Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-26, 17:06   #271
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

nie tylko rok wczesniej ale w niektorych salach to nawet 1,5 albo jeszcze dluzej. znajoma mi mowila, ze zamawiali sale 2 lata wczesniej-szok normalnie. ale my poszlismy 1,5 roku wczesniej i lewie sie zalapalismy...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 07:19   #272
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez inc0gnit0 Pokaż wiadomość
ładnie ... załamałam się czytając ten wątek
W szoku jestem ...
To ile wcześniej trzeba sobie wszystko zaklepać ??
Mój TŻ się ociąga z zaręczynami, ale ślub niby planuje na przyszły rok chyba mu się będę musiała zaśmiać w twarz bo na 2009 to chyba w Łodzi już nic nie załatwię


oooo ,witam koleznke
no nie zalatwicie juz chyba na 2009roczek,ale jesli sie Wam uda,to chyba cudem....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 17:00   #273
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

To jeszcze zależy od Waszych planów, jeśli marzycie o dużym weselu to raczej się nic nie znajdzie ale na mniejsze przyjęcia nie ma problemu, sama niedawno szukałam sali na małe przyjecie do 40 osób i był duży wybór, wszedzie nasz termin był wolny. W jakim terminie planujecie ślub, latem czy raczej poza typowo ślubnym sezonem? To też ma wpływ.
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 21:36   #274
betmi
Raczkowanie
 
Avatar betmi
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

...z wynajęciem sali w 2009r. to naprawdę trudna sprawa.... jak patrze to już ludzie mają problemy 1,5 - 2 lata wcześniej po wyznaczonej dacie ślubu, ale to już wesela na większą ilość osób, które w dodatku odbywają się w najbardziej obleganych miesiącach...natomiast jeśli brana pod uwagę jest mała ilość gości to być może coś ciekawego uda się jeszcze znaleźć....
Pozdrawiam
betmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 23:31   #275
kamasutra0020
Przyczajenie
 
Avatar kamasutra0020
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Exclamation Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Witam wszystkie przyszłe panny młode
W zasadzie nie powinnam udzielac się już w tym wątku ale tak wpadłam z ciekawości to może coś doradzę Jestem juz meżatka od 2,5 roku ale nadal pamiętam ile mi to wszystko zajęło czasu i nerwów
Salę oczywiście najlepiej zaklepać jakieś 1.5 roku wcześniej ale w gruncie rzeczy później też znajdzie ( wiem bo moja siostra wychodzi za mąż w sierpniu a sale na 120 osób bez problemu znaleźli w listopadzie '08r.).
Popytać znajomych , rodzine o
fotografa - bo najlepiej zobaczyć jakie zdjęcia robi , czy mozna poźniej prócz odbitek zgrać je również na płytę(odbitki dla rodziny u niego Was oskubia z kasy a w media markt zapłacicie kilka złotych za zdjęcie )
orkiestra - jak graja , czy mozna sie z nimi dogadać w sprawie muzyki , czy czesto robia sobie przerwy jak zabawiaja gości (najlepiej obejrzeć kilka nagrań z wesel)
kamerzysta - oczywiście jaka cena , ile trwa nagranie ile bierze za oprawę komputerową i takie tam a najlepiej znaleść takiego co robi sesje zdjeciową i filmuje choć czasami taniej jest wziąść oddzielnych

Jak już zaklepiecie salę iddzcie do kościoła bo dopiero jak będziecie mieli godzinę ślubu to możecie umawiać się z fotografem i fryzjerem.
Jesli chodzi i fryzjera najlepiej zrobić soie próbna fryzurę ale to też jak już będziecie miały jakis poglad na temat sukni , welonu i dodatków. Najlepiej znaleść kogos kto zajmie się Wami kompleksowo tzn zrobi pazurki , makijaż i fryzurke i moze najlepiej jak może przyjechać do Was do domku - wtedy zawsze mniej stresu że szybko bo nie zdąże
uffff ale się rozpisałam ale mam nadzieje że chociaż troszkę Wam pomogłam Jak tylko bedziecie miały jakieś pytanka to chetnie podpowiem mam kilka namiarów które mogą Wam się przydać
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i życzę żeby ten piekny okres przed ślubem nie skończył się histerią i rozstrojem nerwowym
kamasutra0020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 09:22   #276
inc0gnit0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 87
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Heh dzięki za wszystkie odpowiedzi trochę mnie tu nie było ostatnio
Jeśli chodzi o wielkość wesela to będzie max 80 osób. O ile będzie, bo powiem szczerze coraz mniej mi się chce z tym wszystkim użerać, wolałabym skromną ceremonię i po prostu kolację dla najbliższej rodziny .. ale rodzina TŻ pewnie nie odpuści

A terminu jakiegoś konklretnego ne planujemy, raczej na zasadzie - gdzie będzie coś wolnego akurat
inc0gnit0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 15:06   #277
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Witam łodzianki
mieszkamy w okolicach Radomska. A ślub już za 3 tygodnie
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 10:15   #278
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Mnie zostało niecałe 5 miesięcy i im bliżej "godziny zero" tym większa ogarnia mnie... zgroza. Tyle rzeczy jest jeszcze do zrobienia, tyle pieniędzy do wydania, których oczywiście nie mamy... Nie wiem jak my podołamy finansowo, nawet z pomocą rodziców
Poza tym jak pomyślę o tych wszystkich ciotkach, które przyjadą, a których nie widziałam 10 lat.. i o czym ja mam z nimi rozmawiać?? A jeszcze gorzej jak nie przyjadą, bo bedzie mi przykro.. Ech, takie rozterki panny młodej
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 05:58   #279
aniamalus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 34
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
ja bardzo się boje, ze nie uda mi się zaklepać zadnego fajnego zespołu, a jak mam wziąśc taki który bedzie grał majteczki w kropeczki to podziękuje za taką przyjemność . Narazie kazałam rodzica porozglądać się za czymś sensownym (bo ja nawet nie wiem gdzie szukać) , ale decyzje bede podejmowac za 2 do 6 tygodni jak bede w domu i bede ich mogła usłyszceć w realu
Ja mogę polecić zespół REMIX z Lublina fajni ludzie, fajnie grają można się z nimi dogadać co i jak, a przede wszystkim fajnie prowadzą imprezę. Skład mają też nietypowy dwie dziewczyny i facet. Bawiłam się jako starsza na weselu z nimi w Warszawie i na pewno ich bierzemy na nasz ślub. Ich strona to: www.zespol.remixpw.com
aniamalus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:29   #280
sygnaturka
Raczkowanie
 
Avatar sygnaturka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 61
GG do sygnaturka
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Witam, dopiero teraz tu trafiłam Ślub 1 sierpnia tego roku
sygnaturka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:14   #281
Alicja z Krainy Czarów
utknęła w Króliczej Norze
 
Avatar Alicja z Krainy Czarów
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: bliżej dołu niż środka
Wiadomości: 273
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

ja również się dopisuję ślub 8.08.09
__________________
Most people never show up in their own lives
Alicja z Krainy Czarów jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 10:39   #282
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarów Pokaż wiadomość
ja również się dopisuję ślub 8.08.09
to tak samo jak nasz
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 14:59   #283
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

dziewczyny, udzielacie się na łódzkim (nie na wizażowym) forum ślubnym??
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 12:13   #284
YOZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
Może się przyda: http://www.marekurbanowski.pl/galeri...grafia-Slubna/

http://www.maxmodels.pl/marekurbanowski.html

[quote=
Popytać znajomych , rodzine o
fotografa - bo najlepiej zobaczyć jakie zdjęcia robi , czy mozna poźniej prócz odbitek zgrać je również na płytę(odbitki dla rodziny u niego Was oskubia z kasy a w media markt zapłacicie kilka złotych za zdjęcie )
orkiestra - jak graja , czy mozna sie z nimi dogadać w sprawie muzyki , czy czesto robia sobie przerwy jak zabawiaja gości (najlepiej obejrzeć kilka nagrań z wesel)
kamerzysta - oczywiście jaka cena , ile trwa nagranie ile bierze za oprawę komputerową i takie tam a najlepiej znaleść takiego co robi sesje zdjeciową i filmuje choć czasami taniej jest wziąść oddzielnych

Jak już zaklepiecie salę iddzcie do kościoła bo dopiero jak będziecie mieli godzinę ślubu to możecie umawiać się z fotografem i fryzjerem.
[/QUOTE]


Ogólnie rady bardzo dobre.Jednak z wywoływaniem zdjęć w media markt szczególnie tych od fotografa to bym był bardzo ostrożny. Jakośc tam oferowana pozostawia bardzo dużo do życzenia. Jest tanio to fakt, ale skoro tyle wydajemy na całość to chyba warto dołożyć i mieć cos na prawde dobrego

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-09 o 17:33 Powód: proszę używać funkcji "edytuj" w celu dodawania wypowiedzi i nie pisać post pod postem!
YOZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 22:01   #285
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
dziewczyny, udzielacie się na łódzkim (nie na wizażowym) forum ślubnym??
Ja podczytuję, czasem coś napisze ale niewiele, brakuje mi czasu na regularne pisanie, jednak forum jest skarbnicą informacji, zaglądam tam codziennie
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 22:03   #286
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

ja nawet swój dziennik mam ale średnio systematycznie go piszę
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:41   #287
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Spray, wiem o którym forum mówisz i nawet Cię stamtąd kojarzę. Ja się na nie przerzuciłam z wizażu, uważam że tam jest więcej informacji dotyczących ślubu w woj. łódzkim, no i przede wszystkim dzięki wszystkim opiniom znalazłam wymarzoną salę, zespół, fotografa.

Wizaż jest zbyt ogólnopolski w tych kwestiach.
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 14:45   #288
wikimi
Raczkowanie
 
Avatar wikimi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 338
GG do wikimi
Smile ŁÓDZKIE PANNY MŁODE, ślub w 2009 i później...

Może macie jakiś układ taneczny na pierwszy taniec dla pary młodej???
może rozrysowany lub coś z netu, szukałam ale nic ciekawego nieznalazłam, sama tez niewiem jaką piosenkę na pierwszy taniec wybrać.
I gdzie szukać sukni chodzi oczywiście o woj. łódzkie dalej nie zamierzam jechać
__________________
2010-08-29 cc g.12.00 3550g,57dł urodziła się nasza Kasieńka-nasz skarb
skończyłyśmy 7m-cy mamy czetery ząbki i ważymy 9kg, a urosłyśmy duzie duzie 72cm

nasz cudny ślub 08.08.2009
wikimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 14:48   #289
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ŁÓDZKIE PANNY MŁODE, ślub w 2009 i później...

Cytat:
Napisane przez wikimi Pokaż wiadomość
Może macie jakiś układ taneczny na pierwszy taniec dla pary młodej???
może rozrysowany lub coś z netu, szukałam ale nic ciekawego nieznalazłam, sama tez niewiem jaką piosenkę na pierwszy taniec wybrać.
I gdzie szukać sukni chodzi oczywiście o woj. łódzkie dalej nie zamierzam jechać
Myślę, że ten dział Cię zainteresuje


Na ślubnym kobiercu → klik

Znajdziesz tam masę informacji na temat ślub i wesele
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 21:25   #290
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: ŁÓDZKIE PANNY MŁODE, ślub w 2009 i później...

nam układ będzie robiła instruktorka na kursie tańca, a suknię w Łodzi zamówiłam, jest masa salonów
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 11:36   #291
wikimi
Raczkowanie
 
Avatar wikimi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 338
GG do wikimi
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Mnie zostało niecałe 5 miesięcy i im bliżej "godziny zero" tym większa ogarnia mnie... zgroza. Tyle rzeczy jest jeszcze do zrobienia, tyle pieniędzy do wydania, których oczywiście nie mamy... Nie wiem jak my podołamy finansowo, nawet z pomocą rodziców
Poza tym jak pomyślę o tych wszystkich ciotkach, które przyjadą, a których nie widziałam 10 lat.. i o czym ja mam z nimi rozmawiać?? A jeszcze gorzej jak nie przyjadą, bo bedzie mi przykro.. Ech, takie rozterki panny młodej

NIE PRZEJMUJ SIĘ nie jesteś sama, ja równiesz wychodze za 5 miesięcy za mąż, a mamy tylko :
- kamerzystę
- fotografa
- zespół
i nawet żadnej sukni jeszcze nie oglądałam i nawet niemierzyłam, sama niweiem kiedy znajde na to czas.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarów Pokaż wiadomość
ja również się dopisuję ślub 8.08.09

hehe mamy ta samą date ślubu nie jestem sama 8.08.2009

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Myślę, że ten dział Cię zainteresuje


Na ślubnym kobiercu → klik

Znajdziesz tam masę informacji na temat ślub i wesele

dzięki wielkie za pomoc, czasem ciężko coś jest samemu znaleść w śród tak wielu informacji

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

A wiecie jeśli ktoś jest z okolic tomaszowa to polecam fotografa który dojeżdza na miejsce na sale i rozkłąda się z własnym sprzętem.takiego szukaliśmy poniewasz mieszkamy ok. 40km od tomaszowa a on robi bardzo ładne zdjęcia, chcieliśmy koniecznie u niego bo widziałam już jak wyglądaja zdjęcia ślubne. sama na nich byłam, bo byłam starszą. jeśli ktos chce namiary to piszcie w tomaszowie też załatwiliśmy orkiestre - byliśmy u nich na próbie -sami zaproponowali bardzo nam się podobało, no ale zobaczymy na weselu,grają przeróżne nowe i stare utwory wprost do tańca
__________________
2010-08-29 cc g.12.00 3550g,57dł urodziła się nasza Kasieńka-nasz skarb
skończyłyśmy 7m-cy mamy czetery ząbki i ważymy 9kg, a urosłyśmy duzie duzie 72cm

nasz cudny ślub 08.08.2009
wikimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 16:24   #292
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

my też mamy slub 08.08.09 i wczoraj zamówiłam suknię w salonie Estera Novias na Słowackiego
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 12:00   #293
Niula15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

ja wychodzę za mąż 05-09-09 i mam dopiero kościół, salę i orkiestrę. Szukam teraz jakiegos dobrego kamerzysty i fotografa. Piszesz, że Ty już masz, czy to jakiś sprawdzony gość? możesz napisac coś więcej? Za suknie mam zamiar się zabrac w przyszłym miesiącu to będzie chyba najprzyjemniejsze, jak pomyśle o naukach przedmałżeńskich i o tym, że mój narzeczony nie ma bierzmowania to aż mnie trzęsie. Życzę powodzenia )


Cytat:
Napisane przez wikimi Pokaż wiadomość
NIE PRZEJMUJ SIĘ nie jesteś sama, ja równiesz wychodze za 5 miesięcy za mąż, a mamy tylko :
- kamerzystę
- fotografa
- zespół
i nawet żadnej sukni jeszcze nie oglądałam i nawet niemierzyłam, sama niweiem kiedy znajde na to czas.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------




hehe mamy ta samą date ślubu nie jestem sama 8.08.2009

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------



dzięki wielkie za pomoc, czasem ciężko coś jest samemu znaleść w śród tak wielu informacji

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

A wiecie jeśli ktoś jest z okolic tomaszowa to polecam fotografa który dojeżdza na miejsce na sale i rozkłąda się z własnym sprzętem.takiego szukaliśmy poniewasz mieszkamy ok. 40km od tomaszowa a on robi bardzo ładne zdjęcia, chcieliśmy koniecznie u niego bo widziałam już jak wyglądaja zdjęcia ślubne. sama na nich byłam, bo byłam starszą. jeśli ktos chce namiary to piszcie w tomaszowie też załatwiliśmy orkiestre - byliśmy u nich na próbie -sami zaproponowali bardzo nam się podobało, no ale zobaczymy na weselu,grają przeróżne nowe i stare utwory wprost do tańca


---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
witam- kurcze nie wiedziałam, że jest wątek o łódzkich pannach młodych i udzielam się tylko na PM 2009 ale moze do Was tez zawitam, zeby wymienic sie doswiadczeniami
wiec nasz slub bedzie 5.09.09, mamy sale, zespol, kosciol, fotografa i samochod....zostal kamerzysta ale to jutro załatwimy i na razie mamy spokoj
Cześć,
Ja też mam ślub 05-09-09. Widze, że masz juz prawie wszystko zapiete na ostatni guzik gratuluję. U mnie gorzej, jestem na etapie szukania kamerzysty i fotografa możesz udzielić jakis przydatnych informacji?? będę wdzięczna
Niula15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 15:46   #294
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Witam Łodzianki i nie tylko

Ja sie do Was dołanczam We sele ammy 4.09.2010 a juz wszytsko mamy załatwione. teraz tylko szukay norlalnego kursu tańca gdyz chcemy zatanczyc walca jako pierszy taniec...
Cos tu dosc cicho
jozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 13:07   #295
paulettta86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

W jakiej częśći łodzi mieszkasz bo mam pewno restauracje do polecenia.... ale nie wiem czy bedziesz miła blisko. Jest to knajpka mojej dobrej koleżanki super jedzenie i naprawde sporo tego z nie duże pieniądze

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

My już w czerwcu.........ale prawie wszystko załatwione. A propos pierwszego tańca uważam, że najlepiej wybrac taniec i piosenke i poprostu udać się do jakiejś szkółki żeby ktoś was poprowadził my tak robimy mam nadzieje ze nie bedzie to duż godzin i nie zbankrutuje...
paulettta86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 07:59   #296
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez paulettta86 Pokaż wiadomość
W jakiej częśći łodzi mieszkasz bo mam pewno restauracje do polecenia.... ale nie wiem czy bedziesz miła blisko. Jest to knajpka mojej dobrej koleżanki super jedzenie i naprawde sporo tego z nie duże pieniądze

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

My już w czerwcu.........ale prawie wszystko załatwione. A propos pierwszego tańca uważam, że najlepiej wybrac taniec i piosenke i poprostu udać się do jakiejś szkółki żeby ktoś was poprowadził my tak robimy mam nadzieje ze nie bedzie to duż godzin i nie zbankrutuje...
Ja nie mieszkam w Łodzi do pracy tam dojeźdźałam ale już jestem u siebie w mieście a my mamy sale OSP tak ja marzyliśmy...

No właśnie chodzi o to że to co jest w internecie to tylko weselne albo pokazy z konkursów i coś nie mogę znaleźć coś dla normalnych ludzi jednak nie weselnego bo mi się te niektóre nie podobają. Ja chce coś nowego i innego.
jozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 23:43   #297
kroliczekjasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
Witam! ja slubuje 06.06.2009, dokladnie za 241 dni mamy juz sale, kosciol, zespol i wodke czy jest ktos z Piotrkowa Tryb.? pozdrawiam was dziewczynki
czesc ja jestem z piotrkowa tybunalskiego.planujemy slub w nast roku ale chcemy juz znalesc sale weselna bo na codzien przebywamy poza granica.moze polecisz jakas sale?i wogole co gdzie mozna w tym piotrkowie zalesc bo niewiem jak sie za to zabrac pozdrawiam
kroliczekjasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 12:38   #298
wikimi
Raczkowanie
 
Avatar wikimi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 338
GG do wikimi
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Niula15 Pokaż wiadomość
ja wychodzę za mąż 05-09-09 i mam dopiero kościół, salę i orkiestrę. Szukam teraz jakiegos dobrego kamerzysty i fotografa. Piszesz, że Ty już masz, czy to jakiś sprawdzony gość? możesz napisac coś więcej? Za suknie mam zamiar się zabrac w przyszłym miesiącu to będzie chyba najprzyjemniejsze, jak pomyśle o naukach przedmałżeńskich i o tym, że mój narzeczony nie ma bierzmowania to aż mnie trzęsie. Życzę powodzenia )




---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



Cześć,
Ja też mam ślub 05-09-09. Widze, że masz juz prawie wszystko zapiete na ostatni guzik gratuluję. U mnie gorzej, jestem na etapie szukania kamerzysty i fotografa możesz udzielić jakis przydatnych informacji?? będę wdzięczna
Witam
dawno nie zagladałam do wątku ale już piszę . Kamerzysta jest z andrespola pod łodzią - sprawdzony - nagrywał moją studniówkę, mojego brata i jeszcze jakieś wesele , ogólnie jest znany bierze 1200zł za wesele i poprawiny. moge podać ci telefon jeśli jesteś zainteresowana. Co do potografa to jak pisałam wcześniej jest z tomaszowa maz. i w zależności ile zdjęc i gdzie tyle kosztuje , my mamy ustaloną cene 1000zl za ok 50 zdjęć bo 25 w plenerze gdzieś w pałacu w nieborowie Arkadii, no i reszta zdjęć jak do nas przyjedzie na wesele miałobyć troche studyjnych na sali wyżej i zdjęcia z rodziną ale teraz sama nie wiem czy nieodwołać studyjnych skoro bedziemy robić w pałacu w nieborowie i w parku w arkadii ??????
A tak pozatym to duzo mi brakuje do końca przygotowań:
np: ciasta, owoce
obrączki, strój młodego, przystrój kościoła, samochodu, sali,
suknię naszczęście już znalazłam w łodzi w salonie ślubnym Isabel - mają tam cudne kiecki.
i brak przystroju sali najbardziej mnie niepokoi
zostaje jeszcze samochód do ślubu i inne dodatki ale mam nadzieje że się wszystko znajdzie Pozdrowionka
__________________
2010-08-29 cc g.12.00 3550g,57dł urodziła się nasza Kasieńka-nasz skarb
skończyłyśmy 7m-cy mamy czetery ząbki i ważymy 9kg, a urosłyśmy duzie duzie 72cm

nasz cudny ślub 08.08.2009

Edytowane przez wikimi
Czas edycji: 2009-05-04 o 11:00
wikimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 21:21   #299
wikimi
Raczkowanie
 
Avatar wikimi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 338
GG do wikimi
Talking Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

A czemu tu taka cisza??? czyzby łodzianki nie planowały ślubu??? W takim razie pochwale sie ze juz mam suknie zamówioną
Zaczelismy juz rozdawac zaproszenia, zamówiłam tort, popytałam co nie co o wystruj koscioła zywymi kwiatami i teraz nie wim jakie wybrac?? Proponowane to róża, eustoma, lilia. chciałm storczyki ale ponoc nie bedzie ich w sierpniu!? Co myslicie , jakie kwiatki wybrac i jakie kolory???Moja suknia bedzie ecru! A nad wiazanka juz troche myslałam moze coś takiego????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet frezje-razem1.jpg (69,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet roze2-rzaem3.jpg (56,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BUKIET roze bialocherbaciane-razem2.jpg (63,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet wyw.jpg (77,5 KB, 9 załadowań)
__________________
2010-08-29 cc g.12.00 3550g,57dł urodziła się nasza Kasieńka-nasz skarb
skończyłyśmy 7m-cy mamy czetery ząbki i ważymy 9kg, a urosłyśmy duzie duzie 72cm

nasz cudny ślub 08.08.2009
wikimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 12:32   #300
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

witam )
ślub 10.07.2009r, zaplanowany 3 miesiące przed, więc niestety piątek. Albo nawet bez niestety, bo nie ma to dla nas znaczenia Suknia zamówiona, kamerzysta i fotograf też, sala zarezerwowana, dj zamówiony, dodatki (poza bielizną, nie ma staników ecru z odpinanymi ramiączkami 70C, nie ma ), kościól załatwiony, zaproszenia rozdane Więc wszystko na wariackich papierach, ale wesoło hihi
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 21:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.