Wątek o sklepie Aeropostale - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 16:56   #961
PaAaULiiiNkAaA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Ćwirko a jak to jest z tymi wszystkimi dopłatami tzn cło tax i przesylki wszystkie. Np do kwoty 100$ ile tego trzeba doliczyc??
PaAaULiiiNkAaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:39   #962
alam
Raczkowanie
 
Avatar alam
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 128
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Cytat:
Napisane przez No_Doubt1 Pokaż wiadomość
Dostał już ktoś ? Bo to już trochę długo chyba trwa .
Ja nie dostałam i jestem

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
ja nie juz nie dojdzie bo to juz prawie 3tyg...
To już 3 tygodnie,szok przestałam liczyć ile czasu minęło

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Hmm. Tylko Wy 4? Alam, M-habbibi, No_Doubt i Agniesia666?
Ćwirko czy mogłabyś wysłać dowód nadania na maila,adres podałam wcześniej na PW.Powiedz kiedy będziesz interweniować,wiesz byłam na poczcie i rozmawiałam z babką o całej tej sytuacji i powiedziała,że jeśli minęło dwa tygodnie( a u nas minęło już 3)to trzeba to reklamować jak najszybciej.Zdaję sobie sprawę,że masz sesję i wiele innych spraw na głowie.Chciałabym tylko wiedzieć kiedy będziesz miała możliwość zająć się tą sprawą,zapewne każda z nas jest poirytowana tą sytuacją,każda z nas wpakowała w to nie małą kasę.Tak naprawdę to wszystko w Twoich rękach.

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Cwirko a co robimy z tymi paczkami, ktore nie dotarly bedziesz reklamowac? jak to jest? Nigdy nie mialam takiej sytuacji wszystkie paczki zawsze dochodzily
JA równiez nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
to moj rowniez pierwszy taki przypadek. kupuje duzo na allegro i ebayu, a takze sie wymieniam na targowiskuy i nigdy mi sie nie zdarzylo zeby cokolwiek zginelo. ani sposrod rzeczy, ktore mialam dostac, ani sposrod tych, ktore wysylalam.
Podobno mają być jakieś zmiany w Poczcie Polskiej,niby korzystne dla jej potencjalnych klientów,haha ciekawe czy doczekamy się tych zmian
alam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:43   #963
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Cytat:
Napisane przez alam Pokaż wiadomość
Ja nie dostałam i jestem


To już 3 tygodnie,szok przestałam liczyć ile czasu minęło


Ćwirko czy mogłabyś wysłać dowód nadania na maila,adres podałam wcześniej na PW.Powiedz kiedy będziesz interweniować,wiesz byłam na poczcie i rozmawiałam z babką o całej tej sytuacji i powiedziała,że jeśli minęło dwa tygodnie( a u nas minęło już 3)to trzeba to reklamować jak najszybciej.Zdaję sobie sprawę,że masz sesję i wiele innych spraw na głowie.Chciałabym tylko wiedzieć kiedy będziesz miała możliwość zająć się tą sprawą,zapewne każda z nas jest poirytowana tą sytuacją,każda z nas wpakowała w to nie małą kasę.Tak naprawdę to wszystko w Twoich rękach.


JA równiez nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji



Podobno mają być jakieś zmiany w Poczcie Polskiej,niby korzystne dla jej potencjalnych klientów,haha ciekawe czy doczekamy się tych zmian

Będę jutro lub pojutrze na poczcie, zależy jak się wyrobie z czasem, bo muszę po wpisy pobiec na uczelnię. Reklamację można złożyć po 2 tygodniach roboczych, czyli 14 dniach roboczych od daty wysłania. Nie wliczają się w to soboty. Skan oczywiście wyślę, podaj maila mi na PW.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 11:37   #964
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Byłam dziś na poczcie, wkleję wiadomość, którą napisałam na Forever, bo tam mam podobną sytuację:

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Wróciłam z poczty, była mała awantura. Wyszłam z zapewnieniem, że paczki dojdą w tym tygodniu do adresatów. Pytam się babki czy może mi to zapewnienie dać na piśmie, a ona że nie, bo ona nie doręcza paczek. Jak zapytałam jak w takim razie może mi coś takiego obiecywać już nie umiała odpowiedzieć. Jak stałam w kolejce to sobie pogadałam z jedną kobitką, która głośno narzekała na zgubioną paczkę, więc się podłączyłam do niej. Podobno drze się z pocztą od 2 m-cy, bo paczka jej idzie z Gdańska od listopada i dojść nie mogą gdzie ona jest Kurczę mam ochotę to wszystko zgłosić do jakiejś "Uwagi"...
Czy możecie mi potwierdzić listę osób, do których nie doszło?

Agniesia666- nie doszło
No_Doubt- nie doszło

Mgdaa- już ma
Eary Grel- już ma
Candance1- już ma
Enaffi-już ma
Sweet Pina-już ma

Alam-nie doszło
m-habibbi- nie doszło
Czesterka- już ma
Angel001- już ma
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 11:39   #965
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Ja nadal nie dostalam bylam dzis na poczcie i przy okazji zapytalam, czy nie ma do mnie nic ale niestety
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 11:54   #966
No_Doubt1
Zadomowienie
 
Avatar No_Doubt1
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 764
GG do No_Doubt1
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

U mnie niestety się zgadza .. do mnie jeszcze nie doszło
No_Doubt1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 11:57   #967
agusiek123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 972
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

są juz moze wyliczenia odnosnie ostataniej paczki ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agusiek123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 15:42   #968
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

przepraszam że przeszkadzam w trudnej sytuacji Ćwirko. A kiedy my dostaniemy swoje zamówienie? Ja jeszcze buty z Ami? (tylko się przypominam )
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 15:53   #969
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Cytat:
Napisane przez agusiek123 Pokaż wiadomość
są juz moze wyliczenia odnosnie ostataniej paczki ?
Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
przepraszam że przeszkadzam w trudnej sytuacji Ćwirko. A kiedy my dostaniemy swoje zamówienie? Ja jeszcze buty z Ami? (tylko się przypominam )
Już podliczone, teraz muszę Wam rozesłać PW tylko, wpłacicie i mogę wysłać choćby w środę(Niusia wiem, że odbiór osobisty). Wejdźcie na Wizaż wieczorem, roześlę Wam te wyliczenia.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:30   #970
alam
Raczkowanie
 
Avatar alam
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 128
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Czy możecie mi potwierdzić listę osób, do których nie doszło?

Agniesia666- nie doszło
No_Doubt- nie doszło

Mgdaa- już ma
Eary Grel- już ma
Candance1- już ma
Enaffi-już ma
Sweet Pina-już ma

Alam-nie doszło
m-habibbi- nie doszło
Czesterka- już ma
Angel001- już ma[/quote]

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Ja nadal nie dostalam bylam dzis na poczcie i przy okazji zapytalam, czy nie ma do mnie nic ale niestety
Cytat:
Napisane przez No_Doubt1 Pokaż wiadomość
U mnie niestety się zgadza .. do mnie jeszcze nie doszło
Do mnie nadal nic nie doszło Ćwirko powiedz co konkretnie wynikło z Twojej interwencji na poczcie, na jakiej podstawie pani z okienka na poczcie zapewniła Cię, że paczki dojdą w tym tygodniu (wyjmie je spod lady czy jak mam to rozumieć?).Bo mnie osobiście takie zapewnienie pani z okienka nie satysfakcjonuje. W tym momencie najlogiczniej byłoby złożyć reklamację na piśmie, a jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby gdybyś więła ze sobą dowody nadania i po wylegitymowaniu się jako nadawca zażądała sprawdzenia na ich podstawie wykazów nadanych przesyłek tego dnia,żebyś domagała się udowodnienia,że przesyłki wogóle opuściły Wawę
alam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:40   #971
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Cytat:
Napisane przez alam Pokaż wiadomość




Do mnie nadal nic nie doszło Ćwirko powiedz co konkretnie wynikło z Twojej interwencji na poczcie, na jakiej podstawie pani z okienka na poczcie zapewniła Cię, że paczki dojdą w tym tygodniu (wyjmie je spod lady czy jak mam to rozumieć?).Bo mnie osobiście takie zapewnienie pani z okienka nie satysfakcjonuje. W tym momencie najlogiczniej byłoby złożyć reklamację na piśmie, a jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby gdybyś więła ze sobą dowody nadania i po wylegitymowaniu się jako nadawca zażądała sprawdzenia na ich podstawie wykazów nadanych przesyłek tego dnia,żebyś domagała się udowodnienia,że przesyłki wogóle opuściły Wawę
Sorki, ale muszę się wtrącić.
Po pierwsze nikt się nie musi legitymować, gdy ma dowody nadania i składa reklamację.
Po drugie - jeśli masz skan od Ćwirki to sama mając nr nadania możesz zadzwonić na pocztę i spytać czy mają w systemie ten numer.
Niestety przesyłki czasami giną a zanim się złoży reklamację to trzeba poczekać 14 dni roboczych.
Sprawdzanie danej reklamacji przez pocztę to miesiąc - ja kiedyś czekałam 2

Już pomijam to, że Pani na poczcie nie może sprawdzić (bo nie ma jak) czy przesyłki opuściły Warszawę.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 21:38   #972
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Cytat:
Napisane przez alam Pokaż wiadomość
Do mnie nadal nic nie doszło Ćwirko powiedz co konkretnie wynikło z Twojej interwencji na poczcie, na jakiej podstawie pani z okienka na poczcie zapewniła Cię, że paczki dojdą w tym tygodniu (wyjmie je spod lady czy jak mam to rozumieć?).Bo mnie osobiście takie zapewnienie pani z okienka nie satysfakcjonuje. W tym momencie najlogiczniej byłoby złożyć reklamację na piśmie, a jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby gdybyś więła ze sobą dowody nadania i po wylegitymowaniu się jako nadawca zażądała sprawdzenia na ich podstawie wykazów nadanych przesyłek tego dnia,żebyś domagała się udowodnienia,że przesyłki wogóle opuściły Wawę
Nic nie wynikło z mojej interwencji, bo mi nie przyjęła reklamacji, kazała poczekać do końca tygodnia.

Edit: Ostatnie zamówienie- już jesteście podliczone, wysyłam PW z kwotami. Chciałabym żebyście jutro wpłaciły, bo w środę jadę po południu do domu i wracam w weekend, więc chciałam Wam rano wysłać, bo znowu się odwlecze do przyszłego tygodnia. Więc uprzedzam, że osoby, które wpłacą będą mieć w srodę wysłane, reszta dopiero po niedzieli.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-02-09 o 21:49
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 21:52   #973
alam
Raczkowanie
 
Avatar alam
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 128
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Sorki, ale muszę się wtrącić.
Po pierwsze nikt się nie musi legitymować, gdy ma dowody nadania i składa reklamację.
Po drugie - jeśli masz skan od Ćwirki to sama mając nr nadania możesz zadzwonić na pocztę i spytać czy mają w systemie ten numer.
Niestety przesyłki czasami giną a zanim się złoży reklamację to trzeba poczekać 14 dni roboczych.
Sprawdzanie danej reklamacji przez pocztę to miesiąc - ja kiedyś czekałam 2

Już pomijam to, że Pani na poczcie nie może sprawdzić (bo nie ma jak) czy przesyłki opuściły Warszawę.
Droga candace1, skoro już się wtrąciłaś nie musisz przepraszać.

Po pierwsze - OK - może i nie musi się legitymować

Po drugie - nie mam skanu nadania (przed chwilą jedynie otrzymałam nr od Ćwirki), ponadto nie masz racji co do sprawdzenia nr nadania w systemie ponieważ takowy nie istnieje! Przed chwilą dzwoniłam na całodobową pocztę w tej sprawie. Chodzi mi o to, by Ćwirka za okazaniem dowodów nadania domagała się, by w tej placówce poczty przekopali wykazy z tego dnia (najprawdopodobniej 18 stycznia) i powiedzieli co się z tymi przesyłkami stało.

Po trzecie - zdaję sobie sprawę z tego, że przesyłki czasem giną - tylko, że w tym przypadku zginęły aż 4!!! nie można tego nazwać zbiegiem okoliczności, a dziś mija 16 dzień od daty nadania przesyłek (bynajmniej moja została wysłana 18 stycznia), a reklamację może złożyć tylko i wyłącznie nadawca.
alam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 22:04   #974
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Cytat:
Napisane przez alam Pokaż wiadomość
Droga candace1, skoro już się wtrąciłaś nie musisz przepraszać.

Po pierwsze - OK - może i nie musi się legitymować

Po drugie - nie mam skanu nadania (przed chwilą jedynie otrzymałam nr od Ćwirki), ponadto nie masz racji co do sprawdzenia nr nadania w systemie ponieważ takowy nie istnieje! Przed chwilą dzwoniłam na całodobową pocztę w tej sprawie. Chodzi mi o to, by Ćwirka za okazaniem dowodów nadania domagała się, by w tej placówce poczty przekopali wykazy z tego dnia (najprawdopodobniej 18 stycznia) i powiedzieli co się z tymi przesyłkami stało.

Po trzecie - zdaję sobie sprawę z tego, że przesyłki czasem giną - tylko, że w tym przypadku zginęły aż 4!!! nie można tego nazwać zbiegiem okoliczności, a dziś mija 16 dzień od daty nadania przesyłek (bynajmniej moja została wysłana 18 stycznia), a reklamację może złożyć tylko i wyłącznie nadawca.

Odnoszę dziwne wrażenie, że mnie oskarżasz o coś... Śledzić przesyłkę można nie przez jakąkolwiek pocztę, tylko dzwoni się na pocztę docelową lub tamtą skąd przesyłka wyszła i jedna albo druga podaje numer do swojej sortowni i w tej sortowni można się dowiadywać o paczkę.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 22:15   #975
alam
Raczkowanie
 
Avatar alam
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 128
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Odnoszę dziwne wrażenie, że mnie oskarżasz o coś... Śledzić przesyłkę można nie przez jakąkolwiek pocztę, tylko dzwoni się na pocztę docelową lub tamtą skąd przesyłka wyszła i jedna albo druga podaje numer do swojej sortowni i w tej sortowni można się dowiadywać o paczkę.
Odnosisz mylne wrażenie bo przez myśl mi nawet nie przeszło by kogokolwiek o cokolwiek oskarżać... próbuję jedynie wytłumaczyć,że Twoja osobista wizyta na poczcie ma o wiele większe przebicie niż jakikolwiek telefon z mojej strony.
alam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 22:18   #976
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Cytat:
Napisane przez alam Pokaż wiadomość
Odnosisz mylne wrażenie bo przez myśl mi nawet nie przeszło by kogokolwiek o cokolwiek oskarżać... próbuję jedynie wytłumaczyć,że Twoja osobista wizyta na poczcie ma o wiele większe przebicie niż jakikolwiek telefon z mojej strony.
Wysłałam Ci na maila zdjęcie skanu nadania, niewyraźne ale w miarę czytelne. Wierz mi, że jeśli paczki nie dojdą do końca tygodnia to zrobię taki sajgon, że im się nie śniło. Ja to wszystko na spokojnie opisuję, ale spokojna już dawno nie jestem i dzisiaj była spora awantura.


Edit: Nowe zamówienie wyślę z innej poczty, pojadę gdzieś na jakieś zadupie, żeby nie wysyłać z żadnej dużej w centrum Wawy. Może to podziała.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2009-02-09 o 22:22
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 22:28   #977
alam
Raczkowanie
 
Avatar alam
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 128
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Wysłałam Ci na maila zdjęcie skanu nadania, niewyraźne ale w miarę czytelne. Wierz mi, że jeśli paczki nie dojdą do końca tygodnia to zrobię taki sajgon, że im się nie śniło. Ja to wszystko na spokojnie opisuję, ale spokojna już dawno nie jestem i dzisiaj była spora awantura.
Dziękuję,właśnie przed chwilą dostałam maila,dzięki .Dziękuję za zaangażowanie i mam nadzieję, że uda się wszystko załatwić (lub nic nie trzeba będzie załatwiać bo paczki do nas wszystkich dojdą)Zdaję sobie sprawę, że denerwuje Cię ta cała sprawa ale mam nadzieję,że wszystko dobrze się skończy.
alam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 22:58   #978
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Wysłałam wyliczenia. Mam nadzieję, że dobrze dodawałam i odejmowałam, jak się coś nie zgadza piszcie PW Jednak najbardziej opłaca się zamawiać powyżej 10 osób, bo prowizja dla pośrednika dobija, a tak się rozkłada na więcej osób. Pamiętajcie, że w skład wysyłki wchodzi" prowizja dla pośrednika za zamowienie, tax, wysyłka w USA, wysyłka do Polski od pośrednika i prowizja za wysłanie paczki.

Koniecznie podajcie mi swoje adresy jak najszybciej, zatytułujcie najlepiej "Aero+adres".
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 09:51   #979
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Wiecie co, zauważyłam, że każdy wątek ostatnio przeradza się w dyskusję o poczcie i licytację kto już paczkę ma, kto nie ma, kto ma awizo, dziękujecie organizatorkom, piszecie posty typu"a ja ciągle nie mam". Bez sensu to jest. Od tej pory proszę o niezaśmiecanie wątków. Piszcie PW do organizatorki. Zresztą postanowiłyśmy z Ćwirką, że od tej pory każda organizatorka będzie wysyłała numer nadania do uczestniczek, żeby same mogły sobie śledzić swoje paczki, będzie mniej zamieszania. Proszę o dostosowanie się do tego!
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 10:54   #980
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Cytat:
Napisane przez alam Pokaż wiadomość
nie masz racji co do sprawdzenia nr nadania w systemie ponieważ takowy nie istnieje!
w ogóle mnie nie dziwi, że tak ci powiedzieli.
A wierz mi, że system jest.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 10:59   #981
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Oj Dziewczyny nie oftopujmy. Koniec dyskusji o poczcie, czekam na PW, że paczki doszły lub na PW w piątek, że tfu tfu nie doszły.


BTW- może nowe zamówienie? Zbierze się z 10 osób? Jestem po sesji, wolna i szczęśliwa, więc szybciutko bym to wszystko załatwiła
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:56   #982
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Ja bym może i chciała ale dolar musi spaść :/
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:54   #983
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Ćwirko, chętnie dołączę się do Twojego zamówienia.

A jednak nie dołączę się.

Stwierdzam, że wpadłam już w zakupoholizm
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.




Edytowane przez sportsmenka86
Czas edycji: 2009-02-10 o 23:01
sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 10:37   #984
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Do dzisiaj, do 10 rano dostałam wpłaty od Belci, Sharpei i Moni_sss91(nie podpisałaś przelewu ) Już do Was wysłałam Moni_sss i Belcia- macie paczki ubezpieczone na 300zł(zgodnie z naszym regulaminem powyżej 150zł ubezpieczamy), obydwie 15zł plus koperta 2.45zł. Sharpei Tobie wysłałam normalnie, miałaś tylko koszulkę, 5 zł plus koperta mała 1,45zł Przelejcie to proszę (bo za wysyłkę krajową się rozliczamy zawsze jak już wyślę)
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:14   #985
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Ja wysłałam od siostry z konta. Agnieszki. Z Aero i Ami łącznie z wyszczególnieniem w przelewie. Powinno dzisiaj już być na Twoim koncie.
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:54   #986
agusiek123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 972
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

ja wczoraj po poludniu zrobilam przelew dziwne, ze jeszcze nie ma
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agusiek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:59   #987
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

właśnie ja mam wrażenie, że coś nie tak z inteligo
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:47   #988
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Kilka przelewów przyszło mi dziś po 10 rano(jak pisałam DO 10 rano miałam tylko od 3 osób), ale ja na poczcie byłam przed 10 rano, więc reszta będzie załatwiona jak pisałam w poniedziałek, bo już jestem u rodziców.
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 16:46   #989
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

Ćwirko, poszło za paczuszkę
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 16:51   #990
sharpei
Raczkowanie
 
Avatar sharpei
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 404
Dot.: Wątek o sklepie Aeropostale

ja tez wysłalam za paczke
sharpei jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-09 12:43:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.