makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 17:28   #631
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny brwi

aischa brwi u agi kosztuja 700zl

olivcia robilam w policach w studiu agnieszki lesniewskiej
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 21:55   #632
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
aischa brwi u agi kosztuja 700zl

olivcia robilam w policach w studiu agnieszki lesniewskiej
A gdzie te Police?Ja z kolei we Wrocławiu to chyba jednak daleko z Wrocławia.Ja jestem na srode umówiona na korekte i tylko moja permamentka niestety w barwach nie miała grafitu choc własnie taki chciałam ja miałam mieszany ciemny braz z srednim brazem wyszły ciemne,ale nie czarne.
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 22:38   #633
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez shent Pokaż wiadomość
A gdzie robilas?
SHENT ja robiłam Wrocławiu na kromera u swietnej kosmetyczki która uwielbia swoja prace,i naprawde zalezy jej na efekcie koncowym,Jedynym minusem jest to ze robi to dopiero od pół roku wczesniej makijaze wykonywała pod okiem swojej szefowej- na szkoleniach (na osobach chętnych).Makijaz brwi u niej trwał ponad 2 godz i starała sie robic wszytsko precyzyjnie.Wczesniej moja przyjaciółka robiła u niej oko-góre i dół i ma piękne cieniutkie kreseczki.
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 07:19   #634
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: makijaż permanentny brwi

svinecka a ty jaka metoda robilas swoje brwi ??
bo widze ze ta metoda kreskwa niby ma wygladac nauralnie ale wcale tak nie wyglada
a ty aischa w tych ciemniejszych wygladasz o wiele lepiej,
svinecka ma racje niech ta twoja babka ci je przyciemni jakims grafitem i bedzie ok
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 07:21   #635
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: makijaż permanentny brwi

i jeszcze jedno.
dziewczyny ci powinnam wiedziec i jakie pytania zadac pani ktora bedzie mi robila brwi ?
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:15   #636
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: makijaż permanentny brwi

ledwo co na forum sie zalogowalam z juz na prv mnie jakas pani nawiedzila z akolor i reklamuje mi swoje uslugi w zakresie brwi.
czy ktos z was robil tam sobie moze brwi??
widzialam na innym forum wypowiedzi tej pani , sa ich chyba setki .. moim zdaniem lingeristka ktora ma klienow nie spedza calych dni na forum.. ja napewno do niej nie pojde, nie nawidze takiej forumowej reklamy, bo to swiadczy o niskiej renomie. renoma powinna plynac z zadowolonych klientek a nie reklam na forach!
no chyba ze ktos mi tu wklei ladne brewki ktore mu ta pani zrobila, to moze sie przekonam..
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 10:38   #637
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja również się przymierzam do zrobienia sobie takowego makijażu, przeczekam sezon opalania, odłożę trochę grosza i w październiku wyruszam do jakiegoś profesjonalnego zakładu, który rzecz jasna muszę sobie najpierw upatrzyć... nie chcę wydać kasy i później chodzić niezadowolona, bo to nie henna na brwiach, która po kilku dniach się zmyje tylko - jakby nie patrzył - efekt na lata.
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 13:50   #638
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam! Zrobiłam sobie kreski na powiekach górnych .Właśnie wróciłamOczka spuchnięte więc trochę straszęZa 2 tygodnie korekta i jednak decyduję sie na dolne krechy takżeŻałuję że nie posłuchałam męża i od razu nie zrobiłam sobie dołu.Niestety później brakło czasu , przyszła inna klientkaBałam się górę i dół bo to pierwszy raz i nie wiedziałam jak to będzie.A propos drugiej klientki , przyszła do tej babki bo byla w innym gabinecie i miała spartaczone brwi ,chyba barwnik nie ten bo gdy sie jej przyglądnęłam to takie jakieś czerwone
Dostałam jakis kremik na powieki , który znieczulił i byłam w szoku.Prawie nic mnie nie bolało a słyszałam że niektóre Panie skarżą się na bólNie jestem terminatorem ale depilowanie brwi mnie bardziej boli niż ten makijaż
Co do ceny to płaciłam akurat gotówką ale wiem ze mozna płacić w systemie ratalnym przez bank, bo czytałam ulotkę więc myślę ze to fajna sprawa (rata np 24zł) to nie tak dużo przecież
Jak już zrobię całość to pokażę zdjecia.

Wszystkim polecam też makijaż , nie ważne gdzie sobie wybierzecie, ważne jest aby to był gabinet sprawdzony aby nie żałować pieniędzy, że coś poszło nie tak.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...



Edytowane przez mogwaica
Czas edycji: 2008-08-26 o 15:11
mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 16:01   #639
kodzislawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam!

Jestem już 10 dni po poprawce, czyli tym drugim zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Zrobiłam kreski górne + brwi.
Mam nadzieję, że to się tak utrzyma przez te co najmniej 2-3 lata.
Robiłam w studio Extravaganza na Żoliborzu u Pani Agaty. Mają swoją stronę w necie, jest tam mnóstwo informacji.
Wklejam zdjęcie
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GGG.jpg (5,3 KB, 815 załadowań)

Edytowane przez kodzislawa
Czas edycji: 2008-08-29 o 16:11
kodzislawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-26, 21:48   #640
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: makijaż permanentny brwi

szczerze mowiac to mnie sie nie podoba.
brwi zrobili ci jakies takie zwykle, sama nie wiem jak to okreslic ale uwagi nie zwracaja ani zachwytu..
a kresek na oczach to nie widac wogole bo masz opadajace powieki. ja na twoim miejscu zamiast to jeszcze bardziej podkreslac kreskami co dolozylabym i zrobilabym sobie operacje podnoszaca powieki.
nie odnies tego jako atak na ciebie, tylko mowie to co zauwazylam i jaka to odniosla na mnie reakcje czyli na osobie ktora widzi cie po raz pierwszy.
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 08:13   #641
shent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: makijaż permanentny brwi

nemezis a Ty gdzie chcesz isc? Ja szukam czegos w Wawie czytam fora i kurcze nikt z Wawy nie pokazal jeszcze takich ladnych brwi jak ma chociazby Svinecka.
A nad morze to ja z Wawy nie bede jechac zwlaszcza, ze poprawki itd
Ja strasznie chce brwi, ale jak patrze na te popsute to sie boje tak sobie twarz oszpecic.
shent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 09:48   #642
Gabis111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

Do kodzislawa:
Bardzo ładne brwi!!! Są przede wszystkim NATURALNE!!! W makijażu permanentnym nie chodzi o to zeby mieć brwi na które wszyscy zrwacaja uwage - kazdy na ulicy :"o ta laska ma pemanentny!"
Ja jestem przed korekta brwi. Robiłam w poleconych tutaj Czechowicach w Vini 14.08. Pierwsze moje zdanie z kosmetyczka bylo ze ma to wygladac jakbym nie miala permanentnego- wiem ze brzmi to dziwnie ale zależało mi zeby było jak najbardziej naturalnie -bez uniesień i wygaladu wampa i bez charakterystycznych "trójkatów " po srodku- takich równych odcietych lini!

Brwi Svinecki bardzo mi sie podobaja- mimo ze sa idelanie równe i wiadomo juz z daleka ze ta pani ma pemanentny Zdjęcia przed zabiegiem pokazuja dlaczego musi widac, ze jest tu pemanentny.

Aisha83-w ocenie Twoich brwi nie bede wyjatkiem- sa faktycznie za szerokie i za rzadkie i nie ten kolor- choc na poczatku jak spojrzałam to wydawąły mi sie extra- jedyne metoda włoskową... ale jednak trzeba je zagęscic i przyciemnic i bedzie naprawde ok!
Ja załączę zdjecia jak bede po korekcie - teraz nie ma sensu- barwnik sie nie przyjął prawie wcale.
Pozdrawiam serdecznie.
Gabis111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:45   #643
kodzislawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Mi właśnie zależało na naturalności i ten cel osiągnęłam, dlatego ja jestem zadowolona. No ale to się ustala właśnie przed zabiegiem, rysuje się różne kształty i wybiera ten, który Ci odpowiada.
Co do opadających powiek to masz rację, takowe właśnie posiadam i pewnie kiedyś sobie zoperuję, jak do tego dojrzeję
Kresek górnych faktycznie nie widać tak dobrze jak by było bez opadających powiek, ale jest duża różnica, oko jednak jest wyraźniejsze, a mnie w końcu odpadło malowanie tych kresek do których malowania nie miałam serca ;-)
Pozdrawiam!
kodzislawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 13:56   #644
Paskudka Szynszylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

zrobiłam makijaż permanentny brwi i ust rok temu w Krakowie na ul Tomasza. Jestem bardzo zadowlona bo jak to u blondynek bywa moje brwi były bardzo jasne. A po regulacji konców wogle nie było widac nawet po hennieTeraz mam brwi Koniec z ciagłym dorysowywaniem. Poczatek brwi mam swoj z włosków przyciemniony makijazem permanentnym a od połowy juz tylko rysunek na skórze bo zdecydowałam sie na lekkie podniesienie koncówek brwi do góry. Mam dobrze dobrany kolor i nawet jak pomaluje tylko delikatnie rzesy to brwi nie "wybijaja" sie z twarzy. Na pierwszej wizycie razem z pania lingeristka ustaliłyśmu kształ i kolor, zaproponowała mi ze zrobi troche jasniesze a na drugiej wizycie poprawi kolor. To było naprawde bardzo rozsadne, bo kilka pierwszych dni byłam pod wrazeniem ciemnosci nowych brwi, pomimo tego ze brałam pod uwage łuszczenie. Na drugiej wizycie drobne poprawki. Koszt 800 zł.
Paskudka Szynszylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 14:07   #645
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Paskudka Szynszylka Pokaż wiadomość
zrobiłam makijaż permanentny brwi i ust rok temu w Krakowie na ul Tomasza. Jestem bardzo zadowlona bo jak to u blondynek bywa moje brwi były bardzo jasne. A po regulacji konców wogle nie było widac nawet po hennieTeraz mam brwi Koniec z ciagłym dorysowywaniem. Poczatek brwi mam swoj z włosków przyciemniony makijazem permanentnym a od połowy juz tylko rysunek na skórze bo zdecydowałam sie na lekkie podniesienie koncówek brwi do góry. Mam dobrze dobrany kolor i nawet jak pomaluje tylko delikatnie rzesy to brwi nie "wybijaja" sie z twarzy. Na pierwszej wizycie razem z pania lingeristka ustaliłyśmu kształ i kolor, zaproponowała mi ze zrobi troche jasniesze a na drugiej wizycie poprawi kolor. To było naprawde bardzo rozsadne, bo kilka pierwszych dni byłam pod wrazeniem ciemnosci nowych brwi, pomimo tego ze brałam pod uwage łuszczenie. Na drugiej wizycie drobne poprawki. Koszt 800 zł.
a mogłabyś wkleić foto swoich nowych brewek?
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 14:27   #646
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: makijaż permanentny brwi

shent ja wlasnie wciaz szukam idealnej lingeristki i brwi
ja zwykluch nie chce miec bo teraz mam takie .. wiec nie bede placic ok 1 tys zl za cos co juz mam chce zeby moje wygladaly wlasnie jak zrobione moze to dziwnie zabrzmi ale chce zeby sie odznaczaly zeby przykuwaly wzrok poki co mysle o sharley-u. ale jakos nie widzialam brwi dziewczyn ktore tam zrobily.. mam nadzieje ze ktos wklei jakies fotki
pozdrawiam
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 15:03   #647
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cześc. W Warszawie w Sharley robią na Long Time Linerze więc nie da się lepiej. Tylko czy trafisz na "zdolną" linergistkę tego nie wiem. Ja robiłam na Long Time Linerze w Żywcu i jestem zadowolona. Moje brewki są do zobaczenia na forum trochę wcześniej je wklejałam. Co o nich powiesz?
Danka

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
shent ja wlasnie wciaz szukam idealnej lingeristki i brwi
ja zwykluch nie chce miec bo teraz mam takie .. wiec nie bede placic ok 1 tys zl za cos co juz mam chce zeby moje wygladaly wlasnie jak zrobione moze to dziwnie zabrzmi ale chce zeby sie odznaczaly zeby przykuwaly wzrok poki co mysle o sharley-u. ale jakos nie widzialam brwi dziewczyn ktore tam zrobily.. mam nadzieje ze ktos wklei jakies fotki
pozdrawiam
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 16:07   #648
Stokrotka999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam!
W lipcu robilam makijaz trwaly w Studiu Odnowy Biologicznej Body w Gdyni Chylonii przy ul. Gniewskiej 21 - chcialabym wszystkich przestrzec przed tym zakladem.
Pierwszego dnia pani Iwona wykonala makijaz trwaly brwi i eyeliner gorny - bylam nawet zadowolona pomimo, ze jedna brew byla krotsza i ciensza od drugiej.
Nastepnego dnia mial byc wykonany dolny eyeliner i korekta brwi.
Niestety pani Iwona nalozyla mi masc znieczulajaca i zostawila mnie na okolo 2 godziny sama w oddzielnym pokoju wykonujac w miedzyczasie inne zabiegi. Kiedy oczy zaczely mnie niemilosiernie piec i swedziec zaczelam wzywac pania Iwone - przyszla i zdjela masc znieczulajaca - niestety mialam powaznie zaburzone widzenie i oczy mnie strasznie piekly - byla godzina okolo 21-ej. Pani Iwona zawiozla mnie do hotelu (w Gdansku-Oliwie) a potem na pogotowie do szpitala w Gdyni. Pielegniarka zakropila mi oczy i wyslala mnie do hotelu - niestety tej nocy nie moglam spac wcale i wczesnie rano udalam sie ponownie do szpitala w Gdyni - przepisano mi bardzo mocne krople, ktore umozliwily mi powrot do domu (podroz okolo 5 godzin, w tym samochodem). Lekarz powiedzial, ze mialam szczescie, ze kosmetyczka nie uszkodzila mi powaznie rogowek.
Po powrocie do domu napisalam do Studia Odnowy (na ich stronie internetowej)z zapytaniem, czy pani Iwona dokonczy swojego "dziela" jednakze nie dostalam zadnej odpowiedzi.
W sierpniu ponownie udalam sie do Gdyni i zrobilam dolny eyeliner w Gdyni w Farmie Pieknosci przy ul. Swietojanskiej - jestem bardzo zadowolona jakkolwiek poprawke eyelinera gornego + brwi bede robila na swoj wlasny koszt w farmie Pieknosci.
Jest to wiec naprawde wazne komu powierzamy makijaz trwaly oczu.

Stokrotka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 17:56   #649
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: makijaż permanentny brwi

danuska powiem ci ze na tym long time linerze wychodza takie jak chce
to jest metoda cieniowania prawda??
ja bym wlasnie chciala podobne tylko zeby byly bardziej strzeliste do gory ( tak wysoko )
pozdrawiam
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 18:08   #650
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: makijaż permanentny brwi

a powiedzcie mi jeszcze drogie panie jaki czas po zabiegu tak +/- bede niedyspozycyjna w pracy. czy musze brac jakis urlop albo jakies wolne dni? bo czesc Pan tu mowi ze pozniej jakie strupki miala, opuchniete albo ze trzeba miec jakas wazeline albo krem i tluste brwi przez kilka dni.
Ja jestem stewardessa i nie moge isc do pracy z wazelina na brawiach czy co gorsza ze strupami albo opuchlizna
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 18:53   #651
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi jeszcze drogie panie jaki czas po zabiegu tak +/- bede niedyspozycyjna w pracy. czy musze brac jakis urlop albo jakies wolne dni? bo czesc Pan tu mowi ze pozniej jakie strupki miala, opuchniete albo ze trzeba miec jakas wazeline albo krem i tluste brwi przez kilka dni.
Ja jestem stewardessa i nie moge isc do pracy z wazelina na brawiach czy co gorsza ze strupami albo opuchlizna
Mogę na swoim przykładzie powiedzieć jak to było u mnie - makijaż miałam robiony w sobotę. W poniedziałek już jako tako to wyglądało, niestety natłuszczać trzeba nieustannie i u mnie te strupki (choc tak naprawde jak sie smaruje to wtedy nie masz strupków tylko skóra się złuszcza) pod wpływem smarowania wazeliną złuszczały się tak mniej więcej ok. 5 dni.
Jesli smaruje się wazeliną często, to nie da się ukryć że trochę twarz się błyszczy i niezbyt ładnie wygląda przez tydzień ale masz większą gwarancję, że kawałek farby nie odpadnie razem ze strupkiem.
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:40   #652
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: makijaż permanentny brwi

A ja jestem umówiona na korekte na 3 wrzesien i powiedziała mi permamentka ze teraz poprawka bedzie troche bardziej bolała bo bedzie musiała troszke głebiej jechac maszynka,I ze beda bardziej opuchniete,Czy wy tez tak miałyscie?
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-27, 20:40   #653
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: makijaż permanentny brwi

hehe tylko zeby mi luk brwiowy nie odpadl bo bede wygladala jak Jackson heheh
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 08:12   #654
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
hehe tylko zeby mi luk brwiowy nie odpadl bo bede wygladala jak Jackson heheh
niezłe
myślę, że az tak źle nie będzie

wracając do tematu, mi chyba szkoda byłoby brać urlopu, może prędzej jakieś L4?
ale myśle, że spokojnie można pokazać się wtedy ludziom, napewno nie będziesz straszyć, tylko będziesz miała troszke błyszczące brwi
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 22:48   #655
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż permanentny brwi

Niestety nie mam zdjęcia prawej brwi przed makijażem. Tak wyglądają 3 dni po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brew przed.JPG (7,5 KB, 541 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (9,6 KB, 726 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi3.JPG (4,3 KB, 841 załadowań)
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 22:51   #656
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż permanentny brwi

I jeszcze jedno.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Brwi.JPG (10,1 KB, 597 załadowań)
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 07:32   #657
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: makijaż permanentny brwi

no badzo ladne brwi gdzie je robilas Karolinka ?
tak patrze na te wasze brwi przed makijazem to wiekszosc ma naprawde ladny ksztalt. ja robie permanentny glownie dlatego ze mam ksztalt fatalny bo sama je zawsze depiluje penseta i kazda brew w sumie ma inny kztalt
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:19   #658
shent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: makijaż permanentny brwi

Karolina.. za***iste brwi! Gdzie robione??!!
shent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:22   #659
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

Karolina, brwi wyglądają REWELACYJNIE!!! dołączę do pytan zainteresowanych, gdzie robiłaś? i jaki to jest kolor? Pozdrawiam!!!
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 10:25   #660
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: makijaż permanentny brwi

Sama robiłam...
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.