5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-06, 12:07   #31
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
oJJ widzę że mamy takie samo podejście do spraw odchudzania
Także nie zamierzam zupełnie zgeygnować z zmieniaczków, chlebka białego, fast foodów i słodyczy tylko je ograniczam a raz na jakiś czas mogę sobie pozwolić na "chwilę zapominenia"
Mam nadzieję, że szybko pozbędę się tych 3,5 kg bo dorobiłam się ich jedzeniem po 2 ,3 razy dziennie wielkich lodów na chorwacji i batoników w gigantycznych ilościach
napewno ci sie uda a nie mozna rezygnowac ze wszystkich przyjemnosci bo za krotkie jest te nasze zycie he he ja to tak sie dorobilam w ciagu zimy he he jakos malo ruch duzo jedzenia a szczegolnie wieczorami zawsze wazylam gdzie 57 kg a teraz waze 54,5 i naprawde nie glodowalam ale jeszcze chcialabym schudnac ok 2 kg wtedy byloby fantastycznie
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:41   #32
Myrka
Raczkowanie
 
Avatar Myrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 53
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Hej dziewczyny, przyłączam się do Was Trzeba trochę zrzucić po wakacyjnym luzie :P Dla mojej figury wszystkie dni wolne to wróg nr 1, po prostu nie moge sie powstrzymac od ciaglego podjadania. I są tego efekty - 5 kg więcej na wadze. Źle się z tym czuję, chcę wrócić do wagi sprzed wakacji. Mam nadzieję że z Wami mi się uda Zawsze to raźniej w grupie
Myrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 19:55   #33
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Mnie zawsze jakoś słabo idzie z odchudzaniem... Brak silnej woli. Tak więc ja zaczynam małymi kroczkami. Zamieniłam biały chlebek na ciemny, pełnoziarnisty (nawet bardziej mi smakuje niz biały), staram się pić dużo wody mineralnej niegazowanej. Staram sie też nie używać masła do kanapek, tylko jakiegoś serka typu Almette lub Kiri.

Piję też czerwoną herbatę, która podobno pomaga w odchudzaniu. Ograniczam też słodycze (choć jeszcze nie potrafię z nich całkiem zrezygnowac ), no i staram się więcej ruszać...

Mam nadzieję, że coś to pomoże...
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 23:46   #34
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

ja tez sie przylaczam! Moze jak powiem to glosno i wyraznie , to w koncu wezme sie w garsc
jeszcze tydzien temu chcialam zrzucic 2 kg, dzis juz 3(1 kg przytylam w ciagu ostatniego tyg)
to niby niewiele, trudno mi sie jednak zmobilizowac.
na brak ruchu nie narzekam, cwicze 1-3 godz. dziennie.Moim problemem jest niewlasciwe odzywianie-na szybko i w przelocie-najczesciej zagluszam glod paczkami i batonikami
Daje sobie 2 tygodnie. Na ten czas wyrzekam sie wszystkiego co slodkie i maczne.
Mam nadzieje, ze efekty beda.
pozdrawiam
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 08:57   #35
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez avacorgan Pokaż wiadomość
Beztroskie wakacje się skończyły i czas wziąć się za siebie. Mój cel to 5 kilo. Kto się przyłączy, razem będzie łatwiej. Jestem od dzisiaj na diecie, ale najgorzej będzie zmobilizować się do ćwiczeń
- przyłączam się
mam w planie założyć blog, na którym będę notować moje wspaniałe wyczyny... wtedy będę może bardziej zmobilizowana.

Cytat:
Napisane przez Myrka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przyłączam się do Was Trzeba trochę zrzucić po wakacyjnym luzie :P Dla mojej figury wszystkie dni wolne to wróg nr 1, po prostu nie moge sie powstrzymac od ciaglego podjadania. I są tego efekty - 5 kg więcej na wadze. Źle się z tym czuję, chcę wrócić do wagi sprzed wakacji. Mam nadzieję że z Wami mi się uda Zawsze to raźniej w grupie
- mam dokładnie tak samo. i to nie tylko w kwestii figury: za dużo wolnego = za dużo marnowania czasu. im więcej go mam tym gorzej idzie mi logistyka.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 08:58   #36
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Dziewczyny spróbujcie sobie płatków nestle fitness jogurtowych- są po prostu przepyszne
Właśnie skonsumowałam je po raz pierwszy
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 09:33   #37
avacorgan
Raczkowanie
 
Avatar avacorgan
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 135
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

może smaczne, ale tylko mają wspólnego z odchudzaniem, jak majonez light
Najlepsza jest owsianka, otręby lub jakieś płatki pełnoziarniste.

moje dzisiejsze śniadanie to właśnie płatki owsiane z małym bananem
avacorgan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 10:36   #38
olenka1416
Raczkowanie
 
Avatar olenka1416
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: from Poland :)
Wiadomości: 375
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Mogę sie przyłączyć do Was? Zostało mi do mety jakieś 5-6kg, ostatnio moja motywacja podupada a w grupie na pewno będzie raźniej Ja stosuję dietę 1400kcal od 2 miesięcy z małymi przerwami i schudłam już 6kg
__________________
,,Whenever people agree with me, I always think I must be wrong"

-2kg





Edytowane przez olenka1416
Czas edycji: 2008-09-08 o 15:25 Powód: ort :)
olenka1416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 10:49   #39
mente_captus
Raczkowanie
 
Avatar mente_captus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do mente_captus
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

A przyłączę się do Was. Mam nadzieję, że razem damy radę, bo sama zaczynałam już milion razy.
Musiałabym chyba ciągle siedzieć w domu, żeby mądrze jeść. Na mieście tyle pokus czyha... No i utrudnieniem będzie mój autostopowy wypad do Czech pod koniec września. Wiadomo - jedzenie w knajpach, kanapki etc. Ale wierzę, że jeśli się uprę, to nie będę pożerać kebabów i tym podobnych.
__________________
W moich słowach słoma czai się - nie znaczą nic,
Jeśli szukasz sensu, prawdy w nich - zawiedziesz się...
mente_captus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 12:47   #40
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Smile Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Hej dziewczyny Ja w ciągu roku przytyłam 6 kg i mam zamiar je zrzucić. Zaczęłam już wczoraj Chcę zrzucić 10kg do mojej studniówki (za 4 miesiące) dam radę? 3majcie za mnie kciuki

Moja dieta wygląda tak: śniadanie (płatki: fitness, mleko 2% lub 1 kromka chlebka pełnoziarnistego ciemnego z ziarnami słonecznika [chleb nazywa się fitness style] z warzywkami lub serem lub szynką); obiad:zupka lub ryż z warzywami lub co mama zrobi ) [uwaga! jem połowę tego co mama naszykuje taka zasada moja], kolacja zazwyczaj brak! herbatki piję normalnie czyli jak mi się zachce nie słodzę cukrem tylko słodzikiem. Stosuję Therm Line II [wcześniej Linea].

Największy problem mam ze słodyczami (mój chłopak ciągle mi coś kupuje). Nauczyłam się że lepiej dla mnie jeśli się z kimś podzielę. Więc jeśli mam jakieś chipsy czy coś to po prostu dzielę się z przyjaciółkami czy chłopakiem i tak zjadam połowę mniej kalorii, a przyjaciele też zadowoleni

Z ćwiczeniami zaczynam od jutra. Basen, wf,rower, 6 weidera A i muszę sobie w sklepie zielarskim kupić prawdziwą czerwoną herbatkę, a nie to podróby.

Czekam na waszą opinię czy dobrze robię?
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 12:57   #41
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Przyłączam się

Waga pokazała 62 kg niestety...
Dąże do 52 kg przy wzroście 168cm
Niestety ostatnio znowu przytyłam 3 kg Więc do 1 grudnia chce ważyć 57-56 kg
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 12:59   #42
olenka1416
Raczkowanie
 
Avatar olenka1416
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: from Poland :)
Wiadomości: 375
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Cindy90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja w ciągu roku przytyłam 6 kg i mam zamiar je zrzucić. Zaczęłam już wczoraj Chcę zrzucić 10kg do mojej studniówki (za 4 miesiące) dam radę? 3majcie za mnie kciuki

Moja dieta wygląda tak: śniadanie (płatki: fitness, mleko 2% lub 1 kromka chlebka pełnoziarnistego ciemnego z ziarnami słonecznika [chleb nazywa się fitness style] z warzywkami lub serem lub szynką); obiad:zupka lub ryż z warzywami lub co mama zrobi ) [uwaga! jem połowę tego co mama naszykuje taka zasada moja], kolacja zazwyczaj brak! herbatki piję normalnie czyli jak mi się zachce nie słodzę cukrem tylko słodzikiem. Stosuję Therm Line II [wcześniej Linea].

Największy problem mam ze słodyczami (mój chłopak ciągle mi coś kupuje). Nauczyłam się że lepiej dla mnie jeśli się z kimś podzielę. Więc jeśli mam jakieś chipsy czy coś to po prostu dzielę się z przyjaciółkami czy chłopakiem i tak zjadam połowę mniej kalorii, a przyjaciele też zadowoleni

Z ćwiczeniami zaczynam od jutra. Basen, wf,rower, 6 weidera A i muszę sobie w sklepie zielarskim kupić prawdziwą czerwoną herbatkę, a nie to podróby.

Czekam na waszą opinię czy dobrze robię?
Przede wszystkim musisz zastąpić płatki Fitness, które w składzie mają bardzo dużo cukru czymś zdrowszym, np płatki owsiane czy ,,musli 5 zbóż z rodzynkami". Stanowczo wprowadź do jadłospisu drugie śniadanie i podwieczorek. Kolację również jedz, najlepiej białkową. Nie słodź słodzikiem, najlepiej w ogóle, a jeśli już musisz to używaj miodu. 4 msc na utratę 10 kg to bardzo dobre tępo Myślę, że jesz stanowczo za mało i zwiększ kalorie do 1400-1500kcal dziennie. Powodzenia
__________________
,,Whenever people agree with me, I always think I must be wrong"

-2kg




olenka1416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 13:04   #43
czarnaasia
Raczkowanie
 
Avatar czarnaasia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 376
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

To ja też sie dołączę. Mój cel to niby tylko ok.2,5ka. Niestety pomimo picia czerwonej herbaty, przejścia na pieczywo chrupkie, ograniczeniu słodyczy, nie jedzenia wieczorem nie mogę schudnąć. Ćwiczę callanetics, czasem śniadanie lub 2 śniadanie zastepuję koktajlem forever. Mam 162cm wzrostu, ważę 52,7kg. Chciałabym 50kg ważyc. Kiedyś przez moment ważyłam ok.49,5kg i czułam się świetnie. Waga moja niby nie jest duża, przed 2 ciążami ważyłam ok.54-55kg. Ale ostatnio nie mieszczę się w spodnie na brzuchu i czuję, ze muszę schudnąć. Mam strasznego doła, bo brzuch i boczki przeszkadzają mi. Piję drenafast od wczoraj.
czarnaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 13:14   #44
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Smile Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez olenka1416 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim musisz zastąpić płatki Fitness, które w składzie mają bardzo dużo cukru czymś zdrowszym, np płatki owsiane czy ,,musli 5 zbóż z rodzynkami". Stanowczo wprowadź do jadłospisu drugie śniadanie i podwieczorek. Kolację również jedz, najlepiej białkową. Nie słodź słodzikiem, najlepiej w ogóle, a jeśli już musisz to używaj miodu. 4 msc na utratę 10 kg to bardzo dobre tępo Myślę, że jesz stanowczo za mało i zwiększ kalorie do 1400-1500kcal dziennie. Powodzenia
Dziękuję bardzo za pomoc, postaram się zmienić parę rzeczy. Ale kolacji nie bd jadła bo i tak czuję się "napchana" przy takiej diecie. Gdy jestem w szkole to czasem zjadam 1 bułkę z pieczywa ciemnego i Acvtivię. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 13:47   #45
olenka1416
Raczkowanie
 
Avatar olenka1416
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: from Poland :)
Wiadomości: 375
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Już duża ekipa nam się tu zbiera na forum Dziewczyny, proponuję abyśmy poza wagą podawały swoje wymiary a na koniec podsumujemy ile ile razem straciłyśmy centymetrów Moje wymiary przed dietą: 90/78/99 teraz 87/71/95; w udzie było 59cm jest 56cm a chciałabym mieć 50-52
__________________
,,Whenever people agree with me, I always think I must be wrong"

-2kg




olenka1416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 14:21   #46
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Smile Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

piersi 84 pas 76 biodra 87 udo 51 kto następny?
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 15:58   #47
martyna2696
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 299
GG do martyna2696
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez sweet.girl Pokaż wiadomość
Przyłączam się

Waga pokazała 62 kg niestety...
Dąże do 52 kg przy wzroście 168cm
Niestety ostatnio znowu przytyłam 3 kg Więc do 1 grudnia chce ważyć 57-56 kg
hello wiesz ja mam taki wzrost i od tej samej wagi zaczynalam i najlepsze ze do takiej samej wagi daze mi brakuje jakie 2,5 kg
martyna2696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 18:34   #48
littleola1
Zadomowienie
 
Avatar littleola1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 771
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

przyłączam się
ja zaczęłam 1 września, i mam nadzieję, że do grudnia będzie już 5kg mniej

trzymam kciuki za was wszystkie
__________________
5kg 4kg 3kg 2kg 1kg 0kg
littleola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 19:30   #49
mente_captus
Raczkowanie
 
Avatar mente_captus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do mente_captus
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Pomierzyłabym się, ale nie mam miarki krawieckiej. Jutro coś pomyślę, może się owinę papierem toaletowym a później pomierzę to linijką.

PS Pożarłam tosty z serem żółtym ;/ Pocieszam się jednak tym, że stało się to koło 18 - lepiej wcześniej niż później. No i A6W dzień pierwszy za mną. I 8 Minute Bun. Ciekawe jak długo będę mieć zapał
__________________
W moich słowach słoma czai się - nie znaczą nic,
Jeśli szukasz sensu, prawdy w nich - zawiedziesz się...
mente_captus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 19:37   #50
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Kochane jak tam u was z ćwiczeniami? Ja jak zwykle mam lenia, chociaż wczoraj udało mi się poćwiczyć troszkę Dzisiaj mam zamiar też poćwiczyć na mięśnie brzucha, poza tym na pupę, bo jak spojrzałam w lustro to dosyć, ze mam cellulit to pupa jest w dodatku płaska Muszę coś wreszcie z tym zrobić. Może macie jakieś ćwiczenia sprawdzone na pupę, które robicie i faktycznie działają? Czy te przysiady - to dobre są?
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 20:41   #51
czarnaasia
Raczkowanie
 
Avatar czarnaasia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 376
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Po calaneticsie moja pupa nabiera jędrności. Uda też.
Jutro na spokojnie się pomierzę.
czarnaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 21:05   #52
olenka1416
Raczkowanie
 
Avatar olenka1416
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: from Poland :)
Wiadomości: 375
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez littleola1 Pokaż wiadomość
przyłączam się
ja zaczęłam 1 września, i mam nadzieję, że do grudnia będzie już 5kg mniej

trzymam kciuki za was wszystkie
Racjnalnie sobie rozplanowałaś tępo chudnięcia, na pewno uda Ci się

Cytat:
Napisane przez mente_captus Pokaż wiadomość
Pomierzyłabym się, ale nie mam miarki krawieckiej. Jutro coś pomyślę, może się owinę papierem toaletowym a później pomierzę to linijką.

PS Pożarłam tosty z serem żółtym ;/ Pocieszam się jednak tym, że stało się to koło 18 - lepiej wcześniej niż później. No i A6W dzień pierwszy za mną. I 8 Minute Bun. Ciekawe jak długo będę mieć zapał
Oryginalny pomysł z tym papierem heh A jeśli chodzi o te tosty to trudno, już je zjadłaś i nie ma co rozpaczać, w przyszłości na pewno pójdzie Ci lepiej

Cytat:
Napisane przez vanilia1 Pokaż wiadomość
Kochane jak tam u was z ćwiczeniami? Ja jak zwykle mam lenia, chociaż wczoraj udało mi się poćwiczyć troszkę Dzisiaj mam zamiar też poćwiczyć na mięśnie brzucha, poza tym na pupę, bo jak spojrzałam w lustro to dosyć, ze mam cellulit to pupa jest w dodatku płaska Muszę coś wreszcie z tym zrobić. Może macie jakieś ćwiczenia sprawdzone na pupę, które robicie i faktycznie działają? Czy te przysiady - to dobre są?
Ja prawie wcale nie ćwiczę, bo zwykle o 16-17 wracam ze szkoły padnięta i po prostu nie mam już siły i czasu na nic ale teraz postanowiłam kupić sobie twistera i będę chociaż kwadrans dziennie kręcić
__________________
,,Whenever people agree with me, I always think I must be wrong"

-2kg




olenka1416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 21:06   #53
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

W biuście 86-87 cm, talia 65 cm, w pasie 78 cm , udo moja zmora 54 cm...:/
Ale najgorsze i tak mam łydki są po prostu duże....dziewczyny znacie jakieś skuteczne ćwiczenia na łydki???

Edit:
Mój dzisiejszy jadłospis nie był zbyt wspaniały, ale podczas weekendów zwykle jadam więcej więcej "smakołyków" jest u mnie w domu więc nie mogłam się oprzeć
śniadanie i kolacja płatki fitness jogurtowe, obiadek troszkę zupy pomidorowej oraz pół kotlecika z surówką (bez ziemniaków), około 15 jadłam jeszcze sałatkę warstową z tuńczyka, tyle że miała w sobie majonez, który chcąc nie chcąc ubóstwiam

A ćwiczyłam:
6 dzień aerobicznej 6 weidera
8 minute legs
8 minute buns

A jak tam dziewczynki u Was???
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013


Edytowane przez katka_19
Czas edycji: 2008-09-07 o 22:03
katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 08:00   #54
czarnaasia
Raczkowanie
 
Avatar czarnaasia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 376
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Wczoraj wieczorem byliśmy u znajomych, popiłam troche piwka, zjadłam trochę krakersów. Dziś załamka, bo waga wynosi 53 kg, a ostatnio była w granicach 52,7.
Pomierzyłam sie i oto moje wymiary:
-pas 72cm
-udo w górnej części 51cm
-udo w dolnej części 42cm
-biodra 88cm
-biust 84cm

Niestety ta talia jest zbyt za szeroka, ale mam ładne wcięcie w talii, bo jest różnica między biodrami. W biodrach cm dodaje trochę odstajacy brzuszek. Kiedys biust był troche większy, ale dwie ciąże plus karmienie bardzo go zniekształciły.

POSTANAWIAM NA NOWO OD DZIŚ : NIE JEŚĆ SŁODYCZY, OGRANICZENIE JEDZENIA, ZDROWO SIĘ ODŻYWIAĆ, NIE JEŚĆ WIECZOREM.

Mam nadzieję, że z Waszą pomocą zmobilizuję się i zobaczę upragnione 50 kg na wadze. Od soboty piję Drenafast. Dalej ćwicze callanetics (te ćwiczenia tez chyba mogą spowodować mały przyrost na wadze, bo tłuszcz zamienia się w mięśnie).

Mnie bardzo gubi pieczywo i wieczorne posiłki.
czarnaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 09:18   #55
dwakolory
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin... prawie
Wiadomości: 130
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez susi35 Pokaż wiadomość
Hej Dwa Kolory, masz jakiś pomysł od czego zacząć ten spadek wagi, może razem wyznaczymy dietke
Od czego zacząć? Ja myślę że od uregulowania posiłków. Nigdy nie jadłam regularnie i podjadam między posiłkami. Dlatego od tegho należałoby zacząć w moim przypadku. Poza tym jem bardzo dużo słodyczy więc muszę je znacznie ograniczyć.
Muszę wypracować sobie jakiś jadłospis. Nie bardzo jeszcze wiem co i kiedy jeśc żeby schudnąć. Napisałam swój codzienny jadłospis (jeszcze nie zmieniony) na " nasze codzienne jadłospisy". Czekam aż któras z dziewczyn poradzi mi co i jak mam jeść.
Kolejną rzeczą są napewno ćwiczenia. Chcę zacząć robić brzuszki- mam nawet specjalny sprzęt ułatwiający to. Chcę zacząć chodzić z mężem na długie spacery i może zacząć jeździć na rowerze.

W tej chwili mam 175 cm wzrostu i waże przy tym ok 70 kg (dokładnie niestety nie umiem określić swojej wagi, bo nie posiadam wagi w domu, ale na oko tyle to jest).

Masz jeszcze jakieś pomysły? Jak u ciebie z silną wolą? Bo u mnie słabo!!!
dwakolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 09:27   #56
czarnaasia
Raczkowanie
 
Avatar czarnaasia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 376
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

No własnie, silna wola. U mnie też z nią kiepsko.
czarnaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 09:58   #57
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Talking Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez vanilia1 Pokaż wiadomość
Kochane jak tam u was z ćwiczeniami? Ja jak zwykle mam lenia, chociaż wczoraj udało mi się poćwiczyć troszkę Dzisiaj mam zamiar też poćwiczyć na mięśnie brzucha, poza tym na pupę, bo jak spojrzałam w lustro to dosyć, ze mam cellulit to pupa jest w dodatku płaska Muszę coś wreszcie z tym zrobić. Może macie jakieś ćwiczenia sprawdzone na pupę, które robicie i faktycznie działają? Czy te przysiady - to dobre są?
Specjalnie dla was męczyłam się z tymi skanami proszę z tego korzystać
http://i33.tinypic.com/9sgjro.jpg http://i38.tinypic.com/152yxk2.jpg http://i36.tinypic.com/2hs0kd0.jpg http://i34.tinypic.com/33w8jf8.jpg http://i33.tinypic.com/2qn1lz5.jpg
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 11:48   #58
mente_captus
Raczkowanie
 
Avatar mente_captus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do mente_captus
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Super!! Dzięki Cindy.

PS Kupiłam sobie błonnik humavit, otręby i siemię lniane. Żyć nie umierać.
__________________
W moich słowach słoma czai się - nie znaczą nic,
Jeśli szukasz sensu, prawdy w nich - zawiedziesz się...

Edytowane przez mente_captus
Czas edycji: 2008-09-08 o 11:48 Powód: Literówka
mente_captus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 12:27   #59
avacorgan
Raczkowanie
 
Avatar avacorgan
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 135
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

Cieszę się, że tyle osób przyłączyło się do mojego wątku.

Ja na diecie jestem już od paru dni i czuję się super, może dlatego, że już parę miesięcy temu także się odchudzałam i dietetyczne jedzonko nie stanowi już dla mnie problemy.

Dziewczyny kilka rad ode mnie
Pamiętajcie, że nie wszystko co light albo fitness jest naprawdę zdrowe, najczęściej to zwykły chwyt marketingowy.

Płatki owsiane nie dość, że tańsze 5X od jakiś tam fitness to są o wiele zdrowsze, można je łączyć z różnymi owocami, ostatnio jadłam z bananem, dzisiaj wrzuciłam sobie jeżyny, mniam. Jeśli ktoś nie cierpi owsianki to mogą być otręby lub płatki pełnoziarniste.
Ważna sprawa jemy 5 posiłków dziennie- w miarę możliwości o stałych porach
Kolacja najlepiej białkowa, czyli odstawiamy pieczywo, a zjadamy serek homo naturalny, wiejski 3 lub 5% Tł.

Nie zapominajmy o NNTK znajdują się w orzechach, tłustych rybach itp. warto więc w ciągu dnia pochrupać trochę orzechów lub pestek dyni.
No i ćwiczenia.
avacorgan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 13:35   #60
sirenia
Raczkowanie
 
Avatar sirenia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 38
Dot.: 5 kilo mniej tej jesieni - kto się przyłączy?

to ja sie przylaczam, do zrzucenia mam cale 10 kg myślę że do zimy mi się uda.waze 68kg przy 162 cm.mam masywna sylwetke, jestem grubokoscista ale kiedys uprawialam sport wiec mam tez mnostwo miesni.
Nawet 8 kg jak zrzuce to będzie dobrze. Od pazdziernika bede jezdzic konno, cwiczenia w domu odpadaja (polroczny syn)jedynie moge przejsc na diete -1000kcal. Tak naprawde odchudzalam sie milion razy i dopiero po porodzie mam ogromny problem bo waga nie chce schodzic:|
No ale bede sie starac i mobiliozowac razem z wami.
sirenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.