Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 19:44   #2221
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witajcie, dawno mnie tu nie było daje swoje włoski..niefarbowane od stycznia Nie sa tak ładne jak wasze ale może kiedyś beda Wiadomo mam wiele chwil załamania a co wty o nich sądzicie? Pare tygodni temu ściełam jakieś 6 cm ale teraz zapuszczam



Edytowane przez Lenka_Magda
Czas edycji: 2011-09-19 o 17:52
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 04:57   #2222
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ładniusie włosy!
będziesz miała przepiękny kolorek!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 07:25   #2223
agaxstw89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

jejku jak ja wam zazdroszcze tej wytrwalosci.... ja 5 lat robilam pasemka rozjaśniaczem (wiadomo po takim czasie wlosy byly juz cale blond i byly gorsze niz siano). Potem przez pol roku malowalam wlosy na ciemny blond, ktory wychodzil jak ciemny brąz, ale wlosy odżyly, poprawila sie ich kondycja. Po pol roku zeby rozjasnic je troche zrobilam znow pasemka (bylo to 11mies. temu). Od tamtej pory nie malowalam juz wlosow. Po prawie roku braz juz sie calkowicie wyplukal, zostaly mi tylko te dosc geste blond pasemka i wygladam teraz...ehhh... 12 cm odrost a nizej blond... przez ten prawie rok ciagle sobie obiecywalam ze ich nie pomaluje ale juz nie moge wytrzymac... jak patrze na zdjecia jak mialam cale blond a teraz pol wlosow innych a pol innych...masakra... gdyby te wlosy szybciej rosly a tak to chyba jeszcze ze 2 lata bym musiala czekac az mi salkiem odrosna (mam za lopatki)... chyba mam za malo silnej woli...
agaxstw89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 07:27   #2224
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
dołaczam sie do fanek twoich naturalnych kręciołków
powiedz prosze Jakie oleje są twoimi faworytami?

Dziękuję przepraszam za późną odpowiedź, używam na przemiennie oleju z pestek winogron i kokosowego. Tylko mój kokosowy olej jest z tłoczenia zimnego z bio upraw tylko taki mi się udało znaleźć. W każdym razie nie narzekam

Teraz jestem na ostrej diecie mam nadzieję, że bardzo się to nie odbije na moich włoskach
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 09:57   #2225
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Dziękuję przepraszam za późną odpowiedź, używam na przemiennie oleju z pestek winogron i kokosowego. Tylko mój kokosowy olej jest z tłoczenia zimnego z bio upraw tylko taki mi się udało znaleźć. W każdym razie nie narzekam

Teraz jestem na ostrej diecie mam nadzieję, że bardzo się to nie odbije na moich włoskach
podono dobry preparat witaminowy wystarcza żeby podczas diety nie odbiło się to na włoskach i paznokciach. wizadomo, że na drastycznych dietach nie wolno być długo, bo można rozstroic sobie metabolizm, więc powinno być ok z witaminami w kapsułkach plus dużo wody, owoców i wazryw, ja też jestem obecnie na diecie i tak robię i jest ok, a jem około 600 kcal dziennnie tylko
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 10:08   #2226
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

witam wszystkie nowe dziewczyny i życzę wytrwałości w sumie dużo dziewczyn zaczęło a niewiele wytrwało, mam nadzieję, że wam się uda, dla dobra włosów trzymam kciuki
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:11   #2227
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Poogladlam sobie wlasnie wlosy w swietle dziennym przy oknie, mam malutki odroscik. Niestety czeka mnie jeszcze jedno, ostatnie farbowanie - na kolor zblizony do naturalnego. Tego co mam teraz nie moge tak zostawic, wlosy naturalne mam mysiorude, a obecnie na glowie brazowa czerwien, tak sie jakos spralo. Nie ruszlam ponad miesiac, zeby zobaczyc, czy farba zblaknie i da sie wytrzymac, ale jest gigantyczny kontrast. gdyby nie ten bordowy odcien, ktorego nienawidze to bym nie farbowala.

Praktyke w lazeniu z odrostem mam, wiec wiem, ze mozna dac rade. Nawet na wlasnym slubie 3 lata temu mialam odrost siegajacy lopatek, a reszta farbowance
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 12:04   #2228
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cześć dziewczyny, dziś zrobiłam sobie pomiar włosów i albo źle mierzę, albo przez miesiąc urosły mi 3 cm (miesiąc z akcją drożdżową) Ale w środę zrobię ostateczne pomiary i zdjęcie rozpuszczonych włosów żeby porównać no bo nie wierzę.
Wklejam fotki z racji tego, że mija pół roku bez farbowania Na zdjęciach mam ulubioną ostatnio(wiadomo czemu) fryzurę. Wiem, że nie jest idealna ale ciągle ćwiczę no i jeszcze nie wpadłam na to jak schować tę resztę włosów którą mam w koku-jakieś pomysły?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06m2.jpg (36,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06m3.jpg (69,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6m.jpg (34,6 KB, 51 załadowań)
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:31   #2229
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ładne odrościki masz
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:52   #2230
u_turn24
Przyczajenie
 
Avatar u_turn24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

a gdzie te oleje można kupić ?
jak ktoś mógłby mi podac linki to byłabym happy !

i jak je stosujecie? tylko na końcówki ?
__________________
sierpień 2009r.- jesteśmy razem

sierpień 2011r. - nie farbuję (3 cm )
u_turn24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 13:00   #2231
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dziś zrobiłam sobie pomiar włosów i albo źle mierzę, albo przez miesiąc urosły mi 3 cm (miesiąc z akcją drożdżową) Ale w środę zrobię ostateczne pomiary i zdjęcie rozpuszczonych włosów żeby porównać no bo nie wierzę.
Wklejam fotki z racji tego, że mija pół roku bez farbowania Na zdjęciach mam ulubioną ostatnio(wiadomo czemu) fryzurę. Wiem, że nie jest idealna ale ciągle ćwiczę no i jeszcze nie wpadłam na to jak schować tę resztę włosów którą mam w koku-jakieś pomysły?
Ale świetna fryzura!
Szkoda, że ja do fryzur mam dwie lewe ręce... Chyba muszę poćwiczyć i się troszkę podszkolić No i piękne naturalki

Cytat:
Napisane przez u_turn24 Pokaż wiadomość
a gdzie te oleje można kupić ?
jak ktoś mógłby mi podac linki to byłabym happy !

i jak je stosujecie? tylko na końcówki ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276331
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=494214
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=552145
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 13:20   #2232
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ładne odrościki masz
dzięki

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ale świetna fryzura!
Szkoda, że ja do fryzur mam dwie lewe ręce... Chyba muszę poćwiczyć i się troszkę podszkolić No i piękne naturalki
Dziękuję. Też mam dwa lewusy, ale ćwiczę wytrwale i widzę, że wychodzi coraz lepiej
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 17:57   #2233
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ja nie farbuję od 9 miesięcy a pasemka delikatne robiłam w kwietniu - chce by odrosty nie były aż tak widoczne... Pewnie jeszcze raz je zrobie przed studniówką żeby te włosy jakoś wyglądały a teraz akcja zapuszczanie.
Odrost mam 9 cm także szału ni ma ;P

Dziewczyny nie poddawajcie się! Mówie to wam ja. Platynowa blondynka która pofarbowała włosy na ciemny blond. Wyszedł mi brąz z rudym bo farba róznie się przyjeła na odroście i na farbowańcach .Potem to się spłukiwało i miałam dwa kolory rudy i blond. Wyglądało to okropnie! farba zmywała mi się jakieś 4 miesiące! i tak chodziłam i chodze z głową w 3 kolorach : MÓj kolor, rudy i blond platynowy.
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 19:36   #2234
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Witajcie! Jestem o krok o dołączenia do Was Mam na głowie b. jasny blond w tej chwili, moje naturalne są dość ciemne - poziom 6. Już raz, kilka lat temu zapuściłam swoje naturalne, również z jasnych.
Techniczna rada, dla tych które mają jaśniejsze końce i chciałyby, żeby się nie odznaczały: można je zafarbować farbą o ton a nawet 2 ciemniejszą od naturalek, dzieląc włosy na partie i zawiązując cienkie gumki (recepturki wyrywają włosy, ale na pewno znajdziecie materiałowe cieniutkie) w takie wąskie kitki na całej głowie. Gumka powinna być tuż nad linią jaśniejszych końcówek. Dajecie wtedy farbę tylko na jaśniejsze, nie ruszając naturalnych. Tak kiedyś zrobiłam, w efekcie pozwoliło mi to na spokojne zapuszczanie bez różnicy kolorystycznej. Jest tylko jedno ALE - żeby mieć pewność, że nie dotknie się farbą naturalek, odrost powinien mieć tak z 5-6 cm. Inaczej trudno zrobić te kitki - miałam ich do farbowania na głowie ok. 12.
Pozdrawiam. Dam znać czy się ostatecznie decyduję, czy nie. Ale raczej tak, bo po blondzie mam takie spustoszenie, że już jedwab i wszystkie maski ani oleje nie dają rady.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 07:57   #2235
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dziś zrobiłam sobie pomiar włosów i albo źle mierzę, albo przez miesiąc urosły mi 3 cm (miesiąc z akcją drożdżową) Ale w środę zrobię ostateczne pomiary i zdjęcie rozpuszczonych włosów żeby porównać no bo nie wierzę.
Wklejam fotki z racji tego, że mija pół roku bez farbowania Na zdjęciach mam ulubioną ostatnio(wiadomo czemu) fryzurę. Wiem, że nie jest idealna ale ciągle ćwiczę no i jeszcze nie wpadłam na to jak schować tę resztę włosów którą mam w koku-jakieś pomysły?
Bardzo ładnie ci to wychodzi!
A co z resztą.. hmm jak lubisz koronę to resztę zetnij przechodzisz, połazisz czas odrostu nikt nie zauważy ;p hehehe
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 08:20   #2236
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
Ja nie farbuję od 9 miesięcy a pasemka delikatne robiłam w kwietniu - chce by odrosty nie były aż tak widoczne... Pewnie jeszcze raz je zrobie przed studniówką żeby te włosy jakoś wyglądały a teraz akcja zapuszczanie.
Odrost mam 9 cm także szału ni ma ;P
ja żeby odrosty nie były tak widoczne to raz na 2mc traktuje je farbą taką do 20myć jest delikatniejsza i dzięki temu włosy wyglądają na bardziej jednolite, mi to ułatwia wytrwanie w niefarbowaniu naturalek
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:04   #2237
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie ci to wychodzi!
A co z resztą.. hmm jak lubisz koronę to resztę zetnij przechodzisz, połazisz czas odrostu nikt nie zauważy ;p hehehe
Dzięki! Szkoda mi ich ścinać
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:14   #2238
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

wczoraj użyłam pierwszy raz specyfiku na włosy ... bardzo intesywnie pachnie , ma pomarańczowy kolor i czuć na skórze , że działa ...

od teraz do ślubu itensywnie o nie dbam ( pół roku )
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:26   #2239
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

mivol ładnie ci wychodzi to zaplatanie
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 13:40   #2240
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
mivol ładnie ci wychodzi to zaplatanie
dzięki
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 17:10   #2241
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Witajcie! Jestem o krok o dołączenia do Was Mam na głowie b. jasny blond w tej chwili, moje naturalne są dość ciemne - poziom 6. Już raz, kilka lat temu zapuściłam swoje naturalne, również z jasnych.
Techniczna rada, dla tych które mają jaśniejsze końce i chciałyby, żeby się nie odznaczały: można je zafarbować farbą o ton a nawet 2 ciemniejszą od naturalek, dzieląc włosy na partie i zawiązując cienkie gumki (recepturki wyrywają włosy, ale na pewno znajdziecie materiałowe cieniutkie) w takie wąskie kitki na całej głowie. Gumka powinna być tuż nad linią jaśniejszych końcówek. Dajecie wtedy farbę tylko na jaśniejsze, nie ruszając naturalnych. Tak kiedyś zrobiłam, w efekcie pozwoliło mi to na spokojne zapuszczanie bez różnicy kolorystycznej. Jest tylko jedno ALE - żeby mieć pewność, że nie dotknie się farbą naturalek, odrost powinien mieć tak z 5-6 cm. Inaczej trudno zrobić te kitki - miałam ich do farbowania na głowie ok. 12.
Pozdrawiam. Dam znać czy się ostatecznie decyduję, czy nie. Ale raczej tak, bo po blondzie mam takie spustoszenie, że już jedwab i wszystkie maski ani oleje nie dają rady.
fajny pomysł, chętnie bym spróbowała, ale musiałby mi ktoś pomóc, bo mam długie włosy,a w spawie włosów to nie ufam nikomu a pozatym boję się, że ten kolor farbowany wyjdzie tak, że będzie to widoczne ja to jestem problematyczna
ale Tobie to łatwiej, skoro już raz doszłaś do naturalek, to teraz też Ci się napewno uda
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 18:35   #2242
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez biemi Pokaż wiadomość
ja żeby odrosty nie były tak widoczne to raz na 2mc traktuje je farbą taką do 20myć jest delikatniejsza i dzięki temu włosy wyglądają na bardziej jednolite, mi to ułatwia wytrwanie w niefarbowaniu naturalek
ja nie chce stosowac już żadnych farb bo moje włosy mają rózne kolory i boje się jak moga to przyjąć ;/ a podczas nieudanego farbowania bardzo się nacierpiałam ;/ i nie chce znowu tego przechodzić. A szamponetka nie 'chwyta' moich włosów....także pozostaje czekać ;P
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 18:43   #2243
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
A szamponetka nie 'chwyta' moich włosów....także pozostaje czekać ;P
znam to skądś...
ale skoro już masz odrosty, to nie warto znowu farbować.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 19:42   #2244
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Moim zdaniem nie ma lepszego sezonu niż ubiegły i nadchodzący na zapuszczanie naturalek.Moda na ombre hair wiele ułatwia,także dziewczyny zapuszczamy-nie farbujemy!
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:16   #2245
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
dzięki



Dziękuję. Też mam dwa lewusy, ale ćwiczę wytrwale i widzę, że wychodzi coraz lepiej

No i super Ci to wychodzi, ja to nawet nie wiem od której strony się za to zabrać Dziwnie mi tak, bo patrząc w lusterko i zaplatając włosy w drugą stronę tracę orientację i w ogóle nie wiem co robię

A co do tej reszty włosów, to według mnie fajnie by wyglądało jakbyś dalej 2 warkocze na nich poprowadziła i podpięła po przeciwnych stronach, żeby wyszła od dołu taka jakby korona Nigdy nie byłam dobra w tłumaczeniu...

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie ma lepszego sezonu niż ubiegły i nadchodzący na zapuszczanie naturalek.Moda na ombre hair wiele ułatwia,także dziewczyny zapuszczamy-nie farbujemy!
Dokładnie! Także nie łamać się, bo później już nie będzie tak łatwo moje drogie !



A ja wrzucam fotki bez lampy, robione w świetle dziennym przy oknie. W ogóle na tym 1 foto widać, jak dużo dłuższy jest odrost z tyłu!

Te falki to od warkocza Ale w ogóle ciekawa jestem czy jak będę miała całe swoje włosy będą one proste czy będą się falować czy jak Bo póki co to naturalki są gładkie i proste a tylko zniszczone farbowańce wykazują skłonności do falowania / skręcania... Hmmm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20092011148.jpg (38,9 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20092011143.jpg (33,1 KB, 60 załadowań)
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-09-20 o 20:20
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:22   #2246
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

xyolax prawie w ogóle nie widać u Ciebie różnicy między farbowanymi a odrostami czasami jest tak, że im dłuższe włosy, tym prostsze, a jak zetniesz to się falują trochę
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:41   #2247
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
Ja nie farbuję od 9 miesięcy a pasemka delikatne robiłam w kwietniu - chce by odrosty nie były aż tak widoczne... Pewnie jeszcze raz je zrobie przed studniówką żeby te włosy jakoś wyglądały a teraz akcja zapuszczanie.
Odrost mam 9 cm także szału ni ma ;P

Dziewczyny nie poddawajcie się! Mówie to wam ja. Platynowa blondynka która pofarbowała włosy na ciemny blond. Wyszedł mi brąz z rudym bo farba róznie się przyjeła na odroście i na farbowańcach .Potem to się spłukiwało i miałam dwa kolory rudy i blond. Wyglądało to okropnie! farba zmywała mi się jakieś 4 miesiące! i tak chodziłam i chodze z głową w 3 kolorach : MÓj kolor, rudy i blond platynowy.
9cm? ile ja bym dała za 9 cm... mam max.1,5 cm. pod spodem a na górze może z 0,5 farbowałam 1.09...
Pozwolicie, że dołączę? w tej chwili optymistycznie podchodzę do tego pomysłu, choć trochę się obawiam, bo nigdy nie miałam bardzo dużych odrostów
Ombre hair jest jeszcze w modzie? mało osób teraz widuję na ulicy z takimi włosami
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 05:34   #2248
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Ja się dołączam!
ostatnio farbowalam 18 lipca na ciemny brąz, teraz mam 2 cm mojego ciemnego blondu i chcę więcej
na razie całe wlosy mam do końca policzków lub już lekko za
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:20   #2249
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie ma lepszego sezonu niż ubiegły i nadchodzący na zapuszczanie naturalek.Moda na ombre hair wiele ułatwia,także dziewczyny zapuszczamy-nie farbujemy!
Moje włosy po lekkim rozjaśnieniu słońcem właśnie tak wyglądają, próbowałam zrobić zdjęcie ale ono tego nie odzwierciedla, i mam na głowie coś podobnego jak Natasza Urbańska

a tu wklejam i pokazuje jak moje wlosy wyglądały 2mc temu
http://biemi-bo.blogspot.com/2011/07...a-nam-daa.html
już wtedy było ok 4mc
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:59   #2250
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
No i super Ci to wychodzi, ja to nawet nie wiem od której strony się za to zabrać Dziwnie mi tak, bo patrząc w lusterko i zaplatając włosy w drugą stronę tracę orientację i w ogóle nie wiem co robię

A co do tej reszty włosów, to według mnie fajnie by wyglądało jakbyś dalej 2 warkocze na nich poprowadziła i podpięła po przeciwnych stronach, żeby wyszła od dołu taka jakby korona Nigdy nie byłam dobra w tłumaczeniu...


Dokładnie! Także nie łamać się, bo później już nie będzie tak łatwo moje drogie !



A ja wrzucam fotki bez lampy, robione w świetle dziennym przy oknie. W ogóle na tym 1 foto widać, jak dużo dłuższy jest odrost z tyłu!

Te falki to od warkocza Ale w ogóle ciekawa jestem czy jak będę miała całe swoje włosy będą one proste czy będą się falować czy jak Bo póki co to naturalki są gładkie i proste a tylko zniszczone farbowańce wykazują skłonności do falowania / skręcania... Hmmm
Może spróbuj zaplatać razem z dziewczyną z yt? tzn. z włączonym filmikiem instruktażowym
I wiem, wiem o co chodzi, spróbuję zapleść warkocze dalej i jakoś je schować
Kolor naturalnych masz świetny, chciałabym mieć taką małą różnicę kolorystyczną no i myślę że naturalne będą na bank proste
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.