prezent z.. odzysku? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 09:26   #31
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: prezent z.. odzysku?

w dobrym tonie to by było gdybyś te perfumy otrzymała bez okazji, a z zaznaczeniem, że mama dostała, ale nie chce i czy Ty byś nie chciała.
A nie złapanie czegoś z półki. Mnie się wydaje, że często mężczyźni nie są świadomi pewnych zasad, oni myślą prosto - nieużywane perfumy, dobry prezent. Jeszcze jak mama mu to podsunęła to tym bardziej. Może nie dostrzega różnicy, że Ty byś chciała żeby coś dla Ciebie upolował, żeby wymyślił itp. Warto z nim o tym delikatnie porozmawiać, pokazać jak Ty to widzisz i na pewno podać przykład - jak Ty byś się czuł gdybym podarowała Ci (moga być te kalesony ojca ) wtedy bardziej na nich działa opis. Powiedzieć jak się poczułaś itp. Jeśli nie chcesz przeżywać tego często musisz postarać się Mu łopatologicznie to wyperswadować
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 09:32   #32
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz możesz odpłacić mu pięknym za nadobne... przejrzyj no szuflady w bieliźniarce ojca, może ma tam jakieś mało używane kalesony , będą jak znalazł na prezent dla TZeta


Cytat:
Napisane przez MorticiaAdams Pokaż wiadomość
zgadzam sie jednak co do obciachu to chyba ja go mam bardziej niż on.
Z fochem to chyba byłaby przesada, bo wtedy wyjdę na interesowną s**ę co nie cieszy sie z prezentu tylko wybrzydza...
Ja wiem czy wyjdziesz na interesowną s... ? Przecież to nie chodzi o to, że te perfumy są drogie, i Ty się powinnaś z tego cieszyć. To chodzi o to, że one nie były i nie są kupione/zrobione specjalnie dla Ciebie. Czy kosztują 2 zł czy 200 zł, to po prostu żenua i tyle. To właśnie Twój TŻ wychodzi na interesownego materialistę, bo wolał dać Ci taki prezent, zamiast wydawać kilku złotych na prawdziwy prezent.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 10:04   #33
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: prezent z.. odzysku?

Ja się z wami kompletnie nie zgodzę, dla mnie to materializmem zalatuje. Co innego jakby było pół flakonu, no to faktycznie jak z odzysku, ale skoro są nowe i nie używane, to o co Ci właściwie chodzi? A może on je odkupił od mamy. Jak dla mnie to się powinnaś cieszyć że dał Co cokolwiek bo znam takie osoby co nic od swoich TŻów nie dostają a już na pewno nie drogie perfumy… I uważam że jak mu powiesz że masz w nosie jego prezent tylko dlatego że leżał w domu na półce to będzie mu przykro, ale zrobisz jak uważasz.
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 10:13   #34
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Ja się z wami kompletnie nie zgodzę, dla mnie to materializmem zalatuje. Co innego jakby było pół flakonu, no to faktycznie jak z odzysku, ale skoro są nowe i nie używane, to o co Ci właściwie chodzi? A może on je odkupił od mamy. Jak dla mnie to się powinnaś cieszyć że dał Co cokolwiek bo znam takie osoby co nic od swoich TŻów nie dostają a już na pewno nie drogie perfumy… I uważam że jak mu powiesz że masz w nosie jego prezent tylko dlatego że leżał w domu na półce to będzie mu przykro, ale zrobisz jak uważasz.
Nie mówienie szczerze o swoich odczuciach w związku jest złe dla związku. On pomyśli, że wszystko jest OK, a ona będzie miała do niego po cichu żal. Bez sensu. Co innego regifting o którym się nie wie, a co innego dostanie prezentu, który się oglądało stojący jakiś czas na czyjejś półce (i o którym wiemy, że był wzgardzonym prezentem dla innej kobiety). To nie jest materializm. Dziewczyna naprawdę wolałaby dostać dezodorant za 5 zł, ale dezo kupiony SPECJALNIE DLA NIEJ. To trochę tak jakbyś widziała u koleżanki bluzkę, o której koleżanka by powiedziała "ohydztwo, dostałam to od ciotki", a potem dałaby Ci to na urodziny. Porozmawiać, na spokojnie, w miłym tonie, należy. Można podziękować za prezent, ale jednocześnie powiedzieć co dokładnie się nie podoba. Nie ma w tym nic złego.

A to, że niektóre osoby nie dostają nic, to jak porównywanie "co się czepiasz, inni faceci biją, piją"... I co z tego? To jest jej facet. Inni jej nie obchodzą.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2008-12-22 o 10:16
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 10:15   #35
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
OMG, ale obciach
Całkowity brak taktu i dobrych manier.
Jak można dać kobiecie, którą się kocha, podarować makulaturę w prezencie? (no co? w końcu te perfumy to surowiec wtórny a nie nówka)
Na miejscu Twojego TŻeta zapadłabym się ze wstydu pod ziemię, a na Twoim strzeliła mega focha.
Jeśli chcesz możesz odpłacić mu pięknym za nadobne... przejrzyj no szuflady w bieliźniarce ojca, może ma tam jakieś mało używane kalesony , będą jak znalazł na prezent dla TZeta
dokładnie.
na 10000% bym tego nie przemilczała

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
oj straszne Już sobie wyobrażam jak on pyta się mamy co ci może kupić, ona na to, że tam stoją te perfumy co jej się nie podobają to żeby ci dał... na pewno ona maczała w tym palce. Mnie by było głupio przed nią. Chyba nigdy bym ich nie użyła jadąc do nich do domu.
też tak pomyślalam :/

Cytat:
Napisane przez MorticiaAdams Pokaż wiadomość
zgadzam sie jednak co do obciachu to chyba ja go mam bardziej niż on.
Z fochem to chyba byłaby przesada, bo wtedy wyjdę na interesowną s**ę co nie cieszy sie z prezentu tylko wybrzydza...
kochana, Twój facet nie zadal sobie odrobiny trudu, zeby zastanowic sie, czego potrzebujesz, co lubisz, z czego bys się ucieszyla itp., tylko poszedl na łatwiznę (a konkretniej - do łazienki )

tu nie chodzi o wartość prezentu, tylko ewidentną olewkę. jak ktoś się ośmieli wspomnieć, że wybrzydzasz na drogi prezent () to mozesz wspomniec, że z tego co wiesz, Tz nie wydał na niego ani grosza





Albo bym byla perfidna, powiedziala mu, ze smutną minka, że są przeterminowane i żeby zrobil w sklepie awanture i Ci wymienil
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 10:18   #36
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
(...)

Albo bym byla perfidna, powiedziala mu, ze smutną minka, że są przeterminowane i żeby zrobil w sklepie awanture i Ci wymienil
Boskie. Świetny pomysł .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 10:33   #37
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie mówienie szczerze o swoich odczuciach w związku jest złe dla związku. On pomyśli, że wszystko jest OK, a ona będzie miała do niego po cichu żal. Bez sensu. Co innego regifting o którym się nie wie, a co innego dostanie prezentu, który się oglądało stojący jakiś czas na czyjejś półce (i o którym wiemy, że był wzgardzonym prezentem dla innej kobiety). To nie jest materializm. Dziewczyna naprawdę wolałaby dostać dezodorant za 5 zł, ale dezo kupiony SPECJALNIE DLA NIEJ. To trochę tak jakbyś widziała u koleżanki bluzkę, o której koleżanka by powiedziała "ohydztwo, dostałam to od ciotki", a potem dałaby Ci to na urodziny. Porozmawiać, na spokojnie, w miłym tonie, należy. Można podziękować za prezent, ale jednocześnie powiedzieć co dokładnie się nie podoba. Nie ma w tym nic złego.

A to, że niektóre osoby nie dostają nic, to jak porównywanie "co się czepiasz, inni faceci biją, piją"... I co z tego? To jest jej facet. Inni jej nie obchodzą.
No tak ale sama mówiła że jej się podobają więc według mnie nie ma co narzekać. Pozatym dlaczego według was miarą miłości jest kupowanie czegokolwiek? Jak to się mówi "liczy się gest". A jakby nie dał nic to też byłaby zawiedziona bo nic nie dostała, "nawet dezodorantu za 5 zł"...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 10:46   #38
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
No tak ale sama mówiła że jej się podobają więc według mnie nie ma co narzekać. Pozatym dlaczego według was miarą miłości jest kupowanie czegokolwiek? Jak to się mówi "liczy się gest". A jakby nie dał nic to też byłaby zawiedziona bo nic nie dostała, "nawet dezodorantu za 5 zł"...
No właśnie, liczy się gest. A gest TŻ autorki wątku był taki, jaki był, i nie ma co zaklinać rzeczywistości, że jest inaczej.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 10:49   #39
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
No tak ale sama mówiła że jej się podobają więc według mnie nie ma co narzekać. Pozatym dlaczego według was miarą miłości jest kupowanie czegokolwiek? Jak to się mówi "liczy się gest". A jakby nie dał nic to też byłaby zawiedziona bo nic nie dostała, "nawet dezodorantu za 5 zł"...
Kto tu napisał, że miarą miłości jest kupowanie czegokolwiek?? Chyba nikt. Zacytuj konkretną wypowiedź jeśli coś takiego wyczytałaś.

Nie rozumiesz chyba o co w tym wszystkim chodzi. Zrobiło jej się przykro, bo to jednak nie był prezent kupiony dla niej, ale dla kogoś innego (a w dodatku dla innej kobiety, to nic, że matki, ale jednak kobiety), kto tej rzeczy nie chciał. Co innego jakby wręczając prezent powiedział, że "wiem, że Ci się podobały te perfumy. mama pozwoliła mi je wziąć i zrobić z nimi co chcę, więc daję je Tobie", albo wcześniej zapytał, czy nie ma nic przeciwko otrzymaniu czegoś z regiftingu. Facet nie musi znać wszystkich zasad, ale warto z nim o tym delikatnie porozmawiać, aby nie przyszłość nie dostawać innych rzeczy, którymi wzgardziła mama, siostra, czy ciocia. O to chodzi.

Liczy się gest, ale jakby był jego gest w tym przypadku? Nijaki, bo o wszystkim zapewne zadecydowała mama i to ona zgodziła się oddać perfum, a może nawet powiedziała "daj go jej, bo stoi nieużywany". Nikt nie lubi dostawać rzeczy, które długo stały na wystawie. Z tym jest podobnie. Taka rzecz nie jest jednak w 100% nowa i pełnowartościowa.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 10:53   #40
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
No tak ale sama mówiła że jej się podobają więc według mnie nie ma co narzekać. Pozatym dlaczego według was miarą miłości jest kupowanie czegokolwiek? Jak to się mówi "liczy się gest". A jakby nie dał nic to też byłaby zawiedziona bo nic nie dostała, "nawet dezodorantu za 5 zł"...
Owym "gestem" byłoby wykazanie odrobiny inicjatywy I szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi z tym materializmem. Można by autorce wątku zarzucić wybrzydzanie czy też egocentryzm (chociaż ja tego nie zrobię, bo doskonale ją rozumiem ), ale materializm? Przecież nie powiedziała, że chciała dostać coś droższego, czy też Bóg wie co

Pamiętam jak kiedyś mój ex TŻ zapomniał o moich urodzinach. W ramach zadośćuczynienia następnego dnia dał mi w prezencie zaparzacz do kawy. Ogólnie prezent całkiem pomysłowy i pewnie bym się ucieszyła, gdyby nie fakt, że znałam zwyczaje jego rodziny i miałam świadomość, że mają zestaw "awaryjnych prezentów" i mój prezent właśnie z tego zestawu pochodził. Nie wspominając już o tym, że ex dobrze wiedział, iż kawy nie pijam
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 11:06   #41
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: prezent z.. odzysku?

Faceci czasem mają problemy z logicznym myśleniem.. niestety ;p Pewnie wywnioskował, że drogi prezent więc Ci się spodoba ... w każdym razie nie zrobił tego specjalnie żebyś poczuła się 'gorsza' i olewana Głowa do góry w przyszłym roku bedzie lepiej Ja nie męczyłabym go tym tematem, perfumy wymien albo komuś oddaj i p[owiedz mu co najwyzej że Ci się nie podobały ale lepiej dla Ciebie jak nie bedziesz ich używać bo jeszcze pomyśli że takie prezenty z rąk do rąk są trafione
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 11:25   #42
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: prezent z.. odzysku?

A może facet nie ma kasy na jakis super prezent i zamiast kupić jakąś tandetną maskotkę za parę zł, ucieszył się, że może dać swojej dziewczynie coś bardziej luksusowego. Dodatkowo mama powiedziała, że zapach jest dobry dla młodej kobiety, a nie dla niej [co wcale nie znaczy, że perfumy te śmierdzą!], więc chłopak uznał, że już w ogóle super, bo sam by pewnie nic lepszego nie wymyślił. Dziewczyny często lubią siedzieć i dziergać szaliczki, kleić albumiki dla facetów albo miesiąc przed świętem zamawiać worki prezentów. Faceci, no cóż, mają do tego trochę inne podejście
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 11:41   #43
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez Broniecka Pokaż wiadomość
A może facet nie ma kasy na jakis super prezent i zamiast kupić jakąś tandetną maskotkę za parę zł, ucieszył się, że może dać swojej dziewczynie coś bardziej luksusowego. Dodatkowo mama powiedziała, że zapach jest dobry dla młodej kobiety, a nie dla niej [co wcale nie znaczy, że perfumy te śmierdzą!], więc chłopak uznał, że już w ogóle super, bo sam by pewnie nic lepszego nie wymyślił. Dziewczyny często lubią siedzieć i dziergać szaliczki, kleić albumiki dla facetów albo miesiąc przed świętem zamawiać worki prezentów. Faceci, no cóż, mają do tego trochę inne podejście
o i o to mi właśnie chodzi

a z materializmem chodzi mi o to że głównym problemem jest to że nic jej nie KUPIŁ tylko dał coś co miał w domu.
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 11:42   #44
MorticiaAdams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 350
Dot.: prezent z.. odzysku?

zazwyczaj kupuje mi dość kosztowne prezenty. ale zdarzało sie, że dostawałam od niego coś tańszego. Zrobiło mi się przyko, że nawet sie nie wysilił, pozatym to, że zapewne posłuchał mamy, a mama jego jest typem "po co kupować dziewczynie jakies głupoty w stylu kwiatki, czy jakiekolwiek prezenty bez okazji, na urodziny wystarczy czekolada", on taki nie był, ale chyba zaczyna zmieniać tok rozumowania ja bym sie źle czuła jakbym dawała mu perfumy od mojego ojca. eh.
MorticiaAdams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 11:45   #45
MorticiaAdams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 350
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
o i o to mi właśnie chodzi

a z materializmem chodzi mi o to że głównym problemem jest to że nic jej nie KUPIŁ tylko dał coś co miał w domu.

Gdyby mi dał coś z domu co SAM zrobił i na co sie SAM wysilił(patrz dziergane szaliczki i klejone albumy) to bym sie ucieszyła. Nie umieram też na suchoty, nie wyrywam sobie włosów z tego powodu że nie wydał na mnie 100 zł.
Przykro mi, że dostałam prezent po kims, zapewne sam sie nad tym nie zastanawiał tylko mama mu podsunęła, a jemu takie rozwiązanie spasowało jak widać.
MorticiaAdams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 11:54   #46
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: prezent z.. odzysku?

tylko że chodziło o to że mężczyźni właśnie nie robią szaliczków i rameczek... i dlaczego uważasz że zmienia tok rozumowania? Właśnie jakby Ci dał ten dezodorant za 5zł to by o tym świadczyło. A tak dostałaś drogie perfumy. Czy naprawdę lżej by Ci było gdyby chłopak wydał ponad stówe i kupił Ci identyczne perfumy? Lżej by Ci było bo wydał te pieniądze właśnie na Ciebie a nie skorzystał z tego że mama ich nie użyła ani razu?
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 11:59   #47
MorticiaAdams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 350
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
tylko że chodziło o to że mężczyźni właśnie nie robią szaliczków i rameczek... i dlaczego uważasz że zmienia tok rozumowania? Właśnie jakby Ci dał ten dezodorant za 5zł to by o tym świadczyło. A tak dostałaś drogie perfumy. Czy naprawdę lżej by Ci było gdyby chłopak wydał ponad stówe i kupił Ci identyczne perfumy? Lżej by Ci było bo wydał te pieniądze właśnie na Ciebie a nie skorzystał z tego że mama ich nie użyła ani razu?

Nie. Lżej by mi było gdyby kupił dezo za 5 zł i powiedział, kochanie nie miałem peiniędzy i tu masz taki skromny prezent.

Demonizujesz mnie i kreujesz na pazerną chciwą s***

teraz sie postaw w mojej sytuacj.

W domu Twojego tż zalóżmy na szafie wisi sliczny sweterek od dajmy na to D&G,
wiesz że to prezent mamy Twojego tż, ale ona go nie nosi bo nie jest w jej stylu. I wisi tam tak pare miesięcy ten ciuszek. Potem na parę dni przed bożym narodzeniem on daje Ci go jako prezent na boże narodzenie, zapakowany w reklamówkę. Jesteś zadowolona?
MorticiaAdams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:07   #48
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: prezent z.. odzysku?

Agusiajnw - myślę,że problemu by nie było,gdyby Moticia nie wiedziała,że te perfumy wcześniej należały do matki TŻ albo gdyby były ofiarowane trochę inaczej,a nie:"masz super prezent na urodziny".Chodzi o drobiazg,ale z drobiazgów składa się ludzkie życie.
W takiej sytuacji czułabym się źle,choćby te perfumy nie wiadomo jak mi się podobały.
OT-Fresa,masz śliczy AV
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:13   #49
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: prezent z.. odzysku?

HEJ!!! Nawet tak o Tobie nie pomyślałam

Sfeterek to trochę inna rzecz, bo wiesz jednak jak człowiek założy to się w to poci ale perfumy dla mnie są ok. Poprostu bardzej chciałam się w jego sytuacji postawić jakby ktoś mi oznajmił że nie podoba mu się mój prezent tylko dlatego że leżał w łazience i nie był świeżo kupiony... Rozumiem też to że Tobie taki prezent się nie spodobał, tylko uważam że nie powinnaś go krytykować. BTW a jakie masz relacje z jego mamą?
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 12:15   #50
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Agusiajnw - myślę,że problemu by nie było,gdyby Moticia nie wiedziała,że te perfumy wcześniej należały do matki TŻ albo gdyby były ofiarowane trochę inaczej,a nie:"masz super prezent na urodziny".Chodzi o drobiazg,ale z drobiazgów składa się ludzkie życie.
W takiej sytuacji czułabym się źle,choćby te perfumy nie wiadomo jak mi się podobały.
OT-Fresa,masz śliczy AV
i tu pięknie pasuje powiedzenie "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal"
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:17   #51
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez pogodynka20 Pokaż wiadomość
Faceci czasem mają problemy z logicznym myśleniem.. niestety ;p Pewnie wywnioskował, że drogi prezent więc Ci się spodoba ... w każdym razie nie zrobił tego specjalnie żebyś poczuła się 'gorsza' i olewana Głowa do góry w przyszłym roku bedzie lepiej Ja nie męczyłabym go tym tematem, perfumy wymien albo komuś oddaj i p[owiedz mu co najwyzej że Ci się nie podobały ale lepiej dla Ciebie jak nie bedziesz ich używać bo jeszcze pomyśli że takie prezenty z rąk do rąk są trafione
Cytat:
Napisane przez Broniecka Pokaż wiadomość
A może facet nie ma kasy na jakis super prezent i zamiast kupić jakąś tandetną maskotkę za parę zł, ucieszył się, że może dać swojej dziewczynie coś bardziej luksusowego. Dodatkowo mama powiedziała, że zapach jest dobry dla młodej kobiety, a nie dla niej [co wcale nie znaczy, że perfumy te śmierdzą!], więc chłopak uznał, że już w ogóle super, bo sam by pewnie nic lepszego nie wymyślił. Dziewczyny często lubią siedzieć i dziergać szaliczki, kleić albumiki dla facetów albo miesiąc przed świętem zamawiać worki prezentów. Faceci, no cóż, mają do tego trochę inne podejście
Nie róbmy z mężczyzn bezmózgich istot Jak facet chce i mu zależy to się wysili i zrobi/kupi normalny porządny prezent.

Dla mnie tez by najzwyczajniej w świecie przykro było,że dostałam coś co im zabierało miejsce w łazience, do tego z naruszonym opakowaniem. Nie wiem jakbym się wtedy zachowała.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:22   #52
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: prezent z.. odzysku?

Teraz to juz sie zaczyna szukanie dziury w całym
Po pierwsze gdyby kupił Ci dezodorant za 5 zł to mogłabyś pomyśleć że to jakiś podtekst- nie myjesz sie itp ;] i by było marudzenie... a po drugie on poczułby się głupio że dostałby droższy prezent a dał takie byle co :/
Fakt- głupio wyszło ale nie wyolbrzymiajmy problemu... i nie zachowjmy sie jak księżniczki... było mineło kolejny raz bedzie lepszy !
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:23   #53
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
i tu pięknie pasuje powiedzenie "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal"
Dokładnie.Istotą sprawy jest właśnie to,że autorka wątku WIDZIAŁA te perfumy w łazience u TŻ i wiedziała,że wcześniej należały do jego matki.Widziała i ma żal-i osobiście się jej nie dziwię.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:25   #54
Annmaa
Raczkowanie
 
Avatar Annmaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: miejska patelnia
Wiadomości: 191
Dot.: prezent z.. odzysku?

Jednym słowem facet gospodarny i z nim nie zginiesz

Na pewno podsuneła pomysł matka, znam to akurat z autopsji: moja mama też ma czasami jeszcze bardziej genialne pomysły .

Póki z nim nie pogadasz to się nie dowiesz czy :
nie myślał nad prezentem 2 tyg
nie odkupił ich od mamy ( bo stwierdził że po co kupować dezodorant za piątke a można dać ukochanej coś lepszego)
nie miał pieniędzy na podarunek.

Zresztą jaka jest pewność, że kupując dezodorant zastanowiłby się dłużej nad nim niż nad pomysłem podarowania perfum od mamy. Dezodorant też może zakupiony bez większych rozkminek, więc co to za róznica czy kupiony czy wzięty z domu. Jakby Ci kupił "cokolwiek" czyli np. żel pod prysznic czy skarpetki też by ci było przykro. No mi napewno tak.

Kurde i co to za porównanie nieużywanych perfum do starych gaci ojca to tak jakby dał jakiś 10 letni odświeżacz powietrza.
Annmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:26   #55
picnic
Rozeznanie
 
Avatar picnic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 563
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość

Sfeterek to trochę inna rzecz, bo wiesz jednak jak człowiek założy to się w to poci ale perfumy dla mnie są ok. Poprostu bardzej chciałam się w jego sytuacji postawić jakby ktoś mi oznajmił że nie podoba mu się mój prezent tylko dlatego że leżał w łazience i nie był świeżo kupiony... Rozumiem też to że Tobie taki prezent się nie spodobał, tylko uważam że nie powinnaś go krytykować. BTW a jakie masz relacje z jego mamą?
Mama wcale by nie musiała przymierzać swetra, mógł jej nie pasować np. kolor A poza tym: przy samym przymierzaniu przepocić swetr?

Mówisz, że perfumy to inna sprawa - eckhem, przecież żeby zobaczyć, czy mi sie perfumy podobają MUSZĘ JE POWĄCHAĆ. Więc tak całkowicie nowe to nie były -bo skoro to był prezent dla mamy od kogoś innego, to obdarywująca ją osoba mogła użyć testera w sklepie, a mama musiała powachać sama.

Do autorki wątku: Ja również myślę, że Twój TŻ nie wiedział co Ci kupić, spytał się mamy, a ona wskazała mu te perfumy. Uważam jednak, że nie powinnaś tego przemilcześ tylko szczerze porozmawiać -chyba nie chcesz podobnych sytuacji w przyszłości?
picnic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:36   #56
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: prezent z.. odzysku?

Moim zdaniem to także wyolbrzymianie sprawy. Twój chłopak prawdopodobnie nie pomyślał, że wcześniej widziałaś te perfumy u niego w łazience. Ja bym mu nic nie mówiła, to tylko prezent.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:39   #57
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
Mama wcale by nie musiała przymierzać swetra, mógł jej nie pasować np. kolor A poza tym: przy samym przymierzaniu przepocić swetr?

Mówisz, że perfumy to inna sprawa - eckhem, przecież żeby zobaczyć, czy mi sie perfumy podobają MUSZĘ JE POWĄCHAĆ. Więc tak całkowicie nowe to nie były -bo skoro to był prezent dla mamy od kogoś innego, to obdarywująca ją osoba mogła użyć testera w sklepie, a mama musiała powachać sama.

Do autorki wątku: Ja również myślę, że Twój TŻ nie wiedział co Ci kupić, spytał się mamy, a ona wskazała mu te perfumy. Uważam jednak, że nie powinnaś tego przemilcześ tylko szczerze porozmawiać -chyba nie chcesz podobnych sytuacji w przyszłości?
no więc jeżeli tak stawiasz sprawę to owszem pasowałby mi taki prezent, no bo co ta za różnica czy prezent byłby u niego w domu czy na sklepowej półce???
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:44   #58
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: prezent z.. odzysku?

nie zostawiłabym tego bez komentarza, usłyszłby moj Tż co o tym myślę. bez jaj no!

już nie chodzi o to czy to były drogie perfumy, czy nie, czy się podobały autorce czy nie.To mogło być cokolwiek tak naprawde ( książka, płyta..)

Chodzi o to, że tż się nawet nie wyśilił. Że poszedł na łatwiznę, coś tam zbywało mu w domu więc to rozdaje i to jest przykre.Co on, sprząta mieszkanie?
Pech chciał, że autorka widziała je na półce mamy tż...teraz czarodziejsko zniknęły.Plus opakowanie, cóż, nawet gdyby nie widziała ich wczesniej...opakowanie samo za siebie powiedziałoby, że juz leżakowało pare dobrych mieśięcy (lat) na widoku. Nastepnym razem był by krem, który mamuśce nie spasował?

Było by mi bardzo przykro, poczułabym się zlekceważona i nieważna ( skoro dostaje czyjeś graty w spadku). Jesli któraś uważa, że nic się nie stało...to niech sobie wyobrazi, że dostaje płytę od ukochanego na święta, z porysowanym opakowaniu, sugerującym, że była już słuchana ( nie raz ani nie dwa razy).

Tak samo przykro by mi było, gdybym dostała nowy prezent, ale niestarannie opakowany, pogięty...taki niechlujny.
Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:56   #59
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: prezent z.. odzysku?

Belcia a skąd mozesz wiedziec co bedzie następnym razem ? Zachowujecie się naprawde jak księżniczki , którym korony pospadały

Edytowane przez pogodynka20
Czas edycji: 2008-12-22 o 12:57
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:57   #60
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez Belcia Pokaż wiadomość
nie zostawiłabym tego bez komentarza, usłyszłby moj Tż co o tym myślę. bez jaj no!

już nie chodzi o to czy to były drogie perfumy, czy nie, czy się podobały autorce czy nie.To mogło być cokolwiek tak naprawde ( książka, płyta..)

Chodzi o to, że tż się nawet nie wyśilił. Że poszedł na łatwiznę, coś tam zbywało mu w domu więc to rozdaje i to jest przykre.Co on, sprząta mieszkanie?
Pech chciał, że autorka widziała je na półce mamy tż...teraz czarodziejsko zniknęły.Plus opakowanie, cóż, nawet gdyby nie widziała ich wczesniej...opakowanie samo za siebie powiedziałoby, że juz leżakowało pare dobrych mieśięcy (lat) na widoku. Nastepnym razem był by krem, który mamuśce nie spasował?

Było by mi bardzo przykro, poczułabym się zlekceważona i nieważna ( skoro dostaje czyjeś graty w spadku). Jesli któraś uważa, że nic się nie stało...to niech sobie wyobrazi, że dostaje płytę od ukochanego na święta, z porysowanym opakowaniu, sugerującym, że była już słuchana ( nie raz ani nie dwa razy).

Tak samo przykro by mi było, gdybym dostała nowy prezent, ale niestarannie opakowany, pogięty...taki niechlujny.
a czy ta płyta miałaby gorsze utwory od tej zupełnie nowej tylko dlatego że była słuchana?

Kurcze... może i ja mam inne podejści do prezentów niż wy, ale dla mnie liczy się to że ktoś o mnie pamiętał, a nie to co dał. A jak dostaniecie własnoręcznie zrobiony szalik to też będziecie oburzone bo wełna leżała w szfce kilka lat??? I dlaczego tak podkreślacie że się nie wysilił? Nie wysiliłby się gdyby życzeń nawet nie złożył...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.