Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-14, 14:53   #2791
tootsie86
Raczkowanie
 
Avatar tootsie86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: b.
Wiadomości: 472
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Robiłam..
i jak wrażenia ?
__________________
http://adopcje.kroliki.net/

62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

tootsie86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:16   #2792
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

wróciłam z przychodni, byłam na tym przeświteleniu całym i co się okazało? że kciuk był złamany, a ja twardo wytrzymałam bez gipsu i źle się zrósł
i dopiero wizytę u chirurga mam na 21.03., więc już z opisem pójdę, bo dzisiaj próbowałam z samym zdjęciem i się nie udało

ale babeczka z poradni radiologicznej to chyba najmilszy lekarz z jakim się spotkałam w całym swoim życiu
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:24   #2793
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Miss Dramatique Pokaż wiadomość
wróciłam z przychodni, byłam na tym przeświteleniu całym i co się okazało? że kciuk był złamany, a ja twardo wytrzymałam bez gipsu i źle się zrósł
i dopiero wizytę u chirurga mam na 21.03., więc już z opisem pójdę, bo dzisiaj próbowałam z samym zdjęciem i się nie udało

ale babeczka z poradni radiologicznej to chyba najmilszy lekarz z jakim się spotkałam w całym swoim życiu
To twarda babka z Ciebie
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:24   #2794
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

ufff melduje TzG z jedna przerwa na Beacie i bez czesci z Karolina za to zrobilam 10 minut brzucha z mel b oraz 10 minut na posladki, moge juz zameldowac basen bo jade za poltorej godziny

jutro pewnie bede zdychac
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:25   #2795
paulllina91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 63
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

HejJuż jakieś 3 tygodnie nie pisałam ale cały czas namiętnie ćwicze, coraz więcej i więcej Przerzuciłam się z Ewki na Jillian jestem w połowie 2lvl i jestem mega zadowolona wkońcu powoli znika cellulit

też właśnie zastanawiałam się nad insanity albo p90x po zakończeniu shreda do p90x szczególnie zmotywowały mnie efekty:
http://bringitwithewelina.wordpress.com/p90x/

Dzisiaj melduje BBL Bum Bum i Shred 2/4, zaraz zabieram się za HHabs, Ab ripper i może coś jeszcze dołożę

I mam pytanie chciałabym tak jak większość z was aktualizować sobie postępy pod wiadomością ale nie mam pojęcia jak to zrobić
Mogłaby mi któras to wystłumaczyć?
paulllina91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:25   #2796
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Byłam taka głodna, że musiałam sobie zrobić nadprogramową bułkę z tuńczykiem. Od razu lepiej
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:27   #2797
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
To twarda babka z Ciebie
i głupia
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 15:28   #2798
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
wiem, że nie mogę dać wygrać leniowi i mojej demotywacji..

biedna, czemu nie możesz?
Od ponad tygodnia lekceważyłam bolące biodro i ćwiczyłam, jak zawsze. Do tej pory mnie boli, dlatego daję sobie trzydniową przerwę, zero ćwiczeń, a nuż taka przerwa pomoże i ozdrowieję. Bo jak nie, to czeka mnie lekarz.

Także ruszaj dupeczkę i poćwicz za nas dwie.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:28   #2799
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Tż mi dziś powiedział bym się nie zakwasiła na weekend, bo jedziemy na te deski a ja dziś zaczynam nowy tydzień z Jillian Jeśli będzie jutro po tym ciężko to zrobię dzień przerwy, bo chcę z wyjazdu wyciągnąć jak najwięcej
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:33   #2800
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Tż mi dziś powiedział bym się nie zakwasiła na weekend, bo jedziemy na te deski a ja dziś zaczynam nowy tydzień z Jillian Jeśli będzie jutro po tym ciężko to zrobię dzień przerwy, bo chcę z wyjazdu wyciągnąć jak najwięcej
gorzej, jak zakwasy będą trzymać kilka dni
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:33   #2801
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
To się pospieszyłam, bo ja już pomyłam, a mógłby i do mnie wpaść. Wtedy to chyba mój by się od razu za robotę zabrał
Hiehiehie My się tak umówiliśmy - pranie, sprzątanie i gotowanie - ja, a on - zmywanie Podział obowiązków nierówny, ale wolę posprzątać, niż zmywać Choć często go i tak wyręczam w zmywaniu

Cytat:
Napisane przez lacrimachristi Pokaż wiadomość
Dzień dobry kochane zaraz idę na śniadanie polecam książkę Jillian "Opanuj swój metebolizm " jest naprawdę świetna
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Heheh ja wiem Poszłam do dwóch empików z miesiac temu i dowiedziałam sie, że ksiazki nie ma i juz nie bedzie, a teraz jak jednak się pojawiła, ciagle mi do tego empiku nie po drodze
Myślę jeszcze o tej drugiej książce Jill, podobno też jest niezła
Ostatnio chodziłam po Empikach i szukałam i nie znalazłam. Nie wiem czy w dobrym przedziale nawet szukałam... Chciałam książkę o zdrowym odżywianiu, fitnessie, jakichś dietach, ale nic nie było. Same tytuły o bieganiu i fitnessie czysto techniczne. Te książki to mój MUST HAVE



Dziś zalatany dzień, w końcu siadłam w domu
Kupiłam sobie na szybko krem BB matujący z Eveline, i to był chyba błąd W domu wygląda dużo ciemniej Ale zobaczymy, będę testować.

I tak w ogóle - to o co chodzi z tą Ewką? Dziś zobaczyłam wpis, i nie zrozumiałam...
Do tego tak sobie pomyślałam, że teraz Ewka leci na ilość... Bo patrzcie ile teraz filmików robi, ile spotkań, książkę napisała, nagrania itd. A wcześniej miała tylko 3 filmy. Wydaje mi się, że troszkę pieniążki mają w tym udział, i to chyba nie mały... A szkoda.
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 15:38   #2802
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
gorzej, jak zakwasy będą trzymać kilka dni
No to wtedy tylko zacisnę zęby i jazda
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:42   #2803
Aagaciorek
Zadomowienie
 
Avatar Aagaciorek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 022
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Ja dziś już po treningu. Było:
Butt Workout Cardio 2: Fat-Burning
Killer
Ab Ripper x
Mel B pośladki
ćwiczenia 6 minutowe Ewki cz. 4.

Lubię intensywne, urozmaicone treningi, Chciałabym spróbować czegoś Jillian. Ćwiczyłam już raz Shreda i Banish coś tam . Chciałabym przyatakować Rippeda ale... nie wiem gdzie go znaleźć... Na youtubie jak wpisuje w wyszukiwarce to wyskakują mi jakieś kilkuminutowe filmiki. Podesłałaby któraś linka? Byłambym dźwięczna
__________________
Aagaciorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:45   #2804
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Aagaciorek Pokaż wiadomość
Ja dziś już po treningu. Było:
Butt Workout Cardio 2: Fat-Burning
Killer
Ab Ripper x
Mel B pośladki
ćwiczenia 6 minutowe Ewki cz. 4.

Lubię intensywne, urozmaicone treningi, Chciałabym spróbować czegoś Jillian. Ćwiczyłam już raz Shreda i Banish coś tam . Chciałabym przyatakować Rippeda ale... nie wiem gdzie go znaleźć... Na youtubie jak wpisuje w wyszukiwarce to wyskakują mi jakieś kilkuminutowe filmiki. Podesłałaby któraś linka? Byłambym dźwięczna
Ripped trzeba sobie pobrać. Wrzucałam wcześniej link na torrenta, ale nie chce mi się go szukać znowu
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:57   #2805
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez palmer Pokaż wiadomość
o to tu podobna sytuacja była, miał narzeczoną, ale spotkał inna z którą zdradził tą narzeczoną, a tamtej nagadywał że musi z nim byc, on "postara się" zakończyć tamten związek, tyle że sytuacja jest trudna i wymaga to trochę czasu, że nie da się z dnia na dzien powiedziec "zrywam z toba" i takie tam
a z ta druga laska, która mu sie podobała, spotykałby się, i nie tylko na buzi buzi... bo sa wręcz "stwarzeni dla siebie" i takie tam ble ble, chociaż jakiegoś wiekszego zabiegania o tą druga dziewczyne też nie wykazywał... to taki typ przyzwyczajony do tego że wszyscy sie nim zachwycaja i wszystkie na niego lecą, zresztą sam to przyznawał że nieprzyzwyczajony do zdobywania i zabiegania o laski
no ale trafił na taką "tą stwprzoną dla niego" co to ani w głowie jej było jakos się z nim wiązac ani tez nie imponowała jej ta otoczka wokół niego tylko sie tak trochę zabawić chciała, więc po paru spotkaniach i właściwie naciaganiu tego faceta, sprawiało jej to jednym słowem "fun", zabawa takim co to wszyscy niby tacy zachwyceni, i po tych kilku spotkaniach kopneła go w 4 literym, zupełnie olewając i se poszła
a po jakimś roku okazuje się ze on bierze slub z tą z którą przez caly czas był, z tą narzeczoną, a w miedzy czasie tamtą próbuje zapraszać to tu to tam, na fb do znajomych (bo go wywaliła)...
to jest załosne... jakos nie chce mi się wierzyc że nagle zakochał się raz jeszcze w tej swojej stałej dziewczynie, powiedzieć tez jej nie powiedział o tamtej bo by nie zapraszał na fb... masakra
Mam wrażenie jakbyś pisała o kimś kogo znam
Jak mi jeszcze powiesz że jest z Sosnowca, to już w ogóle padnę xD
__________________
od marca 2012 dbam o włosy

vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:04   #2806
Modomanka
Zadomowienie
 
Avatar Modomanka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 332
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Dzień dobry!

Nie było mnie od wczoraj od 24 i nagle tyle do nadrabiania Ja dzisiaj robię dzień przerwy. Po feriach czyt. 17 lutego ćwiczyłam coś codziennie więc stwierdziłam, że przyda się jeden dzień luzu, ale muszę przyznać, że strasznie mi teraz dziwnie jak nic w ciągu dnia nie ćwiczę, wyrzuty sumienia ogromne, ale wiem, że mi to na dobre wyjdzie
__________________
- była aparatka:
góra 26.08.10r. - 06.12.11r
Modomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:06   #2807
201711291009
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 629
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ewuuuuu Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
długo mnie nie było, bo trochę zakręcony czas nastał, szukam pracy, jeżdżę na rozmowy kwalifikacyjne..ogólnie o ćwiczeniach zapomniałam na kilka dni, turbo od tygodnia nie robiłam, a ostatnie ćw były w środę jedynie w postaci tiffoczków i mel b brzuch..porażka
a wczoraj o 19:25 urodził się siostrze TŻ synek takie przeżycie, śliczny bobas
ostatnio nie mam ochoty na nic, na ćiwczenia w szczególności, ale powiedziałam sobie, że dziś musze zrobić turbo nie ma bata, bo nie po to miesiąc się męczyłam, zeby to teraz szlag trafił..
potrzebuję niezłego kopniaka do roboty, bo prze z ten tydzien to nie dośc ze nie jadłam zdrowo to jeszcze nie ciwczyłam.. zapuściłam się, że hoho
zbieram się do turbo, moze mnie przetrzepie i się opamiętam
nooo welcome back
Cytat:
Napisane przez Katherinee Pokaż wiadomość
hey
czytam sobie te różne wątki o ćwiczeniach od dawna i rownież cwicze od jakiegoś czasu tzn. jakoś od połowy stycznia...Początkowo zaczynałam od skalpela, potem próbowałam killera ale jakoś nie pasują mi te ćwiczenia więc czasami ćwiczyłam sobie turbo po czasię przeczytałam o ćwiczeniach z mel b i jillian i tak od miesiąca sobie je jakoś mieszam. Cwiczę 5, 6 razy w tym około godziny przeważnie najpierw trening cardio np. 30 min z Ewką, następnie mel b lub jillian. Po każdym treningu jestem totalnie mokra więc oznacza to chyba, że sie spala ten tłuszcz, ale efekkty... Ehh jak czytam o waszych spadkach bądź oglądam jakieś zdjęcia to jestem podłamana . Na poczatku stycznia wazyłam prawie 60 kg przy wzroscie 164 najwiecej w moim zyciu teraz waga mi róznie skacze ale średnia wynosi chyba 57.5 kg i nic się nie rusza w dół ewentualnie wzrasta Wiem, że ważniejsze jest mierzenie, ale szczerze mowiac nie zmierzyłam się na poczatku, tylko jakies 3 tyg temu, ale nawet sobie nie zapisalam tych wynikow, bo się podłamałam
Ograniczam się w jedzeniu, nie jem żadnych fast foodow, słodycze bardzo rzadko, jest to kostka czekolady dziennie badz jeden cukierek co chyba takiego wpływu nie ma Zaczęłam jeść codziennie rano owsianke, chcoiaz po mleku rano czasami boli mnie brzuch;/ nie wiem, co jest nie tak, ale wydaje mi sie ze po takim czasie i po takim wysilku efekty powinny być wieksze....
Dzisiaj zaczełam shreda, ale jakos srednio mnie przekonał bo nie czułam się jakoś wielce zmeczona, ale bede kontynouwać i oczywiście do tego inne cw z mel b, tiffany, cassey(jest szalona wg mnie) lub np. skalpel. Jutro mam plan z rana dokładnie się pomierzyc i zrobić sobie zdjęcie.
Jeśli przeczytałyscie ten post do końca to bardzo miło może któraś z was ma na to jakąs radę?
Zaznaczam ze nie mam jakies specjalnej diety, bo troche to dla mnie niewykonalne, ale wydaje mi się, że odżywiam się zdrowo, z głowa, jem regularnie. Niedługo wiosna <3 i naprawdę chciałabym pochwalić się jakimiś wiekszymi efektami
Pozdrawiam
ja nie pomogę,bo sama mam marne efekty,ale dziewczyny tu ostro ćwiczą i widzą efekty
Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
No widzisz, za szybko się zmotywowałam i nie zdążyłam odpowiedzieć Ja już po skalpelu, mel b poślady i tiffoczkach (aaałaaa moje plecy nigdy nie przestaną tego odczuwać )

Myślę, czy nie zrobić Ab Rippera, ale zdaje mi się, że mam przetrenowany brzuch, bo ledwo wytrwałam ćwiczenia na brzuch ze skalpela
Jak myślicie, 2 dniowa przerwa się przyda? Robiłam prawie codziennie od 2tyg...
koniecznie!
Cytat:
Napisane przez Miss Dramatique Pokaż wiadomość
wróciłam z przychodni, byłam na tym przeświteleniu całym i co się okazało? że kciuk był złamany, a ja twardo wytrzymałam bez gipsu i źle się zrósł
i dopiero wizytę u chirurga mam na 21.03., więc już z opisem pójdę, bo dzisiaj próbowałam z samym zdjęciem i się nie udało

ale babeczka z poradni radiologicznej to chyba najmilszy lekarz z jakim się spotkałam w całym swoim życiu
o mamuniu oby było dobrze już teraz!
Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
I tak w ogóle - to o co chodzi z tą Ewką? Dziś zobaczyłam wpis, i nie zrozumiałam...
Do tego tak sobie pomyślałam, że teraz Ewka leci na ilość... Bo patrzcie ile teraz filmików robi, ile spotkań, książkę napisała, nagrania itd. A wcześniej miała tylko 3 filmy. Wydaje mi się, że troszkę pieniążki mają w tym udział, i to chyba nie mały... A szkoda.
raczej tak...ale co się dziwić,zobaczyła,że stała się nagle fenomenem to wykorzystuje to póki jej gwiazdka świeci.
201711291009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:07   #2808
Aagaciorek
Zadomowienie
 
Avatar Aagaciorek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 022
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Dziękuję, już ściągam. Jutro wypróbuję. Mam nadzieję, że daje w kość Ale z tego co piszecie, to faktycznie tak jest
__________________
Aagaciorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:23   #2809
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Bolą mnie kaptury od rana. Od tych ciężarków nowych Niestety to jest taki nieprzyjemny ucisk przez który mi się odrobinkę słabo robi momentami.

Tż jak chce mnie zdenerwować to mnie uciska właśnie w tym miejscu

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Chyba sobie je nadwyrężyłam o bolą co jakiś czas nawet jak się nie ruszam.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 16:56   #2810
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Można powiedzieć wykorzystałaś już swój limit na pajaców

Wstępne, w cm już podawałam
no ale teraz to juz nie takie wstępne tylko całościowe wyniki

byłam odebrać swoją matę do ćwiczen. dali mi nie tę którą kupiłam tzn dali mi lepszą, drozsza o 10 zł. nie wiem czy to pomylka czy jak ale nie narzekam
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:59   #2811
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość

Także ruszaj dupeczkę i poćwicz za nas dwie.
luz, mam nadzieje że dam radę

jeżu, wyjść w pełnym make-up'ie na ulicę to ludzie patrzą się na Ciebie jak na ufo.. przecież źle nie wyglądam..
wrrrrr.. mogłam chciec lżejszy, no ale cóż.. chciałam make up Astora to miałam!
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 16:59   #2812
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
no ale teraz to juz nie takie wstępne tylko całościowe wyniki

byłam odebrać swoją matę do ćwiczen. dali mi nie tę którą kupiłam tzn dali mi lepszą, drozsza o 10 zł. nie wiem czy to pomylka czy jak ale nie narzekam
Haha Przypomnij gdzie to kupiłaś?
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 17:13   #2813
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Miss Dramatique Pokaż wiadomość
wróciłam z przychodni, byłam na tym przeświteleniu całym i co się okazało? że kciuk był złamany, a ja twardo wytrzymałam bez gipsu i źle się zrósł
i dopiero wizytę u chirurga mam na 21.03., więc już z opisem pójdę, bo dzisiaj próbowałam z samym zdjęciem i się nie udało

ale babeczka z poradni radiologicznej to chyba najmilszy lekarz z jakim się spotkałam w całym swoim życiu
Wow, bez gipsu Rzeczywiście twardziel z Ciebie
Cytat:
Napisane przez ilovesleeping Pokaż wiadomość
raczej tak...ale co się dziwić,zobaczyła,że stała się nagle fenomenem to wykorzystuje to póki jej gwiazdka świeci.
Też tak myślę...
Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
no ale teraz to juz nie takie wstępne tylko całościowe wyniki

byłam odebrać swoją matę do ćwiczen. dali mi nie tę którą kupiłam tzn dali mi lepszą, drozsza o 10 zł. nie wiem czy to pomylka czy jak ale nie narzekam
Nie ma sprawy, tylko muszę znaleźć mój metr krawiecki
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 17:18   #2814
tootsie86
Raczkowanie
 
Avatar tootsie86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: b.
Wiadomości: 472
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

podpis się robi tak ustawienie konta i z lewej strony będzie edytuj podpis i tam sobie wpisz co chcesz swoje postępy wszystko
__________________
http://adopcje.kroliki.net/

62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

tootsie86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 17:37   #2815
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Haha Przypomnij gdzie to kupiłaś?
kupiłam na allegro z odbiorem osobistym w Krakowie na Saskiej
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 17:59   #2816
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
kupiłam na allegro z odbiorem osobistym w Krakowie na Saskiej
Nie chce mi się tam jechać po odbiór Chociaż radzę sobie i bez maty.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 18:07   #2817
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Nie chce mi się tam jechać po odbiór Chociaż radzę sobie i bez maty.
powiem Ci, ze to w sumie nie jest tak daleko zalezy z jakiej perspektywy patrzec. z mieszkania mam kawalek, ale od uczelni tramwajem raptem 10 minut zawsze to oszczednosc na przesylce

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Wow, bez gipsu Rzeczywiście twardziel z Ciebie

Też tak myślę...

Nie ma sprawy, tylko muszę znaleźć mój metr krawiecki
No to szukaj, mierz i zakładaj wątek w naszym klubie o ile przyjmujesz skromne zaproszenie
uUuAsissuUu, Ty również
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 18:08   #2818
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

achtung achtung:
Fitness Blender Butt & Thigh Workout - 20 Minute Bodyweight Workout
Express 5 Minute Abs Workout Nonstop Abs & Obliques Workout Routine
Double Ladder Burpee Madness!
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 18:20   #2819
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

Moja zupełnie niewysportowana wspollokatorka wlasnie zaczela shreda. ciekawe ile wytrzyma i czy bedzie robic dalej
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 18:22   #2820
ewuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar ewuuuuu
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 186
Dot.: Z różnymi trenerkami ćwiczymy, figurę na lato sobie rzeźbimy; cz.9

trening turbbo już za mną dawno zrobiony jestem z siebie dumna, że po takiej przerwie chciało mi się jeszcze dupkę ruszyć
a jak tak Was czytam, to i na ćwiczenia chęć wraca, na prawdę, prze zten tydzień co nie ćwiczyłam, to i na wizażu nie byłam, więc pewnie dlatego, bo nie było motywacji a teraz jest

myślę co by tu zrobić.. na pewno
Mel B brzuch , mel B pupa, Cassey Ho Pop Pilates Intense ab workout,Cassey Fabulous Flat Abs i Beach Barre with Tonei it Up ..hm no to mam wypełnioną treningiem godzinkę

potem po przerwie masażyk bańkami chińskimi
zgłoszę się jak coś pójdzie niezgodnie z planem, miejmy nadzieję jednak, że nie będzie czegoś takiego
__________________
walczę o wymarzoną figurę

05.01.15 63,3 kg
05.02.15 61,1 kg
05.04.15 57,1 kg

celem jest osiągnąć 55 kg (waga sprzed roku)
ewuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.