Maskara, czarna kredka, czerwona szminka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 15:05   #1
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994

Maskara, czarna kredka, czerwona szminka


Moja TOP3 którą lubię mieć zawsze przy sobie to czarna maskara, czarna kredka do oczu oraz szminka w ciekawym odcieniu czerwieni. Dlaczego te produkty? Już spieszę z odpowiedzią.

1. czarna maskara - najlepiej wydłużająco pogrubiający, mimo iż mam gęste i wcale nie króki rzęsy. Lubię moej firanki mieć podkreślone. Dzięki dobremu tuszowi nie muszę mieć doklejanych rzęs. Moje natrualne podkreslone dobrą maskarą wyglądają o niebo lepiej od doklejanych. Uważam, że każda kobieta powinna podkreślać rzęsy. Oczy od razu inaczej wyglądają
2. czarna kredka - za jej pomocą można wyczarować kilka makijaży, w zależności od tego co nam najbardziej potrzebne. Jest jak pędzel w ręce malarza. Wystarczy chwila aby podkreślić oczy w sposób odpowiedni do okazji. Na dzień - delikatna kreska na górnej powiece, na wieczór - oczy mocno podkreślone grubą kreską. Wg mnie jeden z niewielu uniwersalnych kosmetyków
3. czerwona szminka - ponieważ mam południową urodę coś jak hiszpanka dobrze czuje się z czerwoną szminką na ustach. Szczególnie wieczorową porą, kiedy wychodzę na imprezę i mogę pomalować usta soczystą czerwienią. Na co dzień wybieram delikatniejsze i jaśniejsze odcienie czerwieni na które dodatkowo nakładam błyszczyk aby złagodzić odcień. jednak w czerwonej szmince jestem pewniejsza siebie, mam świadomość dobrego wyglądu i świat mi nie straszny!

Myślę, że teraz rozjaśniłam wszystkim co dla mnie jest najważniejsze w mojej kosmetyczce i dlaczego
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.