Zelixa, cz. II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 11:07   #1
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650

Zelixa, cz. II


Poprzedni wątek przekroczył ilość 5000 postów, zapraszam do kolejnej części.

Część I
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:26   #2
Andzela85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zelixa, cz. II

czesc wszystkim Laską widze ze jako pierwsza zalapalam sie na ii czesc zeli. Ja biore ja od 29 dni. 10 miesiecy temu urodzilam coreczke w czasie ciazy przytylam 35kg w ciagu 2 miesiecy 20 kg spadlo mi sie samo, a 15 zostalo i tak bylo do momentu kiedy zaczelam brac zelixe wszystcy znajomi nawet pani farmaceutka mowila ze jest swietna ze super szybko sie po niej chudnie ja w dniu kiedy zaczelam ja brac wazylam 75kg przy wzroscie 169cm, komus moze sie wydawac ze niby ok ale dla mnie to jest katorga jest mi ciezko szybko sie mecze nie mam ochoty nic robic a najgorzej jak jest cieplo postanowilam sprobowac najbardziej zalezalo mi zeby brzuch mi spadl bo w zadne spodnie nie moglam sie dopiac oprocz wagi mierzylam sie centymetrem, aby lepiej sprawdzic rezultaty. po 28 dniach spadlam na wadze ok. 4kg nie wydaje mi sie zeby to bylo duzo szczerze liczylam na wiecej biore 10 zastanawiam sie nad 15. Ale znajomi mowia ze schudlam to cieszy bo nikomu sie nie chwale ze biore te tabletki za to w pasie spadlo mi 13cm, w biodrach 7 i z reszty po 1-2 cm. Pozdrawiam
Andzela85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 12:03   #3
ciupilupka
Raczkowanie
 
Avatar ciupilupka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 36
Dot.: Zelixa, cz. II

a już drugi raz biore zelixe 15 pierwszy raz jadłam ja z hmm niecały misiąc i schudłam 10 kg! ale przytym dużo ćwiczyłam i miałam diete składającą się z samych warzyw ( dla mnie żaden problem bo jestem wegetarianka ) no ale niestety potem wyjechałam do angli do chłopaka i tam mialam mega labe objadalam sie slodyczami potem wyjechałam do grecji i tam też sobie folgowałam i przez okres 5 miesiecy przytyłam 10 kg i ważyłam 90kg przy wzrośce 176,5 no ale od 10 dni biore zelixe i schudłam już 3,5 kg ;D więc waże 86.5 więc jestem bardzo zadowolona! Nie mam skutków ubocznych oprocz tego że czasami serduszko mi szybciej zabije polecam te tabletki są naprawde skuteczne ale żeby utrzymać osiągnięty cel po zaprzestaniu kuracji nie obrzerajcie się jak prosiaczki tak jak było to w moim przypadku
ja postanowiłam tym razem zjadać nawet coś słodkiego jeśli mam ochote ( kocham słodycze i najgożej mi się z nimi rozstać) żeby potem nie było szoku i nie zjadać 10 batonów dziennie( czasami tak potrafiłam ;p )
__________________
dziś 88.. grr -----> 18 czerwiec 79 mmm ----> 18 lipca 77
ciupilupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 15:18   #4
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

kasia0 twierdzisz ze zelixa nic nie ma do psychiki
to mamy 3 mozliwosci;
-nie czytalas ulotki
-nie potrafisz zinterpretowac tego co pisza inni i lekarze mowia
-za krotko bierzesz zeby sie przekonac o tym jak dziala depresyjnie zelixa
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 16:06   #5
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Zelixa, cz. II

Kasiaso, Fiolusiek ma rację i niestety już w tym, że chyba nie do końca masz świadomość, że ten lek nie jest dla Ciebie. Otyłość - to prawdziwe i jedyne wskazanie Zelixy. A Ty jej nie masz, bierzesz ją by jedynie ładnie wyglądać, a tymczasem bierze się ją by uniknąć lub zniwelować objawy chorobowe, które powoduje otyłość. To nie jest codowny lek na schudnięcie dla dziewczyn, które chcą "zrzucić parę kilo", które nie wiedzą w co się pchają biorąc tak silny i poważny lek. Muszę przyznać, że albo trzeba być bardzo odważnym, albo bardzo głupim by na własne życzenie truć się lekami, które mogą powodować choroby dosłownie wszystkich narządów, do tego pozbawiać mózg cennej serotoniny, która jest naturalnym antydepresantem. Więc odwaga czy głupota - co Tobą kieruje?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 18:24   #6
kasiaso
Raczkowanie
 
Avatar kasiaso
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 193
GG do kasiaso
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Kasiaso, Fiolusiek ma rację i niestety już w tym, że chyba nie do końca masz świadomość, że ten lek nie jest dla Ciebie. Otyłość - to prawdziwe i jedyne wskazanie Zelixy. A Ty jej nie masz, bierzesz ją by jedynie ładnie wyglądać, a tymczasem bierze się ją by uniknąć lub zniwelować objawy chorobowe, które powoduje otyłość. To nie jest codowny lek na schudnięcie dla dziewczyn, które chcą "zrzucić parę kilo", które nie wiedzą w co się pchają biorąc tak silny i poważny lek. Muszę przyznać, że albo trzeba być bardzo odważnym, albo bardzo głupim by na własne życzenie truć się lekami, które mogą powodować choroby dosłownie wszystkich narządów, do tego pozbawiać mózg cennej serotoniny, która jest naturalnym antydepresantem. Więc odwaga czy głupota - co Tobą kieruje?
chwila chwila ulotke czytałam , i tam jak byk stoi ze BMI powyzej 27 jest wskazaniem do stosowania, a ja własnie miałam POWYZEJ 27 wiec jak najbardziej jest dla mnie wskazana, a u kolezanki FIOLUSIEK wydaje mi sie ze dzien bez złosliwosci to dzien stracony , czytajac WSZYSTKIE jej posty nie mozna oprzec sie takiemu wnioskowi. Pozatym wybor zelixy konsultowałam z kardiologiem ze wzgledu na nadcisnienie, ktore moja nadwaga powoduje, wiec nie wydawaj pochopnych sadów ze biore to sobie na własna ręke i na własne widzimisie
__________________
JEZELI W NIEBIE NIE MA PSÓW TO CHCĘ ISC TAM GDZIE PO SMIERCI IDĄ ONE

Edytowane przez kasiaso
Czas edycji: 2009-08-14 o 18:26
kasiaso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 18:56   #7
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiaso Pokaż wiadomość
chwila chwila ulotke czytałam , i tam jak byk stoi ze BMI powyzej 27 jest wskazaniem do stosowania, a ja własnie miałam POWYZEJ 27 wiec jak najbardziej jest dla mnie wskazana, a u kolezanki FIOLUSIEK wydaje mi sie ze dzien bez złosliwosci to dzien stracony , czytajac WSZYSTKIE jej posty nie mozna oprzec sie takiemu wnioskowi. Pozatym wybor zelixy konsultowałam z kardiologiem ze wzgledu na nadcisnienie, ktore moja nadwaga powoduje, wiec nie wydawaj pochopnych sadów ze biore to sobie na własna ręke i na własne widzimisie
dzieki

nie bede ci tlumaczyc tego ktorys raz z rzedu. radze przeczytaj ulotke ze zrozumieniem albo niech ktos przeczyta i ci wytlumaczy w polskim jezyku zebys zrozumiala. zelixa zmniejsza poziom seratoiny w mozgu a co wiaze sie z nastrojami depresyjnymi i obniza skutecznosc lekow z grupy MAO najpierw sie doucz by pouczac innych
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 19:03   #8
kasiaso
Raczkowanie
 
Avatar kasiaso
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 193
GG do kasiaso
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
dzieki

nie bede ci tlumaczyc tego ktorys raz z rzedu. radze przeczytaj ulotke ze zrozumieniem albo niech ktos przeczyta i ci wytlumaczy w polskim jezyku zebys zrozumiala. zelixa zmniejsza poziom seratoiny w mozgu a co wiaze sie z nastrojami depresyjnymi i obniza skutecznosc lekow z grupy MAO najpierw sie doucz by pouczac innych
a Ty jak nie masz nic madrego do powiedzenia to sie nie udzielaj tam gdzie nikt nie chce cie czytac, bo twoje wypowiedzi i ciagłe pouczania przywodza mi na mysl moja kolezanke SFRUSTROWANA STARA PANNE, wypisz, wymaluj Beata, napewno nie jestes z Katowic??? no a poza tym jezeli jestes madrzejsza od mojego kardiologa............... ....................to pogratulowac
__________________
JEZELI W NIEBIE NIE MA PSÓW TO CHCĘ ISC TAM GDZIE PO SMIERCI IDĄ ONE

Edytowane przez kasiaso
Czas edycji: 2009-08-14 o 19:06
kasiaso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 19:09   #9
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiaso Pokaż wiadomość
a Ty jak nie masz nic madrego do powiedzenia to sie nie udzielaj tam gdzie nikt nie chce cie czytac, bo twoje wypowiedzi i ciagłe pouczania przywodza mi na mysl moja kolezanke SFRUSTROWANA STARA PANNE, wypisz, wymaluj Beata, napewno nie jestes z Katowic??? no a poza tym jezeli jestes madrzejsza od mojego kardiologa............... ....................to pogratulowac
wiesz pije kuba do jakuba

nie mam ochoty komentowac reszty
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 19:17   #10
kasiaso
Raczkowanie
 
Avatar kasiaso
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 193
GG do kasiaso
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
wiesz pije kuba do jakuba

nie mam ochoty komentowac reszty
ochoty to tutaj nikt nie ma ciebie czytac, taka prawda
__________________
JEZELI W NIEBIE NIE MA PSÓW TO CHCĘ ISC TAM GDZIE PO SMIERCI IDĄ ONE
kasiaso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:24   #11
izun
Rozeznanie
 
Avatar izun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 867
Dot.: Zelixa, cz. II

Kobiety-litości!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!Domyślam się że walka z wagą tak was rozgrzewa i stąd te.....sympatyczne komentarze.Naprawdę chce wam się tak przegadywać????Przecież każda z nas może mieć odmienne zdanie w w/w temacie,a naszą dolą jest czytać i iść dalej...no chybaże się mylę Dajcie już spokój baby,szkoda paliwa...
Mnie dawno nie było,przygoda z zelcią zakończonaniekoniecznie z własnej woli...ale cóż,takie życie...Na szczęście mam kolejny cel do osiągnięcia-utrzymać zdobytą wagę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !I wierzcie lub nie,ale idzie mi całkiem niegłupio
Buziole dla was,kochane
izun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 10:56   #12
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez kasiaso Pokaż wiadomość
ochoty to tutaj nikt nie ma ciebie czytac, taka prawda
to nie czytaj widzisz jakis problem?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 13:17   #13
anetadd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: Zelixa, cz. II

każda, która to bierze zakładam że przeczytała ulotkę i jest świadoma tego co bierze, jakie skutki uboczne i jakie efekty. Nie wiem po co się rozpisywać i kolejny raz o tym rozprawiać
__________________
Cellulit Cud Super Cytrus
Dużo opisów diet i recenzji -> Jak Szybko Schudnąć
anetadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 15:47   #14
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez anetadd Pokaż wiadomość
każda, która to bierze zakładam że przeczytała ulotkę i jest świadoma tego co bierze, jakie skutki uboczne i jakie efekty. Nie wiem po co się rozpisywać i kolejny raz o tym rozprawiać
wiec masz bledne zalozenia wg mnie znaczna czesc nie czytala ulotki a nawet kupila ten lek na czarno z niewiadomego pochodznia
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 20:30   #15
milenka23a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
GG do milenka23a
Unhappy Dot.: Zelixa, cz. II

witam
od dawna zbierałam sie aby napisac ale zawsze było "coś''..na zelixie 15 jestem juz 2 tyg...hmm szczerze mowiac troszke sie rozzarowałam..marny 1 kg i 2 cm w pasie...moze zbytnio optymistycznie sie nastawiłam...moja kuzynka schudla na niej8 kg w miesiac nie odmawiajac sobie niczego..ja odstawilam słodycze...od kilku dni nie jem chleba i ziemniakow..staram sie nie jesc po 19stej..czasami mam napady głodu a jest taki dzien ze nie mam ochoty na nic...wiec co ze mna jest nie tak?mam 160 cm wzrostu i 92 kg zywej wagiw ciazy przytylam 30 kg...pomozcie prosze...z gory dziekuje za odpowiedz
milenka23a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 20:55   #16
ciupilupka
Raczkowanie
 
Avatar ciupilupka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 36
Dot.: Zelixa, cz. II

MIlenka mozemasz problemy z tarczyca? albo cos innego? Ja tez nie moglam schudnac chociaz sie odchudzalam.. mialam specjalistyczne diety i ostro cwiczylam i gubilam kilka kg ale potem znow tyłam i okazało się że mam cukrzyce typu 2 i prawie w ogóle progesteronu,Teraz przyjmuje leki żeby mi się wszstko ustabilizowało i jem zelixe 15 i przez 10 dni schudłam 3 no może 3 i pół kilo tylko też ja nie biore codziennie tabletki tylko przez pierwsze 7 dni dzień w dzień a potem co drugi
Najlepiej też żebys ćwiczyła chociaż jakies brzuszku albo chociaż dużo chodziła bo chodzenie to najlepsze ćwiczenie
__________________
dziś 88.. grr -----> 18 czerwiec 79 mmm ----> 18 lipca 77
ciupilupka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 21:45   #17
milenka23a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
GG do milenka23a
Dot.: Zelixa, cz. II

hmmm szczerze mowiac nie wiem...cukrzycy napewno nie mam..bo robilam badania w czasie ciazy i po...no coz jesli chodzi o cwiczenia to u mnie kipesko z czasem..na glowie mam caly dom i 7 miesieczna coreczke ktora daje mi teraz troszke popalictak ze wieczorem nie mam sil na nic..maz kupil mi pas vibroaction.od jutra zaczynam
milenka23a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 23:48   #18
ella91
Przyczajenie
 
Avatar ella91
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: Zelixa, cz. II

oj fiolusiek, fiolusiek ale z Ciebie upierdliwe babsko ... tak bardzo mnie bawia twoje posty masakra... Hahaha dobrze ze sa tacy zabawni ludzie na forum jak Ty na wszytsko masz jakas odpowiedz, kurde Ty to jesteś mądra cholera dziewczyny nic tylko nam dupy powinno zciskać z zazdrosci hahahahaha!

aaaa tym czasem moje kochane ...

Dzisiejsze ważenie bylo dla mnie ogromna radoscia... 79,4!
10kg mniej !

Pozdrawiam Was wszytskie i tą zmierzła RÓWNIEŻ !
__________________
www.tipsyeli.blog.onet.pl
ella91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 06:03   #19
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

ella91 powiedz z czystym sumieniem ze klamie w tym co mowie
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 09:49   #20
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Zelixa, cz. II

Witajcie laski

Na kazdym forum sa rozne wypowiedzi roznych osob, czasami odzywaja sie mlode gluptaki, ktore potrzebuja kubla zimnej wody na glowe i to ze nie czytaja ulotek i zalatwiaja zele przez znajomych, kupuja w necie jest sprawa jasna bo lekarz widzac moda dziewczyne z 15+ nie da jej zeli tylko wysle na basen.
Fiolusiek ma zazwyczaj racje a razi Was to , ze nie ubiera to w piekne slowa tylko wali z grubej rury i czasami ludziom czytaj osobom troszke nierozsadnym potrzebny jest kubel zimnej wody.
Wiec juz tak nie krzywdzie noskami i akceptujmy sie wzajemnie i nie podnoscie sobie cisnienia wzajemnie.

Opowiadajcie jak tam wasza walka przebiega z tym strasznym tluszczem. ?
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:06   #21
ella91
Przyczajenie
 
Avatar ella91
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
ella91 powiedz z czystym sumieniem ze klamie w tym co mowie
Nie mowie ze klamiesz czasem masz racje tak jak powiedziala to meliameli ale śmieszy mnie to poprostu ze każdemu mowisz o ulotce ... tyle

Pozdro Dziewczyny !
__________________
www.tipsyeli.blog.onet.pl
ella91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:16   #22
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez ella91 Pokaż wiadomość
Nie mowie ze klamiesz czasem masz racje tak jak powiedziala to meliameli ale śmieszy mnie to poprostu ze każdemu mowisz o ulotce ... tyle

Pozdro Dziewczyny !
a co po 50 razy mam mowic po co sie stosuje zelixe, jaki wplyw ma na tabletki anty ciekawe ile bys miala cierpliwosci

a czy to bedzie smieszne jak ci bede powtarzac ze nie jezdzi sie w samochodzie pod wplywem alkoholu?

Edytowane przez fiolusiek
Czas edycji: 2009-08-16 o 12:17
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:21   #23
ella91
Przyczajenie
 
Avatar ella91
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 25
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Opowiadajcie jak tam wasza walka przebiega z tym strasznym tluszczem. ?
U mnie znakomicie 10kg mniej w 2miesiace, takze jestem bardzo zadowolona Czuje sie duzo, duzo lepiej. Dzis kupiłam nawet spodnie rozmiar mniejsze Brzuszka juz prawie nie mam! i co najwazniejsze boczki powoli maleja mam jeszcze zamiar zrzucić z 10kg tak do 70kg i bede bardzo szcześliwa.. moje czerwcowe załozenie to zobaczyc 75,0 na wadze 1 września takze mam jeszcze 4kg do zrzucenia. Szykują się cieżkie 2tyg PRACOWITE! przede wszytskim Rower, bieganko, rowerek w domu, ćwiczenia itd mam nadzieje ze mi sie uda, mimo ze jest to dosc sporo kg! Trzymajcie za mnie kciuki!

Pozdrowionka Dziewczyny!

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
a co po 50 razy mam mowic po co sie stosuje zelixe, jaki wplyw ma na tabletki anty ciekawe ile bys miala cierpliwosci

a czy to bedzie smieszne jak ci bede powtarzac ze nie jezdzi sie w samochodzie pod wplywem alkoholu?
Poprostu im nie odpisuj, jesli tak to Cię denerwuje Niech sobie poszukaja we wcześniejszych postach odpowiedzi jak im tak bardzo zalezy
__________________
www.tipsyeli.blog.onet.pl
ella91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:31   #24
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

a co do zrzucania tluszczyku to jestem juz na dobrej drodze i niedlugo zobacze swoja ukochana 6 mam taka przynajmniej nadzieje
po tych 2.5 miesiacach stosowania zelixy stwierdzam ze troche mi pomogla z kg ale z drugiej strony zaszkodzila po odstawieniu na poczatku bylo ok a potem pojawil sie zastoj ktory trwal okolo 2 miesiace i wtedy przyszly skutki obnizony nastroj, stres, wahania nastroju i wogole ciezko bylo z tego wyjsc i wiecej tego bledu nie popelnie

a tak wogole to po zrzuceniu tych kg czuje sie znacznie lepiej fizycznie i psychicznie
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:41   #25
milenka23a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 55
GG do milenka23a
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
a co do zrzucania tluszczyku to jestem juz na dobrej drodze i niedlugo zobacze swoja ukochana 6 mam taka przynajmniej nadzieje
po tych 2.5 miesiacach stosowania zelixy stwierdzam ze troche mi pomogla z kg ale z drugiej strony zaszkodzila po odstawieniu na poczatku bylo ok a potem pojawil sie zastoj ktory trwal okolo 2 miesiace i wtedy przyszly skutki obnizony nastroj, stres, wahania nastroju i wogole ciezko bylo z tego wyjsc i wiecej tego bledu nie popelnie

a tak wogole to po zrzuceniu tych kg czuje sie znacznie lepiej fizycznie i psychicznie
fiolusiek co robilas przez te 2,5 miesiaca ze tyle schudłas?stosowałas jakąs konkretna diete czy nie ograniczałas sie w niczym?
milenka23a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:46   #26
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez milenka23a Pokaż wiadomość
fiolusiek co robilas przez te 2,5 miesiaca ze tyle schudłas?stosowałas jakąs konkretna diete czy nie ograniczałas sie w niczym?
moj etap zrzucania kg ztrwa juz okolo 9 miesiecy zmienilam nawyki zywieniowe ale zelixa w tym mi troche przeszkadzala ale razem dalysmy rade
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 10:24   #27
87kicia
Przyczajenie
 
Avatar 87kicia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: Zelixa, cz. II

hej Moje Drogie

nie pisalam jakis czas, ale ciagle walcze... zelixa dzis 22, a waga? z 103 mam 102,3.....
chyba mam etap zwatpienia... cwicze w miare mozliwosci, oczywiscie trzymam sie diety, ale jesli do konca tego opakowania dalej tak bedzie, to chyba pojde po kebaba
naprawde mialam nadzieje, ze bedzie latwiej.... lekarz powiedzial, ze jak nie ruszy to da 15 nastepne, ale nie wiem czy w ogole bede chciala brac dalej zelixe
87kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 11:02   #28
1969joanita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 132
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez 87kicia Pokaż wiadomość
hej Moje Drogie

nie pisalam jakis czas, ale ciagle walcze... zelixa dzis 22, a waga? z 103 mam 102,3.....
chyba mam etap zwatpienia... cwicze w miare mozliwosci, oczywiscie trzymam sie diety, ale jesli do konca tego opakowania dalej tak bedzie, to chyba pojde po kebaba
naprawde mialam nadzieje, ze bedzie latwiej.... lekarz powiedzial, ze jak nie ruszy to da 15 nastepne, ale nie wiem czy w ogole bede chciala brac dalej zelixe
Nie idz po kebab i nie trac nadzieji,ale cos jest nie tak bo osoby z dużą nadwagą tracą wiecej kg.niż te szczuplejsze przy braniu zelixy. Nie masz czasami problemów z hormonami? Ja też mam 3 cyfrową wage ale od 1.5 miesiąca jak jestem na diecie i zeli(bardzo mało cwicze) zeszło mi 6,8. Pozdrawiam i życze powodzenia.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez 1969joanita Pokaż wiadomość
Nie idz po kebab i nie trac nadzieji,ale cos jest nie tak bo osoby z dużą nadwagą tracą wiecej kg.niż te szczuplejsze przy braniu zelixy. Nie masz czasami problemów z hormonami? Ja też mam 3 cyfrową wage ale od 1.5 miesiąca jak jestem na diecie i zeli(bardzo mało cwicze) zeszło mi 6,8. Pozdrawiam i życze powodzenia.
Jestem z tego samego regionu Polski .
1969joanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 11:11   #29
87kicia
Przyczajenie
 
Avatar 87kicia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 15
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez 1969joanita Pokaż wiadomość
Nie masz czasami problemów z hormonami?
hhmm mam...mam PCO...przytylam tak strasznie po "kuracji" hormonami, sprezentowanej przez gina, a najlepsze, ze potem pow, ze musze schudnac , bo jestem za gruba na ciaze

Gina zmienilam, ale schudnac musze....nowy gin powiedzial, ze powinno mi szybko pojsc, wyslal mnie do dietetyka, a ten dal zelixe i diete.....i
87kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 11:30   #30
1969joanita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 132
Dot.: Zelixa, cz. II

Cytat:
Napisane przez 87kicia Pokaż wiadomość
hhmm mam...mam PCO...przytylam tak strasznie po "kuracji" hormonami, sprezentowanej przez gina, a najlepsze, ze potem pow, ze musze schudnac , bo jestem za gruba na ciaze

Gina zmienilam, ale schudnac musze....nowy gin powiedzial, ze powinno mi szybko pojsc, wyslal mnie do dietetyka, a ten dal zelixe i diete.....i
Jesli planujesz ciąże to po zakonczeniu brania zeli musisz przynajmniej rok odczekac,nie wiem czy dobrze zrozumiałam twoją wypowiedz.
1969joanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.