Sklepy zoologiczne, sklepy internetowe, opinie o sklepach - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 09:51   #361
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

jak zamawiam zaznaczam ze do 15 chce na adres pracy. Zazwyczaj kurier do mnie dzwoni i pyta sie gdzie ma podrzucic
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:21   #362
dieedee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Tak czytam i czytam, że się przyłączę do rozmowy

Nie mam dużego doświadczenia w e sklepach bo moja kotka na karmie specjalistycznej jest (wiec karma to vet tylko), ale kilka sklepów odwiedziłam.

Lubię lokalne sklepy bo najmilsza obsługa.

Moje doświadczenie:

animaliapl niby wszsytko jest, a jednak odbiór u weterynarza, który przez 15min gadał przez fon nie zwracając uwagi na mnie pomimo głośnego dzień dobry aha i narzekał że nie ma jak wydać i założył że będzie to problem. Towar niby dostępny ale czekać na żwirek trzeba - nie taki szybki ten odbiór.

kuchniapupilapl mi ale jednak nie wszystko było aż tak szybko dostępne i wyszłam z połową zamówienia tego co na stronie niby dostępne

zoozupl mały sklepik w kamienicy, mili panowie, w zasadzie zadzwoniłam i było, choć wiedziałam że moge nie dostać wszystkiego, zrobiłam na razie dwa małe zamówienia i gratis dwie myszki buszują pod meblami

jak odwiedze kolejne na mokotowie to zostawie info
dieedee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 17:36   #363
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja zamawiałam ze zwierzakowa.pl , było ok, niczego nie brakowało.

teraz zamówiłam ze swiatakarm.pl i jestem bardzo rozczarowana. nie było połowy zamówienia, nawet maila nie dostałam, ze zamówienie nie będzie kompletne, a na pytanie kiedy bedzie jedzenie bo moge poczekac pare dni, odpowiedz pani była- nie wiem, to może potrwać dłużej . jakos się tak napaliłam na ten sklep, cenowo i wybór jedzonka, a tu taki zonk

ale powiem wam tylko, że jeszcze nie znalazłam sklepu, w którym było by wszystko to co chce. zawsze czegoś brakuje, albo w ogóle nie ma w ofercie . ehh
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:17   #364
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

ja niestety też nie wystawię Krakvetowi dobrej opinii. przy pierwszym zamówieniu nie było problemów, ale gdy teraz zamawiałam stamtąd Taste of the Wild, prawie 2 tyg trwało przeciąganie zamówienia- co kilka dni informowano mnie że karma będzie za kilka dni, potem znów za kilka i tak parę razy. po 2 tyg. moja cierpliwość się skończyła i dziś dostałam zwrot na konto. to było moje ostatnie zamówienie w tym sklepie
przecież uczciwiej jest napisać na stronie, że danego produktu aktualnie nie ma w ofercie
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:17   #365
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
to ja mam takie pytanko - czy macie problemy z przesyłkami kurierskimi? Bo zawsze wydawało mi się że to raczej normalne że do godz 16 nikogo może nie być w domu (na ogół chyba tak się pracuje). I zamawiam już 2 raz w krakvecie (za pierwszym razem była to fima siódemka a teraz zmienili na DPD) i kolejny raz kurier nie rozwozi po 16 nie po to zamawiam przez internet żeby potem nosić 20kg przez całe miasto
i nie wiem czy to ja mam takiego pecha czy krakvet ma takich beznadzijnych kurierów
karkvet w swoim przepraszającym liście napisał, ze zmienia kuriera na takiego który bedzie dowoził po godzinach pracy, ale jak pytasz o moje doswiadczenie to tak - zawsze mam problemy z kurierami

Cytat:
Napisane przez dieedee Pokaż wiadomość
Tak czytam i czytam, że się przyłączę do rozmowy
Lubię lokalne sklepy bo najmilsza obsługa.
jak odwiedze kolejne na mokotowie to zostawie info
tylko, ze wątek jest o sklepach internetowych
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 06:33   #366
dieedee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

"agusiajnw" - ja przeważnie też kuriera wybieram i wiem z doświadczenia, że standardowe godziny dostawy każda firma ma inne np. 8-16ta, po tych standardowych godzinach trzeba płacić dodatkowo za dowóz, stąd jak zamawiam coś większego to planuje dzień w domu

"ktsw" - a wspomiałam, że odwiedzę lub odwiedziałam zwykły sklep?! ;D
dieedee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 07:56   #367
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

ja mam nr tel do kurierów z róznych firm przewozowych .... dzwonię i mówię gdzie ma zostawić
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 09:04   #368
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
ja mam nr tel do kurierów z róznych firm przewozowych .... dzwonię i mówię gdzie ma zostawić
tez tak robiłam, ale ostatnio kurier miał taki straszny problem z przejechaniem 5 min dalej i przyjechał z takim fochem, ze odechciało mi sie korzystac z ich usług
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 09:22   #369
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
tez tak robiłam, ale ostatnio kurier miał taki straszny problem z przejechaniem 5 min dalej i przyjechał z takim fochem, ze odechciało mi sie korzystac z ich usług
jak ma drugi raz jechać z dostarczeniem przesyłki .... bo możesz się nie zgodzić na to, że to Ty odbierasz ja w siedzibie loklanej kuriera to niech nie robi łachy

ja dzwonie z samego rana do kuriera lub wysyłam sms aby zdążył zmienic plany (nie marudzą i z automatu wiedzą gdzie zostawić )
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 15:13   #370
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

to widzę że to norma z tymi godzinami rozwozu to ja 100 razy bardziej wolę starą pocztę polską, bo jak mnie nie ma to zostawią awizo i poczta jest dosyć blisko, otwarta do 20... można sobie odebrać na spokojnie. Nie lubię kurierów

A co do krakvetu to ja tez się bardzo na nich zawiodłam... i lubie ich tylko za duży asortyment i niskie ceny, dlatego ich nie skreślam całkowicie, ale chciałam ostrzec przed opisami produktów.
Zamówiłam karmę Nutra Nuggets dla psiaka - seniora.
w opisie krakvetu skład wyglądał badzo fajnie: mączka z kurczaka, ryż... itd.
Natomiast skład na opakowaniu karmy jest zdecydowanie inny: zaczyna się od ryżu, mąki pszennej, kukurydzy, i gdzieś tam w tyle dopiero znajduje się mięso
napisałam im malia że jest mi bardzo przykro z tego powodu i nawet nie raczyli odpisać
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 16:25   #371
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
to widzę że to norma z tymi godzinami rozwozu to ja 100 razy bardziej wolę starą pocztę polską, bo jak mnie nie ma to zostawią awizo i poczta jest dosyć blisko, otwarta do 20... można sobie odebrać na spokojnie. Nie lubię kurierów

A co do krakvetu to ja tez się bardzo na nich zawiodłam... i lubie ich tylko za duży asortyment i niskie ceny, dlatego ich nie skreślam całkowicie, ale chciałam ostrzec przed opisami produktów.
Zamówiłam karmę Nutra Nuggets dla psiaka - seniora.
w opisie krakvetu skład wyglądał badzo fajnie: mączka z kurczaka, ryż... itd.
Natomiast skład na opakowaniu karmy jest zdecydowanie inny: zaczyna się od ryżu, mąki pszennej, kukurydzy, i gdzieś tam w tyle dopiero znajduje się mięso
napisałam im malia że jest mi bardzo przykro z tego powodu i nawet nie raczyli odpisać
no niestety, kontakt z klientem u nich bardzo kuleje - nikt nie odbiera telefonów, nie odpisują na maile...
ja zastanawiam się nad karmą Nutra Gold, ale nigdzie nie ma najmniejszego, 1 kg-mowego opakowania interesującej mnie wersji - Finicky Cat...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 13:29   #372
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Pisałam jakieś dwa tygodnie temu o moich kłopotach z krakvetem. W końcu zamówiłam karmę Orijen Puppy Large w sklepie http://zoologic.pl/. Siedzibę mają w Skawinie, więc mniej więcej taka sama odległość do mnie jak z krakveta w Wieliczce. Wysyłka od 120 zł za darmo (w krakvecie od 100 zł, ale zamawiałam i tak za 129, więc dla mnie bez różnicy). Karma w identycznej cenie - 129 zł za 7 kg. A za to jakie podejście do klienta! Złożyłam zamówienie na ich stronie w poniedziałek wieczorem, we wtorek rano dostałam maila, że przyjęli i że będą się ze mną kontaktowali w sprawie dostawy. W środę zadzwonił kolo od nich i pytał o której chcę kuriera następnego dnia, w czwartek był kurier. Do karmy zamówiłam jeszcze jakieś badziewka - przegryzki, jakieś rureczki, dropsiki... Wszystko zostało dostarczone zgodnie z zamówieniem, a dodatkowo 3 próbki karmy, też dla szczeniaczków dużych ras, więc ktoś tam przynajmniej myśli, a nie tak, że dają takie próbki jakie mają, np. dla seniora, które bym musiała albo komuś sprezentować, albo wyrzucić. Jedyny minus, to że te dodatki i karma nie były razem w ogóle spakowane, tylko tak luzem wszystko, ale kurier wszystko zabrał i do mnie dostarczył, więc nie mam się o co czepiać. Przy czym tak znacznie łatwiej czegoś zapomnieć, nawet z samochodu. Asortyment sklep ma dość ubogi w porównaniu z krakvetem, ale to co potrzebuję mają, więc jak się skończy nam karma to na pewno zamówię tam ponownie. A nie w krakvecie.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 15:22   #373
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no niestety, kontakt z klientem u nich bardzo kuleje - nikt nie odbiera telefonów, nie odpisują na maile...
w takim razie ja musze miec wyjatkowe szczescie - dwa razy zdarzylo sie, ze nie bylo pewnego produktu - na drugi dzien po wyslaniu zamowienia bylam informowana telefonicznie i mailowo, ze czegos nie ma; Pytano jednoczesnie, czy zechce czekac, czy decyduje sie na wysylke tego, co jest i zwrot pieniedzy.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 22:21   #374
shaphire
Raczkowanie
 
Avatar shaphire
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 100
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Kupowałam w Krakvecie i nigdy nie miałam problemu. Czasem jak są opóźnienia to oferują mi rabat za czekanie, więc jestem zadowolona. Nie chce mi się wydzwaniać więc zamawiam rozmowę zwrotną - oddzwaniają. Sprawdzam ile się czeka na karmę, i zamawiam wcześniej. Niestety nie ma sklepów idealnych - takich w których są niskie ceny, szeroki asortyment i dostawa na drugi dzień. Raz przyszła zła karma, ale bez problemu ją wymienili. Mam stały rabat 3% czasem nawet 10% jak jest jakiś problem z zamówieniem. Trzeba tylko pamiętać o odpowiednio wcześniejszym złożeniu zamówienia. Polecam
shaphire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 22:51   #375
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez shaphire Pokaż wiadomość
Trzeba tylko pamiętać o odpowiednio wcześniejszym złożeniu zamówienia.
W moim przypadku to by musiało być przed decyzją o tym, że w ogóle wezmę psa :P Bo pies był u nas niecałe 2 tygodnie a realizacja zamówienia trwała ponad 3... Mnie też oferowali rabat 10% - w momencie jak zawalili już na maksa i powiedziałam, że nie przyjmę przesyłki, bo już kupiłam w sklepie stacjonarnym. Trochę za późno jak dla mnie.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:51   #376
Patsi Nemowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Krakvet z tymi rabatami jest śmieszny. Do mnie przychodziły rozwalone worki z karmą lub z żwirkiem, a że zawsze musiałam się naczekać i zwierzaki musiały już dostać jeść, to zgadzałam się na rabat do kolejnego zamówienia. Kolejne zamówienie przychodziło rozwalone jak zwykle i znowu rabat na kolejne + oczywiście obietnica poprawy (jakiś slogan chyba, bo w systemie pakowania nic nie zmieniali). W końcu przerwałam to błędne koło, bo na tych nieudanych przesyłkach, nawet po rabacie zarabiał Krakvet. A ja zbierałam rozsypany żwirek lub zwietrzałą karmę po mieszkaniu! Teraz płacę parę groszy drożej ale nikt mnie nie denerwuje, a futra mają jedzenie na czas (i nie muszę zamawiać z 2 tyg. wyprzedzeniem).

Bogaty asortyment Krakvetu też jest fikcją, bo mnóstwa artykułów nie ma albo się czeka i czeka. To, że sklep dosyła na swój koszt brakujące produkty żadną grzecznością nie jest.

Nie ma sklepów idealnych ale są sklepy bardzo dobre. Zooplus - pokazuje na bieżąco, czego brak w asortymencie i kiedy będzie dostawa.
Bezproblemowo robiłam też transakcje w Karusku.
Patsi Nemowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 16:11   #377
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

A ja uwielbiam nieodmiennie zooplus.
Sama sobie wybieram prezenty z punktow, ceny na mokra karme maja bezkonkurencyjna a na suche bardzo dobra.
Jedynie zwirku tam nie kupie, i niektore rzeczy sa mega drogie, ale zostawilam tam z 1000 zlotych do tej pory i nigdy nie bylam niezadowolona.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 08:35   #378
marta_pela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

pomyłka przepraszam

Edytowane przez marta_pela
Czas edycji: 2010-10-09 o 08:37
marta_pela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 17:21   #379
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Krakvet chyba traci klientów... Kupowałam u nich raz i to bardzo dawno temu, jakieś 3 lata? A ostatnio zadzwoniła do mnie pani z Krakvetu i pytała dlaczego zrezygnowałam. Powiedziałam, że mam punkt odbioru z Animalii 3min od domu a jak zamawiam coś ciężkiego to mam ich kuriera za 5zł lub za darmo. Dodatkowo kurierzy są na prawdę w porządku, jeżdżą do 20 bodajże, zawsze dzwonią itd.
Na co pani zachęciła mnie do zerknięcia na ich stronę bo przyznali mi ileś tam rabatu (10%? nie pamiętam- nie sprawdzałam).
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 17:28   #380
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

a do mnie krakvet też chyba dzwoni, chyba, bo napisali maila że nie mogą sie ze mną skontaktować i zapytali dlaczego zrezygnowalam..... cos tam im odpisalam że nie zamierzam u nich już kupować.

Pare tygodni ciszy i..... dostałam od nich kalendarz, notes i długopis na adres domowy
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 20:16   #381
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

ja już mam dosyć Krakvetu i nic u nich więcej nie zamówię

praktycznie z każdym zamówieniem było coś nie tak- nie rozumiem jak można sprzedawać coś, czego się ma
ale chyba to za duży wysiłek dopisać "towar chwilowo niedostępny"

do tego kontakt tragedia, ciężko się dodzwonić a ostatnio oni zadzwonili do mnie RAZ- nie zdążyłam odebrać to dostałam maila, że "próbowali" się zemną skontaktować ale bezskutecznie i proszą mnie o kontakt... to myślałam, że ze śmiechu z krzesła spadnę

na koniec dodam, że czekam na zamówienie z 30 listopada, w poniedziałek się dowiedziałam, że ciastka przyjdą dopiero po nowym roku
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 20:18   #382
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

czy ktoś jeszcze dostal do domu takie prezenty z krakvetu? bo ja u nich ze 3 lata juz nic nie zamawialam, dlatego sie zdziwiłam, ze sobie tak przypomnieli o mnie.

3x zamawiałam juz na kuchni pupila i zawsze jestem zadowolona
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 20:33   #383
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
czy ktoś jeszcze dostal do domu takie prezenty z krakvetu? bo ja u nich ze 3 lata juz nic nie zamawialam, dlatego sie zdziwiłam, ze sobie tak przypomnieli o mnie.

3x zamawiałam juz na kuchni pupila i zawsze jestem zadowolona
eeee to Ciebie wyróżnili
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 20:46   #384
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
a do mnie krakvet też chyba dzwoni, chyba, bo napisali maila że nie mogą sie ze mną skontaktować i zapytali dlaczego zrezygnowalam..... cos tam im odpisalam że nie zamierzam u nich już kupować.

Pare tygodni ciszy i..... dostałam od nich kalendarz, notes i długopis na adres domowy
ja nic nie dostałam...

a w tym całym nerwie na Krakveta zamówiłam karmę na allegro od tego sprzedawcy apet_pl na drugi dzień była już u mnie
tego samego dnia zamówiłam drugą karmę u innego sprzedawcy (bo ten wyżej takiej akurat nie miał- taka specjalna do czyszczenia ząbków) zamówiłam 16.12 u karmydodomu i jeszcze nie dostałam
chyba coś mam pecha
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 08:02   #385
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja wszelkie zabawki i inne pierdoły kupuje albo na animalia albo na zooplus . Oba sklepy mają bardzo bogaty asortyment i nigdy nie miałam z nimi problemów. Z tego co pamiętam to to kurier z animali zawsze jeździł w godzinach wieczornych.

Karmę zamawiałam z tele karmy ale że ostatnio mój pies wcina Joserea a tam tej karmy nie ma to zamawiam z allegro od pewnego sprzedawcy. Taniej niż w sklepach internetowych , przesyłka za darmo i do tego zawsze jeszcze jakieś gratisy dla psa dostane.

Problem zawsze jest jeden - Kurier. Siodemka na 100% pracuje do godziny 15-16 co doprowadza mnie do szału bo przecież większość ludzi jest jeszcze w pracy bądź z niej wraca. Standardowy tekst kuriera że może z sąsiadem jakimś da się załatwić żeby do niego podrzucić przesyłkę. Ok tak też zrobiłam w jednym miesiącu. Zostawiłam kase u sąsiadki która siedzi z dzieckiem małym i umówiłam się z kurierem że będzie u sąsiadki 11-12. Wkurzyłam się na maxa kiedy sąsiadka do mnie dzwoni o 8 że kurier właśnie był bez przesady ale przecież o takiej godzinie to mógł dzieciaczek jeszcze spać i ona również.
Półtora miesiąca później kiedy znowu zamawiałam karmę kurier mnie pamiętał i standardowo że może karmę zostawić u sąsiadki.... Powiedziałam dowiedzenia i się rozłączyłam i zadzwoniłam do 7 do Centrali. Tamta Pani faktycznie potwierdziła , że pracuje kurier 15-16 w zależności o której rano pobrał paczki z magazynu i zaproponowała mi żebym przyjechała do niech do magazynu i odebrała przesyłkę sama noo baaa co to dla mnie 17 kg na plecy i przez całą Wawę tłuc się autobusami....
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 16:07   #386
moonikamu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 12
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Ja ostatnio zamawiałam szampony i odżywki dla mojego Yorka w www.pshpolska.pl
i jestem bardzo zadowolona. Szybko, miła obsługa i kosmetyki miala już po 2 dniach w domu. Polecam szampon Silk X2, pachnie cudownie kokosem i ;wietnie się pieni!!!
moonikamu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 16:13   #387
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
eeee to Ciebie wyróżnili
to moze cos u nich zamowie

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
Ja wszelkie zabawki i inne pierdoły kupuje albo na animalia albo na zooplus . Oba sklepy mają bardzo bogaty asortyment i nigdy nie miałam z nimi problemów. Z tego co pamiętam to to kurier z animali zawsze jeździł w godzinach wieczornych.
u mnie zawsze byl rano, zawsze


Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
Problem zawsze jest jeden - Kurier. Siodemka na 100% pracuje do godziny 15-16 co doprowadza mnie do szału bo przecież większość ludzi jest jeszcze w pracy bądź z niej wraca.
tez mam problem z kurierami nie chce aby zostawiał u sąsiadow, bo ich nie znam i biegam potem od drzwi do drzwi jak głupia, wiec przerzuciłam sie na pocztę polską
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 20:07   #388
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

ja ostatnio zamawiałam w krakvecie karmę 10 kg RC, na stronie była dostępna, ale widocznie w magazynie nie mieli, bo dostałam 2x4 kg i 1x2 kg to nawet lepiej
ogólnie jestem z krakvetu zadowolona no i żwirek benek 20 kg mają w bardzo korzystnej cenie, tylko nie mam serca zamawiać większych ilości, bo boję się żeby kurier na zawał nie zszedł przy jego wnoszeniu ostatnio już się obawiałam o jego zdrowie jak wtargał na 4 piętro 10 kg karmy + 20 kg żwirku, a mój tż kazał mi zamówić 3 takie żwirki
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 08:54   #389
colorful angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 74
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

Witam, kupowalam w roznych sklepach ale najbardziej zadowolona jestem chyba z telekarmy, na drugi dzien zawsze karma, nie trzeba sie dopominac, sprawdzac, chodzic po sasiadach... szybciutko i bezproblemowo
colorful angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 13:12   #390
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Opinie o sklepach internetowych dla zwierzaków..

ja w karkvecie też kończę zakupy nie dosyć że towar niedostępny to jeszcze kłamią, powiedzieli mi że magazyn dostwcy się spalił i to ich wina bo nie wydają karmy, a jak napisałam do tego dostawcy, to bardzo zaskoczona pani była, bo powiedziała że owszem - spalił im sie magazyn ale żadne dostawy nie sa w związku z tym wstrzymane...
na 6 zamówionych rzeczy tylko 2 dotałam bo reszta jest niedostępna

marzy mi się tylko żeby w którymś sklepie mieli przesyłki kurierskie tak żeby rozwozili wieczorem
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-14 12:19:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.