Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-22, 18:12   #4921
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
bardzo jestem ciekawa twojej oceny. Ja je uwielbiam. Moja czołówka serumowa. Stawiam je obok serum Eco. i Jeffrey James Botanicals.
No powiem Ci, że po pierwszym użyciu wrażenie bardzo pozytywne, świetna konsystencja, leciutkie, świetnie nawilżyło i do tego świetnie się wchłonęło, żadnego lepienia, świecenia. To jest to, co tygryski lubią najbardziej W ogóle nie czuję, że coś mam na buzi, a jest jednolita i nawilżona, dla mnie robi za cały krem na dzień. Mam wrażenie, że rozjaśniło i zwęziło pory, ale może mi się wydaje. Starczy mi jeszcze na parę aplikacji, to dam znać, czy dalej jest takie fajne, ale póki co jestem pod wrażeniem i nie ściąga skóry. Jest milutka w dotyku. Lepsze od Quenching Phenome i Clochee, a cena taka sama.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Kupiłam serum z alterry z granatem akurat jest na promocji bardzo przyjemny
Też je mam, ale nie otwierałam jeszcze. Bardzo lubiłam wersję z orchideą A teraz mam z granatem i drugą z winogronami, ale ona na razie niedostępna w Polsce.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
U mnie się kluje nowa lista zakupów, potrzebuje dezodornatu, ale nie wiem jaki ?
maseczek z glinką naturalną, myślałam o Luvos (takich gotowych)
oraz balsamu do ust (tu akurat chyba kupię znów Eubiona bo jest genialny)
Krem pod oczny też mi chodzi po głowie, pisałam że nie potrzebuje ale jednak przez ostatnie dni zmieniłam zdanie ...
Z Luvosa miałam tę peelingującą, całkiem przyjemna, bez efektu Wow! ale coś tam robiła, lekko oczyszczała, nawilżała, ładnie ujednolicała koloryt i koiła
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 18:29   #4922
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

piękne zakupy
Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Mnie cały czas kusi ta maska z Sylveco, dezodornat z Eubiony też mnie ciekawił , widzę też Balsam Sylveco , super zakupy !
dam znać jak się sprawdzą, bo to dla mnie nowości
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 18:47   #4923
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No powiem Ci, że po pierwszym użyciu wrażenie bardzo pozytywne, świetna konsystencja, leciutkie, świetnie nawilżyło i do tego świetnie się wchłonęło, żadnego lepienia, świecenia. To jest to, co tygryski lubią najbardziej W ogóle nie czuję, że coś mam na buzi, a jest jednolita i nawilżona, dla mnie robi za cały krem na dzień. Mam wrażenie, że rozjaśniło i zwęziło pory, ale może mi się wydaje. Starczy mi jeszcze na parę aplikacji, to dam znać, czy dalej jest takie fajne, ale póki co jestem pod wrażeniem i nie ściąga skóry. Jest milutka w dotyku. Lepsze od Quenching Phenome i Clochee, a cena taka sama.
serum Clochee daleko do Florame. Ja nie kupię ponownie Clochee Dobrze, że trafiłam na promocję za 67 zł, bo więcej nie jest warte, a strasznie małe wydajne, wystarczył mi tylko na 3 tyg
Muszę ci też koniecznie wysłać serum Jeffrey James Botanicals.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 18:51   #4924
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość

Bardzo jestem ciekawa jak Ci się spodoba maska lniana sylveco - będę czekać na Twoją opinię niecierpliwie
A odżywka kokosowa desert nie znam, ale często do niej wzdycham
Mydło nubian heritage - świetny wybór balsam sylveco też chociaż ja osobiście bardziej jednak wolę brzozową - ale kojąca boska jest i tak!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 19:05   #4925
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ja teraz kończę serum Sibu i- w przeciwieństwie do innych ich produktów- jest super dla mnie Cerze niczego nie brakuje i jest w świetnej kondycji. Kupiłam w TK Maxx, ale jest też na iherbie
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 19:06   #4926
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś taką fajną mydelniczkę?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 20:31   #4927
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
serum Clochee daleko do Florame. Ja nie kupię ponownie Clochee Dobrze, że trafiłam na promocję za 67 zł, bo więcej nie jest warte, a strasznie małe wydajne, wystarczył mi tylko na 3 tyg
Muszę ci też koniecznie wysłać serum Jeffrey James Botanicals.
Jeśli chodzi o Clochee, to był tylko przykład z tej samej półki cenowej, bo moim zdaniem każde serum jest od niego lepsze, a wymieniłam je, ponieważ w tej cenie miałam tylko te dwa i jeszcze jakieś próbki miałam chyba JMO kiedyś, ale też uważam, że Florame lepsze Natomiast Phenome jest dobre to ich serum, ale też wysiada w kwestii skutecznego nawilżania, nie nawilża aż tak dobrze. Co do JJB to ja Ci wierzę na słowo, że jest świetne, ale szkoda, żebyś mi znowu przesyłkę robiła, nie śmiem już Cię prosić

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52860220]Ja teraz kończę serum Sibu i- w przeciwieństwie do innych ich produktów- jest super dla mnie Cerze niczego nie brakuje i jest w świetnej kondycji. Kupiłam w TK Maxx, ale jest też na iherbie [/QUOTE]

Muszę zerknąć.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-09-22 o 20:33
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 20:52   #4928
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś taką fajną mydelniczkę?
Mydelniczka pochodzi z Iwos
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Bardzo jestem ciekawa jak Ci się spodoba maska lniana sylveco - będę czekać na Twoją opinię niecierpliwie
A odżywka kokosowa desert nie znam, ale często do niej wzdycham
Mydło nubian heritage - świetny wybór balsam sylveco też chociaż ja osobiście bardziej jednak wolę brzozową - ale kojąca boska jest i tak!
Oczywiście jak tylko opinia na temat maski mi się wyklaruje dam znać Mydło i odżywkę wybierałam pod względem składu, bo nie mogłam znaleźć nic na ich temat w internecie. A w kwestii balsamu to kojący Sylveco był za pół ceny, dlatego padło na niego
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 21:12   #4929
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Clochee, to był tylko przykład z tej samej półki cenowej, bo moim zdaniem każde serum jest od niego lepsze, a wymieniłam je, ponieważ w tej cenie miałam tylko te dwa i jeszcze jakieś próbki miałam chyba JMO kiedyś, ale też uważam, że Florame lepsze Natomiast Phenome jest dobre to ich serum, ale też wysiada w kwestii skutecznego nawilżania, nie nawilża aż tak dobrze. Co do JJB to ja Ci wierzę na słowo, że jest świetne, ale szkoda, żebyś mi znowu przesyłkę robiła, nie śmiem już Cię prosić



Muszę zerknąć.
Jeffrey James Botanicals ma dwa sera: The Firm i The Serum. Otworzyłam to pierwsze na razie i ma ono konsystencję bardzo rzadką, a podczas rozsmarowywania na twarzy mam wrażenie, że jest tylko trochę gęstsze od wody; pokusiłabym się nawet o opinię, że jest podobne, lub nawet rzadsze od toniku hibiskusowego Sylveco, ale składowo i w działaniu nie ma porównania; razem z lekkim tonikiem kwasowym The Toner JJB po prostu super. Teraz, na tą porę roku pewnie będzie dla mnie trochę za lekkie, ale pod jakiś krem- jak najbardziej

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-09-22 o 21:43
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:09   #4930
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
serum Clochee daleko do Florame. Ja nie kupię ponownie Clochee Dobrze, że trafiłam na promocję za 67 zł, bo więcej nie jest warte, a strasznie małe wydajne, wystarczył mi tylko na 3 tyg
Muszę ci też koniecznie wysłać serum Jeffrey James Botanicals.
Te clochee drogie i bez szału. Mam krem, dobrze ze zapłaciłama tylko 30 zł bo bylabym zła.. rozsmarowac to to masakra.. białe smugi, trzeba się z 5 min na męczyć.. oblepia skórę i mam wrażenie że nic z nią nie robi..

Serum clochee można kupić za 99 zł + dwa pudełka shinybox ( dużo naturalnych kosmetyków w tych pudełkach ). Ja nie skorzystam.


Macie może hydrolat malinowy z mokosh? Pachnie maliną ? Nie ma gdzieś taniej?


Płyn micelany sylveco jest
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:23   #4931
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Serum clochee można kupić za 99 zł + dwa pudełka shinybox ( dużo naturalnych kosmetyków w tych pudełkach ). Ja nie skorzystam.
Możesz podać linka?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 08:34   #4932
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Możesz podać linka?
Na fb shinybox jest link, bo ja na telefonie i nie mam jak ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:39   #4933
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52862046]Jeffrey James Botanicals ma dwa sera: The Firm i The Serum. Otworzyłam to pierwsze na razie i ma ono konsystencję bardzo rzadką, a podczas rozsmarowywania na twarzy mam wrażenie, że jest tylko trochę gęstsze od wody; pokusiłabym się nawet o opinię, że jest podobne, lub nawet rzadsze od toniku hibiskusowego Sylveco, ale składowo i w działaniu nie ma porównania; razem z lekkim tonikiem kwasowym The Toner JJB po prostu super. Teraz, na tą porę roku pewnie będzie dla mnie trochę za lekkie, ale pod jakiś krem- jak najbardziej [/QUOTE]

Ja uwielbiam takie konsystencje. Im coś jest gęstsze, tym gorsze dla mojej skóry, jeśli chodzi oczywiście o codzienną pielęgnację Tutaj moja skóra nie uznaje żadnych kompromisów.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Te clochee drogie i bez szału. Mam krem, dobrze ze zapłaciłama tylko 30 zł bo bylabym zła.. rozsmarowac to to masakra.. białe smugi, trzeba się z 5 min na męczyć.. oblepia skórę i mam wrażenie że nic z nią nie robi..

Serum clochee można kupić za 99 zł + dwa pudełka shinybox ( dużo naturalnych kosmetyków w tych pudełkach ). Ja nie skorzystam.
Ich serum to porażka


Jeśli chodzi o Florame, to rano buzia dalej nawilżona, żadnego uczucia ściągnięcia. Żadnego uczulenia, no jak na razie super!!!


.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-09-23 o 08:41
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:41   #4934
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Te clochee drogie i bez szału. Mam krem, dobrze ze zapłaciłama tylko 30 zł bo bylabym zła.. rozsmarowac to to masakra.. białe smugi, trzeba się z 5 min na męczyć.. oblepia skórę i mam wrażenie że nic z nią nie robi..
U mnie ten krem super się sprawdza, nie oblepia, wchłania się do matu i nawilża skutecznie - nie czuję ściągnięcia jak po niektórych kremach nawilżających
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:42   #4935
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Na fb shinybox jest link, bo ja na telefonie i nie mam jak ;-)
Ok. Dzięki.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 10:47   #4936
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam takie konsystencje. Im coś jest gęstsze, tym gorsze dla mojej skóry, jeśli chodzi oczywiście o codzienną pielęgnację Tutaj moja skóra nie uznaje żadnych kompromisów.
No właśnie pokojarzyłam, że mogłoby Ci odpowiadać- może jeszcze będzie kiedyś w TK Maxx

A to Sibu jest dużo gęstsze, takie żelowe.

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-09-23 o 11:06
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:11   #4937
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Susabee używałaś juz olejku z retinolem?
Ja właśnie pierwszy raz nałożyłam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:41   #4938
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52858197]Tutaj są już wymieszane http://www.matique.pl/pl/-zoya-goes-pretty_p78s1.html[/QUOTE]

i za jaka cene? I konsystencja nie ta. Ja mam moja shea smietanke za przyslowiowe grosze i konsystencja jest ubitej smietany

jeszcze mi sie przypomnialo, takie gotowe shea wymieszane juz z czyms, czesto jest robione z rafinowanego shea, dlatego nie ma specificznego smrodku nierafinowanego shea. Dla mnie to duzy minus, bo moja skore takie shea nie pielegnuje tak dobrze jak to nierafinowane. To samo dotyczy olejow. Rafinowane nic nie robia, czesto leza na skorze i to wszystko. Dlatego ja wole zrobic swoja wlasna mieszanke. tym razem moja smietanke poperfumowalam i mam zamiennik Nivea Creme. No kocham ten zapach. Perfumy mi sie koncza, wieksza butelka olejku perfumowanego leci do mnie, wiec umieszam nowa porcje i daruje sobie zakupy u Wolkenseifen. Miedzy jej produktami o zapachu NIvea a moim olejkiem Nevonia jest tak mala roznica... moj nos nie odczuwa jakos wielkiej roznicy.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-09-23 o 13:52
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 15:47   #4939
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
i za jaka cene? I konsystencja nie ta. Ja mam moja shea smietanke za przyslowiowe grosze i konsystencja jest ubitej smietany

jeszcze mi sie przypomnialo, takie gotowe shea wymieszane juz z czyms, czesto jest robione z rafinowanego shea, dlatego nie ma specificznego smrodku nierafinowanego shea. Dla mnie to duzy minus, bo moja skore takie shea nie pielegnuje tak dobrze jak to nierafinowane. To samo dotyczy olejow. Rafinowane nic nie robia, czesto leza na skorze i to wszystko. Dlatego ja wole zrobic swoja wlasna mieszanke. tym razem moja smietanke poperfumowalam i mam zamiennik Nivea Creme. No kocham ten zapach. Perfumy mi sie koncza, wieksza butelka olejku perfumowanego leci do mnie, wiec umieszam nowa porcje i daruje sobie zakupy u Wolkenseifen. Miedzy jej produktami o zapachu NIvea a moim olejkiem Nevonia jest tak mala roznica... moj nos nie odczuwa jakos wielkiej roznicy.
ja lubię mieszać masła z olejami
Właśnie się przymierzam do zrobienia kolejnej porcji - tym razem kokos, shea, kakaowe i zielona herbata.
a jeśli lubisz surowe shea to ja polecam shea waniliowe firmy out of africa - zachwycam się nim od jakiegoś czasu jest boskie, dużo lepsze od dotychczas znanych mi shea. To nierafinowane, dzikie masło shea z dodatkiem ekstraktu wanilii. Ma cudny zapach - w mieszankach tez będzie super.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 15:54   #4940
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ja właśnie widziałam niedawno masło shea na dziale zdrowa żywność za 14 zł w słoiku 500 ml.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 16:27   #4941
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Konsystencja serum The Firm od Jeffrey James Botanicals jest taka. Nie jest wodnista

Ja się obkupiłam w Jeffrey. Mam aż 5 kosmetyków. Mam nadzieję, że jeszcze się pojawi w tk maxx. Wszystkie okazały się cudne dla mnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03587.jpg (47,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03592.jpg (54,4 KB, 5 załadowań)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 16:46   #4942
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja lubię mieszać masła z olejami
Właśnie się przymierzam do zrobienia kolejnej porcji - tym razem kokos, shea, kakaowe i zielona herbata.
a jeśli lubisz surowe shea to ja polecam shea waniliowe firmy out of africa - zachwycam się nim od jakiegoś czasu jest boskie, dużo lepsze od dotychczas znanych mi shea. To nierafinowane, dzikie masło shea z dodatkiem ekstraktu wanilii. Ma cudny zapach - w mieszankach tez będzie super.
dlatego zrobilam sobie shea sahne to tez maslo shea wymieszane z plynnymi olejami

shea nitolica jest wlasnie maslem shea z wanilia, pisalam wyzej o nim, ale niestety jak wczoraj robilam zamowienie na behawe to nie bylo, wiec zamowilam tradycyjnie ectoin, olejek perfumowany Nevonia( bede znow perfumy o zapachu NIvea robic, mimo ze Nivea w pazdzierniku znow wprowadza swoje perfumy na rynek( kiedys byly w NIvea Haus, ale je wycofali), bede miala tansza wersje, ktora dla mojego nosa jest jak zapach Nivea), panthenol, niacinamid i tym razem wzielam jeszcze panthenol fluid, ale probke 10ml, zobaczy czy fajnejszy produkt od czystego panthenolu. Do tego wkoncu wzielam 5 probek olejkow do perfumowania prania. Mialam wczesniej wziac ten zestaw, nawet mialam wyszukane zapachy jakie chce przetestowac, ale jakos tak mi sie zapomnialo przy poprzednim zamowieniu.
NO to pare rzeczy uzupelnilam i pare do testu wzielam.

Dziewczyny, jak by kogos interesowal krem BB Alterra z szafy z kolorowka, to moge oddac. Uzyty ze 3 razy i jednak nie moj.Nie o kolor chodzi tylko o formule.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 16:52   #4943
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52844572]Co racja, to racja- czas pokaże, ale... pytanie było raczej do Cloche odnośnie tych pytajniczków na dole serduszka...[/QUOTE]

Ale z ciebie uważna bestia chyba powoli można. .. nie wiem w sumie. Stracha mam, że coś może być jeszcze nie tak... no i wolę jeszcze nie myśleć zbyt daleko, żadnych planów itp...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 17:45   #4944
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Trafiłam na te błyszczyki za 12,99 zł. Ma ktoś?
https://www.douglas.de/douglas/Make-...000050247.html

w tk maxx nowa marka z Nowej Zelandii
http://www.earthwise.co.nz/
Duże szampony i odżywki do włosów 500 ml tylko za 19,99 zł.
Ja mam zakaz zakupów w tk maxx, ale jak ktoś się skusi, to niech daje znać, jak się spisują.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2015-09-23 o 18:42
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:50   #4945
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
dlatego zrobilam sobie shea sahne to tez maslo shea wymieszane z plynnymi olejami

shea nitolica jest wlasnie maslem shea z wanilia, pisalam wyzej o nim, ale niestety jak wczoraj robilam zamowienie na behawe to nie bylo, wiec zamowilam tradycyjnie ectoin, olejek perfumowany Nevonia( bede znow perfumy o zapachu NIvea robic, mimo ze Nivea w pazdzierniku znow wprowadza swoje perfumy na rynek( kiedys byly w NIvea Haus, ale je wycofali), bede miala tansza wersje, ktora dla mojego nosa jest jak zapach Nivea), panthenol, niacinamid i tym razem wzielam jeszcze panthenol fluid, ale probke 10ml, zobaczy czy fajnejszy produkt od czystego panthenolu. Do tego wkoncu wzielam 5 probek olejkow do perfumowania prania. Mialam wczesniej wziac ten zestaw, nawet mialam wyszukane zapachy jakie chce przetestowac, ale jakos tak mi sie zapomnialo przy poprzednim zamowieniu.
NO to pare rzeczy uzupelnilam i pare do testu wzielam.

Dziewczyny, jak by kogos interesowal krem BB Alterra z szafy z kolorowka, to moge oddac. Uzyty ze 3 razy i jednak nie moj.Nie o kolor chodzi tylko o formule.
Chetnie bym sie wymienila
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:18   #4946
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Susabee używałaś juz olejku z retinolem?
Ja właśnie pierwszy raz nałożyłam
I jak?? Ja jeszcze ciągle przed urlopem, więc na razie się powstrzymuję, ale już trochę przebieram nóżkami

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
i za jaka cene? I konsystencja nie ta. Ja mam moja shea smietanke za przyslowiowe grosze i konsystencja jest ubitej smietany
A jak, czym i z czym ewentualnie ubijasz to shea?? Ja spotkałam się wielokrotnie z terminem "ubite masło shea" i zawsze się zastanawiam, co to oznacza- czy ubite, jak bita śmietana, czy zbite, o zwartej konsystencji

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Ale z ciebie uważna bestia chyba powoli można. .. nie wiem w sumie. Stracha mam, że coś może być jeszcze nie tak... no i wolę jeszcze nie myśleć zbyt daleko, żadnych planów itp...
To w takim razie chuchamy i dmuchamy na razie i jesteśmy dobrej myśli, a na pewno wszystko będzie ok

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-09-23 o 19:20
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 22:38   #4947
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

http://bioorganika.pl/pielegnacja-ci...ia-100-ml.html
Co myślicie? Chyba kupie postanowiłam dokupić jakos peeling dla odświeżenia cery (chyba ziołowy Jadwigi lub fitomed KK), wiec przydałaby sie lekka ochrona przeciwsloneczna
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 06:36   #4948
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Znalazłam jednak przeciwskazania do stosowania preparatów z Morza Martwego, więc z tą wodą (koncentratem) to raczej trzeba ostrożnie
Przeciwwskazania do wykonywania:
- gruźlica,

- zapalenie żył,

- świeże złamania i urazy,

- nadczynność tarczycy,

- nadciśnienie,

- wady serca,

- czynne stany zapalne skóry,

- ciąża,

- miażdżyca, cukrzyca,

- choroby wrzodowe.
a tutaj w opisie nie ma nic na ten temat, tyle tylko, żeby nie zostawiać na skórze https://www.ecco-verde.pl/najel/woda...ego-koncentrat

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-09-24 o 06:39
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 06:58   #4949
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;52873585]I jak?? Ja jeszcze ciągle przed urlopem, więc na razie się powstrzymuję, ale już trochę przebieram nóżkami


[/QUOTE]

Pierwszą aplikację przeżyłam żadnych ekstremalnych doznań
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 07:04   #4950
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pierwszą aplikację przeżyłam żadnych ekstremalnych doznań
A użyłaś solo, czy z kremem?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.