Farbowanie rozjaśnionych włosów - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 15:03   #301
dziadziorro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Ja mam naturalny ciemny brąz powiedzmy że coś takiego http://stlumione-serce.blogasek.pl/upload/vh19qa6.jpg może ciut jasniejsze. A ile powinnam trzymać rozjaśniacz i mniej więcej jaki odcien brązu ?
dziadziorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 11:42   #302
Shailiha
Raczkowanie
 
Avatar Shailiha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 107
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Mam pytanie pewnie z resztą jak wszyscy tutaj mam rozjaśnione włosy z czarnego na rudo na czubku głowy taki ciemno -rudy blond, chciałabym dojść do jasnego brązu bo tak właśnie planowałam. Mam więc pytanie - czy na takim rudym powinnam nałożyć ciemny blond tak? nie chcę żeby wyszedł jakiś dziwny różowy czy nie wiem co jakby ktoś miał jakąś nazwę farby byłabym wdzięczna, jaka najlepiej będzie się trzymać?
Shailiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 17:00   #303
olaay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Hej Około 8miesięcy temu rozjaśniałam moje naturalne włosy - taki średni mysi blond - do jasnego złota. Od tamtej pory traktowałam je farbami typu jasny blond. 5 miesięcy temu chciałam powrócić do naturalnego koloru. W tym celu machnęłam się na ciemny blond loreala. Efekt? 3 pierwsze mycia - kolor marzenie! Po 4 myciu - znowu złoto na głowie Dałam sobie na wstrzymanie i teraz chciałabym stanowczo wrócić do średniego, słowiańskiego blondu, tym bardziej, że na mojej głowie widzę przebłyski żółtego koloru i nie za dobrze czuję się z 6cm odrostem... Proszę Was o radę, jaką farbę wybrać, żeby nie zmywała się tak szybko i żebym nie miała żadnych niespodzianek na głowie typu zielonkawa poświata itp. Zbliża się nowy rok i bardzo chciałabym wejść w niego z nowymi - starymi włosami. Proszę o pomoc!
olaay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 15:31   #304
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

każda farba będzie szybko schodzić z rozjaśnianych:m ur:
sama zeszłam z czerni w 2 tygodnie, teraz mam na głowie od połowy włosów lekko rudawe, na czubku (odrosty) szarawe, bo użyłam fioletowej płukanki, pasma,które rozjaśniły się najmocniej sa teraz wręcz niebieskawo-białe

dodam,że farbowałam 2 razy garnierem 7.1, na początku owszem był piękny ciemny blond, ale po umyciu włosów... chyba zostają już tylko szamponetki. nie znam innego sposobu.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 16:08   #305
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Niestety choćbyś farbował w dzień i w nocy nie chcą farby od razu trzymać się na włosach rozjaśnianych szczególnie na platyny i tym podobne b. jasne blondy. Mi się udało ufarbować z platyny na złoty blond taki jasny. Najpierw położyłam karmelową czekoladę Wellatonu a jak zaczęła znowu schodzić to po miesiącu na ten wyblakły już kolor położyłam złoty Wellaton i udało się uzyskać taki mniej więcej kolor jak na opakowani złotego Wellatonu i to się trzymało bo już włosy złapały trochę pigmentu a tak to naprawdę ciężko No a jak cos ten kolorek mi blakł to szamponetką tak miedzy farbowaniami brałam tą słoneczny blond Palette i jusz !

Edytowane przez Blond Wenus
Czas edycji: 2011-03-09 o 16:20
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 22:54   #306
malyhasacz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 58
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Intryguje mnie kwestia, czy przy farbowaniu białych włosów nie powinnam użyć oxydantu o jakimś niskim stężeniu np.3%? Boje się, że przy tym najczęściej używanym (6%) będę miała na całej długości gumę zamiast włosów. Również zastanawiam się, czy farba nie wyjdzie ciemniejsza. (Np. brąz-czarny) Jak to jest?
I wszystkie mówicie, że kolor się tak łatwo spłukuje, a gdzieś wyczytałam, że ponoć po paru farbowaniach, lub po jakiejś pre-tonacji włos powinien łapać kolor. Czy to prawda?
malyhasacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 09:22   #307
loove cr7
Raczkowanie
 
Avatar loove cr7
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 68
farbowanie rozjaśnionych włosów ?

hej dziewczyny
mam problem i mam nadzieje że mi z nim pomożecie. Otóż w czerwcu rozjaśniłam sobie włosy na blond . Chwila słabości. Niestety jest mi w nim beznadziejnie. Od dwóch tygodni farbuje włosy szamponetką z Mariona ciemny blond. Ostatni raz farbowałam wczoraj i tutaj zaczyna się mój problem. Chce zafarbować włosy inną szamponetką 3 lipca. Czy mogę ? Nie stanie mi się nic złego z włosami ? Chciałabym użyć szamponu z garniera na 24 mycia w kolorze brązu .
Proszę pomóżcie bo 3 mam impreze i chciałabym naprawdę fajnie wyglądać.
loove cr7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 20:24   #308
Draxtie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Witam Mam pytanie. Od pół roku schodzę z ciemnych włosów do blondu. Miałam już 2 razy robione pasemka u fryzjera a z 2 miesiące temu położył mi na całość rozjaśniacz. Moje włosy nie są jeszcze do końca rozjaśnione. Chciałabym teraz pofarbować je na rubinową czerwień ale boję się że coś nie wyjdzie. Jaką farbą najlepiej to zrobić? I czy coś może pójść nie tak?

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
Pozdrawiam
Draxtie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 14:32   #309
chuda999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 48
Exclamation Schwarzkopf perfect mouse czy garnier color&shine/wlosy roziasniane

hey, mialam rozjasniane wlosy, potem nakladana blond farbe z czego wyszly zolte, teraz po pol roku mam pdrosty do polwy i nie wiem ktora farba lepiej to zlapie i jaki odcien brazu wziac, moj naturalny kolor to b. ciemny blond, taki brazowy, prosze o pomoc dzieki serdeczne
chuda999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 21:43   #310
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

mam rozjasniane wlosy od 3lat
jestem cimna brunetka i cce wrocic do tego koloru mam juz z 6cm odrosty i pora farbowaz
tylko nie wiem jakiej farby uzyc
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 22:29   #311
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Jeśli włosy są mocno rozjaśnione, należało by przed farbą położyć preparat pigmentujący włosy by farba za szybko się nie zmywała. Polecam farby Loreala a jeśli chodzi o coś drogeryjnego to garnier. Odradzam wszelkie Palett
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 23:16   #312
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

jaka to jest pigmentacyjna?
pierwsze slysze
ja uzywam zawsze loreal
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 07:34   #313
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez sylllvia89 Pokaż wiadomość
jaka to jest pigmentacyjna?
pierwsze slysze
ja uzywam zawsze loreal
raczej o chodzi o przeprowadzenie zabiegu pigmentacji wlosow. jest on konieczny, zeby wprowadzic do wlosa barwnik bo inaczej kazda farba bedzie ci sie szybko splukiwac.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 09:46   #314
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

pewnie niszczy wlosy bardzo
a mnie juz wystarczy niszczenia
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:03   #315
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Pigmentacja nie niszczy włosów, wręcz przeciwnie, wiele osób zauważa że włosy są w jakby lepszej kondycji Dzięki pigmentacji włos wypełnia się pigmentem więc jest inny w dotyku niż włos rozjaśniany który pigmentu jest pozbawiany
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 12:53   #316
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

a gdzie mozna wykonac taki zabieg?
w jakiej cenie?
szczerze to nie sslyszalam o tym
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 13:04   #317
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez sylllvia89 Pokaż wiadomość
a gdzie mozna wykonac taki zabieg?
w jakiej cenie?
szczerze to nie sslyszalam o tym
U fryzjera, albo samemu. Jeśli chodzio cene u fryzjera to nie wiem, samemu w zależności od ceny farb Potrzebujesz dwie. Jedną w kolorze naturalnym (czyli z 0 po przecinku) i drugą z kolorem docelowym, obie tej samej firmy, na tym samym poziomie, do tego oksydant 6 % potrzebny do tej drugiej farby.
Nazywa się to pigmentacją lub prepigmentacją.

http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...,ID422678141,n
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 13:43   #318
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U fryzjera, albo samemu. Jeśli chodzio cene u fryzjera to nie wiem, samemu w zależności od ceny farb Potrzebujesz dwie. Jedną w kolorze naturalnym (czyli z 0 po przecinku) i drugą z kolorem docelowym, obie tej samej firmy, na tym samym poziomie, do tego oksydant 6 % potrzebny do tej drugiej farby.
Nazywa się to pigmentacją lub prepigmentacją.

http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...,ID422678141,n

dzieki bardzo
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:23   #319
lettygiselle
Przyczajenie
 
Avatar lettygiselle
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 5
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Dziewczyny, mam do Was pytanko, gdyż nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi
Czy jeżeli mam na swoich naturalnych blond włosach nałożoną przez fryzjerkę farbę o 2 tony jasniejszą, to mogę sama na nią nałozyć inny odcień blondu bez niespodzianek typu niebieski odcień? Mam już tak duze odrosty, ze nie mogę na nie patrzeć, a przeprowadziłam się i niestety nie mogę iść do mojej fryzjerki ;(

Z góry dziękuję za odpowiedzi
lettygiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 11:33   #320
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Cytat:
Napisane przez lettygiselle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was pytanko, gdyż nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi
Czy jeżeli mam na swoich naturalnych blond włosach nałożoną przez fryzjerkę farbę o 2 tony jasniejszą, to mogę sama na nią nałozyć inny odcień blondu bez niespodzianek typu niebieski odcień? Mam już tak duze odrosty, ze nie mogę na nie patrzeć, a przeprowadziłam się i niestety nie mogę iść do mojej fryzjerki ;(

Z góry dziękuję za odpowiedzi
oczywiscie ze mozesz tylko w takiej samej tonacji jakiej masz teraz-cieplej lub chlodnej
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 14:54   #321
mystica69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 5
Unhappy Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Witam serdecznie chciałabym się Was zapytać jaki kolorek może mi wyjść na moich jasnych włosach po farbowaniu odcieniem :

1. Garnier Color &Shine Mahoń http://www.goldmax.pl/images/garnier...rshine_5_5.jpg ,

2. Garnier Color Naturals - Jasny mahon opalizujący http://p.alejka.pl/i2/p_new/60/19/ga...zujacy_0_b.jpg lub
3. http://media.wella.com/i/products/we...shade_5546.jpg

mam wszytskie 3 farby i nie wiem na którą się zecydować, boję się wellatonu bo nigdy nie próbowałam go jeszce na moich włosach , natomiast garnier był ok ( wtedy były to odcienie brązu). W załączniku moje aktualne włosy, rozjaśnione + 8 cm odrost. Zależy mi na ciepłym jesiennym kolorku ;/ pomóżcie mi sie zdecydować


dzięki , pozdariam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (23,1 KB, 33 załadowań)
mystica69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 14:54   #322
Nivantusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 3
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

Witam
Mam mały problem, byłam wczoraj u fryzjerki. Chciałam mieć jasny blond, popielaty. Naturalnie mam średni / ciemny blond, taki... mysi. Otóż fryzjerka położyła mi na włosy masę rozjaśniacza i to wszystko. Teraz mam włosy, które wyglądają tragicznie, są praktycznie białe, z żółtawymi refleksami i kilkoma niebieskimi pasemkami u dołu (!).
I teraz mam pytanie, czy mogę te włosy przyciemnić tak, żeby z powrotem mieć średni blond, który wygląda naturalniej? Ponieważ po wczorajszej przygodzie zraziłam się do rozjaśniania włosów:/.
Chciałabym je przyciemnić, ponieważ postanowiłam, że to koniec z malowaniem włosów na jakiś czas, ale póki co MUSZĘ jakoś naprawić ten kolor (nie moge się z takimi włosami pokazać w szkole:/) Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź, i przykłady farb których mogę użyć
Nivantusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 17:00   #323
izku22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 196
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

witam mam problem jak wiekszosc z was . Byłam ostatnio u swojej fryzjerki i jestem nie zadowolona .Na swoich farbowanych platynowych włosach z odrostami chciałam jasny słoneczny blad taki ,cieply kolorek .kolor wyszedl taki szarawy ,mysi a w miejscu odrostów zółty nie mam pojecia co teraz robic moze cos poradzicie? myslalam cos o castingu bo nie zniszczy tak wlosow, ale czy zlikwiduje zolty odrost
izku22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 19:48   #324
izku22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 196
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

czy ktos cos poradzi?
izku22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 09:54   #325
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Farbowanie rozjaśnionych włosów

zawsze miałam z tym problem, izku no i odrosty... musisz próbować próbowac, bo nie wiadomo, czy odrost weźmie...

u mnie jedyny kolor, który chwyta, to czerń przefarbowałam się na czarno z szarego blondu i po 5 myciach kolor nic się nie zmienił
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 17:48   #326
domi511021
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
blond pasemka ;/

hej ; *
mam pytanie.
jakiś tydzień temu na moje brązowe włosy (tez farbowane) byłam sobie zrobić rozjaśnić- blond pasemka.jako tako wyszło ale nie jestem zadowolona. jednym słowem nie czuję się w tych włosach i postanowiłam pofarbować całość włosów na karmelowy brąz.
jak myślicie ???? wyjdzie wszystko ok ? farba załapie na rozjaśnione pasemka? i czy nie wyjdą rude itp ? ; p proszę o odpowiedz osoby które jako poradzą z góry dzięki za odp. ; )
domi511021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 20:04   #327
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez Blualaya Pokaż wiadomość
Od kilku lat farbuję włosy na platynowy blond ale już mam dość ciągłego farbowania odrostów i chce powrócić do naturalnego koloru czyli jasnego brązu. Pomyślałam że najlepiej będzie zafarbować ostatni raz włosy na mój naturalny kolor. Problem w tym że nasłuchałam się że z włosów rozjaśnianych bardzo szybko wypłukuję się kolor więc po pewnym czasie będę miała znów blond włosy i wielkie odrosty. Ponoć taki brąz może nawet w ogóle się na rozjaśnianych włosach nie wyjść. Jak z tym farbowaniem włosów rozjaśnionych na ciemniejszy kolor jest naprawdę?
ja rozjaśniałam włosy, ale postanowiłam koniec z tym
przefarbowałam je na jasny brązik, wyszło pięknie (u fryzjera, sama bym się nie pokusiła)

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
Untouchable dziękuje Ci ślicznie Nie zamierzam już później wracać do blondu, ze względu na kondycje swoich włosów. Chcę powrócić do naturalności, żeby nabrały troszkę siły
ja mam własnie teraz taki naturalny, ładny, jasny brąz, jest bosko
co za odmiana po blond - sztucznych pasmach

co robić by kolor wolniej się wypłukiwał? są jakieś sposoby?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 13:42   #328
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Niestety nic nie działa...nawet te pigmentacje i inne bajery... ja też czekam aż mi blond zrośnie i wtedy już będzie inaczej wszystkie jasne brązy max do mc starczają....
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 10:13   #329
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Niestety nic nie działa...nawet te pigmentacje i inne bajery... ja też czekam aż mi blond zrośnie i wtedy już będzie inaczej wszystkie jasne brązy max do mc starczają....
pofarbuj się na czerń ja walnęłam na czarno i spiera się do brązu, choć nierówno. ale ja chce zapuścić naturalki ,więc spoko.

ale masz rację - nic nie działa. bo rozjaśniony włos jest pusty w środku.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 22:18   #330
natalia3108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

witajcie. mam wloski jasny blond od dluzszego czasu robie je rozjasniaczem z Joanny INTENSIVE BLOND, a chcialabym zmienic kolorek na taki odcien http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_pr...1801801&back=1
czy uzyskam taki kolorek jak grarnier 801 jasny blond?
natalia3108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-05 15:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.