Suknia Annais Bridal Marys - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 12:49   #1
Amalthea89
Przyczajenie
 
Avatar Amalthea89
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 20

Suknia Annais Bridal Marys


Suknia ta już od pewnego czasu wisi w Mojej szafie i czeka na 1 września. W internecie jest mnóstwo ofert sprzedaży tej sukni ale nigdzie nie mogłam znaleźć opinii na jej temat. Czy są tu może Panie, które w tym najważniejszym dniu miały ją na sobie? Jeżeli tak to mam kilka pytań.
Czy miałyście do niej jakieś koło? Pod suknię potrzebny jest stanik? Jakie dodatki do niej wybrałyście? Może pokażecie jakieś zdjęcia? Miałyście doszywane jakieś ramiączka czy sama suknia trzyma się dobrze?
Zastanawiam się jeszcze jakie buciki będą do niej pasować. Wiem na pewno, że muszą mieć zakryte palce. Suknia jest biała czy będą pasowały buty ecru, szare bądź srebrne?
O fryzurze myślę mniej więcej takiej jak w załączniku. Włosy mam brązowe, długość na razie do łopatek.
Proszę o pisanie w tym wątku wszystkiego co związane z tą suknią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg All JD Photos Color 196.jpg (60,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marys.jpg (56,5 KB, 203 załadowań)
__________________
"... a w oczach miała zapowiedź świata... "
Amalthea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 10:38   #2
villemi
Zadomowienie
 
Avatar villemi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 710
Dot.: Suknia Annais Bridal Marys

Widzę, że mamy suknie z tej samej kolekcji ja mam model funy, myślę że jest bardzo podobna do Twojej i też już czeka w szafie, również na wrzesień Moja suknia jest w kolorze ivory do tego mam bolerko w takim samym kolorze. Buciki zamierzam kupić w kolorze nude, cielistym, myślę, że będą pasować i będę je mogła wykorzystać później.
Dla Ciebie będą dobre buty w kolorze białym, lub srebrnym + srebrna biżuteria, buty ecru mogłyby sprawiać wrażenie zżółkniętej bieli przy tym kolorze sukni.
Moja suknie oryginalnie nie ma koła, ale jakoś dół dziwnie się na mnie układa chce zobaczyć jak będzie wyglądać z kołem.
Jest na mnie tak idealnie dopasowana, że bardzo dobrze trzyma się bez ramiączek. Ma wszyte miseczki, ale chyba założę jeszcze biustonosz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_f.jpg (45,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2_f.jpg (41,2 KB, 60 załadowań)
villemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 15:11   #3
cynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 80
Dot.: Suknia Annais Bridal Marys

Na początku myślałam, że suknia jest w takim kolorze jak na załączniku i już chciałam odradzać białe buty, a przecież napisałaś, że jest biała zgadzam się z przedmówczynią, buty białe bądź z jakimiś elementami w kolorze srebra będą pasowały, ecru i inne pochodne tego koloru na tle białej sukni będą wyglądać jak....pożółkłe, biżuteria srebrna, fajnie będzie współgrała z aplikacjami na górze sukni ew. jakieś delikatne kamyczki swarovskiego .
cynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 21:38   #4
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: Suknia Annais Bridal Marys

Zgadzam się z villemi, a poza tym śliczna sukienka.
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 10:42   #5
tatami
Rozeznanie
 
Avatar tatami
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 969
Dot.: Suknia Annais Bridal Marys

Sukienka jest śliczna. A fryzura wydaje się idealnie do niej pasować i boże broń nie zmieniaj tej koncepcji!
Co do biżuterii zgadzam się z Przedmówczyniami
__________________
Ślubowaliśmy

Lody miętowe

tatami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 14:00   #6
Ginsara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Suknia Annais Bridal Marys

Piękne te suknie są ale szkoda że takie drogie. Ja chce coś kupić na wyjścia ale te ceny są powalające. Zwłaszcza podoba mi się Annais bo na świetny styl.
__________________
sukienka z baskinką
Ginsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-21 15:00:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.