Pokolenie "małych zdzir"..? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-22, 22:35   #181
Aguusia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 115
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez spadam_z_dachu Pokaż wiadomość
A jak myślicie, od którego rocznika to się zaczęło?
Mnie sie wydaje ze od 90. Z tego co w liceum zauwazalam to przychodzily coraz to bardziej buntujace sie dzieci. Wyszlam niedawno ze szkoly ale jak tak patrzylam na korytarzach to dziewczyny z 1 klasy byly bardziej 'wystrojone' od tych z klasy 3. Zreszta nawet nauczyciele mowili ze 89 to jeszcze w miare normalny rocznik. Choc moim zdaniem w 89 tez niektorym podbijalo.

hehe powiecie ze tak pisze bo sama jestem z 89?
Aguusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 22:39   #182
Aguusia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 115
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

lele widze ze sie mniejwiecej zgadzamy co do rocznikow ;P
Aguusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 23:20   #183
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
pytanie dosc kontrowersyjne.. ale tak sie sklada, ze w tym roku ukonczylam szkole srednia i moja opinia jest nastepujaca:
rocznik 1990 jak przyszedl do szkoly byl znosny, taki normalny choc i tu byly wyjatki
rocznik 1991 kilo tapety na twarzy i to nie codziennej tylko bardziej "nocnej".. ale tez nie wszytskie
obok mojej skzoly meisci sie gimnazjum i tam przerazajaca wiekszoscia sa takie dziwne typy.. pamietam, ze jak zaczynalam lo to nikt z gimnazjalistow nie palil pod naszymi oknami, a konczac lo i w sumie juz wubieglym roku takich okazow cala masa byla..
no i to wlasnie w tym, orku slyszalam wypowiedz gimnazjalistow jak to jeden "pierdo*" panienke a ona sie poryczala i poszla sie "*****" pozniej z drugim.. to w tym roku jakos w kwietniu bylam swiadkiem przekazywania sobie wiesci gimnazjalistow, ze ejden z kolegow z klasy zostanie "szczesliwym" tatusiem..
wniosek: po roku 1990 i z kazdym rocznikiem jest gorzej

w moim roczniku ez sie znajdzie troche dziwnych panien, ale z tego co pamietam to zawsze byly to nieliczne przypadki..

tak sie zlozylo, ze przez ostatnich kilka lat dane mi bylo pracowac z mlodsyzmi od siebie od 6 lat w zwyz.. i bardzo mie zaskoczylo, ze dzieci w gimnazjum moga miec komisa, gimnazjalistka w pierwszej klasie jezdzic na juwenalia na cale 3 noce.. a przegladaja photoblogi zalamalam sie.. moim zdaniem reforma edukacji wprowadzajaca dziwny wymysl jakim jest gimnazjum miala rowniez wplyw na pewne zachowania omawiane w tym watku..
zgadzam się, jestem w 2 klasie LO - w naszym roczniku już się zaczęło, choć zauważyłam, że wiele z tych które po gimnazjum latały z gołym tyłkiem teraz nie malują się w ogóle albo stawiają na baaardzo naturalny makijaż.

Za to to, co przyszło w tym roku przechodzi wszelkie pojęcie - albo wysmarowane kosmetykami lafiryndy albo emo albo odwrotnie - małe, zapuszczone, zabiedzone i niedomyte myszki. Ja nie wiem - czy nie można umyć włosów co dwa dni ORAZ być dobrym uczniem? Czemu jedno się z drugim wyklucza?

Kiedy byłam w podstawówce jak jakiś nieposłuszny chłopak spróbował piwa to było wieeeeelkie halo. Szwagier jest z rocznika 93 - dziewczyny z jego klasy w podstawówce zakopciły cały domek na biwaku, wszędzie walały się puszki po browarze. Niby tylko 3 lata różnicy a przepaść pokoleniowa ogromna.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 23:52   #184
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Dodaję nowe fotki dziewczynek... Świat schodzi na psy. Ostatnio widziałam dziewczynkę miała może 4 latka, szczerbata jeszcze. Czerwone włosy miała. Teraz to nawet 3-4 latki śmigają z komórkami.
http://www.fotka.pl/profil/mayBeItLo...6563597917c2d5 jaka "sexi"
Rodzice wiedzą? A jak nie wiedzą to gdzie są?
http://www.fotka.pl/profil/olusia55/...6563597917c2d5
http://www.fotka.pl/profil/Troleqq2/
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 00:02   #185
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

co do pierwszej to się zgodzę, że to jakaś "hot nastolatka", ale te dwie następne to po prostu dzieci i maja normalne zdjęcia. samo posiadanie konta na fotce nie czyni ich "małymi zdzirami"

Moim zdaniem zaczęło się to od rocznika 89 Na pewno stworzenie gimnazjów w dużym stopniu jest za to odpowiedzialne. Sama jestem z 91 i przyznam, że nie zawsze byłam posłuszna i dobrze ułożona (chociaz zdzirą bym siebie nie nazwala). Większość z tego wyrasta i po jakimś czasie sama śmieje się ze swoich głupich pomysłów.
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun

Edytowane przez liquefy
Czas edycji: 2008-05-23 o 00:03 Powód: literówka
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 00:05   #186
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

ta pierwsze to jeszcze coś nie ok, ale 2 ostatnie linki, nie wiem o co Ci chodzi... normalne dziewczynki. Tamten drugi link to nawet śliczna dziewusia w piżamce, pewnie mama zdjęcia robiła. Nie zagłębiałam się w profil, mówię o samych zdjęciach. Żadnej tapety, ani makijażu czy wyzywającego stroju nie zauważyłam.
**
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność.
Ja raczej mam na myśli inne panienki.
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 00:07   #187
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

(((((((((((((((((co do pierwszej to się zgodzę, że to jakaś "hot nastolatka", ale te dwie następne to po prostu dzieci i maja normalne zdjęcia. samo posiadanie konta na fotce nie czyni ich "małymi zdzirami" )))))))))))))))))))


Kurczaki pieczone powiem szczerze, że jak zaczęłam pisać post nie było jeszcze Twojej wypowiedzi i teraz dopiero przeczytałam. Mamy identyczne zdanie hehe
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 00:37   #188
kennademerkedo
Raczkowanie
 
Avatar kennademerkedo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: kraina deszczowcow
Wiadomości: 421
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

uwazam ,ze pewne rzeczy sie nie zmieniaja...ja zdawalam mature w '95 i wtedy tez widywalam rozmaite dzieci w roznych strojach i z roznym stopniem kamuflazu na licach. Nie bylo fotki, wiec nie widzialo sie dzieciakow z drugiego konca kraju, tylko te ze swojego osiedla i tyle. Teraz mamy nieco inny obieg informacji, byc moze to sprawia, ze problem wyglada na wiekszy niz kiedys.
Co do obaw, ze ktos je wykorzysta- coz, za glupote trzeba placic... moze jest to poglad ekstremalny, ale jesli dziewczyny zamieszczaja takie a nie inne foty to chyba nie spodziewaja sie, ze dostana angaz do agencji dla modelek? Mnie sie nie podoba tylko, ze ja pracuje na ich zasilki.
Co do rodzicow...kazda z nas jest/byla mloda i nie oszukujmy sie- jesli rodzice czegos zabronia, to za punkt honoru stawia sie zlamanie zakazu, a jesli przyzwola, coz...skoro mozna to dlaczegoz by nie?
__________________
valar morghulis
kennademerkedo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 12:58   #189
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Hah co mi tata opowiedział :rotfl

Jakiś czas temu był w barze z kolegom w naszej dzielnicy. Stoja przy ladzie i podchodzą do nich dwie zdzirki (wiem co to za dziewczyny i śmiało moge je tak nazwać ) i mówią:
"Chodźcie panowie do nas chodźcie"
Nie wiem za bardzo co to miało być... ajkiś sponsoring?

A ta jedna jeżdziła ze mną w autobusie jak jeszcze chodziłam do szkoły. Jak tym samym autobusem jechała jej mama to ta do kolegów "Nieee niech ona się ****a tu nie patrzy, niech tu nie wsiada.." Żałosne...

I tez uważam że 91' to już kompletnie je*nięty rocznik. Od 89' (mojego ) wszystko się zaczęło. Nie mogę sobie przypomnieć choć jednej wytapetowanej dziewczyny "zdziry" 88'
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 15:18   #190
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
co do pierwszej to się zgodzę, że to jakaś "hot nastolatka", ale te dwie następne to po prostu dzieci i maja normalne zdjęcia. samo posiadanie konta na fotce nie czyni ich "małymi zdzirami"

Moim zdaniem zaczęło się to od rocznika 89 Na pewno stworzenie gimnazjów w dużym stopniu jest za to odpowiedzialne. Sama jestem z 91 i przyznam, że nie zawsze byłam posłuszna i dobrze ułożona (chociaz zdzirą bym siebie nie nazwala). Większość z tego wyrasta i po jakimś czasie sama śmieje się ze swoich głupich pomysłów.
Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
ta pierwsze to jeszcze coś nie ok, ale 2 ostatnie linki, nie wiem o co Ci chodzi... normalne dziewczynki. Tamten drugi link to nawet śliczna dziewusia w piżamce, pewnie mama zdjęcia robiła. Nie zagłębiałam się w profil, mówię o samych zdjęciach. Żadnej tapety, ani makijażu czy wyzywającego stroju nie zauważyłam.
**
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność.
Ja raczej mam na myśli inne panienki.
Co do tej ostatniej to ma świetne podpisy pod zdjęciami :/
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:22   #191
Aguusia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 115
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

z tego co pamietam to na fotce zdjecia moga zmieszczac osoby ktore ukonczyly 15 lat ;P
Zastanawia mnie po co dziecku w wieku 10 lat profil na fotce, bo w sumie to jest portal towarzysko-randkowy. Przypomina mi sie reklama 'czesc Ania mam na imie Wojtek mam 13 lat'
Aguusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 17:56   #192
Tataraczka
Rozeznanie
 
Avatar Tataraczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 695
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

No tak, "narobi" się takich małych zdzir w naszym kraju a potem jest ryk i płacz że gwałt i pedofilia się szerzy. I też uważam że od rocznika 89' wszystko się zaczęło, bo przynajmniej w mojej szkole wśród mojego rocznika 88' to takich zjawisk nie było.
__________________
"Co nie zabije to wzmocni...To nieprawda. Co nie zabije, to nie zabije. Wcale nie musi wzmacniać, potrafi sponiewierać i zostać na całe życie." Jacek Walkiewicz
Tataraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:06   #193
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Mam 15 lat. Nie maluję się, nie chodzę na dyskoteki, nie zakładam dzi.wkarskich ciuchów.

Oto moja wczorajsza rozmowa z 13-letnią kuzynką:
K: Olka, Ty się malujesz?
Ja: A czasami błyszczykiem, jak sobie przypomnę, gdzie jest
K: Serio?! (wytrzeszcz oczu)
Ja: Tak
K: A na dyskoteki?
Ja: Rzadko chodzę na dyskoteki
K: O jaaaaaaaaaaaaaa! Ja nawet na co dzień używam pudru, tuszu, kredki i błyszczyku. A na dyskotekę to jeszcze cień z brokatem.

Dodam, że ona jako pierwsza kupiła sobiw...
... srebrną pieszczochę "13"

Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:11   #194
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez Aguusia89 Pokaż wiadomość
z tego co pamietam to na fotce zdjecia moga zmieszczac osoby ktore ukonczyly 15 lat ;P
Zastanawia mnie po co dziecku w wieku 10 lat profil na fotce, bo w sumie to jest portal towarzysko-randkowy. Przypomina mi sie reklama 'czesc Ania mam na imie Wojtek mam 13 lat'
świat idzie do przodu, wszystko dzieje się szybciej
Też nasunęła mi się myśl o tej reklamie, patrząc na te dwie dziewczynki na fotce idealne, potencjalne ofiary dla pedofili.

Co do roczników, wydaje mi się, że od 90 się wszystko powoli zaczęło. A z roku na rok jest coraz gorzej Strach myśleć co będzie za pare lat I co wyrośnie z małych zdzir?
dorosłe zdziry? całkiem niedawno widziałam taką jedną w galerii- mini ledwo zakrywająca tyłek, do tego kozaczki za kolana, oczywiście na 10cm szpili + strasznie przesadzony makijaż i pół przezroczysta bluzka, do tego całego kompletu nie pasował jedynie kilkuletni chłopczyk, którego trzymała za rękę
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:17   #195
caipirinha
Rozeznanie
 
Avatar caipirinha
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 506
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
I caipirinha - ja wcale nie napisałam jak ta dziewczynka wygląda i że ją po wyglądzie oceniam. To może byc dziecko w białej bluzeczce i granatowej spódniczne i równie dobrze może byc blondynka, czarna, rudą od stóp do głów w fuksjowym różu. Nic mnie to nie obchodzi. Ja jej nawet nie widziałam. Ja oceniam ją, a w zasadzie jej rodziców też, po fakcie pozostawania w związkach seksualnych z dwoma mężczyznami w tym samym czasie.
Powtórzę to co pisałam wtedy, bo chyba nie doczytałaś. "Nie bierz tego do siebie, po prostu po przeczytaniu Twojego posta przypomniała mi się pewna sprawa."

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
I caipirinha, myślę, że ten problem ma jak gdyby dwie odsłony: 1) to kwestia wyglądu tych dziewcząt, zbyt wyzywającego, który w pewnym wieku, po prostu bardzo razi, a 2) kwestia ich zachowania, inicjacji zbyt wcześnie itd. Czasem kumuluje sie to w jednej osobie, czasem nie.
Dokładnie, z tym się zgadzam. I uważam za nieco niesprawiedliwe, że za sam wygląd niektórzy nazywają obce dziewczyny zdzirami.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
no faktycznie udowodniłaś
Nie chodzi o trzymanie dziecka na smyczy ale o takie wychowanie, żeby wiedziało, że pewnych rzeczy w pewnym wieku nie należy robić.
Ja juz prosciej tego nie potrafię wytłumaczyć. (...)
Nie musisz tego tłumaczyć ani prościej, ani w ogóle. Tutaj też powtórzę moją wcześniejszą wypowiedź. Wenedka napisała "Tu nie chodzi o to, by rodzic powiedział "Masz się nie malować... bo nie!". Dziecku pewne sprawy trzeba wytłumaczyć, by zrozumiało. To naprawdę działa." a ja odpowiedziałam "Oczywiście, tutaj się zgadzam. Odnosiłam się jedynie do niektórych postów, które sugerowały coś zupełnie innego."

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Co prawda nie ja to napisałam, ale nawet nie musze dobrze przemysliwać tego, że zasady dobrego wychowania i dostosowania ubioru do otoczenia nie zmieniły sie od lat. bo sie nie zmieniły. (...) To wszytsko się nie zmieniło i wśród ludzi kulturalnych i obytych nadal funkcjonuje. Tylko ludzie prości (używam tego słowa raczej w sensie "prostak") myślą, ze to wszystko już odeszło do lamusa.
A potem płacz i zgrzytanie zębów, bo taki człowieczek dorasta, idzie do pracy a tu zonk... przysyłaja zaproszenie na bankiet i płacz i zgrzytanie zebów, bo co ja mam ubrać? Czy te buty pasują? Jaki krawat? Itd. Itp.
Zgadzam się po części, ale uważam że jednak są rzeczy, które się zmieniają. Aczkolwiek kłócić się nie będę. Przyjmijmy na potrzeby tej rozmowy, że jestem "prostaczką" i tyle.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ta poezja wlasnie mnie tez rozwala
Ta pseudopoezja.
Poszukam na fotce i pokaze
(nie mam konta na fotce dzieki bogu)

No znalazlam.
Poezja +fotka
"Kto mnie nie lubi niech spada(cenzura) na drzewo"
Laska lat 14
Ahh, pojawia się też dużo lepsza poezja! Nawet zacytuję co nieco. Chociaż czasem podobne bzdury pojawiają się w wątku z opisami na gg. W każdym razie:

Stan Twojej kasy nie ma znaczenia, jestem dziewczynką nie do kupienia..
Jesteś mały, słaby, marny, jak Twoja kariera?
Trafiłeś na SUCZ z którą się nie zadziera!

NigdY, PrzeNigDy Mi NiE RozKazUj. !
Nie cHcę SŁuchAć NakaZów i ZakaZ
óW. !
TeGo TypU WyraZóW NiE zNosZę.
!
WiĘ
c Na Tym BazUj OdRazU Cię ProSz
Ę. !
De
dyKujĘ To Tym WsZysTkiM idEaŁ
om. !
KtÓre M
a Do mNie JakiEś HaLoOo. !

ByWa SLoDkA jAK mIOd I zIMNA jAK lÓd...TwardA jaK GlAz... ZmienNa jaK CzaS...UroDzona KuSiCielkA... Mala ZbaWiCielka... NieNawiDzisz Mnie? To Fajnie...A Te BraWa KtoRe WlaSnie SlySzySz sa Dla Mnie!Jaka Jestem? Inna... Bo inna Od InnYch... Jaka Jestem WieDza Ci co PowiNni...WyDaje Ci Sie Ze Mnie ZnaSz? Masz RaCje WyDaje Ci Sie... Znasz Mnie Na Tyle Na Ile Ci Sama PozWole! Zanim Puscisz Fame Na Całe Miasto, Zanim Zgubi Cie Slepa Zazdrosc, Zanim Powiesz Na Mój Temat Tanie Klamstwo...Przejdź Sie W Moich Butach I Poczuj Sam To... MySliSz ze CzytajC To Tak NapRawDe Mnie PoZnasz?...

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
Byłam świadkiem sytuacji gdzie właśnie matka przyjechała pod klub i zabrała małoletnią za kudły do auta. eh... żenujące to jak nie wiem co...
Ja też słyszałam o kilku takich przypadkach. Ale w sumie nie wiem, czy to ze strony matki było dobre posunięcie i ile ta dziewczyna się z tego nauczy... Może tylko tego, że musi lepiej się ukrywać.


Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
I tez uważam że 91' to już kompletnie je*nięty rocznik. Od 89' (mojego ) wszystko się zaczęło. Nie mogę sobie przypomnieć choć jednej wytapetowanej dziewczyny "zdziry" 88'
A niektórzy próbują mi wmawiać, że na wizażu nie ma generalizowania. No jak to nie ma? Pisanie, że któryś rocznik jest "kompletnie ***nięty" to nie generalizowanie? Ja myślę, że nie da się jednoznacznie stwierdzić, od którego rocznika to się zaczęło. I trochę dziwne jest pisanie, że wszystko zaczęło się np. od rocznika 89', skoro nawet w tym wątku wspominane były matki wyglądające jak "duże zdziry."

Swoją drogą, nie mam pojęcia, gdzie Wy spotykacie aż tyle tych, cytując, "małych zdzir." Z mojego punktu widzenia jest to grupa wyśmiewana i tępiona przez większość ludzi, którzy do niej nie należą. Pomijając oczywiście siedliska jej przedstawicieli, takie jak fotka.pl, czy niektóre kluby. ;P
__________________

caipirinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:33   #196
white_orchid
Rozeznanie
 
Avatar white_orchid
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 592
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
W wielu wątkach przewijał się ten temat aż pojawił się artykuł,gdzie wszystko jest "ładnie"zebrane.
Co myślicie?

http://wiadomosci.onet.pl/1487234,26...,kioskart.html
Cóż szczera prawda :/

Ywonula - zgadzam się .. kazdy rocznik coraz gorszy
__________________


white_orchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:41   #197
Aguusia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 115
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez caipirinha Pokaż wiadomość
Swoją drogą, nie mam pojęcia, gdzie Wy spotykacie aż tyle tych, cytując, "małych zdzir." Z mojego punktu widzenia jest to grupa wyśmiewana i tępiona przez większość ludzi, którzy do niej nie należą. Pomijając oczywiście siedliska jej przedstawicieli, takie jak fotka.pl, czy niektóre kluby. ;P
Caipirinha jesli chcesz sobie poogladac takie dziewczyny to zapraszam do siebie do miasta
Aguusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:45   #198
caipirinha
Rozeznanie
 
Avatar caipirinha
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 506
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez Aguusia89 Pokaż wiadomość
Caipirinha jesli chcesz sobie poogladac takie dziewczyny to zapraszam do siebie do miasta
A skąd jesteś? ^^ W moim mieście niestety takie dziewczyny też występują. Ale wyraźnie widzę, że przez resztę społeczeństwa są wyśmiewane. I z całą pewnością nie jest ich tak wiele, by całe roczniki nazywać "***niętymi."
__________________

caipirinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:58   #199
Aguusia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 115
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez caipirinha Pokaż wiadomość
A skąd jesteś? ^^ W moim mieście niestety takie dziewczyny też występują. Ale wyraźnie widzę, że przez resztę społeczeństwa są wyśmiewane. I z całą pewnością nie jest ich tak wiele, by całe roczniki nazywać "***niętymi."
Wszystkich osob z tych rocznikow nie okreslam tym mianem, jednak najwiecej jest takich panienek urodzonych w tych latach.
A jestem z malego miasteczka -Nowa Ruda u mnie przez starszych takie zachowanie tez jest wysmiewane, ale wlasnie osoby w wieku 12-16 lat sa utwierdzone w przekonaniu ze bycie taka 'mala zdzira' jest cool super (nie wiem jak to okreslaja) i coraz wiecej dziewczat chce sie do nich upodabniac.
Aguusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 19:02   #200
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

caipirinha możesz przyjechać równie dobrze do mnie. Albo na wieś, gdzie mieszkala moja babcia
Może z tym"je*niętym" faktycznie trochę przesadziłam Ale co widze dziewczyny z mojego miasta własnie w tym wieku i młodsze to udają wieeeelkie panie...

Nie do pomyślenia jest to, że teraz te młodsze gówniary (naprawde wiekszosć - przynajmniej w mojej byłej szkole) potrafia skakać do starszych roczników i szczekać jak pieski... Gdzie kultura i honor?
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:08   #201
Aguusia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 115
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Ywonula, a takie panny w ogole wiedza ze istnieje cos takiego jak honor? mnie sie wydaje ze nie, wiec nie ma sie co dziwic. O kulturze to moze slyszaly ale jakos takie slowa nie moga im przejsc przez gardlo.
Aguusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:08   #202
caipirinha
Rozeznanie
 
Avatar caipirinha
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 506
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez Aguusia89 Pokaż wiadomość
Wszystkich osob z tych rocznikow nie okreslam tym mianem, jednak najwiecej jest takich panienek urodzonych w tych latach.
A jestem z malego miasteczka -Nowa Ruda u mnie przez starszych takie zachowanie tez jest wysmiewane, ale wlasnie osoby w wieku 12-16 lat sa utwierdzone w przekonaniu ze bycie taka 'mala zdzira' jest cool super (nie wiem jak to okreslaja) i coraz wiecej dziewczat chce sie do nich upodabniac.
Mi ostatnio rzuca się w oczy wiele takich dziewczyn z rocznika 92' i późniejszych. Ale znam również wiele z wcześniejszych roczników. Myślę, że tej kwestii nie da się rozstrzygnąć ;]

W moim mieście większość dziewczyn, które w gimnazjum ubierały się jak "zdziry", w liceum ubiera się dużo normalniej. Gimnazjum w ogóle jest pod tym względem najgorsze, tam taki wygląd i zachowania są najbardziej akceptowane. W moim liceum toleruje się każdą grupę, subkulturę, wygląd i sposób bycia, właśnie z wyjątkiem wszelakich "barbie."
__________________

caipirinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:16   #203
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość

I tez uważam że 91' to już kompletnie je*nięty rocznik. Od 89' (mojego ) wszystko się zaczęło. Nie mogę sobie przypomnieć choć jednej wytapetowanej dziewczyny "zdziry" 88'
Jestem rocznik 91 [nie jestem rąbnięta], ale zgadzam się z tobą od mojego rocznika WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO! Całe to kures**o.. jak ja widzę te cwaniary z mojego rocznika na osiedlu i to, jak się noszą i jakie to z siebie nie zgrywają to mam ochotę śmiać się i płakać jednocześnie.
Jak już wspomniałam jestem rocznikiem 91 , i ja jakoś nie muszę się dowartościowywać pokazując to i owo. Szczerze współczuję im.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:27   #204
caipirinha
Rozeznanie
 
Avatar caipirinha
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 506
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Jestem rocznik 91 [nie jestem rąbnięta], ale zgadzam się z tobą od mojego rocznika WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO! Całe to kures**o.. jak ja widzę te cwaniary z mojego rocznika na osiedlu i to, jak się noszą i jakie to z siebie nie zgrywają to mam ochotę śmiać się i płakać jednocześnie.
Jak już wspomniałam jestem rocznikiem 91 , i ja jakoś nie muszę się dowartościowywać pokazując to i owo. Szczerze współczuję im.
A ja jednak uważam, że zaczęło się dużo wcześniej. Ale może przy roczniku 91' przechodzi apogeum, nie wiem, nie będę się sprzeczać. ;P
__________________

caipirinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:27   #205
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Dobry wątek.
Najbardziej denerwujądziewczynky, które wyglądają jakby mialy conajmiej 20 lat. A ta laska z lodem ...masakra..
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:36   #206
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez caipirinha Pokaż wiadomość
A ja jednak uważam, że zaczęło się dużo wcześniej. Ale może przy roczniku 91' przechodzi apogeum, nie wiem, nie będę się sprzeczać. ;P
hehe ja to najbardziej zauważyłam w moim roczniku, takie początki tego wszystkiego
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 19:47   #207
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Ja myśle ze wpływ na to maja nie tylko rodzice. Oni moga myslec ze wszystko jest dobrze, pod kontrola a tak naprawde to dostaliby zawału gdyby dowiedzieli się co i jakNie jest aż tak trudno sie ukryć....tak naprawdę prawie wszystko zależy od towarzystwa.

Nie lubie jak ktoś kogos ocenia po makijazu:/ mam młodsze kolezanki i malują sie co prawda czasami za mocno ale wccale nie sa zdzirami...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:04   #208
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Ja myśle ze wpływ na to maja nie tylko rodzice. Oni moga myslec ze wszystko jest dobrze, pod kontrola a tak naprawde to dostaliby zawału gdyby dowiedzieli się co i jakNie jest aż tak trudno sie ukryć....tak naprawdę prawie wszystko zależy od towarzystwa.

Nie lubie jak ktoś kogos ocenia po makijazu:/ mam młodsze kolezanki i malują sie co prawda czasami za mocno ale wccale nie sa zdzirami...
Mimo wszystko starsznie to wyglada. Wczoraj widzialam dziewczynke ktora wygladala na maksymalnie 12 lat, a oczy miala mocno podkreslone czarna kredka....
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:24   #209
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Nie lubie jak ktoś kogos ocenia po makijazu:/ mam młodsze kolezanki i malują sie co prawda czasami za mocno ale wccale nie sa zdzirami...
A po co w ogóle się malują?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:59   #210
Aguusia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 115
Dot.: Pokolenie "małych zdzir"..?

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
hehe ja to najbardziej zauważyłam w moim roczniku, takie początki tego wszystkiego
kiniaczqu tak z ciekawosci, z ktorego jestes rocznika?
Aguusia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.