Mały i ciemny pokój. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-06, 12:37   #1
my life my choice
Przyczajenie
 
Avatar my life my choice
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Exclamation

Mały i ciemny pokój.


Witam,
potrzebuję pomocy przy wyborze koloru ścian do mojego małego pokoju, który mam od strony północnej, gdzie nie ma słońca, oczywiście nie jest ciemno jak w noże ale na pewno wpływa to na ton kolorów.
Podkreślam, że jeszcze będę się uczyć, więc to nie może być kolor, który będzie ostry.
Mam duży problem, bo znudziły mi się żółcie, pomarańcze brązy, zielenie i róże. Myślałam nad łagodnym fioletem, ale boję się, że będzie przytłaczał.

Jakie macie pomysły? ps. pomysły co do dodatków również mile widziane.
__________________
'Umieć żyć to najrzadziej spotykana rzecz na świecie. Większość ludzi tylko egzystuje.' - Oscar Wilde
my life my choice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 21:42   #2
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Mały i ciemny pokój.

Cytat:
Napisane przez my life my choice Pokaż wiadomość
Witam,
potrzebuję pomocy przy wyborze koloru ścian do mojego małego pokoju, który mam od strony północnej, gdzie nie ma słońca, oczywiście nie jest ciemno jak w noże ale na pewno wpływa to na ton kolorów.
Podkreślam, że jeszcze będę się uczyć, więc to nie może być kolor, który będzie ostry.
Mam duży problem, bo znudziły mi się żółcie, pomarańcze brązy, zielenie i róże. Myślałam nad łagodnym fioletem, ale boję się, że będzie przytłaczał.

Jakie macie pomysły? ps. pomysły co do dodatków również mile widziane.
Lawendowy odcień fioletu to bardzo dobry pomysł Ważne żeby odcień był bardzo jasny, bo bardziej intensywny kolor pomniejszy pomieszczenie. Możesz ten kolor połączyć z bielą, pudrowym różem, różnymi odcieniami fioletu i odrobiną szarości czy grafitu.
Coś takiego jak odcień pole lawendy: http://modny-dom.pl/wp-content/uploa...z1-461x250.jpg
Na ostatnim zdjęciu zdjęcie fragmentu ściany w hotelu, w którym nocowałam zrobione ze względu na ten lawendowy odcień fioletu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z12316663Q,PO-ZMIANIE--W-pokoju-dominuja-teraz-fiolety-w-lawendowym.jpg (54,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aranzacja-wnetrz1-461x250.jpg (20,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fiolet na ścianach.jpg (31,0 KB, 15 załadowań)
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 08:50   #3
ulubione
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 91
Dot.: Mały i ciemny pokój.

Pytanie jeszcze w jakim kolorze są meble? Z czego jest zrobiona podłoga? Jakie są drzwi? bo rozumiem, że tych elementów nie zmieniasz?
ulubione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.