Oczekujące Panny Młode 2011! ;) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 18:03   #421
hecate5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 494
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Hej dziewczynki supcio ze juz macie tyle pozałatwiane. My zdecydowaliśmy ze zaczniemy na wakacjach się rozglądać bo nadal nie możemy się zdecydować czy ślub i wesele bedzie u mnie czy w Krakowie. Ostatnio zaproponowałam żebyśmy wzięli ślub cywilny wczesniej ale TŻ chyba nie bardzo chce bo powiedział że wtedy ślub kościelny juz nie miałby takiej magii itp hmm... w sumie i tak mieszkamy juz razem ponad 2 lata prawie jak małżeństwo więc by nic się nie zmieniło. No ale zawsze to fajnie powiedzieć "mężusiu" hihiihih
hecate5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:26   #422
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Kredytu na razie nie potrzebujemy, po prostu chcielibysmy juz byc Razem jako Malzenstwo Ale na razie to tylko rozmowy i jeszcze nie wiadomo co z tego wyjdzie, poki co wesele i slub koscielny tak jak mam w podpisie, czyli 20.08.2011r
No to tak jak my tyle, że do tego dochodzi jeszcze wspólne mieszkanie od grudnia i chcemy się wprowadzić już jako MAŁŻEŃSTWO

A tak na marginesie: jak mówiliśmy znajomym o ślubie cywilnym, to każdy myślał, że jestem w ciązy ach ta mentalność ludzka

Pozdrawiam
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:51   #423
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
No właśnie, my też najpierw mówiliśmy, że jak ślub to z weselem. Dopiero pare dni temu podczas rozmowy okazało się, że oboje od początku mieliśmy inną wizję, ale żadne się do niej nie przyznało w obawie, że druga strona się na nią nie zgodzi.

W ostateczności spadł nam kamień z serca, bo od początku widzieliśmy w weselu więcej minusów niż plusów. A teraz będzie tak jak chcemy
Myślę, że ten szczególny dzień trzeba zorganizować tak, żeby Młoda Para czuła się komfortowo
To akurat u Was nie ma problemu bo oboje chcecie tego samego
Ale ja sie juz powoli zaczynam przyzwyczajac do mysli o weselu, jakies kompromisy w koncu musza byc
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:41   #424
lady22nn
Raczkowanie
 
Avatar lady22nn
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Witam wizazanki.Juz smialo moge dolaczyc sie do waszego grona. jestem oficjalna narzeczona z data slubu 2011
lady22nn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:45   #425
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez lady22nn Pokaż wiadomość
Witam wizazanki.Juz smialo moge dolaczyc sie do waszego grona. jestem oficjalna narzeczona z data slubu 2011
Gratulacje
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:47   #426
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez lady22nn Pokaż wiadomość
Witam wizazanki.Juz smialo moge dolaczyc sie do waszego grona. jestem oficjalna narzeczona z data slubu 2011
Gratuluję serdecznie! Witaj wśród nas-PM2011!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:21   #427
sweet butterfly
Przyczajenie
 
Avatar sweet butterfly
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Witam Was Dziewczynki Mam nadzieję, że mnie przygarniecie do swojego zacnego grona Podczytuję i śledzę wątek już od jakiegoś czasu i postanowiłam wreszcie zabrać głos
Ja tez oczekująca panna młoda 2011 Nasza wstępna data to 11.06.2011. Chociaż stoi ona jeszcze pod dużym znakiem zapytania...
sweet butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 21:23   #428
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez sweet butterfly Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczynki Mam nadzieję, że mnie przygarniecie do swojego zacnego grona Podczytuję i śledzę wątek już od jakiegoś czasu i postanowiłam wreszcie zabrać głos
Ja tez oczekująca panna młoda 2011 Nasza wstępna data to 11.06.2011. Chociaż stoi ona jeszcze pod dużym znakiem zapytania...
Witamy nową PM 2011 Oby nas było coraz więcej
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:57   #429
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez lady22nn Pokaż wiadomość
Witam wizazanki.Juz smialo moge dolaczyc sie do waszego grona. jestem oficjalna narzeczona z data slubu 2011
Cytat:
Napisane przez sweet butterfly Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczynki Mam nadzieję, że mnie przygarniecie do swojego zacnego grona Podczytuję i śledzę wątek już od jakiegoś czasu i postanowiłam wreszcie zabrać głos
Ja tez oczekująca panna młoda 2011 Nasza wstępna data to 11.06.2011. Chociaż stoi ona jeszcze pod dużym znakiem zapytania...
Witam nowe Kolezanki

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
No to tak jak my tyle, że do tego dochodzi jeszcze wspólne mieszkanie od grudnia i chcemy się wprowadzić już jako MAŁŻEŃSTWO

A tak na marginesie: jak mówiliśmy znajomym o ślubie cywilnym, to każdy myślał, że jestem w ciązy ach ta mentalność ludzka

Pozdrawiam
U nas cywilny stoi pod znakiem zapytania, na razie tylko wstepnie rozmawiamy A co do mieszkania to swojego nie mamy, za wynajmem sie jeszcze nie rozgladamy, a jak cos to zawsze mozemy troche pomieszkac z moimi rodzicami,
bo wogole plan jest taki, żeby po ślubie w 2011r. zaczac sie od razu budowac No ale to wszystko okaze sie z czasem...
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:25   #430
AinaN
Raczkowanie
 
Avatar AinaN
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 211
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Dołączam się i ja Witan Was serdecznie
Kilka dni temu mój TŻ wymówił te wyczekiwane słowa, że może by już tak ustalić datę... Oczywiście udałam, że wcale, ale to WCALE mnie to nie ruszyło... Ha! Obojętność to jest to... No i w końcu jest! Jest data! )))
Wstępnie planujemy ślub na 3o.04. 2011 (cudowne rozpoczecie majowego weekendu) lub 07.05.11 (odpoczynek po cudownym majowym weekendzie), jeszcze chodzi Nam po głowie data 13.05.11 - taki niepechowy piątek
Póki co, wygląda to tak...
Ja oglądam suknie ślubne, przeglądam wszelkie możliwe stronki itp, a mój TŻ skupił się tylko na obejrzeniu obrączek i marudzeniu, ze to przecież jeszcze tyyyle czasu...
Ale co się będę złościć... Dam mu czas na ochłoniecie.. Tydzień wystarczy, prawda...?
__________________
10.08.2003 - Dzień, w którym wszystko się zaczęło...

27.09.2008 - Nowy etap w Naszym związku - Narzeczeństwo

07.05.2011 - Dzień Naszego Ślubu... TAK! TAK! TAK!
AinaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 06:40   #431
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez Ariadna86 Pokaż wiadomość
hej ivona84 No to super fajnie że nie jestem tu sama z ta data, bo szukałam ale nie znalazlam zadnej wizazanki u nas zaliczke musielismy wplacic do 2 tyg... chociaz mysle, że babka nie robilaby zadnych problemow, by zaczekać troche dluzej bo jest naprawde w porzadku
Wiesz, w sumie to nawet jeszcze nie rozgladalismy sie za zespolami wiec nawet nie wiemy jak odlegle terminy przyjmuja wlasnie tak do tego podchodze, ze mamy duuuuzo czasu i na razie nawet o tym nie mysle
Tez Ci zycze powodzenia Pozdrawiam
Dziękuję Ariadna86 Cieszę się, że nie jestem sama z tą datą

Witam nowe PM 2011 lady22nn, sweet butterfly, AinaN

Co do wspólnego mieszkania to chcielibyśmy z TŻem zamieszać razem juz w czerwcu tego roku. On wynajmuje mieszkanie w Kielcach, a ja mieszkam pod Kielcami i męczy nas to ciągłe jeżdżenie jednego do domu i nocowanie jedno u drugiego od czasu do czasu Akurat w czerwcu zwolni sie miejscu na mieszkaniu i będę mogła się wprowadzić tylko trzeba jakos to powiedzieć moim rodzicom, bo rodzice TŻ sa przyzwyczajeni, że Go nie ma przy nich, bo od 10 lat mieszka poza domem (poza wakacjami). Już nie mogę się doczekać
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 07:26   #432
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez AinaN Pokaż wiadomość
Dołączam się i ja Witan Was serdecznie
Kilka dni temu mój TŻ wymówił te wyczekiwane słowa, że może by już tak ustalić datę... Oczywiście udałam, że wcale, ale to WCALE mnie to nie ruszyło... Ha! Obojętność to jest to... No i w końcu jest! Jest data! )))
Wstępnie planujemy ślub na 3o.04. 2011 (cudowne rozpoczecie majowego weekendu) lub 07.05.11 (odpoczynek po cudownym majowym weekendzie), jeszcze chodzi Nam po głowie data 13.05.11 - taki niepechowy piątek
Póki co, wygląda to tak...
Ja oglądam suknie ślubne, przeglądam wszelkie możliwe stronki itp, a mój TŻ skupił się tylko na obejrzeniu obrączek i marudzeniu, ze to przecież jeszcze tyyyle czasu...
Ale co się będę złościć... Dam mu czas na ochłoniecie.. Tydzień wystarczy, prawda...?
Witamy
Ja też tak szalałam Ale już ochłonełam i jakoś spokojniej do tego podchodze Od kiedy mamy już salę jestem spokojna To było dla mnie najważniejsze
My poczatkowo chcieliśmy 2.05 ale pani w sali którą rezerwowaliśmy powiedziała, że to odpada bo ktoś robi 2 dniową komunie był też termin na 7.05 ale zdecydowaliśmy, że 14 .05 to ładniejsza data
Pozdrawiam
__________________
Justi







Edytowane przez XxXJuSstiii
Czas edycji: 2009-03-18 o 07:28
XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 07:30   #433
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Witam nowe koleżanki i szczęściary

XxXJuSstiii 14.05 to dzień urodzin mojego taty, więc jest to szcześliwa data, gwarantuję

Przepraszam, że tak długo mnie nie było ale zaczął się nowy semestr i... leń mnie dopadł :P
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 07:45   #434
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

fajnie, że nas coraz więcej
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 07:56   #435
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Witam nowe koleżanki i szczęściary

XxXJuSstiii 14.05 to dzień urodzin mojego taty, więc jest to szcześliwa data, gwarantuję

Przepraszam, że tak długo mnie nie było ale zaczął się nowy semestr i... leń mnie dopadł :P
Mój tata też ma wtedy urodziny
Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
fajnie, że nas coraz więcej
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:30   #436
lady22nn
Raczkowanie
 
Avatar lady22nn
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

no i mnie dopadlo to wariowanie. Kiedy uslyszalam tylko slowo slub od razu zaczelam sie wszystkim interesowac.poki co non stop wertuje cos na wizazu.Moj TZ tylko delikatnie sie usmiecha i kreci glowa. Jak dla niego to zdecydowanie zaaaaaaaaaaaaaaaaa wczesnie.
lady22nn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 10:01   #437
AinaN
Raczkowanie
 
Avatar AinaN
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 211
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez lady22nn Pokaż wiadomość
Moj TZ tylko delikatnie sie usmiecha i kreci glowa. Jak dla niego to zdecydowanie zaaaaaaaaaaaaaaaaa wczesnie.

skąd ja to znam...
__________________
10.08.2003 - Dzień, w którym wszystko się zaczęło...

27.09.2008 - Nowy etap w Naszym związku - Narzeczeństwo

07.05.2011 - Dzień Naszego Ślubu... TAK! TAK! TAK!
AinaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 11:46   #438
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez lady22nn Pokaż wiadomość
no i mnie dopadlo to wariowanie. Kiedy uslyszalam tylko slowo slub od razu zaczelam sie wszystkim interesowac.poki co non stop wertuje cos na wizazu.Moj TZ tylko delikatnie sie usmiecha i kreci glowa. Jak dla niego to zdecydowanie zaaaaaaaaaaaaaaaaa wczesnie.
Mam to samo. W pracy siedze na forum i spisuję wszystko, a potem z moim TŻ sprawdzamy dokładnie, tylko to sprawdzanie polega na tym, że ja przeglądam strony internetowe, a on lezy na łóżku i ogląda tv. Jak się go czepiam, że się nie interesuje to mówi, że przecież oboje nie będziemy obsługiwać myszki, ale przecież ja wszystko szukam to on tu po co
Z tymi facetami ...
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:09   #439
sweet butterfly
Przyczajenie
 
Avatar sweet butterfly
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez lady22nn Pokaż wiadomość
no i mnie dopadlo to wariowanie. Kiedy uslyszalam tylko slowo slub od razu zaczelam sie wszystkim interesowac.poki co non stop wertuje cos na wizazu.Moj TZ tylko delikatnie sie usmiecha i kreci glowa. Jak dla niego to zdecydowanie zaaaaaaaaaaaaaaaaa wczesnie.
mam podobnie

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Mam to samo. W pracy siedze na forum i spisuję wszystko, a potem z moim TŻ sprawdzamy dokładnie, tylko to sprawdzanie polega na tym, że ja przeglądam strony internetowe, a on lezy na łóżku i ogląda tv. Jak się go czepiam, że się nie interesuje to mówi, że przecież oboje nie będziemy obsługiwać myszki, ale przecież ja wszystko szukam to on tu po co
Z tymi facetami ...
jakbym o sobie czytała


U nas wygląda to tak, że w planach był maj 2010 rok , nawet mieliśmy już i nadal zresztą mamy podpisaną umowę o salę. Jednak troszkę się pokomplikowało i musieliśmy przełożyć wszystko na 2011. Liczymy na to że odzyskamy jakoś zaliczkę... ale to się okaże w najbliższym czasie jak do niej pojedziemy. Pewnie nie byłoby problemu z przesunięciem terminu .... tylko, że chcemy całkowicie zrezygnować z tej sali. W poniedziałek byliśmy na objezdzie sal w okolicy i niedawno została oddana do użytku nowa sala...jak ją zobaczyliśmy to się zakochałam Tż podobnie....noc a dzień w porównaniu z tą poprzednią. Nawet przed wejściem stwierdziłam, że nie wchodzę bo mi się bardziej spodoba i co wtedy i oczywiście sie potwierdziło. Rozmawialiśmy już i sa zajęte tylko 2 terminy w 2011 więc z salą nie będzie problemu. W naszym przypadku musimy bardziej podstosować się po zespół, mamy już jeden konkretny i upatrzony i jak widać nie tylko my...bo ze wszystkich dat jakie mieliśmy potencjalne została tylko ta 11. 06. jeszcze pod znakeim zapytania... bo ktoś niby miał ten termin już zaklepany ale miał wpłacić zaliczkę a tego nie zrobił. I powiedzieli nam, że jak do dzisiaj sie nie zgłoszą to 11.06. jest nasz ........ mam nadzieje, że zapomnieli

Edytowane przez sweet butterfly
Czas edycji: 2009-03-18 o 14:44
sweet butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 15:30   #440
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

widze ze przygotowania ida pelna para a u mnie jeszcze nie zdecydowane czy wesele czy male przyjecie i dllluuuga podroz.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 16:01   #441
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez lady22nn Pokaż wiadomość
no i mnie dopadlo to wariowanie. Kiedy uslyszalam tylko slowo slub od razu zaczelam sie wszystkim interesowac.poki co non stop wertuje cos na wizazu.Moj TZ tylko delikatnie sie usmiecha i kreci glowa. Jak dla niego to zdecydowanie zaaaaaaaaaaaaaaaaa wczesnie.
A nie myślisz, że ma troszkę racji? Jeszcze chyba ponad dwa lata.

Mnie wariowanie też dopadło jakiś czas temu, ale jak już wszystko zarezerwowaliśmy (fotograf, sala, kościół, orkiestra) to mi przeszło. Czekam na drugą fazę, która nastąpi pewnie, gdy będę chodzić po salonach szukać sukni ślubnej.
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 16:05   #442
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Na początku to chyba każda z nas ma taką fazę "bzika" na tym punkcie. Czlowiek w euforii jest i tyle. Z miesiącem to mija i dopada nas gdy zabieramy się za wszystko ostro. Najpierw sala,orkiestra,fotograf i kamerzysta,a potem spokój przez pare miesięcy,by potem znow szaleć przy szukaniu sukień ślubnych!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 20:54   #443
lady22nn
Raczkowanie
 
Avatar lady22nn
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Ja sama wiem ze to jednak za wczesnie no ale nic na to nie poradze,jestem dop tydzien po zareczynach i teraz przechodze ta smieszna faze.Ale o wynajmowaniu sali zespolu itp nie mysle jeszcze.narazie robie tylko lekki wywiadzik na wizazu
lady22nn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 06:55   #444
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Mam to samo. W pracy siedze na forum i spisuję wszystko, a potem z moim TŻ sprawdzamy dokładnie, tylko to sprawdzanie polega na tym, że ja przeglądam strony internetowe, a on lezy na łóżku i ogląda tv. Jak się go czepiam, że się nie interesuje to mówi, że przecież oboje nie będziemy obsługiwać myszki, ale przecież ja wszystko szukam to on tu po co
Z tymi facetami ...
a wziął by na kolana i razem byście szukali...

a My to rozglądaliśmy się za salą i orkiestrą. i jak tylko to najważniejsze zaklepiemy to trochę luzu będzie. chyba.

a za sukienkami lubię się oglądać, popatrzeć co na necie, czy jak przechodzę obok salonu jakiegoś to zawsze się zatrzymuję. widziałam jedną śliczą, ale nie mają strony internetowej buuu.

i też lubie sobie poczytać jak idą innym przygotowania, czy przynajmniej wiedzieć co i jak robić
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 10:00   #445
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
a wziął by na kolana i razem byście szukali...

a My to rozglądaliśmy się za salą i orkiestrą. i jak tylko to najważniejsze zaklepiemy to trochę luzu będzie. chyba.

a za sukienkami lubię się oglądać, popatrzeć co na necie, czy jak przechodzę obok salonu jakiegoś to zawsze się zatrzymuję. widziałam jedną śliczą, ale nie mają strony internetowej buuu.

i też lubie sobie poczytać jak idą innym przygotowania, czy przynajmniej wiedzieć co i jak robić
A ja to się chyba uzależniłam od tego forum Siedzę na nim w pracy, u TŻ, a jak przychodzę do domu to nie mam co robic, bo w domu nie mam neta Ale chciałabym, żeby TEN DZIEŃ był wyjątkowy i dopracowany Perfekcjonistka ze mnie Mama się śmieje, że jak mam takie wątpliwości co do sali, którą wybraliśmy to co będzie z suknią
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 15:15   #446
hecate5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 494
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

My z TŻ tez powoli zaczynami rozglądać się za miejscem na wesele. Myślimy o jakimś hotelu zeby od razu zapewnić gościom nocleg a większość gości będzie przyjezdna.
hecate5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 18:53   #447
Quillaja
Rozeznanie
 
Avatar Quillaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ...lublin..
Wiadomości: 642
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

o proszę ile was już się zebrało na 2011! gratulacje serdeczne! ani się obejrzycie a już wszystko trzeba będzie załatwiać
__________________


Quillaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 20:18   #448
lady22nn
Raczkowanie
 
Avatar lady22nn
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez hecate5 Pokaż wiadomość
My z TŻ tez powoli zaczynami rozglądać się za miejscem na wesele. Myślimy o jakimś hotelu zeby od razu zapewnić gościom nocleg a większość gości będzie przyjezdna.

no i wlasnie ja mam ten sam problem bo moj TZ jest z drugiego konca kraju wiec tez bede potrzebowala sali z pokojami lub jakis hotel niedaleko
lady22nn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 15:25   #449
hecate5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 494
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez lady22nn Pokaż wiadomość
no i wlasnie ja mam ten sam problem bo moj TZ jest z drugiego konca kraju wiec tez bede potrzebowala sali z pokojami lub jakis hotel niedaleko
Powiem Ci ze ja jak patrze na ceny za pokój w hotelach to mnie głowa boli w sumie mamy upatrzone dwa hotele gdzie chcielibysmy wesele zrobic tylko ze strasznie drogie noclegi tam maja. No ale liczymy ze jesli bedziemy robic tam wesele to dostaniemy jakis rabat na te pokoje bo jak nie to bedzie
hecate5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 15:40   #450
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

To ja też się dołączę
Ślubować będę na 90% w maju 2011 roku (pierwotnie myśleliśmy o przyszłym roku ale
po 1 zawsze marzyłam o maju,
po 2 zaręczyny były niedawno i niespodziewanie
po 3 w tym roku w wakacje siostra Tż ma ślub i chcemy dać odpocząć jego rodzicom
Na razie orientowaliśmy się tylko mniej więcej jak wygląda cała organizacja itd, zacznę o tym myśleć bardziej w wakacje po obronie.
Siostra Tż zaczęła wszystko organizować ok. 1,5 roku wcześniej i spokojnie wszystko załatwiła.
Oboje chcielibyśmy bardzo małe wesele, ale to chyba nie przejdzie bo rodzina duża a rodzice już interweniują (zobaczymy jak będzie ale nie chcielibyśmy ich ranić itd a z drugiej strony to ma być NASZ dzień)
Generalnie jestem z Tż 7 lat , mieszkamy razem 5 lat (od początku studiów).
Zaręczyny planowaliśmy po zakończeniu moich drugich studiów za rok a tu zrobił mi taką niespodziankę ostatnio , że brak mi słów.
Od jakiegoś czasu czytam to forum, wyobrażenie o swojej sukni też mam
To chyba tyle w kwestii wstępu.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode i będę tu zaglądać

edit
Chciałam jeszcze dodać, że wesele będzie gdzieś w okolicach Krakowa.
Siostra Tż już będzie po ślubie więc będziemy wiedzieli co i jak się załatwia, prawie, że dokładne koszty itd
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."



Edytowane przez justysia171
Czas edycji: 2009-03-21 o 15:42
justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.