Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-12, 03:32   #3751
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A masz może 82 emerveille i znasz jakiś jego macowy lub niekoniecznie odpowiednik?

Uwielbiam ten kolor ale cień trzyma mi się max 30 minut na oku
Próbowałam różnych baz i nie daje rady.
O kurczę, a mi się cały dzień trzyma bez bazy. Swego czasu Catrice miało dupa Nawet to bardziej lubiłam, bo był minimalnie jaśniejszy. Też taki w słoiczku. A jak odpowiadał Ci kolor i błysk Chanel, to spróbuj Tinta Armaniego. Na pewno kolor Hollywood jest piękny, ale to limitka. Jest jeszcze Rose Ashes, duochrome, troszkę inny, ale może też Ci się spodoba.

---------- Dopisano o 04:30 ---------- Poprzedni post napisano o 04:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ja mam respect przed Moderatorownią, takze wiesz

Zaraz wrzuce fotę.

Lubisz te szanelowe cienie w słoiczku? Mnie nie podeszły
Uwaga, na szaro :

Pytałaś się wcześniej o te rzęsy. Jak są dobrze założone, to 2 tygodnie wyglądają dobrze, nie muszę uzupełniać i jestem zachwycona wygodą (rano, na siłowni, jak się spieszę itp.) i ich wyglądem, ale odpada malowanie oczu, czyli też duża frajda. To znaczy można, ale dużo przy tym kombinowania. Natomiast teraz moja dziewczyna od rzęs wyjechała i stwierdziłam, że robię sobie przerwę. Matko kochana jak ja wyglądam Za bardzo się przyzwyczaiłam. Do tego moje rzęsy krótkie i przerzedzone. No koszmar. Także są plusy w trakcie i minusy po.

A jeśli chodzi o takie doklejane, to na początku ciężko było mi się nauczyć, jak z soczewkami kontaktowymi Teraz w przypadku rzęs, choć doklejam może raz na pół roku, jest to chwila. Korzystam z pensety. Ale nie wyobrażam sobie doklejać ich częściej, chyba jednak wolę wygodę.

---------- Dopisano o 04:32 ---------- Poprzedni post napisano o 04:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mam go tak idealnie to się chyba nie dopasuje do niego nic.... u mnie ta formuła trzyma się standardowo dobrze jak wszystko na mojej bazie (UD PP + Paint Pot)...

Znalazłam coś w miarę podobnego tylko ten L'Oreal Infallible w słoiczku ma trochę bardziej różowe podbicie, a Chanel brzoskwiniowe.
Chanel jest pierwszy, L'Oreal drugi.

Jestem ciekawa tej formuły tych cieni z MACa. I ja chcę już kolekcję Chris Chang!
Też jestem ciekawa tych cieni i jak na żywo wypadną kolory.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:11   #3752
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Masz może Instaligator? Ciekawa jestem jak się one mają do siebie.
Myślałam, ze mam ale nie mam jednak
A dziwne, bo byłam pewna, ze mam...chyba sie juz gubię w tych szminkach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-04-12 o 12:08
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:12   #3753
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O kurczę, a mi się cały dzień trzyma bez bazy. Swego czasu Catrice miało dupa Nawet to bardziej lubiłam, bo był minimalnie jaśniejszy. Też taki w słoiczku. A jak odpowiadał Ci kolor i błysk Chanel, to spróbuj Tinta Armaniego. Na pewno kolor Hollywood jest piękny, ale to limitka. Jest jeszcze Rose Ashes, duochrome, troszkę inny, ale może też Ci się spodoba.



myślałam właśnie o tym Rose ashes, ale mi formuła Armaniego nie odpowiada, tak jak szminek matowych w płynie nie wiadomo jak byłyby dobre nie lubię używać, tak tu nie po drodze mi z tym aplikatorem. Wolę standardowo w słoiczku lub ewentualnie zwykle prasowane. Miałam z Guerlain takie w błyszczykowym opakowaniu i same cienie spoko nawet, ale przez to opakowanie nie używałam

Co do trwałości Chanel to szczerze pierwszy raz słyszę opinie kogoś u kogo się sprawdzają
Uwielbiam ten kolor bo to taki idealnie mój, nałożę na całą powieke i niby go nie ma, nie nachalny, delikatny, ale podbija mi tęczowke, ładnie rozświetla spojrzenie, ale wychodzę z domu i znika i to wcale nie w ładny sposób skończy się tak że już wszystkie możliwe bazy zacznę kupować żeby sprawdzić czy na czymś mi Wytrzyma


Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Jeśli byś jeszcze dostała gdzieś cień Clarinsa w słoiczku Aquatic Rose z zeszłorocznej letniej limitki to będziesz miała praktycznie idealny dupe.



Ooo faktycznie bardzo podobnie wygląda, dziękuję może mi się uda dorwać.


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mam go tak idealnie to się chyba nie dopasuje do niego nic.... u mnie ta formuła trzyma się standardowo dobrze jak wszystko na mojej bazie (UD PP + Paint Pot)...

Znalazłam coś w miarę podobnego tylko ten L'Oreal Infallible w słoiczku ma trochę bardziej różowe podbicie, a Chanel brzoskwiniowe.
Chanel jest pierwszy, L'Oreal drugi.


Dziękuję no właśnie mi chodzi o takie bardziej brzoskwiniowe tony, jak będę w domu to zerknę na zdjęcia, bo mi się w apce nie wyświetlają

Właśnie próbowałam na bazę i soft Ochre lub Painterly nałożyc i , nawet Paintpot mi znika przez to połączenie

Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:20   #3754
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 060
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cześć dziewczyny, potrzebuję porady
będę gościem na weselu i muszę sobie zrobić makijaż w którymś z salonów w Wawie. Warto? Była któraś z was?
Lepiej wybrać się do Maca czy może macie lepsze doświadczenia z Douglasem, Sephorą czy Inglotem. Jak myślicie?
sternik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 09:48   #3755
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Złożyłam dziś zamówienie na stronie mac na:
oil control lotion
strobe cream
studio moisture cream
Wszystkie kremy mają raczej bardzo dobre opinie. Co sądzicie o nich?
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 11:19   #3756
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość






myślałam właśnie o tym Rose ashes, ale mi formuła Armaniego nie odpowiada, tak jak szminek matowych w płynie nie wiadomo jak byłyby dobre nie lubię używać, tak tu nie po drodze mi z tym aplikatorem. Wolę standardowo w słoiczku lub ewentualnie zwykle prasowane. Miałam z Guerlain takie w błyszczykowym opakowaniu i same cienie spoko nawet, ale przez to opakowanie nie używałam

Co do trwałości Chanel to szczerze pierwszy raz słyszę opinie kogoś u kogo się sprawdzają
Uwielbiam ten kolor bo to taki idealnie mój, nałożę na całą powieke i niby go nie ma, nie nachalny, delikatny, ale podbija mi tęczowke, ładnie rozświetla spojrzenie, ale wychodzę z domu i znika i to wcale nie w ładny sposób skończy się tak że już wszystkie możliwe bazy zacznę kupować żeby sprawdzić czy na czymś mi Wytrzyma







Ooo faktycznie bardzo podobnie wygląda, dziękuję może mi się uda dorwać.






Dziękuję no właśnie mi chodzi o takie bardziej brzoskwiniowe tony, jak będę w domu to zerknę na zdjęcia, bo mi się w apce nie wyświetlają

Właśnie próbowałam na bazę i soft Ochre lub Painterly nałożyc i , nawet Paintpot mi znika przez to połączenie

A bo ja to chyba mam czasami na odwrót niż większość Może dzisiaj uda mi się zajrzeć do moich cieni i poszukać jakiegoś dupa dla Emerville, jakbym znalazła coś podobnego, to napiszę. Jak Armani Ci nie pasuje, to faktycznie odpuść, one przez tą płynną konsystencję szybciej się psują A patrzyłaś na słoiczkowe cienie Estee Lauder albo Diora? Clarins nie polecam.
Dla mnie idealny pod względem kolorystycznym jest Soft Ochre, ale formułę ma tak suchą i tępą, że nie dałam rady go używać i dwa razy puściłam w świat. Korci mnie, żeby kupić trzeci raz, ale muszę to chyba zwalczyć.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Testowałam Strobe i na drugi dzień miałam czerwone kropki-syfki na twarzy Także nie dla mnie ten krem.

Widziałyście róż Cosmic Force? Ciekawy kolor, taki nieoczywisty.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 12:02   #3757
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A bo ja to chyba mam czasami na odwrót niż większość Może dzisiaj uda mi się zajrzeć do moich cieni i poszukać jakiegoś dupa dla Emerville, jakbym znalazła coś podobnego, to napiszę. Jak Armani Ci nie pasuje, to faktycznie odpuść, one przez tą płynną konsystencję szybciej się psują A patrzyłaś na słoiczkowe cienie Estee Lauder albo Diora? Clarins nie polecam.
Dla mnie idealny pod względem kolorystycznym jest Soft Ochre, ale formułę ma tak suchą i tępą, że nie dałam rady go używać i dwa razy puściłam w świat. Korci mnie, żeby kupić trzeci raz, ale muszę to chyba zwalczyć.

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Testowałam Strobe i na drugi dzień miałam czerwone kropki-syfki na twarzy Także nie dla mnie ten krem.

Widziałyście róż Cosmic Force? Ciekawy kolor, taki nieoczywisty.
No soft Ochre nie ma najlepszej konsystencji ( Painterly zresztą ma u mnie taka sama) zupełnie inne niż pozostałe paint poty

Estee nie ma takiego koloru, ale u nich ogólnie bardzo mała gama kolorystyczna. Mam zresztą 2 cienie Estee całkiem fajne są ( nie rewelacyjne ale nie są złe) uwielbiam kolor Cosmic

Dużo jest w miarę podobnych, ale tu chodzi o niemalże identyczny odcień, bo tak jak szukam to albo za różowy albo za złoty albo zbyt nachalny i kryjący, a Chanel to raczej dość przejrzyste cienie. W opakowaniu honey lust jest bardzo podobny, ale na skórze dużo bardziej w pomarańcz wpada. Generalnie widzę teraz ze soft and gentle jest bardzo podobny ale na oku już nie ma takiego efektu wow bo brakuje tego delikatnie różowego tonu.

Od dołu ( ten wpadajacy w rdzawy lekko) honey lust mac, po środku Chanel i na dole soft and gentle.

Ja mam podobnie tylko u mnie jest raczej tak ze średnio sprawdza mi się to co sprawdza się większości

edit. Macam swoje cienie i inglot 397 jest niemalże identycznym kolorem, ale wypada jaśniej i bardziej "intensywnie"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1460458844123.jpg (33,6 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2016-04-12 o 12:19
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 12:09   #3758
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Mówta co chceta, ale ja do PP Soft Ochre nic absolutnie nie mam Wszystko tip top, ani za suchy, ani za tępy.Taki sam jak inne moje PP. A dodam, ze mój ma juz kilka ładnych lat, jest w zastepczym słoiczku a śmiga pięknie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 12:27   #3759
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

u mnie ma inną konsystencje nie wiem z czego to wynika, czy zależne od parti czy od czego. Wcześniej myślałam, że maty tak mają po prostu , bo Painterly też mam takie, ale ciemniejsze maty takie nie są.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 12:32   #3760
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja miałam dwa PP SO i kazdy bezproblemowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:03   #3761
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
[/COLOR]Testowałam Strobe i na drugi dzień miałam czerwone kropki-syfki na twarzy Także nie dla mnie ten krem.

Widziałyście róż Cosmic Force? Ciekawy kolor, taki nieoczywisty.
Mnie po Strobe na szczęście nic nie jest

Widziałam go na Temptalii i wpisałam na listę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 13:07   #3762
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Widziałam Cosmic i bardzo mi sie podoba ale patrząc jaki jasny, nie wiem czy sa szanse aby nawet u mnie był widoczny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:29   #3763
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widziałam Cosmic i bardzo mi sie podoba ale patrząc jaki jasny, nie wiem czy sa szanse aby nawet u mnie był widoczny
Na mnie pewnie będzie widoczny
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 13:39   #3764
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Na mnie pewnie będzie widoczny
Ja nie jestem tego taka pewna, mimo zem blada. Bo prawie nie widać tego odcienia w porównaniu do innych u Kryśki (zesłoczowanych).
Ale jesli na zywo będzie u mnie go widać, to z radoscia przygarne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 17:07   #3765
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie jestem tego taka pewna, mimo zem blada. Bo prawie nie widać tego odcienia w porównaniu do innych u Kryśki (zesłoczowanych).


Ale jesli na zywo będzie u mnie go widać, to z radoscia przygarne
Krysia jest sporo ciemniejsza, więc jest nadzieja
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 17:16   #3766
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dzis wybrałam sie wymienić opakowania, chciałam Stone ale niestety nie było ponoc maja rozpakowywać dostawe i ma byc za pare dni.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 17:38   #3767
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myślałam, ze mam ale nie mam jednak
A dziwne, bo byłam pewna, ze mam...chyba sie juz gubię w tych szminkach
Tez mi sie wydaje, ze masz te szminke
A masz moze PP Camel Coat? Bo chcialabym kupic sobie jeden, uniwersalny PP (zeby byl matowy i w bezu), ale kiedy ogladam je w sklepie zawsze mam dylemat, bo nie chce zeby kolor byl za zolty. Camel Coat wpadl mi w oko i zastanawiam sie, czy to bedzie dobry wybor
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 17:44   #3768
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Tez mi sie wydaje, ze masz te szminke
A masz moze PP Camel Coat? Bo chcialabym kupic sobie jeden, uniwersalny PP (zeby byl matowy i w bezu), ale kiedy ogladam je w sklepie zawsze mam dylemat, bo nie chce zeby kolor byl za zolty. Camel Coat wpadl mi w oko i zastanawiam sie, czy to bedzie dobry wybor
Kurde, to gdzie ją mam, szukałam i nie ma, ale mozliwe ze sie gdzies zawieruszyła. Jestes pewna?

Mam Zalezy do czego go chcesz używać. Bo nie pod wszystkie cienie będzie pasował. Pod takie, do jego koloru i owszem. Ale uniwersalnym bym go nie nazwała.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 17:53   #3769
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurde, to gdzie ją mam, szukałam i nie ma, ale mozliwe ze sie gdzies zawieruszyła. Jestes pewna?

Mam Zalezy do czego go chcesz używać. Bo nie pod wszystkie cienie będzie pasował. Pod takie, do jego koloru i owszem. Ale uniwersalnym bym go nie nazwała.
Tak na 90%

No wlasnie, bo uniwersalny to bylby taki w kolorze podkladu, a CC to taki chlodny szaro-brazowy. Ale kurcze, cos mi sie w nim spodobalo i ciezko mi bedzie wybic go sobie z glowy
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 17:58   #3770
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Corii, pamiętam jak pokazywałaś Instigator na Insta
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 18:00   #3771
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Tak na 90%

No wlasnie, bo uniwersalny to bylby taki w kolorze podkladu, a CC to taki chlodny szaro-brazowy. Ale kurcze, cos mi sie w nim spodobalo i ciezko mi bedzie wybic go sobie z glowy
Hmm, coś czuję, ze czeka mnie przetrzasanie szafek jak leci
Jak nie znajdę, to ide sie leczyć z kosmetykoholizmu

Mnie tez uwiódł CC, a uzywam go tyle co kot napłakał. Przewaznie siegam i tak po uniwersalny Utterly Becoming

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Corii, pamiętam jak pokazywałaś Instigator na Insta
Kurde, to gdzie ona jest? czyli na szczescie nie mam omamów jeszcze
Nic to, ide robić bordello bum bum w szafkach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 18:05   #3772
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Kurde, to gdzie ona jest? czyli na szczescie nie mam omamów jeszcze
Nic to, ide robić bordello bum bum w szafkach
Chyba, że to ze strony GlamKitty i mojej prowokacja ( ang.instigation)

A w ogóle to byłoby miło, gdyby repromotowali Utterly Becoming, bo mi się jakoś nie udało na niego załapać..
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 18:09   #3773
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hmm, coś czuję, ze czeka mnie przetrzasanie szafek jak leci
Jak nie znajdę, to ide sie leczyć z kosmetykoholizmu

Mnie tez uwiódł CC, a uzywam go tyle co kot napłakał. Przewaznie siegam i tak po uniwersalny Utterly Becoming

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------



Kurde, to gdzie ona jest? czyli na szczescie nie mam omamów jeszcze
Nic to, ide robić bordello bum bum w szafkach
Wpisuje w Google Uterrly Becoming, a tam co... Twoje oko
Taki ladny kolor. Szkoda, ze nie do zdobycia...
Ladny jest jeszcze Stormy Pink, ale obawiam sie, ze podkreslalby mi kolor sincow pod oczami.

Obstawiam, ze znajdziesz jeszcze jakis kosmetyk, o ktorym zapomnialas Ale jest jeszcze opcja, ze puscilas te szmine na wymiankowym.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Chyba, że to ze strony GlamKitty i mojej prowokacja ( ang.instigation)

A w ogóle to byłoby miło, gdyby repromotowali Utterly Becoming, bo mi się jakoś nie udało na niego załapać..
Niee, teraz to juz na 100% pewne, bo wlasnie kojarzylo mi sie, ze Corii wrzucala w niej zdjecie

Tez chce tego PP
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 18:17   #3774
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Aaaa, znalazłam! Po prostu była w inny miejscu, do którego wczesniej nie przyszło mi do głowy zajrzec

warzywniak porównujac Ariane i Instingator, to Ariana ma lepszy poślizg na skórze, jakby bardziej kremowa była, a Instingator bardziej matowa. Ariana w wino idzie, Instigator zas w wiśnie nieco, jakby chłodniejsza. Obie tak samo ciemne.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Chyba, że to ze strony GlamKitty i mojej prowokacja ( ang.instigation)

A w ogóle to byłoby miło, gdyby repromotowali Utterly Becoming, bo mi się jakoś nie udało na niego załapać..
Chyba sama nazwa szminki zobowiazała ja do zabawy w kotka i myszke ze mna

A to UB nie wszedł do stałej?? Jak był w zeszłym roku w zestawach, to słyszałam ze miał wejsc,hmmm

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Wpisuje w Google Uterrly Becoming, a tam co... Twoje oko
Taki ladny kolor. Szkoda, ze nie do zdobycia...
Ladny jest jeszcze Stormy Pink, ale obawiam sie, ze podkreslalby mi kolor sincow pod oczami.

Obstawiam, ze znajdziesz jeszcze jakis kosmetyk, o ktorym zapomnialas Ale jest jeszcze opcja, ze puscilas te szmine na wymiankowym.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------



Niee, teraz to juz na 100% pewne, bo wlasnie kojarzylo mi sie, ze Corii wrzucala w niej zdjecie

Tez chce tego PP
pewno dlatego, ze wymieniłam go w makijazu oka

Stormy Pink potrafi byc wredny i podkreslic zmęczone oko. Uzywam go pod cienie w takiej kolorystce tylko.

Nie znalazłam juz nic niespodziewanego, bo to była krótka piłka - otworzyłam pierwsza szuflade, pierwsza kosmetyczke i znalazłam zgube

No a jak sie ma to do tego, ze mówiłas iz musisz sie ograniczac, bo fundusze potrzebne na wazniejszy cel?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 18:23   #3775
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aaaa, znalazłam! Po prostu była w inny miejscu, do którego wczesniej nie przyszło mi do głowy zajrzec


Chyba sama nazwa szminki zobowiazała ja do zabawy w kotka i myszke ze mna

A to UB nie wszedł do stałej?? Jak był w zeszłym roku w zestawach, to słyszałam ze miał wejsc,hmmm
Szybko ją znalazłaś Rzeczywiście sama nazwa prowokuje do zabawy

A na tego UB to poluję już od dawna ale nie wiedziałam, że był w jakichś zestawach Zaglądam regularnie na strony MACa w PL i za granicą i "ani widu ani słychu"....
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 18:29   #3776
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Szybko ją znalazłaś Rzeczywiście sama nazwa prowokuje do zabawy

A na tego UB to poluję już od dawna ale nie wiedziałam, że był w jakichś zestawach Zaglądam regularnie na strony MACa w PL i za granicą i "ani widu ani słychu"....
Swojego mam akurat z zestawu swiatecznego z 2014 roku.
Ale daje sobie rece uciac, ze widziałam, info o jego wejsciu do stałej ... Ktos to wlasnie na macowym pisał. To było chyba wtedy, jak uakzała sie duzo kolekcja nowych PP, których czesc wchodziła do stałej i był galimatias co do tego, które zostaja, które na chwile sa.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 18:32   #3777
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Swojego mam akurat z zestawu swiatecznego z 2014 roku.
Ale daje sobie rece uciac, ze widziałam, info o jego wejsciu do stałej ... Ktos to wlasnie na macowym pisał. To było chyba wtedy, jak uakzała sie duzo kolekcja nowych PP, których czesc wchodziła do stałej i był galimatias co do tego, które zostaja, które na chwile sa.
Łoł, no to może jest nadzieja. Wyostrzę w takim razie zmysły
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 18:51   #3778
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aaaa, znalazłam! Po prostu była w inny miejscu, do którego wczesniej nie przyszło mi do głowy zajrzec

warzywniak porównujac Ariane i Instingator, to Ariana ma lepszy poślizg na skórze, jakby bardziej kremowa była, a Instingator bardziej matowa. Ariana w wino idzie, Instigator zas w wiśnie nieco, jakby chłodniejsza. Obie tak samo ciemne.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------



Chyba sama nazwa szminki zobowiazała ja do zabawy w kotka i myszke ze mna

A to UB nie wszedł do stałej?? Jak był w zeszłym roku w zestawach, to słyszałam ze miał wejsc,hmmm

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------


pewno dlatego, ze wymieniłam go w makijazu oka

Stormy Pink potrafi byc wredny i podkreslic zmęczone oko. Uzywam go pod cienie w takiej kolorystce tylko.

Nie znalazłam juz nic niespodziewanego, bo to była krótka piłka - otworzyłam pierwsza szuflade, pierwsza kosmetyczke i znalazłam zgube

No a jak sie ma to do tego, ze mówiłas iz musisz sie ograniczac, bo fundusze potrzebne na wazniejszy cel?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 21:30   #3779
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aaaa, znalazłam! Po prostu była w inny miejscu, do którego wczesniej nie przyszło mi do głowy zajrzec

warzywniak porównujac Ariane i Instingator, to Ariana ma lepszy poślizg na skórze, jakby bardziej kremowa była, a Instingator bardziej matowa. Ariana w wino idzie, Instigator zas w wiśnie nieco, jakby chłodniejsza. Obie tak samo ciemne.[COLOR="Silver"]
hmmm, wydaje się, że jednak instaligator mi bardziej pasi. Jakbyś miała wybrać jedną, to która bardziej przyjazna?
__________________
wątek wymiankowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=837792
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-12, 21:49   #3780
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
hmmm, wydaje się, że jednak instaligator mi bardziej pasi. Jakbyś miała wybrać jedną, to która bardziej przyjazna?
Hmmm, instingator nieco za sucha dla mnie. Wybrałabym Ariane.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.