Farby FEERIA-kto używał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-29, 13:54   #1
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170

Farby FEERIA-kto używał?


Właściwie to chodzi mi o blondy.Czy to jest farba silnie rozjaśniająca?Bo mnie właściwie chodzi o odświeżenie balejażu.Trochę koloru i dużo połysku.Czy ktoś może coś polecić?Oczywiście chodzi o sposoby domowe a nie fryzjera
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-29, 15:24   #2
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: Farby FEERIA-kto używał?

Podbijam wątek
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-29, 17:19   #3
morgana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 4
Re: Farby FEERIA-kto używał?

Używam farb L'Oreala od wielu lat, także Ferię, ostatnio z serii Color Booster. Z przykrością stwierdzam, że jakość strasznie sie popsuła, ponieważ Feria z opcją Color Booster niemiłosiernie "schodzi" nawet po kilkunastym myciu, farbując przy tym ręczniki!!!! Koszmar.
Używam odcieni miedzianych i czerwonych. Ostatnio kolorem miedzianym rozjaśniłam sobie włoski i w całej tragedii związanej z beznadzieją tej farby był to jedyny "optymistyczny akcent".
Może niezbyt pomagam akurat Tobie, bo blondów nigdy nie używałam, odradzam jednak z całej siły Ferie, spróbuj z Recital'ami, tam był chyba jeden odcień blodnu, który miał właściwości rozjaśniające - Sztokholm, albo coś innego związanego ze Skandynawią Musisz sprawdzić...
Dobrze wspominam serię Excellence, niestety zdradziłam ją dla Ferii, ponieważ nie było tam spektakularnych kolorków, jakie proponuje Feria, na które ja niestety ciągle się łaszczę i zawsze potem rozpaczam.
morgana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-29, 17:19   #4
morgana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 4
Re: Farby FEERIA-kto używał?

Używam farb L'Oreala od wielu lat, także Ferię, ostatnio z serii Color Booster. Z przykrością stwierdzam, że jakość strasznie sie popsuła, ponieważ Feria z opcją Color Booster niemiłosiernie "schodzi" nawet po kilkunastym myciu, farbując przy tym ręczniki!!!! Koszmar.
Używam odcieni miedzianych i czerwonych. Ostatnio kolorem miedzianym rozjaśniłam sobie włoski i w całej tragedii związanej z beznadzieją tej farby był to jedyny "optymistyczny akcent".
Może niezbyt pomagam akurat Tobie, bo blondów nigdy nie używałam, odradzam jednak z całej siły Ferie, spróbuj z Recital'ami, tam był chyba jeden odcień blodnu, który miał właściwości rozjaśniające - Sztokholm, albo coś innego związanego ze Skandynawią Musisz sprawdzić...
Dobrze wspominam serię Excellence, niestety zdradziłam ją dla Ferii, ponieważ nie było tam spektakularnych kolorków, jakie proponuje Feria, na które ja niestety ciągle się łaszczę i zawsze potem rozpaczam.
morgana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.