essence - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-21, 19:52   #601
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: essence

Cypressangel, jak zmyłaś jeden, to jednak zawsze jest nadzieja, że pozostałe też się zmyją bez problemów Czego Tobie (i sobie) życzę, bo kolor jest naprawdę kuszący
Czekam zatem na relację ze stóp
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 20:21   #602
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
kolor to taki ecru, fajny ma połysk. Pierwszy raz spotkałam sie z takim kolorem kredki. Oczywiscie były jeszcze standartowe; czarny brązowy, zielony etc. Kosztowała 5zł z groszami.
A jeśli chodzi o puder to to jest ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21125 rzeczywiście kolory troche ciemne i tylko 3 rodzaje ale wziełam najjaśniejszy i zobaczymy. Jutro będe próbować.
no właśnie ten mineralny bardzo bym chciała spróbować ale jestem bardzo bledziutka a do tego od trzech lat nie wystawiam się na słoneczko, więc chyba niestety nie dla mnie odcienie (czytałam że są dość ciemne )
Zastanawia mnie o czym myśli producent robiąc takie ciemne rzeczy próbując je potem zbyć na słowiańskim rynku To samo tyczy się kolorystyki wielu podkładów Rimmela, Manhattanu
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:29   #603
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: essence

Dla bledzioszka to niestety one nie są Podobnie zresztą jak essence'owe fluidy.

Też mnie zastanawia ta dziwna kolorystyka. Ona nie dotyczy tylko niskiej i średniej półki. Wysokiej też. Ja ostatnio postanowiłam metodycznie, krok po kroku przetestować wszystkie najjaśniejsze odcienie wysokopółkowe. I często niestety jest tak, że po obejrzeniu testerów jakiegoś konkretnego podkładu nawet nie proszę o próbkę, bo najjaśniejszy kolor i tak jest za ciemny.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:32   #604
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
kolor to taki ecru, fajny ma połysk. Pierwszy raz spotkałam sie z takim kolorem kredki. Oczywiscie były jeszcze standartowe; czarny brązowy, zielony etc. Kosztowała 5zł z groszami.
A jeśli chodzi o puder to to jest ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21125 rzeczywiście kolory troche ciemne i tylko 3 rodzaje ale wziełam najjaśniejszy i zobaczymy. Jutro będe próbować.
to daj znac jaki jest jutro moze sie wybiore do essence zeby oblookac na pare rzeczy bo znowu zrobilam sobie ochote
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 09:11   #605
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: essence

Dziewczyny, a używałyście jakiegoś z tuszy Essenece? Na KWC mają albo słabe opinie albo żadnych. Ciekawa jestem jak się sprawują.

Cały czas testuję swój rozświetlacz AOH i coraz bardziej go lubię. Nałożony na zbyt ciemny róż niweluje mocny kolor i pięknie rozświetla. Efekt bardzo płynnie się stopniuje. Sephorowe gwiazdki poszły w odstawkę
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 09:24   #606
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: essence

Mialam tusz Lash Mania, moja opinia o nim jest na KWC. Niestety te tusze bardzo szybko zasychaja...Moj byl super przez 1 miesiac od kupna, potem robil sie coraz gestszy i juz nie moglam sie nim tak dobrze umalowac...Ceny sa zachecajace - okolo 10 zeta. Jesli nie zalezy ci na dlugim posiadaniu jednego tuszu i lubisz czesto je zmieniac, to mozesz zaryzykowac
Lash Mania ladnie podkrecal i lekko pogrubial, efekt podobal mi sie, ale nie jest to tusz z tych maksymalnie pogrubiajacych.
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 09:28   #607
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: essence

A co sądzicie o tym błyszczyku powiększającym?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 09:32   #608
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a używałyście jakiegoś z tuszy Essenece? Na KWC mają albo słabe opinie albo żadnych. Ciekawa jestem jak się sprawują.

Cały czas testuję swój rozświetlacz AOH i coraz bardziej go lubię. Nałożony na zbyt ciemny róż niweluje mocny kolor i pięknie rozświetla. Efekt bardzo płynnie się stopniuje. Sephorowe gwiazdki poszły w odstawkę
Kusisz tym rozświetlaczem...oj kusisz
Już od dawna na niego poluję oraz na 2 inne - te w pędzlu, złoty i różowy,ale póki co jeszcze ich nie znalazłam, bo wiecznie ich nie ma

Co do tuszu to mam ten nowy z wyginającą się szczoteczką w pomarańczowym opakowaniu. Jest dobry, ale nie nadaje teatralnego efektu, ani mega pogrubienia i wydłużenia; jest to raczej naturalny efekt i fajne rozdzielenie rzęs. Na moich nikłych rzęsach spisuje się dobrze
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 10:16   #609
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: essence

Uuu, czyli tusze z tego co piszecie raczej nie dla mnie. Lubię dramatic look

Kicia_Wampirzyca, rozświetlacz wart jest zakupu. Jako maniaczka połysku wypróbowałam już sporo rozświetlaczy i ten jest jednym z lepszych. Nie lubię wielkich drobin (dlatego sypki APC to porażka), wolę raczej perłowy połysk. Ten własnie taki daje. Jest na tyle jasny i neutralny, że pasuje nawet nam, bladolicym
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 10:25   #610
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Kicia_Wampirzyca, rozświetlacz wart jest zakupu. Jako maniaczka połysku wypróbowałam już sporo rozświetlaczy i ten jest jednym z lepszych. Nie lubię wielkich drobin (dlatego sypki APC to porażka), wolę raczej perłowy połysk. Ten własnie taki daje. Jest na tyle jasny i neutralny, że pasuje nawet nam, bladolicym
Jak tylko się pojawi w szafie Essence to musowo kupię Ja też jestem miłośniczką rozświetlania
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 10:48   #611
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Mi sie podoba ten tusz z gumowa szczoteczka. Pewnie wyprobuje.

W ogole kredki wykrecane sa super. Dotychczas mialam srebrna i zlota, a teraz mam turkusowa- w ogole sie nie rozmazuje, utrzymuje caly dzien (u mnei to prawdziwy cud, bo kredki i cienie zazwyczaj scieraja sie po 3 godz)!!! Maluja prawie jak eyeliner No i w moim przypadku nie spywaja, a co za tym idzie nie podrazniaja moich mega wrazliwych oczu/ Na pewno kupie teraz czarna i brazowa.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 11:08   #612
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a używałyście jakiegoś z tuszy Essenece? Na KWC mają albo słabe opinie albo żadnych. Ciekawa jestem jak się sprawują.

Cały czas testuję swój rozświetlacz AOH i coraz bardziej go lubię. Nałożony na zbyt ciemny róż niweluje mocny kolor i pięknie rozświetla. Efekt bardzo płynnie się stopniuje. Sephorowe gwiazdki poszły w odstawkę
mowilam ze sie oplaca! tez jestem z niego bardzo zadowolona mam jeszcze ten z asia ale uzywam tylko tego
Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Mi sie podoba ten tusz z gumowa szczoteczka. Pewnie wyprobuje.

W ogole kredki wykrecane sa super. Dotychczas mialam srebrna i zlota, a teraz mam turkusowa- w ogole sie nie rozmazuje, utrzymuje caly dzien (u mnei to prawdziwy cud, bo kredki i cienie zazwyczaj scieraja sie po 3 godz)!!! Maluja prawie jak eyeliner No i w moim przypadku nie spywaja, a co za tym idzie nie podrazniaja moich mega wrazliwych oczu/ Na pewno kupie teraz czarna i brazowa.
to nie ma co przeplacac skoro sa takie dobre sama teraz bede szukala jakiejs czarnej kredki i moze jakiejs kolorowej??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 11:11   #613
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Nie wiecie czy w ofercie essence są szare lub fioletowe kredki ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 11:13   #614
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
no właśnie ten mineralny bardzo bym chciała spróbować ale jestem bardzo bledziutka a do tego od trzech lat nie wystawiam się na słoneczko, więc chyba niestety nie dla mnie odcienie (czytałam że są dość ciemne )
Zastanawia mnie o czym myśli producent robiąc takie ciemne rzeczy próbując je potem zbyć na słowiańskim rynku To samo tyczy się kolorystyki wielu podkładów Rimmela, Manhattanu
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to daj znac jaki jest jutro moze sie wybiore do essence zeby oblookac na pare rzeczy bo znowu zrobilam sobie ochote
niestety mineralny puder nr 1 jest zbyt ciemny dla mnie. bardzo jestem zawiedziona bo na ręce jak sprawdzałam był o wiele lepszy. W ogole nie mogę dla siebie znaleźć żadnego podkładu, bo jeśli już odcień jest dobry to albo wysusza albo bóg wie co jeszcze.
a i ta mineralka troche jeszcze podkreśla suchości także polecam za 10zł ale dla osób z ciemniejsza karnacją niestety
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 11:15   #615
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
niestety mineralny puder nr 1 jest zbyt ciemny dla mnie. bardzo jestem zawiedziona bo na ręce jak sprawdzałam był o wiele lepszy. W ogole nie mogę dla siebie znaleźć żadnego podkładu, bo jeśli już odcień jest dobry to albo wysusza albo bóg wie co jeszcze.
a i ta mineralka troche jeszcze podkreśla suchości także polecam za 10zł ale dla osób z ciemniejsza karnacją niestety
hym ja jak mnie uczuli jakis podkladto mam zaraz suche placki a dobry jest tak ogolnie? chodzi mi o krycie...bo niby mam jeszcze creme puff i jeden z astora ale jestem ciekawa jakby sobie ten radzil? z podkladu to moge Ci polecic Lasting Performance wogole nie podkresla mi suchych skorek i nie tworzy ich jak inne podklady
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 11:21   #616
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy w ofercie essence są szare lub fioletowe kredki ?
Byla kiedys zwykla fioletowa. wlasciwie to sliwkowa (jest na fotce w mojej kolekcji), ale jak ostatnio bylam to juz jej nie ma, zastapili ja jakims nowymi kolorami (turkusem i jasna zielenia/seledyn ) :/. Szarej niestety nie ma. Jest tylko bardzo jasna srebrna wykrecana i zwykla taka stalowa- na powiece niestety wyglada bardziej jak niebieska (wszystkie 3 znajdziesz na mojej fotce).
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 11:24   #617
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym ja jak mnie uczuli jakis podkladto mam zaraz suche placki a dobry jest tak ogolnie? chodzi mi o krycie...bo niby mam jeszcze creme puff i jeden z astora ale jestem ciekawa jakby sobie ten radzil? z podkladu to moge Ci polecic Lasting Performance wogole nie podkresla mi suchych skorek i nie tworzy ich jak inne podklady
krycie jest całkiem niezłe (prawie ) zakrył moją płytko unaczynioną skórę, więc jeśli masz niewiele niespodzianek to będzie w sam raz.
A lasting performance ma w swej palecie jasne odcienie? no i jak z kryciem??
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 11:33   #618
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy w ofercie essence są szare lub fioletowe kredki ?
Tu i tu są pokazane kolory kredek do oczu
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 11:36   #619
ulka01
Raczkowanie
 
Avatar ulka01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 141
Dot.: essence

hej!
Ja ostatnio tez odkrylam te cudenka!!
a oto i moje zbiory:
-all over shimmer 02.dancing queen-za mocny efekt jak na uzycie na codzien na twarz,ale jesli mowimy o wiekszym wyjsciu to jak najbardziej-nawet na cale cialko

-korektor forget it 3 w 1,zielony troszke za bardzo bieli ale da sie to jakos zalatwic,bezowy i rozowy ok,nakladam z reguly pedzelkiem(chyba do ust!) ale zdarza sie i palcem

-nowy blyszczyk w kolorze 23 rock chic-bardzo jestem zadowolona,zapach,kolor cudne

-kredka do oczu coffe and cream-no wlasnie co do niej mam watpliwosci,coffe jeszcze nie uzylam,bo mam inna brazowa,ktora planuje najpierw skonczyc,a cream jakos slabo mi sie rozprowadzil,ale bede jeszcze z nim eksperymentowala i probowala )

pzdr ;*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmety.JPG (113,6 KB, 102 załadowań)
__________________
/przeciez nic nie wiem o ludziach takich jak on./
ulka01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 11:54   #620
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
krycie jest całkiem niezłe (prawie ) zakrył moją płytko unaczynioną skórę, więc jeśli masz niewiele niespodzianek to będzie w sam raz.
A lasting performance ma w swej palecie jasne odcienie? no i jak z kryciem??
hym to spr sobie kolorki i przemysle jego kupno bo nie jest taki drogi ale po co mi nastepny puder jezeli mam jeszcze caly creme puff? no LP ma dosc duzo kolorkow od takich typowo jasnych po lekko opalone ja mam natural bronze i wydaje sie ciemny ale na twarzy swietnie sie stapia ze skora i wogole go nie widac! u mnie kryje swietnie, cienie pod oczami, pieknie wyrownuje koloryt twarzy i nie robi efektu maski. Do tego nie ma takiego okropnie matowego wykonczenia poki co dla mnie jest rewelacyjny! a ciagle mialam problemy z podkladami bo albo podkreslaly pory albo suche skorki albo wogole nie kryly
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Tu i tu są pokazane kolory kredek do oczu
ladne ma kolorki

Cytat:
Napisane przez ulka01 Pokaż wiadomość
hej!
Ja ostatnio tez odkrylam te cudenka!!
a oto i moje zbiory:
-all over shimmer 02.dancing queen-za mocny efekt jak na uzycie na codzien na twarz,ale jesli mowimy o wiekszym wyjsciu to jak najbardziej-nawet na cale cialko

-korektor forget it 3 w 1,zielony troszke za bardzo bieli ale da sie to jakos zalatwic,bezowy i rozowy ok,nakladam z reguly pedzelkiem(chyba do ust!) ale zdarza sie i palcem

-nowy blyszczyk w kolorze 23 rock chic-bardzo jestem zadowolona,zapach,kolor cudne

-kredka do oczu coffe and cream-no wlasnie co do niej mam watpliwosci,coffe jeszcze nie uzylam,bo mam inna brazowa,ktora planuje najpierw skonczyc,a cream jakos slabo mi sie rozprowadzil,ale bede jeszcze z nim eksperymentowala i probowala )

pzdr ;*
swietny masz ten rozswietlacz! latwy w uzyciu czy trzeba sie z nim nameczyc? nie mialam jeszcze takiego w pedzelku wiec moze to byc ciekawe
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:06   #621
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Jako maniaczka połysku wypróbowałam już sporo rozświetlaczy i ten jest jednym z lepszych. Nie lubię wielkich drobin (dlatego sypki APC to porażka), wolę raczej perłowy połysk.
To widzę mamy wiele wspólnego ze sobą Dla mnie sypki APC to też porażka.
A te inne lepsze - czy mogłabyś rzucić jakimiś nazwami? Tak na stronie, żeby nadmiernego offtopa nie robić

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
W ogole kredki wykrecane sa super. Dotychczas mialam srebrna i zlota, a teraz mam turkusowa- w ogole sie nie rozmazuje, utrzymuje caly dzien (u mnei to prawdziwy cud, bo kredki i cienie zazwyczaj scieraja sie po 3 godz)!!!
Ja mam srebrną i brązową i też jestem z nich bardzo zadowolona. Co najważniejsze, nie uczulają mnie.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:28   #622
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: essence

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 15:36   #623
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;7315492]Treść usunięta[/QUOTE]
a mozliwe chociaz u mnie to pewnie dosc szybko zeszlo bo Nature mam obok Liceum i 2 gimnazjow wiec Natura jest dosc czesto odwiedzana
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 16:02   #624
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

yes yes yes
upolowałam Asia Glam leżał w szafce i jeszcze paletkę do brwi jest fantastyczna :O
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 16:06   #625
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;7315492]Treść usunięta[/QUOTE]
to naleza CI sie brawa!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 17:17   #626
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: essence

ten all over shimmer w pędzlu był tylko ciemny ale jak zobaczę jasny kupię na pewno bo wygląda z waszych opisów na cudowny!


a jeszcze dopytam czy u nas wchodzą te limitówki na czas jak podaje strona? Chodzi mi o tą z 15 maja http://www.essence.eu/en/products/su...-overview.html

wspominałyście o niej wcześniej gdzieś chyba...
__________________
Piotruś

Edytowane przez side85
Czas edycji: 2008-04-22 o 18:20
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 19:10   #627
ulka01
Raczkowanie
 
Avatar ulka01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 141
Dot.: essence

dimit-latwy w uzyciu,nawet dla takiego laika jak ja )
__________________
/przeciez nic nie wiem o ludziach takich jak on./
ulka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 19:17   #628
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

side - nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie ta limitowanka wejdzie na polski rynek - być może w tym samym terminie, co podany na stronie - fajnie by było
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 19:50   #629
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
ten all over shimmer w pędzlu był tylko ciemny ale jak zobaczę jasny kupię na pewno bo wygląda z waszych opisów na cudowny!


a jeszcze dopytam czy u nas wchodzą te limitówki na czas jak podaje strona? Chodzi mi o tą z 15 maja http://www.essence.eu/en/products/su...-overview.html

wspominałyście o niej wcześniej gdzieś chyba...
wlasnie tez jestem ciekawa kiedy nowa limitowka wejdzie bo nie chce wskoczyc na ostatki i polowe zaplanowanych rzeczy nie kupic
Cytat:
Napisane przez ulka01 Pokaż wiadomość
dimit-latwy w uzyciu,nawet dla takiego laika jak ja )
heh no to skoro tylko slonce zacznie czesciej wychodzic to wyskocze po niego i sprawdze jak wyglada na sloneczku na skorze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 19:54   #630
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Byla kiedys zwykla fioletowa. wlasciwie to sliwkowa (jest na fotce w mojej kolekcji), ale jak ostatnio bylam to juz jej nie ma, zastapili ja jakims nowymi kolorami (turkusem i jasna zielenia/seledyn ) :/. Szarej niestety nie ma. Jest tylko bardzo jasna srebrna wykrecana i zwykla taka stalowa- na powiece niestety wyglada bardziej jak niebieska (wszystkie 3 znajdziesz na mojej fotce).
Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Tu i tu są pokazane kolory kredek do oczu
Dzięki dziewczyny
Muszę się udać po kredki...
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.