pomocy!szukam pogrubiającej sukni!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-22, 16:39   #1
ili81
Przyczajenie
 
Avatar ili81
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 22

pomocy!szukam pogrubiającej sukni!!!


hej dziewczyny,
mam nie lada problem!Chodzę po salonach ślubnych i pytam czy znajde dla siebie pogrugiającą optycznie suknie, niestety wszyscy patrza na mnie jak na wariatke. Mam 166 cm wzrostu, 50 kg wagi. Chce wyglądać bardziej kobieco w tym wymarzonym dniu.A tu w sklepach nic nie ma!!!Czy mozecie mi polecic w czym by wygladała najepiej osoba tak szczupła jak ja???moze ma ktoras z was podobne doswiadczenia. Uprzedzam od razu ze nie wchodzi w gre nic z kołem, chce miec swobode ruchów.z goty dzieki.
ili81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 23:20   #2
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: pomocy!szukam pogrubiającej sukni!!!

A moze jakas sukienka z odcieciem pod biustem, wtedy dol bylby puszczony luzem, wiec moze by troche dodalo. Nic innego mi nie przychodzi na mysl, bo zazwyczaj slubne kiecki sa mocno dopasowane.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 05:38   #3
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: pomocy!szukam pogrubiającej sukni!!!

Pogrubiający efekt uzyskasz dzięki:

- krojowi - poziome cięcia w twoich najszerszych miejscach: biodrach, biuście. Dodatkowo szerszy dół dodaje lekko wagi. To samo robi proste cięcie dekoltu - sprawia, że piersi są bardziej uwypuklone.

- użytym materiałom. Najlepiej, by nie były gładkie, lecz mięte, plisowane, koronkowe, i najlepiej gufrowane, zakładane i celowo naszywane kilkoma przenikającymi się warstwami na suknię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1756.jpg (85,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jh8807.jpg (70,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jh8807_x1.jpg (107,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tk2811.jpg (77,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tk2815.jpg (78,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ada.jpg (72,0 KB, 12 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 05:41   #4
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: pomocy!szukam pogrubiającej sukni!!!

cd:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dallas marie.jpg (111,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Edith.jpg (77,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elaine lynette.jpg (74,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg evita.jpg (80,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jordana.jpg (76,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kelsey1.jpg (87,7 KB, 10 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 05:48   #5
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: pomocy!szukam pogrubiającej sukni!!!

Ogólnie powinnaś unikać sukni opinających biodra i uda, czyli rybko-podobnych.

Mimo wszystko, ja podkreśliłabym walory szczupłej sylwetki, poprzez podkreślienie wąskiej talii, drobnych ramionek i chudych ramion, a efekt pogrubienia sylwetki uzyskała, wybierając suknię o spódnicy kształtu A.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kiana.jpg (62,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olivia.jpg (86,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shakira.jpg (81,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sally.jpg (67,8 KB, 17 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 18:49   #6
ili81
Przyczajenie
 
Avatar ili81
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 22
Dot.: pomocy!szukam pogrubiającej sukni!!!

dzieki wielkie bardzo za rady, napewno skorzystam z ktorejs z opcji sukienek ktore zaproponowalas niektore są bajeczne i w moim guscie
ili81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 20:33   #7
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: pomocy!szukam pogrubiającej sukni!!!

Cytat:
Napisane przez ili81 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
mam nie lada problem!Chodzę po salonach ślubnych i pytam czy znajde dla siebie pogrugiającą optycznie suknie, niestety wszyscy patrza na mnie jak na wariatke. Mam 166 cm wzrostu, 50 kg wagi. Chce wyglądać bardziej kobieco w tym wymarzonym dniu.A tu w sklepach nic nie ma!!!Czy mozecie mi polecic w czym by wygladała najepiej osoba tak szczupła jak ja???moze ma ktoras z was podobne doswiadczenia. Uprzedzam od razu ze nie wchodzi w gre nic z kołem, chce miec swobode ruchów.z goty dzieki.
Pierwszy raz tu czytam, by ktoś prosił o pogrubianie
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 18:10   #8
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: pomocy!szukam pogrubiającej sukni!!!

Cytat:
Napisane przez ili81 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
mam nie lada problem!Chodzę po salonach ślubnych i pytam czy znajde dla siebie pogrugiającą optycznie suknie, niestety wszyscy patrza na mnie jak na wariatke. Mam 166 cm wzrostu, 50 kg wagi. Chce wyglądać bardziej kobieco w tym wymarzonym dniu.A tu w sklepach nic nie ma!!!Czy mozecie mi polecic w czym by wygladała najepiej osoba tak szczupła jak ja???moze ma ktoras z was podobne doswiadczenia. Uprzedzam od razu ze nie wchodzi w gre nic z kołem, chce miec swobode ruchów.z goty dzieki.
Ja waże 51 kilko, wzrost 168..czyli podobnie co Ciebie Najlepiej wyglądałam i czułam się w sukni krojem podobnych do tych wklejonych przez naszą ekspertkę Rav biodra dopasowane a później lekko rozkloszowana, moja suknia była na kole , początkowo nie chciałam koła ale z nim ładniej się układała i tak bardziej "ślubnie" wyglądałam. Pod biustem miałam wszytą kokardę co optycznie miało go powiększyć, kościsty dekolt zakryłam koronką. Przymierzając suknie z gorsetem i szerszym dołem czułam się jakby mnie nie było Suknia mnie przytłaczała a w talii byłam tak chuda że aż nie ładnie to wyglądało. Koronka optycznie trochę poszerza i moja suknia była pokryta całą koronką jak będę miała zdjęcia w sukni to zamieszczę narazie pracuje nad nimi fotograf
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 18:52   #9
taka_jedna
Raczkowanie
 
Avatar taka_jedna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 112
Dot.: pomocy!szukam pogrubiającej sukni!!!

Po pierwsze moja droga, o co chodzi?! Ja mam 165 cm wzrostu i ważę jakieś 46 kilo. Mamy super figurę, więc co byśmy nie założyły, to będziemy super wyglądać. Jakoś nie mam kompleksów co do tego.
Mnie "pogrubiały" suknie uszyte z mięsistego materiału (ale te odradzam, bo strasznie przytłaczają) i takie z mnóstwem koronek i koralików (coś w stylu Pronovias India). Tzn. W tych ostatnich mimo figury wyglądałam jakoś tak biednie i w końcu zdecydowałam się na Mystic model Midnight.
Radzę Ci po prostu przymierzać te, które wpadną Ci w oko i wybrać taką suknię, w której będziesz czuć się dobrze.
__________________
O body swayed to music, O brightening glance,
How can we know the dancer from the dance?

-- W. B. Yeats --

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
taka_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.