rozjaśniacze - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-08, 15:27   #61
mgielkaCORP
Rozeznanie
 
Avatar mgielkaCORP
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 716
Dot.: rozjaśniacze

Cytat:
Napisane przez o000agus
a nie pomyslalas o tym ze nie kazdego stac na kosmetyczke, fryzjera, profesjonalne kosmetyki, ciuchy itd? tacy ludzie tez chcaladnie wygladac. dlatego czesto pytaja o tansze rzeczy albo szyja ciuchy sami - zamiast isc do krawcowej. uczymy sie przez cale zycie i mozemy byc dla siebie fryzjerkami, krawcowymi, makijazystkami itd. i po to jest to forum zeby nam w tym pomoc. dzielimy sie doswiarczeniami, poradami. jesli kazda z nas mialaby co miesiac kilka tysiecy zl do wydania na siebie to ZADNA nie odwiedzilaby tego forum tylko poszlybysmy rzadkiem do profesjonalistow.
ŚWIĘTA RACJA I W 100 % SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM.
mgielkaCORP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 15:34   #62
mgielkaCORP
Rozeznanie
 
Avatar mgielkaCORP
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 716
Dot.: rozjaśniacze

Cytat:
Napisane przez ma-li-na
EHH parodia ! ten wątek stracił sens i zgadzam sie z ...
Nierozumiem Cię wogóle, napisałaś że wątek stracił sens, moim zdaniem właśnie się rozwinął. Każda z dziewczyn opisuje swoje doświadczenia z rozjaśniaczami, polecają i odradzają. I o to tu chodzi. To że nie każdy ma takie same zdanie jak Ty, nie oznacza upadku wątku.

Autorka tego wątku Izus86 napisała
Cytat:
..uzywałam do tego takiego niebieskiego proszku z joanny .....i mam pytanie taki....czego wy uzywacie do rozjaśnienia włosów do białosci ???? jesl i tak robicie wogule ...
A każda stara się pomóc jak może.
mgielkaCORP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 18:08   #63
fionek.07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: rozjaśniacze

czesc! jestem chlopakiem i mam pytanie co do farby joanna...za 2 tygodnie mam zamiar zafarbowac sobie nia wlosy...i chcialem zafarbowac tylko koncowki (moje wlosy mierza okolo 4 cm) i chalem sie zapytac czy jak je postawie na zel to nie bedzie mailo to wplywu na ich kolor? bede uzywal joanna 4-5 tonowy rozjasniacz...a dlaczego taka technika, poniewaz chce zafarbowac tylko koncowki i mnie sie wydaje, ze tak bedzie najlatwiej (u gory mam 4 cm a boki wygolone na 0,5 cm) bardzo prosze o rady i o pomoc! dziekuje i pozdrawiam!
fionek.07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 19:52   #64
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: rozjaśniacze

A czy ktoś może mi coś powiedzieć o farbie do włosów Matrix firmy Loreal, kolor bardzo jasny naturalny platynowy blond? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80302807
Mam włosy ciemny blond, a miesiąc temu zrobiłam sobie cieniutkie pasemka u fryzjera z Goldwella. Miały być platynowe, ale wg mnie to raczej wyszedł bardziej złoty blond niż platynowy. Chciałabym za jakiś czas spróbować zrobić sobie w domu sama i szukam odpowiedniej farby.
A może ktoś poleci mi też coś innego z profesjonalnych?
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 11:23   #65
in88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Re: rozjaśniacz

Rzeczywiście ten - rozjaśniacz Joanna - tą stronę znalazłam w Google, niedługo pozniej kupiłam w sklepie ten rozjaśniacz - jest świetny.
in88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 18:10   #66
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Re: rozjaśniacz

ja sobie rozjasniaczem do ploatyny rozjaśniam moje włosy dość ciemne a jestem szatynką to nie wiem czemu by się miało nie dać blondynce
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 23:40   #67
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: rozjaśniacz

Rozjasniacz jak sama nazwa wskazuje ma rozjasniac włosy takze napewno jest w stanie je rozjasnic ...ale po takim zbaiegu moga wygladac niezbyt ciekawie...trzeba o nie umiejetnie dbac ...a efekty rozjasniania moge uwydatnic sie dopiero po miesiacu dwoch....takze moge kupisz sobie utleniacz i wymieszasz z farba ?
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 10:16   #68
ewelina2102
Raczkowanie
 
Avatar ewelina2102
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: rozjaśniacz

Pomocy! Czy jeśli na ten kolor położe rozjaśnacz to wyjdzie ciemny blond?? Chociaż jasny rudy ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20090530_7.jpg (28,0 KB, 127 załadowań)
ewelina2102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 14:55   #69
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: rozjaśniacz

na całe wlosy? na bank nie wyjdzie ci kolor równomierny czyli ze cale wlosy beda rude lub blond niestety ...włosy naturalne czy farbowane. Na naturalnych wyszło by ci zapewne zołtko z plamkami jasno-rudymi a na farbowanych kolor blizej nie okreslony jednak pod te kolory co poddałam wczesniej.
dlatego po rozjasnianiu konieczne jest wyrównac kolor farba NIE ROZJASNIAJACA.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 16:54   #70
ewelina2102
Raczkowanie
 
Avatar ewelina2102
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: rozjaśniacz

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
na całe wlosy? na bank nie wyjdzie ci kolor równomierny czyli ze cale wlosy beda rude lub blond niestety ...włosy naturalne czy farbowane. Na naturalnych wyszło by ci zapewne zołtko z plamkami jasno-rudymi a na farbowanych kolor blizej nie okreslony jednak pod te kolory co poddałam wczesniej.
dlatego po rozjasnianiu konieczne jest wyrównac kolor farba NIE ROZJASNIAJACA.
A jaki kolor i jakiej firmy polecasz? Właśnie na taki kolor położyłam blond 100% kolor i wyszedł bardzo ciemny brąz na ten ciemny braz połozyłam farbe z loreala popielaty blond i znowu wyszło to samo . Na zdjęciach historia moich wlosów w przeciągu ostatnich 3 dni, 1 zdjecie to kolor ktory nosiłam jakieś 8 miesięcy,2 zdęcie to zejście dekoloryzatorem z czarnych na rudy, 3 to na rudy po dekoloryzacji położony blond z garniera a 4 to farba z rozjasniaczem z loreala. A chce do wakacji JASNY BLOND, wieże że ktoś mi pomoże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (8,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,8 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (25,0 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (35,7 KB, 125 załadowań)
ewelina2102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 08:34   #71
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: rozjaśniacz

a moze profesjonalan farba u fryzjera?
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 09:31   #72
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: rozjaśniacz

polecam rozjasniacz profesjonalny nowej generacji z czarnych farbowanych włosów mam jasny blond pisałam o tym w innym wątku jesli juz ktos chce zrobic sam w domu po joannie pewnie byłam bym łysa badz miałąbym spalone włosy Joanna jest napewno dobra ale jak kolezankapisała wyzej jak ktos ma juz blond i niefarbowane ciemna farba na farbowane włosy musi byc cos profesjonalnego zeby był efekt i nie zniszczone włosy to jest moja rada ale kazdy robi co uwaza za stosowne pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelina2102 Pokaż wiadomość
A jaki kolor i jakiej firmy polecasz? Właśnie na taki kolor położyłam blond 100% kolor i wyszedł bardzo ciemny brąz na ten ciemny braz połozyłam farbe z loreala popielaty blond i znowu wyszło to samo . Na zdjęciach historia moich wlosów w przeciągu ostatnich 3 dni, 1 zdjecie to kolor ktory nosiłam jakieś 8 miesięcy,2 zdęcie to zejście dekoloryzatorem z czarnych na rudy, 3 to na rudy po dekoloryzacji położony blond z garniera a 4 to farba z rozjasniaczem z loreala. A chce do wakacji JASNY BLOND, wieże że ktoś mi pomoże
Jesli chcesz jasny blond bez pomocy fryzjera i niemasz zniszczonych włosów polecam ci ten rozjasniacz ktorym robiłam ale nie loreal bo jest przereklamowany ale rozjasniacz Kameleon profesjoanlny firmy LEO badz SILVER kameleon niweluje czerwony odcien ale w sumie oba sa dobre nagrodzone złotym medalem na targach pozbnanskich sa to rozjasniaczenowej generachi i moga byc na farnbowane włosy ja zrobilam z czarnej farby 3 dni pod rząd na to garnier 111 i mam bardzojasny blond sa one dostepne w hurtowniach badz sklepach fryzjerskich pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:05   #73
ewelina2102
Raczkowanie
 
Avatar ewelina2102
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: rozjaśniacz

Zrezygnowałam z tego blondu, mam po tym rozjaśnianiu zajechane włosy, teraz mam miesiąc żeby je zregenerować... czlowiek uczy się na własnych błędach... następnym razem tylko fryzjer nic już sama w domu nie będe robiła. Za miesiąc do Polski i musze doprowadzić włosy do stanu z pierwszego zdjęcia. Teraz wróciłam do starego koloru ale jaka różnica strukturze włosów... Płakać mi się chce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (8,8 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20090605.jpg (23,5 KB, 109 załadowań)
ewelina2102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.