Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma?? - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 19:49   #1081
liisica
Raczkowanie
 
Avatar liisica
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

czesc,wlasnie tego tematu szukalam ... ja juz od ponad roku nie gadam z moja najlepsza przyjaciolka, to byla naprawde jedyna osoba ktora mnie tak dobrze rozumiala . Nie gadamy juz rok, przez glupie klamstwo z mojej strony . NAjgorsze ze minol rok a ona chyba nadal mnie nienawidzi i to bardzo.niewiem dlaczego az taka nienawisc do mnie czuje, bardzo mi przykro z tego powodu..naajtrudniejsze jest to ze ona bardzo czesto mi sie sni, wtedy mam ochote do niej napisac, tylko niewiem co ..: eh no i wtedy chce mi sie ryczec. Aha mam jedna przyjaciółkę ale to nie to samo..
__________________


zabawnie
tak oddychać przez różową słomkę ... cudownie tak
liisica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:56   #1082
DiamondLady
Raczkowanie
 
Avatar DiamondLady
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 181
GG do DiamondLady
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Mam propozycje.. jeśli niektóre z was nie mają w profilku napisane skąd są niech tutaj zdradzą Może w ten sposób znajdziemy sobie tutaj bratnią dusze Bo jak narazie to każda tylko narzeka na jej brak
__________________
19.05.2008 Rozpoczynam "aerobiczną szóstkę Weidera"

Zapuszczam włosy

DiamondLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:02   #1083
liisica
Raczkowanie
 
Avatar liisica
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

ja jestem za granica, na wakacje wracam do Polskii wiec nie licze na to ze tutaj znajde bratnia"dusze, niestety
__________________


zabawnie
tak oddychać przez różową słomkę ... cudownie tak
liisica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 20:46   #1084
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Hm ja "przyjaciółek" miałam miliony Dziwnie to się kończyło wszystko, zawsze coś było nie tak ... Ale i ja byłam jeszcze zupełnie inną osobą ... Później poznałam swojego ukochanego ;-) i od tamtej pory nie miałam żadnej przyjaciółki (oj dłuuuugo), bo raz - nie chciało mi się, wolałam spędzać czas z NIM, dwa - po tylu nieprzyjemnych zdarzeniach związanych z dziewczynami - kto by chciał? ... Teraz mieszkam ze SWOIM i z naszym malutkim dzieciaczkiem (młodziutko zaszłam w ciąże, ale radze sobie;-)) [mam 19 lat]. Moim przyjacielem jest ON. I mam kilka dobrych koleżanek, które twierdzą, że są moimi przyjaciółkami, ale ja tak nie uważam To nie to samo. Brakuje mi prawdziwości. Teraz MÓJ ciągle jest w pracy, ja siedzę sama z dzieckiem ... Kurcze, jak mi brakuje takiej fajnej dziewczyny, której mogłabym podoradzać i w ogóle, hehehe, bo u mnie życie już ejst dość poukładane (choć nie zawsze, swojego czasu sporo przeżyłam, ale teraz jest już lepiej) ;D Albo z którą mogłabym wyskoczyć na piwo (do dziecka mam sporo opiekunek, hehehe, zawsze ktoś się znajdzie !!! i zaszaleć bo nie wyszalałam się przez wczesną ciąże wyjeżdzam z MOIM i w ogóle, bawię się, ale przeciez to nie to samo co z jakąś ... przyjaciółką / a z drugiej strony jak sobie pomyślę o tych wrednych plotkarach babach to aż się odechciewa, hehe;D
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 21:30   #1085
DiamondLady
Raczkowanie
 
Avatar DiamondLady
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 181
GG do DiamondLady
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez liisica Pokaż wiadomość
ja jestem za granica, na wakacje wracam do Polskii wiec nie licze na to ze tutaj znajde bratnia"dusze, niestety
No to może na wakacje znajdziesz sobie bratnią duszę. Czego życze z całego serca
__________________
19.05.2008 Rozpoczynam "aerobiczną szóstkę Weidera"

Zapuszczam włosy

DiamondLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 21:54   #1086
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

A ja niby mam przyjaciolko-kolezanki ale jakos dziwnie nigdy nie ma czasu sie spotkac. Z jedna stracilam prawie kontakt ale ciezkie przeprawy z nia byly... Z inna spotykam sie raz na kilka miesiecy chociaz zostala razem ze mna na studia w miescie. Ale zmienila sie bardzo na niekorzysc, tak sie maluje bardzo i ubiera i jest nie do poznania, w sensie ze z normalnej dziewczyny zrobila sie paniusia. Z przyjaciolka taka mysle ze dobra spotykam sie tez rzadko choc mieszka na mojej dzienicy. No i mam kolezanke na mojej ulicy do ktorej nieraz przychodze i sobie gadamy o wszystkim W podstawowce bylysmy przyjacolkami bardzo ale potem bylysmy w innych klasach i wiadomo. Na studiach mam malo dziewczyn i z jedna sobie jestem w 'parze' ale mieszka daleko i tak naprawde nie mam nikogo zeby sobie np na zakupy isc, po sklepach polazic...
A moj TŻ nie zawsze moze zniesc moja gadanine o ciuchach i wlosach. Nie chce zrobic z niego mojej przyjaciolki bo jest chlopakiem czyli do innych rzeczy Chociaz pogadac z nim moge o wzsystkim.
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 14:33   #1087
blanka2506
Raczkowanie
 
Avatar blanka2506
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 42
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Mój chłopak nawet lubi gadać o ciuchach itp. Na zakupy też ze mną chodzi, mimo że trochę marudzi. :P
blanka2506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 14:45   #1088
whipsterXD
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: spod sklepu, jak każdy menel :D
Wiadomości: 1 207
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

hehe ;p normlane chyba;] facet nie lubi łazic po skepach pół dnia xD
whipsterXD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:55   #1089
Sheeba
Przyczajenie
 
Avatar Sheeba
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Ja mam 4 koleżanki z czego 2 są fajne a te drugie to takie ... średnie ...
Jednak to są dwie pary więc ja jednak jestem sama i raczej na uboczu...
Miałam kiedyśprzyjaciółkę z którąprzyjaźniłam się od zerówki, ale.... zepsuło się to ( nie chce nawet o tym pisać ). Z czego teraz jestem całkowicie sama. Na szczęście mam super kuzykę(młodsza o 1 rok - ale miałam taki chwilowy okres kiedy nie miło jątraktowałąm ale to na szczęście było chwilowe)........
Nie długo ide do szkoły średniej i boję się, że nie będę miała tam fajnej koleżanki ....
Wogóle od jakichś2 - 3 lat jestem jakaśinna. Wcześniej byłam otwarta i ogólnie wesołóła. A teraz zakompleksiona, nie umiem się śmiać z żadnych żartów(oprócz w domu bo w tedy jestem wśród bliskich) i wogóle nie mam o czym z kimś pogadać(brak mi poprostu tematów). Już nawet wole ze sobąw myślach pogadać :P
__________________
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem. "
Sheeba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 19:58   #1090
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Sheeba Pokaż wiadomość
Nie długo ide do szkoły średniej i boję się, że nie będę miała tam fajnej koleżanki ....
Ja bym sie nastawila na to, ze jak pojdziesz do szkoly sredniej to spotkasz tam wiele kolezanek i byc moze przyjaciolke czego Ci oczywiscie zycze
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 20:53   #1091
aneczka84
Raczkowanie
 
Avatar aneczka84
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 150
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

whipsterXD czy ty jesteś z Żar?
aneczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 20:55   #1092
whipsterXD
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: spod sklepu, jak każdy menel :D
Wiadomości: 1 207
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

nie. a czemu odnosisz takie wrażenie?
whipsterXD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 20:58   #1093
aneczka84
Raczkowanie
 
Avatar aneczka84
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 150
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Bo pod Twoim avatarem masz wpisane "miasto sexu i biznesu", a juz od kilku osób słyszałam taką opinię właśnie o Żarach
aneczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:00   #1094
whipsterXD
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: spod sklepu, jak każdy menel :D
Wiadomości: 1 207
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

aha xD hehe nie nie moje miasto też z tego słynie .. <LOL>
whipsterXD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:22   #1095
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

nie mam przyjaciółki, takiej zwyczajnej, prawdziwej, od serca .. z którą mozna pogadać o wszytskim i o niczym i pewnie nigdy nie bede miała. jedynie koleżanki, które potrafiły wbić nóż w serce, obgadac za plecami i odbic faceta.

ja poprostu nie umiem sie dogadac z kobietami.. nie potrafie im zaufać, bo nauczyłam sie juz, ze kobiecie ufać nie można. wielu " przyjaciółkom" już zaufałam i dobrze sie to nie kończyło.

szkoda, bo naprawde mi tego brakuje
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:09   #1096
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Ech, też mam taki problem.
Teoretycznie mam przyjaciółki - znamy się już bardzo długo, z niektorymi nawet od przedszkola i stanowimy dobrą paczkę. Chodziłyśmy razem do podstawówki, potem gimnazjum, często się spotykałyśmy. No ale jak skończyło się gimnazjum - każda poszła do innego liceum, bo wiadomo - inny poziom i zainteresowania. Rzadziej się widujemy i mamy mniej czasu dla siebie, ponadto niektóre z naszej "paczki" w nowej klasie znalazły sobie koleżanki i dla nich też chcą miec czas. A ja nie.

Nie wiem jak to się stało, ale nie potrafiłam "zintegrować" się z moją klasą. Przed pójściem do liceum miałam nadzieję, że znajdę wreszcie taką osobę, chociażby jedną, która będzie dla mnie taką prawdziwą przyjaciółką o jakich czyta się w książkach. Ale ani się obejrzałam, a klasa była już zgrana, dziewczyny podobierały się w "parki", grupki a jakoś nie pasowałam do żadnej z nich. Z reguły jestem nieśmiała i dużo czasu zajmuje mi otwarcie się na innych. A teraz już jest za poźno. No i po lekcjach zawsze wracam prosto do domu, gdy inni się spotykają i mają własne sprawy.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 23:08   #1097
Dra_go
Raczkowanie
 
Avatar Dra_go
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 179
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Niby mam przyjaciółkę, ale to jest nic. Ja jej słucham, jej zwierzeń na temat chłopaka, ale ona nawet o mnie nie pyta. Zresztą odsuwa mnie dla chłopaka. O ile mogłabym to zrozumieć, gdybym ja też tak postępowała, ale gdy to ja miałam kogoś, przez rok, ona nawet nie wiedziała. Taka to przyjaźń. Eh…
__________________
Lunatic Slave of Luna Sea.
Forever & Ever.
Dra_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 10:08   #1098
Sheeba
Przyczajenie
 
Avatar Sheeba
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki:(:(:(: (Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Ech, też mam taki problem.
Teoretycznie mam przyjaciółki - znamy się już bardzo długo, z niektorymi nawet od przedszkola i stanowimy dobrą paczkę. Chodziłyśmy razem do podstawówki, potem gimnazjum, często się spotykałyśmy. No ale jak skończyło się gimnazjum - każda poszła do innego liceum, bo wiadomo - inny poziom i zainteresowania. Rzadziej się widujemy i mamy mniej czasu dla siebie, ponadto niektóre z naszej "paczki" w nowej klasie znalazły sobie koleżanki i dla nich też chcą miec czas. A ja nie.

Nie wiem jak to się stało, ale nie potrafiłam "zintegrować" się z moją klasą. Przed pójściem do liceum miałam nadzieję, że znajdę wreszcie taką osobę, chociażby jedną, która będzie dla mnie taką prawdziwą przyjaciółką o jakich czyta się w książkach. Ale ani się obejrzałam, a klasa była już zgrana, dziewczyny podobierały się w "parki", grupki a jakoś nie pasowałam do żadnej z nich. Z reguły jestem nieśmiała i dużo czasu zajmuje mi otwarcie się na innych. A teraz już jest za poźno. No i po lekcjach zawsze wracam prosto do domu, gdy inni się spotykają i mają własne sprawy.
MAM dokładnie to SAMO. Tyle że w gimnazjum. Na dodatek koleżabnka z którą się przyjaźniłam poszła se do innych. Każda u mnie ma parę tylko JA nie. W dodatku głupio jest mi kiedy jest w-f lub kiedy jedziemy z klasą gdzieś. Np. nie długo będziemy jechać na rekolekcje na 2 dni. I co? Z kim będę siedziała? Bo nikt jakoś nigdy nie chce
__________________
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem. "
Sheeba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 11:09   #1099
Flames
Zakorzenienie
 
Avatar Flames
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 804
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Ja też straciłam przyjaciółki i jest mi z tym źle. Nie będę się żalić, ten etap mam już za sobą. Obecnie poszukuję nowych dziewczyn, z którymi mogłabym się zakumplować. Problem polega na tym, że mieszkam w małym mieście, większość osób już znam.. a chciałabym poznać kogoś nowego i ewentualnie zaprzyjaźnić się...

Mieszkam w okolicach Poznania. Jeśli, któraś z Was chciałaby pogadać zapraszam na priv.
Flames jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 11:22   #1100
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

... mam tak samo

Edytowane przez dziuniaa
Czas edycji: 2008-04-05 o 11:45
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:43   #1101
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Właśnie "zerwałam" z dawną przyjaciółką, którą znałam 7 lat. Wszystko się rozpadało, jej nie zależało więc nie było sensu tego dalej ciągnąć...
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:50   #1102
Rider
Rozeznanie
 
Avatar Rider
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 717
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Aglolga lubisz koniki? Ja też lubie Ładne zdjęcie...
Rider jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:57   #1103
Mleczna Czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 77
GG do Mleczna Czekolada
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Ja miałam pseudo przyjaciółkę którą znam już od 18 lat.
Niestety czasem pragnienie kogoś takiego "od serca" (że się wyrażę słowami Ani Shirley) jest silniejsze i nie zwraca się uwagi na wady tej osoby.
Moja rodzina od zawsze nie lubiła Majki (niech tak sie ona nazywa). Mówiła, że mnie wykorzystuje, jedzie na moich plecach i jest pewnego rodzaju wstrętnym pasożytem.

Poszłam z nią na studiach. Od 4 lat mieszkamy razem. Wytworzył sie teraz rodzaj symbiozy, że żerujemy na sobie nawzajem (nie mam jakoś oporu żeby nie korzystać z jej "pomocy").
Ostatnio atmosfera w pokoju w akademiku (czyli mała dwójka) stała się strasznie ciężka. Do tego sam jej widok powoduje okropna irytacje. Więc jeśli mam ciężki okres sam jej widok lub dźwięk jak chodzi po pokoju doprowadza mnie do szału.
Spadła mi łuska z oczu, że przez tyle lat dałam się w podły sposób wykorzystywać. W dodatku wiele razy podważyła moje zaufanie do niej.

Jest mi smutno, że nie mam nikogo więcej. Chcę się wyplątać z tej chorej "przyjaźni" ale nie mam za bardzo pomysłu jak.
Jest środek semestru, więc przeprowadzka odpada.
Poza tym nie mam pojęcia jak sobie z tym wszystkim radzić.
Może ktoś z Was miał podobne sytuacje. Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Mleczna Czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:57   #1104
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez Rider Pokaż wiadomość
Aglolga lubisz koniki? Ja też lubie Ładne zdjęcie...
Tak lubię, nawet bardzo i dziękuję.
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 23:33   #1105
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

mam dużo znajomych, koleżanek i kolegów...
gorzej z przyjaciółkami, miałam dwie takie super, ale z wiekiem...no cóż straszne z nich stały sie materialistki, tylko pożycz, zawieść, zapłać, dać, pójść tam razem... nie nie jestem skąpa,egoistyczna albo coś podobnego(po prostu jak koleżanka może mnie wyciągać na piwo przyznając się, że ma tylko 2zł, i to notorycznie?z nadzieją, że zawsze będę jej kupowała :/ ), ale jak widzę, że ktoś próbuje mną manipulować,lub mnie wykorzystać wystawiam pazury i kończę znajomość.
Jeżeli któraś z 'eks' przyjaciółek byłaby fair w stosunku do mnie, to nadal było by wszytko w porządku, ale jeżeli piszę do niej sms'y, dzwonię, piszę na gg przez ok 3 miesiące (nie odbiera i nie odpisuje,nie odzywa się) i nagle dzwoni i pyta jakby nigdy nic czy mam pożyczyć kasę, to nie, o nie!

za to mam kochanego TŻ'ta i jego super znajomych, na których zawsze mogę polegać
uważam, że czasami lepiej jak się przyjaźń zakończy, w końcu w pewnym wieku człowiek staje się bardziej dojrzały, i sam dobiera sobie swoje najbliższe otoczenie!
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 00:44   #1106
luksus321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 74
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Witam Dołączam się do tematu
Ja niby mam przyjaciółke, ale ona po prostu jest taka hmm... No nie mogę na pewno na nia wcale liczyć ;\ Gdyby miaął wybierać między mną a grupka dopeiro nowych poznanych znajomych jestem pewna ze wybrałaby ich. Nie jestem zadowolona, jest sztuczna i w ogóle..
Moja wymarzona przyjaciółka, to taka jak na filmach, tzn serialach, typu magda m czy coś w tym stylu. Taka ktora zadzwoni codizennie, zapyta sie co slychac, wpadnie. piocieszy, doradzi, pomoze, a nie taka ktora ma mnie w du*** i ktora przyjdzie tylko jak czegoś chce... Nie chciałabym też się z nikim nią dzielić, Zeby to o czym ro9zmawiamy, pozostało tylko między nami Juz na pewnie nie znajde takiej A kilka lat temu przez swoją głupote straciłam jedna, czego b. żaluje ale ona juz ma swoje zycie i nawet nie ma mowy o zgodzie... Też mi smutno Jednka przyjaciolka to przyjaciolka.. Chłopak oczywiscie tez jest wazny, ale to jej mozesz powiedziec jak Cię denewruj czy coś... Nom.
A jestem z Lublina jakby co
luksus321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 09:05   #1107
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Mnie strasznie denerwuje to,ze moje przyjaciolki nie maja dla mnie czasu,bo akzda ma chlopaka:P taka egoistka ze mnie,ale jak sie nie spotkaja w jeden weekend to nic im sie nie stanie,a mi jedynie pomoze:P
poza tym nawet moj jedyny przyjaciel plci meskiej jakos dziwnie sie zachowuje, chyba odstraszam ludzi....
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 11:25   #1108
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez luksus321 Pokaż wiadomość
Witam Dołączam się do tematu
Ja niby mam przyjaciółke, ale ona po prostu jest taka hmm... No nie mogę na pewno na nia wcale liczyć ;\ Gdyby miaął wybierać między mną a grupka dopeiro nowych poznanych znajomych jestem pewna ze wybrałaby ich. Nie jestem zadowolona, jest sztuczna i w ogóle..
Moja wymarzona przyjaciółka, to taka jak na filmach, tzn serialach, typu magda m czy coś w tym stylu. Taka ktora zadzwoni codizennie, zapyta sie co slychac, wpadnie. piocieszy, doradzi, pomoze, a nie taka ktora ma mnie w du*** i ktora przyjdzie tylko jak czegoś chce... Nie chciałabym też się z nikim nią dzielić, Zeby to o czym ro9zmawiamy, pozostało tylko między nami Juz na pewnie nie znajde takiej A kilka lat temu przez swoją głupote straciłam jedna, czego b. żaluje ale ona juz ma swoje zycie i nawet nie ma mowy o zgodzie... Też mi smutno Jednka przyjaciolka to przyjaciolka.. Chłopak oczywiscie tez jest wazny, ale to jej mozesz powiedziec jak Cię denewruj czy coś... Nom.
A jestem z Lublina jakby co


przyjaciółka na dobre i na złe! coś wspaniałego! a nie tylko taka co wymaga, nic od siebie nie dając! i zna mnie tylko jak coś chce
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 11:42   #1109
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez nailpolish Pokaż wiadomość


przyjaciółka na dobre i na złe! coś wspaniałego! a nie tylko taka co wymaga, nic od siebie nie dając! i zna mnie tylko jak coś chce

mysle,ze wtedy to nie przyjaciolka,tylko zwykla oszustka emocjonalna
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:46   #1110
luksus321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 74
Dot.: Brak mi....Przyjaciólki :(:(:(:(Czy ktoś też tak ma??

Cytat:
Napisane przez _Natalee_ Pokaż wiadomość
mysle,ze wtedy to nie przyjaciolka,tylko zwykla oszustka emocjonalna
Racja
Co do mojej "przyjaciółki" mogłabym jej to wszystko wygranąć, ale uważam, że to chyba za dziecinne i i tak sobie z tego nic nie zrobi;? Teraz nie odzywam się do niej, czekam aż tym razem ona zrobic pierwsyz krok i wpadnie ( w co wątpie, bo przecież ma inne zajęcia). Boże, daj mi nowa przyjaciółke, bo tej juz nie chce!
luksus321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.