A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-07, 17:12   #1
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111

A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)


Witam Was Goraco !
Ktoś musiał założyć trafiło na mnie

Od DZIŚ w skrócie "nie dotykamy paluchów" walczymy z nałogiem
Nie interesują nas kusząco zadarte skórki kusicielki ani odrastające paznokcie(wiadomo jak za długie piłujemy hehe)

Wspomagamy się różnego rodzaju odżywkami, kremami.

P.S mnie już dzis kusiło ale mam świeżo zakupiony krem nivea i smaruję nim dłonie właśnie wtedy kiedy nie mam co zrobić z ręcami
Obgryzaczki która z Was też sie przyłacza? Czeeeekaam na Was

..ii na koniec może jakieś zdjęcie motywacyjne
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 19:14   #2
Babcia Jaga
Zakorzenienie
 
Avatar Babcia Jaga
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 804
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Witam Was Goraco !
Ktoś musiał założyć trafiło na mnie

Od DZIŚ w skrócie "nie dotykamy paluchów" walczymy z nałogiem
Nie interesują nas kusząco zadarte skórki kusicielki ani odrastające paznokcie(wiadomo jak za długie piłujemy hehe)

Wspomagamy się różnego rodzaju odżywkami, kremami.

P.S mnie już dzis kusiło ale mam świeżo zakupiony krem nivea i smaruję nim dłonie właśnie wtedy kiedy nie mam co zrobić z ręcami
Obgryzaczki która z Was też sie przyłacza? Czeeeekaam na Was

..ii na koniec może jakieś zdjęcie motywacyjne


Skórkowa obgryzaczka obecna
Babcia Jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 07:09   #3
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Jago jak dobrze że jesteś
ale co ja tu widzę Małoo nas
Z uwagi iz jestem założycielem watku nie złamię zakazu obgryzania bo jakbym się tu na forum przyznała Nie mogłabym
Na noc smaruję skórki olejem z tamanu Wszystko ładnie się goi
Mam głęboką nadzieje ze z wizażem się uda !
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 08:26   #4
Babcia Jaga
Zakorzenienie
 
Avatar Babcia Jaga
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 804
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Jago jak dobrze że jesteś
ale co ja tu widzę Małoo nas
Z uwagi iz jestem założycielem watku nie złamię zakazu obgryzania bo jakbym się tu na forum przyznała Nie mogłabym
Na noc smaruję skórki olejem z tamanu Wszystko ładnie się goi
Mam głęboką nadzieje ze z wizażem się uda !

ja póki co zrobiłam porządek, powycinałam skórki, obcięłam to co odstawało, spiłowałam paznokcie, żeby wszystko grało, pomalowałam i się trzymam ołlłłł jeaaaa
Babcia Jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:34   #5
angelaaa94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 145
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Jestem i Ja!
od dwóch dni nie dotykam paluchów i zaczynają się goić
jak będę miała czas muszę się wybrać do jakiejś drogerii i kupić coś na skórki

dziewczyny!!! ja wiem że damy radę

no i pomalowałam sobie paznokcie czarnym lakierem uwielbiam ten kolor, choć na moich dłoniach nie wygląda to teraz tak czadowo ..

proszę pisać wieczorem co i jak!
__________________

angelaaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 15:33   #6
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez angelaaa94 Pokaż wiadomość
Jestem i Ja!
od dwóch dni nie dotykam paluchów i zaczynają się goić
jak będę miała czas muszę się wybrać do jakiejś drogerii i kupić coś na skórki

dziewczyny!!! ja wiem że damy radę

no i pomalowałam sobie paznokcie czarnym lakierem uwielbiam ten kolor, choć na moich dłoniach nie wygląda to teraz tak czadowo ..

proszę pisać wieczorem co i jak!
Witamy
Dobry pomysł z tym lakierem też dziś pomaluję!
Na wieczór planuję zafundować łapkom kąpiel z oliwą z oliwek i cytryną Oczywiście podgrzanej
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2010-07-08 o 15:34
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 15:39   #7
curlygirl_19
Raczkowanie
 
Avatar curlygirl_19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 265
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

ja również nałogowo obgryzam skórki
__________________
Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację.

curlygirl_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 20:04   #8
Babcia Jaga
Zakorzenienie
 
Avatar Babcia Jaga
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 804
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez curlygirl_19 Pokaż wiadomość
ja również nałogowo obgryzam skórki

Baby kochane pomocy !! siedze i gryze !! skubię.... masakra...
nerwy mnie zżerają
Babcia Jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 20:16   #9
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez curlygirl_19 Pokaż wiadomość
ja również nałogowo obgryzam skórki
no właśnie dzieki temu wątkowi mamy zakaz na obgryzanie Doprowadzamy paluszki do stanu normalnośćitakże zapraszam i Ciebie W końcu "w kupie siła" Ja nie obgryzam już 2 dni(od chwili założenia watku) na mnie to działa

Cytat:
Napisane przez Babcia Jaga Pokaż wiadomość
Baby kochane pomocy !! siedze i gryze !! skubię.... masakra...
nerwy mnie zżerają
Babciu czemuż sie denerwujesz Nie dobjijaj że tak łatwo się poddałaś
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2010-07-08 o 20:18
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 20:24   #10
Areneith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z krajów wiecznej radości
Wiadomości: 24
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Dziewczyny, to i ja się dołącze
Siedze teraz w starych, zielonych rękawiczkach. Naprawdę, to pomaga, bo nie widzisz pazurów i skórek. A ten pomysł z kremem też dobry - skórki się "spajają" i "spłaszczają", tak, że ich nie widać, i nie ma za co złapać zębami.

Motywacja dla was - od obgryzania, zęby robią się krzywsze i krzywsze, aż potem....

[IMG=http://img713.imageshack.us/img713/6667/abc736470009fe54499b543.j pg][/IMG]
Uploaded with ImageShack.us
Areneith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 21:05   #11
Babcia Jaga
Zakorzenienie
 
Avatar Babcia Jaga
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 804
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
no właśnie dzieki temu wątkowi mamy zakaz na obgryzanie Doprowadzamy paluszki do stanu normalnośćitakże zapraszam i Ciebie W końcu "w kupie siła" Ja nie obgryzam już 2 dni(od chwili założenia watku) na mnie to działa


Babciu czemuż sie denerwujesz Nie dobjijaj że tak łatwo się poddałaś

chłopy mnie denerwują siedze i pisze na gg a jak czekam na odp to pod biurkiem skrob skrob iii same wiecie
Babcia Jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 08:51   #12
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez Babcia Jaga Pokaż wiadomość
chłopy mnie denerwują siedze i pisze na gg a jak czekam na odp to pod biurkiem skrob skrob iii same wiecie
Ty...to ile Ty masz tych chłopów? a tak poważnie to zmotywuj się tym jak twoje pięknie zadbane dłonie bedą prezentować sie w towarzystwie( a w szczególności u plci męskiej)

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Areneith Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to i ja się dołącze
Siedze teraz w starych, zielonych rękawiczkach. Naprawdę, to pomaga, bo nie widzisz pazurów i skórek. A ten pomysł z kremem też dobry - skórki się "spajają" i "spłaszczają", tak, że ich nie widać, i nie ma za co złapać zębami.

Motywacja dla was - od obgryzania, zęby robią się krzywsze i krzywsze, aż potem....

[IMG=http://img713.imageshack.us/img713/6667/abc736470009fe54499b543.j pg][/IMG]
Uploaded with ImageShack.us
A zapraszamy Miło rękawiczki mówisz?! kurcze gdzies czytałam o tym Ale nie za gorąco w upały? Może takie gumiaste lepsze? i odrazu szyby myć heh nie no żart Ja bym musiała mieć zabandażowane :X
Powiem Ci że sama swiadomosc należenia do obgryzaczek mnie motywuje i trzymam za Was mocno kciuki!
chyba najmocniej za Jage ...
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2010-07-09 o 08:54
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 09:32   #13
Babcia Jaga
Zakorzenienie
 
Avatar Babcia Jaga
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 804
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Ty...to ile Ty masz tych chłopów? a tak poważnie to zmotywuj się tym jak twoje pięknie zadbane dłonie bedą prezentować sie w towarzystwie( a w szczególności u plci męskiej)

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------



A zapraszamy Miło rękawiczki mówisz?! kurcze gdzies czytałam o tym Ale nie za gorąco w upały? Może takie gumiaste lepsze? i odrazu szyby myć heh nie no żart Ja bym musiała mieć zabandażowane :X
Powiem Ci że sama swiadomosc należenia do obgryzaczek mnie motywuje i trzymam za Was mocno kciuki!
chyba najmocniej za Jage ...

3mam się 3mam mocnoo ! boję się tego tasaka
Babcia Jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 17:46   #14
Areneith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z krajów wiecznej radości
Wiadomości: 24
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Już jestem drugi dzien na odwyku. I znowu w rękawiczkach siedzę :P
Nie jest mi za gorąco, chociaż one są wełniane, bo siedze przy szeroko otwartych veluxach i na mnie wieje chłodny wiaterek ;d

Taka ciekawostka: słyszałam, że dziecko pewnej mojej znajomej obgryza nawet paznokcie u stóp.
Areneith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 19:35   #15
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

no w końcu temat dla mnie ja od kilku lat zmagam się ze swoim nałogiem zadzierania skórek do samej krwii , i to boli , a wygląd masakrycznie normalnie wstyd, od trzech tygodni pielegnuje skórki i paznokcie , no i już lepiej wygladają ale skórki niestety raz na jakiś czas choć trochę zadzieram , ale walczę z tym, specjalnie wczoraj kupiłam sobie dodatkowo balsam do paznokci żeby nawilżać porządnie skórki , nawet nie wiecie jak bardzo chciałabym się w końcu pozbyć tego nałogu ....
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 21:17   #16
Babcia Jaga
Zakorzenienie
 
Avatar Babcia Jaga
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 804
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

pierwszy dzien bez skrobania za mną!! mimo, że stresów dużo skórki sa całe i nie leci krewka jesteście dumne ?:P
Babcia Jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 19:23   #17
Areneith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z krajów wiecznej radości
Wiadomości: 24
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Jeszcze nie znam cię na tyle, żeby byc z ciebie dumna, ale mogę ci śmiało pogratulować

Jestem na siebie troszkę zła, bo zeżarłam skórki z obu kciuków, ponieważ nie mogłam zasnąć o 4.00

Ale staram się, staram. I trzymam za wszystkie dziewczyny skórkoobgryzaczki kciuki
Areneith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 13:41   #18
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Melduję się jako nałogowa "obgryzaczka" skórek i na szczęście już po odwyku co do obgryzania paznokci. Ja stosowałam masę wspomagaczy, ale jedynym wyjściem było zrobienie sobie paznokci żelowych. Odkąd je mam nie ruszam skórek, bo nic nie odstaje a paznokcie i tak zjadam, tyle, że żele he he Ze skórkami sobie radzę tak że odsuwam je systematycznie za pomocą preparatu do zmiękczania i kopytka, co odstaje to wycinam i codziennie oliwka w nie. Na razie jest bardzo ładnie Kiedyś zjadałam do mięsa i co najgorsze to mi smakowało OMG wrrr...
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 17:40   #19
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

No proszę nie było mnie raptem 2 dni a tu nowe obgryzaczki się pojawiły) Kurde w szoku dziołchy jestem bo nic nie obgryzałam chyba dlatego że się nie nudziłam Jestesmy na dobrej drodze do sukcesu
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 20:38   #20
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

a ja "odpukać" coraz mniej obgryzam skórki , i moje palce coraz lepiej się prezentują , ale długa droga jeszcze przede mną bo czasami wystarczy jedna sytuacja i wszystkie skórki zadarte aż do krwii , więc każdej z nas życze wytrwałości
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 08:39   #21
curlygirl_19
Raczkowanie
 
Avatar curlygirl_19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 265
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

ja muszę zacząć od nowa
bo jechałam nad morze i mi się tak jakoś przez drogę nudziło, a że paluszki były "pod ręką" ....

wiem, wiem - brzydal
__________________
Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację.

curlygirl_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 10:08   #22
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez curlygirl_19 Pokaż wiadomość
ja muszę zacząć od nowa
bo jechałam nad morze i mi się tak jakoś przez drogę nudziło, a że paluszki były "pod ręką" ....

wiem, wiem - brzydal
hehe "brzydalku" jesteśmy wyrozumiałe bo ja też dziś skubnełamale tak tyyyci Chyba jednak musze z rękawicami łazić
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 10:46   #23
Babcia Jaga
Zakorzenienie
 
Avatar Babcia Jaga
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 804
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

hej dziewczyny *

ja się trzymam jedyne co skubię to lakier na paznokciach ale siedzę w domu więc nikt nie widzi ;p w taki upał to nawet nosa nie wychylam
Babcia Jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 10:47   #24
curlygirl_19
Raczkowanie
 
Avatar curlygirl_19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 265
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
hehe "brzydalku" jesteśmy wyrozumiałe bo ja też dziś skubnełamale tak tyyyci Chyba jednak musze z rękawicami łazić
też myślałam o rękawiczkach, ale latem to niezbyt komfortowe ..
__________________
Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację.

curlygirl_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 10:49   #25
bonia01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Witajcie dziewczyny Przyjmiecie mnie do swojego grona jako nałogowego obgryzacza pazurków? Zżeram je do samego "mięska" i nie wiem jak sobie z tym poradzić Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie i dzięki Wam uda się powstrzymać ten okropny nałóg. A może któraś z Was ma na to jakiś sprawdzony sposób?
bonia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 10:59   #26
Babcia Jaga
Zakorzenienie
 
Avatar Babcia Jaga
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 804
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez bonia01 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Przyjmiecie mnie do swojego grona jako nałogowego obgryzacza pazurków? Zżeram je do samego "mięska" i nie wiem jak sobie z tym poradzić Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie i dzięki Wam uda się powstrzymać ten okropny nałóg. A może któraś z Was ma na to jakiś sprawdzony sposób?

jeśli chodzi o obgryzanie pazurków to dla mnie skuteczne jest pomalowanie ich dwoma warstwami lakieru np czerwonym. Nie jest pyszny fajnie wygląda i jakoś odechciewa się obgryzania albo obciąć i spiłować, w tedy nie ma co obgryzać

ale jesteśmy wstręciuchy i ciągle nas przybywa
Babcia Jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 11:31   #27
bonia01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

W tym problem, że u mnie nie ma co obcinać i piłować bo wszystko jest zjedzone A pomalować na kolorowo tez nie mogę bo każdy ma inną długość i mają dołki i górki. Przyklejam sobie czasami takie zwykłe sztuczne paznokcie kupione w drogerii firmy top-choice ale po ostatnim razie po ich zdjęciu zobaczyłam, że niektóre pazurki zrobiły się zielonkawe. FUJ Już sama nie wiem co mam z nimi zrobić Może znacie jakieś dobre preparaty na porost i wzmocnienie? A jakieś witaminy dla wzmocnienia łykacie?
bonia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 14:38   #28
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez bonia01 Pokaż wiadomość
W tym problem, że u mnie nie ma co obcinać i piłować bo wszystko jest zjedzone A pomalować na kolorowo tez nie mogę bo każdy ma inną długość i mają dołki i górki. Przyklejam sobie czasami takie zwykłe sztuczne paznokcie kupione w drogerii firmy top-choice ale po ostatnim razie po ich zdjęciu zobaczyłam, że niektóre pazurki zrobiły się zielonkawe. FUJ Już sama nie wiem co mam z nimi zrobić Może znacie jakieś dobre preparaty na porost i wzmocnienie? A jakieś witaminy dla wzmocnienia łykacie?
Boniu, słońce nie martw się tylko musisz się zawziąć i zregenerować je i to porządnie Nie ma sytuacji bez wyjścia Wszystko może się zagoić a paznokcie mogą wrócic do normalności Dziewczyny często polecają ten oto specyfik > https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-7...ling-nails.htm i wcale tyle nie kosztuje Na all ceny pop 30,40zł jest to bardzo silny preparat odżywiający Pomógł wielu dziewczynom które miały beznadziejny stan paznokci Sama się wczytałam i też go sobie zamawiam Z tabletek polecę Silica
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2010-07-12 o 14:40
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 09:37   #29
angelaaa94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 145
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

heej, nie obgryzam już 8 dni i paznokcie zaczynają rosnąć
ale 3 palce lekko [ale jednak] obdarłam- środkowego u prawej ręki i dwa kciuki, nie wiele no ale...

a i teraz pytanie! czy znacie jakiś sprawdzony środek do skórek np. że się smaruje i lepiej wygladaja czy coś?

a i jeszcze jedno.. może mi ktoś wskazac na allegro oryginał nail tek? bo ceny wahają się od 18-35 zł i nie wiem czy te za 18 to nie podróby
__________________

angelaaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 18:48   #30
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: A k c j a M o t y w a c j a OBGRYZACZEK skórek, paznokci Przyłącz się i Ty ;)

Cytat:
Napisane przez angelaaa94 Pokaż wiadomość
heej, nie obgryzam już 8 dni i paznokcie zaczynają rosnąć
ale 3 palce lekko [ale jednak] obdarłam- środkowego u prawej ręki i dwa kciuki, nie wiele no ale...

a i teraz pytanie! czy znacie jakiś sprawdzony środek do skórek np. że się smaruje i lepiej wygladaja czy coś?

a i jeszcze jedno.. może mi ktoś wskazac na allegro oryginał nail tek? bo ceny wahają się od 18-35 zł i nie wiem czy te za 18 to nie podróby
To bardzo dobrze się trzymasz, super ja będę zamawiać od Sprzedawcy który ma same pozytywy w profilu A na zmiękczanie skórek maść z wit.A świetnaaaa! ta z hasco leku 2zł w aptece Najlepiej na noc wysmarować grubą warstwą.
Jaguś nie skubiesz prawda

edit: chyba sobie sprawie odrazu taki zestawik http://allegro.pl/item1102358561_nai...on_zestaw.html
ale u innego sprzedawcy
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2010-07-13 o 18:53
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.