Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 15:13   #31
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

masz naprawdę sliczne włoski.i to juz tylko od ciebie zalezy co z nimi zrobisz,bo kto wie,moze w krotkich bedziesz czula sie swietnie,ale mozesz zalowac,wiadomo jak to z włosami jest.ja gdybym miala takie włosy to tylko bym grzywke zagescila i moze leciutko postponiowala ale tylko przody,bo mi osobiscie podobaja sie takie proste wlosy z przodu lekko postopniowane.ale na boba nie scinaj
podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 17:24   #32
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
ZDECYDOWANIE obciąć!A przynajmniej podetnij
Iza, a niby dlaczego ZDECYDOWANIE ściąć??

Ja nie wiem, ale tak wyraźne zaznaczenie, że tak duża zmiana jest konieczna jak dla mnie pachnie zazdrością....
To prawda, że niektóre dziewczyny tak bardzo chciałyby mieć długie włosy, że swoim koleżankom źle doradzają ech

Ja nadal utrzymuje swoją opinie, że długość między łopatki a łokcie będzie odpowiednia i jakieś pazurki z przodu... Zawsze to jakaś zmiana
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 17:37   #33
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Cytat:
Napisane przez elfik89 Pokaż wiadomość
Ja nadal utrzymuje swoją opinie, że długość między łopatki a łokcie będzie odpowiednia i jakieś pazurki z przodu... Zawsze to jakaś zmiana
Popieram, że jeśli chcesz jakiejś zmiany to obetnij tak jak koleżanka którą zacytowałam Ci radzi, albo grzywkę zrób gęstszą.
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:33   #34
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
A ja jestem naturalna blondynka i wcale nie mam cienkich i delikatnych wloskow, ale grube i geste. Jak dla mnie tak dlugie wlosy, chicby i byly gesciejsze, sa okropne. W tym przypadku bob wg mnie nie pasuje, ale troche podciac by sie przydalo.
Nie wątpie, że takie rzeczy się zdarzają - masz szczęście posiadając takie gęste i mocne włosy Z reguły jasne włosy są ciensze i delikatniejsze od ciemnych, ale wyjątki się zdarzają - podobnie w drugą stronę. Ja jestem z natury szatynką, a włosy mam bardzo delikatne i cienkie no i też nosze długość sięgającą za pas po prostu takie lubię - długie włosy mają wielu zwolenników, ale jest też sporo osób, którym się one po prostu nie podobają - stąd pewnie tak zróżnicowane porady dotyczące fryzurki dla anazbo89 Nie ma takiej możliwości, żebyśmy zawsze podobali się jednakowo wszystkim bez wyjątku Dlatego ważne, aby anazbo89 wybrałą dla siebie propozycję, która najlepiej trafi w jej gust i oczekiwania
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:33   #35
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Ja bym obcięła, albo chociaż wycieniowała przy twarzy (jak to już niektóre dziewczyny przede mną zasugerowały). Nie wiem, czy na tych zdjęciach na których siedzisz całe włosy zgarnęłaś do przodu czy zostały jeszcze jakieś z tyłu, ale ogólnie wydają się dosyć cienkie, jak na mój gust za cienkie na tę długość. No, ale co kto lubi
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 20:09   #36
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Ja mialam kiedys dlugie i kolezanki sie zachwycaly, ale mnie strasznie denerwowaly. Ogolnie nie mam nic przeciwko dlugima, ale az taka dlugosc mi osobiscie sie nie podoba. Teraz zapuszczam dla odmiany, bo kiedy sie zestarzeje, to i moje wlosy tez. Ale do ramion, czy lopatek, nie dalej. Oczywiscie jak mnie znowu nie zaczna denerwowac i nei zetne.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 20:32   #37
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

pięęęęęękne masz włoski ale wydaje mi się, że nie są za gęste. na twoim miejscu podcięłabym je z 15 - 20 cm. cebulki troszkę odpoczną a dla Ciebie to będzie jakaś zmiana na boba to chyba za duża zmiana. pomysł ile będą odrastać:P
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 22:09   #38
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

A moze bob akurat okaze sie strzalem w dziesiatke(taki dluzszy) i kolezanka nie bedzie chciala juz odhodowac wloskow?
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 23:17   #39
anazbo89
Przyczajenie
 
Avatar anazbo89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 25
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

A więc tak... Proszono więc odpisuję na tem. decyzji co do zmiany fryzurki
Patrząc na te przemiłe komentarze od was kobietek z forum... i te moich znajomych stwierdzam, że może i faktycznie za bardzo napaliłam się na duże zmiany... O lekkim podcięciu nawet nie myślałam, bo chodziło mi o coś co od razu zauważe, odczuję Bob wielorazowo odradzany więc też odpada, a poza tym faktycznie chyba czułabym się już mega źle wiedząc, że nie mam nic w sobie "wyjątkowego" (to może za mocne słowo). Pozostanę jednak przy obecnej fryzurze, a i te chętki napewno mi w końcu odejdą...

Pozostaje mi tylko bardzo podziękować za wasze wypowiedzi w moim temacie Bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji oceny osób z którymi się nie znam Oceny wasze
Naprawdę wielkie dzięki

Pozdrawiam.
__________________
"Doświadczenie przetrwania jest kluczem do potęgi"
anazbo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 00:54   #40
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Cytat:
Napisane przez anazbo89 Pokaż wiadomość
A więc tak... Proszono więc odpisuję na tem. decyzji co do zmiany fryzurki
Patrząc na te przemiłe komentarze od was kobietek z forum... i te moich znajomych stwierdzam, że może i faktycznie za bardzo napaliłam się na duże zmiany... O lekkim podcięciu nawet nie myślałam, bo chodziło mi o coś co od razu zauważe, odczuję Bob wielorazowo odradzany więc też odpada, a poza tym faktycznie chyba czułabym się już mega źle wiedząc, że nie mam nic w sobie "wyjątkowego" (to może za mocne słowo). Pozostanę jednak przy obecnej fryzurze, a i te chętki napewno mi w końcu odejdą...

Pozostaje mi tylko bardzo podziękować za wasze wypowiedzi w moim temacie Bardzo pomogły mi w podjęciu decyzji oceny osób z którymi się nie znam Oceny wasze
Naprawdę wielkie dzięki

Pozdrawiam.
Dobra decyzja
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 07:32   #41
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Dobra decyzja
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 15:33   #42
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 100
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Bardzo dobra decyzja
Anekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 15:33   #43
malamiiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 27
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

podetnij tak z 5 cm jak bardzo potrzebujesz zmiany, przynajmniej ja bym tak zrobiła ;p ale na prosto i tyle! masz naprawde ladne wlosy
__________________
nie zapuszczam nie moge zyc bez fryzjera;p
malamiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 16:11   #44
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

przeciez mozesz je pocieniowac warstwami znacznie, scic na trojkat ale nie schodzic z obecnej dlugosci, nabiora lekkosci i bede sie fajnie ukladac, moim zdaniem takie ladniejsze niz prosta linia na koncach
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 18:37   #45
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
przeciez mozesz je pocieniowac warstwami znacznie, scic na trojkat ale nie schodzic z obecnej dlugosci, nabiora lekkosci i bede sie fajnie ukladac, moim zdaniem takie ladniejsze niz prosta linia na koncach
Pocieniować.... ja nie wiem jak można cieniować tak delikatne włosy.... moim zdaniem zbrodnia....
Pazurki.... sądze jest to dobre wyjście, bo gęstości włosa nie stracisz, a będzie to coś nowego....

W kwestii czy te pazurki na trójkąt, czy tylko z przodu to już wedle twojego uznania na trójkąt oczywiście będzie to większa zmiana i w sumie myśle, że to też ciekawa fryzura
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 22:13   #46
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Ostatnio ogladalam metamorfozy na Polsat Cafe i tam pan robil takie cieniowanie specjalne dla cienkich wlosow. Warstwy spodnie scina sie tak, zeby unosily te na wierzchu. W ten sposob wlosy nabraly objetosci i wygladaly na grubsze, czy tam bardziej geste.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 00:09   #47
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Ostatnio ogladalam metamorfozy na Polsat Cafe i tam pan robil takie cieniowanie specjalne dla cienkich wlosow. Warstwy spodnie scina sie tak, zeby unosily te na wierzchu. W ten sposob wlosy nabraly objetosci i wygladaly na grubsze, czy tam bardziej geste.
OMG... Ja nie wiem kto by sie na to zgodził... co za głupi pomysł :P
Ja bym w życiu nie dała sobie sciąć włosów pod spodem, bo jak to ma wyglądać potem....
Robi się kitke czy jakiś kok na wesele czy coś, a tu pełno włosków od spodu wychodzi, koszmar :P
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 00:36   #48
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Jesteś szczupła i wysoka, dlatego nie ścinaj się krócej niż do ramion, bo będziesz wyglądała jak tyczka! Taka moja rada. Zresztą czytałam o tym, że wysokim kobietom nie za dobrze jest we włosach krótszych niż do ramion. Nie cieniuj włosów, bo rzeczywiście zrobią się za rzadkie, no chyba, że leciutko pocieniowane. Pytasz się, czy ściąć włosy, czy nie... To zależy czego Ty chcesz. Jeżeli jesteś już znudzona swoimi włosami to czas na zmianę. Przecież Ci odrosną włoski
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 09:48   #49
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Cytat:
Napisane przez elfik89 Pokaż wiadomość
OMG... Ja nie wiem kto by sie na to zgodził... co za głupi pomysł :P
Ja bym w życiu nie dała sobie sciąć włosów pod spodem, bo jak to ma wyglądać potem....
Robi się kitke czy jakiś kok na wesele czy coś, a tu pełno włosków od spodu wychodzi, koszmar :P
Tylko on nie sicinal ich na krotko. To bylo jak normalne cieniowanie, tylko ciete tak, zeby sie ukladaly w ten sposob, by wygladalo, ze jest ich wiecej. Jak cieniujesz wlosy normalnie, to tez ich wszystkichw kitke nie zlapiesz.
Poza tym co szkodzi sprobowac podciac wlosy. I tak odrosna. A z tym zalowaniem-ja scielam z dlugich na zupelnie krotko i nie zalowalam. Potem zapuscilam i scielam znow i przez 12 lat mialam krociutkie. Jak ktos mysli o zmianie, to chyba nie jest nastawiony na zalowanie, a jesli sie boi, ze bedzie, to najlepiej zostawic jak jest.

Edytowane przez Chaos_Girl
Czas edycji: 2009-02-14 o 09:50
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 12:25   #50
koniczyna82
Rozeznanie
 
Avatar koniczyna82
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Wiesz, ja tez mam takiego "wilka" na środku czoła. Ale przy trochę gęściejszej grzywce zupełnie go nie widać Poza tym też żal było mi włosów na grzywką bo ogólnie nie mam ich za gęstych. Ale okazało się ze na skroniach moje włoski i tak były dość krótkie, krótsze od reszty włosów, tak że na grzywkę taka gęsta dały radę a moje włosy wcale przez to nie straciły na objętości
koniczyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 12:37   #51
irethi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: --
Wiadomości: 101
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

skroc wlosy, wyjdzie Ci to tylko na dobre.
__________________
Nie ma jak to spacerek po cienkiej linii !!


irethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 01:22   #52
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Nie ścinaj ich, tzn ja bym tylko podcieła zniszczone końcówki tak z 10 cm, przy twojej długości to będzie prawie niezauważalne, koloru tez bym nie zminiała, Twoje włosy sa piekne i sa Twoja wielka ozdobą. Tak jak radziły niektóre wizażanki, zagęściłabym odrobine grzywkę, jeśli bardzo Cie kusi szaleństwo, to ostatecznie pozwoliłabym sobie na przycieniowanie przodu ale tylko trochę taj jak Anastacia na tych zdjęciach
http://images.google.pl/imgres?imgur...lr%3D%26sa%3DG

nie zwracaj uwagi na to, ze ona nie ma grzywki, tylko na boki fryzury- o to mi chodzi, chyba, że będziesz miała ochote zapuścic grzywke

ale włoski masz piekne, nie ścinaj, będziesz żałować i będziesz wygladac starzej- po co Ci to???
i nie zmieniaj koloru na ciemny, te co Ci tak radzą, zafarbuj i zetnij na krótko- chyba Ci po prostu zazdroszczą takich włosów jakie masz

chyba, ze bardzo tego pragniesz, to juz nic nie mówie,
ale skoro pytasz, to ja tak odpowiadam jak wyżej.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-02-16 o 01:27
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:21   #53
Sweetgirl234
Raczkowanie
 
Avatar Sweetgirl234
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 231
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

obcinać masz piękne włosy
sama takie zapuszczam ...
Sweetgirl234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:45   #54
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

To krotkie wlosy postarzaja? I tak na pewno z zazdrosci tutaj niektore dziewczyny doradzaja, zeby podciac wlosy
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 01:36   #55
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Nie wszystkim kobietom pasują krótkie włosy- niektóre postarzą, niektóre odmłodzą, w tym przypadku uważam, ze długie włosy dodają dziewczynie młodzieńczego uroku, takimi włosami rzadko, która dziewczyna może sie pochwalic i zeby jeszcze pasowały do jej urody, a tej akurat włosy sa super i bardzo korzystnie podkreslaja jej urodę, moim osobistym zdaniem (bez urazy i złosliwości dla autorki watku) w krótkich włosach będzie wygladała przeciętnie, a w tych sie wyróznia na wielki plus.

To oczywiście jej autonomiczna decyzja, ściąc, czy nie- ja tylko wyrażam swoje zdanie.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 08:18   #56
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Nie ścinać! Pięknie masz włoski
Jeżeli Cię mocno korci to podetnij jakieś 10cm i tyle
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 08:24   #57
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Ja bym na Twoim miejscu scięła, ale nie dużo. Tak około 50 cm żeby odżywić fryzurkę
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 08:50   #58
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu scięła, ale nie dużo. Tak około 50 cm żeby odżywić fryzurkę
Taaak, pół metra to malutko
Mnie tam się podobają Twoje włosy, wyglądają jak u małej dziewczynki -takie proste i delikatne (tak, takie włosy zdecydowanie mają swój urok) widzisz, teraz bob jest modny, ale moda się szybko zmieni a Tobie, być może, będzie ciężko zapuścić znowu długie włosy. Ja tak miałam, też zapuszczałam włosy, a później koleżanki z klasy zaczęły chodzić w krótkich fryzurkach i też obcięłam... od tego czasu bardzo ciężko jest je znowu zapuścić. Oczywiście, potrafię docenić piękno niektórych krótkich fryzurek, ale to żadna sztuka mieć krótkie, zadbane włosy-tutaj jest trochę roboty co najwyżej przy stylizacji. Sztuką jest mieć długie, piękne włosy.
Ja bym, na Twoim miejscu, popracowała nad grzywką. Swoją drogą, uważam, że często (często, nie zawsze) opinia mężczyzn jest bardziej miarodajna, niż opinia kobiet- im podoba się zazwyczaj to, co jest po prostu piękne i kobiece, a nie to, co jest chwilowym kaprysem mody. Pozdrawiam
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 08:54   #59
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Wiem co czujesz, bo mam włosy podobnej długości i też często mam ochotę je ściąć. Zanim jednak podejmę decyzję co zmienić/jak zmienić to już przechodzi i pozostaję przy swoich długaśnych włosach. Moja mama również mówi, że takie włosy to skarb, że są niepowtarzalne, a jak zetnę to będę miała takie pospolite. Co jakiś czas jedynie podcinam końcówki, a tak to z takimi długimi nie muszę się przejmować w jakieś układanie itp. jak gdzieś się śpieszę to zwiążę włosy w koński ogon i już.
Pozwolisz, że załącze zdjęcie swoich włosów? Żeby nie było, że zmyślam.
Na pierwszym dziwny kolor mi wyszedł, ale koleżanka ma taki aparat. Na drugim bardziej zbliżony do moich, a na trzecim zarys.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlll.jpg (14,8 KB, 95 załadowań)
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 13:31   #60
prostowniczka
Raczkowanie
 
Avatar prostowniczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 152
Dot.: Dłuuugie włosy-ŚCIĄĆ?

Anazbo zajeeeeebis*e masz te wlosy!!! Sproboj je zciac to spiore Ci ass A tak na powaznie to mi sie strasznie podobasz w tych wlosach i obawiam sie, ze jesli je zetniesz to "efekt" blond laski prysnie Poprostu masz pewnie ochote na zmiane, ale zmiana nie zawsze wiaze sie z czyms lepszym
__________________
"Przez higienę mózgu wystrzegam się przede wszystkim kontaktu z durniami"



Edytowane przez prostowniczka
Czas edycji: 2009-02-17 o 13:37
prostowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.