach, nie są to tylko słowa.
Ważne jest to jak dana para czuje
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 19:30   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kocham Cię !

Praktycznie codziennie. Czasami na zasadzie takiego "cześć", czasami bardziej namiętnie, czasami na zasadzie "i tak Cię kocham... cholero jedna". Nie wyobrażam sobie związku bez wyrażania uczuć również w takiej formie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 21:18   #10
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Kocham Cię !

Ja miałam zawsze z tym problem i poza wyznaniem przed ołtarzem do którego zostałam przymuszona przez księdza to miało to miejsce jakieś raz czy dwa razy podczas każdego mojego związku. Jakoś wydawało mi się to zawsze zbyt harlequinowskie i nie na miejscu podczas gdy każdy dzień powinien świadczyć o miłości Zresztą ze strony facetów zawsze doskonale wyczuwałam kiedy zaczynają kochać, a kiedy jestem kimś tam, kogo równie dobrze mogłoby w ich życiu nie być Więc słowa zbędne są w moim przypadku. Ale wiem z teorii, że to błąd i że trzeba ludziom takie rzeczy mówić, nie tylko partnerom, wszystkim bliskim
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 21:44   #11
Thalie_
Rozeznanie
 
Avatar Thalie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Niemczech
Wiadomości: 604
Kocham Cię !

Niezbyt często u nas padają te słowa, raczej przy wyjątkowych okazjach albo jak któreś z nas naleci na wyznania. Nie przeszkadza mi to bo czuje na codzień, że jestem kochana.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Thalie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 21:47   #12
boo tak
Raczkowanie
 
Avatar boo tak
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 105
Dot.: Kocham Cię !

Ja też właśnie miałam z tym bardzo duży problem w ogóle jeśli chodzi o uczucia teraz jest już lepiej mówimy sb to za każdym razem jak sie spotykamy ,ja czasami też to pisze ,zdarzy sie że on napisze. Ale jest to pierwsza osoba której to powiedziałam <3 i jakoś leci
boo tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 22:00   #13
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Kocham Cię !

Cytat:
Napisane przez boo tak Pokaż wiadomość
Ja też właśnie miałam z tym bardzo duży problem w ogóle jeśli chodzi o uczucia teraz jest już lepiej mówimy sb to za każdym razem jak sie spotykamy ,ja czasami też to pisze ,zdarzy sie że on napisze. Ale jest to pierwsza osoba której to powiedziałam <3 i jakoś leci
Jakoś to pogrubione łatwiej kliknąć i wysłać niż oświadczyć wprost "kocham cię"

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2014-10-16 o 22:01
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 22:16   #14
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Kocham Cię !

W sumie nieczesto tz to jeszcze ale ja nieee

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 23:17   #15
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Kocham Cię !

nie ma takiego słowa jak sb, a takie wątki już były. wystarczy skorzystać z wyszukiwarki.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 04:49   #16
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Kocham Cię !

Cytat:
Napisane przez quietdreamer Pokaż wiadomość
Czytając Wasze odpowiedzi poczułam się trochę jak jakiś... hm... "odmieniec". Jestem w związku 1,5 roku z malutkim haczykiem i póki co te słowa nie padły ani razu. Po prostu w naszym przypadku zamiast słów są czyny. Może dla kogoś wyda się to dziwne, ale zwyczajnie czuć tą miłość, słowa chyba są zbędne. Zresztą ludzie w naszym otoczeniu (moi czy jego rodzice, przyjaciele, znajomi) twierdzą, że nawet jak się pokłócimy to jedno bez drugiego i tak nie może... I w sumie coś w tym jest. W każdym razie piękny stan, piękne uczucie.
A w naszym przypadku oprócz słów są czyny - jedno drugiego przecież nie wyklucza. W zasadzie nie ma dnia, żebyśmy tego sobie nie mówili. Jesteśmy razem od 6 lat, od roku razem mieszkamy.
Znam to uczucie, ale z drugiej strony mnie jest jeszcze piękniej, kiedy te słowa słyszę i mam też potrzebę mówić to mojemu narzeczonemu.

Co to jest sb? Służba Bezpieczeństwa?

Edytowane przez kalincia
Czas edycji: 2014-10-17 o 04:51
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 08:59   #17
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Kocham Cię !

U nas tż mówi mi to duzo częściej niż ja jemu. Jakieś 5 razy dziennie gdy kończymy rozmowę, lub gdy się spotykamy. Ja mówię raz na parę dni Wynika to pewnie z tego, że ja jestem dość oszczędna jeśli chodzi o takie słowa, wolę pokazać niż powiedzieć Pierwszy raz powiedział, że kocha po pierwszym miesiącu od poznania
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 13:54   #18
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Kocham Cię !

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Od 15 lat praktycznie codziennie
O jak pięknie

Kocham Cię nie musi wyjść tylko słowami, to głównie czyny to pokazują! Ale uważam, że powinno się regularnie mówić to drugiej osobie w związku, a nie od święta

Często w związkach takie słowa podają dosyć szybko, po miesiącu czy dwóch, u mnie było podobnie w sumie. Ale jednak dopiero po dłuuższym czasie bycia razem, człowiek uświadamia sobie, że dopiero teraz naprawdę świadomie może powiedzieć, że kocha tę osobę.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 15:19   #19
boo tak
Raczkowanie
 
Avatar boo tak
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 105
Dot.: Kocham Cię !

Zagalopowałam się sb- sobie mój błąd przepraszam ^^
boo tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 16:57   #20
kcia161991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 364
Dot.: Kocham Cię !

A ja nie umiem mówić takich słów. W ogóle nie lubię rozmawiać o uczuciach. Co nie oznacza, że ich nie odczuwam, bo odczuwam bardzo mocno. Te słowa mogły by po prostu dla mnie nie istnieć, właśnie liczą się czyny
Mój ex kiedyś jak jeszcze byliśmy razem, powiedział po dwóch miesiącach że kocha, a po jakimś czasie stwierdził, że jednak nie. Oczywiście czyny przemawiały za tym, że nigdy nie kochał, więc słowa same w sobie są bez znaczenia...
Może w tym związku, w którym aktualnie jestem, uda mi się kiedyś przełamać
__________________
'możesz krzyczeć na mnie, ile chcesz,
pokaż, jak w żyłach szybko płynie krew,
będę się uśmiechać, bo wiem, że w środku jesteś taki sam-
za mocno kochasz, tak, jak ja.'

Edytowane przez kcia161991
Czas edycji: 2014-10-17 o 16:59
kcia161991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 00:52   #21
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: Kocham Cię !

Codziennie .

Aż mi się przypomniało, kiedy po bodaj 9-10 miesiącach związku mój TŻ powiedział to pierwszy raz. Byliśmy zaspani, bo środek nocy, a on uczynił wyznanie miłosne. Wtedy, pamiętam, powiedziałam: "przepraszam, mógłbyś powtórzyć?", co TŻ uczynił, a ja odparłam "usłyszałam już za pierwszym razem, ale co dwa razy, to nie jeden" . Od tamtej pory widocznie coś w sobie przełamał, bo dzisiaj "kocham Cię" słyszę często, a jeszcze częściej to widzę .
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 05:57   #22
boo tak
Raczkowanie
 
Avatar boo tak
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 105
Dot.: Kocham Cię !

Mój Tz powiedział mi to jak był chory a zabrzmiało to tak jakby był co najmniej umierający :P

Edytowane przez boo tak
Czas edycji: 2014-10-18 o 06:00
boo tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 06:57:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.