Igrzyska Olimpijskie w Soczi - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-07, 19:33   #61
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

sama ceremonia zapalenia znicza całkiem fajna, reszta jakoś tak bez szału, ale może to dlatego, że za mało moich klimatów. Najbardziej podobał mi się wstęp, balonowe budowle, piękne kolory i bal nawiązujący do panowania carów. Potem już tylko ściema....

Trochę przypał z tymi śnieżkami jak jedna nie otworzyła się żeby stworzyć symboliczne koło, ale poza tym chyba Putin wyglądał na zadowolonego.

Kalini stroje reprezentacji Niemiec chyba najgorsze.
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8

Edytowane przez Drift
Czas edycji: 2014-02-07 o 19:37
Drift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 19:35   #62
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Ceremonia była nuudna i monotonna. Podobały mi sie jedynie maskotki
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 19:37   #63
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Zapomniałam o maskotkach, przesłodkie, najładniejsze od lat.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 19:45   #64
Martita 88
Zakorzenienie
 
Avatar Martita 88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 13 211
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Ale wkurzyła mnie ta kobieta z TVP Kultura, która była w studiu. (...)

Podobał mi się początek, fajny był ten alfabet. Zapalanie znicza też ok... miło, że tak parytetowo (...)
ona była w studiu tvp 1?

alfabet na początku fajny , spodobał mi się balet- zwłaszcza muzyka, maskotki też fajne- puścili przy okazji melodię z bajki Nu Pogodi, szerzej znana jako Wilk i Zając

Czajkowskiego Jezioro łabędzie chyba 2 razy puscili co nie?

a flagę olimpijską m.in. niosły osoby które były wymieniane w gronie "zapalaczy" znicza
__________________
What you see here
What you do here
What you hear here
Let it stay here
2.07.2013- prawo jazdy w kieszeni

Edytowane przez Martita 88
Czas edycji: 2014-02-07 o 19:50
Martita 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 19:53   #65
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Zapomniałam o maskotkach, przesłodkie, najładniejsze od lat.
Zgadzam się

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Martita 88 Pokaż wiadomość
ona była w studiu tvp 1?

alfabet na początku fajny , spodobał mi się balet- zwłaszcza muzyka, maskotki też fajne- puścili przy okazji melodię z bajki Nu Pogodi, szerzej znana jako Wilk i Zając

Czajkowskiego Jezioro łabędzie chyba 2 razy puscili co nie?

a flagę olimpijską m.in. niosły osoby które były wymieniane w gronie "zapalaczy" znicza
Uwielbiałam tę bajkę
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 19:55   #66
Martita 88
Zakorzenienie
 
Avatar Martita 88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 13 211
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

tak sie zastanawiam, bo było 3 ludzi: jeden facet zapowiadał po angielsku, babka po francusku, i facet po rosyjsku. nurtuje mnie kto to jest ten rosyjski "zapowiadacz" bo głos jakby mi znany
__________________
What you see here
What you do here
What you hear here
Let it stay here
2.07.2013- prawo jazdy w kieszeni
Martita 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 19:58   #67
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

O ile zazwyczaj na otwarciach siedzę przed telewizorem ze szczęką między stopami, tak tym razem nieco się wynudziłam. A szkoda, bo oczekiwania miałam spore (zwłaszcza znając koszt przygotowania tych igrzysk). Ogólnie dla mnie zbyt mało dynamiczne to wszystko, porozwlekane jakieś. Spodziewałam się, że będzie więcej wszystkiego - kolorów, zwrotów akcji i w ogóle szczękospadów wszelakich. Ale nie.
I stroje tancerek we fragmencie z Jeziora łabędziego bodajże kojarzyły mi się z meduzami. Chyba, że taki był zamysł.
Chociaż sam początek akurat mi się podobał (alfabet i trojka), i później te wielkie świecące figury sportowców. I fragment z konstruktywizmem był niezły - nie wiem, czy było to zamierzone czy nie, ale przez te barwy i chaos wyszło nieco piekielnie, czyli chyba tak, jak okolice rewolucji powinny wyglądać.
Niektóre stroje też ładne - podobały mi się zwłaszcza te reprezentacji USA (chociaż spodnie trochę kalesonowate), Polski (aż sprawdziłam cenę kurteczek na stronie 4F... zabolało) i, o dziwo, Niemiec - aż urocze w tej swojej kolorowej kiczowatości, takie dzieci kwiaty.
Za to Rosjanom ubrań współczuję, choć na pewno bardzo kojarzą się z Rosją. I jeszcze chyba Bermudy i Kajmany, ciekawe, jak bardzo zmarzły im nóżki.

Edytowane przez Evrith
Czas edycji: 2014-02-07 o 20:00
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 19:58   #68
Junebug
Rozeznanie
 
Avatar Junebug
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 522
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Tak, maskotki są urocze i tak ładnie mrugały oczkami.
Mi najbardziej podobała się muzyka, czyli mój ulubiony walc Moy laskovyy i nezhnyy zver Dogi, Chaczturian, Snowstorm Sviridova, muzyka z opery Kniaź Igor i Jezioro Łabędzie hmm...
...pust wsiegda budiet Putin...
Nie lubię oglądać przemarszu państw, ale dziś musiałam zobaczyć chorążego Ammanna.
Igrzyska czas zacząć!
__________________
"Frankly, my dear, I don't give a damn."
Junebug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 20:34   #69
Nowhere
Rozeznanie
 
Avatar Nowhere
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 628
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

I już po ceremonii otwarcia z plusów jak dla mnie:
+rosyjski alfabet na samym początku, ciekawy pomysł
+ piękny walc i inscenizacja nawiązująca do "Wojny i pokoju" oraz przemarsz carskich wojsk, pięknie zrobione, piękne stroje
+ świetny chór męski i występ śpiewaczki
+podobało mi się także "Jezioro Łabędzie"
+maskotki! miś i zajączek słodziaki

-polityczne przemówienie Bacha, przydługie i dość przesadzone
-moim zdaniem zbyt duży chaos w części traktującej o rewolucji, choć z drugiej strony zapewne taki nieporządek najlepiej ją może odzwierciedlać
- największe rozczarowanie to dla mnie zapalenie znicza olimpijskiego, raczej przebiegane niż interesujące czy zaskakujące, jak na tyle wydanych pieniędzy uważam, że można było oczekiwać czegoś innego

-/+muzyka przy paradzie narodów była moim zdaniem słaba, jakaś techniawa(?), za to kawałki klasyczne, Czajkowski, jak najbardziej wspaniale

Generalnie niczym mnie ta ceremonia nie zachwyciła, można się było spodziewać czegoś lepszego. Jednak jakoś znowu fatalnie też nie było, wpadka z 5. kołem olimpijskim każdemu się mogła przytrafić(chociaż złośliwy los sprawił, że to akurat było koło czerwone, odpowiadające za Amerykę(USA)... nie dopatrywałabym się jednak w tym żadnego spisku), całość taka normalna. Londyn mi się bardziej chyba podobał.
Nowhere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 20:51   #70
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

W Kanadzie było że im się jeden z filarów z ktorych składał się znicz nie zlozył do reszty
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 21:12   #71
Junzet6265
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 17
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Ceremonia była świetna, a zaczęcie od alfabetu, pokazanie wszystkich uczestników, i różnego rodzaju widowiska bardzo ładnie wypełniły czas spędzony przed telewizorem, a zapalenie znicza zrobiło także na mnie ogromnie poztywne wrażenie. Sam nie wiem czemu, ale za każdym razem cieszyłem się, kiedy widziałem w prezentacji państw świata reprezentacje takie jak: Andora, Wyspy Dziewicze, czy też miły chorąży z Wenezueli, jak się później dowiedziałem był to narciarz alpejski, Antonio Pardo. Jakie wg. was są szanse na medal w naszej reprezentacji? Już jutro walka o medale w kilku konkurencjach
Junzet6265 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 21:34   #72
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Bardzo mi się podobała ceremonia otwarcia, przepiękna, nie spodziewałam się takiego rozmachu. Ogromny plus za nawiązanie do jednej z moich ulubionych książek, czyli "Wojny i pokoju" i w ogóle za pokazanie spektrum rosyjskiej kultury.
I nie rozumiem utyskiwań w tv, że nudne i ble, bo było sto razy lepsze to otwarcie niż beznadziejny wręcz start IO w Londynie, to dopiero była porażka.
Poza tym uważam, że nasza reprezentacja świetnie się prezentowała, stroje były naprawdę ładne.
Liczę, że będziemy w pierwszej 10 jeśli chodzi o klasyfikację medalową, choć martwię się Justyną, co z jej stopą i czy da radę

Edytowane przez Niebieskooka arystokratka
Czas edycji: 2014-02-07 o 21:35
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 22:40   #73
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Zauważyliście że Rosjanie oddali nam Obwód Kalinigradzki

A dziewczyną która szła z napisem Russian Federation była dziewczyna Christiano Ronaldo
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 22:56   #74
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Tak, choć mogliby jeszcze dorzucić Kresy - podzielimy między sobą Litwę, Bialoruś i Ukrainę
Tak, Irina
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 01:34   #75
PaniduzeP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 14
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

A mi się otwarcie podobało, może nie było zwalajace z nóg ale nie dostawało mocno od poprzednich co usilnie chcieli udowodnić niektórzy. Uważam, ze niezapalenie się tej gwiazdki na początku, jako 5 kółka z loga igrzysk tez nie było czym mega żenującym, ot zdarza sie przy imprezach na taka skalę. Natomiast bardzo podobał mi się motyw kiedy dziewczynka (według mnie prześliczne dzieciątko) łapie za latawiec i unosi sie do góry. Jeszcze ludzie układający się we flagę i jak ładnie powiewala. obejrzała ma zainteresowaniem, choć spodziewałam się klapy
PaniduzeP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 09:36   #76
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Dziewczyny, gdzieś w radio są transmisje z Soczi? Np.w którymś polskim programie. Wiadomo Wam coś?
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 09:39   #77
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

a już za chwilę, już za moment.. Kowalczyk
życzę jej z całego serca złota! chociaż jej koronny dystans dopiero w czwartek
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 10:29   #78
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Soczi w radiu:
http://www.polskieradio.pl/177/3186/...olskiego-Radia

Ja już dziś widziałam tę przedziwną konkurencję snowboardową, ładnie to wszystko wyglądało. Lubie takie dyscypliny sportu, choć zupełnie się nie znam, ważne, ze obrazek ładny.
Teraz biegi, Kowalczy nie tak źle jak myślałam, jeszcze może tę grupę prowadzącą. Martwię się o tę jej kontuzję. I nie rozumiem, skoro stało się to 3 tygodnie temu, powinna od razu prześwietlać i leczyć, a nie ona nie prześwietliła, a może mieć nawet pękniętą. Przecież oni mają magiczne sposoby na szybkie leczenie, albo choć zaleczenie.
Wcześniej były muldy-też fajne. No i łyżwiarstwo figurowe, bardzo lubię ten sport, a to chyba lekko obciachowe...
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 10:29   #79
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Junebug Pokaż wiadomość
Tak, maskotki są urocze i tak ładnie mrugały oczkami.
Mi najbardziej podobała się muzyka, czyli mój ulubiony walc Moy laskovyy i nezhnyy zver Dogi, Chaczturian, Snowstorm Sviridova, muzyka z opery Kniaź Igor i Jezioro Łabędzie hmm...
...pust wsiegda budiet Putin...
Nie lubię oglądać przemarszu państw, ale dziś musiałam zobaczyć chorążego Ammanna.
Igrzyska czas zacząć!
Simon szalał z flagą

Cytat:
Napisane przez Nowhere Pokaż wiadomość

-polityczne przemówienie Bacha, przydługie i dość przesadzone
aż żal się robiło jak mówił o tej równości i jedności


widzę, że dużo z was poznaje muzykę która wczoraj była przepiękna, Czajkowski i jego muzyka z "Dziadka do orzechów" po zapaleniu znicza była idealnie wpasowana jak dla mnie, czysta radość
czy ktoś może z was wie jak nazywa się konkretnie utwór który leciał zaraz na początku kiedy w powietrzu była dziewczynka z latawcem, potem jeszcze raz ten motyw muzyczny pojawił się na chwilę chyba kiedy przed zapaleniem znicza pojawiały się gwiezdne figury sportowe, nie znam się, poznaję tylko parę charakterystycznych utworów. Pod dziewczynką przewijały się te krajobrazy, wykonywał go chór.
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 10:37   #80
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

No i jeszcze kilka przemyśleń na temat otwarcia:
-Wg mnie gorsze od Londynu, ale lepsze od Pekinu (tamto otwarcie zupełnie do mnie nie trafiło)
-Podobało mi się połączenie efektów świetlnych i choreografii
-Najgorsze stroje mieli chyba jednak amerykanie, tak jakby zwymiotowała na na nich flaga amerykańska, nie wiem, które były najlepsze, było dużo fajnych kurteczek, aż chce kupić sobie jakąś : D
-Przemówienie Bacha było chyba na miejscu. Ważne jest, aby delikatnie zasugerować, że nie wszystko jest ok, aby dać np. dyskryminowanym grupom przekaz, że o nich pamiętają
-Jezioro łabędzie z meduzami niestety mnie śmieszyło, ale ogólnie otwarcie było muzycznie pozytywne
-Ja też się cieszyłam gdy pojawiały się egzotyczne państwa, swoją drogą Jamajka chyba dostała największe po Rosji brawa
-Nieotworzona śnieżka każdemu mogła się zdarzyć, taka złośliwość rzeczy martwych
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 10:44   #81
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Ja myślałam, że z tą śnieżką to tak specjalnie było

Moim zdaniem ceremonia otwarcia w Soczi była znacznie lepsza od tej z Londynu
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 10:46   #82
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

No i medalu nie ma, ale jak dla mnie sam bieg i miejsce nie były złe.

Ta w Londynie nie miała takiego patosu, a ja za nim nie przepadam, dlatego pewnie Pekin mi się nie podobał. Tu też było go trochę zbyt dużo.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 10:48   #83
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Soczi w radiu:
http://www.polskieradio.pl/177/3186/...olskiego-Radia

Ja już dziś widziałam tę przedziwną konkurencję snowboardową, ładnie to wszystko wyglądało. Lubie takie dyscypliny sportu, choć zupełnie się nie znam, ważne, ze obrazek ładny.
Teraz biegi, Kowalczy nie tak źle jak myślałam, jeszcze może tę grupę prowadzącą. Martwię się o tę jej kontuzję. I nie rozumiem, skoro stało się to 3 tygodnie temu, powinna od razu prześwietlać i leczyć, a nie ona nie prześwietliła, a może mieć nawet pękniętą. Przecież oni mają magiczne sposoby na szybkie leczenie, albo choć zaleczenie.
Wcześniej były muldy-też fajne. No i łyżwiarstwo figurowe, bardzo lubię ten sport, a to chyba lekko obciachowe...
I to jest właśnie głupota w czystej postaci ze strony Justyny i trenerów, strasznie nieprofesjonalne zachowanie
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 10:53   #84
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
I to jest właśnie głupota w czystej postaci ze strony Justyny i trenerów, strasznie nieprofesjonalne zachowanie
Ciekawa jestem czy ten upadek przed zmianą nart nie nadwyrężył stopy.

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ja myślałam, że z tą śnieżką to tak specjalnie było

Moim zdaniem ceremonia otwarcia w Soczi była znacznie lepsza od tej z Londynu
ale, że akurat się czerwone symbolizujące Amerykę nie otworzyło, dlatego?
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8

Edytowane przez Drift
Czas edycji: 2014-02-08 o 10:57
Drift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 10:58   #85
hihicz
Raczkowanie
 
Avatar hihicz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ~Łdz
Wiadomości: 480
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Ciężko powiedzieć, w ogóle na tych powtórkach słabo było widać co się stało. Może być tak, że upadła przez tę nogę. Medalu się nie spodziewałam dziś, ale liczyłam na "5", w sumie po upadku to 6 nie jest złe, ale nie wiem co będzie dalej.
A co do kółek olimpijskich to ta gwiazdka miała w sumie swój urok tak jak ktoś tu pisał wcześniej
__________________
2014: 107
2015: 80
2016: 51
hihicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 10:59   #86
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Drift Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy ten upadek przed zmianą nart nie nadwyrężył stopy.



ale, że akurat się czerwone symbolizujące Amerykę nie otworzyło, dlatego?
kto wie co Wołodia miał na myśli ale to bardzo ładnie wyglądało
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2014-02-08 o 11:03
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 11:00   #87
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
I to jest właśnie głupota w czystej postaci ze strony Justyny i trenerów, strasznie nieprofesjonalne zachowanie
prawda

dzisiaj głupi błąd przy zmianie nart. trochę nieuważnie przeniosła środek ciężkości i też się zastanawiam czy stopa nie ucierpiała mocniej.

ale nawet jeśli wszystko w pit stopie przebiegłoby super gładko to medalu raczej by nie było. patrząc na tempo Justyny i tempo czołówki widać było kolosalną różnicę. co najwyżej skończyłaby 5.

i jaka wzruszająca scena w namiocie
najbardziej cieszy mnie srebro Kalli i brąz Weng
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!

Edytowane przez Miss Dramatique
Czas edycji: 2014-02-08 o 11:01
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 11:13   #88
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Drift
czy ktoś może z was wie jak nazywa się konkretnie utwór który leciał zaraz na początku kiedy w powietrzu była dziewczynka z latawcem
Chodzi Ci może o Tańce połowieckie z Księcia Igora (wersję "śpiewaną" można znaleźć wpisując na YT "Fly away on wings of wind")?

Cytat:
Napisane przez Kalini
No i łyżwiarstwo figurowe, bardzo lubię ten sport, a to chyba lekko obciachowe...
A gdzież tam obciachowe, piękna dyscyplina - jedyna, jaką zawsze z zainteresowaniem oglądam nawet pomimo tego, że sama łyżwy na nogach miałam raz i więcej nie założę.
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 11:18   #89
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

Cytat:
Napisane przez Evrith Pokaż wiadomość
Chodzi Ci może o Tańce połowieckie z Księcia Igora (wersję "śpiewaną" można znaleźć wpisując na YT "Fly away on wings of wind")?


A gdzież tam obciachowe, piękna dyscyplina - jedyna, jaką zawsze z zainteresowaniem oglądam nawet pomimo tego, że sama łyżwy na nogach miałam raz i więcej nie założę.
Już znalazłam! Dzięki za odpowiedź

Co teraz? chyba łyżwiarstwo szybkie, ale i tak najbardziej czekam na kwalifikacje na skoczni
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 11:18   #90
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Igrzyska Olimpijskie w Soczi

No to dzisiaj bez medalu. Może jutro Stoch coś wyskacze.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-12 20:01:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.