prezent z.. odzysku? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 13:12   #61
MorticiaAdams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 350
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
HEJ!!! Nawet tak o Tobie nie pomyślałam

Sfeterek to trochę inna rzecz, bo wiesz jednak jak człowiek założy to się w to poci ale perfumy dla mnie są ok. Poprostu bardzej chciałam się w jego sytuacji postawić jakby ktoś mi oznajmił że nie podoba mu się mój prezent tylko dlatego że leżał w łazience i nie był świeżo kupiony... Rozumiem też to że Tobie taki prezent się nie spodobał, tylko uważam że nie powinnaś go krytykować. BTW a jakie masz relacje z jego mamą?

Właśnie te relacje są takie nijakie. Niby mnie lubi, w sumie mało z nią gadam, ale nie naraziłam sie niczym, wiec raczej te perfumy ( o ile to jej pomysł) nie są okrutną zemstą tylko praktycznym podejsciem.


Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
i tu pięknie pasuje powiedzenie "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal"
Masz racje, inna bajka by była, gdybym nie wiedziała że one są z odzysku, gdyby zapakował je w coś ładnego, żeby nie bylo widac że są stare. A tak mi je wcisnął, i chyba bał sie że je poznam, bo widział moją mine jak je otworzyłam, wiec hm mozliwe że sie zorientował.

Cytat:
Napisane przez pogodynka20 Pokaż wiadomość
Teraz to juz sie zaczyna szukanie dziury w całym
Po pierwsze gdyby kupił Ci dezodorant za 5 zł to mogłabyś pomyśleć że to jakiś podtekst- nie myjesz sie itp ;] i by było marudzenie... a po drugie on poczułby się głupio że dostałby droższy prezent a dał takie byle co :/
Fakt- głupio wyszło ale nie wyolbrzymiajmy problemu... i nie zachowjmy sie jak księżniczki... było mineło kolejny raz bedzie lepszy !

Nie pomyslałabym że to aluzja co do mojego niemycia się, bo on wie, że jestem namiętną zbieraczką dezodorantów i wszelkich takich pachnideł, a ja wiem że on wie

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Dokładnie.Istotą sprawy jest właśnie to,że autorka wątku WIDZIAŁA te perfumy w łazience u TŻ i wiedziała,że wcześniej należały do jego matki.Widziała i ma żal-i osobiście się jej nie dziwię.



Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
Mama wcale by nie musiała przymierzać swetra, mógł jej nie pasować np. kolor A poza tym: przy samym przymierzaniu przepocić swetr?

Mówisz, że perfumy to inna sprawa - eckhem, przecież żeby zobaczyć, czy mi sie perfumy podobają MUSZĘ JE POWĄCHAĆ. Więc tak całkowicie nowe to nie były -bo skoro to był prezent dla mamy od kogoś innego, to obdarywująca ją osoba mogła użyć testera w sklepie, a mama musiała powachać sama.

Do autorki wątku: Ja również myślę, że Twój TŻ nie wiedział co Ci kupić, spytał się mamy, a ona wskazała mu te perfumy. Uważam jednak, że nie powinnaś tego przemilcześ tylko szczerze porozmawiać -chyba nie chcesz podobnych sytuacji w przyszłości?

Nie chce, wiadomo. Nie jestem jednak czy przemilczeć to teraz. Bo on to odbierze po swojemu jeśli wytocze działa i sie nie dogadamy. Jedno jest pewne, jeżeli to sie powtórzy, to zrobie jak Fresa radziła, oddam mu coś z nieużywanej bielizny mojego papy.

Cytat:
Napisane przez pogodynka20 Pokaż wiadomość
Belcia a skąd mozesz wiedziec co bedzie następnym razem ? Zachowujecie się naprawde jak księżniczki , którym korony pospadały
Dla Ciebie to objaw księżniczkowatości? Dziwne. Tymabrdziej że zaznaczyłam że ja bym sie ucieszyła z wyklejanego albumu etc. Kiedys(za czasów kiedy jeszcze nie bylismy starą dobrą parą i bawiliśmy sie w podchody), kiedy miał naprawde krucho z pieniędzmi ususzył mi bukiet kwiatków i napisał wiersz i tego prezentu nie zapomne do konca życie, perfumy i brytalnty sie mogą chować.
Jezeli mimo to uważasz że zachowuje sie jak księzniczka, to wolę nią być, niż mieć mentalność parobka, który cieszy sie z nieszczerze danego prezentu z konieczności. Nie wspomnę już że nieprzemyslanego prezentu.
MorticiaAdams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:14   #62
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: prezent z.. odzysku?

A może odkupił od mamy ten perfum
(wiem, mało realne)
Ale gdyby tak było to chyba bez różnicy kupił w sklepie, czy od mamy, skoro mają ładny zapach.

Dobra, wiem, na pewno nie odkupił.
Ale mógł przynajmniej powiedzieć że podoba się mu ten zapach i odkupił od mamy taniej, ale jak Tobie sie nie podoba to odda i kupi coś innego, już by to jakoś wyglądało lepiej. A nie po chamsku udawac że się nowe perfumy kupiło.. Co on mysli że Ty jestes ślepą idiotką?!

Podobnie jak dziewczyny proponuje powiedziec cos w stylu "czy Twoja mama nie miała takich samych perfum?"
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2008-12-22 o 13:17
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:18   #63
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: prezent z.. odzysku?

Jezu, dziewczyny, zrozumcie wreszcie, że autorka caly czas podkreśla, że chodzi jej nie o to, ile prezent kosztowal i czy wolałaby identyczny, ale za kasę tylko o to, że jej DOROSŁY FACET NIE RUSZYŁ TYŁKA ANI MÓZGU, ŻEBY ZNALEŹĆ DLA NIEJ COS WYJĄTKOWEGO, TYLKO PODAŁ DALEJ NIECHCIANY PREZENT JEGO MATKI.


Widzicie różnicę? Takie coś można zrobić wobec słabo znanej osoby, a nie własnej kobiety. Pozbył się z domu niechcianego prezentu, dając go swojej kobiecie - która powinna być dla niego wyjątkowa, a prezent przemyslany. W każdym razie taka jest moja wizja związku.

Prezenty dawane ukochanej osobie powinny być OSOBISTE I PRZEMYŚLANE, a tu tego nie ma. Takie zachowanie źle o nim świadczy jako o Tżcie. Można kogoś uszczęśliwić prezentem za 2 złote, a nawet zrobionym przez siebie obiadem (a nie od razu własnoręcznie wyszywaną podusią z ich inicjałami i kucykiem pony w tle), byle to wypływało z czegoś głębszego, byle by to byl lizak/kwiatek/ciastko/danie, które ta wyjątkowa osoba lubi i które jej sprawi przyjemność, a nie coś zbędnego z półki w domu, na odwal.


Co ma kasa do tego, zastanowcie się naprawdę

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2008-12-22 o 13:19
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:22   #64
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: prezent z.. odzysku?

po przeczytaniu postu vadi gdzie napsiała że "podał dalej" ten prezent pomyślałam, że mogłabyś jeszcze dać ten perfum komuś naświęta i napsiać o tym TŻ a jak się zdziwi że oddałaś jego prezent to napisać że myślałaś że to taki prezent "na podaj dalej", pierw dostała go Twoja mama, później przekazała jemu, on Tobie, ty komuś itd...
Ale to chyba było by troche złosliwe..
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:23   #65
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
po przeczytaniu postu vadi gdzie napsiała że "podał dalej" ten prezent pomyślałam, że mogłabyś jeszcze dać ten perfum komuś naświęta i napsiać o tym TŻ a jak się zdziwi że oddałaś jego prezent to napisać że myślałaś że to taki prezent "na podaj dalej", pierw dostała go Twoja mama, później przekazała jemu, on Tobie, ty komuś itd...
Ale to chyba było by troche złosliwe..




jeśli to jest fajny chłopak, to zasługuje na rozmowę, może jakos sie wytlumaczy
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:24   #66
Annmaa
Raczkowanie
 
Avatar Annmaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: miejska patelnia
Wiadomości: 191
Dot.: prezent z.. odzysku?

pogodynka20 i agusiajnw zgadzam się z wami w zupełności.

Jakby perfumy były limitowane i dawno by były wycofane z obiegu, to opakowanie nie miałoby znaczenia, a nawet to jedno psiknięcie .

Mój ojciec kupuje mojej mamie jakieś srebrne rupiecie na pchlim targu i to też jest złe?

No kurde liczy się gest, myśle że chłopak chciał dobrze!
Mogłby w sumie zrobić innaczej sprzedac perfumy na all i kupić ten dezodorant za 5 zł. Owca cała i wilk syty, no i byłoby jeszcze pewnie na browca
A on bidny dał Tobie Mortica ten prezent i nie zrobił biznesu. Jeśli czujesz się dotknięta to musisz z nim pogadać.
Annmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:25   #67
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: prezent z.. odzysku?

przepraszam że się czepiam ale skąd wiesz że te ususzone kwiaty to nie były przed ususzeniem jego mamy? I dlaczego uważasz że prezent był nieszczerze dany tylko z koniecznośći?
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 13:25   #68
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: prezent z.. odzysku?

Oj biedna
Wiem o co chodzi to przykre i tak jak mówiła jedna dziewczyna powinnaś mu powiedzieć,że wiesz w stylu,że ''czy Twoja mama nie miała takich samych perfum''.Przynajmniej sie koleś zestresuje i będzie się musiał tłumaczyć no i przeżyje taki stres,że nastepnym razem się postara bardziej.

Kwestia może być tego,że nie miał pieniędzy i sie obudził z tym dopiero jak był czas dawania prezentu i poszedł do swojej mamy i poprosił o pomoc,a ona,że nie ma nic z kosmetyków i dała te perfumy.Wiem tłumaczenie bardzo zakochanej dziewczyny,ale czasem tak jest.
Tylko,że ja jak np.dostałam krem do twarzy od byłego do suchej skóry,a mam tłustą to pięknie podziękowałam i schowałam do swojej półki.Po czym dałam siostrze która ma suchą skórę,ale to bez okazji.
Jednym słowem staszne to wyszło z tym Twoim chłopakiem.Jak dla mnie może zachowaj się tak samo jak on czyli połóż u siebie dezodorant swojego atty,tak aby zauważył i go daj.No nie wiem tylko czy zauważy takie coś.

Wiem,że jest Ci smutno,ale pomyśl z facetami tak to jest,że oni są czasem dziwni i nie zwracają uwagi na takie rzeczy.A my kobiety wiadomo.
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:25   #69
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: prezent z.. odzysku?

Masz rację vadi.

A mnie w takim prezencie razi głównie to, że był niejako używany - mama chłopaka go rozpakowała, na pewno prysnęła raz, czy dwa aby sprawdzić zapach, po czym długo stał na półce narażony na działanie światła etc. Używane kosmetyki, rozpakowane - to nie są rzeczy, które powinno się dawać w prezencie, chyba że obdarowujący się wcześniej zorientuje, czy może dać to bliskiej osobie (ja zawsze mówię siostrze, gdy chcę jej coś dać, że użyłam danego kosmetyku raz, ale mi nie pasuje; ale nie daję jej tego jaki prezent, a niezobowiązujący podarunek bez okazji). Taka wiedza by się TŻ autorki wątku naprawdę przydała na przyszłość. Co innego dać starą, cenną ramkę lub pierścionek, a co innego perfum, który zbierał kurz kilka miesięcy na czyjejś półce.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2008-12-22 o 13:27
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:28   #70
MorticiaAdams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 350
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
A może odkupił od mamy ten perfum
(wiem, mało realne)
Ale gdyby tak było to chyba bez różnicy kupił w sklepie, czy od mamy, skoro mają ładny zapach.

Dobra, wiem, na pewno nie odkupił.
Ale mógł przynajmniej powiedzieć że podoba się mu ten zapach i odkupił od mamy taniej, ale jak Tobie sie nie podoba to odda i kupi coś innego, już by to jakoś wyglądało lepiej. A nie po chamsku udawac że się nowe perfumy kupiło.. Co on mysli że Ty jestes ślepą idiotką?!

Podobnie jak dziewczyny proponuje powiedziec cos w stylu "czy Twoja mama nie miała takich samych perfum?"
Napewno nie odkupił.. Ale mógł chociaż ściemnić, ot tak żeby mi przyjemność zrobić.

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Jezu, dziewczyny, zrozumcie wreszcie, że autorka caly czas podkreśla, że chodzi jej nie o to, ile prezent kosztowal i czy wolałaby identyczny, ale za kasę tylko o to, że jej DOROSŁY FACET NIE RUSZYŁ TYŁKA ANI MÓZGU, ŻEBY ZNALEŹĆ DLA NIEJ COS WYJĄTKOWEGO, TYLKO PODAŁ DALEJ NIECHCIANY PREZENT JEGO MATKI.


Widzicie różnicę? Takie coś można zrobić wobec słabo znanej osoby, a nie własnej kobiety. Pozbył się z domu niechcianego prezentu, dając go swojej kobiecie - która powinna być dla niego wyjątkowa, a prezent przemyslany. W każdym razie taka jest moja wizja związku.

Prezenty dawane ukochanej osobie powinny być OSOBISTE I PRZEMYŚLANE, a tu tego nie ma. Takie zachowanie źle o nim świadczy jako o Tżcie. Można kogoś uszczęśliwić prezentem za 2 złote, a nawet zrobionym przez siebie obiadem (a nie od razu własnoręcznie wyszywaną podusią z ich inicjałami i kucykiem pony w tle), byle to wypływało z czegoś głębszego, byle by to byl lizak/kwiatek/ciastko/danie, które ta wyjątkowa osoba lubi i które jej sprawi przyjemność, a nie coś zbędnego z półki w domu, na odwal.


Co ma kasa do tego, zastanowcie się naprawdę

dziekuje. Mądra z ciebie dziewczyna nie musze tłuc 40 postów, żebyś zaczęła rozumieć o co mi chodzi
MorticiaAdams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:29   #71
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: prezent z.. odzysku?

Tak tylko chciałam nieśmiało wtrącić Nie ma czegoś takiego jak "perfum" czy "perfuma". Chłopak dał jej perfumy
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 13:31   #72
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Jezu, dziewczyny, zrozumcie wreszcie, że autorka caly czas podkreśla, że chodzi jej nie o to, ile prezent kosztowal i czy wolałaby identyczny, ale za kasę tylko o to, że jej DOROSŁY FACET NIE RUSZYŁ TYŁKA ANI MÓZGU, ŻEBY ZNALEŹĆ DLA NIEJ COS WYJĄTKOWEGO, TYLKO PODAŁ DALEJ NIECHCIANY PREZENT JEGO MATKI.


Widzicie różnicę? Takie coś można zrobić wobec słabo znanej osoby, a nie własnej kobiety. Pozbył się z domu niechcianego prezentu, dając go swojej kobiecie - która powinna być dla niego wyjątkowa, a prezent przemyslany. W każdym razie taka jest moja wizja związku.

Prezenty dawane ukochanej osobie powinny być OSOBISTE I PRZEMYŚLANE, a tu tego nie ma. Takie zachowanie źle o nim świadczy jako o Tżcie. Można kogoś uszczęśliwić prezentem za 2 złote, a nawet zrobionym przez siebie obiadem (a nie od razu własnoręcznie wyszywaną podusią z ich inicjałami i kucykiem pony w tle), byle to wypływało z czegoś głębszego, byle by to byl lizak/kwiatek/ciastko/danie, które ta wyjątkowa osoba lubi i które jej sprawi przyjemność, a nie coś zbędnego z półki w domu, na odwal.


Co ma kasa do tego, zastanowcie się naprawdę
ale mówi też że perfumy jej się podobają więc nie wiem o co kaman. Z wypowiedzi wnioskuję że te same perfumy sprawiłyby jej radość gdyby nie zobaczyła ich wcześniej w łazience... Pozatym naprawdę uważasz że jeśli facet "nie ruszy tyłka ani mózgu" żeby kupić cokolwiek to znaczy że jest niedojrzałym chłopczykiem? Naprawdę nie uważacie że najbardziej liczy się to że pamięta i złoży życzenia? Bo naprawdę to wygląda w ten sposób że dobry facet = dobry prezent.
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:35   #73
Annmaa
Raczkowanie
 
Avatar Annmaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: miejska patelnia
Wiadomości: 191
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Masz rację vadi.

A mnie w takim prezencie razi głównie to, że był niejako używany - mama chłopaka go rozpakowała, na pewno prysnęła raz, czy dwa aby sprawdzić zapach, po czym długo stał na półce narażony na działanie światła etc. Używane kosmetyki, rozpakowane - to nie są rzeczy, które powinno się dawać w prezencie, chyba że obdarowujący się wcześniej zorientuje, czy może dać to bliskiej osobie (ja zawsze mówię siostrze, gdy chcę jej coś dać, że użyłam danego kosmetyku raz, ale mi nie pasuje; ale nie daję jej tego jaki prezent, a niezobowiązujący podarunek bez okazji). Taka wiedza by się TŻ autorki wątku naprawdę przydała na przyszłość. Co innego dać starą, cenną ramkę lub pierścionek, a co innego perfum, który zbierał kurz kilka miesięcy na czyjejś półce.
Przez papier raczej dużo tego światła nie przeniknie ( z tego zrozumiałam był w pudełku), zresztą jak w sklepie przymierzają sweter to znaczy że też jest niejako używany?
Annmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:37   #74
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Tak tylko chciałam nieśmiało wtrącić Nie ma czegoś takiego jak "perfum" czy "perfuma". Chłopak dał jej perfumy
Dzięki vretko. Miałam wątpliwości jak to się w końcu pisze. Dał jej perfumy, od pokoleń należące do jego rodziny .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:40   #75
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Pozatym naprawdę uważasz że jeśli facet "nie ruszy tyłka ani mózgu" żeby kupić cokolwiek to znaczy że jest niedojrzałym chłopczykiem? Naprawdę nie uważacie że najbardziej liczy się to że pamięta i złoży życzenia? Bo naprawdę to wygląda w ten sposób że dobry facet = dobry prezent.
Przykro mi, ale nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:40   #76
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez pogodynka20 Pokaż wiadomość
Belcia a skąd mozesz wiedziec co bedzie następnym razem ? Zachowujecie się naprawde jak księżniczki , którym korony pospadały
idąc dalej tokiem rozumowania..al eż oczywiście, że nie wiem!!. To był przykład! Jestem w takim razie księżniczką, bo chcę schludny i specjanie wymyslony DLA MNIE prezent, a nie spadek po kimś....

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
a czy ta płyta miałaby gorsze utwory od tej zupełnie nowej tylko dlatego że była słuchana?

Kurcze... może i ja mam inne podejści do prezentów niż wy, ale dla mnie liczy się to że ktoś o mnie pamiętał, a nie to co dał. A jak dostaniecie własnoręcznie zrobiony szalik to też będziecie oburzone bo wełna leżała w szfce kilka lat??? I dlaczego tak podkreślacie że się nie wysilił? Nie wysiliłby się gdyby życzeń nawet nie złożył...
oki, to nie będzie ci przeszkadzało, że będziesz dostawać prezenty, bo mama tż nie chciała, ciotka, siostra...poza tym jest tyle niepotrzebnych rzeczy w domu...

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Jezu, dziewczyny, zrozumcie wreszcie, że autorka caly czas podkreśla, że chodzi jej nie o to, ile prezent kosztowal i czy wolałaby identyczny, ale za kasę tylko o to, że jej DOROSŁY FACET NIE RUSZYŁ TYŁKA ANI MÓZGU, ŻEBY ZNALEŹĆ DLA NIEJ COS WYJĄTKOWEGO, TYLKO PODAŁ DALEJ NIECHCIANY PREZENT JEGO MATKI.


Widzicie różnicę? Takie coś można zrobić wobec słabo znanej osoby, a nie własnej kobiety. Pozbył się z domu niechcianego prezentu, dając go swojej kobiecie - która powinna być dla niego wyjątkowa, a prezent przemyslany. W każdym razie taka jest moja wizja związku.

Prezenty dawane ukochanej osobie powinny być OSOBISTE I PRZEMYŚLANE, a tu tego nie ma. Takie zachowanie źle o nim świadczy jako o Tżcie. Można kogoś uszczęśliwić prezentem za 2 złote, a nawet zrobionym przez siebie obiadem (a nie od razu własnoręcznie wyszywaną podusią z ich inicjałami i kucykiem pony w tle), byle to wypływało z czegoś głębszego, byle by to byl lizak/kwiatek/ciastko/danie, które ta wyjątkowa osoba lubi i które jej sprawi przyjemność, a nie coś zbędnego z półki w domu, na odwal.


Co ma kasa do tego, zastanowcie się naprawdę

dokładnie
chodzi o formę prezentu, to w jaki sposób dajesz coś komuś, świadczy o Tobie.
Wiecie, nie sztuką jest dawać. Sztuką jest obdarowywać tak, żeby się druga osoba ucieszyła.
Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:45   #77
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez Belcia Pokaż wiadomość
oki, to nie będzie ci przeszkadzało, że będziesz dostawać prezenty, bo mama tż nie chciała, ciotka, siostra...poza tym jest tyle niepotrzebnych rzeczy w domu...
.
Sąsiadki jeszcze można obejść w poszukiwaniu niepotrzebnych klamotów xD
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:47   #78
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
to że nie umiem zrozumieć tak materialistycznego podejścia do wszelkich okazji to nie znaczy że nie czytam ze zrozumieniem. Wszystkie chórem krzyczycie że to nie jest NOWE, że nie KUPIŁ. A zastanówcie się że w sklepie też to leży nie wiadomo ile i w przypadku dezodorantów również mogą zdarzyć się raz psiknięte. Ale nie, według was lepszy jest dezodorant, byleby był na to paragon.
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:50   #79
Annmaa
Raczkowanie
 
Avatar Annmaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: miejska patelnia
Wiadomości: 191
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez Belcia Pokaż wiadomość
dokładnie
chodzi o formę prezentu, to w jaki sposób dajesz coś komuś, świadczy o Tobie.
Wiecie, nie sztuką jest dawać. Sztuką jest obdarowywać tak, żeby się druga osoba ucieszyła.

a idąc dalej tymi cytatami: cieszmy się tym co mamy, co nam przynosi życie i szukajmy dobra w ludziach, i nie przejmujmy się drobiazgami itd itp.
Suma sumarum liczy się gest.
Annmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 13:50   #80
MorticiaAdams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 350
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez Annmaa Pokaż wiadomość
Przez papier raczej dużo tego światła nie przeniknie ( z tego zrozumiałam był w pudełku), zresztą jak w sklepie przymierzają sweter to znaczy że też jest niejako używany?

Ale w sklepie lezy sobie i czeka aż ktoś je kupi. Naprawde nie widzisz różnicy pomiędzy różą ktorą kupił Ci chłopak, czy zerwał a różą, którą wziął z bukietu dla cioci, żeby Ci dać na imieniny? pamietajcie że TO NIE JEST KWESTIA PIENIEDZY
Przykro mi, że dał prezent używany, w pewnien sposób "udał" że go kupił (to zależy jak kto na co patrzy, ale przemilczenie też jest kłamstwem), no i przy okazji wyczyścił półkę w łazience.
MorticiaAdams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:50   #81
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
to że nie umiem zrozumieć tak materialistycznego podejścia do wszelkich okazji to nie znaczy że nie czytam ze zrozumieniem. Wszystkie chórem krzyczycie że to nie jest NOWE, że nie KUPIŁ. A zastanówcie się że w sklepie też to leży nie wiadomo ile i w przypadku dezodorantów również mogą zdarzyć się raz psiknięte. Ale nie, według was lepszy jest dezodorant, byleby był na to paragon.
Dalej nie rozumiesz niestety. Życzę Ci więc, żebyś od swojego TŻ na Boże Narodzenie dostała męskie skarpetki frotte, rozmiar 44-46. Bo Tata Twojego TŻ dostał w zeszłym roku 10 par, to jedną w sumie może odstąpić Tobie.

Przecież liczy się gest.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:54   #82
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dalej nie rozumiesz niestety. Życzę Ci więc, żebyś od swojego TŻ na Boże Narodzenie dostała męskie skarpetki frotte, rozmiar 44-46. Bo Tata Twojego TŻ dostał w zeszłym roku 10 par, to jedną w sumie może odstąpić Tobie.

Przecież liczy się gest.
Amen.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:55   #83
MorticiaAdams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 350
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez Annmaa Pokaż wiadomość
Przez papier raczej dużo tego światła nie przeniknie ( z tego zrozumiałam był w pudełku), zresztą jak w sklepie przymierzają sweter to znaczy że też jest niejako używany?
Calkowicie odbiegasz od tematu. Jeszcze troche i kazdej z was bede wysylac te perfumy żebyscie oceniły jaki jest stan wypsikania i ile rysek na pudełeczku.
Nie chodzi o to, czy mama tż je psiknęła czy na nie siadła czy nie wiem co. TO ONA JE DOSTAŁA. Nie ja. Ja otrzymałam w niechcanym "spadku".

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
to że nie umiem zrozumieć tak materialistycznego podejścia do wszelkich okazji to nie znaczy że nie czytam ze zrozumieniem. Wszystkie chórem krzyczycie że to nie jest NOWE, że nie KUPIŁ. A zastanówcie się że w sklepie też to leży nie wiadomo ile i w przypadku dezodorantów również mogą zdarzyć się raz psiknięte. Ale nie, według was lepszy jest dezodorant, byleby był na to paragon.


Nie czytasz wogóle uważnie. Zadnej z nas nie chodziło o to żeby było zapłacone albo niepsiknięte(boze jak to brzmi), chodzi o to, że to jest prezent nie DLA mnie tylko DLA jego mamy, z którego nie skorzystala. A nie kazdy lubi "dojadać" po innych. Mniej by mnie to zraziło gdybym takie coś otrzymała od koleżanki, ale od mojego faceta wymagam aby sie bardziej wysilił i to chyba normalne. Tobie łatwo mówić o materialiźmie, ciekawe jednak co Ty byś powiedziała na prezent który widziałaś na szafce przez pół roku
MorticiaAdams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:58   #84
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: prezent z.. odzysku?

No i dobrze stało się , poczułas się pokrzywdzona i urażona ale nie wyolbrzymiaj tego jakby dał Ci rzecz używaną, niewypraną, do połowy zużytą i brzydko pachnącą ... bo w ten sposob właśnie robisz z siebie tą 'księżnicznkę' . Skoro jak wspomniałaś widział Twoją minę, wiedział, że domyśliłaś się że to te perfumy z łazienki to więcej takiego błędu nie popełni.
Chcesz żebyśmy wszystkie tutaj obsmarowały faceta którego kochasz?? chyba nie o to Ci chodzi??
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:59   #85
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Sąsiadki jeszcze można obejść w poszukiwaniu niepotrzebnych klamotów xD
ooo żeby tylko , cały blok, osiedla jeszcze można

Cytat:
Napisane przez Annmaa Pokaż wiadomość
a idąc dalej tymi cytatami: cieszmy się tym co mamy, co nam przynosi życie i szukajmy dobra w ludziach, i nie przejmujmy się drobiazgami itd itp.
Suma sumarum liczy się gest.
ano liczy się , w takim razie jesli komuś pasują takie "kukułki" to git, co mi do tego
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dalej nie rozumiesz niestety. Życzę Ci więc, żebyś od swojego TŻ na Boże Narodzenie dostała męskie skarpetki frotte, rozmiar 44-46. Bo Tata Twojego TŻ dostał w zeszłym roku 10 par, to jedną w sumie może odstąpić Tobie.

Przecież liczy się gest.
padłam
Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:59   #86
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dalej nie rozumiesz niestety. Życzę Ci więc, żebyś od swojego TŻ na Boże Narodzenie dostała męskie skarpetki frotte, rozmiar 44-46. Bo Tata Twojego TŻ dostał w zeszłym roku 10 par, to jedną w sumie może odstąpić Tobie.

Przecież liczy się gest.
A ja współczuję twojemu że jak nie kupi ci biżuteri od kruka to urażona odwrócisz się plecami. Żenada porównywać skarpety do perfum, ale to świadczy o Tobie, tym bardziej że ja po tobie nie jechałam tylko mówiłam ogólnie.

I nie, nie widzę różnicy między różą, zerwaną, kupioną, od cioci czy wychodowaną. Dla mnie liczy się że mój chłopak przytuli mnie i powie szczerze że życzy mi wszystkiego najlepszego. Ale każdy ma swoją opinię i jak was interesuje bardziej co on tam ma za plecami nbiż to co mówi to wasza sprawa.
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 14:02   #87
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez pogodynka20 Pokaż wiadomość
No i dobrze stało się , poczułas się pokrzywdzona i urażona ale nie wyolbrzymiaj tego jakby dał Ci rzecz używaną, niewypraną, do połowy zużytą i brzydko pachnącą ... bo w ten sposob właśnie robisz z siebie tą 'księżnicznkę' . Skoro jak wspomniałaś widział Twoją minę, wiedział, że domyśliłaś się że to te perfumy z łazienki to więcej takiego błędu nie popełni.
Chcesz żebyśmy wszystkie tutaj obsmarowały faceta którego kochasz?? chyba nie o to Ci chodzi??
jak na mój gust o to właśnie w tym wszystkim chodzi, więc tak, daj mu gacie taty i z nim zerwij bo jest Ciebie nie godny.
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 14:03   #88
MorticiaAdams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 350
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dalej nie rozumiesz niestety. Życzę Ci więc, żebyś od swojego TŻ na Boże Narodzenie dostała męskie skarpetki frotte, rozmiar 44-46. Bo Tata Twojego TŻ dostał w zeszłym roku 10 par, to jedną w sumie może odstąpić Tobie.

Przecież liczy się gest.

dokladnie a pozatym skarpety sa takim praktycznym prezentem, że nikt nie będzie jej mógł oskarżyć o materializm
MorticiaAdams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 14:06   #89
MorticiaAdams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 350
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez pogodynka20 Pokaż wiadomość
No i dobrze stało się , poczułas się pokrzywdzona i urażona ale nie wyolbrzymiaj tego jakby dał Ci rzecz używaną, niewypraną, do połowy zużytą i brzydko pachnącą ... bo w ten sposob właśnie robisz z siebie tą 'księżnicznkę' . Skoro jak wspomniałaś widział Twoją minę, wiedział, że domyśliłaś się że to te perfumy z łazienki to więcej takiego błędu nie popełni.
Chcesz żebyśmy wszystkie tutaj obsmarowały faceta którego kochasz?? chyba nie o to Ci chodzi??
Tak dokładnie o to mi chodzi, żeby obrazić mojego faceta. Po tylu aluzyjnych postach w końcu ktoś do tego doszedł, dziekuję

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
A ja współczuję twojemu że jak nie kupi ci biżuteri od kruka to urażona odwrócisz się plecami. Żenada porównywać skarpety do perfum, ale to świadczy o Tobie, tym bardziej że ja po tobie nie jechałam tylko mówiłam ogólnie.

I nie, nie widzę różnicy między różą, zerwaną, kupioną, od cioci czy wychodowaną. Dla mnie liczy się że mój chłopak przytuli mnie i powie szczerze że życzy mi wszystkiego najlepszego. Ale każdy ma swoją opinię i jak was interesuje bardziej co on tam ma za plecami nbiż to co mówi to wasza sprawa.

A ja tam zazdroszcze Twojemu da Ci byle co, niestarannie zapakowane, kupione last minute na stacji benzynowej, a Ty będziesz piała z zachwytu, bo jestes taka antyksiezniczka

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
jak na mój gust o to właśnie w tym wszystkim chodzi, więc tak, daj mu gacie taty i z nim zerwij bo jest Ciebie nie godny.
kiepskie
MorticiaAdams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 14:08   #90
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: prezent z.. odzysku?

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
A ja współczuję twojemu że jak nie kupi ci biżuteri od kruka to urażona odwrócisz się plecami. Żenada porównywać skarpety do perfum, ale to świadczy o Tobie, tym bardziej że ja po tobie nie jechałam tylko mówiłam ogólnie.
No niestety. Ja przyjmuję tylko jachty i futra z szynszyli.

Cytat:
Ale każdy ma swoją opinię i jak was interesuje bardziej co on tam ma za plecami nbiż to co mówi to wasza sprawa.
"Kochanie, moja Mama jest nauczycielką, dostała na koniec roku szkolnego 10 bukietów, jeden Ci przyniosłem, bo tak Cię strasznie kocham."
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.