Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-18, 15:33   #181
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

schaetzchen, znasz jakieś konkretne kremy z wit K? i żeby były bez alkoholu? cernor ox na mnie za bardzo nie działał, fakt, może w trochę je rozjaśnił, ale za to dużo lepiej poszło mu z wysuszeniem mi skóry!
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:59   #182
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
schaetzchen, znasz jakieś konkretne kremy z wit K? i żeby były bez alkoholu?
zdaje się że pharmaceris ma serię dla naczynkowców i chyba te kremy mają w składzie witaminę K... ale nie jestem pewna.

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
cernor ox na mnie za bardzo nie działał, fakt, może w trochę je rozjaśnił, ale za to dużo lepiej poszło mu z wysuszeniem mi skóry!
no właśnie, ja mam z natury suchą skóre, pod oczami szczególnie - muszę się tam smarować naprawdę tłustymi rzeczami (np. tokovit ) - w przeciwnym razie wyglądam na 10 lat więcej.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 18:54   #183
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
zdaje się że pharmaceris ma serię dla naczynkowców i chyba te kremy mają w składzie witaminę K... ale nie jestem pewna.

no właśnie, ja mam z natury suchą skóre, pod oczami szczególnie - muszę się tam smarować naprawdę tłustymi rzeczami (np. tokovit ) - w przeciwnym razie wyglądam na 10 lat więcej.
a ciekawe czy takie obkładanie się samą witaminą K w kroplach dałoby coś :

chyba nabędę ten tokovit, bo w wątku o witaminie E też jest polecany albo flavo-c, bo muszę zacząć PORZĄDNIE się nawilżać, bo też sucha jestem.

tylko te sińce mnie dobijają. bo nawet lubię być blada, ale jeżeli moje sine placki nie są zakamuflowane to wygladam TRAGICZNIE.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 08:58   #184
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
arcalen pod oczy?

Skład: wyciąg gęsty z kwiatów arniki i kwiatów nagietka, eskulina. Subst. pomocnicze: lanolina bezwonna, parafina stała, parafina płynna, wazelina biała, stearynian magnezu, olejek cytrynowy, Euxyl 400, woda oczyszczona.

Przyznaje 2 krotnie zastosowałam na sine i opuchnięte oczy. Pomogło bardzo. Czy to mozna stosować? Jeszcze nie znalazłam niczego co dałoby rade moim workom więc się nie dziwcie desperacji
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 22:31   #185
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

jesli taki watek/pytanie juz bylo prosze nie bic ale szukalam i nie znalazlam a bardzo zalezy mi na odpowiedzi.
jestem poczatkujaca jesli chodzi o kremy apteczne (filtry, kwasy itp.)
chcialabym sie dowiedziec czy okolice oczu nalezy czyms szczegolnym smarowac czy kremy uzywane do calej twarzy moga byc?
wiem ze z filtrem trzeba uwazac bo moze podrazniac. ale czy np. avene hydrance optimale riche (lub inne nawilzacze) ze tak powiem "starcza" do prawidlowej pielegnacji tych okolic, czy to jednak za malo?

bede bardzo ale to bardzo wdzieczna za odpowiedz

btw. czego uzywacie "pod oczy"??
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 22:51   #186
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: krem pod oczy

Jeśli nie odczuwasz podrażnienia oczu możesz spokojnie używać kremu do twarzy pod oczy, pod warunkiem, ze to nie jest krem np. z wysokim stężeniem kwasów. Nawilżajacy, szczególnie porsty apteczny krem jak najbardziej moze być. Ja też zrezygnowałam z kremów pod oczy na rzecz redermic xl (niestety tylko kilka ml w próbce, ale świetny jest). Używam też mieszanki kwas hialuronowy i dowolny olej na twarz i pod oczy. Podrażnień nie mam, a stan skóry sie poprawia
Podobno kremy pod oczy sa słabsze w działaniu, delikatniejsze, maja mniej składników aktywnych, żeby nie podrażniały. W zwiazku z tym działaja często gorzej niż treściwszy krem do twarzy stosowany pod oczy.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 07:20   #187
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Dot.: krem pod oczy

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Podobno kremy pod oczy sa słabsze w działaniu, delikatniejsze, maja mniej składników aktywnych, żeby nie podrażniały. W zwiazku z tym działaja często gorzej niż treściwszy krem do twarzy stosowany pod oczy.
a myslalam ze jest dokladnie odwrotnie

pochwalcie sie jeszcze czym sie maziecie w tych okolicach i jaka jest wasza ocena. ciekawi mnie to poniewaz mam taki ksztalt oczu ze robiac jakakolwiek mine tworzy mi sie milion zmarszczek mimicznych (jakbym troszke za duzo skory miala ) i chcialabym znalezc cos co pozwoli mi zachowac jako taki wyglad jak najdluzej
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 17:44   #188
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Question jak pielęgnować cienką,"pogniecioną" skórę pod oczami?

tak właśnie od kilku tygodni wyglądają okolice moich oczu, jeszcze niedawno skóra była gładka a teraz jest cieniutka, pokryta siateczką drobnych zmarszczek, "ozdobiona" zasinieniami.. mam 26 lat - prawie, nie wiem dlaczego jest stan ostatnio tak nagle się pogorszył, używam żelu silnie nawilżającego AA Prestige Eye Lift, ale nie pomaga, może wy mi coś poradzicie, to okropnie postarza
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 18:39   #189
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: jak pielęgnować cienką,"pogniecioną" skórę pod oczami?

Doraźnie wyprasowałam sobie te miejsca płatkami kolagenowymi Sorai, ale efekt nie jest trwały, to było przed ważną imprezą. Ale dostałam w sephorze próbkę żelu guerlaina na cellulit, a że nie doczytałam dokładnie, to posmarowałam sie nim po twarzy i pod oczami też. Zdziwiłam się, ze taki miętowy i chłodzący, ale co tam! Dopiero rano zauważyłam dopisek "body"... i powiem, że wyprostował wszystko!! Całą buzię! Ponieważ mnie nie podrażnił, mam zamiar wykorzystywac go w tym celu od czasu do czasu. Na to krem/filtr, makijaż i super. Na zmarszczki też jest dobra gimnastyka, to polecam http://www.wizaz.pl/beata_gimnastyka_cz3.php Pozdrawiam.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 06:56   #190
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: jak pielęgnować cienką,"pogniecioną" skórę pod oczami?

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Na zmarszczki też jest dobra gimnastyka, to polecam http://www.wizaz.pl/beata_gimnastyka_cz3.php Pozdrawiam.
O Boże, kolejna gimnastyka Już niedługo będę musiała mieć własną łazienkę, bo coraz więcej czasu w niej spędzam....

Ale ogólnie sama potwierdzę, że pomimo stosowania wielu kremów pod oczy, to nieodmiennie mam wrażenie, że przynajmniej na noc, to im tłustszy tym lepszy i w cale nie jest konieczne, żeby to był ewidentnie krem pod oczy. Teraz przeżywam okres zachwytu Emolium i pod oczy pasuje genialnie
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 07:31   #191
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: jak pielęgnować cienką,"pogniecioną" skórę pod oczami?

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Już niedługo będę musiała mieć własną łazienkę, bo coraz więcej czasu w niej spędzam....
O tak, własna łazienka to zdecydowanie dobry pomysł bez osób trzecich i ich buteleczek i maszynek, które niepotrzebnie zajmują miejsce.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 08:28   #192
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: jak pielęgnować cienką,"pogniecioną" skórę pod oczami?

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
O tak, własna łazienka to zdecydowanie dobry pomysł bez osób trzecich i ich buteleczek i maszynek, które niepotrzebnie zajmują miejsce.
A do tego mała lodóweczka, żeby trzymać specyfiki z mazideł i butelkę wina dla kurażu w czasie cyklu pielęgnacyjnego
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 11:37   #193
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: jak pielęgnować cienką,"pogniecioną" skórę pod oczami?

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
A do tego mała lodóweczka, żeby trzymać specyfiki z mazideł i butelkę wina dla kurażu w czasie cyklu pielęgnacyjnego

właśnie szukam na allegro takowej lodóweczki
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:24   #194
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: jak pielęgnować cienką,"pogniecioną" skórę pod oczami?

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
O tak, własna łazienka to zdecydowanie dobry pomysł bez osób trzecich i ich buteleczek i maszynek, które niepotrzebnie zajmują miejsce.
Hehe dokladnie tak i bez komentarzy na temat powiekszajacej sie zawartosci naszych polek, itp itd
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 16:30   #195
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: jak pielęgnować cienką,"pogniecioną" skórę pod oczami?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

właśnie szukam na allegro takowej lodóweczki
wczoraj dokładnie o tym samym myślałam
kesii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:04   #196
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
skóra pod oczami-POMOCY!

Witam Drogie Wizazanki,
mam nadzieje, ze mi pomozecie, bo sie zalamalam stanem swojej twarzy.Od jakiegos czasu moja skora pod oczami zrobila sie b. delikatna. Stosuje kremy pod oczy rano i wieczorem, ale mam wrazenie, ze to jeszcze gorzej - robia sie worki i linie mimiczne. Zobaczylam zdjecia z wakacji i sie zalamalam twarz szara i jak sie usmiacham -okropne zmarszczki pod oczami, mala linia nad gorna powieka, normalnie 15 lat do przodu :-( co robic? w dodatku mam problem z przebarwieniami nad gorna warga i na czole. Mam wrazenie ze to sie poglebia w kontakcie ze sloncem. Takie ciemna plama pod nosem Jak to wybielic/usunac? czym? dopiero skonczylam 30lat i juz takie problemy. Co robic? stosuje krem anti-age na dzien i na noc, plus pod oczy. moze cos robie nie tak ze stan skory tak sie pogarsza z miesiaca na miesiac? pomozcie!!!!!
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 10:20   #197
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Pielęgnacja skóry w okolicach oczu-ZBIORCZY

Mam dokładnie taki sam problem, z tym, że jestem o 4 lata młodsza! Z dnia na dzień skóra pod oczami zrobiła się cieniutka, nagle zrobiło się na niej mnóstwo drobnych zmarszczek mimicznych, na razie używam żelu nawilżającego, ale nie widzę żadnej poprawy, wręcz przeciwnie, myślę, że za kilka dni kupię krem LRP Redermic z witaminą c, zobaczymy, jak nie pomoże, to już nie wiem.. , następny w planach jest kremik ROC ox coś tam,jeśli kremy nie zadziałają trzeba będzie działać bardziej radykalnie, ale nawet nie wiem, co miałoby to być.. kwas hialuronowy? - czy on ma zastosowanie w przypadku takich problemów? pozdrawaim wszystkie zestresowane kobietki
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:14   #198
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Pielęgnacja skóry w okolicach oczu-ZBIORCZY

Też tak miałam, jak skończyłam chyba 32... nagły obsuw w starośc i zmarchy teraz już sie przyzwyczaiłam, smaruję się czym się da, w zasadzie powinnam przestac pracowac (albo pracowac w łazience), ale nie o tym chciałam wam napisac, tylko o gimnastyce twarzy, do której link podałam wcześniej. Otóż słuchajcie, moim zdaniem to działa - wykrzywiam się w tych durnych uśmiechach chyba tydzień i WIDZĘ nowe mięśnie na twarzy, gdzie wcześniej była tylko nieco obwisłą skóra. Owal trochę mi się podniósł (a jestem bardzo krytyczna i ostrożna w chwaleniu czegokolwiek u siebie) i moim zdaniem, wyćwiczone mięśnie twarzy napną skórę, co wygładzi zmarszczki. Spędzam maasę czasu w samochodzie (sama ) i cwiczę! Naprawdę polecam i pozdrawiam.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 14:35   #199
raszussa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Pielęgnacja skóry w okolicach oczu-ZBIORCZY

worów pod oczmi nie mam ale zmarchy widoczne już są ja osobiście skusiłabym się na dobry krem pod oczy Nie chce jeszcze operacji
raszussa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 18:16   #200
Gapcioszek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Pielęgnacja skóry w okolicach oczu-ZBIORCZY

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-04-25 o 08:06
Gapcioszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 07:42   #201
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Pielęgnacja skóry w okolicach oczu-ZBIORCZY

Gapcioszku, jak długo stosujesz ten olejek z pestek granatu? Cena taka dosyc,dosyc... Skusiłabym się, ale nie wiem, czy warto.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 11:52   #202
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Pielęgnacja skóry w okolicach oczu-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Spędzam maasę czasu w samochodzie (sama ) i cwiczę! Naprawdę polecam i pozdrawiam.
Kiedyś przeprowadzono badania, co ludzie robią w samochodach, kiedy myślą, że nikt ich nie widzi. Najwięcej punktów zyskało malowanie się i dłubanie w tu i ówdzie. Teraz do tego dojdą wizażanki wykrzywiające się na wszystkie strony

Ale odnośnie ćwiczeń, to masz rację, bo akurat z części przytwarzowych, to na jodze, na którą chodzę dużo się ćwiczy w takich pozycjach, że pracują mięśnie szyi i po dwóch latach ćwiczenia szyjkę mam gładką jak niemowlaczek

Gonieczka, Sahira, musicie pogrzebać w wątkach poświeconych kwasom, retinoidom, pielęgnacji skóry odwodnionej. Nie wiem też jaką cerę macie. Naprawdę przy tej ilości informacji, które są w wątkach bardzo trudno jest napisać: zróbcie "to" czy "to".
Trzeba po prostu swoje "odsiedzieć" na tym wizażu i poczytać.
Popatrzcie też jakie recenzje mają kosmetyki, to wiele o nich mówi.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 11:09   #203
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Pielęgnacja skóry w okolicach oczu-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Teraz do tego dojdą wizażanki wykrzywiające się na wszystkie strony
Ale nie robię tego, jak stoję na światłach, tylko jak jadę
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:41   #204
Sylwusinka
Przyczajenie
 
Avatar Sylwusinka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 21
Dot.: Pielęgnacja skóry w okolicach oczu-ZBIORCZY

Bogu dzięki nie jestem sama z takim problemem. Mam 36 lat i pod i nad oczami CMENTARZ. Może trochę przesadzam, ale tam właśnie to widzę i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Niedawno miałam po oczkami skórę jakby pogniecioną, bo inaczej nie da się tego nazwać. Cienka, naznaczona kreseczkami w każdym kierunku, i to był efekt po wizycie u dermatologa estetycznego, który zaserwował mi jakiś preparat pod oczy, po którym na drugi dzień nie poznałam się w lustrze! Przez kilka tygodni bardzo mocno nawilżałam skórę i się wyprostowała ale nadal jest wg mnie tragedia. Jedyny ratunek widzę jeszcze w mezoterapii igłowej. Co do ćwiczeń mięśni twarzy, DZIALA! Ja to uskuteczniam już dość długo, jadąc autobusem ćwiczę mięśnie przy oczach, by powieki nie opadały, grrr.... Oglądając TV walę głupie miny i po chwili nikt już nie patrzy w ekran tylko wszyscy na mnie :/ To jednak naprawdę działa i spokojnie mogę polecić wszystkim kobietom chcącym walczyć z upływającym czasem. Pod oczy często aplikuję sobie najzwyklejszą Maść ochronną z witaminą A z apteki (około 4zl). Stosować tylko na noc, niech działa gdy my śpimy ;-)
Sylwusinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 16:35   #205
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Pielęgnacja skóry w okolicach oczu-ZBIORCZY

A probowalyscie Tokovitu A+E? Trudno go dostac obecnie w aptekach stacjonarnych, ale w aptekach internetowych na pewno znajdziecie, a cena nie jest wygorowana. Stosuje Tokovit jesli tylko widze, ze skora pod oczami robi sie cieniutka jak pergamin, przesuszona, uwydatniaja sie zmarszczki, a niestety jest tak corazzzz czesciej Stosuje wtedy jedna ampulke na noc i zawsze po przebudzeniu widze znaczna poprawe Patent wziety oczywiscie z wizazu, wyprobowalalam osobiscie i polecam
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 07:41   #206
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Pielęgnacja skóry w okolicach oczu-ZBIORCZY

mam pytanie odnośnie Tokovitu -gdy chciałam kupić w aptece krople z wit E (czyli chyba to samo, co Tokovit), dowiedziałam się od farmaceutki, że nie należy ich stosować bezpośrednio na skórę a tylko dodawać do kremów, bo położone na skórę podrażniają. no i co wy na to? zwracam się do osób które używały tej postaci wit E.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 08:13   #207
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Pielęgnacja skóry w okolicach oczu-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
mam pytanie odnośnie Tokovitu -gdy chciałam kupić w aptece krople z wit E (czyli chyba to samo, co Tokovit), dowiedziałam się od farmaceutki, że nie należy ich stosować bezpośrednio na skórę a tylko dodawać do kremów, bo położone na skórę podrażniają. no i co wy na to? zwracam się do osób które używały tej postaci wit E.
Mnie podrażnia.
Stosowałam zachęcona opiniami zarówno krople z wit. E, jak i ampułki firmy Gal, które niby są pod oczy, ale efekt jest koszmarny. Po nocy oczy mam podpuchnięte i zaczerwienione. Ostatecznie zostałam przy nakładaniu na noc grubej warstwy tłustego kremu dla cery wrażliwej i suchej, w stylu Emolium, czy Oliwkowego Dora i chyba dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 12:01   #208
truskaweczka06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 11
Dot.: jak pielęgnować cienką,"pogniecioną" skórę pod oczami?

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Doraźnie wyprasowałam sobie te miejsca płatkami kolagenowymi Sorai, ale efekt nie jest trwały, to było przed ważną imprezą. Ale dostałam w sephorze próbkę żelu guerlaina na cellulit, a że nie doczytałam dokładnie, to posmarowałam sie nim po twarzy i pod oczami też. Zdziwiłam się, ze taki miętowy i chłodzący, ale co tam! Dopiero rano zauważyłam dopisek "body"... i powiem, że wyprostował wszystko!! Całą buzię! Ponieważ mnie nie podrażnił, mam zamiar wykorzystywac go w tym celu od czasu do czasu. Na to krem/filtr, makijaż i super. Na zmarszczki też jest dobra gimnastyka, to polecam http://www.wizaz.pl/beata_gimnastyka_cz3.php Pozdrawiam.
Witam, dzięki rmiecia ćwiczę twarz, już wcześniej o tym syszałam ale nie wiedziałam jak i co a teraz ćwiczę i liczę, że buzia będzie wolniej się marszyła z wiekiem. Pozdrawiam
truskaweczka06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 21:12   #209
julleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Unhappy zmarszczki pod oczami u nastolatki !?

witam!
mam pewien problem:
od dluzszego czasu mam zmarszczki pod oczami, tzn po trzy podluzne kreski! mam 16lat, a zadna z moich kolezanek takich nie ma. co poradzacie? jakis krem pod oczy? obawiam sie, ze kremy w np. naturze itp. przeciwzmarszczkowe sa tylko do skory dojrzalej prosze o rade
julleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 21:38   #210
Rubi981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: zmarszczki pod oczami u nastolatki !?

To źle myślisz,takie kremy są dobre nie tylko do cery dojrzałej,kup sobie ,ale z tego co wiem to z Avonu,sama jestem konsultantką i wiele moich klientek jest zadowolone,zobacz w katalogu napewno znajdziesz dla siebie odpowiedni.
Rubi981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-27 14:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.