A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 15:07   #91
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Ja też zapuszczam paznokcie.. Już ich nie obgryzam, ale obgryzam skórki no i to osłabia paznokcie.. I jak mam pomalowane paznokcie to staram się je trzymać z dala od moich ust ale jak troszkę lakieru zejdzie, to "zgryzam" cały.. Fuj.. Wiem, że to okropne, ale mam taki odruch i już.

A co do obgryzania skórek, to ostatnio jak tylko mi troszkę odstają to je wieczorem obcinam i smaruję na noc małym balsamem z Oriflame. Rano mam już wygojone więc nie ma co obgryzać.. Póki co, ten sposób się sprawdza.

A jeśli ktoś z Was będzie miał zakładany aparat ortodontyczny to mogę pocieszyć go tak, że z aparatem obgryzać paznokci za bardzo się nie da, a przez pierwszy tydzień w ogóle nie da się ugryźć nawet bułki, o paznokciach nie mówiąc.. A jak już zęby są tak mocne, że dałoby się obgryźć paznokcie, to już się dawno nie pamięta, że kiedyś się to robiło


Pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:23   #92
lilustar14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Wink Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

zrobię wszystko tylko żebym miała ładne pazurki i mogła je malować ama
dołączam się do tego
sama 2 czy 3 dni temu postanowiłam przestać ale oby te wskazówki wyprowadziły mnie na prostą!!!rzegnajci e rozcharatane krótkie pazury, witajcie ładne paznokietki...heheklask i:

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

siedze właśnie przed kompem i jak tylko mam ochote wziąść i obgryść skórkę czy paznokcia to sięgam po krem i smaruje dłonie...chyba pomaga
lilustar14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 23:29   #93
Costa
Raczkowanie
 
Avatar Costa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 363
GG do Costa
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez lilustar14 Pokaż wiadomość
zrobię wszystko tylko żebym miała ładne pazurki i mogła je malować ama
dołączam się do tego
sama 2 czy 3 dni temu postanowiłam przestać ale oby te wskazówki wyprowadziły mnie na prostą!!!rzegnajci e rozcharatane krótkie pazury, witajcie ładne paznokietki...heheklask i:

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

siedze właśnie przed kompem i jak tylko mam ochote wziąść i obgryść skórkę czy paznokcia to sięgam po krem i smaruje dłonie...chyba pomaga
lilustar14, ja rownież stosowałam ten sposób, a w czasach ogormnego stresu gryzłam je i nawet z kremem Ach.. teraz znów pozwolę im trochę podrosnąć..

Trzymam kciuki za wszystkie zmobilizowane Obgryzaczki!
__________________
Viva los Vaccaciones!

Uśmiech się!


GreenTeaLover <3
Costa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 16:26   #94
angelaaa94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 145
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

dziewczyny nie obgryzam juz 1,5 miesiaca ,co spowodowało ze w ogole nie ruszam skórek, po prostu odruch wsadzania rąk do buzi mi przeszedł kolezanki mnie chwalą ze mam ładne paznokcie
wreszcie nie wstydze sie swoich dloni!!!


pozdrawiam was dziewczęta!!!
__________________

angelaaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 14:36   #95
Franti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z małej miejscowości
Wiadomości: 28
Red face Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Ja obgryzałam kiedyś paznokcie,teraz mam słabe,łamią się i rozdwajają,wiec ścinam je tak krótko jak tylko się da
Paznokci nie obgryzam,ale skórki mam tak poszarpane że jak mocniej coś chwycę to krew mi leci,po przeczytaniu tego wątku trochę sie zmotywowałam i postanowiłam Koniec Z Obgryzaniem,chcę mieś w końcu dłonie których nie muszę chować
Pozdrawiam
Franti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 15:13   #96
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

A ja ogólnie ostatnio się zainteresowałam ozdabianiem paznokci i kilka dziewczyn na angielskich blogach zachwyca się kremem Lush- Lemony Flutter. Piszą, że poprawia stan skórek i wystarczy na noc posmarować i skórki wyglądają zdrowo już następnego dnia.
Zamówiłam to na allegro -tanie nie jest-48 zł, no ale można smarować też inne suche partie skóry- łokcie itp.

Za kilka dni przyjdzie, wtedy przetestuję i dam znać, jak działa
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 09:00   #97
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez angelaaa94 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie obgryzam juz 1,5 miesiaca ,co spowodowało ze w ogole nie ruszam skórek, po prostu odruch wsadzania rąk do buzi mi przeszedł kolezanki mnie chwalą ze mam ładne paznokcie
wreszcie nie wstydze sie swoich dloni!!!


pozdrawiam was dziewczęta!!!
No jeśli ten watek chociaż w 1% się przyczynił do tego sukcesu to naprawdę świetnie i gratuluję Ci szczerze)
a ja załozycielka watku wstyd sie przyznać wróciłam do obgryzania (aa.. mam aparat i nie pomaga)
wstyd mi jak cholera !!

..z pokorą wróciłam do tego watku żeby siebie i Was wspierać bo przebywanie tutaj lepiej na mnie wpływała(czyt mniej obgryzałam)
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 13:54   #98
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

ja rok nie obgryzam, zapraszam na mojego bloga (link w podpisie) mozna zobaczyc ze mozna doprowadzic paznokcie do normalnego stanu mimo lat obgryzania ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:35   #99
Ewciaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 234
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
Ja też zapuszczam paznokcie.. Już ich nie obgryzam, ale obgryzam skórki no i to osłabia paznokcie.. I jak mam pomalowane paznokcie to staram się je trzymać z dala od moich ust ale jak troszkę lakieru zejdzie, to "zgryzam" cały.. Fuj.. Wiem, że to okropne, ale mam taki odruch i już.

mam to samo szczególnie z obgryzaniem/zgryzaniem lakieru do paznokci :/

przyłączam sie do was
Ewciaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 18:17   #100
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Sabbatha, gratuluję paznokci! i zazdroszczę
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 14:24   #101
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Dzień dobry Potrzebuję wsparcia w oduczaniu się od obgryzania skórek. U mnie jest to ewidentnie na tle nerwowym, przez jakiś miesiąc dawałam radę się powstrzymać, ładnie mi się paluchy zagoiły, a dzisiaj znowu mam masakrę Tak więc, zaczynam od nowa i liczę, że w kupie będzie mi łatwiej
Pozdrawiam
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 17:02   #102
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Też mam ten problem, jestem z Tobą mnie po prostu denerwuje jak coś mi się zadziera i od razu obgryzam te skórki, ale staram się je natłuszczać żeby były mięciutkie, zobaczymy co z tego wyjdzie
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 18:17   #103
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez emilienne Pokaż wiadomość
Też mam ten problem, jestem z Tobą mnie po prostu denerwuje jak coś mi się zadziera i od razu obgryzam te skórki, ale staram się je natłuszczać żeby były mięciutkie, zobaczymy co z tego wyjdzie
Na mnie świetnie działają kremy dla dzieci - Ziajka, czy Bambino. No ale nic to nie da, jak wciąż będę robiła sobie nowe ranki
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:29   #104
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Jestem na siebie zla jak jeszcze nigdy na nic!
Przez matematyczke obgryzlam 2 pazanokcie do polowy -.-
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:16   #105
rudamala16
Raczkowanie
 
Avatar rudamala16
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 40
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

nikki, moze pozeluj se te paznokcie to nie bedzie ich tak latwo obgryzc?
rudamala16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 18:19   #106
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Mam 14 lat, raczej nikt by sie na to nie zgodzil, z reszta to bylo z nerwow
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 21:56   #107
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Musisz być silniejsza niż nerwy! ale mnie też zdarzają się takie małe "wpadki" ;/ najczęściej pogryzę paznokcie małych palców, chyba mi szkoda tych bardziej widocznych :P albo tylko tak sobie tłumaczę
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 09:04   #108
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Normalnie nie obgryzam, jakos ostatnio bardzo czesto sie denerwuje..
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 01:33   #109
Rudziana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Galway
Wiadomości: 19
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Witam Panie w nałogu na odwyku,
Przyłączam się do wątku- lepiej późno niż wcale, mam nadzieję, że wytrzymamy. W kupie raźniej.

Jeżeli chodzi o rękawiczki to chyba będę musiała się zakupić w takowe (bo tej zimy obeszło się bez), lakiery- zdrapuję je się niesamowicie, preparaty- idzie się do nich przyzwyczaić, smak nawet polubić... akryle lub żelki- będę musiała spróbować, ale daję sobie ostatnią szansę na "naturalne" sposoby.

Więc biorę się za pilniczek i wyrównuje do skórki, może się uda... może... czasem ratuje moja druga połówka która bez wahania daje mi po łapach.

Jeżeli chodzi o skórki i zadziorki to kiedyś całe paluchy obgryzałam aż do krwi- są postępy- teraz jestem tylko paznokciowa. Odzwyczaiłam się przez to, że nawilżałam dłonie jak mogłam... i skórek nie było jak obgryzać po prostu. "Za co złapać"...

Ale nie dość że paznokciowa gryzaczka jestem teraz, wyleczona skórkowa pożeracza... to dłubaczka jestem i niemiłosiernie to na paznokcie wpływa... bo dłubiesz paznokciem o paznokieć i dłubiesz aż paznokieć się złamie przy skórce... nawet nie wiadomo kiedy a paluch już w buzi. A jak jeden obgryziony to reszta też... z kciukiem mi najciężej.

Ah, ten kciuk

Pozdrawiam
Rudziana
Rudziana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 13:34   #110
baakusiowa
Przyczajenie
 
Avatar baakusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Witam
Jestem byłą obgryzaczką pazurków a obecną obgryzaczką skórek.
Tak czytam ten wasz wątek i czytam i widzę ,że nie jestem jedyna Patrze na swoje już troszkę dłuższe paznokcie i jestem z siebie dumna . Ale skórki wokół paznokci , wyglądają tragicznie .
Co mam zrobić żeby one wyglądały lepiej ??? Obgryzać tak bardzo nie obgryzam ale one jak są zadarte , tak są.
Jeszcze dodam ,że czasami skubię te skórki . Ale najczęściej w niedziele i jak jestem w kościele Nie wiem dlaczego .
Siedzę (lub stoję) w kościele i tak jakoś paluszki zaczynają skubać skórki
PS. Dodam ,że nie mogę kupić jakichś odżywek , kremów. itp , ponieważ mam 13 lateq i mamusia zabrania


baakusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:48   #111
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Zabrania? oO Jak może ci zabraniać kupowania czegokolwiek za twoje pieniądze? oO
Ja mam kurde 14 lat i to na co wydaje swoje pieniądze to już nie jest sprawą moich rodziców o.o
Kremów też nie?
sory ale masz chyba nienormalną mame... Krem kosmetyk tak, ale skoro cie interesują paznokcie i estetyka to mamie nic do tego oO
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:09   #112
baakusiowa
Przyczajenie
 
Avatar baakusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Kurcze nie o to mi chodziło
Nie to ,że mi ZABRANIA tylko uważa ,że nie jest mi potrzebne .
I chodzi jej też o moją babcię , która jest starej daty i tylko jak nie wiem użyje perfum , czy jakichś kremów np. na pryszcze to od razu ,że ja jestem jeszcze mała, i że co mi mama pozwala itp.


---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

I kurczę zrobiłam ze swojej mamy sknerę
__________________
Zapuszczam grzywkę

Jest : za nos , będzie za usta
Pazurki start :
Jest : 3mm będzie 7mm
baakusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:15   #113
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

No to raczej normalne, mnie tak mama ostatnio torturowała o paznokcie jak miałam 11 lat, ale to mniej ważne.
Co sie przejmujesz?
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:20   #114
baakusiowa
Przyczajenie
 
Avatar baakusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

hyh.
Jaką masz obecnie długość pazurków ?
Bo ja mam 3 mm białego . No cóż , jak dla mnie za mało . No ,ale cóż zapuszczam od niedzieli . Więc i tak sporo urosły
__________________
Zapuszczam grzywkę

Jest : za nos , będzie za usta
Pazurki start :
Jest : 3mm będzie 7mm
baakusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:26   #115
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Prawie mm za opuszek, zaraz pasek pojdzie do przodu
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 15:57   #116
emilienne
Raczkowanie
 
Avatar emilienne
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 55
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Droga baakusiowa, to ze masz 13 lat, nie znaczy, ze żadnego kremu nie możesz użyć, chyba nie o to Twojej mamie chodzi (taką mam nadzieję). Może chodzi po prostu o to, że nie chce byś za jakiś czas nie przesadziła i zaczęła się malować i pindrzyć, ale tylko zgaduję, nie wiem jak jest naprawdę. Mogę Ci poradzić najzwyklejszy krem Nivea, świetnie nawilża skórki i jest naprawdę niedrogi, spróbuj Możesz też kupić olejek rycynowy w aptece, cena 2,50zl - 3zl, i wcierać go w skórki (jest bardzo tłusty więc też nie przesadź z nim). Powodzenia
emilienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 18:24   #117
baakusiowa
Przyczajenie
 
Avatar baakusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez emilienne Pokaż wiadomość
Droga baakusiowa, to ze masz 13 lat, nie znaczy, ze żadnego kremu nie możesz użyć, chyba nie o to Twojej mamie chodzi (taką mam nadzieję). Może chodzi po prostu o to, że nie chce byś za jakiś czas nie przesadziła i zaczęła się malować i pindrzyć, ale tylko zgaduję, nie wiem jak jest naprawdę. Mogę Ci poradzić najzwyklejszy krem Nivea, świetnie nawilża skórki i jest naprawdę niedrogi, spróbuj Możesz też kupić olejek rycynowy w aptece, cena 2,50zl - 3zl, i wcierać go w skórki (jest bardzo tłusty więc też nie przesadź z nim). Powodzenia
No oto mi właśnie chodziło
__________________
Zapuszczam grzywkę

Jest : za nos , będzie za usta
Pazurki start :
Jest : 3mm będzie 7mm
baakusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:50   #118
baakusiowa
Przyczajenie
 
Avatar baakusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 15
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Hej
Jestem na siebie zła! Znowu się wzięłam za skórki !!!! :m ur: . Ale wczoraj w kąpieli znalazłam jakiś krem do rąk i sobie posmarowałam i mi się ładnie skórki wygładziły



__________________
Zapuszczam grzywkę

Jest : za nos , będzie za usta
Pazurki start :
Jest : 3mm będzie 7mm
baakusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 09:28   #119
Dziangva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Udzielanie się na forach jest dla mnie zupełną nowością i mam wrażenie, że ten wątek jakoś już wygasł. Ale bardzo chciałam się podzielić z innymi moimi skórkowymi "przygodami". Obgryzam odkąd pamiętam, głównie z nudów i z nerwów. Kilka razy w życiu udało mi się ogarnąć palce, mając długie paznokcie, ale zawsze wracałam do starego najgłupszego ze wszystkich nawyku. Teraz jestem na etapie nie obgryzania już miesiąc, wciąż nie jest idealnie, ale lepiej z każdym dniem. Piszę głównie dlatego, że chciałam mieć kolejny rodzaj motywacji - jak coś się włoży do internetu, już się tego nie wyjmie, więc może wreszcie i moje skórki do końca się zagoją dzięki świadomości tego postu.

Mój sposób tym razem?

-Założyłam spory budżet na cele nabywania szalonej ilości lakierów do paznokci Nie drogie, a kolorowe i sprawiają radość.
-Co dzień robiłam zdjęcia swoim rękom - może głupie i szalone, ale po dwudziestu latach chwytam się wszystkiego. Dzięki temu mogę sobie wrócić do tego, jak źle było i zauważać poprawę każdego dnia

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia!
__________________
LadyDziangva
Dziangva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 12:00   #120
leszczynska
Raczkowanie
 
Avatar leszczynska
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Moje skórki i paznokcie wyglądają jak nieszczęście.. Winię za to odżywkę eveline, którą stosują od roku. Paznokcie są totalnie zniszczone, odbarwione.. sesja też zrobiła swoje, poobgryzane skórki wokół wszystkich palców i dobrałam się do paznokci..
Co prawda wątek został założony 3lata temu, ale zdecydowanie się do niego podłączam. Od dzisiaj walczę o piękne paznokcie! : )
__________________
23.10.2012 - rozpoczęcie pielęgnacji i regeneracji włosów
10.12.2012 - drastyczne cięcie


Zapuszczam:
Start: 30cm
I 32 - 34 - 36 - 38 - 40 - 42 - 44 - 46 - 48 - 50

II 52 - 54 - 56 - 58 - 60 - 62 - 64 - 66 - 68 - 70

Cel: 48kg
leszczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.