SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Która szkoła Waszym zdaniem jest lepsza?
Szkoła Marzeny Daleckiej 0 0%
AP Edukacja 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-26, 09:09   #91
Paula.Sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Wybor szkolenia Moze Pani Wagner?

Witam serdecznie zzastanaawiam sie nad wyborem szkolenia w zakresie make-up co proponujecie zastanawiam sie nad szkoleniem prowadzonym przez Pania Jolante Wagner czu to moj sluszny wybor?
Paula.Sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 11:07   #92
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Wybor szkolenia Moze Pani Wagner?

hmmmm było bardzo dużo wątków o szkołach wizażu- radzę zaznajomić sie z wyszukiwarką . A odnośnie tej Pani to nie słyszałam, może któraś z dziewczyn
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 14:02   #93
Paula.Sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: Wybor szkolenia Moze Pani Wagner?

Nie slyszalas o Paani Wagner to jedna z najlepszyk makijazystek w polsce organizatorka i zalozycielka Beauty Forum wielka postac. Otworzyla pierwsza szkole wizazu w Polsce j
Paula.Sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 18:38   #94
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Wybor szkolenia Moze Pani Wagner?

nie nie słyszałam jakoś, nie zbieram informacji o wizażystach. Widocznie bardziej interesujesz się tym tematem. PS. Znalazłas coś w wyszukiwarce??
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 22:00   #95
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
szkola?

Bardzo jestem ciekawa gdzie w Polsce jest szkola lub organizowane kursy po ktorych mozna nabyc dyplom konsultanta mody lub stylisty , no i jeszcze za ile?
Piszcie o wlasnych lub zaslyszanych doswiadczeniach na ten temat.
Z gory dziekuje
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 08:25   #96
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: szkola?

Wlasnie sama czegos takiego szukam. I tez mam pytanko a wlasciwie to kilka.
1. Czy są STUDIA: charakteryzacji lub stylizacji lub wizazu po ktorych mozna miec conajmniej licencjata lub magistra? Czy istnieja same kursy?
2. Czy ktos uczeszczal na Wyzsza Szkola promocji Zdrowia w Krakowie na Kosmetologie, jesli tak, to prosilabym o opisanie mniej wiecej jak jest.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 08:53   #97
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: szkola?

www.teb.pl --> może tam coś znajdziecie
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 11:00   #98
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: szkola?

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
www.teb.pl --> może tam coś znajdziecie
Ale tam jest studium. A mi chodzi o studia, nie wiem w ogole czy takowe sa, oprocz kosmetologii... Ale dzieki wielkie.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 19:20   #99
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: szkola?

był już kiedyś taki wątek, radzę poszukać studia są bodajże w warszawie
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 10:59   #100
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Arrow Najlepsza Szkoła Wizażu I Stylizacji

Bardzo proszę o pomoc zwłaszcza doświadczone panie wizażystki/stylistki - mam zamiar iść do szkoły stylizacji i wizażu, z elementami charakteryzacji, ale nie wiem, jaka jest najlepsza. Jeśli wiecie o jakiejś dobrej, sprawdzonej szkole - proszę napiszcie tutaj cosik! Będę niezmiernie wdzięczna!
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 11:23   #101
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Najlepsza Szkoła Wizażu I Stylizacji

Witaj;-) Temat szkół poruszany był juz na forum wielokrotnie i jak dotąd nie jesteśmy w stanie poradzić, która z nich jest najlepsza;-) Każdy ma inne wymagania i inaczej sobie wyobraża zajęcia. Moge natomiast pomóc czym się kierować przy wyborze szkoły:
- ilością zajęć praktycznych
-licznością grupy
-czy szkoła zapewnia matariały do pracy: kosmetyki, peruki i nne
-doświadczeniem osób wykładających
-warto sprawdzić też informacje czy szkoła bierze udział w różnego rodzaju targach, pokazach itp - to może pomóc w nawiązaniu kontaktów i w przyszłości ułatwić znalezienie pracy
-ceną- tak by była adekwatna do tego co oferuje szkoła. To, że cena jest wysoka nie oznacza że szkoła jest najlepsza.
Powodzenia
pzdr

Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 11:28   #102
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Najlepsza Szkoła Wizażu I Stylizacji

Bardzo dziękuję! Mam jeszcze jedno pytanie: czy któraś z Was wizażanki słyszała o krakowskeij szkole wizażu Artystyczna Alternatywa? Czy jest to w miarę dobra szkoła? Poradźcie!
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 21:43   #103
Locia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsza Szkoła Wizażu I Stylizacji

Przez 3 miesiące zastanawiałam się którą szkołę wybrać.Pytałąm na różnych forach i zdecydowałam się na naukę w Kozłowska Visage.Przeszłam rozm.kwalifik i od września będę się tam uczyć.Po wizytach w innych szkołach stwierdziłam ze nigdzie nie udzielili mi tylu informacji, poza tym dyr szkoły jest b.znaną wizazystką i mają cudną stronę www szkoły jak i samą szkołę w środku też.Mam nadzieję że się nie rozczaruję.
Locia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 21:56   #104
Locia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18
Ranking szkół

Co wy na to? ja już wybrałam ale ciekawią mnie wypowiedzi innych osób. Może by stworzyć taki jeden wątek żeby wszystkie dziewczyny szukające szkoły wizazu mogłytu znaleść porównanie i ocenę?
Locia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 01:14   #105
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Najlepsza Szkoła Wizażu I Stylizacji

Błagam napisz coś więcej na temat tej rozmowy, o co pytają i ogólnie - jak to wygląda, ile trwa? Będziesz studiować w systemie dziennym czy zaocznym (dla mnie wchodzi w grę tylko ta druga opcja). Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki!!
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:36   #106
Ginchy
Raczkowanie
 
Avatar Ginchy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 388
Question Akademie Prenier...

Czy któraś z Was słyszała o szkole Akademie Prenier? Z tego co wiem jest ona w wielu miastach Polski, w tym również i w moim. Jako że nie ma innych ciekawych szkół kształcących w tym kierunku, zamierzam podjąc tam naukę na kierunku wizaż. Mam na razie jednak sporo wątpliwości. Jezeli więc mogłybyście mi udzielic jakichkolwiek informacji byłabym bardzo wdzięczna (chodzi mi między innymi o jakośc kształcenia, gdzie odbywają się praktyki i jak wygladają, czy taki certyfikat faktycznie będzie się w jakikolwiek sposób liczył, no i czy warto wydawac na to jakiekolwiek pieniązki)
Ginchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 15:52   #107
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Smile Dot.: Akademie Prenier...

Hej ja takze wybieram sie do tej szkoly na kierunek wizaz.Zastanawialam sie bardzo dlugo i jednka postanowilam zaryzykowac ta szkole.Ale sama z checia bym uszlyszala jakies opinie na temat Akademi Prenier Dziewczyny odzywajcie sie jak cos wiecie
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 20:41   #108
aga_gusia
Raczkowanie
 
Avatar aga_gusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 177
Szkoła wizażu

Niedługo wyjeżdzam do Manchesteru i chciałabym tam skończyć szkołe wizażu znacie może dziewczyny jakieś dobre,warte polecenia? Jeśli tak to podajcie nazwe i adres, mogą też być z Londynu albo okolic. Z góry bardzo dziękuje!
aga_gusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 01:24   #109
Ginchy
Raczkowanie
 
Avatar Ginchy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 388
Dot.: Akademie Prenier...

No nie bądźcie takie... Żadna z Was nic nie wie? Termin złożenia dokumentów mija 31 sierpnia. Bardzo mi zależy. Proszę ładnie raz jeszcze.
Ginchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 13:14   #110
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: Akademie Prenier...

ja tez sie tam wybieralam..duzo czytalam na ich stronie internetowej i wydawała mi sie szkolą na poziomie Ja akurat mieszkam w katowicach i dojazd miałabym kiepski na zajęcia wiec wybrałam inną szkołe Ale myśle ze szkoła jest warta tego by do niej pójsć
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 22:29   #111
Locia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepsza Szkoła Wizażu I Stylizacji

VioletJewel! Fajnie jest wybrać tą samą szkółkę, ja wybrałam tryb dzienny, najwyżej się przeniosę jak mi nie wyjdzie.Napisałam ci wszystko na priv, mam nadzieje że ci pomogłam.Rozmowa kwalif.nie jest aż taka straszna.trzymam kciuki i daj znać jak ci poszło.
Locia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 23:36   #112
Karola0885
Raczkowanie
 
Avatar Karola0885
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 301
GG do Karola0885
Dot.: Akademie Prenier...

Cytat:
Napisane przez Izus86
ja tez sie tam wybieralam..duzo czytalam na ich stronie internetowej i wydawała mi sie szkolą na poziomie Ja akurat mieszkam w katowicach i dojazd miałabym kiepski na zajęcia wiec wybrałam inną szkołe Ale myśle ze szkoła jest warta tego by do niej pójsć

A którą szkołe wybrałaś jeśli moge spytać. Bo ja też wybieram się od września do studium kosmetycznego
Karola0885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 17:01   #113
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Najlepsza Szkoła Wizażu I Stylizacji

A ja znam takie szkoły w Krakowie, bo widzę, że też jesteś z Krakowa : http://asp.edu.pl/kursy-makijazu.php
http://www.makeupschool.pl/
No i ta, chyba najbardziej znana: http://www.fammakeup.com/prezentacja.php?lang=pl
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 17:24   #114
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Kurs Makijazu i Wizazu - Slask

witam Chialabym wybrac sie na kurs makijazu i wizazu. Moze ktoras z Was ukonczyla taki na terenie Slaska i moze podzielic sie swoimi uwagami Chcialabym wybrac cos sprawdzonego a niestety zadna z kolezanek nie interesuje sie na tyle makijazem. Bede wdzieczna za wszystkie odpowiedzi

Czy ktos moze bral udzial w kursie orgaznizowanym przez The London School of make-up & styling w Katowicach?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 18:03   #115
kocie_oko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 72
Dot.: Kurs Makijazu i Wizazu - Slask

Hmmm .... pierwszy za o takim kursie słyszę. Ale chętnie dowiem się czegoś więcej.
kocie_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 22:04   #116
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Najlepsza Szkoła Wizażu I Stylizacji

Lociu, niestety nie mogę jednak iść do szkoły KozłowskaVisage, bo...musiałabym pzyjeżdżać do Warszawy dzień wcześniej, żeby zdązyć na 10-tą na zajęica Muszę jednak poszukać czegoś w Krakowie, choć nie będzie to już tak dobra szkoła Na FAM mnie nie stać... W każdym razie dzięki za pomoc!!
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 23:16   #117
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Kurs Makijazu I Wizazu Slask

Moge powiedziec co ja wiem Wczoraj bylam w Sosnowcu w Fashion Hause i tam bylo stoisko reklamowe tej szkoly makijazu. Prowadzi ja Agnieszka Broda-absolwentka najlepszych szkol w Polsce i w Londynie z wieloletnim doswiadczeniem w kraju i za granica. Zajecia odbywaja sie w profesjonalnym studio, w malych 6 osobowych grupach. Pozniej jest udzial w sesji fotograficznej, certyfikat i praktyki. Szkola pracuje na kosmetykach Chanel, Lancome, L'oreal, Sephora i innych. Kurs 60 h 900zl mozna wybrac wersje skrocona 30 h wtedy 450 zl lub jeszcze inna wersje bez sesji fotograficznej 750. To sa informacje jakie zebralam o szkole. Platnosc w ratach do uzgodnienia. Zajecia w weekend - sobota.Pani Agnieszka wywarla na mnie duze wrazenie - 100% profesjonalistka i chyba skusze sie na kurs. Ale chcialam zasiegnac jeszcze innych opinii.
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 11:55   #118
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomości: 1 260
Angry Dot.: Akademie Prenier...

a ja moge siedziec teraz i plakac tez wybieralam sie do tej szkoly ,oczywiscie wszystko okazalo sie w porzadku ,pani dala mi wiarygodne informlacje,dowiedzialm sie ze bedzie grupa i zaoczna i wieczorowa wiec wygladlao ze jest wielu chetnych i wiecie -zachodzie po 3 dniach z dokumentmai i kwitem wplaty wpisowego bo oczywiscie przy zlozeniue dokumentow bylo to wymagane ,pani mi mowi ze szkoly niema!!!!! stracilam 400zl i legly wszystkie moje plany ,a pan ktory bodajze jest "dyrektorem" nie odbiera telefonu wiec wiem ze pieniazki wyrzucilam w bloto .
karinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 12:41   #119
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: Akademie Prenier...

Było już kilka wątków o tej szkole...
Dziewczyny z Akademie Prenier w Katowicach sprawa jest złożona. Pani dyr. oddziału katowickiego utworzyła swoją własną szkołę. Dlatego być może Prenier Katowice nie ma wystarczającej liczby chętnych do utworzenia grupy.
Słyszałam wiele różnych opinii na temat Prenier, ale nie chcę ich powtarzać, bo nie wiem na ile są one prawdziwe.
W każdym razie ja zaczęłam naukę w Prenier, a teraz za p. dyr. przeniosłam się do jej szkoły.
Zróbcie jak uważacie, każdy ma prawo wyboru.
Pozdrawiam.
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 07:29   #120
Paulinka B.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Akademie Prenier...

Słuchajcie dziewczyny,jezeli chodzi o A.P. to ja jeszcze nie zaczelam do niej uczęszczać a juz jestem nie zadowolona.Wybrałam sobie kierunek kosmetyczny w klasie polskiej w trybie zaocznym ktory mial mnie wyniesc 950 zl za semestr.Zadzwonielam aby upewnic sie czy taki kierunek w takim systemie istnieje a nastepnie wplacilam pieniaszki na kato szkoły.Ostanio zadzwonila do mnie pani z sekretariatu ze moj kierunek,czyli mam na mysli szkole kosmetyczna w kl. polskiej, nie istnieje i "MUSZE" sie przeniesc do kl. miedzynarodowej ktora oczywiscie juz kosztuje 1250 zl za semestr.Moim zdaniem to skandal ze narzucili mi taki kierunek i taka cene gdzie ja nie mam juz wyjscia,poniewaz pieniazki juz wplacilam.Dobieralam sobie szkole miedzy innymi ze względów finansowych a teraz bede musiala do kazdego semestru kąbinować nie wiem skąd 300 zl a jestem na starzu tylko 3 miesiecznym i zarabiam 450 zl !!!!!Tak to mnie własnie wrobili !
Paulinka B. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-22 15:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.