Rubini Fundamental 10,60 zł/ml - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-09, 20:18   #31
ananegra
Zakorzenienie
 
Avatar ananegra
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 358
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
zapłacone

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------


Dane wysłałam PW wczoraj o 05:31 Przelew też wyszedł wczoraj rano.
od wczoraj oczywiście było to odnotowane
ananegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 10:24   #32
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Mój przelew leci. Na winogronka czekam z niecierliwością
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 12:19   #33
cocaron
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 108
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

I ja w koncu zapłaciłam, wybacz zwłokę kajam się
cocaron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 21:09   #34
ananegra
Zakorzenienie
 
Avatar ananegra
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 358
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Cytat:
Napisane przez afaland78 Pokaż wiadomość
Mój przelew leci. Na winogronka czekam z niecierliwością

Cytat:
Napisane przez cocaron Pokaż wiadomość
I ja w koncu zapłaciłam, wybacz zwłokę kajam się



Mam wszystkie wpłaty. W weekend rozlewam, zaraz po niedzieli wysyłka.
ananegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 10:31   #35
ananegra
Zakorzenienie
 
Avatar ananegra
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 358
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Wszystko rozlane i za wyjątkiem porcji cocaron, która też dziś wyleci - powysyłane
Nic wcześniej co do mojego odbioru zapachu nie chciałam Wam zdradzić ... ponieważ mam dla wszystkich pewną zabawę
Każdy w przesyłce ma dołączony nieopisany sampelek z zapachem, który chciałabym abyście przetestowały. Nieopisany, bo nie chcę abyście kierowały się nutami /zapach mało znany, duże prawdopodobieństwo, że przynajmniej większość go nie zna/. Bez obawy, pod koniec rozbiórki zdradzę co to jest
Moja sugestia, abyście nie testowały go od razu i jednocześnie z Fundamentalem, najpierw Rubini i wyróbcie sobie o nim zdanie, a potem zapraszam do zapachu X
Dlaczego zaprosiłam Was do zabawy? - bo mój skromny nosek czuje w tych kompozycjach podobieństwo, oczywiście Fundamental jest bardziej dopracowany, szlachetniejszy, ale to, że znałam X moim znaniem stawia pod znakiem zapytania nowatorstwo, genialność i takie tam pierdoły Fundamentala. Może się mylę, może to tylko mój nos czuje to podobieństowo - więc tym bardziej jestem ciekawa Waszej opinii, na którą oczywiście niecierpliwie będę czekała.
ananegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 13:13   #36
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Melduję, że odebrałam. Na mój nos podobieństwo między tymi zapachami - no może i jakieś jest, po kilku godzinach - w sensie, że i tu, i tu mydło, w Rubini takie lepsiejsze. Ale nadal mydło. A otwarcie - coś kwaśno-zatęchłego, przy czym nie jest to ładna paczulowa stęchłość.

Ogólnie - chyba przestanę zaglądać do bloga Elve, bo to już kolejny raz, kiedy czytam tam peany o jakimś zapachu, a okazuje się on delikatnie mówiąc marny. No naprawdę trudno mi uwierzyć, że to pachnidło jest tak genialne...Wiem, że co nos to opinia, ale litości
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 18:12   #37
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Podobieństwo jakieś jest z tym ze Fundamental jest bardziej mechaty a x jakiś przenikliwy... Ogólnie mój skromny nos czuje w Rubini nutę wspólna z Womanity, CK Reveal i jeszcze Chatoyant, żadnych winogron niet
Dziękuję za rozbiórkę
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 19:36   #38
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Mam przesyłkę, dziękuję bardzo za rozbiórkę

Wrażenia:
Fundamental - początek to woda kolońska dziadka, później chaos nut, lekko nadpsute owoce, kurz i nuty skórzane, dalej już nie dam rady, muszę zmyć

Próbka: wg. mnie zapach jest "po terminie" ważności, nie wyczuwam podobieństwa i również lecę zmyć
__________________




Edytowane przez renia30
Czas edycji: 2015-12-17 o 19:39
renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 19:38   #39
loriena
Zakorzenienie
 
Avatar loriena
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 261
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Mam przesyłkę Dziękuję bardzo za wszystko
__________________

loriena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 20:15   #40
Lolgav
Zadomowienie
 
Avatar Lolgav
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 603
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Chętnie wezmę udział w takiej fajnej zabawie, gdzie dostaje się dodatkowe próbki.

Moje wrażenia będą jednak skromne, bo obydwa zapachy ulatują z mojej skóry z szybkością uciekającego z prezentami Mikołaja...

Fundamental rzucił mi na sam początek w twarz perwersyjne, zakręcone cytrusy w skórzanych akcesoriach ze sklepu dla dorosłych. Jakieś takie jakby na amfetaminie i dziko kręcące się w kółko. Potem jednak osiadły i, niespodzianka! - szybko sfermentowały do czegoś, co przypomina mi szampana, aczkolwiek takiego prawdziwego próbowałam tylko kilka razy w życiu (a i przyznać muszę, że mam teraz wątpliwości dotyczące jego "prawdziwości"). Fundamentalny szampan serwowany jest w kieliszku oprawionym w naturalny wosk.

Natomiast zapach X trzyma się mnie trochę lepiej, ale jest to stateczny, spokojny grejpfrut.

Bardzo jestem ciekawa któż on taki? Zapomniałam jeszcze dodać, że przesyłka doszła i dziękuję za wszystko!

Edytowane przez Lolgav
Czas edycji: 2015-12-17 o 20:44
Lolgav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 21:12   #41
ananegra
Zakorzenienie
 
Avatar ananegra
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 358
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Melduję, że odebrałam. Na mój nos podobieństwo między tymi zapachami - no może i jakieś jest, po kilku godzinach - w sensie, że i tu, i tu mydło, w Rubini takie lepsiejsze. Ale nadal mydło. A otwarcie - coś kwaśno-zatęchłego, przy czym nie jest to ładna paczulowa stęchłość.

Ogólnie - chyba przestanę zaglądać do bloga Elve, bo to już kolejny raz, kiedy czytam tam peany o jakimś zapachu, a okazuje się on delikatnie mówiąc marny. No naprawdę trudno mi uwierzyć, że to pachnidło jest tak genialne...Wiem, że co nos to opinia, ale litości
Dowaliłaś, ale coś w tym jest ja na szczęście mydła nie mam, bo to by mnie już dobiło.
Dzięki
Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Podobieństwo jakieś jest z tym ze Fundamental jest bardziej mechaty a x jakiś przenikliwy... Ogólnie mój skromny nos czuje w Rubini nutę wspólna z Womanity, CK Reveal i jeszcze Chatoyant, żadnych winogron niet
Dziękuję za rozbiórkę
Mechaty podoba mi się takie określenie, choć u mnie mało tej mechatości. Dziękuję
Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
Mam przesyłkę, dziękuję bardzo za rozbiórkę

Wrażenia:
Fundamental - początek to woda kolońska dziadka, później chaos nut, lekko nadpsute owoce, kurz i nuty skórzane, dalej już nie dam rady, muszę zmyć

Próbka: wg. mnie zapach jest "po terminie" ważności, nie wyczuwam podobieństwa i również lecę zmyć
Najbardziej drastyczna ocena Reniu, jak dobrze, że wzięłaś tylko sampla, bo musiałabym Cię przepraszać za tę rozbiórkę przez cały następny rok Dzięki za wspólne zakupy i wybacz
Cytat:
Napisane przez loriena Pokaż wiadomość
Mam przesyłkę Dziękuję bardzo za wszystko
Ja również dziękuję
Cytat:
Napisane przez Lolgav Pokaż wiadomość
Chętnie wezmę udział w takiej fajnej zabawie, gdzie dostaje się dodatkowe próbki.

Moje wrażenia będą jednak skromne, bo obydwa zapachy ulatują z mojej skóry z szybkością uciekającego z prezentami Mikołaja...

Fundamental rzucił mi na sam początek w twarz perwersyjne, zakręcone cytrusy w skórzanych akcesoriach ze sklepu dla dorosłych. Jakieś takie jakby na amfetaminie i dziko kręcące się w kółko. Potem jednak osiadły i, niespodzianka! - szybko sfermentowały do czegoś, co przypomina mi szampana, aczkolwiek takiego prawdziwego próbowałam tylko kilka razy w życiu (a i przyznać muszę, że mam teraz wątpliwości dotyczące jego "prawdziwości"). Fundamentalny szampan serwowany jest w kieliszku oprawionym w naturalny wosk.

Natomiast zapach X trzyma się mnie trochę lepiej, ale jest to stateczny, spokojny grejpfrut.

Bardzo jestem ciekawa któż on taki? Zapomniałam jeszcze dodać, że przesyłka doszła i dziękuję za wszystko!
Może te winogrona w spisie nut to od tego sfermentowanego szampana
X jeszcze nie zdradzam, ale do jutra reszta dziewczyn powinna mieć już swoje odlewki i oczywiście zapodam jego nazwę.
A Ty Kochana pilnuj w tym roku Mikołaja, żeby nie uciekł z prezentami Wielkie dzięki za udział w rozbiórce.
ananegra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 11:39   #42
cocaron
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 108
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

potwierdzam odbiór.
Wącham dopiero chwilę, taki leśny brudas jak dla mnie, początek mi pasuje (choć jest dość ostry), zobaczę, jak dalej.
cocaron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 17:50   #43
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Dzięki temu, że wzięłam sampla oszczędziłam sobie np. zakupu w ciemno, co niestety zbyt często praktykuję Dziękuję raz jeszcze za rozbiórkę i możliwość poznania zapachu.
__________________



renia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:38   #44
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Odebrane. Zapach w tajemniczej próbce niepodobny do Fundamentala. Troche konspiruje w towarzystwie w temacie testerów w perfumeriach niszowych. Są chyba odrobine silniejsze bo testowany Rubini w MSB leżał na mnie ponad 6 godz a ten szybko słabnie.
Niemniej jednak bez nut przeznaczonych dla niższych bytów zwierze do zwierza ciągnie a ludzi z charakterem do zapachow o królewskich nutach. Dzieki za rozbiórkę Ania, czekam na Twoje kolejne pokusy.
Dzięki za probke Blanche Chemise.
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 21:56   #45
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Cytat:
Napisane przez afaland78 Pokaż wiadomość
Odebrane. Zapach w tajemniczej próbce niepodobny do Fundamentala. Troche konspiruje w towarzystwie w temacie testerów w perfumeriach niszowych. Są chyba odrobine silniejsze bo testowany Rubini w MSB leżał na mnie ponad 6 godz a ten szybko słabnie.
Proszę, nie siejmy takich plotek. Już nie raz to było wałkowane - testery nie różnią się od nietesterów, nieważne czy niszowe czy nie. Ja sama mam wśród swoich perfum i testery, i nietestery, miałam do czynienia z tymi samymi perfumami w obydwu formach, i nie ma różnicy. Naprawdę sądzisz, że marka wypuszcza osobne partie produktów - jako testery, o innym składzie?
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 22:23   #46
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Potwierdzam odbiór i chyba po raz pierwszy mam radykalnie odmienne wrażenia, niż Emilka.
Ale, co do istoty wrażeń, mało radykalne- Fundamental jest nie do końca z mojej bajki, ale ani to dla mnie mydło, ani trauma do natychmiastowego zmycia, ani coś rewolucyjnego, jak pisała Elve. Ciekawy jest lodowaty, kamforowo-wetiwerowy akord, ciekawa brudnawa słodycz wosku pszczelego i wreszcie ciekawe są nuty mocno ziołowe, gorzkie i słone, podane jak w niektórych Slumberhousach. Wszystko w miękkim, zamszowo- irysowym sosie z rodzynek i wiórków sandałowca. Nie jest to niemiłe Tajemniczy dodatek przetestuję jutro- dziś już nie mam centymetra wolnej skóry
Ściskam Cię Aniu,dziękuję bardzo za rozbiórkę
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 22:40   #47
ananegra
Zakorzenienie
 
Avatar ananegra
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 358
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Cytat:
Napisane przez cocaron Pokaż wiadomość
potwierdzam odbiór.
Wącham dopiero chwilę, taki leśny brudas jak dla mnie, początek mi pasuje (choć jest dość ostry), zobaczę, jak dalej.
Mam nadzieję, że dalej będzie tylko lepiej
Dzięki za udział w rozbiórce
Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
Dzięki temu, że wzięłam sampla oszczędziłam sobie np. zakupu w ciemno, co niestety zbyt często praktykuję Dziękuję raz jeszcze za rozbiórkę i możliwość poznania zapachu.
No to mi ulżyło
Cytat:
Napisane przez afaland78 Pokaż wiadomość
Odebrane. Zapach w tajemniczej próbce niepodobny do Fundamentala. Troche konspiruje w towarzystwie w temacie testerów w perfumeriach niszowych. Są chyba odrobine silniejsze bo testowany Rubini w MSB leżał na mnie ponad 6 godz a ten szybko słabnie.
Niemniej jednak bez nut przeznaczonych dla niższych bytów zwierze do zwierza ciągnie a ludzi z charakterem do zapachow o królewskich nutach. Dzieki za rozbiórkę Ania, czekam na Twoje kolejne pokusy.
Dzięki za probke Blanche Chemise.
A propos trwałości, zaręczam, że nie rozcieńczyłam Wam odlewem ale to oczywiście żarcik, bo nie odbieram tego jako zarzutu do mnie
Reniu, oczywiście bardzo jestem wdzięczna i dziękuję Ci za udział w rozbiorze

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani Stettke Pokaż wiadomość
Potwierdzam odbiór i chyba po raz pierwszy mam radykalnie odmienne wrażenia, niż Emilka.
Ale, co do istoty wrażeń, mało radykalne- Fundamental jest nie do końca z mojej bajki, ale ani to dla mnie mydło, ani trauma do natychmiastowego zmycia, ani coś rewolucyjnego, jak pisała Elve. Ciekawy jest lodowaty, kamforowo-wetiwerowy akord, ciekawa brudnawa słodycz wosku pszczelego i wreszcie ciekawe są nuty mocno ziołowe, gorzkie i słone, podane jak w niektórych Slumberhousach. Wszystko w miękkim, zamszowo- irysowym sosie z rodzynek i wiórków sandałowca. Nie jest to niemiłe Tajemniczy dodatek przetestuję jutro- dziś już nie mam centymetra wolnej skóry
Ściskam Cię Aniu,dziękuję bardzo za rozbiórkę
I coś pozytywnego na koniec opinii
Joasiu bardzo dziękuję za udział w rozbiórce


Wiem, nie każdy lubi opisywać swoich wrażeń dotyczących zapachu tak na forum, a ja tu niejako Was zmusiłam - mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego za złe
Chyba wszyscy odebrali swoje odlewki. Skoro Pani Stettke jeszcze nie wąchała X - to jutro napiszę co to było /czy Was to obchodzi czy nie i tak napiszę /

Edytowane przez ananegra
Czas edycji: 2015-12-18 o 22:31
ananegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 19:02   #48
afaland78
Raczkowanie
 
Avatar afaland78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 357
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Proszę, nie siejmy takich plotek. Już nie raz to było wałkowane - testery nie różnią się od nietesterów, nieważne czy niszowe czy nie. Ja sama mam wśród swoich perfum i testery, i nietestery, miałam do czynienia z tymi samymi perfumami w obydwu formach, i nie ma różnicy. Naprawdę sądzisz, że marka wypuszcza osobne partie produktów - jako testery, o innym składzie?
Proszę nie zachowujmy się jakbyśmy posiedli wszystkie rozumy rynku perfumeryjnego. To jest biznes. Tego nikt nie sprawdzi bo nie ma powodu i nikt nie będzie sprawdzał. To hermetyczny biznes i nie wiadomo jak faktycznie jest. Nie widzę powodu aby przeprowadzać śledztwa w tej sprawie i kogokolwiek jako prokuratora tematu który poruszyłam. Handel perfumami na wizażu i docenianie wybitności nisz nie daje uprawnień do tworzenie listy TOP. Co nos to opinia a nikt tu nie jest wybitnym znawcą i certyfikatów nie posiada. No chyba, że..
Normy zastosowania koncentratów wyznacza firma sama sobie. Nikt jej nie zabroni w jednej flaszce zamiescic 20 % koncentratu a w innej 22%. Jeżeli posiada ktoś flakon ze wskazaniem ile pachnidło zawiera koncentratu perfum to proszę o przysłanie.

Aniu, wszyscy maja tu zaufanie do Ciebie jak i do innych, nie sadze aby ktoś bawił się w rozrzedzanie. To byłaby sztuka
afaland78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-19, 20:23   #49
ananegra
Zakorzenienie
 
Avatar ananegra
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 358
Dot.: Rubini Fundamental 10,60 zł/ml

Zapach X to Nez a Nez Figues et Garcons
No co ja mogę, że w obu czuję kiwi
ananegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-19 21:23:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.