Siano Na Glowie - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-28, 22:32   #331
mirrame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Szopa, co zrobić?

Co mam zrobić, jeżeli na głowie mam ogromną szopę, wygladajacą jak siano! Włośy połamane i straszne! Są ładne tylko od razu po czesaniu. Jakich odżywek mam używać, a moze są jakieś fruzury, które ładnie wygladają w napuszajacych sie włosach? Pomóżnie mi, proszę!
mirrame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 10:01   #332
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Szopa, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez mirrame Pokaż wiadomość
Co mam zrobić, jeżeli na głowie mam ogromną szopę, wygladajacą jak siano! Włośy połamane i straszne! Są ładne tylko od razu po czesaniu. Jakich odżywek mam używać, a moze są jakieś fruzury, które ładnie wygladają w napuszajacych sie włosach? Pomóżnie mi, proszę!
na początek polecam przeczytać krótką ściągawkę na temat zniszczonych włosów: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 22:19   #333
magdalenka7766
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 188
Dot.: Siano na głowie...

Hm tez mam problem z moimi wlosami. Mianowicie sa one puszyste i to bardzo i kazdy wlos jest w inna strone. Wczesniej mialam proste wolosy, potem zrobilam sobie trwalo (ehh...) ktora zeszla lecz zostaly mi takie zbyt puszyste wlosy. Czy warto je wyrzedzic u fryzjerki? chce je zapuscic i boje sie ze mi skroci ;(stosuje odzywki po kazdym myciu, nawet balsam prostujacy, plucze zimna woda a siano jak bylo tak jest. co zrobic zeby wlosy sie prezentowaly ladnie?
magdalenka7766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 15:16   #334
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Siano na głowie...

Ja juz suchego, sztywnego, matowego,siana nie mam . Mam za to piekne włosy . Ale dojscie do tego etapu wsumie zajeło mi pare ładnych lat. Poróbowałam wszystko , poczawszy od rzeczy dla dzieci i niemowląt , konczac na kerastse
Działają na mnie 3 rzeczy .
Szampon - Fitomed , Mydlnica Lekarska ( włosy suche normlane)
Odżywka - Timotei ta z Shea i z bambusem ( do włosów długich i półdługich)
tecni.art hot style iron finish - Loreal professionnel - to jest mleczko do prostownicy
oraz prostownica ( wczesniej mialm eurolux ) a od jakiegos czasu Tondeo.
Moj Maz sie smieje , ze mam włosy tak miekkie jak niemowlak:P, do tego nawilżone
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 17:12   #335
Malikaa
Raczkowanie
 
Avatar Malikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 200
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

ehhhhhh moje włosy niestety to też istne siano.... niby po umyciu się ułożą wyjdę gdzieś i za godzinę mam afrykański busz.. każdy w inna stronę, kręcą się, falują, sklejają sie w brzydkie strąki no i są przychlapnięte i bez życia pomocy !!
__________________
... ::: studentka i przyszła żona ::: ...

Nasz ślub
6 sierpnia 2011

Malikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 14:54   #336
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

a moze zamiast je na sile wygladzac prostownica po ktorej wlosy i tak predzej czy pozniej zaczna sie skrecac uzywac lokowkki o szerokiej srednicy ok 3 cm cozrobi loki ala vanessa h.??? krecone wlosy maja tendencje do ponownego skrecania a tak to nawet po calym dniu bedzie wygladalo na to ze sa ulozone nawet jesli troche nam sie zburzy fryzurka lokowka troche wygladzi wlos ze nie bedzie szopiasty a loki zostana ja dzis swoja zamawiam a moja prostownica lezy juz pol roku nie uzywana bo polubilam ten busz na glowie tylko trzeba nadac mu fakture bardziej okreslona niz wlos kazdy w inna strone
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 21:37   #337
Malikaa
Raczkowanie
 
Avatar Malikaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 200
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a moze zamiast je na sile wygladzac prostownica po ktorej wlosy i tak predzej czy pozniej zaczna sie skrecac uzywac lokowkki o szerokiej srednicy ok 3 cm cozrobi loki ala vanessa h.??? krecone wlosy maja tendencje do ponownego skrecania a tak to nawet po calym dniu bedzie wygladalo na to ze sa ulozone nawet jesli troche nam sie zburzy fryzurka lokowka troche wygladzi wlos ze nie bedzie szopiasty a loki zostana ja dzis swoja zamawiam a moja prostownica lezy juz pol roku nie uzywana bo polubilam ten busz na glowie tylko trzeba nadac mu fakture bardziej okreslona niz wlos kazdy w inna strone
moje po wysuszeniu są proste BEZ prostowania... dopiero potem zaczynają dziać się cuda...
__________________
... ::: studentka i przyszła żona ::: ...

Nasz ślub
6 sierpnia 2011

Malikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 11:53   #338
usiawusia
Raczkowanie
 
Avatar usiawusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 151
Lightbulb Co na puszące sie włosy???

Co możecie polecić Drogie Wizażanki na puszące się potwornie włosy??? ja wysuszę włosy po umyciu to po chwili mam tysiące drobnych wlosow na głowie odstających od reszty które nie trzymają sie łady i składu Co polecacie???
usiawusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 13:20   #339
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Co na puszące sie włosy???

Przede wszystkim, przestań suszyć Używaj też kosmetyków wygładzających, np. z serii Garnier Fructis Nutri-Gładki. Mnie się szczególnie podoba ta ekspresowa maska. Świetnie wygładza włosy. Oczywiście, nie każdemu musi pomóc, ale polecam wypróbowanie kilku kosmetyków z tej i innych serii. Możesz też stosować mleczka wygladzające, ale przede wszystkim ogranicz suszenie włosów, a na pewno od razu będzie trochę lepiej
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 13:38   #340
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Co na puszące sie włosy???

Cytat:
Napisane przez usiawusia Pokaż wiadomość
Co możecie polecić Drogie Wizażanki na puszące się potwornie włosy??? ja wysuszę włosy po umyciu to po chwili mam tysiące drobnych wlosow na głowie odstających od reszty które nie trzymają sie łady i składu Co polecacie???
Wyszukiwarkę
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 14:13   #341
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Co na puszące sie włosy???

Przede wszystkim wyszukiwarkę
ale skoro już piszę ( ) to przekieruję Cię do wątku o myciu włosów odżywką.
Mi dzięki tej metodzie włosy prawie wcale się nie puszą.
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 14:51   #342
usiawusia
Raczkowanie
 
Avatar usiawusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 151
Dot.: Co na puszące sie włosy???

znaczy "jak wysuszę" to nie chodziło mi o suszarkę, tylko jak same wyschną, suszarki używam może 2-3 razy do roku w nagłych sytuacjach
Soróbuję Garnier Fructis Nutri-Gładki, zobaczymy co wyjdzie z tego...
usiawusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 16:22   #343
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Co na puszące sie włosy???

Cytat:
Napisane przez usiawusia Pokaż wiadomość
Co możecie polecić Drogie Wizażanki na puszące się potwornie włosy??? ja wysuszę włosy po umyciu to po chwili mam tysiące drobnych wlosow na głowie odstających od reszty które nie trzymają sie łady i składu Co polecacie???
łączę z wątkiem o podobnej tematyce. Proszę korzystać z wyszukiwarki
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 19:01   #344
paulka0124
Raczkowanie
 
Avatar paulka0124
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 151
Dot.: Siano na głowie...

dziewczyny mam takie pytanie do was..
otóż kiedys mialam piekne, zdrowe wlosy, ale niestety przez uzywanie pianki (gniotlam włosy, aby uzyskac efekt loków) zniszczyły mi się one. Potem zrobiłam sobie pasemka rozjasniaczem. I to był mój najwiekszy błąd. Od tej pory wlosy mi się puszą i nie da się z nimi nic zrobic I moje pytnie brzmi, czy jest taki specyfik wygladzający włosy bez spłukiwania i rozczesywania ? Otóż, kiedys nie rozczesywałam włosów, tylko je gniotłam nakładając pianke. Mialam wtedy piekny efekt loków i chiałabym to powtórzyc doradzicie mi cos ?
__________________
Ja i ja - rozczochrany łeb !
paulka0124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 22:19   #345
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Siano na głowie...

Cytat:
Napisane przez paulka0124 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam takie pytanie do was..
otóż kiedys mialam piekne, zdrowe wlosy, ale niestety przez uzywanie pianki (gniotlam włosy, aby uzyskac efekt loków) zniszczyły mi się one. Potem zrobiłam sobie pasemka rozjasniaczem. I to był mój najwiekszy błąd. Od tej pory wlosy mi się puszą i nie da się z nimi nic zrobic I moje pytnie brzmi, czy jest taki specyfik wygladzający włosy bez spłukiwania i rozczesywania ? Otóż, kiedys nie rozczesywałam włosów, tylko je gniotłam nakładając pianke. Mialam wtedy piekny efekt loków i chiałabym to powtórzyc doradzicie mi cos ?

Może to:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20259
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 18:19   #346
paulka0124
Raczkowanie
 
Avatar paulka0124
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 151
Dot.: Siano na głowie...

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość


dziekuje
chyba się skusze, ale niestety to teraz, bo z moimi funduszami kiepsko... Jak do tej pory wszystko wydałam na odzywki do włosów
__________________
Ja i ja - rozczochrany łeb !
paulka0124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 19:07   #347
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

Cytat:
Napisane przez Agussiek Pokaż wiadomość
Dzieki Kokos bede miała to na uwadze narazie zakupilam sobie odzywke sunsilk taką fioletową i zamowłam olejek z Avonu. Mam nadzieje ze to pomoze
pozdroofka
Nie radzę kupować sunsilka bo zawiera duzo sylikonów tak jak wiekszosc szamponów i obciaża włosy... Sama próbowałam i przeszłam teraz na ziołowe szampony...
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 08:43   #348
mala1
Raczkowanie
 
Avatar mala1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 42
Dot.: Siano na głowie...

Czesc! Normalne ze jak ktos ma podatnewlosy i nie stosuje ani zadnej pianki ani suszarki to potem moze miec siano na glowie. Ja tez mam troche krecone wlosy i zeby je ujarzmicpo kazdym myciu wcieram w nie pianke, tylko nie za mocna i dodatkowo susze suszara i ukladam szczotka. Wtedy sa sprezyste i wcale sie nie kreca.
mala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 14:48   #349
Ashyhley
Przyczajenie
 
Avatar Ashyhley
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 7
Puszące się włosy :|

Moje włosy strasznie mi się puszą. Używam szmponu i odżywki wygładzającej, które rzeczywiście z grubsza prostują mi włosy, ale nic poza tym. Dalej się puszą : znacie jakiś dobry kosmetyk do włosów, zapobiegający puszenie się ??
__________________
Avec toi, j'irai au bout du monde. ;*
Полтавский <- n' est-ce pas ?
Ashyhley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 18:24   #350
muts
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1
Dot.: Puszące się włosy :|

serum Avon przeciw puszeniu się włosów, jedyny kosmetyk który mi pomaga.
muts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 20:40   #351
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Puszące się włosy :|

jedwab do włosów w drogerii około 8 zl w salonach fryzjerskich okolo 11 zl
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 21:14   #352
kasandraooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 62
Dot.: Puszące się włosy :|

serum wygładzajace z Matrixa na zniszczone koncowki, 43 zł. Polecam, na suche wlosy!!
kasandraooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 22:55   #353
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Puszące się włosy :|

Cytat:
Napisane przez Ashyhley Pokaż wiadomość
Moje włosy strasznie mi się puszą. Używam szmponu i odżywki wygładzającej, które rzeczywiście z grubsza prostują mi włosy, ale nic poza tym. Dalej się puszą : znacie jakiś dobry kosmetyk do włosów, zapobiegający puszenie się ??

Wätki läcze-prosze korzystac z wyszukiwarki.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 20:33   #354
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 896
Dot.: Okropne włosy po suszeniu:(

Właśnie dlatego czekam aż same włosy wyschną, wyglądają wtedy o niebo lepiej.
A może lepiej zainwestować w lepszą suszarkę z jonizatorem, a w przypadku kręconych też z dyfuzorem. Chociaż moja leży w szafce
A żeby rano włosy się nie puszyły nie czeszę ich szczotką tylko przeczesuję palcami
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 12:43   #355
MJoanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Re: szopsko na głowie

Mialam tak samo wlosy jak guma, siano, niewiadomo jak to nazwac, poprostu zniszczone i spalone przez rozjasnienie , ( z czarnego na platynowy blond pasemka ) bylam kompletnie zalamana , najlepszym sposobem bylo je poprostu obciac ,moim przypadku to ok 5 cm I od razu lepiej wlosy odzyly, daja sie bez problemu rozczesac , stosuje odzywki, maseczki zoltko+cytryna+olejek lub kilka kropel serum do wlosow, kupilam rowniez tabletki PERFECTIL w UK pomagaja na zdrowy wyglad skory, wlosow i paznokci.
Serdecznie pozdrawiam
MJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 11:10   #356
kapi57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
włosy jak siano

Witajcie,
Mam do was takie pytanie. Otóż mam 19 lat i jestem mężczyzną.
Chciałbym zapuścić sobie włosy, żeby mieć je trochę dłuższe, ale mam z tym problem. Otóż moje włosy są jak siano i kiedy trochę je zapuszczę to robi mi się czupryna, loki, a włosy odstają, bo sa takie lekkie.
Nie chcę prostowac włosów prostownicą, bo ani nie miałbym na to czasu ani ochoty. Poza tym facet i prostownica...

Czy idzie coś na to zaradzić? Chciałbym mieć normalne włosy bez loków. Nie musza być bardzo proste, mogą falować. Są na to jakieś kosmetyki, szampony, odżywki etc.? Czy np. tabletki capivit piękne włosy mogą są "pogrubić" mi włosy, by nie były takie cienkie?

Pozdrawiam
kapi57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 11:52   #357
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: włosy jak siano

Cytat:
Napisane przez kapi57 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Mam do was takie pytanie. Otóż mam 19 lat i jestem mężczyzną.
Chciałbym zapuścić sobie włosy, żeby mieć je trochę dłuższe, ale mam z tym problem. Otóż moje włosy są jak siano i kiedy trochę je zapuszczę to robi mi się czupryna, loki, a włosy odstają, bo sa takie lekkie.
Nie chcę prostowac włosów prostownicą, bo ani nie miałbym na to czasu ani ochoty. Poza tym facet i prostownica...

Czy idzie coś na to zaradzić? Chciałbym mieć normalne włosy bez loków. Nie musza być bardzo proste, mogą falować. Są na to jakieś kosmetyki, szampony, odżywki etc.? Czy np. tabletki capivit piękne włosy mogą są "pogrubić" mi włosy, by nie były takie cienkie?

Pozdrawiam
Poczytaj trochę różne tematy na tym forum, znajdziesz tu mnóstwo rad dotyczących nawilżania i pielęgnacji włosów. Np o olejach, myciu odżywką albo porady dot. włosów suchych. Jest też wątek o właściwej pielęgnacj loków. Prawie wszystkie znajdziesz na pierwszej strone.
Warto też korzystać z wyszukiwarki, to podstawa przed zadaniem pytania Na 95% ktoś przed Tobą poruszał już ten problem, więc warto odnaleźć i przeczytać to, co już zostało napisane.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:57   #358
klopsiu13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dom ;)
Wiadomości: 34
GG do klopsiu13
Dot.: Re: sianowate wlosy...

pociągam wątek
aczkolwiek z zapytaniem, czy może znacie jakąś odżywke NATURALNĄ do tego typu włosów?
klopsiu13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 17:23   #359
izak88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Siano Na Glowie

dziewczyny RATUNKU co robic z takim sianem na wlosach od 2 lat nie prostuje ne susze regularnie uzywam jedwabiu i masek i bez efektow.... co mam robic jakie skladniki w produktach sa potrzebne do wygladzenia i nawilzenia wlosow????????????
moje wlosy prezentuja sie tak jak widac na obrazku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04643.jpg (15,8 KB, 5 załadowań)
izak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.