Krzywe nogi - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 13:21   #2581
Quarko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 85
Dot.: Krzywe nogi

witaj kasia2913!!!
zależy jaki rodzaj krzywizny Ty masz. Ja mam X i to okropne a do tego jabłkowate kolana :d no cóż nie każdemu dane jest mieć zgrabne nogi, ale jeśli Twój mąż uważa że są w porządku, to się nie wstydź, tylko wyjdź w spódnicy !!!! A może wklj fotkę swoich nóg?
__________________
"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość"

/ks. Tadeusz Olszański/
Quarko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 16:41   #2582
Jolanta9114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Krzywe nogi

Dobija do Was nastepna krzywonozna kobietka
Moje utrapienie ,szczegolnie gdy nadchodzi wiosna !!!
Nie jestem nastolatka , jakos zyje z tymi nogami tyle lat ,ale gdy nadchodzi wiosna to czlowieka az cos szarpie w srodku aby zmienic swoj styl ale powiedzcie mi jak?... skoro jestem w 99 % ograniczona moja figura a scislej mowiac nogami ,we wszystkim wygladam dziwnie ,pokracznie
Mam ().Dziewczyny ktore pisza ze maja krzywe nogi ale to nic i tak nakladaja spodnice czy szorty to ja za bardzo nie rozumiem ,bo moim zdaniem one tych krzywych nog nie maja ....bo wiecie mi nawet sie nie snilo zeby zalozyc spodnice kiedykolwiek...
Poradzcie mi choc troche jak mozna wygladac elegancko i sexy jak sie jest posiadaczka nog prostowanych na beczce (bardzo duzej beczce) ?
Jolanta9114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 17:11   #2583
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Krzywe nogi

Już sie tu kiedyś wpisywałam ale jakoś tak wyszło, że przestałam. Ale wiadomo lato sie zbliża, masa spódniczek w szafie ale ja zadnej oczywiscie nie ubiore no bo jak

Mi sie nogi w udach łącza, ale jak stoje. Mam troche tłuszczyku na udach i dzieki temu nic nie widac, jak usiade to juz widac ten kształt krzywych nozek W kolanach sie łącza, w łydkach nie, a w kostkach tak. No i widac ze kolana do wewnatrz idą. To jaka to krzywizna? Bo ja juz sie pogubiłam...
Postaram sie pozniej zdjęcia dodać.

Jeśli chodzi o długosc spodniczek to u mnie wogóle nie wchodzą w gre do kolana, za kolana, bo mi niesamowicie skracaja nogi, a mam krótkie i tak W mini sie czuje najlepiej, i gdyby nie te nogi to pewnie bym chodziła. No, ale cóż, ud swoich nienawidze bo mi wogole do reszty nie pasuja, wydaja sie takie.. duże. No i krzywe są.
Mam w planach w tygodniu wciagnac na tyłek czarne rajtki i pojsc w spodnicy, ale co z tego wyjdzie to wiadomo 0 wyjdzie
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 19:01   #2584
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Krzywe nogi

Shewa, wydaje mi się, że masz X. Ja mam właśnie podobne nogi.

Nadchodzi te okropne lato i będę musiała parzyć się w spodniach, pomijając to, że przy innych dziewczynach, mających na sobie spódnice, będę wyglądać jak dziwoląg. Tak mi się marzy mini... przecież to nie normalne mieć krzywe nogi!!! Wszyscy mają proste tylko ja muszę być wybrakowana. Co za wstyd...
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 19:07   #2585
trawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 101
Dot.: Krzywe nogi

Witam wszystkie krzywonogie wizażanki i wspieram w naszej wspólnej niedoli! Dawno mnie tu nie było, ale wiosna jest, więc jak co rokuproblem powraca. Mam nogi (). Teraz wyglądają one troche lepiej, niż jakies dwa lata temu, gdy to zainteresowałam sie, że coś z nimi nie tak. Jestem w wieku, w którym już nic nie wyprostuję Próbowałam tego ściskania kolan i w sumie to robię to do dziś,gdy być w pozycji stojącej. Nie wiem, czy przerwa między kolanami sie zmniejszyła, bo nie mierzyłam, ale od ćwiczenia, biegania zrobiły mi się małe mięśnie i już nogi nie wyglądają tak tragicznie.
trawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 19:45   #2586
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Krzywe nogi

To nie prawda ze tylko my mamy krzywe nogi, na ulicach widze pełno dziewczyn ktore maja krzywe nogi, a leja na to chodza w mini i faceci sie za nimi ogladaja
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 21:03   #2587
pulynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Krzywe nogi

Tak, Shewa, też to zauważyłam i muszę powiedzieć, że czuję dla nich podziw. Ale jak już wspomniałam wcześniej, też zaczęłam to olewać i czuję się z tym dobrze A gdy usłyszałam ostatnio komplement od mamy, która powiedziała, że zauważyła, że mi się nagle tak nogi wyprostowały trochę, to byłam w siódmym niebie! Tymbardziej, że wiem, dziewczęta, że to nie były słowa z grzeczności Dlatego gorąco zachęcam do tych ćwiczeń Ngdy nie jest za późno!
pulynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 21:24   #2588
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Krzywe nogi

Ja znowóż az tak krzywych nóg nie mam. U mnie to jest bardziej problem całokształtu, na udkach mam tłuszczyk, łydki mi sie nie łączą. No i jest tragedia bo ja mam krzywe, grube nogi. A tak naprawde mało kto widzial ze mam krzywe nogi, poki nie powiedziałam
Krzywe nogi to jest problem psychiki w duzym stopniu. Ja jescze 2 lata tej krzywizny nie widziałam, a raczej mi sie nie stworzyła ot tak
Sa dziewczyny z krzywymi nogami ktore maja to gdzies chodza w czym chca i przy tym wygladaja bardzo ładnie, a sa takie jak my, ktore siedza cicho i chowaja swoje odnoza byleby tylko nikt nie zauwazyl
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 14:24   #2589
Quarko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 85
Dot.: Krzywe nogi

kurcze no to ja jestem ta co się chowa bo boi się reakcji otoczenia...
zawsze było tak:
w szkole, w nauce, a kółku aktorskim, w rozmowie - byłam najlepsza...
ludzie myślą, że jestem ładna i często mi to mówią...
raz nauczyciel mi powiedział : "ty to jesteś ładna i inteligentna, faceci będą się ciebie bać" nie wiem ile w tych słowach było prawdy, ale teraz boję się pokazać swoje słabości i niedoskonałości bo mam wrażenie że wszyscy myślą, że jestem idealna... no i co zrobić z tym fantem, którym są moje nogi...? Wyrzucić? Zignorować? Nie da się... pozdrawiam wszystkie wizażanki łączące się w cierpieniu...
__________________
"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość"

/ks. Tadeusz Olszański/
Quarko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 15:11   #2590
kasia26u
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Krzywe nogi

Hey dziewczyny. Zaczełam czytać wasze wypowiedzi i połowa z nich mnie śmieszy i odnosze wrażenie ze część z was zamieszcza tutaj fotki swoich nóżek zeby tylko jeszcze bardziej uświadomić sobie jakie macie piękne nogi.

Poniżej znajduje sie fotka z moimi nózkami - cóż fatalne, wstrętne, ochydne - brrr
mam 26 lat. nigdy nie załozyłam krótkiej sukienki, szorty tylko w domku. Nie mam problemów z facetami - bo mam piękną bużkę, szczupła sylwetkę, duże poczucie humoru - ale krótkiej kiecki nigdy nie założe. Byłam parę razy u ortopedy cóż "lekarz" co to oznacza ???? zero porady - bo się poprostu niechce !!!!
ach jak mysle ze sie zblizają wakacje to sie ryczec chce.

Pozdrawiam kobiety, które mają podobne schorzenie jak ja, a nie te które są tutaj tylko po to by usłyszec pochwały.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje nogi.JPG (9,8 KB, 228 załadowań)
kasia26u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 16:31   #2591
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Krzywe nogi

Kasia26u masz szczuplutkie nóżki. Według mnie nie są złe.
Też nie chodzę w spódniczkach, no może takich ciut za kolano. W szortach tylko w domu. Raz byłam na wczasach na odludziu to chodziłam w krótkich spodenkach.
Moje nogi w ogóle są jakieś dziwne.... uda masywne, łydki jak patyczki, a najdziwniejsze jest to, że jak chudnę to najpierw w łydkach, a jak tyję to najpierw w udach.
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 18:58   #2592
SylfkaXD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 180
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez pulynka Pokaż wiadomość
łułu! Spódniczki górą! popieram ideę SylfkixD naprawdę warto, a SylfkaxD masz zdjęcia nóżek?
Nie mam, ale nie ma problemu, za chwilkę zrobię... Straszne są... Typowe iksy!
__________________
Hej dziewczyno... nie mów nic! Czas na miłość!
SylfkaXD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:08   #2593
SylfkaXD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 180
Dot.: Krzywe nogi

Już zamieszczam moje IKSY
__________________
Hej dziewczyno... nie mów nic! Czas na miłość!

Edytowane przez SylfkaXD
Czas edycji: 2008-05-05 o 17:25
SylfkaXD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 16:50   #2594
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 53
Dot.: Krzywe nogi

kasia26u - mam identyczne nogi...normalnie jakbym swoje widziala tez takie chude i hm....krzywe...tylko ja mam 14 lat....i niewiem czy da sie cos z tym zrobic
__________________
-Chcesz jagodziankę ?
-a z czym masz ?
-yyy no z jagodami
-a to nie...
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 18:33   #2595
kasia2913
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi

witaj kasiu26u. ja mam ten sam problem moje nogi wyglądają bardzo podobnie.ja jestem mniej wiecej w twoim wieku mam faceta a właściwie męża i to wcale nie przekonuje mnie do nałozenia spódniczki a marzę o mini.podziwiam dziewczyny które mają odwagę załozyć mini i miec wszystko w d...
kasia2913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 18:35   #2596
kasia2913
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi

a jakie ćwiczenia wykonujecie?bo ja nie mam pojęcia co mozna robic.
kasia2913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 18:40   #2597
kasia2913
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi

droga sammy777 ty wcale nie masz krzywych nóg.gdyby moje były takie to już byłabym zadowolona
kasia2913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 20:13   #2598
doska92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 130
Dot.: Krzywe nogi

Też nie umiem sobie olać wszystkiego
SylfkaXD Twoje nóżki nie są takie złe!
__________________
"Bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno..."
doska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 09:39   #2599
natalianadi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Krzywe nogi

Czesc dziewczyny myslalam ze tylko ja jestem tak dziwnym wytworem moje nogi to jeden wielki koszmar wyjscie na basen czy plaze graniczy z cudem zawsze sie za kims chowam bo wstydze sie tych krzywych nog o mini to moge zapomniec boje sie ze jak zaloze spodnice to zaraz ktos krzyknie patrz jaki krzywonog idzie i co wtedy poprostu dramat w pelni jak dam rade to wstawie zdjecie
natalianadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 16:55   #2600
Quarko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 85
Dot.: Krzywe nogi

chmmm... no ja mam podobny problem do twojego natalianadi... mama mnie zapisała na basen, a ja mam teraz stresa... za 3 tygodnie pierwsza lekcja... boziuuu!!!! A mnie będzie uczyć taki przystojny ratownik! CO on sobie o mnie pomyśli... pomóżcie plisss!!! Jutro lub w sobote wklejam zdjęcie moich krzywuchów...
__________________
"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość"

/ks. Tadeusz Olszański/
Quarko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 18:00   #2601
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Krzywe nogi

A ja mam zamiar zrobić w najbliższym czasie przegląd moich nóżek w celu zadecydowania, czy jednak mogę je pokazać, bo marzy mi się spódnica. Idzie lato i nie bardzo widzi mi się umartwianie się w spodniach. Tak chętnie założyłabym mini i legginsy...Ach... Skoro jednak inne potrafią chodzić z takimi nogami na wierzchu, to może ja też się odważę? W końcu jak nie powiem, że ich nie cierpię, to może nikt nie zwróci uwagi na ich defekt...
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 18:01   #2602
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Krzywe nogi

Zawsze można mieć taką nadzieję heheh
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 21:42   #2603
doska92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 130
Dot.: Krzywe nogi

Quarko też bym chciała na basen I jeszcze z fajnym ratownikiem
Na X jest dobre pływanie kraulem, więc na wakacje będę szaleć ;D (Teraz tak mówię, zobaczymy, co będzie jak będę musiała wyjść z odsłoniętymi nogami)
__________________
"Bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno..."
doska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 17:34   #2604
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Krzywe nogi

Schowasz je w wodzie i po problemie
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:18   #2605
SylfkaXD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 180
Dot.: Krzywe nogi

Dokładnie xD I nie będzie problemu! Pozostaje tylko życzyć Ci powodzenia na basenie! I poderwania tego przystojnego ratownika...
__________________
Hej dziewczyno... nie mów nic! Czas na miłość!
SylfkaXD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:58   #2606
Quarko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 85
Dot.: Krzywe nogi

hehehe oj ratownik będzie ciacho pierwsza klasa
__________________
"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość"

/ks. Tadeusz Olszański/
Quarko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 11:24   #2607
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: Krzywe nogi

Cześć dziewczyny ! Przeglądałam ten wątek i zauważyłam, że większość wypowiadających się ma naprawdę śliczne nóżki ! Przynajmniej lepsze od moich...
Ja dodatkowo nie mam takiego wsparcia, np wczoraj moja najlepsze przejaciółka powiedziała , że skacze jakbym miała krzywe nogi , albo przymierzam boooskie spodnie a mój braciszek : wiesz co te nie, bo wygląda jakbyś miała takie krzywe nogi jak xy .

I mam pytanie , jeśli nogi łączą się w kostkach i czasami w kolanach ( jeśli mam założone buty to sie nie łączą , jeśli jestem bez butów) to mam xy czy O ? Bo już sie naprawdę połapać nie mogę .
moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 16:31   #2608
doska92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 130
Dot.: Krzywe nogi

Nogi jak się wszędzie łączą to teoretycznie proste nogi
__________________
"Bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno..."
doska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 19:40   #2609
lily6789
Rozeznanie
 
Avatar lily6789
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 550
Dot.: Krzywe nogi

Już od dłuższego czasu przydlądam się temu wątkowi i przyłączam się do Was dziewczynki :- ) też mam krzywe nogi, typu O i przeszkadza mi to bardzo, ale co zrobić... ja niestety nie należe do tych ambitnych, tylko do leniwych, dlatego nic z tym nie robie.. wiekszość z Was ma po prostu chude nóżki i może dlatego wydają się krzywe, tak mi się przynajmniej wydaje ; )) w kazdym razie jestem z Wami pozdrawiam
lily6789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 20:11   #2610
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: Krzywe nogi

Ale u mnie nie łączą się wszędzie u mnie nie łączą się w łydkach. wyglądają one jak dwa łuki Tak naprawdę gdyby nie moja przyjaciółka to bym nie wiedziała co to krzywe nogi :/ . Ona posiadaczka prostych nóżek kilka lat temu uświadomiła mnie że mam krzywe nogi i od tej pory nie chodzę w spódnicach .
moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.