Problem z erekcją - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 06:44   #1
chlopaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 51

Problem z erekcją


Witam.

Mam 22 lata i jak widać po nicku jestem chłopakiem Jestem z kobietą od 4 miesięcy i podjęliśmy decyzję że będziemy sypiać i tu pojawił się problem. Moje doświadczenia są zerowe i nigdy się nie kochałem z kobietą poza jednym oralnym seksem, ale bez orgazmu. Moja dziewczyna ma już pewne doświadczenia. Dodam jeszcze że moja pierwsza próba była jakieś 10 miesięcy temu z inną kobietą i do niczego nie doszło, ponieważ w trakcie zakładania prezerwatywy zupełnie opadły emocje.

W sobotę gdy z obecną partnerką chcieliśmy spróbować, wszystko było okej do momentu gdy miałem już sięgnąć po prezerwatywę i tym razem znów się pojawił problem. Zdecydowałem się, że nie będę czekać i udam się do seksuologa i tak też zrobiłem.

Na wizycie było miło, przyjemnie choć niekiedy ciężko było mi mówić o swoich intymnych problemach. Pani seksuolog doszła do wniosku, że ma to podłoże psychiczne i chce kilku kolejnych spotkań, ale powiedziała że nie chce stosować na początku żadnych środków farmakologicznych.

Wczoraj gdy ponownie chcieliśmy spróbować (nie było to planowane) to problem pojawił się już szybciej. Po prostu nie mogłem się skupić na odczuwaniu przyjemności z gry wstępnej i gdy tylko pojawiała się erekcja to dosłownie na krótko chwilę.

Mam do was pytanie, czy według was metoda przyjęta przez panią seksuolog w czymś pomoże czy uważacie że lepszym wyjściem byłoby zastosowanie farmakologi na przełamanie?
chlopaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 07:43   #2
No1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 244
Dot.: Problem z erekcją

problem moze byc na zasadzie samosprawdzajacej sie przepowiedni, zakladasz ze bedzie problem i on sie pojawia. Na moje na razie lepiej odrzucic gumke i oswoic sie w sytuacjach intymnych ze swoja partnerka, tj. petting, seks oralny itp. Jak juz sie troche wyluzujesz wtedy powinno byc ok, tak mysle i zycze powodzenia
No1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 11:24   #3
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Problem z erekcją

Za krotkie pieszczotki, Stres i chyba troche strach przed tym jak to wszystko wypadnie to wg mnie chyba glowny powod
..... tak jak No1 radze sie wzajemnie oswoic moze bardziej wyluzowac....i nie starac sie na sile.... Moze poprostu potrzebujesz troche silniejszych bodzcow z farmaceutykam by sie tak nie spieszyla .... powiedzialabym ze to wrecz ostatecznosc (dla panow w co juz nie moga)
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 12:34   #4
niebieskayumm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kraniec świata
Wiadomości: 151
Dot.: Problem z erekcją

moze sie za malo rozkrecacie ?
sprobujcie nie poczatek duzo podniecajacyhc slowek a dopiero pozniej calusy itp
i jak juz zakladasz gumke to mysl ze zaraz bd w swojej partnerce, to tez podnieca
niebieskayumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 12:56   #5
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Problem z erekcją

Ćwicz zakładanie prezerwatywy kiedy jesteś sam. Brak doświadczenia Cię stresuje. Trzeba się z tym uporać, a nie iść na łatwiznę. Jeżeli nie masz problemów z erekcją podczas masturbacji, to nie są Ci potrzebne lekarstwa.
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 13:01   #6
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Problem z erekcją

Problem zaczyna się od tego, że nie jesteś gotowy na seks.

Moim zdaniem najpierw powinieneś ze swoją kobietą przerobić kwestię pettingu, seksu oralnego itd. i wtedy stosunek będzie po prostu kolejnym małym kroczkiem a nie wielkim skokiem.

Powiem Ci na przykładzie swoim i tż. Z współżyciem czekaliśmy rok, trochę długo, ale oboje byliśmy zieloni więc faza pettingu trwała długo. Nigdy nie miał tego typu problemów a jak przyszło co do czego... klops. Zasugerowałam mu że zawsze może uruchomic się sam, że tak powiem:P Tak też się stało.

Moim zdaniem minęły pierwsze koty za płoty i w sumie więcej się takie problemy nie pojawiły.

To co czujesz to tylko stres. Najpierw zbuduj więź poczuj bliskośc, przejdź po kolei wszelkie etapy tej bliskości a potem gdy będziesz czuł, że partnerka Cię akceptuje, kocha, nie wymaga cudów pójdzie łatwiej.

Powodzenia.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 13:05   #7
olastar91
Raczkowanie
 
Avatar olastar91
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Problem z erekcją

Skaczecie na głeboką wodę. Pewnie jesteś zestresowany... Najpierw postarajcie się poznać wzajemnie swoje ciała. Leki... hmm... to zostaw jeśli już nic nie pomoże. Pani seksuolog ma rację. Najprawdopodobniej to ma po prostu podłoże psychiczne. Ty nigdy się nie kochałeś, dziewczyna ma już doświadczenie - pewnie podświadomie czujesz pewną presję.
__________________
szczęśliwa i spełniona...
olastar91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 14:07   #8
Ciasteczkowy Potworek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z erekcją

Nie chce być niemiły dla osób odpowiadających przed Tobą ale gadają głupoty moim zdaniem Najłatwiej jest powiedziec ze masz problemy psychiczne, ze nie gotowy i takie tam...problem zniknie jesli załozysz juz ta gume i po prostu go wsadzisz gdzie potrzeba (oczywiscie nie bedzie to najlatwiejsze ale jak juz sie uda, erekcja powinna powrocic i dalej bedzie juz z gorki).
Wierz mi, że wiem co mowie bo mialem podobnie
Ciasteczkowy Potworek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 14:30   #9
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Problem z erekcją

Cytat:
Napisane przez Ciasteczkowy Potworek Pokaż wiadomość
Nie chce być niemiły dla osób odpowiadających przed Tobą ale gadają głupoty moim zdaniem Najłatwiej jest powiedziec ze masz problemy psychiczne, ze nie gotowy i takie tam...problem zniknie jesli załozysz juz ta gume i po prostu go wsadzisz gdzie potrzeba (oczywiscie nie bedzie to najlatwiejsze ale jak juz sie uda, erekcja powinna powrocic i dalej bedzie juz z gorki).
Wierz mi, że wiem co mowie bo mialem podobnie
Fantastyczna rada, to są dopiero głupoty, co Ty kolego piszesz. Powiedz mi, jak zainteresowany ma założyć gumę na członek w stanie spoczynku? Jak już mi wyjaśnisz jak to zrobić to wyjaśnij jeszcze, jak taki członek bez wzwodu wprowadzić do pochwy? Palcem zapychać po kawałku?
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 14:36   #10
Ciasteczkowy Potworek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z erekcją

Bo kobieta wie najlepiej nie? Watpie zeby byl w az takim spoczynku ze nie daloby rady sobie z tym poradzic...to zalezy od sytuacji oczywiscie i jak mowisz od stanu erekcji, ale pzrewstance w kazdym temacie pisac ze ktos ma problemy psychicze i nie z kazdym problemem idzie sie do lekarza ludzie...
Ciasteczkowy Potworek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 14:47   #11
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Problem z erekcją

"Bo kobieta lepiej wie.." - kobieta wie tak samo dobrze, jak mężczyzna, bo ma męża i o zakładaniu gumy wie nieco więcej niż z opowieści Nie do końca wiem co ma tu płeć do rzeczy, penis to nie prostata, której tajniki zna tylko właściciel, penis jest "ogólnodostępny" i każdy może sprawdzić, jak się gumę zakłada i wtedy wie- tak samo dobrze jak właściciel na czym ta czynność polega.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 15:48   #12
Moolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 114
Dot.: Problem z erekcją

.

Edytowane przez Moolla
Czas edycji: 2013-11-01 o 17:04
Moolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:48   #13
olastar91
Raczkowanie
 
Avatar olastar91
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Problem z erekcją

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Fantastyczna rada, to są dopiero głupoty, co Ty kolego piszesz. Powiedz mi, jak zainteresowany ma założyć gumę na członek w stanie spoczynku? Jak już mi wyjaśnisz jak to zrobić to wyjaśnij jeszcze, jak taki członek bez wzwodu wprowadzić do pochwy? Palcem zapychać po kawałku?
Dokładnie... Założ gumę na penisa w stanie spoczynku, a potem włóż mięciutkiego peniska do pochwy... No absurd totalny... Jeśli to byłoby wykonalne to nikt by viagry nie kupował.

A przy takich praktykach to nie wiem czy i dziewczynie przypadkiem podniecenie nie opadnie, kiedy będzie patrzeć jak facet męczy się zakładając taką gumkę i potem próbując wejść do środka...
__________________
szczęśliwa i spełniona...
olastar91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:50   #14
chlopaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 51
Dot.: Problem z erekcją

Cytat:
Napisane przez Moolla Pokaż wiadomość
Popieram poprzedniczki, wg nie to zwykłe zdenerwowanie (absolutnie nie nazwałabym tego problemem psychicznym, wg mnie to zbyt mocne określenie). A co do pani seksuolog - nie dziwię się, że zachęcała do wizyt, z tego ma niezłe pieniążki.

A jak jest z masturbacją czy ogólnie z podniecaniem się?
Jest wszystko okej choć po ostatniej próbie, jakby nie mogę się skupić na przyjemności i erekcja się pojawia aczkolwiek jest słaba
chlopaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:57   #15
Moolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 114
Dot.: Problem z erekcją

.

Edytowane przez Moolla
Czas edycji: 2013-11-01 o 17:04
Moolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:59   #16
chlopaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 51
Dot.: Problem z erekcją

Dokładnie jest tak jak piszesz.
chlopaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:03   #17
Moolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 114
Dot.: Problem z erekcją

.

Edytowane przez Moolla
Czas edycji: 2013-11-01 o 17:03
Moolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:23   #18
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Problem z erekcją

Może powinieneś spróbować trochę się rozluźnić jakimś winkiem ? Kobietom się to radzi, jak nie mogą się odstresować, nie widzę problemu, żeby mężczyzna też nie miał z takiej rady skorzystać.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:32   #19
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Problem z erekcją

nie znam osoby ktora swoj pierwszy raz uznalaby za udany w 100% i mysle ze twoj tez nie bedzie poprostu ale za to z kazdym kolejnym bedzie leiej.... takie jest moje zdanei.... i jeszcze raz uwazam ze glowna rzyczyna jest stres.....
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 16:47   #20
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Problem z erekcją

Nawet doświadczonym mężczyznom zdarza się "opadnięcie" przy zakładaniu prezerwatywy. To mało erotyczna czynność i wybija z miłosnej atmosfery.
Moim zdaniem to stres Spróbuj to sobie logicznie wytłumaczyć i nie denerwować się, że nic nie wyjdzie i że kiepsko wypadniesz w oczach partnerki. Dojrzała, kochająca partnerka na pewno nie będzie o tym myślała nic złego
Chłopak to nie maszyna która musi zawsze móc a jego przyjaciel zawsze stać jak sztandar na apelu

Jeśli się nie udaje, to są jeszcze inne formy antykoncepcji i może na początku warto z nich skorzystać. Żebyś miał chociaż jeden stres mniej
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:55   #21
chlopaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 51
Dot.: Problem z erekcją

staram się właśnie tak myśleć wiem że partnerka mnie rozumie i mnie wspiera więc to połowa sukcesu :P

za winkiem oboje nie przepadamy... a co myślicie o piwku lub dwóch albo może jakiś drink ?

Co do tabletek to zacznie brać od następnego okresu a to za około 2 tygodnie. Nie zdecydowaliśmy się wspólnie na tą formę. TŻ dostała je na wyregulowanie okresu, ale z drugiej strony widzę że i jej i mi jest to na rękę
chlopaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 17:37   #22
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Problem z erekcją

Cytat:
Napisane przez chlopaczek22 Pokaż wiadomość
staram się właśnie tak myśleć wiem że partnerka mnie rozumie i mnie wspiera więc to połowa sukcesu :P

za winkiem oboje nie przepadamy... a co myślicie o piwku lub dwóch albo może jakiś drink ?

Co do tabletek to zacznie brać od następnego okresu a to za około 2 tygodnie. Nie zdecydowaliśmy się wspólnie na tą formę. TŻ dostała je na wyregulowanie okresu, ale z drugiej strony widzę że i jej i mi jest to na rękę
No to super Wiadomo, że chce się wypaść perfekcyjnie, ale fakt jest taki, że pierwszy raz jak już wspomniano do perfekcyjnych nie należy :P i nic w tym złego, tak jest i tyle, nie trzeba się przejmować. Nie jest idealnie, ale i tak jest super

Bardzo dobrze, tabletki to pewne zabezpieczenie - w sam raz na początki w seksie, kiedy wszelkie niespodzianki nie są mile widziane
Ponieważ to już nie długo ja bym poczekała te 2 tygodnie i nie denerwowała się zakładaniem prezerwatyw. Poćwicz samemu, potem z nią, potraktujcie to jako zabawę.. może dziewczyna Ci jakoś pomoże, pieszcząc Cię wtedy kiedy Ty zakładasz.

Co do alkoholu to są różne zdania. Ja uważam, że nieduża ilość jest wskazana na rozluźnienie i sama lubię wypić kieliszek wina (czy dwa ) w trakcie romantycznego wieczoru, który skończy się namiętnie. Oczywiście co kto lubi. Może też być piwo, czy dobry drink. Ważne, żeby nie przesadzić... pomijając komfort partnerki to nadmiar alkoholu również może utrudniać erekcję
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 18:24   #23
niebieskayumm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kraniec świata
Wiadomości: 151
Dot.: Problem z erekcją

Cytat:
Napisane przez Ciasteczkowy Potworek Pokaż wiadomość
Nie chce być niemiły dla osób odpowiadających przed Tobą ale gadają głupoty moim zdaniem Najłatwiej jest powiedziec ze masz problemy psychiczne, ze nie gotowy i takie tam...problem zniknie jesli załozysz juz ta gume i po prostu go wsadzisz gdzie potrzeba (oczywiscie nie bedzie to najlatwiejsze ale jak juz sie uda, erekcja powinna powrocic i dalej bedzie juz z gorki).
Wierz mi, że wiem co mowie bo mialem podobnie

rzecziwiscie, wsadz go tam gdzie trzeba,
tylko ciekawe jak ma to zrobic skoro jest '' oklaply ''

niebieskayumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 22:38   #24
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Problem z erekcją

A moze lampka wina na odstresowanie i brak gumki? (Oczywiscie jakies inne zabezpieczenie powinno byc, moze tabletki dla partnerki?)
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 12:36   #25
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Problem z erekcją

nie chce tu wyjsc na jakiegos propagatora seksu bez zabezpieczenia..... Ale pierwszy raz (poniekad nieudolny bo pierwszy) to nie jest zaraz taki seks z ktorego sie dzieci rodza..... nad tym to sie troszke trzeba nappracowac.... i prawde mowiac mysle ze nawet jesli bys bez gumki troszke pofiglowal to nic by jeszcze zlego w tym nie bylo. odwagi tez trzeba. a byc moze wspomagajaco by zadzialalao i wtedy bez wiekszeg problemu bys sie mogl w gumke "ubrac"

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

winka a ni tym bardziej nie polecam... wydluzasz sobie tym droge..... (ja po piwku nie mam ochoty na "figle-migle" tylko do spania) a poza tym niegdy mi sie nei zdarzylo miec orgazmu po... "wspomagaczach" (winko itp.) nie iwme jak na inne dziewczyny dziala ale wydakje mi si etakze ze raczej opozniajaco niz zachecajaco....
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 12:43   #26
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Problem z erekcją

Cytat:
Napisane przez Aga_86 Pokaż wiadomość
nie chce tu wyjsc na jakiegos propagatora seksu bez zabezpieczenia..... Ale pierwszy raz (poniekad nieudolny bo pierwszy) to nie jest zaraz taki seks z ktorego sie dzieci rodza..... nad tym to sie troszke trzeba nappracowac.... i prawde mowiac mysle ze nawet jesli bys bez gumki troszke pofiglowal to nic by jeszcze zlego w tym nie bylo. odwagi tez trzeba. a byc moze wspomagajaco by zadzialalao i wtedy bez wiekszeg problemu bys sie mogl w gumke "ubrac"

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

winka a ni tym bardziej nie polecam... wydluzasz sobie tym droge..... (ja po piwku nie mam ochoty na "figle-migle" tylko do spania) a poza tym niegdy mi sie nei zdarzylo miec orgazmu po... "wspomagaczach" (winko itp.) nie iwme jak na inne dziewczyny dziala ale wydakje mi si etakze ze raczej opozniajaco niz zachecajaco....
Nie no oczywiscie. Bo pierwszy seks to takie naturalne zabezpiecznie
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 12:56   #27
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Problem z erekcją

ja wiem..... ze pierwsza rzecz o jaka sie zadbac to bezpieczenstwo.... ale na nic bezppieczenstwo kiedy nawet "nie chce stanąć" <bezradny> Ja jak najbardziej jestem za gumka i wszelkimi innymi formami anty- ale moze zostawcie sobie to od drugiego razu..... a nawet gdzies czytalam ze statystycznie 2 raz jest bardziej niebezpieczny niz ten pierwszy bo juz mniej wiecej wiesz co i jak napalasz sie dodatkowo i trudniej ci trzymac euforie na wodzy wtedy latewiej o pomylki :P wiec zabezpieczenie jak najbardziej wskazane!!!!!!!!!! a podczas pierwszego to stres nerwy jak wypadniesz i wogole nim sie obejrzysz to juz jest ze tak powiem "po ptokach" ja swojego pierwszego na dbra sprawe az tak dokladnie nei pamietam <bezradny>

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

poza tym Paula SHIN nie znam jeszcze takiego faceta co to jak tylko wsadza penis to zaraz ma wytrysk wiec tym bardziej wydaje mi sie to przynajmniej na poczatku nie zagrazajace.
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 12:58   #28
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Problem z erekcją

Nie no, nie ma co tak radzić, bo problemy z erekcją nie są gwarancją braku niekontrolowanego wytrysku.. a od wytrysku to się w ciążę zachodzi, bez różnicy za którym razem
Lepiej poczekać aż dziewczyna zacznie brać tabletki, 2 tyg na prawdę da rade wytrzymać i nie ma co kombinować.

Jeśli chodzi o wino czy piwo - to zależy od organizmu. Na mnie wino działa jak afrodyzjak
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 13:05   #29
Aga_86
Raczkowanie
 
Avatar Aga_86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 160
GG do Aga_86
Dot.: Problem z erekcją

widocznie ja jestem ryzykantka..... i nie jestem przykladem do nasladowania <wstydnis> ale macie racje 2 tyg to nie duzo i zpewnoscia mozna to zniesc... jesli nie obciaza cie nic psychicznie jakas wpadka niechciana to i cala reszta dzie z gorki

a na mnie z kolei wino dziala jak Melatoninka na lepsze spanie :P:P:P
Aga_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 13:13   #30
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Problem z erekcją

Wiesz chodzi o to, że chłopak jeszcze nie uprawiał seksu, więc sam siebie nie zna, nie wie, czy w przypływie emocji po dwóch ruchach nie osiągnie orgazmu... może też mieć problem z wyczuciem, kiedy przestać, lub tym bardziej nie móc się powstrzymać Więc nie ma absolutnie żadnej gwarancji na to co z tego wyniknie

hehe no, bo to różnie jest, na moją koleżankę piwo działa tak jak na Ciebie - po jednym to najlepiej pójść spać
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.