pasemka blond + róż - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-25, 10:04   #31
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: pasemka blond + róż

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc dokładnie to samo pomyślałam, ale trochę głupio mi było pisać. Nie chciałabym nikogo obrażać, ale do takiej urody i jej atrybutów (opalona skóra, jasne włosy, niebieskie oczy) to naprawdę nie pasuje!

A co do innych sugestii to widzę cię w karmelu lub jasnym brązie, grzywce na bok lub w dłuższym bobie.
ja sie musze zgodzic z poprzedniczkami.
zdecydowanie odradzam rozowe pasemka i tez jestem za przyciemnieniem koloru wloskow
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 10:22   #32
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pasemka blond + róż

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
nie chce Cie obrazic, ani urazic, ale wcale Ci nie zazdroszcze, bo uwazam, ze Twoja twarz jest zwyczajnie pomaranczowa. szczegolnie to widac na tym zdjeciu do jakiegos dokumentu.
pytalas tylko o wlosy, ale mi sie od razu wyopbrazilo jak ladnie wygladalabys z jasniejsza cera (nie mowie blada, po prostu jesniejsza) i ciemniejszymi wlosami.
ale to tylko moje zdanie, nie musisz sie oczywiscie z nim zgadzac.
dokładnie tak.Wyglądasz trochę sztucznie i tyle,ciemniejszymi włosami lepiej by to wyglądało ale jeżeli chcesz robić ten róż to Twoja sprawa
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 20:38   #33
madalenadelamur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: pasemka blond + róż

(Zdjęcia wykasowałam...Prosiłam o pomoc w doborze fryzurki,ale nie obyło się bez niepotrzebnych komentarzy na temat urody a i fachowo barwa mojej karnacji nazywa się brzoskwiniową a nie pomarańczową)
Kobiety są wstrętne...blee....
Jedna drugą by zniszczyła!!!
Żałuje,że tu w ogóle zajrzałam i poprosiłam o pomoc...Ale mimo wszystko dziękuję za "pomoc"!
madalenadelamur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 20:53   #34
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: pasemka blond + róż

ona chyba nie wiedziała,że kolor włosów czy pasemek dobiera się do koloru karnacji itd...brzoskwiniowa karnacja jasne...a do tego wszystkiego my jesteśmy złe i wredne bo dawałyśmy jej dobre rady.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 21:04   #35
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pasemka blond + róż

Cytat:
Napisane przez madalenadelamur Pokaż wiadomość
(Zdjęcia wykasowałam...Prosiłam o pomoc w doborze fryzurki,ale nie obyło się bez niepotrzebnych komentarzy na temat urody a i fachowo barwa mojej karnacji nazywa się brzoskwiniową a nie pomarańczową)
Kobiety są wstrętne...blee....
Jedna drugą by zniszczyła!!!
Żałuje,że tu w ogóle zajrzałam i poprosiłam o pomoc...Ale mimo wszystko dziękuję za "pomoc"!
nie wolno kasowac zdjec.
rany, przeciez nikt tu nie powiedzial, ze jestes brzydka, paskudna itp.
uwazam, ze jestes ladna dziewczyna, ale ten kolor skory (pomaranczowy, na pewno nie jest to brzoskwinia) Cie oszpeca. ale powiedzialam ze jest to tylko i wylacznie moje zdanie. nie chcialam Cie przeciez urazic...

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
ona chyba nie wiedziała,że kolor włosów czy pasemek dobiera się do koloru karnacji itd...brzoskwiniowa karnacja jasne...a do tego wszystkiego my jesteśmy złe i wredne bo dawałyśmy jej dobre rady.
no widzisz, po prostu jestesmy wredne i tyle.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 09:00   #36
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: pasemka blond + róż

omg, przeciez pytalas o rade, to dziewczyny na wizazu poradzily Ci ze obecny kolor wloskow nie bardzo pasuje do Twojego typu urody, dostalas rady jak moglabys zmienic swoj wyglada na lepsze, a Ty sie wkurzasz... ze juz nie wspomne ze zero wdziecznosci

masz racje, zyj dalej w przekonaniu ze tak wygladasz najpiekniej i niesluchaj rad bezstronnch osob, pewnie i tak wiesz lepiej

skoro kilka osob napisalo to samo to chyba cos w tym musi byc...
przeciez wizazanki Cie nie znaja i napewno nic do Ciebie nie maja, wypowiadaja sie tylko na temat zdjec, skoro juz je wstawilas to powinnas byc przygotowana tak samo na negatywne jak i pozytywne opinie... a nie tylko same 'jestes piekna - nic nie zmieniaj'
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 14:24   #37
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pasemka blond + róż

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
omg, przeciez pytalas o rade, to dziewczyny na wizazu poradzily Ci ze obecny kolor wloskow nie bardzo pasuje do Twojego typu urody, dostalas rady jak moglabys zmienic swoj wyglada na lepsze, a Ty sie wkurzasz... ze juz nie wspomne ze zero wdziecznosci

masz racje, zyj dalej w przekonaniu ze tak wygladasz najpiekniej i niesluchaj rad bezstronnch osob, pewnie i tak wiesz lepiej

skoro kilka osob napisalo to samo to chyba cos w tym musi byc...
przeciez wizazanki Cie nie znaja i napewno nic do Ciebie nie maja, wypowiadaja sie tylko na temat zdjec, skoro juz je wstawilas to powinnas byc przygotowana tak samo na negatywne jak i pozytywne opinie... a nie tylko same 'jestes piekna - nic nie zmieniaj'
dokladnie
eloania, wyjelas mi to z ust
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.